Organizator : | Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 100 |
Wystartowało : | 93 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEŚNIAK Sebastian | 113 | TIGERS PRUDNIK /RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | M30-39 | 00:09:18 | 00:18:43 | 00:28:22 | |
2 | NOWAK Ireneusz | 122 | BYSTRZYCAKŁODZKA | M40-49 | 00:13:16 | 00:27:27 | 00:41:35 | ||
3 | WIERZBICKI Daniel | 144 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | M30-39 | 00:12:03 | 00:24:34 | 00:37:33 | |
4 | GAJEWSKA Natalia | 81 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K16-29 | 00:13:33 | 00:27:39 | 00:42:05 | |
5 | GÓRA Sylwester | 164 | #ZabieganiNocą/HERKULES | OKONEK | M40-49 | 00:11:40 | 00:23:50 | 00:35:50 | |
6 | PARADA Bronisław | 192 | POLANICA-ZDRÓJ | M40-49 | 00:11:32 | 00:21:12 | 00:32:39 | ||
7 | MARCJANEK Łukasz | 117 | KUDOWIANKA RUN | SZCZYTNA | M30-39 | 00:08:32 | 00:18:37 | 00:28:38 | |
8 | GAJEWSKI Marcin | 83 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | M40-49 | 00:10:22 | 00:21:17 | 00:32:47 | |
9 | JARZĘBOWICZ Adam | 99 | KATOWICE | M40-49 | 00:10:49 | 00:22:42 | 00:35:02 | ||
10 | PANEK Angela | 162 | POLANICA-ZDRÓJ | K16-29 | 00:13:28 | 00:28:12 | 00:43:34 | ||
11 | ROMAN Krzysztof | 189 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | M60-69 | 00:11:27 | 00:23:23 | 00:35:48 | |
12 | TEKIELI Jerzy | 142 | PIESZCZOCHY & SPÓŁKA | BYSTRZYCA KŁODZKA | M40-49 | 00:11:46 | 00:24:50 | 00:38:40 | |
13 | GNITECKA Katarzyna | 184 | EBIEGI.PL | KUDOWA-ZDRÓJ | K16-29 | 00:12:31 | 00:26:03 | 00:40:08 | |
14 | KURNYTA Stanisław | 110 | TEMMPO WAŁBRZYCH | WITKÓW ŚL. | M50-59 | 00:13:07 | 00:28:41 | 00:44:41 | |
15 | KILIAN Mateusz | 103 | JÓZEFIŃSKA TEAM | KRAKÓW | M30-39 | 00:10:49 | 00:21:55 | 00:33:21 | |
16 | BRYŁKOWSKI Patryk | 73 | ŚWIDNICA | M16-29 | 00:09:10 | 00:18:36 | 00:28:14 | ||
17 | DUDEK Kazimierz | 77 | DOM Z KERAMZYTU S.C. DARIUSZ SYWAK | CHOJNÓW | Małżeństwo | 00:13:54 | 00:28:34 | 00:43:24 | |
18 | BOGDAŁ Paweł | 72 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | MIĘDZYGÓRZE | M40-49 | 00:07:31 | 00:20:29 | 00:31:03 | |
19 | BANAŚ Robert | 67 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | M30-39 | 00:08:31 | 00:22:25 | 00:34:31 | |
20 | JANUSZ Ryszard | 97 | KUDOWIANKA RUN | SZCZYTNA | M50-59 | 00:07:31 | 00:20:52 | 00:32:01 | |
21 | STRZELCZAK Henryk | 136 | KS MARATON NOWA RUDA | NOWA RUDA | M60-69 | 00:13:31 | 00:23:56 | 00:34:31 | |
22 | LEŚNICKI Marek | 115 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STANOWICE | M50-59 | 00:08:31 | 00:22:30 | 00:34:31 | |
23 | ZIELIŃSKA Iwona | 149 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50+ | 00:12:12 | 00:25:13 | 00:38:40 | |
24 | SIDOROWICZ-RADZIKOWSKI Andrzej | 155 | POLANICA-ZDRÓJ | M50-59 | 00:11:27 | 00:23:14 | 00:35:18 | ||
25 | PLINIEWICZ Joanna | 127 | STRONIE SLASKIE | K30-39 | 00:14:34 | 00:30:13 | 00:47:21 | ||
26 | GÓRA Agnieszka | 165 | #ZabieganiNocą/HERKULES | OKONEK | K40-49 | 00:12:25 | 00:25:06 | 00:38:17 | |
27 | TEREK Michał | 147 | KŁODZKO | M16-29 | 00:11:11 | 00:23:18 | 00:36:35 | ||
28 | AKUTKO Paweł | 63 | KŁODZKO | M30-39 | 00:12:18 | 00:27:25 | 00:43:54 | ||
29 | SITKOWSKA Joanna | 132 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K16-29 | 00:12:22 | 00:25:21 | 00:38:58 | |
30 | AKUTKO Dawid | 64 | KŁODZKO | M16-29 | 00:11:55 | 00:25:21 | 00:38:47 | ||
31 | GAJEWSKA Katarzyna | 82 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K40-49 | 00:12:20 | 00:25:02 | 00:38:04 | |
32 | PARTYKA Andrzej | 125 | KŁODZKO | M30-39 | 00:11:48 | 00:25:29 | 00:39:45 | ||
33 | JAGNIĄTKOWSKI Jacek | 160 | KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKO | M30-39 | 00:11:31 | 00:24:57 | 00:38:23 | ||
34 | STACHNIK Maciej | 134 | ŚLĄSK WROCŁAW | WROCŁAW | M30-39 | 00:13:54 | 00:28:44 | 00:44:12 | |
35 | KAŹMIERCZAK Michał | 102 | WROCŁAW | M30-39 | 00:12:48 | 00:28:03 | 00:45:46 | ||
36 | LACHERA Kamila | 111 | CSC ADVENTURE ACADEMY | KATOWICE | K30-39 | 00:13:01 | 00:26:13 | 00:39:58 | |
37 | ŻBIK Jarosław | 180 | KŁODZKO | M40-49 | 00:14:33 | 00:30:23 | 00:47:09 | ||
38 | HALKA Jan | 90 | JACHU | WROCŁAW | M40-49 | 00:15:44 | 00:31:50 | 00:49:06 | |
39 | GĄSIOR Katarzyna | 84 | FRAMO MORAT POLSKA | NOWA RUDA | K30-39 | 00:12:37 | 00:27:02 | 00:45:32 | |
40 | BAHRANOWSKA Maria | 66 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K16-29 | 00:10:30 | 00:22:45 | 00:34:40 | |
41 | BIERNACKI Jakub | 69 | DUSZNIKI-ZDRÓJ | M40-49 | 00:11:00 | 00:22:48 | |||
42 | BYKOWSKI Marek | 74 | KS MARATON NOWA RUDA | ŚCINAWKA ŚREDNIA | M16-29 | 00:09:30 | 00:23:30 | 00:33:30 | |
43 | LESZCZYŃSKA-BOGDAŁ Dominika | 112 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | MIĘDZYGÓRZE | K30-39 | 00:13:27 | 00:27:30 | 00:39:30 | |
44 | OZIMEK Agata | 124 | PRO-RUN WROCŁAW | BYSTRZYCA KŁODZKA | K30-39 | 00:13:01 | 00:26:06 | 00:39:57 | |
45 | BRZOZOWSKI Piotr | 154 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:11:17 | 00:23:38 | 00:36:32 | |
46 | JANOSZEK Marcel | 95 | STEBLÒW | M16-29 | 00:24:30 | 00:28:31 | 00:39:30 | ||
47 | PAWLAK Daniel | 126 | LKS ISKRA JASZKOWA | KŁODZKO | M40-49 | 00:11:53 | 00:24:40 | 00:37:36 | |
48 | TARŁOWSKI Przemysław | 141 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M40-49 | 00:11:44 | 00:24:39 | 00:38:06 | |
49 | WIERZBICKA Beata | 143 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K30-39 | 00:13:09 | 00:27:12 | 00:41:45 | |
50 | LEŚNIAK Adrian | 114 | RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK | NYSA | M30-39 | 00:13:07 | 00:27:55 | 00:44:39 | |
51 | SAŁAPATEK Robert | 130 | LUTOMIA DOLNA | M40-49 | 00:12:28 | 00:25:59 | 00:40:15 | ||
52 | RESSEL Joanna | 128 | BUKOWY PARK | POLANICA ZDRÓJ | K30-39 | 00:12:28 | 00:25:29 | 00:39:11 | |
53 | HEHL Tomasz | 92 | PIESZCZOCHY & SPÓŁKA | HEIDELBERG | M40-49 | 00:15:29 | 00:27:19 | 00:41:34 | |
54 | RESTERNY Jakub | 129 | BBL ZDUŃSKA WOLA | ZDUŃSKA WOLA | M30-39 | 00:13:29 | 00:21:29 | 00:33:50 | |
55 | JÓŹWIAK Marianna | 100 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:15:05 | 00:31:40 | 00:49:11 | |
56 | GOŁĘBIEWSKI Sebastian | 87 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | M30-39 | 00:12:19 | 00:25:23 | 00:38:59 | |
57 | KUCZEK Krzysztof | 109 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | GORZANÓW | M30-39 | 00:11:59 | 00:25:05 | 00:38:50 | |
58 | MICHALSKA-HASIAK Katarzyna | 118 | NYSA | K50+ | 00:14:56 | 00:31:18 | 00:48:19 | ||
59 | WIKLUK Łukasz | 145 | KLODZKO | M30-39 | 00:13:50 | 00:30:49 | 00:48:50 | ||
60 | DUBANIEWICZ Michał | 76 | KUDOWA-ZDRÓJ | M16-29 | 00:11:42 | 00:24:13 | 00:36:39 | ||
61 | GOŁĘBIEWSKA Anna | 86 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K30-39 | 00:11:01 | 00:22:45 | 00:34:40 | |
62 | HASIAK Aleksander | 91 | NYSA | M50-59 | 00:13:24 | 00:27:56 | 00:43:25 | ||
63 | JARZĘBOWICZ Iwona | 98 | KATOWICE | K40-49 | 00:12:59 | 00:25:28 | 00:41:25 | ||
64 | GRZĘDZIALSKI Jacek | 157 | KRAKÓW | M40-49 | 00:11:54 | 00:25:28 | 00:36:58 | ||
65 | KORCZYŃSKI Łukasz | 108 | BIEGOWA POGORZAŁA | POGORZAŁA | M30-39 | 00:12:20 | 00:25:41 | 00:39:09 | |
66 | CHOMICZ-SZABLOWSKA Anna | 75 | KOWARY | K40-49 | 00:13:33 | 00:27:55 | 00:42:57 | ||
67 | ROMAN Elżbieta | 188 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | K50+ | 00:15:19 | 00:31:15 | 00:47:33 | |
68 | MUCHA Alina | 121 | KORFF TEAM | MIROSŁAWICE | K50+ | 00:14:39 | 00:30:25 | 00:47:09 | |
69 | WOROCH Roman | 146 | POLKOWICE | DOPIEWO | M60-69 | 00:12:37 | 00:25:37 | 00:38:52 | |
70 | BIELECKI Grzegorz | 68 | HAPPY SCHOOL | LEGNICA | M40-49 | 00:13:05 | 00:27:26 | 00:42:43 | |
71 | JAGODZIŃSKI Kazimierz | 93 | NOWA RUDA BIEGA | WOLIBÓRZ | M40-49 | 00:15:00 | 00:32:06 | 00:50:30 | |
72 | MOKRZYNSKI Marcin | 120 | FENIKS TEAM | OLDRZYCHOWICE KLODZKIE | M30-39 | 00:13:04 | 00:25:39 | 00:38:27 | |
73 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 139 | ZWYCIĘZCÓW 6F | POLANICA-ZDRÓJ | K40-49 | 00:16:07 | 00:34:07 | 00:50:27 | |
74 | KOLIGAT Anna | 106 | KOSZALIN | K30-39 | 00:13:49 | 00:28:31 | 00:43:29 | ||
75 | MARCINEK Rafał | 116 | WROCŁAW | M40-49 | 00:14:37 | 00:31:42 | 00:49:18 | ||
76 | BŁOŃSKI Marek | 185 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | M16-29 | 00:12:41 | 00:25:45 | 00:39:55 | |
77 | MIKODA Stanisław | 119 | PRZEŁĘK | M40-49 | 00:13:28 | 00:28:30 | 00:44:27 | ||
78 | SZYMAŃSKA Daria | 138 | POLANICA ZDROJ | K40-49 | 00:15:24 | 00:32:39 | 00:51:10 | ||
79 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 140 | ZWYCIĘZCÓW 6F | POLANICA-ZDRÓJ | M40-49 | 00:13:36 | 00:29:45 | 00:47:55 | |
80 | FILIPEK Tomasz | 80 | WROCŁAW | M30-39 | 00:13:05 | 00:26:18 | 00:40:40 | ||
81 | GLOS Lucyna | 85 | ŁOZINA | K30-39 | 00:13:29 | 00:28:25 | 00:43:19 | ||
82 | BISKUPSKA Anna | 70 | POLANICA-ZDRÓJ | K30-39 | 00:15:24 | 00:30:26 | 00:51:10 | ||
83 | KLEPACKA Katarzyna | 105 | OSTROSZOWICE | K30-39 | 00:14:41 | 00:30:04 | 00:46:16 | ||
84 | MEGGER Agata | 153 | AKTYWNI POSTOMINO | SIEMIANICE | K40-49 | 00:17:03 | |||
85 | KIRCUŃ Paweł | 104 | WROCŁAW | M40-49 | 00:14:33 | 00:30:17 | 00:47:27 | ||
86 | OLEWICZ Wojciech | 123 | - | WROCŁAW | M30-39 | 00:12:22 | 00:27:25 | 00:42:34 | |
87 | SKOWROŃSKI Michał | 133 | GOVEGAN! | WROCŁAW | M40-49 | 00:13:30 | 00:27:34 | 00:42:28 | |
88 | BABICZ Anna | 65 | BIELAWA | K40-49 | 00:16:22 | 00:34:45 | 00:53:14 | ||
89 | HALKA Małgorzata | 89 | JACHU | WROCŁAW | K40-49 | 00:18:06 | 00:37:16 | 00:58:22 | |
90 | SZNAJDER Paweł | 137 | WAŁBRZYCH | M30-39 | 00:13:29 | 00:27:32 | 00:42:26 | ||
91 | KUBAŚ Dawid | 193 | KŁODZKO | M30-39 | 00:15:23 | 00:32:25 | 00:49:35 | ||
92 | JAKUBOWSKI Rafał | 94 | 22BPG | BYSTRZYCA KŁODZKA | M30-39 | 00:13:36 | 00:27:53 | 00:44:03 | |
93 | ZAREMBA Dawid | 178 | GRZECHU SUPPORT | POLANICA-ZDRÓJ | M30-39 | 00:13:04 | 00:29:28 | 00:47:46 |
Znaleziono 93 wynik(ów)