I KRWIOBIEG BYDGOSZCZ - 10KM

Wydarzenie:
Organizator:
Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
175
Wystartowało:
148
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
148
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SULKOWSKI Zdzisław 392BYDGOSZCZOpen M1M 100:00:0200:36:38.4500:36:40.50 3:3916.4
2KRYSKE Bartosz 448BIALE BŁOTAOpen M2M 200:00:0400:37:52.4500:37:56.85+00:01:163:4715.8
3OLEJNIK Krzysztof 439BYDGOSZCZOpen M3M 300:00:0300:39:55.1500:39:58.90+00:03:183:5915
4DĘBOWCZYK Łukasz 408PILAOpen M4M 400:00:0300:40:44.4000:40:47.55+00:04:074:0414.7
5SZYMAŃSKI Adam 459TRYSZCZYNOpen M5M 500:00:0300:41:05.6000:41:09.05+00:04:284:0614.6
6NAWROCKI Radosław 298WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIOpen M6M 600:00:0300:41:33.4000:41:36.85+00:04:564:0914.4
7MASIAKOWSKI Dawid 418SZKOCJAOpen M7M 700:00:0600:42:29.8000:42:36.50+00:05:564:1514.1
8PRĄDZYŃSKI Marcin 365BYDGOSZCZOpen M8M 800:00:0600:43:04.6000:43:11.25+00:06:304:1813.9
9PAPROCKI Rafał 358BYDGOSZCZOpen M9M 900:00:0200:43:43.8000:43:46.35+00:07:054:2213.7
10KUNKE Tomasz 361GRUDZIĄDZOpen M10M 1000:00:0500:44:21.9500:44:27.85+00:07:474:2613.5
11DROSDOWSKI Sebastian 355ŚWIECIEOpen M11M 1100:00:0200:44:34.4000:44:37.15+00:07:564:2713.5
12MENDEL Patryk 378BYDGOSZCZOpen M12M 1200:00:0200:44:57.8000:45:00.75+00:08:204:2913.3
13OSTROWSKI Jan 368POKRZYDOWOOpen M13M 1300:00:0300:45:02.2000:45:05.95+00:08:254:3013.3
14TOMCZYK Agata 377BYDGOSZCZOpen K1K 100:00:0300:45:11.3000:45:14.30+00:08:334:3113.3
15PASZKIET Remigiusz 294BARCINOpen M14M 1400:00:0300:45:11.6000:45:14.95+00:08:344:3113.3
16SIKORA Sylwia 384BYDGOSZCZOpen K2K 200:00:0200:45:29.1000:45:31.95+00:08:514:3213.2
17NELKE Aleksander 423GOSTYCYNOpen M15M 1500:00:0600:45:39.9000:45:46.40+00:09:054:3413.1
18BUKOWSKI Wojciech 431ANNOWOOpen M16M 1600:00:0400:45:52.8500:45:57.60+00:09:174:3513.1
19ZWOLIŃSKI Zbigniew 35989-530 ŚLIWICEOpen M17M 1700:00:0700:46:08.8500:46:16.40+00:09:354:3613
20KORYCKI Daniel 375GRUDZIĄDZOpen M18M 1800:00:0400:46:21.6000:46:26.00+00:09:454:3812.9
21MATYSZEWSKI Amadeusz 296TORUŃOpen M19M 1900:00:0700:46:21.0500:46:28.60+00:09:484:3812.9
22MACIEJEWSKA Kamila 397BARCINOpen K3K 300:00:0300:46:37.9000:46:41.45+00:10:004:3912.9
23BAKAJ Marcin 424SZUBINOpen M20M 2000:00:0700:46:40.5000:46:48.45+00:10:074:4012.9
24RENC Patryk 440BYDGOSZCZOpen M21M 2100:00:1500:46:32.7500:46:48.65+00:10:084:3912.9
25PIASECKI Michał 441SOLEC KUJAWSKIOpen M22M 2200:00:0700:46:46.4000:46:54.15+00:10:134:4012.8
26FILIPEK Patryk 304BYDGOSZCZOpen M23M 2300:00:1300:46:47.4000:47:00.55+00:10:204:4012.8
27ARENDT Paweł 398BYDGOSZCZOpen M24M 2400:00:0300:46:57.8500:47:01.60+00:10:214:4112.8
28CHOJNACKI Bartosz 373BYDGOSZCZOpen M25M 2500:00:0500:47:04.7500:47:10.20+00:10:294:4212.7
29JUSZCZAK Łukasz 415BYDGOSZCZOpen M26M 2600:00:1100:47:04.1000:47:15.70+00:10:354:4212.7
30JAŻDŻEWSKI Dawid 353BYDGOSZCZOpen M27M 2700:00:0400:47:11.7000:47:15.80+00:10:354:4312.7
31GRZELAK Radosław 349ŁOCHOWOOpen M28M 2800:00:1100:47:04.7000:47:16.60+00:10:364:4212.7
32HERMANOWSKI Łukasz 421BYDGOSZCZOpen M29M 2900:00:1200:47:06.3000:47:18.45+00:10:374:4212.7
33MUSZYŃSKI Łukasz 346BYDGOSZCZOpen M30M 3000:00:0900:47:19.7000:47:29.45+00:10:484:4412.7
34ŁATKA Marcin 429BYDGOSZCZOpen M31M 3100:00:0500:47:30.0000:47:35.15+00:10:544:4512.6
35BARAŃSKI Władysław 362BYDGOSZCZOpen M32M 3200:00:0500:47:52.7000:47:58.35+00:11:174:4712.5
36SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 370BYDGOSZCZOpen M33M 3300:00:1300:47:52.1500:48:05.20+00:11:244:4712.5
37ABDOUL Romaric 426BYDGOSZCZOpen M34M 3400:00:1800:47:47.5500:48:05.80+00:11:254:4612.6
38FOTYN Patryk 303BYDGOSZCZOpen M35M 3500:00:1000:48:12.6000:48:23.10+00:11:424:4912.4
39KUJAWA Daniel 419INOWROCŁAWOpen M36M 3600:00:0400:48:22.8000:48:27.05+00:11:464:5012.4
40LEWANDOWSKA Marlena 452BYDGOSZCZOpen K4K 400:00:0800:48:24.1000:48:33.05+00:11:524:5012.4
41ŚWIĘCICKI Andrzej 409BYDGOSZCZOpen M37M 3700:00:1300:48:27.0000:48:40.65+00:12:004:5012.4
42KONIECZNY Robert 425NAKŁO NAD NOTECIĄOpen M38M 3800:00:0000:48:53.2000:48:53.20+00:12:124:5312.3
43ZIMNY Marek 352BYDGOSZCZOpen M39M 3900:00:0800:48:53.9500:49:02.80+00:12:224:5312.3
44WONS Rafał 464BYDGOSZCZOpen M40M 4000:00:0700:48:56.9000:49:04.05+00:12:234:5312.3
45ZIĘTARA Marek 449PAKOŚĆOpen M41M 4100:00:0600:49:06.8500:49:13.15+00:12:324:5412.2
46MALEC Karol 432BYDGOSZCZOpen M42M 4200:00:1800:49:01.8500:49:20.75+00:12:404:5412.2
47REPKA Marek 390BYDGOSZCZOpen M43M 4300:00:0500:49:42.2000:49:47.50+00:13:074:5812.1
48MAZUR Dawid 438ŚWIECIEOpen M44M 4400:00:1700:49:30.4000:49:47.90+00:13:074:5712.1
49FORBOT Piotr 313BYDGOSZCZOpen M45M 4500:00:2100:49:53.6500:50:15.45+00:13:344:5912
50SMEJA Ewa 454BYDGOSZCZOpen K5K 500:00:1200:50:07.7000:50:19.90+00:13:395:0012
51GUDANIEC Krzysztof 340BYDGOSZCZOpen M46M 4600:00:1100:50:22.2500:50:33.25+00:13:525:0211.9
52LEWANDOWSKI Kamil 427BYDGOSZCZOpen M47M 4700:00:2000:50:14.7000:50:35.00+00:13:545:0111.9
53KRASIŃSKI Piotr 387BYDGOSZCZOpen M48M 4800:00:1300:50:25.5500:50:39.25+00:13:585:0211.9
54CIEPŁUCH Zofia 325BYDGOSZCZOpen K6K 600:00:0600:51:04.5500:51:11.35+00:14:305:0611.7
55GIERSZ Krzysztof 347BYDGOSZCZOpen M49M 4900:00:1600:50:58.5500:51:14.85+00:14:345:0511.8
56ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz 379BYDGOSZCZOpen M50M 5000:00:1100:51:10.1500:51:21.25+00:14:405:0711.7
57DRÓŻDŻ Małgorzata 341BRZOZAOpen K7K 700:00:0600:51:14.7500:51:21.35+00:14:405:0711.7
58GROBELNA Angelika 299NIEMCZOpen K8K 800:00:1200:51:14.5500:51:26.85+00:14:465:0711.7
59SIUDA Marek 405BYDGOSZCZOpen M51M 5100:00:1300:51:26.1000:51:39.95+00:14:595:0811.7
60KLISZEWSKI Damian 400BYDGOSZCZOpen M52M 5200:00:1500:51:32.9000:51:48.65+00:15:085:0911.6
61KALISZ Dawid 462BYDGOSZCZOpen M53M 5300:00:0000:51:49.9500:51:49.95+00:15:095:1011.6
62GRECHUTA Tomasz 410BYDGOSZCZOpen M54M 5400:00:0800:51:50.7500:51:58.85+00:15:185:1111.6
63WÓJCIK Jacek 306BYDGOSZCZOpen M55M 5500:00:1600:51:51.5500:52:08.20+00:15:275:1111.6
64DEKOWSKA Ania 309BYDGOSZCZOpen K9K 900:00:0800:52:02.4500:52:10.95+00:15:305:1211.5
65KUŚ Marcin 297BYDGOSZCZOpen M56M 5600:00:1200:52:10.3500:52:23.05+00:15:425:1311.5
66BIEGAŁA Agnieszka 382INOWROCŁAWOpen K10K 1000:00:0300:52:20.8500:52:24.75+00:15:445:1411.5
67ARACH Przemysław 457BYDGOSZCZOpen M57M 5700:00:1200:52:24.6000:52:37.25+00:15:565:1411.4
68SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 360BYDGOSZCZOpen M58M 5800:00:0600:52:36.4000:52:42.80+00:16:025:1511.4
69JENDRZEJCZAK Robert 420BARCINOpen M59M 5900:00:1800:52:40.9000:52:58.95+00:16:185:1611.4
70NOWICKI Adam 374TORUŃOpen M60M 6000:00:2100:52:39.5000:53:01.15+00:16:205:1611.4
71PYTLIŃSKI Paweł 404OSIELSKOOpen M61M 6100:00:1400:52:53.8500:53:08.50+00:16:285:1711.3
72KRAUSE Rafał 344BYDGOSZCZOpen M62M 6200:00:2000:53:06.3500:53:26.65+00:16:465:1811.3
73STASIEWSKI Mariusz 37686-014 OSÓWIECOpen M63M 6300:00:0500:53:31.0000:53:36.00+00:16:555:2111.2
74PIECZYŃSKA Joanna 332BYDGOSZCZOpen K11K 1100:00:1200:53:24.7000:53:37.25+00:16:565:2011.2
75ZAJĄC Tomasz 444OSIELSKOOpen M64M 6400:00:1000:53:30.8000:53:41.30+00:17:005:2111.2
76GDANIEC Grzegorz 295BYDGOSZCZOpen M65M 6500:00:0500:53:39.0500:53:44.50+00:17:045:2111.2
77ROCZEŃ Tomasz 336ZŁAWIEŚ MAŁAOpen M66M 6600:00:1100:53:36.2500:53:48.05+00:17:075:2111.2
78REPKA Anna 389BYDGOSZCZOpen K12K 1200:00:0600:53:50.4500:53:57.00+00:17:165:2311.1
79ŁUKASZEWICZ Dawid 407BYDGOSZCZOpen M67M 6700:00:0800:53:51.4500:53:59.90+00:17:195:2311.1
80WIŚNIEWSKI Tomasz 307BYDGOSZCZOpen M68M 6800:00:1500:53:50.1500:54:05.25+00:17:245:2311.1
81CHOJNACKI Patryk 456BYDGOSZCZOpen M69M 6900:00:1500:53:49.6500:54:05.55+00:17:255:2311.1
82KOZIŃSKI Tomasz 403BYDOSZCZOpen M70M 7000:00:1300:54:08.8500:54:22.55+00:17:425:2411.1
83KARCZEWSKI Filip 416BYDGOSZCZOpen M71M 7100:00:1700:54:25.8500:54:43.45+00:18:025:2611
84BRZOZOWSKI Jarosław 326BRZOZAOpen M72M 7200:00:1400:54:47.2500:55:01.85+00:18:215:2811
85KACPRZYK Iwona 394GRUDZIĄDZOpen K13K 1300:00:1200:54:50.7500:55:03.70+00:18:235:2910.9
86KLEMENSOWICZ Gracjan 314BYDGOSZCZOpen M73M 7300:00:1400:55:07.1500:55:22.05+00:18:415:3010.9
87WINKLEWSKI Krzysztof 435SOLEC KUJAWSKIOpen M74M 7400:00:1400:55:14.0500:55:28.10+00:18:475:3110.9
88KULIKOWSKI Tomasz 288ŚWIECIEOpen M75M 7500:00:0900:55:20.9000:55:30.35+00:18:495:3210.8
89RUDOWICZ Marcin 430BYDGOSZCZOpen M76M 7600:00:1400:55:21.6000:55:36.05+00:18:555:3210.8
90ZIUZIAKOWSKA Katarzyna 395GRUDZIĄDZOpen K14K 1400:00:0400:55:32.7000:55:37.10+00:18:565:3310.8
91ALBEKIER Karolina 369GRUDZIĄDZOpen K15K 1500:00:0400:55:32.9000:55:37.15+00:18:565:3310.8
92HERNIK Marcin 372GRUDZIĄDZOpen M77M 7700:00:0400:55:35.7500:55:40.45+00:18:595:3310.8
93ZIELIŃSKA Marysia 402BYDGOSZCZOpen K16K 1600:00:0500:55:42.9000:55:48.10+00:19:075:3410.8
94BŁAŻEJEWSKI Dariusz 406ŚWIECIEOpen M78M 7800:00:1000:55:41.4000:55:51.45+00:19:105:3410.8
95KASPROWICZ Piotr 292BYDGOSZCZOpen M79M 7900:00:1000:55:42.9500:55:53.75+00:19:135:3410.8
96NAGORZYSKA Sylwia 357BYDGOSZCZOpen K17K 1700:00:0800:55:46.1000:55:54.45+00:19:135:3410.8
97JĘDRZEJEWSKI Adrian 302BYDGOSZCZOpen M80M 8000:00:0600:55:58.7000:56:04.75+00:19:245:3510.7
98GRZONKA Emilia 318BYDGOSZCZOpen K18K 1800:00:0500:56:21.1000:56:26.60+00:19:465:3810.6
99KUBSKI Dawid 442SOLEC KUJAWSKIOpen M81M 8100:00:1500:56:11.7000:56:27.10+00:19:465:3710.7
100SZUMIŃSKI Jan 413BYDGOSZCZOpen M82M 8200:00:0600:56:21.3500:56:27.70+00:19:475:3810.6
101JENDRZEJCZAK Dawid 417BARCINOpen M83M 8300:00:1600:56:11.2500:56:27.85+00:19:475:3710.7
102GROTT Bartłomiej 343BYDGOSZCZOpen M84M 8400:00:1100:56:21.3000:56:33.20+00:19:525:3810.6
103BUKOWSKI Krzysztof 367INOWROCŁAWOpen M85M 8500:00:0900:56:32.2500:56:41.85+00:20:015:3910.6
104JACKOWIAK-ZALEWSKA Agnieszka 458BYDGOSZCZOpen K19K 1900:00:0500:56:53.1500:56:58.15+00:20:175:4110.5
105RATAJ Maciej 327ŁOCHOWOOpen M86M 8600:00:1100:56:47.1500:56:58.25+00:20:175:4010.6
106SAJUR Sylwia 453BYDGOSZCZOpen K20K 2000:00:1000:56:51.7000:57:01.75+00:20:215:4110.6
107PACZKOWSKA Joanna 455BYDGOSZCZOpen K21K 2100:00:0600:57:09.6500:57:16.50+00:20:365:4310.5
108KRUKOWSKI Michał 461BYDGOSZCZOpen M87M 8700:00:1200:57:11.9000:57:24.55+00:20:445:4310.5
109PAWLAK Waldemar 328BYDGOSZCZOpen M88M 8800:00:2000:57:28.0500:57:49.00+00:21:085:4410.4
110NALEWALSKA Justyna 385BYDGOSZCZOpen K22K 2200:00:1600:58:24.3000:58:40.35+00:21:595:5010.3
111ROJEWSKI Jarosław 443BYDGOSZCZOpen M89M 8900:00:1000:58:32.1000:58:42.80+00:22:025:5110.3
112HAŁAS Aleksander 412BYDGOSZCZOpen M90M 9000:00:0500:59:06.5500:59:12.45+00:22:315:5410.1
113SIENKIEWICZ Artur 381BYDGOSZCZOpen M91M 9100:00:1600:59:27.3500:59:43.35+00:23:025:5610.1
114RYGIEWICZ Wojciech 436WOLWARKOpen M92M 9200:00:0900:59:42.4500:59:51.75+00:23:115:5810.1
115KRZEMIŃSKA Jolanta 348BYDGOSZCZOpen K23K 2300:00:0800:59:43.0000:59:51.85+00:23:115:5810
116KLAWCZYŃSKI Zbigniew 33485-605 BYDGOSZCZOpen M93M 9300:00:0200:59:49.2000:59:52.05+00:23:115:5910
117STENZEL Karol 366CEKCYNOpen M94M 9400:00:1800:59:37.9000:59:56.85+00:23:165:5710.1
118SZYMECZKO Aleksandra 32487-140 CHEŁMŻAOpen K24K 2400:00:1000:59:53.6001:00:04.10+00:23:235:5910
119KABACIŃSKA Kinga 319BYDGOSZCZOpen K25K 2500:00:0901:00:01.1001:00:10.55+00:23:306:0010
120CZYŻEWSKA Justyna 414BRZOZAOpen K26K 2600:00:0901:00:15.8001:00:24.85+00:23:446:0110
121TYCZKOWSKI Gracjan 351BYDGOSZCZOpen M95M 9500:00:1401:00:14.2501:00:28.30+00:23:476:0110
122WIŚNIEWSKA Lucyna 433BYDGOSZCZOpen K27K 2700:00:0601:00:23.2501:00:29.90+00:23:496:029.9
123OŻDŻYNSKA Patrycja 300BYDGOSZCZOpen K28K 2800:00:1201:00:29.6501:00:42.60+00:24:026:039.9
124SZULC Joanna 342GRUDZIĄDZOpen K29K 2900:00:1101:00:42.2501:00:53.80+00:24:136:049.9
125SZULC Michał 339GRUDZIĄDZOpen M96M 9600:00:1101:00:43.1001:00:54.10+00:24:136:049.9
126BANCEWICZ Joanna 333GRUDZIĄDZOpen K30K 3000:00:1101:00:42.9501:00:54.25+00:24:136:049.9
127MAINKA Maciej 463OLIMPINOpen M97M 9700:00:0001:00:58.8001:00:58.80+00:24:186:059.8
128JAGIELSKA Patrycja 320BYDGOSZCZOpen K31K 3100:00:0901:00:58.8501:01:08.30+00:24:276:059.8
129PIJANOWSKA Marta 391BYDGOSZCZOpen K32K 3200:00:1001:01:13.7501:01:24.00+00:24:436:079.8
130CEGLARSKI Dariusz 371BYDGOSZCZOpen M98M 9800:00:4001:00:44.5001:01:25.25+00:24:446:049.9
131CHĘSY Jacek 383BYDGOSZCZOpen M99M 9900:00:0701:01:30.0001:01:37.45+00:24:566:099.8
132CISZEWSKI Paweł 411MIASTECZKO KRAJEŃSKIEOpen M100M 10000:00:1801:01:28.9501:01:47.40+00:25:066:089.8
133ARENDT Marlena 399BYDGOSZCZOpen K33K 3300:00:0401:02:10.3001:02:14.75+00:25:346:139.7
134GACKOWSKA Izabela 316BYDGOSZCZOpen K34K 3400:00:1001:02:07.7001:02:17.75+00:25:376:129.7
135KRUSZYŃSKI Mariusz 396BYDGOSZCZOpen M101M 10100:00:1401:03:09.1501:03:23.15+00:26:426:189.5
136WIŚNIEWSKI Krzysztof 434BYDGOSZCZOpen M102M 10200:00:0701:03:25.1501:03:32.60+00:26:526:209.5
137SZUKALSKI Piotr 350BYDGOSZCZOpen M103M 10300:00:1501:03:28.4001:03:43.55+00:27:036:209.5
138JANKOWSKI Damian 468Open M104M 10400:00:1401:03:54.4001:04:09.30+00:27:286:239.4
139BECZAK Kalina 460KCYNIAOpen K35K 3500:00:0901:04:01.1001:04:10.75+00:27:306:249.4
140DROSDOWSKA Klara 354ŚWIECIEOpen K36K 3600:00:0301:04:31.3501:04:35.10+00:27:546:279.3
141BARAŃSKA Sylwia 386BYDGOSZCZOpen K37K 3700:00:1201:05:03.4001:05:16.25+00:28:356:309.2
142TOKARSKA Alicja 338BYDGOSZCZOpen K38K 3800:00:1801:05:34.4501:05:52.90+00:29:126:339.2
143PIETRZAK Maciej 335GRUDZIĄDZOpen M105M 10500:00:1301:10:46.9501:11:00.10+00:34:197:048.5
144JEŻAKOWSKI Marek 317BYDGOSZCZOpen M106M 10600:00:0801:12:30.2001:12:39.05+00:35:587:158.3
145GRACZYKOWSKA Anna 401INOWROCŁAWOpen K39K 3900:00:1401:14:26.1001:14:40.70+00:38:007:268.1
146TOMASZEWSKA Magdalena 308PIŁAOpen K40K 4000:00:0801:16:33.9501:16:42.05+00:40:017:397.8
146PIÓRKOWSKA Aga 291BYDGOSZCZOpen K40K 4000:00:1701:16:24.2001:16:42.05+00:40:017:387.9
NAGORZYSKI Arkadiusz 356BYDGOSZCZOpen MDNF DNF DNF--
Znaleziono 148 wynik(ów)