I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKK131K 34Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:10.4700:05:10.47 2:3523,2
2ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK132K 35Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:13.3900:05:13.39+00:00:022:3623,0
3WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK133K 36Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:24.4700:05:24.47+00:00:142:4222,2
4SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK134K 38Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:29.1100:05:29.11+00:00:182:4421,9
5BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZACHORZÓWK135K 39Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:32.6900:05:32.69+00:00:222:4621,7
6GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK136K 40Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:33.0500:05:33.05+00:00:222:4621,6
7DUDEK Maria 108UKS LUSOWOSIEROSŁAWK137K 42Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:44.0000:05:44.00+00:00:332:5220,9
8PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK138K 46Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:58.8700:05:58.87+00:00:482:5920,1
9ROSIN Zofia 14-OBORNIKIK139K 47Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:01.1000:06:01.10+00:00:503:0019,9
10SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK1310K 48Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:02.1900:06:02.19+00:00:513:0119,9
11ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKISTOJADŁAK1311K 49Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:04.8800:06:04.88+00:00:543:0219,8
12JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOWILKASYK1312K 51Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:20.4400:06:20.44+00:01:093:1018,9
13KACA Emilka 81UKS TRS SUSZSUSZK1313K 52Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:23.3000:06:23.30+00:01:123:1118,8
14SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK1314K 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:24.7700:06:24.77+00:01:143:1218,8
15BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAIŁAWAK1315K 57Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:34.4500:06:34.45+00:01:233:1718,3
16TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOLUSOWOK1316K 61Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:07:08.5300:07:08.53+00:01:583:3416,8
17KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK1317K 62Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:07:12.9600:07:12.96+00:02:023:3616,7
Znaleziono 17 wynik(ów)