III BIEG PAPIESKI - NORDIC WALKING 8KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-01
Miejsce : Brzoza
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 99
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 91
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5+ | M5 | M6 | M7+
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WEŁNICKI Waldemar 421GOSiR OsielskoZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM41 000:00:0300:57:5200:57:55 7:148,3
2KRYCH Włodzimierz 382GOSIR OSIELSKOTORUŃM51 000:00:0200:57:5400:57:56+00:00:017:148,3
3NIEWOLSKI Marcin 475ŻNINM31 000:00:0400:59:2600:59:30+00:01:357:258,1
4STAWNIAK Karol 411UTW ŻninŻNINM61 000:00:0300:59:5801:00:01+00:02:067:298,0
4ZUPA Wojciech 428Brzoza BiegaBYDGOSZCZM52 000:00:0400:59:5701:00:01+00:02:067:298,0
6KOMAJDA Jarosław 377GOSIR OsielskoSOLEC KUJAWSKIM53 000:00:0301:00:0301:00:06+00:02:117:308,0
7SZYMAŃSKI Zbigniew 415RYNARZEWOM54 000:00:0501:00:0201:00:07+00:02:127:308,0
8KRZYŻANOWSKI Robert 384GOSIR OsielskoM. BYDGOSZCZM42 000:00:0501:01:0901:01:14+00:03:197:387,8
9MOTOCZYŃSKI Krzysztof 396BYDGOSZCZM62 000:00:0401:01:4901:01:53+00:03:587:437,8
10WIĘCEK Kamil 433Klub zdrowego stylu życiaSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM21 000:00:0301:02:2601:02:29+00:04:347:487,7
11KRZYŻANOWSKI Wojciech 385AZS UMK Collegium Medicum w BydgoszczyBYDGOSZCZM43 000:00:0401:03:0201:03:06+00:05:117:527,6
12KOPEĆ Dorota 378DZIEMIANYK21 000:00:0201:03:4801:03:50+00:05:557:587,5
13KUTRZUBA Joanna 390INOWROCŁAWK22 000:00:0201:03:4901:03:51+00:05:567:587,5
14SUCHOMSKI Arkadiusz 436Klub Zdrowego Stylu Życia SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM22 000:00:0301:03:5901:04:02+00:06:077:597,5
15BŁĘDOWSKA Agata 354KCzRTORUŃK41 000:00:0601:04:3401:04:40+00:06:458:047,4
16MILACHOWSKI Sebastian 394ZŁOTÓWM32 000:00:0301:04:4401:04:47+00:06:528:057,4
17WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 423BRZOZAM23 000:00:0201:04:5801:05:00+00:07:058:077,4
18APPEL Jerzy 353Brzoza BiegaBM63 000:00:0701:04:5701:05:04+00:07:098:077,4
19POLAŃSKI Jan 402CIEPŁOBUDBYDGOSZCZM7+1 000:00:1701:05:5001:06:07+00:08:128:137,3
20JEZIORSKA Iwona 372BYDGOSZCZK5+1 000:00:0601:06:1601:06:22+00:08:278:177,2
21RESZKOWSKI Marek 406BYDGOSZCZM55 000:00:0601:06:5301:06:59+00:09:048:217,2
22CHOROSZYŃSKA Agnieszka 358BYDGOSZCZK23 000:00:0201:07:1101:07:13+00:09:188:237,1
23OLSZEWSKA Bożena 434ZŁOTÓWK31 000:00:0001:07:1501:07:15+00:09:208:247,1
24WALCZAK Maria 418ŻNINK32 000:00:0501:07:1101:07:16+00:09:218:237,1
25BUCZKOWSKI Jerzy 430ŻNINM64 000:00:0001:08:0001:08:00+00:10:058:307,1
26WEŁNICKA Lidia 420GOSiR OsielskoZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYK42 000:00:0501:08:4901:08:54+00:10:598:367,0
27SADURSKI Stanisław 408TORUŃM56 000:00:0401:09:2301:09:27+00:11:328:406,9
28WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 419PIOTRKÓW KUJAWSKI K24 000:00:0501:09:5101:09:56+00:12:018:436,9
28KWIATKOWSKA Elżbieta 438BYDGOSZCZK43 000:00:0901:09:4701:09:56+00:12:018:436,9
30SIEKIERKA Monika 409BYDGOSZCZK33 000:00:0501:10:0801:10:13+00:12:188:466,8
31NOWIŃSKA Jolanta 398BYDGOSZCZK34 000:00:0801:10:1801:10:26+00:12:318:476,8
32WESOŁOWSKA Ewa 422BYDGOSZCZK44 000:00:0801:10:3001:10:38+00:12:438:486,8
33NOWIŃSKI Jarosław 399BYDGOSZCZM33 000:00:0701:10:3301:10:40+00:12:458:496,8
34DUCHIŃSKA Małgorzata 362Brzoza BiegaOSIELSKOK45 000:00:0501:10:5401:10:59+00:13:048:516,8
35JURKOWSKA Ewa 374KLub Seniora BrzozaBRZOZAK5+2 000:00:0301:10:5901:11:02+00:13:078:526,8
36NOWACKI Krzysztof 477BYDGOSZCZM57 000:00:0301:12:3801:12:41+00:14:469:046,6
37SIEKIERKA Sylwia 443BYDGOSZCZK35 000:00:0401:12:4301:12:47+00:14:529:056,6
38SZOT Krystyna 414ZŁOTÓWK5+3 000:00:0501:12:4801:12:53+00:14:589:066,6
39WIERZBOWSKI Jerzy 435niezrzeszonyBYDGOSZCZM65 000:00:1001:12:5101:13:01+00:15:069:066,6
40STAWNIAK Wanda 412UTW ŻninŻNINK5+4 000:00:0601:13:1801:13:24+00:15:299:096,5
41FLORCZAK Monika 364BIAŁE BŁOTAK36 000:00:0901:13:2001:13:29+00:15:349:106,5
42MIGAJ Brygida 416STAROGARD GDAŃSKIK46 000:00:1001:13:2101:13:31+00:15:369:106,5
42PIWKOWSKA Karolina 468Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open1 000:00:1501:13:1601:13:31+00:15:369:096,6
42JACKOWSKA Weronika 473Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open2 000:00:1501:13:1601:13:31+00:15:369:096,6
45WOLENTARSKA Alicja 460Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK47 000:00:1401:13:2101:13:35+00:15:409:106,5
46PULKOWSKA Natalia 404BIAŁE BŁOTAK37 000:00:1001:13:2801:13:38+00:15:439:116,5
47SMARUJ - SADOWSKA Janina 410BYDGOSZCZK5+5 000:00:1401:13:2601:13:40+00:15:459:106,5
48KUBICKA Renata 386NOWA WIEŚ WIELKA K48 000:00:0701:13:3701:13:44+00:15:499:126,5
49KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka 380BYDGOSZCZK38 000:00:0701:14:0201:14:09+00:16:149:156,5
50BOROWIAK Justyna 465OLIMPINK39 000:00:0801:14:2001:14:28+00:16:339:176,5
50WIŚNIEWSKA Ewa 424BRZOZAK49 000:00:0801:14:2001:14:28+00:16:339:176,5
50ROŻNIAKOWSKA Marlena 442BRZOZAK310 000:00:0901:14:1901:14:28+00:16:339:176,5
53BONIECKA Ewa 355BRZOZAK5+6 000:00:0801:14:2101:14:29+00:16:349:176,5
54SOBOLEWSKA Karolina 441BYDGOSZCZK25 000:00:1501:14:3301:14:48+00:16:539:196,4
55JURKOWSKI Józef 431Klub Seniora BrzozaBRZOZAM66 000:00:0201:14:5701:14:59+00:17:049:226,4
56WOLNA Monika 440Brzoza BiegaBYDGOSZCZK5+7 000:00:0601:15:0801:15:14+00:17:199:236,4
57LEWICKA Agnieszka 392Załoga L.BYDGOSZCZK410 000:00:0501:15:2601:15:31+00:17:369:256,4
58KORCZAK Grażyna 432Klub Seniora BrzozaBRZOZAK5+8 000:00:0401:15:3701:15:41+00:17:469:276,3
59WRYCZKA Barbara 476ŚWIECIEK5+9 000:00:0301:16:2201:16:25+00:18:309:326,3
60KUPER Mariusz 389BYDGOSZCZM34 000:00:0601:16:3801:16:44+00:18:499:346,3
60KUPER Justyna 388BYDGOSZCZK311 000:00:0801:16:3601:16:44+00:18:499:346,3
62RESZKOWSKA Grażyna 405BYDGOSZCZK5+10 000:00:0801:16:3701:16:45+00:18:509:346,3
63CZŁAPIŃSKI Mariusz 359BYDGOSZCZ M35 000:00:1001:16:5201:17:02+00:19:079:366,2
64ADAMCZAK Damian 351BYDGOSZCZM36 000:00:1201:17:1201:17:24+00:19:299:396,2
65ŁUDZIŃSKA Małgorzata 429niezrzeszonaKRUSZYN KRAJEŃSKIK5+11 000:00:0401:19:0801:19:12+00:21:179:536,1
66MOTOCZYŃSKA Aleksandra 395BYDGOSZCZK5+12 000:00:0301:19:2401:19:27+00:21:329:556,0
67CHMARZYNSKA Danuta 357BYDGOSZCZK5+13 000:00:0401:19:2401:19:28+00:21:339:556,0
68GRYGIEL Oliwia 469Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open3 000:00:1201:19:2701:19:39+00:21:449:556,0
69DOPIERAŁA Ewa 361BYDGOSZCZK411 000:00:0401:20:1201:20:16+00:22:2110:016,0
70KALISZEWSKA Małgorzata 375TRYSZCZYNK312 000:00:0801:20:0901:20:17+00:22:2210:016,0
71WIŚŚNIEWSKA Halina 425KLub Seniora BrzozaBRZOZAK5+14 000:00:0701:20:4401:20:51+00:22:5610:055,9
72JAŃCZAK Angelika 467Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open4 000:00:1701:21:0201:21:19+00:23:2410:075,9
73JOPPEK Katarzyna 470Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open5 000:00:1201:21:0801:21:20+00:23:2510:085,9
74KOWALSKA Aleksandra 381BYDGOSZCZK313 000:00:0901:21:4101:21:50+00:23:5510:125,9
75JAROSZEWSKI Jan 371TRYSZCZYNM Open1 000:00:1101:21:4101:21:52+00:23:5710:125,9
76JAROSZEWSKA Anna 370TRYSZCZYNK314 000:00:1001:21:4601:21:56+00:24:0110:135,9
77STRELCZUK Katarzyna 413BRZOZAK5+15 000:00:1001:22:1601:22:26+00:24:3110:175,8
77DOMAN Aniela 360UKS SZABLA BRZOZABRZOZAK5+16 000:00:1001:22:1601:22:26+00:24:3110:175,8
79ROSIŃSKA Anna 437BYDGOSZCZK412 000:00:1101:22:2701:22:38+00:24:4310:185,8
80HEBENSTREIT-KOWALCZYK Anna 368BYDGOSZCZK413 000:00:1201:22:3701:22:49+00:24:5410:195,8
81BUDZIAK Agata 471Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open6 000:00:1301:22:3701:22:50+00:24:5510:195,8
82KOWALCZYK Agnieszka 379BYDGOSZCZK Open7 000:00:1301:23:2501:23:38+00:25:4310:255,8
83PAKULSKA Dorota 400BYDGOSZCZK414 000:00:1301:25:2901:25:42+00:27:4710:415,6
83URBANEK Agnieszka 466Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open8 000:00:1601:25:2601:25:42+00:27:4710:405,6
85GRENDA-JASTRZEMBSKA Anna 366BYDGOSZCZK315 000:00:1301:25:5001:26:03+00:28:0810:435,6
86SZRAMSKA Violetta 461Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK415 000:00:1601:26:1401:26:30+00:28:3510:465,6
87LASOTA Paulina 474Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open9 000:00:1801:26:1401:26:32+00:28:3710:465,6
88WOJCIECHOWICZ Martyna 472Zespół Szkół Integracyjnych nr 19 w BydgoszczyBYDGOSZCZK Open10 000:00:1301:26:2401:26:37+00:28:4210:485,6
89PRUS Sabina 403BYDGOSZCZK5+17 000:00:0301:34:4201:34:45+00:36:5011:505,1
90MILACHOWSKA Agnieszka 393ZŁOTÓWK316 000:00:0401:36:4601:36:50+00:38:5512:055,0
91FLAK Józef 363POLICEM7+2 000:00:0901:39:3001:39:39+00:41:4412:264,8
Znaleziono 91 wynik(ów)