I BIEG WOLNOŚCI, BIEG CHARYTATYWNY DLA OLIWKI - NORDIC WALKING - 5.3 KM

Organizator:
Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu, Ośrodek Kultury Jastrowie, Rozbiegane Jastrowie, Zabiegani Nocą, Kijowe Siostry, Herkules, Freedom
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
63
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
63
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PYREK Krzysztof 811 RBLogWAŁCZM-Open1M 100:35:10.20 6:389,0
2LENARTOWICZ Stanisław 165Derby Stara ŁubiankaSTARA LUBIANKAM-Open2M 200:36:03.45+00:00:536:488,8
3LAJTER Jerzy 2434 Run Team PiłaPIŁAM-Open3M 300:38:25.05+00:03:147:148,3
4RATKA Michał 99e-fizjo teamPIŁAM-Open4M 400:39:08.85+00:03:587:238,1
5WEISTOCK Dagmara 321ZAKRZEWOK-Open1K 100:39:26.20+00:04:167:268,1
6KUKLINSKA Joanna 10MetrożercyMIROSZEWOK-Open2K 200:40:42.85+00:05:327:407,8
7ZIÓŁKOWSKI Andrzej 309OSP SYPNIEWOSYPNIEWOM-Open5M 500:40:48.30+00:05:387:417,8
8PIEC Małgorzata 106JASTROWIEK-Open3K 300:41:02.85+00:05:527:447,7
9KORPAL Cezary 253Wychodzę z kijami KoszalinKOSZALINM-Open6M 600:41:16.40+00:06:067:477,7
10WIŚNIK Agnieszka 183SZCZECINEKK-Open4K 400:41:45.85+00:06:357:527,6
11KOWALIK Renata 282PARSĘCKOK-Open5K 500:41:48.65+00:06:387:537,6
12MICHALSKA Małgorzata 184SZCZECINEKK-Open6K 600:41:54.85+00:06:447:547,6
13TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona 182SZCZECINEKK-Open7K 700:42:25.90+00:07:158:007,5
14KABATTEK Sylwia 287JASTROWIEK-Open8K 800:42:26.45+00:07:168:007,5
15PAWŁOWSKA Anna 153JASTROWIEK-Open9K 900:42:39.40+00:07:298:027,5
16BRONOWICKA Angelika 55GORZNAK-Open10K 1000:42:56.20+00:07:468:067,4
17KOWALSKA Katarzyna 122STEPIEŃK-Open11K 1100:42:57.05+00:07:468:067,4
18NOWAK Beata 43SAILING TEAM FERAJNA 2PIŁAK-Open12K 1200:43:30.75+00:08:208:127,3
19OSTROWSKA Anita 118TucznoKRĘPA KRAJEŃSKAK-Open13K 1300:43:38.45+00:08:288:137,3
20HERC Joanna 322ZŁOTÓWK-Open14K 1400:43:45.70+00:08:358:157,3
21WIĄCEK Beata 129ZŁOTÓWK-Open15K 1500:44:00.35+00:08:508:187,2
22WAJDA Waldemar 1971977BORNE SULINOWOM-Open7M 700:44:19.85+00:09:098:217,2
23WAJDA Izabela 113BORNE SULINOWOK-Open16K 1600:44:37.00+00:09:268:257,1
24KACZMAREK Jolanta 308STARA WIŚNIEWKAK-Open17K 1700:44:38.10+00:09:278:257,1
25CELEBAN Karolina 163WAŁCZK-Open18K 1800:44:45.45+00:09:358:267,1
26POGRZEBSKI Roman 203HERBALIFENOWY DWÓRM-Open8M 800:45:02.50+00:09:528:297,1
27KRZYK Mateusz 192LEGNICAM-Open9M 900:45:11.05+00:10:008:317,0
28PRZYBYŁ Marianna 241PILAK-Open19K 1900:45:17.65+00:10:078:327,0
29OLSZYŃSKA Marzena 228Wychodzę z kijami KoszalinKOSZALINK-Open20K 2000:45:27.90+00:10:178:347,0
30ŁASECKA Katarzyna 299PIŁAK-Open21K 2100:45:35.80+00:10:258:367,0
31STAWIARZ-WACHOWICZ Izabela 47JASTROWIEK-Open22K 2200:45:40.30+00:10:308:367,0
32HAWETO Janina 132Kijowe siostryJASTROWIEK-Open23K 2300:45:46.55+00:10:368:386,9
33WARZEWSKA Agnieszka 196PODRÓŻNAK-Open24K 2400:45:58.85+00:10:488:406,9
34SARNA Bożena 128JASTROWIEM-Open10M 1000:46:10.30+00:11:008:426,9
35CHAŃKO Joanna 130SZCZECINK-Open25K 2500:46:10.35+00:11:008:426,9
36KORPAL Grażyna 254Wychodzę z kijami KoszalinKOSZALINK-Open26K 2600:46:20.30+00:11:108:446,9
37KOWALCZUK Aleksandra 6KIJOWA RODZINA 1JASTROWIEK-Open27K 2700:46:21.30+00:11:118:446,9
38PIEC Tomasz 107JASTROWIEM-Open11M 1100:46:56.05+00:11:458:516,8
39CICHAŃSKA Anita 305Fitclub24ZŁOTÓWK-Open28K 2800:46:59.95+00:11:498:516,8
40KRAUSE Małgorzata 156JASTROWIEK-Open29K 2900:47:00.65+00:11:508:526,8
41PRZYPOLSKI Miłosz 51KIJOWA RODZINA 1JASTROWIEM-Open12M 1200:47:47.60+00:12:379:006,7
42ŁUGOWSKA Anna 50Kijowe Siostry i BratJASTROWIEK-Open30K 3000:47:59.25+00:12:499:036,6
43SZOT Krystyna 101RADAWNICAK-Open31K 3100:48:29.30+00:13:199:086,6
44BIELAWSKA Paulina 302JASTROWIEK-Open32K 3200:48:35.80+00:13:259:106,5
45BIELAWSKA Adela 307JASTROWIEK-Open33K 3300:48:36.05+00:13:259:106,5
46STRZELECKA Antonina 221Sailing Team FerajnaPIŁAK-Open34K 3400:48:56.35+00:13:469:136,5
47GOTLIB Halina 245PIŁAK-Open35K 3500:49:26.10+00:14:159:196,4
48ZIĘBA Halina 76PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-Open36K 3600:49:29.10+00:14:189:206,4
49WRONA Jolanta 78PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-Open37K 3700:49:29.55+00:14:199:206,4
50ZIÓŁKOWSKI Swietłana 310OSP SYPNIEWOSYPNIEWOK-Open38K 3800:50:05.25+00:14:559:266,3
51KULCZYCKI Jan 1911950GDAŃSKM-Open13M 1300:50:21.20+00:15:119:306,3
52KLÓSKA Adam 224ZŁOTÓWM-Open14M 1400:51:53.50+00:16:439:476,1
53SYKUTERA-ŚWIERCZYŃSKA Katarzyna Anna 67Sailing Team FerajnaPIŁAK-Open39K 3900:52:37.50+00:17:279:556,0
54KOWALCZUK Maria 13Kijowe SiostryJASTROWIEK-Open40K 4000:52:41.45+00:17:319:566,0
55PAWŁOWSKA Sylwia 180JASTROWIEK-Open41K 4100:52:42.45+00:17:329:566,0
56SZEWS Julia 73KIJOWA RODZINA 1PIŁAK-Open42K 4200:54:09.15+00:18:5810:135,9
57SZEWS Jakub 72KIJOWA RODZINA 1PIŁAM-Open15M 1500:54:10.45+00:19:0010:135,9
58KĄCKOWSKA-SZKLARZ Beata 115Jeziorki Aktywna WieśJEZIORKIK-Open43K 4300:54:11.25+00:19:0110:135,9
59BOŁTRYK Małgorzata 301Jeziorki Aktywna WieśPIŁAK-Open44K 4400:54:27.35+00:19:1710:165,8
60KĄCKOWSKI Marek 116Jeziorki Aktywna WieśKACZORYM-Open16M 1600:54:27.45+00:19:1710:165,8
61BARTCZAK Stanisław 140Jeziorki Aktywna WieśPIŁAM-Open17M 1700:57:12.55+00:22:0210:475,6
62BARTCZAK Iwona 141Jeziorki Aktywna WieśPIŁAK-Open45K 4500:57:12.75+00:22:0210:475,6
63DANIELEWICZ Henryka 142Jeziorki Aktywna WieśPIŁAK-Open46K 4600:57:13.30+00:22:0310:475,6
Znaleziono 63 wynik(ów)