III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 5 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 81
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIELAK Miłosz 167M16-391M 100:00:0300:18:40.5500:18:43.75 3:4416,1
2FRELIK Karol 31LKS OsuchówBOROWICEM16-392M 200:00:0100:18:51.1500:18:52.95+00:00:103:4615,9
3KMIECIK Tomasz 168M40-491M 300:00:0200:20:18.9500:20:21.70+00:01:384:0314,8
4SIKORA Adam 116Mad RunnersMIEROSZÓWM16-393M 400:00:0400:20:19.6500:20:23.75+00:01:394:0314,8
5LASKOWSKI Marcin 83Mad RunnersKŁODZKOM16-394M 500:00:0300:21:05.4000:21:08.95+00:02:244:1314,2
6PARADA Bronisław 102RNB Team Polanica-ZdrójPOLANICA-ZDRÓJM40-492M 600:00:0400:21:28.8000:21:33.10+00:02:484:1714,0
7SZCZEPAŃSKI Grzegorz 132Mad RunnersWAŁBRZYCHM16-395M 700:00:0400:21:31.5000:21:35.95+00:02:504:1813,9
8ZIĘTERSKI Robert 154RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJKŁODZKOM40-493M 800:00:0400:21:54.5500:21:58.80+00:03:144:2213,7
9JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 59Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM16-396M 900:00:0300:22:10.4000:22:14.35+00:03:294:2613,5
10KOGUS Grzegorz 65KOZIELNOM40-494M 1000:00:0100:22:18.2500:22:20.20+00:03:374:2713,5
11MARCINOWSKI Paweł 88ULKS Bystrzyca KłodzkaBYSTRZYCA KŁODZKAM16-397M 1100:00:0700:22:29.2000:22:36.25+00:03:484:2913,3
12KORCZYŃSKI Łukasz 69Biegowa PogorzałaPOGORZAŁAM40-495M 1200:00:0700:23:18.9000:23:26.55+00:04:384:3912,9
13KONIECZYŃSKI Mariusz 67RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJKŁODZKOM40-496M 1300:00:0400:23:27.9500:23:32.80+00:04:474:4112,8
14WOŹNY Paulina 42K16-391K 100:00:0700:23:30.0500:23:37.20+00:04:494:4212,8
15SMOLNICKI Marcin 120POZNAŃM16-398M 1400:00:0400:23:31.5000:23:35.65+00:04:504:4212,8
16DARGACZ Dominik 15Mad RunnersWAŁBRZYCHM16-399M 1500:00:0600:23:40.8000:23:47.35+00:05:004:4412,7
17DWOJAK Sara 21Mad RunnersWAŁBRZYCHK16-392K 200:00:0600:23:41.6500:23:47.80+00:05:014:4412,7
18BUSS Jakub 6Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM40-497M 1600:00:0500:23:52.5000:23:57.85+00:05:114:4612,6
19MOSZYŃSKI Jacek 95TKKF KoszalinKOSZALINM50-591M 1700:00:0500:24:02.0000:24:07.45+00:05:214:4812,5
20ROMAN Krzysztof 111Kudowianka runKUDOWA ZDRÓJM60-691M 1800:00:0400:24:32.5500:24:36.85+00:05:524:5412,2
21CHORZĘPA Adam 10Kudowianka RunWOLANYM50-592M 1900:00:0400:24:39.1500:24:43.30+00:05:584:5512,2
22SZARAFIN Sławomir 131Oldboy65.COMWAŁBRZYCHM50-593M 2000:00:0500:24:44.3500:24:50.25+00:06:034:5612,1
23KOZŁOWSKI Bartłomiej 73Kudowianka - RunPOLANICA ZDRÓJM40-498M 2100:00:0300:24:47.0000:24:50.95+00:06:064:5712,1
24STANISŁAWSKA Ewa 123KŁODZKOK16-393K 300:00:0700:25:19.7500:25:27.55+00:06:395:0311,8
25MICHALSKI Jerzy 93WROCŁAWM40-499M 2200:00:1800:25:48.2000:26:06.80+00:07:075:0911,6
26KUPIEC Mariusz 77EBIEGI.PLNOWA RUDA-SŁUPIECM40-4910M 2300:00:0900:25:51.5000:26:00.55+00:07:105:1011,6
27RESSEL Joanna 108RNB TEAM Polanica zdrójPOLANICA ZDRÓJK16-394K 400:00:0600:25:52.2500:25:58.70+00:07:115:1011,6
28ZAREMBA Dawid 152Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM16-3910M 2400:00:0500:25:53.1500:25:58.15+00:07:125:1011,6
29DYKO Bartosz 24Mad RunnersŚWIDNICAM16-3911M 2500:00:1200:25:59.7500:26:12.00+00:07:195:1111,5
30SUCHENIA Daniel 128WAŁBRZYCHM50-594M 2600:00:0500:26:24.6000:26:29.60+00:07:445:1611,4
31EKALT Paweł 25BIAŁAM16-3912M 2700:00:0900:26:38.9000:26:48.25+00:07:585:1911,3
32KOGUS Jarosław 66OTMUCHÓWM40-4911M 2800:00:0300:26:44.2000:26:47.50+00:08:035:2011,2
33WOROCH Roman 151kghm metraco polkowiceDOPIEWOM60-692M 2900:00:1200:27:08.6000:27:21.55+00:08:285:2511,1
34DĄBROWSKA Alicja 16TKKF KoszalinSIANÓWK50-591K 500:00:0800:27:12.7000:27:21.55+00:08:325:2611,0
35ŚLADCZYK Seweryn 139MKST ITFKUDOWA ZDRÓJM16-3913M 3000:00:1100:27:21.2000:27:32.75+00:08:405:2811,0
36ŚLADCZYK Dominik 138MKST ITFKUDOWA ZDRÓJM16-3914M 3100:00:1100:27:22.4500:27:33.65+00:08:415:2811,0
37KORCZYŃSKA Alicja 68Biegowa PogorzałaPOGORZAŁAK40-491K 600:00:0700:28:25.1500:28:32.95+00:09:445:4110,6
38ŁYKO Mariusz 85Mad RunnersWAŁBRZYCHM40-4912M 3200:00:2700:28:28.0000:28:55.75+00:09:475:4110,5
39ŁYKO Marta 86Mad RunnersWAŁBRZYCHK16-395K 700:00:2700:28:28.2500:28:55.90+00:09:475:4110,5
40DROŻYŃSKA Iwona 18NYSAK16-396K 800:00:0600:28:45.2000:28:51.75+00:10:045:4510,4
41KOWAL Krzysztof 70KŁODZKOM40-4913M 3300:00:1200:28:52.0000:29:04.35+00:10:115:4610,4
42MADZIA Aleksandra 87RNB Team Polanica Zdrój POLANICA ZDRÓJK16-397K 900:00:0700:28:58.0000:29:05.25+00:10:175:4710,4
43SUSZCZYNSKI Krzysztof 129NYSAM40-4914M 3400:00:0600:29:16.1500:29:22.90+00:10:355:5110,3
44KOZAK Robert 72WARSZAWAM40-4915M 3500:00:2000:29:19.5000:29:39.85+00:10:385:5110,2
45ŚLIWKA Olga 140OŁAWAK16-398K 1000:00:0500:29:24.7500:29:29.95+00:10:445:5210,2
46JERUZAK Maciej 159M40-4916M 3600:00:1200:30:07.7500:30:19.80+00:11:276:0110,0
47ADAMCZAK Jolanta 160K40-492K 1100:00:0600:30:16.7000:30:22.85+00:11:366:039,9
48NASTAWSKA Bogumiła 98WAŁBRZYCHK40-493K 1200:00:1600:30:23.9500:30:40.60+00:11:436:049,9
49KUCHTA Jacek 74N/aRADOMIAM40-4917M 3700:00:1400:30:55.1500:31:09.95+00:12:146:119,7
50KARBOWSKI Mateusz 62Nowa Ruda BiegaWOLIBÓRZM16-3915M 3800:00:0200:31:01.4500:31:04.15+00:12:206:129,7
51KURIATA Kamil 78Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa WrocławŚRODA ŚLĄSKAM16-3916M 3900:00:1300:31:12.1500:31:25.75+00:12:316:149,6
52WALCZAK Ryszard 147ZIELONA GÓRAM70+1M 4000:00:1000:31:16.4500:31:26.80+00:12:356:159,6
53TEKIELI Ewelina 143Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOK40-494K 1300:00:1500:31:27.1500:31:43.05+00:12:466:179,5
54MACIEJEWSKI Robert 161M40-4918M 4100:00:1100:31:45.3500:31:56.50+00:13:046:219,4
55KMIECIK Roma 64Kudowianka runŁĘŻYCEK40-495K 1400:00:0500:32:04.5500:32:09.65+00:13:246:249,4
56SMOLAK Patrycja 119STARA ŁOMNICAK16-399K 1500:00:0700:32:17.4000:32:24.75+00:13:366:279,3
57KWIATKOWSKI Dominik 82POLANICA-ZDRÓJM16-3917M 4200:00:0700:32:17.7500:32:24.75+00:13:376:279,3
58NIEDŹWIEDŹ Szymon 100DZIKOWIECM16-3918M 4300:08:0500:32:22.7000:40:27.70+00:13:426:289,3
59KADŁUBICKI Krzyszof 61RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJSZCZYTNAM16-3919M 4400:00:1700:32:34.8000:32:52.10+00:13:546:309,2
60JURASZ Aleksandra 60KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK16-3910K 1600:00:0500:33:10.9500:33:16.60+00:14:306:389,0
61SZYMAŃSKA Daria 158RNB Team Polanica-ZdrójK50-592K 1700:00:1300:33:32.3000:33:46.25+00:14:516:428,9
62SZYMAŃSKA Agnieszka 136Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJK50-593K 1800:00:1400:33:45.6500:33:59.90+00:15:056:458,9
63CZUBA Marta 14GLIWICEK16-3911K 1900:00:0800:33:49.2000:33:57.20+00:15:086:458,9
64URLICKI Lech 146kb Sp[oceni Nowa SólNOWA SÓLM70+2M 4500:00:1000:34:17.7500:34:28.15+00:15:376:518,8
65FIGURA Zbigniew 28Runners Team NysaNYSAM50-595M 4600:00:0800:34:22.9000:34:31.00+00:15:426:528,7
66PAWŁOWICZ Katarzyna 103POLANICA-ZDRÓJK16-3912K 2000:00:1700:34:26.9000:34:44.25+00:15:466:538,7
67ZAJĄC Kamila 9K16-3913K 2100:00:2100:35:20.4000:35:42.25+00:16:397:048,5
68JARCZEWSKA Renata 54GOLENIÓWK50-594K 2200:00:2000:35:27.2000:35:47.55+00:16:467:058,5
69HALKA Jan 45JACHUWROCŁAWM40-4919M 4700:00:2100:35:49.8500:36:11.25+00:17:097:098,4
70MRÓZ Katarzyna 96WROCŁAWK16-3914K 2300:00:1300:37:28.5000:37:42.20+00:18:477:298,0
71GÓŹDŹ Małgorzata 36POLANICA ZDRÓJK16-3915K 2400:00:0900:38:07.4000:38:17.05+00:19:267:377,9
72GÓŹDŹ Artur 37POLANICA ZDRÓJM16-3920M 4800:00:0900:38:07.6000:38:17.25+00:19:277:377,9
73STĘPEK Anna 125POLANICA-ZDRÓJK50-595K 2500:00:1700:38:59.7500:39:17.10+00:20:197:477,7
74STĘPEK Joanna 124WROCŁAWK40-496K 2600:00:1700:39:32.5000:39:49.95+00:20:517:547,6
75RACZKOWSKI Dawid 107WROCŁAWM40-4920M 4900:00:0500:39:41.5500:39:46.55+00:21:017:567,6
76ROSS Jacek 112EJR TEAMZABRZEM40-4921M 5000:00:0400:41:42.8500:41:46.85+00:23:028:207,2
77ZIELSKI Błażej 153PRUDNIKM16-3921M 5100:00:0900:41:44.1000:41:54.05+00:23:038:207,2
78PŁOCICA Marcin 105ZGORZELECM40-4922M 5200:00:2200:43:02.8000:43:25.55+00:24:228:367,0
79SOSNOWA Barbara 121Kilometry PomocyWROCŁAWK40-497K 2700:00:2100:43:16.8500:43:38.60+00:24:368:396,9
80MASSEY Natalia 90Pieszczochy&SpółkaROCK HILL¸ SCK16-3916K 2800:00:1600:43:26.0000:43:42.55+00:24:458:416,9
81ZAJĄC Michał 40M16-3922M 5300:00:2200:53:34.3500:53:56.80+00:34:5310:425,6
Znaleziono 81 wynik(ów)