I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - ŁĄCZNIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Pływanie | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansPływanieBiegCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃLUBOŃM151M 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:43.0000:06:12.0000:10:55.0000:10:57.00 1:3338,5
2GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOOCHLEM152M 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:02.0000:05:59.0000:11:01.0000:11:03.00+00:00:061:3438,1
3ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM153M 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:30.0000:06:32.0000:11:02.0000:11:04.00+00:00:071:3438,1
4MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOGNIENZOM154M 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:58.0000:06:07.0000:11:05.0000:11:07.00+00:00:101:3537,9
5KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOGNIEZNOM155M 36Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:52.0000:06:25.0000:11:17.0000:11:18.00+00:00:221:3637,2
6TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM156M 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:29.0000:07:14.0000:11:43.0000:11:46.00+00:00:481:4035,8
7MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINSZCZECINM157M 38Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:39.0000:07:07.0000:11:46.0000:11:48.00+00:00:511:4035,7
8PISANKO Michał 113UKS LUSOWODĄBRÓWKAM158M 39Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:00.0000:06:48.0000:11:48.0000:11:50.00+00:00:531:4135,6
9HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM159M 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:02.0000:06:51.0000:11:53.0000:11:55.00+00:00:581:4135,3
10BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃM1510M 42Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:11.0000:06:52.0000:12:03.0000:12:04.00+00:01:081:4334,9
11OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOGNIEZNOM1511M 43Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:10.0000:06:57.0000:12:07.0000:12:11.00+00:01:121:4334,7
12GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOCHYBYM1512M 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:18.0000:07:00.0000:12:18.0000:12:21.00+00:01:231:4534,1
13LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOGNIEZNOM1513M 46Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:58.0000:06:23.0000:12:21.0000:12:23.00+00:01:261:4534,0
14TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1514M 47Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:05.0000:07:17.0000:12:22.0000:12:25.00+00:01:271:4634,0
14POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOGNIEZNOM1514M 47Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:34.0000:06:48.0000:12:22.0000:12:25.00+00:01:271:4634,0
16GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1516M 49Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:02.0000:07:22.0000:12:24.0000:12:27.00+00:01:291:4633,9
17RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUDYWITYM1517M 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:15.0000:07:10.0000:12:25.0000:12:29.00+00:01:301:4633,8
17ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1517M 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:51.0000:07:34.0000:12:25.0000:12:29.00+00:01:301:4633,8
19KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOPOZNAŃM1519M 53Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:59.0000:06:44.0000:12:43.0000:12:45.00+00:01:481:4933,0
20MALTSEV Artem 27ELBLĄGM1520M 56Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:24.0000:07:35.0000:12:59.0000:13:03.00+00:02:041:5132,3
21ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOROKIETNICAM1521M 58Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:44.0000:07:16.0000:13:00.0000:13:03.00+00:02:051:5132,3
22PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIKANÓWM1522M 60Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:22.0000:06:44.0000:13:06.0000:13:09.00+00:02:111:5232,1
23ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1523M 61Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:06.0000:07:02.0000:13:08.0000:13:12.00+00:02:131:5232,0
24SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOCHYBYM1524M 63Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:42.0000:07:28.0000:13:10.0000:13:13.00+00:02:151:5231,9
25MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOCHYBYM1525M 64Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:08.0000:07:13.0000:13:21.0000:13:23.00+00:02:261:5431,5
26WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃKALISZM1526M 65Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:59.0000:07:23.0000:13:22.0000:13:24.00+00:02:271:5431,4
27FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63BYDGOSZCZM1527M 67Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:17.0000:08:25.0000:13:42.0000:13:45.00+00:02:471:5730,7
28BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM1528M 68Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:52.0000:07:55.0000:13:47.0000:13:49.00+00:02:521:5830,5
29PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKICHROŚLAM1529M 73Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:14.0000:08:27.0000:14:41.0000:14:44.00+00:03:462:0528,6
Znaleziono 29 wynik(ów)