Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2021-10-02
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 27.5 km
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 5.05km | 25km | 25.05km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuBieg 5
5km
5.05kmRower 20
25km
25.05kmCzas
netto
27.5km
Czas
brutto
27.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1OCHAL Pawel 64TEAMOCHALBYDGOSZCZM401M 100:00:0000:15:5300:16:3101:02:2301:02:5301:11:19.7001:11:19.70 2:3523,1
2KOTŁOWSKI Bartosz 42LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 2Tak00:00:0000:16:1700:17:0001:02:3201:03:1701:12:02.2001:12:02.20+00:00:422:3722,9
3ZIĘBA Adam 118TRISPACE/TREKM402M 300:00:0000:18:3400:19:0601:04:0601:04:3501:13:46.7501:13:46.75+00:02:272:4022,4
4DONARSKI Franciszek 11N BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM16-191M 400:00:0000:18:5700:19:4701:03:5501:04:4401:14:08.6001:14:08.60+00:02:482:4122,3
5RYMER Jakub 80ERPLASTBYDGOSZCZM301M 500:00:0000:18:2800:19:0701:03:5701:04:3401:14:46.6501:14:46.65+00:03:262:4322,1
6JURKIEWICZ Mariusz 31TEAMOCHALINOWROCŁAWM403M 600:00:0000:18:2600:19:1401:04:1401:04:5401:14:48.9001:14:48.90+00:03:292:4322,1
7ŚLIWIŃSKI Łukasz 96LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM302M 7Tak00:00:0000:19:2300:20:1201:09:3101:10:0401:20:41.4001:20:41.40+00:09:212:5620,5
8SIKUT Arkadiusz 84TORUŃM404M 800:00:0000:19:0100:19:4601:09:5601:10:3001:20:52.0001:20:52.00+00:09:322:5620,4
9CIMACHOWSKI Jakub 9CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM405M 900:00:0000:19:2900:19:5701:11:2801:11:4801:22:04.3501:22:04.35+00:10:442:5920,1
10KONIAIEV Volodymyr 37TARPOL GRUPAKREMENCHUKM303M 1000:00:0000:19:4200:20:2801:08:3501:09:1801:22:13.7501:22:13.75+00:10:542:5920,1
11PRĄDZYŃSKI Marcin 71AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM406M 1100:00:0000:20:2700:21:3001:11:3901:12:2301:22:57.2501:22:57.25+00:11:373:0019,9
12GOŁATA Wojciech 20AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM407M 12Tak00:00:0000:20:3000:21:1001:12:0901:12:3601:23:22.4501:23:22.45+00:12:023:0119,8
13ZIÓŁKOWSKI Włodek 51FORDON BIEGABYDGOSZCZM304M 1300:00:0000:21:0600:21:5501:11:5001:12:3301:23:54.2501:23:54.25+00:12:343:0319,7
14PRZYBYLSKI Robert 73BYDGOSZCZM408M 1400:00:0000:22:5500:23:4101:14:0101:14:4501:26:13.3501:26:13.35+00:14:533:0819,1
15ZAKURZEWSKI Tomasz 79TRISPACE/TREKBRZOZAM409M 1500:00:0000:21:0400:21:3301:14:2401:14:5101:26:16.7001:26:16.70+00:14:573:0819,1
15WOLIŃSKI Andrzej 41WOLINM501M 1500:00:0000:21:0000:21:3501:14:2401:14:5401:26:16.7001:26:16.70+00:14:573:0819,1
17BETHKE Sławomir 3SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZYM305M 1700:00:0000:22:4700:23:4301:12:1801:13:0601:27:00.9001:27:00.90+00:15:413:0919,0
18JABŁOŃSKI Marcin 27KRYSPORTTEAMBYDGOSZCZM502M 1800:00:0000:20:5900:22:0401:15:3501:16:3001:27:56.8001:27:56.80+00:16:373:1118,8
19WERNIK Roman 86ŚWIECIEM4010M 1900:00:0000:21:1700:22:3701:15:2401:16:3501:28:18.4501:28:18.45+00:16:583:1218,7
20GILL Daniel 15LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM4011M 2000:00:0000:21:1400:22:0801:17:5101:18:2401:29:36.2001:29:36.20+00:18:163:1518,4
21HINCA Magdalena 26TORUŃK401K 100:00:0000:20:3100:21:3601:19:0401:19:3401:30:02.7001:30:02.70+00:18:433:1618,3
22PUCHACZ Marcin 74BYDGOSZCZM306M 2100:00:0000:21:5100:22:5201:18:4401:19:2001:30:21.5001:30:21.50+00:19:013:1718,3
23ŁUCZAK Paweł 56TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM503M 2200:00:0000:20:4700:21:5301:17:5101:18:4501:30:27.4001:30:27.40+00:19:073:1718,2
24JUREK Sławomir 30BYDGOSZCZM504M 2300:00:0000:24:0100:25:0501:17:5401:18:5201:30:52.0001:30:52.00+00:19:323:1818,2
25PACZKOWSKI Mirosław 66BYDGOSZCZM505M 2400:00:0000:22:3700:23:2101:19:0201:19:2501:31:08.4501:31:08.45+00:19:483:1818,1
26URBANSKI Andrzej 100OSTROMECKOM506M 25Tak00:00:0000:22:2400:23:3201:18:4601:19:1801:31:52.4501:31:52.45+00:20:323:2018,0
27LIBERA Aleksandra 52TORUŃK201K 200:00:0000:23:2200:24:0701:19:4501:20:1001:32:40.7001:32:40.70+00:21:213:2217,8
28GÓRSKI Mariusz 23PDOGNIEZNOM4012M 2600:00:0000:21:4200:22:1901:20:4401:21:0901:33:15.7001:33:15.70+00:21:563:2317,7
29SMYKOWSKI Marcin 88BYDGOSZCZM4013M 2700:00:0000:23:3200:24:1601:20:2801:21:2201:33:26.0001:33:26.00+00:22:063:2317,7
30SUDOŁ Jacek 93PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 2800:00:0000:21:5100:22:3401:21:0601:21:3301:33:28.5001:33:28.50+00:22:083:2317,7
31LEPA Paweł 50CIECHOCINEKM307M 2900:00:0000:21:4700:22:2301:20:4501:21:1801:33:49.5001:33:49.50+00:22:293:2417,6
32WOLIŃSKA Emilia 48WOLINK501K 300:00:0000:21:5100:22:2701:21:1701:21:5101:34:10.0001:34:10.00+00:22:503:2517,5
33CIEPŁOWSKI Robert 8BYDGOSZCZM4015M 3000:00:0000:24:2600:25:0201:21:1001:21:4401:34:45.2501:34:45.25+00:23:253:2617,4
34GEMEINERT Tomasz 14CZARNOWOM308M 3100:00:0000:23:3300:24:1101:20:4601:21:1401:35:04.4001:35:04.40+00:23:443:2717,4
35RENC Patryk 75SERCE TYBETUBYDGOSZCZM309M 3200:00:0000:22:5200:23:4401:22:1401:23:1301:35:19.7001:35:19.70+00:24:003:2717,3
36KRYGER Jacek 47H2OSHOP.PLRYTELM507M 3300:00:0000:24:1000:25:3301:19:5501:20:4401:35:24.4501:35:24.45+00:24:043:2817,3
37KONIEC Piotr 38IRONTATA/ALETEAMBYDGOSZCZM4016M 3400:00:0000:26:0300:26:5701:19:5401:20:4301:35:24.5501:35:24.55+00:24:043:2817,3
38KOWALSKI Jarosław 44BYDGOSZCZM3010M 3500:00:0000:24:1500:25:0801:22:0801:22:4301:35:41.2501:35:41.25+00:24:213:2817,2
39MARCINIAK Przemysław 59BYDGOSZCZM3011M 3600:00:0000:21:5200:22:3501:22:3801:23:2001:36:05.2001:36:05.20+00:24:453:2917,2
40NOWOTNIK Mariusz 63BYDGOSZCZM4017M 3700:00:0000:23:0800:23:5101:21:2001:21:5801:36:07.1001:36:07.10+00:24:473:2917,2
41POLIWODZIŃSKI Michał 69FKS WISŁA FORDONBYDGOSZCZM4018M 3800:00:0000:24:4900:26:0001:23:0301:23:3101:36:09.9501:36:09.95+00:24:503:2917,2
42STĘPNIEWSKA Marta 92BYDGOSZCZK301K 400:00:0000:22:2300:23:0701:24:1801:24:5601:36:40.7501:36:40.75+00:25:213:3017,1
43MACIŃSKI Waldek 58BYDGOSZCZM3012M 3900:00:0000:21:5500:22:5001:25:4101:26:0701:36:45.3001:36:45.30+00:25:253:3117,1
44RYBAK Mariusz 78SISU-OWB ROWERTOUR. COMMAŁE RUDYM508M 4000:00:0000:25:3000:27:1701:21:0201:21:5801:36:52.0001:36:52.00+00:25:323:3117,0
45GORCZYCA Grzegorz 21GRUDZIĄDZM4019M 4100:00:0000:21:0600:22:1801:24:5401:25:2801:36:55.3501:36:55.35+00:25:353:3117,0
46GRUBICH Arkadiusz 25NIEMCZM4020M 4200:00:0000:23:0900:24:2701:22:1801:23:2801:37:03.6001:37:03.60+00:25:433:3117,0
47NIEDBALSKI Grzegorz 62RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM601M 4300:00:0000:23:4000:24:3501:23:4601:24:3201:37:08.1001:37:08.10+00:25:483:3117,0
48WIECZOREK Jakub 81BĹ‚AĹĽEJEWOM202M 4400:00:0000:23:3800:25:1801:23:2101:23:5801:37:51.9501:37:51.95+00:26:323:3316,9
49WARCZAK Katarzyna 53FCNB/TEAMOCHALBYDGOSZCZK402K 500:00:0000:24:5000:25:4901:24:2801:25:2601:38:41.0001:38:41.00+00:27:213:3516,7
50JANKOWSKI Dawid 28OSTROMECKOM4021M 45Tak00:00:0000:24:3900:25:2501:24:3401:25:0501:39:57.5001:39:57.50+00:28:373:3816,5
51BRĘCZEWSKI Andrzej 7KOPERNIKBYDGOSZCZM509M 4600:00:0000:26:0000:26:3201:26:5601:27:2001:40:15.8001:40:15.80+00:28:563:3816,5
52STARSZAK Paweł 91DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4022M 47Tak00:00:0000:24:3300:25:5101:26:4501:27:4701:40:19.4001:40:19.40+00:28:593:3816,4
53MISUN-NOWAK Katarzyna 60AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK403K 600:00:0000:24:3900:25:2001:27:3201:27:5601:40:20.3501:40:20.35+00:29:003:3816,4
54BIEL Marek 41% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM4023M 4800:00:0000:23:3700:24:2601:25:0301:25:3901:40:51.8501:40:51.85+00:29:323:4016,4
55KOWALCZYK Kamila 43CROSS FORDON/SILNI PONAD MIARĘBYDGOSZCZK202K 700:00:0000:23:2700:24:0401:29:0001:29:3501:41:17.4001:41:17.40+00:29:573:4016,3
56KAWALEC Marcin 33LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM203M 49Tak00:00:0000:25:3400:26:2201:24:0201:24:3901:42:04.2501:42:04.25+00:30:443:4216,2
57MOROSZCZAK Bogumił 61PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM4024M 5000:00:0000:27:2000:28:1701:23:0701:23:5901:42:49.7501:42:49.75+00:31:303:4416,0
58ROBACZEWSKI Artur 77ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4025M 5100:00:0000:24:3400:26:0501:28:3801:29:5401:43:39.0501:43:39.05+00:32:193:4615,9
59JAROCKA Beata 29DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK404K 8Tak00:00:0000:22:2000:23:5301:30:1401:31:1701:43:59.9501:43:59.95+00:32:403:4615,9
60SIEKIERKOWSKI Bartłomiej 83OSTROMECKOM3013M 52Tak00:00:0000:25:4500:27:1601:27:5201:28:5401:44:38.6001:44:38.60+00:33:183:4815,8
61GRUBA Jacek 24BRZOZAM602M 5300:00:0000:25:4400:26:2201:30:4901:31:2301:44:47.2001:44:47.20+00:33:273:4815,7
62KOCINIEWSKI Wojciech 35LKS JANOWOJANOWO 67M16-192M 54Tak00:00:0000:23:5400:24:3801:28:5301:29:2601:45:14.7001:45:14.70+00:33:553:4915,7
63ZIELIŃSKI Radosław 72BYDGOSZCZM3014M 5500:00:0000:27:5100:28:5301:29:1701:30:3301:46:19.0501:46:19.05+00:34:593:5115,5
64BAGROWSKI Marek 1UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5010M 56Tak00:00:0000:24:4500:25:4001:33:1201:33:4801:46:45.4001:46:45.40+00:35:253:5215,5
65PODLEWSKA Michalina 68BYDGOSZCZK302K 900:00:0000:26:5700:27:2401:33:0901:33:3701:47:17.1001:47:17.10+00:35:573:5415,4
66KOPIEC Mateusz 40REPTOWOM204M 57Tak00:00:0000:24:0800:24:4201:31:0001:31:3401:47:39.3001:47:39.30+00:36:193:5415,3
67WIESIOŁOWSKI Radosław 117BYDGOSZCZM5011M 5800:00:0000:27:1400:28:5101:31:4901:32:4901:47:50.6001:47:50.60+00:36:303:5515,3
68WIECZOREK Sonita 85BĹ‚AĹĽEJEWOK203K 1000:00:0000:25:5800:26:5501:34:0601:34:3201:48:29.7501:48:29.75+00:37:103:5615,2
69BIŃKOWSKI Cezary 120M4026M 5900:00:0000:27:5100:29:2101:34:2301:35:1001:49:42.0501:49:42.05+00:38:223:5915,0
70ROBACZEWSKA Lidia 76ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK405K 1100:00:0000:25:4700:26:5901:35:1301:35:5101:49:43.9001:49:43.90+00:38:243:5915,0
71SOWIŃSKI Edmund 89TKKF PŁOCKPŁOCKM70+1M 6000:00:0000:28:1000:29:3201:36:2501:37:4201:52:07.9001:52:07.90+00:40:484:0414,7
72URBANSKA Aneta 99OSTROMECKOK406K 12Tak00:00:0000:26:5200:27:4101:37:3201:37:5901:52:57.3001:52:57.30+00:41:374:0614,6
73GOŁATA Agnieszka 19AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK303K 13Tak00:00:0000:27:3900:28:1201:38:1601:38:4001:53:50.8501:53:50.85+00:42:314:0814,5
74ŁUCZAK Anna 57TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZK407K 1400:00:0000:24:5400:26:0301:39:5001:40:4501:54:43.4001:54:43.40+00:43:234:1014,4
75TARGOWSKA Małgorzata 97AZS PBS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK304K 1500:00:0000:26:2400:27:1301:39:1001:39:4301:55:37.4001:55:37.40+00:44:174:1214,3
76GUCZOLSKI Sławomir 119DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5012M 61Tak00:00:0000:27:2700:29:3401:41:1401:42:4301:58:50.6001:58:50.60+00:47:304:1913,9
77KOZŁOWSKA Magda 45BYDGOSZCZK16-191K 1600:00:0000:26:5700:27:4901:47:0101:47:4102:02:38.5502:02:38.55+00:51:184:2713,5
77ZINIEWICZ Nicole 65BYDGOSZCZK16-191K 1600:00:0000:26:5700:28:1101:47:0101:47:4002:02:38.5502:02:38.55+00:51:184:2713,5
79SZTUBECKI Jacek 95OSTROMECKOM4027M 62Tak00:00:0000:26:5300:27:4101:44:2701:45:2102:03:23.9002:03:23.90+00:52:044:2913,4
80BEBYN Grzegorz 2OSIELSKOM5013M 6300:00:0000:34:0400:35:0301:46:2001:47:0402:06:45.4002:06:45.40+00:55:254:3613,0
81KUK Bartek 49OSTROMECKOM16-193M 64Tak00:00:0000:29:3800:30:2301:46:4801:47:5302:08:18.2002:08:18.20+00:56:584:3912,9
82PRACA Joanna 70MUROWANIECK408K 1800:00:0000:33:4000:35:0501:51:5801:53:0002:11:01.7502:11:01.75+00:59:424:4512,6
83TEWS Marzena 98BYDGOSZCZK409K 1900:00:0000:33:4000:35:0401:51:5801:52:5902:11:01.8002:11:01.80+00:59:424:4512,6
Znaleziono 83 wynik(ów)