Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2016-04-09 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 172 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEREFENKO Joanna | 157 | USTKA | K-20 | 1 | K 1 | 00:00:00 | 00:41:16.20 | 00:41:17.10 | 4:07 | 14.5 (100%) | |||
2 | NOWODWORSKA Justyna | 85 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | K-30 | 1 | K 2 | 00:00:01 | 00:49:15.95 | 00:49:17.90 | +00:07:59 (16.2%) | 4:55 | 12.2 (84.1%) | |
3 | CHORĄŻY Karolina | 17 | FADOMODA TEAM | KOSZALIN | K-40 | 1 | K 3 | 00:00:02 | 00:49:20.00 | 00:49:22.70 | +00:08:03 (16.3%) | 4:56 | 12.2 (84.1%) | |
4 | KLUCZEWSKA Emilia | 47 | BYTÓW | K-30 | 2 | K 5 | 00:00:02 | 00:52:12.30 | 00:52:14.30 | +00:10:56 (20.9%) | 5:13 | 11.5 (79.3%) | ||
5 | CAŁKA Magdalena | 15 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-20 | 2 | K 6 | 00:00:03 | 00:52:44.70 | 00:52:48.15 | +00:11:28 (21.8%) | 5:16 | 11.4 (78.6%) | |
6 | MASZKA Emilia | 75 | OSP BORZYTUCHOM | BYTÓW | K-30 | 3 | K 7 | 00:00:01 | 00:53:44.45 | 00:53:46.40 | +00:12:28 (23.2%) | 5:22 | 11.2 (77.2%) | |
7 | HRYHOROWICZ Joanna | 33 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-30 | 4 | K 8 | 00:00:03 | 00:54:30.70 | 00:54:33.80 | +00:13:14 (24.3%) | 5:27 | 11 (75.9%) | |
8 | WOŹNIAK Monika | 142 | SIEMIANICE | K-30 | 5 | K 9 | 00:00:12 | 00:55:41.20 | 00:55:53.45 | +00:14:25 (25.9%) | 5:34 | 10.8 (74.5%) | ||
9 | BOGUSZ Marietta | 9 | NIGHT RANNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-20 | 3 | K 10 | 00:00:04 | 00:57:09.60 | 00:57:13.85 | +00:15:53 (27.8%) | 5:42 | 10.5 (72.4%) | |
10 | KURZYŃSKA Natalia | 61 | 17. WOG | KOSZALIN | K-30 | 6 | K 11 | 00:00:06 | 00:59:08.95 | 00:59:15.50 | +00:17:52 (30.2%) | 5:54 | 10.1 (69.7%) | |
11 | PACAN Mirosława | 87 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-20 | 4 | K 12 | 00:00:04 | 00:59:51.40 | 00:59:55.65 | +00:18:35 (31.1%) | 5:59 | 10 (69.0%) | |
12 | ŻYŁKA Milena | 152 | USTKA | K-30 | 7 | K 13 | 00:00:04 | 01:00:26.25 | 01:00:30.55 | +00:19:10 (31.7%) | 6:02 | 9.9 (68.3%) | ||
13 | SULL Agnieszka | 122 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | USTKA | K-40 | 2 | K 15 | 00:00:08 | 01:03:02.75 | 01:03:11.35 | +00:21:46 (34.5%) | 6:18 | 9.5 (65.5%) | |
14 | SZUDOBAJ Marta | 129 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-20 | 5 | K 16 | 00:00:12 | 01:03:34.35 | 01:03:46.55 | +00:22:18 (35.1%) | 6:21 | 9.4 (64.8%) | |
15 | MARCZAK Małgorzata | 69 | ŻELKOWO | K-50 | 1 | K 17 | 00:00:03 | 01:03:38.90 | 01:03:41.95 | +00:22:22 (35.2%) | 6:21 | 9.4 (64.8%) | ||
16 | KARPOWICZ Joanna | 44 | SŁUPSK | K-30 | 8 | K 18 | 00:00:14 | 01:04:44.35 | 01:04:58.60 | +00:23:28 (36.3%) | 6:28 | 9.3 (64.1%) | ||
17 | RYBA Anna | 110 | GRABNO | K-40 | 3 | K 19 | 00:00:06 | 01:05:46.50 | 01:05:53.20 | +00:24:30 (37.3%) | 6:34 | 9.1 (62.8%) | ||
18 | SOLARCZYK Urszula | 115 | KOŁOBRZEG | K-20 | 6 | K 22 | 00:00:07 | 01:08:34.20 | 01:08:42.15 | +00:27:18 (39.8%) | 6:51 | 8.7 (60.0%) | ||
19 | PIKTEL Urszula | 95 | HELSKIE MORSY 'COLD WATER' | HEL | K-30 | 9 | K 23 | 00:00:04 | 01:08:34.30 | 01:08:38.55 | +00:27:18 (39.8%) | 6:51 | 8.8 (60.7%) | |
20 | TRACZ Joanna | 133 | BDOW MW | GDYNIA | K-40 | 4 | K 27 | 00:00:10 | 01:11:51.80 | 01:12:02.15 | +00:30:35 (42.6%) | 7:11 | 8.3 (57.2%) | |
21 | STEMPNIAK Katarzyna | 119 | REBELS LEGION TEAM | HEL | K-30 | 10 | K 28 | 00:00:11 | 01:11:54.95 | 01:12:06.35 | +00:30:38 (42.6%) | 7:11 | 8.3 (57.2%) | |
22 | MARCZAK Monika | 74 | SŁAWNO | K-30 | 11 | K 29 | 00:00:11 | 01:15:58.70 | 01:16:09.75 | +00:34:42 (45.7%) | 7:35 | 7.9 (54.5%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)