Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2017-05-14 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 486 |
Wystartowało : | 430 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 430 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Specjalne |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Bydgoszczanka | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Bydgoszczanin | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Firma | Czas startu | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RACZYŃSKI Krzysztof | 307 | BYDGOSZCZ | M-50 | 1 | M 26 | OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy | 00:00:08 | 00:43:01.60 | 00:43:10.10 | 4:18 | 13.9 (100%) | |||
2 | DAŃCZUK Jerzy | 67 | BYDGOSZCZ | M-50 | 2 | M 31 | 00:00:04 | 00:43:36.65 | 00:43:41.10 | +00:00:35 (1.3%) | 4:21 | 13.8 (99.3%) | |||
3 | MICKIEWICZ Jan | 254 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-50 | 3 | M 45 | Inżbud | 00:00:02 | 00:44:58.00 | 00:45:00.90 | +00:01:56 (4.3%) | 4:29 | 13.3 (95.7%) | |
4 | TOKARSKI Krzysztof | 388 | GDAŃSK | M-50 | 4 | M 50 | AZART-SAT Krzysztof Tokarski | 00:00:16 | 00:45:12.50 | 00:45:29.00 | +00:02:10 (4.8%) | 4:31 | 13.3 (95.7%) | ||
5 | PALIGA Antoni | 282 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 5 | M 52 | 00:00:11 | 00:45:36.75 | 00:45:48.25 | +00:02:35 (5.7%) | 4:33 | 13.2 (95.0%) | ||
6 | MASALSKI Romuald | 249 | CZERNIKOWO | M-50 | 6 | M 54 | 00:00:06 | 00:45:44.00 | 00:45:50.65 | +00:02:42 (5.9%) | 4:34 | 13.1 (94.2%) | |||
7 | WŁODARCZYK Wojciech | 430 | BYDGOSZCZ | M-50 | 7 | M 74 | 00:00:07 | 00:47:04.50 | 00:47:12.40 | +00:04:02 (8.6%) | 4:42 | 12.7 (91.4%) | |||
8 | BAGROWSKI Marek | 7 | umk collegium medicum ratownictwo medyczne janowo biega | JANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJ | M-50 | 8 | M 82 | 00:00:16 | 00:47:37.25 | 00:47:53.75 | +00:04:35 (9.6%) | 4:45 | 12.6 (90.6%) | ||
9 | LUZAK Mirosław | 230 | BYDGOSZCZ | M-50 | 9 | M 101 | MWiK Bydgoszcz | 00:00:11 | 00:49:11.80 | 00:49:22.80 | +00:06:10 (12.5%) | 4:55 | 12.2 (87.8%) | ||
10 | KOCHAŃSKI Dariusz | 169 | BUKOWIEC | M-50 | 10 | M 116 | 00:00:07 | 00:50:24.10 | 00:50:31.80 | +00:07:22 (14.6%) | 5:02 | 11.9 (85.6%) | |||
11 | ŁOŚ Dariusz | 234 | ZAMOŚĆ | M-50 | 11 | M 120 | 00:00:30 | 00:50:31.30 | 00:51:02.10 | +00:07:29 (14.8%) | 5:03 | 11.9 (85.6%) | |||
12 | KUCHCZYŃSKI Adam | 208 | Ból To Ściema | BYDGOSZCZ | M-50 | 12 | M 130 | 00:00:35 | 00:51:19.20 | 00:51:55.00 | +00:08:17 (16.2%) | 5:08 | 11.7 (84.2%) | ||
13 | WŁOCH Sylwester | 429 | BYDGOSZCZ | M-50 | 13 | M 141 | 00:00:14 | 00:51:37.45 | 00:51:51.80 | +00:08:35 (16.7%) | 5:09 | 11.6 (83.5%) | |||
14 | MATUSZEWSKI Jarosław | 250 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-50 | 14 | M 163 | ZWiK Chełmno | 00:00:29 | 00:53:21.45 | 00:53:50.55 | +00:10:19 (19.4%) | 5:20 | 11.2 (80.6%) | |
15 | BRZUSKIEWICZ Sławomir | 38 | BYDGOSZCZ | M-50 | 15 | M 164 | 00:00:17 | 00:53:22.70 | 00:53:40.30 | +00:10:21 (19.4%) | 5:20 | 11.2 (80.6%) | |||
16 | GODZIUK Roman | 106 | TORUŃ | M-50 | 16 | M 170 | 00:00:20 | 00:53:41.80 | 00:54:02.05 | +00:10:40 (19.9%) | 5:22 | 11.2 (80.6%) | |||
17 | KOLANOWSKI Wojciech | 171 | BYDGOSZCZ | M-50 | 17 | M 175 | 00:00:25 | 00:53:55.70 | 00:54:21.30 | +00:10:54 (20.2%) | 5:23 | 11.1 (79.9%) | |||
18 | GRUBA Jacek | 125 | BRZOZA | M-50 | 18 | M 179 | 00:00:38 | 00:54:23.95 | 00:55:02.75 | +00:11:22 (20.9%) | 5:26 | 11 (79.1%) | |||
19 | MUSZKOWSKI Andrzej | 479 | BYDGOSZCZ | M-50 | 19 | M 181 | ATELBUD | 00:00:23 | 00:54:27.50 | 00:54:51.10 | +00:11:25 (21.0%) | 5:26 | 11 (79.1%) | ||
20 | SZULC Edmund | 374 | ZIELONKA | M-50 | 20 | M 182 | 00:00:33 | 00:54:32.45 | 00:55:06.15 | +00:11:30 (21.1%) | 5:27 | 11 (79.1%) | |||
21 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 423 | TORUŃ | M-50 | 21 | M 183 | 00:00:27 | 00:54:32.60 | 00:55:00.55 | +00:11:31 (21.1%) | 5:27 | 11 (79.1%) | |||
22 | KUBIŃSKI Rafał | 207 | Allianz Running Team | SŁUPSK | M-50 | 22 | M 185 | 00:00:26 | 00:54:51.95 | 00:55:18.60 | +00:11:50 (21.6%) | 5:29 | 10.9 (78.4%) | ||
23 | SIERANT Marian | 341 | BYDGOSZCZ | M-50 | 23 | M 187 | 00:00:22 | 00:55:02.60 | 00:55:25.20 | +00:12:01 (21.8%) | 5:30 | 10.9 (78.4%) | |||
24 | ANGLART Roman | 4 | BYDGOSZCZ | M-50 | 24 | M 196 | 00:00:35 | 00:55:20.90 | 00:55:56.40 | +00:12:19 (22.3%) | 5:32 | 10.8 (77.7%) | |||
25 | BRZOZOWSKI Jarosław | 35 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 25 | M 210 | 00:00:51 | 00:56:54.60 | 00:57:45.75 | +00:13:53 (24.4%) | 5:41 | 10.5 (75.5%) | ||
26 | SZCZEBLEWSKI Witold | 367 | ŁOCHOWO | M-50 | 26 | M 212 | 00:00:04 | 00:57:10.35 | 00:57:14.90 | +00:14:08 (24.7%) | 5:43 | 10.5 (75.5%) | |||
27 | JELENIEWSKI Eugeniusz | 143 | BYDGOSZCZ | M-50 | 27 | M 220 | Usługi Inżynieryjne Eugeniusz Jeleniewski | 00:00:17 | 00:57:32.00 | 00:57:49.30 | +00:14:30 (25.2%) | 5:45 | 10.4 (74.8%) | ||
28 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 382 | BYDGOSZCZ | M-50 | 28 | M 230 | 00:00:43 | 00:58:17.15 | 00:59:00.95 | +00:15:15 (26.2%) | 5:49 | 10.3 (74.1%) | |||
29 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 422 | BYDGOSZCZ | M-50 | 29 | M 233 | 00:00:44 | 00:58:40.10 | 00:59:24.95 | +00:15:38 (26.7%) | 5:52 | 10.2 (73.4%) | |||
30 | PRZYBYLSKI Mariusz | 303 | BYDGOSZCZ | M-50 | 30 | M 247 | 00:00:19 | 00:59:27.85 | 00:59:47.00 | +00:16:26 (27.6%) | 5:56 | 10.1 (72.7%) | |||
31 | JAWORSKI Janusz | 142 | TOPORZYSKO | M-50 | 31 | M 253 | 00:00:41 | 00:59:57.10 | 01:00:38.50 | +00:16:55 (28.2%) | 5:59 | 10 (71.9%) | |||
32 | SZYGOWSKI Mariusz | 377 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-50 | 32 | M 265 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | 01:00:34.20 | 01:00:39.10 | +00:17:32 (29.0%) | 6:03 | 9.9 (71.2%) | |
33 | STANKIEWICZ Dariusz | 356 | MAKSYMILIANOWO | M-50 | 33 | M 269 | 00:00:36 | 01:01:40.90 | 01:02:16.90 | +00:18:39 (30.2%) | 6:10 | 9.7 (69.8%) | |||
34 | WYPORKIEWICZ Jerzy | 500 | WILCZE | M-50 | 34 | M 289 | 00:00:52 | 01:04:56.90 | 01:05:49.50 | +00:21:55 (33.8%) | 6:29 | 9.2 (66.2%) | |||
35 | CIACHERA Ireneusz | 49 | BYDGOSZCZ | M-50 | 35 | M 290 | 00:00:49 | 01:04:58.70 | 01:05:48.20 | +00:21:57 (33.8%) | 6:29 | 9.2 (66.2%) | |||
36 | BIERYT Arkadiusz | 20 | BYDGOSZCZ | M-50 | 36 | M 299 | 00:00:03 | 01:06:55.20 | 01:06:58.30 | +00:23:53 (35.7%) | 6:41 | 9 (64.7%) | |||
37 | KAPELIŃSKI Stanisław | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 37 | M 304 | 00:00:28 | 01:08:20.50 | 01:08:49.10 | +00:25:18 (37.0%) | 6:50 | 8.8 (63.3%) | |||
38 | DEJEWSKI Zbigniew | 71 | Alfaco Running Team | LUBLIN | M-50 | 38 | M 311 | 00:00:18 | 01:09:46.85 | 01:10:04.95 | +00:26:45 (38.3%) | 6:58 | 8.6 (61.9%) |
Znaleziono 38 wynik(ów)