I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - ŁĄCZNIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Pływanie | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansPływanieBiegCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK131K 37Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:13.0000:07:51.0000:13:04.0000:13:05.00 1:5232,1
2SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK132K 38Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:29.0000:07:52.0000:13:21.0000:13:23.00+00:00:171:5431,5
3ROSIN Zofia 14-OBORNIKIK133K 39Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:01.0000:07:27.0000:13:28.0000:13:30.00+00:00:241:5531,2
4DUDEK Maria 108UKS LUSOWOSIEROSŁAWK134K 40Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:44.0000:07:45.0000:13:29.0000:13:30.00+00:00:251:5531,1
5BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZACHORZÓWK135K 42Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:32.0000:08:12.0000:13:44.0000:13:45.00+00:00:401:5730,6
6ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKK136K 43Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:10.0000:08:37.0000:13:47.0000:13:49.00+00:00:431:5830,5
7KACA Emilka 81UKS TRS SUSZSUSZK137K 45Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:23.0000:07:41.0000:14:04.0000:14:06.00+00:01:002:0029,9
8SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK138K 46Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:24.0000:08:01.0000:14:25.0000:14:26.00+00:01:212:0329,1
9PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK139K 47Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:58.0000:08:40.0000:14:38.0000:14:40.00+00:01:342:0528,7
10ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKISTOJADŁAK1310K 48Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:04.0000:08:36.0000:14:40.0000:14:42.00+00:01:362:0528,6
11WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1311K 49Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:24.0000:09:19.0000:14:43.0000:14:45.00+00:01:392:0628,5
12GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK1312K 51Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:33.0000:09:51.0000:15:24.0000:15:28.00+00:02:202:1227,3
13BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAIŁAWAK1313K 52Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:34.0000:09:00.0000:15:34.0000:15:36.00+00:02:302:1327,0
14SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK1314K 53Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:02.0000:09:40.0000:15:42.0000:15:43.00+00:02:382:1426,8
15KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK1315K 55Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:07:12.0000:08:52.0000:16:04.0000:16:07.00+00:03:002:1726,1
16JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOWILKASYK1316K 56Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:20.0000:09:52.0000:16:12.0000:16:15.00+00:03:082:1825,9
17TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOLUSOWOK1317K 60Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:07:08.0000:09:54.0000:17:02.0000:17:04.00+00:03:582:2624,7
Znaleziono 17 wynik(ów)