I ULTRAS OLIWSKI - 21 KM
I ULTRAS OLIWSKI – WOKÓŁ RADOŚCI
Organizator : LIVE Sp. z o.o.
Data : 2021-09-11
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M10kmCzas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GOŁASZEWSKI Łukasz 14GDAŃSKOPEN -M1M 100:40:0201:28:39.50 4:1314,2
2CZAJA Jakub 7CTSGDAŃSKOPEN -M2M 200:40:0301:29:34.55+00:00:554:1514,1
3BARANOWSKI Adam 4GDAŃSKOPEN -M3M 300:41:2801:31:07.15+00:02:274:2013,8
4ROMANOWSKI Łukasz 61DEBESTIMGDAŃSKOPEN -M4M 400:42:2501:33:24.80+00:04:454:2613,5
5HUMINSKI Andrzej 19FABRYKA CZEKOLADY BAŁTYKGDAŃSKOPEN -M5M 500:42:2701:35:59.40+00:07:194:3413,1
6ZALEWSKI Dariusz 58M.A.D.D.GDAŃSKOPEN -M6M 600:43:2201:37:12.90+00:08:334:3713,0
7POTOCZEK Andrzej 37PRESS GLASSLICHNOWYOPEN -M7M 700:43:0001:38:35.10+00:09:554:4112,8
8PEPLIŃSKI Grzegorz 36***** ***GDAŃSKOPEN -M8M 800:44:3001:40:05.50+00:11:264:4512,6
9SUŁEK Grzegorz 49GDAŃSKOPEN -M9M 900:46:3801:45:12.95+00:16:335:0012,0
10KREFT Dawid 24RUMIAOPEN -M10M 1000:46:3701:46:37.35+00:17:575:0411,8
11HINC Janusz 18GEMINI TEAMGDYNIAOPEN -M11M 1100:48:5101:47:46.20+00:19:065:0711,7
12PERKOWSKI Piotr 67GDAŃSKOPEN -M12M 1200:49:0201:48:08.05+00:19:285:0811,7
13GRZELEK Jarosław 68GDAŃSKOPEN -M13M 1300:45:3701:48:37.05+00:19:575:1011,6
14WEROCHOWSKI Wlodzimierz 56CHWASZCZYNOOPEN -M14M 1400:50:2801:48:37.55+00:19:585:1011,6
15KOWALKOWSKI Krzysztof 23BROWERY TEAMGDAŃSKOPEN -M15M 1500:48:2601:49:01.35+00:20:215:1111,6
16BARANOWSKA Agnieszka 3GDAŃSKOPEN -K1K 100:49:5701:49:32.00+00:20:525:1211,5
17NAŁĘCZ Grzegorz 62ZAKOPANEOPEN -M16M 1600:46:4401:50:45.70+00:22:065:1611,4
18SIEWERT Marek 43TUCHOMOPEN -M17M 1700:48:2101:50:59.30+00:22:195:1711,4
19ANDRÓSZOWSKI Mateusz 2SUMMIT28.PLGDAŃSKOPEN -M18M 1800:51:5101:51:07.10+00:22:275:1711,3
20FORMELLA Mateusz 10RUMIAOPEN -M19M 1900:47:5401:51:26.85+00:22:475:1811,3
21ROMPCZYK Andrzej 39BRAKBORKOWOOPEN -M20M 2000:49:5901:51:41.80+00:23:025:1911,3
22GRABOWSKI Grzegorz 16ASTMA GDANSK/INTEL RUNNERSGDAŃSKOPEN -M21M 2100:49:2801:51:44.00+00:23:045:1911,3
23KANAWKA Grzegorz 21GDAŃSKOPEN -M22M 2200:48:1601:52:06.05+00:23:265:2011,2
24SZULC Krzysztof 66GDAŃSKOPEN -M23M 2300:48:0501:53:53.05+00:25:135:2511,1
25SZCZEPAŃSKI Filip 50GDAŃSKOPEN -M24M 2400:52:0101:54:33.30+00:25:535:2711,0
26ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKI Łukasz 64GDYNIAOPEN -M25M 2500:53:4701:56:56.90+00:28:175:3410,8
27DERLAGA Kamil 8PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ NOWY STAW BIEGASZYMANKOWOOPEN -M26M 2600:50:0601:57:06.65+00:28:275:3410,8
28WASILEWSKI Sławomir 54TAM TAM KOLBUDYGDAŃSKOPEN -M27M 2700:53:3801:57:20.15+00:28:405:3510,7
29FOLWARSKA Małgorzata 9GDAŃSKOPEN -K2K 200:51:5501:57:41.90+00:29:025:3610,7
30HENNIG Marcin 17OBC¸ MACIEJ OLSZEWSKIGDANSKOPEN -M28M 2800:51:2501:58:18.30+00:29:385:3810,7
31GOŁĄBEK Paweł 15GDAŃSKOPEN -M29M 2900:51:2602:01:46.80+00:33:075:4710,3
32STRADOMSKI Roman 48GDAŃSKOPEN -M30M 3000:53:4802:02:17.00+00:33:375:4910,3
33PUDEŁKO Rafał Pudełko 38LEŚNE CZWARTKI :)GDYNIAOPEN -M31M 3100:52:2302:02:41.50+00:34:025:5010,3
34RYGIELSKI Michał Rygielski 40GDAŃSKOPEN -M32M 3200:53:5002:02:58.50+00:34:195:5110,2
35OPOZDA Michal 35GDAŃSKOPEN -M33M 3300:55:3602:03:09.20+00:34:295:5110,2
36ŁACHWICZ Bartłomiej Łachwicz 29GDAŃSKOPEN -M34M 3400:51:3202:03:28.35+00:34:485:5210,2
37SZUSTEK Adam 52SZUSTY TEAM :-)TUCHOMOPEN -M35M 3500:55:1402:04:32.20+00:35:525:5510,1
38KLIMCZAK Zbigniew 22KLIMCZAKIGDAŃSKOPEN -M36M 3600:58:1102:06:17.15+00:37:376:0010,0
39ABRAMOWICZ Michał 1BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKOPEN -M37M 3700:52:1202:07:12.65+00:38:336:039,9
40GARSZTKA Dominik 12GDAŃSKOPEN -M38M 3800:53:5502:08:36.25+00:39:566:079,8
41GOLICKI Adam 13PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYTCZEWOPEN -M39M 3900:56:1002:08:59.60+00:40:206:089,8
42ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 59GEMINI POLSKA TEAMGDAŃSKOPEN -K3K 300:55:3802:09:11.50+00:40:326:099,8
43MATEJCZYK-WALETKO Dorota 31VRCGDYNIAOPEN -K4K 400:58:4402:11:07.00+00:42:276:149,6
44LICA Szymon 27SISU-OWB ROWERTOUR.COMGDAŃSKOPEN -M40M 4000:55:5602:12:03.65+00:43:246:179,5
45STĘPIEŃ Bartłomiej 46WYGŁE BLACHYGDAŃSKOPEN -M41M 4100:54:0702:13:56.15+00:45:166:229,4
46GADAMSKA-KABATA Paulina 11GDAŃSKOPEN -K5K 500:59:3902:14:34.80+00:45:556:249,4
47CWALINA Magdalena 6OBC¸ MACIEJ OLSZEWSKIGDYNIAOPEN -K6K 601:00:5802:16:52.90+00:48:136:319,2
48BŁASZCZYK Marta 5GDAŃSKOPEN -K7K 700:59:3502:20:26.75+00:51:476:419,0
49MIKUSZ Konrad 32GDAŃSKOPEN -M42M 4201:06:1902:21:21.85+00:52:426:438,9
50NAPOLSKI Bartosz 34GDYNIAOPEN -M43M 4301:03:0902:22:27.45+00:53:476:478,8
51WINIECKI Łukasz 57GDYNIAOPEN -M44M 4400:58:4502:28:47.45+01:00:077:058,5
52GAC Cezary 65GDAŃSKOPEN -M45M 4501:02:4802:28:47.70+01:00:087:058,5
53SIEDLECKA Agnieszka 41SĄSIADKIGDAŃSKOPEN -K8K 801:04:2702:28:56.70+01:00:177:058,5
54SIEDLECKI Marcin 42GDAŃSKOPEN -M46M 4601:04:2502:28:57.20+01:00:177:058,5
55LIS Marta 28GDAŃSKOPEN -K9K 901:07:0402:31:58.95+01:03:197:148,3
56SIKORSKI Mariusz 44POKER FACEGDAŃSKOPEN -M47M 4701:06:3102:36:00.45+01:07:207:258,1
57MAĆKOWSKI Piotr 30GDAŃSKOPEN -M48M 4801:06:3302:36:09.05+01:07:297:268,1
58SZCZYPIOR Artur 51KASZUBI LUZINOKĘBŁOWOOPEN -M49M 4901:08:4402:39:58.55+01:11:197:377,9
59MUSKAT-NAŁĘCZ Marta 63ZAKOPANEOPEN -K10K 1001:11:2702:42:50.10+01:14:107:457,7
60SOBOCINSKI Kamil 45GDYNIAOPEN -M50M 5001:12:4102:47:36.70+01:18:577:587,5
61MROZOWSKA Agata 33O-SOWA BIEGAGDAŃSKOPEN -K11K 1101:16:3703:02:37.85+01:33:588:416,9
62LATOSIŃSKA Kamila 25O-SOWA BIEGAGDAŃSKOPEN -K12K 1201:16:2303:02:37.90+01:33:588:416,9
Znaleziono 62 wynik(ów)