II KLUBOWE MISTRZOSTWA W BIEGU MORSÓW PO PLAŻY - 2,5 KM

Organizator:
Gmina Mielno
Data:
2019-02-08
Miejsce:
Mielno
Dystans:
2.5 km
Zgłoszonych:
310
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
232
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
2.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GIŻYŃSKI Damian 63SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJZespół1M 100:10:42.19 4:1614
2AUGUSTYN Mateusz 5MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół2M 200:11:38.62+00:00:564:3912.9
3MALEC Mariusz 150STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół3M 300:11:42.38+00:01:004:4012.8
4BOCHEŃSKI Rafał 16KKM KALORYFERKRAKÓWZespół4M 400:11:45.75+00:01:034:4212.8
5TARNACKI Mateusz 272MORSY BORÓW NIEMODLIŃSKICHJACZOWICEZespół5M 500:11:50.10+00:01:074:4412.7
6DEJEWSKI Jakub 30SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJZespół6M 600:11:51.75+00:01:094:4412.7
7WARCHOŁ Radosław 280PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół7M 700:11:55.76+00:01:134:4612.6
8KWARCIAK Adrian 132STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół8M 800:11:57.43+00:01:154:4612.6
9BERNATEK Marcin 12STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół9M 900:12:16.60+00:01:344:5412.2
10WAWRZYNEK Grzegorz 285ŚWIETOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLESWIETOCHLOWICZespół10M 1000:12:23.04+00:01:404:5712.1
11WOLIŃSKI Benedykt 294LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEZespół11M 1100:12:26.61+00:01:444:5812.1
12MIELCZAREK Krystian 164STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEZespół12M 1200:12:31.83+00:01:495:0012
13POKRZYWKA Piotr 211MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół13M 1300:12:35.76+00:01:535:0211.9
14GĘBKA Jakub 60JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół14M 1400:12:38.13+00:01:555:0311.9
15DOBROCHOWSKI Marek 33STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół15M 1500:12:41.78+00:01:595:0411.8
16PIOTROWSKI Grzegorz 205STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIDNICAZespół16M 1600:12:46.14+00:02:035:0611.7
17SZYMAŃSKI Michał 268STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWZespół17M 1700:12:52.14+00:02:095:0811.7
18ROMANOWSKI Piotr 220SP 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGZespół18M 1800:12:53.20+00:02:115:0911.6
19KANIOWSKI Piotr 89JURAJSKIE MORSYROKITNO SZLACHECKIEZespół19M 1900:12:59.05+00:02:165:1111.6
20DUDEK Krzysztof 37STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINZespół20M 2000:12:59.86+00:02:175:1111.6
21KOSIŃSKI Robert 115MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół21M 2100:13:00.40+00:02:185:1211.5
22KLIMCZYK Tomasz 105KKM KALORYFERKRAKÓWZespół22M 2200:13:03.76+00:02:215:1311.5
23ŚMIGIELSKI Marcin 270MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół23M 2300:13:08.68+00:02:265:1511.4
24MACIEJOWSKI Arkadiusz 148KP GÓRNIK WAŁBRZYCH KAMIENNA GÓRASZAROCINZespół24M 2400:13:17.87+00:02:355:1811.3
25GŁADYSZAK Michał 66STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół25M 2500:13:19.72+00:02:375:1911.3
26DEJEWSKA Arleta 29SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJZespół26K 100:13:23.64+00:02:415:2111.2
27SZYMAŃSKA Brygida 267STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWZespół27K 200:13:24.62+00:02:425:2111.2
28WĄSOWICZ Włodzimierz 286MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół28M 2600:13:33.48+00:02:515:2511.1
29KĘDZIORA Ireneusz 95PIONKOWSKIE MORSY.PIONKIZespół29M 2700:13:48.17+00:03:055:3110.9
30MORGIEWICZ Piotr 169GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEZespół30M 2800:13:49.01+00:03:065:3110.9
31ADAMKIEWICZ Krzysztof 2POLAR BARTOSZYCEBARTOSZYCEZespół31M 2900:13:53.16+00:03:105:3310.8
32ZAKRZEWSKI Daniel 304PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół32M 3000:13:54.81+00:03:125:3310.8
33BARTHA Adrian 9SP 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGZespół33M 3100:13:55.74+00:03:135:3410.8
34GRUNTOWSKI Mateusz 75NIEMODLINZespół34M 3200:13:57.50+00:03:155:3410.8
35JĘDRYCHA Mariusz 85LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEZespół35M 3300:13:58.60+00:03:165:3510.7
36MARASEK Dawid 153KKM KALORYFERKRAKÓWZespół36M 3400:14:05.32+00:03:235:3810.7
37KIEWSZYNIEC Rafał 100KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół37M 3500:14:11.87+00:03:295:4010.6
38CIUŃCZYK Bogdan 24LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEZespół38M 3600:14:16.78+00:03:345:4210.5
39DEPO Dominik 31EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół39M 3700:14:25.65+00:03:435:4610.4
40KMITA Włodzimierz 111MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół40M 3800:14:26.76+00:03:445:4610.4
41ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 308MORSY OPOCZNOBUCZEKZespół41M 3900:14:27.15+00:03:445:4610.4
42MARASEK Mikołaj 154KKM KALORYFERKRAKÓWZespół42M 4000:14:29.08+00:03:465:4710.4
43DURKALEC Ewelina 41STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWZespół43K 300:14:33.85+00:03:515:4910.3
44PŁOSZAJCZYK Norbert 209STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWZespół44M 4100:14:34.25+00:03:525:4910.3
45ŁUCKA Tomasz 146KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIZespół45M 4200:14:40.00+00:03:575:5210.2
46DZIADKEWICZ Karolina 44MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół46K 400:14:40.93+00:03:585:5210.2
47KOWALCZYK Mariusz 118KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół47M 4300:14:47.45+00:04:055:5410.1
48WOSEK Łukasz 297MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół48M 4400:14:50.31+00:04:085:5610.1
49JESIONEK Piotr 84MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół49M 4500:14:50.44+00:04:085:5610.1
50SZEWCZYK Monika 261KKM KALORYFERKRAKÓWZespół50K 500:14:54.96+00:04:125:5710.1
51KOT Oliwia 117MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół51K 600:15:01.91+00:04:196:0010
52OSTROWSKI Jarosław 186PIONKOWSKIE MORSYŚWIEŻE GÓRNEZespół52M 4600:15:01.93+00:04:196:0010
53GNIOT Katarzyna 68MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół53K 700:15:02.06+00:04:196:0010
54ŁOTOCKI Patrk 145MORSY NA KOKSIEKĘDZIERZYN KOŹLEZespół54M 4700:15:07.22+00:04:256:029.9
55ZAKRZEWSKA Elżbieta 303KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONSTOISŁAWZespół55K 800:15:09.69+00:04:276:039.9
56KACZMARCZYK Stanisław 87STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół56M 4800:15:11.97+00:04:296:049.9
57FELKOWSKI Tomasz 52KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół57M 4900:15:14.73+00:04:326:059.8
58PEC Rafał 195MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół58M 5000:15:17.68+00:04:356:069.8
59LESIŃSKI Marcin 138STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół59M 5100:15:20.14+00:04:376:089.8
60DOBROCHOWSKA Ilona 32STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół60K 900:15:21.36+00:04:396:089.8
61STAŃCZYK Sławomir 247STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół61M 5200:15:21.82+00:04:396:089.8
62WOŁCZYK Małgorzata 296KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIZespół62K 1000:15:22.48+00:04:406:089.8
63KORCZAK Piotr 114GÓRSKIE WŁÓCZYKIJEPŁOCKZespół63M 5300:15:22.86+00:04:406:089.8
64KOPYŚCIAŃSKI Piotr 113LEGNICKIE MORSYLEGNICAZespół64M 5400:15:23.69+00:04:416:099.8
65LECHOWICZ Tadeusz 137SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJZespół65M 5500:15:26.95+00:04:446:109.7
66SERWICKA Emilia 231JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół66K 1100:15:31.93+00:04:496:129.7
67ZWOLIŃSKI Marcin 309ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEDOBIESZOWICEZespół67M 5600:15:37.64+00:04:556:149.6
68PEŁKA Aneta 196KS AMBERTOMASZÓW MAZZespół68K 1200:15:39.47+00:04:576:159.6
69BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 18KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół69K 1300:15:44.09+00:05:016:179.5
70SZELMECZKA Bogdan 258EUFORIAPIŁAZespół70M 5700:15:44.39+00:05:026:179.5
71SERGIEJ Iwona 229KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONSIANÓWZespół71K 1400:15:45.11+00:05:026:189.5
72KRUPA Irena 122EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół72K 1500:15:45.41+00:05:036:189.5
73PRZYWARKA Rafał 216ŚWIETOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEŚWIĘTOCHŁOWICEZespół73M 5800:15:46.02+00:05:036:189.5
74TUMANIK Dariusz 275KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół74M 5900:15:48.81+00:05:066:199.5
75CHILLA Danuta 23MIELNOZespół75K 1600:15:51.91+00:05:096:209.5
76WARCHOŁ Grzegorz 279MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół76M 6000:15:55.95+00:05:136:229.4
77SOBOLEWSKI Jakub 238LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEZespół77M 6100:15:57.19+00:05:146:229.4
78BINIENDA Agnieszka 13ŚWIETOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEZABRZEZespół78K 1700:15:57.33+00:05:156:229.4
79SZOTA Rafał 265KKM KALORYFERKRAKOWZespół79M 6200:15:58.76+00:05:166:239.4
80PLICH Agnieszka 207KS AMBERTOMASZÓW MAZZespół80K 1800:15:59.89+00:05:176:239.4
81LESIŃSKI Leszek 139MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół81M 6300:16:01.18+00:05:186:249.4
82WAŚNIEWSKI Adam 283GÓRSKIE WŁÓCZYKIJETCZEWZespół82M 6400:16:06.93+00:05:246:269.3
83SROKA Lidia 242JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół83K 1900:16:15.65+00:05:336:309.2
84GĘBKA Joanna 59JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół84K 2000:16:16.16+00:05:336:309.2
85DUDEK Dudek 39KKM KALORYFERKRAKOWZespół85M 6500:16:23.44+00:05:416:339.2
86JUSZCZAK Paweł 86MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół86M 6600:16:26.84+00:05:446:349.1
87SZOTA Monika 264KKM KALORYFERKRAKÓWZespół87K 2100:16:31.44+00:05:496:369.1
88MYSŁEK Jacek 176KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONBOBOLICEZespół88M 6700:16:32.59+00:05:506:369.1
89GRODZIŃSKI Arkadiusz 74STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół89M 6800:16:33.34+00:05:516:379.1
90SURÓWKA Wioleta 253KKM KALORYFERMOGILANYZespół90K 2200:16:38.08+00:05:556:399
91DZIEDZIC Wiktor 47MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół91M 6900:16:38.54+00:05:566:399
92DUDA Maciej 35JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół92M 7000:16:48.75+00:06:066:438.9
93GĘBKA Marcin 61JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół93M 7100:16:48.99+00:06:066:438.9
94PADEWSKA Patrycja 189PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół94K 2300:16:49.17+00:06:066:438.9
95KULCZYŃSKI Krzysztof 128MORSY ANTONIEGOKRAKÓWZespół95M 7200:16:49.56+00:06:076:438.9
96BANASIK Wiesław 7MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół96M 7300:16:52.12+00:06:096:448.9
97GALIŃSKI Paweł 58KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIZespół97M 7400:16:55.07+00:06:126:468.9
98GOŁOSZ Damian 70MROZOODPORNI JASTRZĄBJASTRZĘBZespół98M 7500:16:56.92+00:06:146:468.9
99KIJAK Albert 101EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół99M 7600:17:00.80+00:06:186:488.8
100KIJAK Elzbieta 102EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół100K 2400:17:02.69+00:06:206:488.8
101DUDEK Magdalena 40KKM KALORYFERKRAKOWZespół101K 2500:17:04.05+00:06:216:498.8
102PAWLAK Rafał 193MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół102M 7700:17:06.59+00:06:246:508.8
103GNIOT Jacek 69MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół103M 7800:17:10.03+00:06:276:528.7
104MOŃKA Andrzej 168ZMORSOWANICZESTOCHOWAZespół104M 7900:17:11.08+00:06:286:528.7
105BAJCAR Beata 6SZARE MORSYCHYBIEZespół105K 2600:17:11.37+00:06:296:528.7
106KOZŁOWSKA Renata 120EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół106K 2700:17:13.53+00:06:316:538.7
107OCZAKOWSKI Włodzimierz 181KS AMBERRAWA MAZOWIECKAZespół107M 8000:17:14.82+00:06:326:538.7
108SERWATKA Angelika 230ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEZABRZEZespół108K 2800:17:14.89+00:06:326:538.7
109BARTHA Tomasz 10SP 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGZespół109M 8100:17:21.50+00:06:396:568.6
110ŁUCKI Bogusław 147MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół110M 8200:17:21.90+00:06:396:568.6
111STUDNIAREK Magdalena 249LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEZespół111K 2900:17:25.29+00:06:436:588.6
112SZWAJA Marcelina 266KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRAZespół112K 3000:17:32.05+00:06:497:008.6
113FEDYCZKOWSKA Justyna 49STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół113K 3100:17:35.85+00:06:537:028.5
114JASEK Wiola 83ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEZABRZEZespół114K 3200:17:36.15+00:06:537:028.5
115MULARCZYK Krzysztof 173WARECKIE MORSYKRĘŻELZespół115M 8300:17:37.67+00:06:557:028.5
116KOZŁOWSKI Zbigniew 121EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół116M 8400:17:43.19+00:07:017:058.5
117SOWA Malwina 240PIONKIZespół117K 3300:17:45.85+00:07:037:068.5
118KIEŁKOWSKA Agnieszka 98SZARE MORSYJASTRZĘBIEZespół118K 3400:17:48.71+00:07:067:078.4
119WARSO Wojciech 281MROZOODPORNI JASTRZĄBJASTRZĄBZespół119M 8500:17:49.42+00:07:077:078.4
120WÓJCIK Mariusz 300MORSY OPOCZNOOPOCZNOZespół120M 8600:17:54.95+00:07:127:098.4
121DZIEDZIC Piotr 48MORSY OPOCZNOKOŃSKIEZespół121M 8700:17:56.30+00:07:147:108.4
122KARAZIM Sebastian 91KS AMBEROLSZOWAZespół122M 8800:18:04.73+00:07:227:138.3
123PAZERA Piotr 194EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKACHLEWISKAZespół123M 8900:18:14.95+00:07:327:178.2
124PODSIADŁA Ewelina 210EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKABUDKIZespół124K 3500:18:15.00+00:07:327:188.2
125SZOSTAKIEWICZ Dariusz 263SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJZespół125M 9000:18:16.20+00:07:347:188.2
126GIŻYŃSKA Katarzyna 62SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJZespół126K 3600:18:17.50+00:07:357:188.2
127STEFANIAK Łukasz 248STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół127M 9100:18:21.14+00:07:387:208.2
128WOJTASZCZYK Marcin 293KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIZespół128M 9200:18:28.35+00:07:467:238.1
129DZIECHCIARZ-DUDA Joanna 46JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół129K 3700:18:29.45+00:07:477:238.1
130KUCHARCZYK Robert 125GĘSIA SKÓRKA GRYFICELUBINZespół130M 9300:18:30.81+00:07:487:248.1
131MAREK Jarosław 157POLSKIE TOWARZYSTWO SPORTÓW EKSTREMALNYCHSOSNOWIECZespół131M 9400:18:34.36+00:07:527:258.1
132WINKIEL Wiesław 291SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJZespół132M 9500:18:36.98+00:07:547:268.1
133ORZECHOWSKI Damian 184PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół133M 9600:18:38.04+00:07:557:278.1
134HELLER Zdzisław 78NIEZRZESZONYKOSZALINZespół134M 9700:18:39.54+00:07:577:278
135SROKA Grzgorz 244JURAJSKIE MORSYOLKUSZZespół135M 9800:18:42.33+00:08:007:288
136LAL Monika 136GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEZespół136K 3800:18:45.68+00:08:037:308
137BORYCZKO Ewa 19MORSY ANTONIEGOKRAKÓWZespół137K 3900:18:46.46+00:08:047:308
138KŁODA Oliwier 108MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół138M 9900:18:47.06+00:08:047:308
139MĄCZKA Michał 159JURAJSKIE MORSYOLKUSZZespół139M 10000:18:50.85+00:08:087:328
140OZGA Stanisław 188RKM SOPELEKNIENADÓWKAZespół140M 10100:18:52.26+00:08:107:328
141JANUS Jakub 82GÓRSKIE WŁÓCZYKIJESCHIERLINGZespół141M 10200:18:52.94+00:08:107:328
142AUGUSTYN Agnieszka 3MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół142K 4000:18:54.28+00:08:127:337.9
143SOBOLEWSKI Jarosław 237LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEZespół143M 10300:19:03.80+00:08:217:377.9
144BOJARSKI Bogdan 17MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół144M 10400:19:05.43+00:08:237:387.9
145SURÓWKA Mirosław 254KKM KALORYFERMOGILANYZespół145M 10500:19:06.74+00:08:247:387.9
146DZIADKIEWICZ Piotr 45MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół146M 10600:19:09.78+00:08:277:397.8
147PIĘCH Karolina 203RKM SOPELEKRZESZÓWZespół147K 4100:19:13.50+00:08:317:417.8
148NECEL Dorota 178KKM KALORYFERKRAKÓWZespół148K 4200:19:17.60+00:08:357:427.8
149DUDEK Mariola 36STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWZespół149K 4300:19:22.46+00:08:407:447.7
150SZEWCZYK Piotr 259NGB KŁOBUCKKŁOBUCKZespół150M 10700:19:26.09+00:08:437:467.7
151OLESZCZUK Lidia 182PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół151K 4400:19:27.08+00:08:447:467.7
152KAŹMIERCZAK Hanna 93ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKŚREMZespół152K 4500:19:31.93+00:08:497:487.7
153MARCINIAK Michał 155ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKŚREMZespół153M 10800:19:32.34+00:08:507:487.7
154KOŚCIELNIAK Sandra 116ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKŚREMZespół154K 4600:19:32.51+00:08:507:487.7
155MĄCZYNSKI Łukasz 161EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKASZYDŁOWIECZespół155M 10900:19:38.12+00:08:557:517.6
156PRZYBYŁO Sławek 215STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół156M 11000:19:42.38+00:09:007:527.6
157KOZAK Dorota 119PTSE SOSNOWIECSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEZespół157K 4700:19:46.42+00:09:047:547.6
158WCISŁO Ewelina 287RKM SOPELEKRADZISZÓWZespół158K 4800:19:48.83+00:09:067:557.6
159NATKANIEC Paweł 177MORSY ANTONIEGOKRAKÓWZespół159M 11100:19:50.65+00:09:087:567.6
160CEGLAREK Maria 22WOLSZTYNIEWOLSZTYNZespół160K 4900:19:54.54+00:09:127:577.5
161SZCZEPAŃSKI Tomasz 256MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół161M 11200:19:59.29+00:09:177:597.5
162SZCZEPAŃSKA Bożena 255MORSY OPOLE AKTYWNIOPOLEZespół162K 5000:19:59.46+00:09:177:597.5
163WIECZOREK Katarzyna 289BĘDZINZespół163K 5100:20:08.91+00:09:268:037.5
164WOICKA Ewa 292KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIZespół164K 5200:20:39.71+00:09:578:157.3
165KUSZ Alekaamdet 129RKM SOPELEKLANCUTZespół165M 11300:20:42.99+00:10:008:167.2
166SUCHOCKA PRZYBYLIK Ewa 250ZAWIERCIEZespół166K 5300:20:45.64+00:10:038:187.2
167SERWICKI Adam 232JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEZespół167M 11400:20:45.88+00:10:038:187.2
168MARCZEWSKA Aneta 156PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół168K 5400:20:48.53+00:10:068:197.2
169KARAZIM Małgorzata 90KS AMBEROLSZOWAZespół169K 5500:20:51.05+00:10:088:207.2
170PLATA Katarzyna 206KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół170K 5600:21:01.57+00:10:198:247.1
171FELKOWSKA Karolina 51KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKOSZALINZespół171K 5700:21:01.62+00:10:198:247.1
172AUGUSTYN Jakub 4MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół172M 11500:21:11.38+00:10:298:287.1
173KWARCIAK Natalia 131STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół173K 5800:21:11.42+00:10:298:287.1
174KWIATKOWSKA Julita 135STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół174K 5900:21:15.67+00:10:338:307.1
175SOBOŃ Agnieszka 239NIAGARA KLUB MORSÓWWOLSZTYNZespół175K 6000:21:17.68+00:10:358:307
176MĄCZYNSKA Karolina 160EKIPA LODOWCOWA CHLEWISKASZYDŁOWIECZespół176K 6100:21:21.21+00:10:398:327
177PŁOSZAJCZYK Beata 208STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWZespół177K 6200:21:23.28+00:10:418:337
178BŁASZCZYK Ryszard 15BARWICEZespół178M 11600:21:26.83+00:10:448:347
179BŁASZCZYK Joanna 14BARWICEZespół179K 6300:21:27.17+00:10:448:347
180GRODZIŃSKA Agnieszka 73STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół180K 6400:21:27.28+00:10:458:347
181KAWA Małgorzata 92RKM SOPELEKRZESZÓWZespół181K 6500:21:29.29+00:10:478:357
182NOWAK Katarzyna 179ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKŚREMZespół182K 6600:21:29.47+00:10:478:357
183SZKATULNIK Karolina 262MORSY OPOCZNODOROBNA WOLAZespół183K 6700:21:30.09+00:10:478:367
184PAJĄK Anna 190KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIZespół184K 6800:21:31.63+00:10:498:367
185BARAN Irena 8SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJZespół185K 6900:21:44.17+00:11:018:416.9
186MRÓZ-NOWIŃSKA Iwona 172MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół186K 7000:22:13.15+00:11:308:536.8
187TROJANOWSKA Jolanta 273STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół187K 7100:22:13.27+00:11:318:536.8
188SKOWYRA Wioletta 235GĘSIA SKÓRKA GRYFICEBARKOWOZespół188K 7200:22:47.36+00:12:059:066.6
189RYBACKA Katarzyna 224POLAR BARTOSZYCERAWICZZespół189K 7300:22:57.51+00:12:159:106.5
190KUŚNIERZ Dariusz 130POLAR BARTOSZYCEBARTOSZYCEZespół190M 11700:22:58.10+00:12:159:116.5
191KIEŁTYKA Piotr 99KKM KALORYFERSKAWINAZespół191M 11800:23:33.73+00:12:519:256.4
192ROGOWSKA Anna 218PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół192K 7400:23:40.40+00:12:589:286.3
193JANKOWSKA Paulina 81PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół193K 7500:23:42.78+00:13:009:286.3
194PSIUK Ewa 217PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół194K 7600:23:43.78+00:13:019:296.3
195TROJANOWSKI Krzysztof 274STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDZespół195M 11900:23:44.16+00:13:019:296.3
196ROGOWSKI Michał 219PIONKOWSKIE MORSYPIONKIZespół196M 12000:23:44.21+00:13:029:296.3
197KŁODA Tyberiusz 109MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół197M 12100:24:19.61+00:13:379:436.2
198BAWOŁ-BERNATEK Bożena 11STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMZespół198K 7700:24:26.10+00:13:439:466.1
199SIKORRA Janina 233BŁEKITNE MORSY ŁEBSKIELĘDZIECHOWOZespół199K 7800:24:27.93+00:13:459:466.1
200MANIA Ireneusz 152BŁEKITNE MORSY ŁEBSKIEŁEBAZespół200M 12200:24:27.99+00:13:459:466.1
201DYRCZ-MAĆKOWIAK Wiesława 42KLUB MORSA KROPELKA PIECHOWICEPIECHOWICEZespół201K 7900:25:30.95+00:14:4810:125.9
202OZGA Iwona Ozga 187RKM SOPELEKNIENADÓWKAZespół202K 8000:25:43.08+00:15:0010:175.8
203KĘDZIOR Katarzyna 94RKM SOPELEKRZESZÓWZespół203K 8100:25:44.57+00:15:0210:175.8
204WOŹNIAK Małgorzata 298MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół204K 8200:25:45.11+00:15:0210:185.8
205HORDYJEWICZ Mirosław 79MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół205M 12300:25:45.28+00:15:0310:185.8
206WOŹNIAK Anna 299ŚWIETOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEBYTOMZespół206K 8300:25:51.76+00:15:0910:205.8
207PIETRASZEK Ewa 202ŚWIETOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLECHORZÓWZespół207K 8400:25:52.11+00:15:0910:205.8
208PIECHOTA Daniel 199ŚWIETOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEZABRZEZespół208M 12400:25:52.19+00:15:0910:205.8
209DAJCZMAN Janusz 26MILICKI KLUB MORSÓWMILICZZespół209M 12500:26:39.01+00:15:5610:395.6
210DAJCZMAN Jan 28MILICKI KLUB MORSÓWMIICZZespół210M 12600:26:39.28+00:15:5710:395.6
211DAJCZMAN Anna 25MILICKI KLUB MORSÓWMILICZZespół211K 8500:26:39.28+00:15:5710:395.6
212RUDZKA Jolanta 223KLUB MORSA KROPELKA PIECHOWICEPIECHOWICEZespół212K 8600:26:39.87+00:15:5710:395.6
213ZAPORA Patrycja 305KLUB MORSA KROPELKA PIECHOWICEPIECHOWICEZespół213K 8700:26:41.54+00:15:5910:405.6
214DAJCZMAN Wiktoria 27MILICKI KLUB MORSÓWMIICZZespół214K 8800:26:41.90+00:15:5910:405.6
215KRZEPKOWSKA - SZACH Anna 124KLUB MORSA KROPELKA PIECHOWICEPIECHOWICEZespół215K 8900:26:43.33+00:16:0110:415.6
216SZEWCZYK Sylwia 260MILICKI KLUB MORSÓWMIICZZespół216K 9000:26:43.42+00:16:0110:415.6
217ŚREDNICKA Beata 271KLUB MORSA KROPELKA PIECHOWICEPIECHOWICEZespół217K 9100:26:47.97+00:16:0510:425.6
218FRANKOWSKI Grzegorz 56ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLECHORZÓWZespół218M 12700:27:41.02+00:16:5811:045.4
219SKOWYRA Arkadiusz 236GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEZespół219M 12800:28:03.14+00:17:2011:135.3
220KUCHARCZYK Elżbieta 126GĘSIA SKÓRKA GRYFICELUBINZespół220K 9200:28:03.81+00:17:2111:135.3
221SITARSKA Agnieszka 234ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLERUDA ŚLĄSKAZespół221K 9300:28:38.82+00:17:5611:275.2
222ZAWISZS Beata 306ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEŚWIĘTOCHŁOWICEZespół222K 9400:28:39.03+00:17:5611:275.2
223SPROSKA Kornelia 241ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEBYTOMZespół223K 9500:29:26.85+00:18:4411:465.1
224FRANKOWSKA Anna 55ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLECHORZÓWZespół224K 9600:29:27.62+00:18:4511:465.1
225GALAS Agnieszka 57MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół225K 9700:29:46.41+00:19:0411:545
226SROKA Ewa 243JURAJSKIE MORSYOLKUSZZespół226K 9800:31:23.96+00:20:4112:334.8
227KŁODA Krystian 110MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół227M 12900:32:17.25+00:21:3512:544.6
228ŚMIGIELSKA Justyna 269MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół228K 9900:32:17.40+00:21:3512:544.6
229PIERONEK Mirosław 200MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół229M 13000:32:17.97+00:21:3512:544.6
230STACHOWICZ-MĄCZKA Dorota 245JURAJSKIE MORSYOLKUSZZespół230K 10000:32:20.76+00:21:3812:564.6
231MALINOWSKI Leszek 151MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół231M 13100:32:39.11+00:21:5613:034.6
232NOWIŃSKI Jarosław 180MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEZespół232M 13200:32:41.12+00:21:5813:044.6
Znaleziono 232 wynik(ów)