Organizator : | Stowarzyszenie Waleczne Serca |
Data : | 2022-10-02 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 418 |
Wystartowało : | 359 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 351 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Bieg z psem | Nordic Walking | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 - dziewczynki | D0 - chłopcy | D1 - dziewczynki | D1 - chłopcy | D2 - dziewczynki | D2 - chłopcy | D3 - dziewczynki | D3 - chłopcy | D4 - dziewczynki | D4 - chłopcy | D5 - dziewczynki | D5 - chłopcy | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIELINSKA Helena | 275 | BYDGOSZCZ | Nordic Walking | 00:00:00 | 00:19:14 | ||
2 | DROCIAK Michał | 302 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:11:30 | ||
3 | OLECHNOWICZ Tomasz | 346 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:00 | 00:25:45 | ||
4 | NOWICKA Aldona | 92 | BIAŁE BŁOTA | K30 | 00:00:00 | 00:18:44 | ||
5 | LEWANDOWSKA Kornelia | 1 | BYDGOSZCZ | D2 - dziewczynki | 00:00:02 | 00:16:12 | ||
6 | SZYSZKA Radosław | 308 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:02 | 00:10:58 | ||
7 | LEWANDOWSKI Oskar | 370 | PLEWISKA | D4 - chłopcy | 00:00:02 | 00:13:29 | ||
8 | ORCHOLSKI Witold | 405 | TS Opatrunki Toruń | TORUŃ | Bieg z psem | 00:00:02 | 00:08:09 | |
9 | DEJA Michał | 415 | MAKSYMILIANOWO | M30 | 00:00:02 | 00:11:45 | ||
10 | NAGORZYSKI Arek | 5 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:02 | 00:10:18 | ||
11 | KRYGOWSKI Tomasz | 98 | TUCHOLA | M50 | 00:00:02 | 00:10:37 | ||
12 | LEWANDOWSKI Maciej | 101 | PŁONKOWO | M30 | 00:00:03 | 00:12:15 | ||
13 | OKULICZ Anita | 192 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:03 | 00:12:25 | ||
14 | BUREK Dorota | 205 | NIEMCZ | K40 | 00:00:03 | 00:14:33 | ||
15 | DOBRZYŃSKI Kacper | 221 | BYDGOSZCZ | D4 - chłopcy | 00:00:03 | 00:11:48 | ||
16 | KIEDROWSKI Krystian | 260 | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | M20 | 00:00:03 | 00:15:18 | ||
17 | KACPERSKA Anna | 271 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:03 | 00:15:37 | ||
18 | DOLATA Rafał | 326 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:03 | 00:13:33 | ||
19 | PARADOWSKA Anna | 371 | CIBÓRZ | K40 | 00:00:03 | 00:16:11 | ||
20 | PARADOWSKI Jakub | 372 | NOWY DWÓR | Bieg z psem | 00:00:03 | |||
21 | GULKA Wojciech | 4 | WITUNIA | M20 | 00:00:03 | 00:13:43 | ||
22 | KRYSKE Bartosz | 358 | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:03 | 00:09:26 | ||
23 | LEWANDOWSKI Robert | 369 | PLEWISKA | M40 | 00:00:03 | 00:16:10 | ||
24 | CZAJKOWSKI Arkadiusz | 388 | BYDHOSZCZ | M20 | 00:00:03 | 00:09:18 | ||
25 | NAGORZYSKA Sylwia | 6 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:03 | 00:13:12 | ||
26 | LEWANDOWSKA Sylwia | 93 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:03 | 00:16:11 | ||
27 | MACIŃSKI Waldek | 123 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:03 | 00:10:08 | ||
28 | GRECMAN Anna | 179 | INOWROCŁAW | K40 | 00:00:04 | 00:11:41 | ||
29 | DOBRZYŃSKA Ewa | 220 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:04 | 00:11:34 | ||
30 | RUTKOWSKA Karolina | 419 | TORUŃ | K30 | 00:00:04 | 00:20:06 | ||
31 | LEWANDOWSKI Sebastian | 12 | DOBRCZ | Bieg z psem | 00:00:04 | 00:10:59 | ||
32 | DECOWSKA Sylwia | 125 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:04 | 00:15:30 | ||
33 | OKRĘGLICKA Barbara | 144 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:04 | 00:14:18 | ||
34 | OKRĘGLICKI Antoni | 146 | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:04 | 00:14:17 | ||
35 | HOŁTYN Patryk | 186 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:04 | 00:09:42 | ||
36 | ZBIRANEK Beata | 267 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:04 | 00:16:43 | ||
37 | KRZYWAŃSKA Aleksandra | 268 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:04 | 00:16:42 | ||
38 | JANISZAK Beata | 278 | GŁĘBOCZEK | K40 | 00:00:04 | 00:15:08 | ||
39 | PIECZKA Marcin | 359 | BYSŁAW | M30 | 00:00:04 | 00:10:37 | ||
40 | ĆWIKLIŃSKA Anna | 73 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:04 | 00:12:02 | ||
41 | BOROWA Agnieszka | 233 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:05 | 00:14:36 | ||
42 | BOROWA Łukasz | 234 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 00:14:56 | ||
43 | HADOWSKI Piotr | 336 | INOWROCŁAW | M40 | 00:00:05 | 00:10:55 | ||
44 | KWAŚNIEWSKI Waldemar | 338 | MROCZA | M50 | 00:00:05 | 00:10:24 | ||
45 | ZBIRANEK Remigiusz | 361 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 00:16:40 | ||
46 | DOMAROS Monika | 418 | BKTR Gryf | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:05 | 00:16:06 | |
47 | BIEGAŁA Agnieszka | 48 | INOWROCŁAW | K40 | 00:00:05 | 00:12:55 | ||
48 | MACIEJEWSKA Magdalena | 63 | OSIELSKO | K40 | 00:00:05 | 00:17:53 | ||
49 | DECOWSKI Adam | 126 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:05 | 00:20:46 | ||
50 | POLAŃCZYK Paulina | 16 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | K30 | 00:00:05 | 00:11:42 | ||
51 | IGNASIAK Bernadeta | 355 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:05 | 00:15:42 | ||
52 | SŁOWIŃSKI Sławomir | 356 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 00:13:15 | ||
53 | BRZESKI Sebastian | 366 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 00:11:18 | ||
54 | GARBACZ Michał | 400 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:05 | 00:14:09 | ||
55 | MACIEJEWSKI Jakub | 64 | OSIELSKO | D3 - chłopcy | 00:00:05 | 00:17:54 | ||
56 | HAN Sławomir | 128 | BIAŁE BŁOTA | Bieg z psem | 00:00:06 | 00:11:12 | ||
57 | CICHOŃSKA-BAZAK Marzena | 176 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:06 | 00:12:18 | ||
58 | PIETRZAK Edyta | 249 | PAKOŚĆ | K40 | 00:00:06 | 00:13:24 | ||
59 | TRAFAS Aleksandra | 261 | LISI OGON | Nordic Walking | 00:00:06 | 00:24:50 | ||
60 | ZIELIŃSKA Hanna | 274 | BYDGOSZCZ | Nordic Walking | 00:00:06 | 00:24:53 | ||
61 | LASOTA Filip | 34 | STARY DWÓR | D3 - chłopcy | 00:00:06 | 00:23:56 | ||
62 | DOMARACKI Wojciech | 61 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:06 | 00:17:54 | ||
63 | DOMARACKI Aleksander | 62 | BYDGOSZCZ | D1 - chłopcy | 00:00:06 | 00:17:53 | ||
64 | MAZUR Łukasz | 120 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:06 | 00:12:00 | ||
65 | KUJDA Dorota | 145 | OSIELSKO | K40 | 00:00:06 | 00:13:06 | ||
66 | WOJCIECHOWSKA Monika | 198 | ŁOCHOWICE | Nordic Walking | 00:00:06 | 00:24:49 | ||
67 | JAGIEŁA Adam | 212 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:06 | 00:10:29 | ||
68 | RAJKOWSKI Maciej | 305 | SADLINKI | M40 | 00:00:06 | 00:13:23 | ||
69 | HAN Agnieszka | 129 | BIAŁE BŁOTA | Bieg z psem | 00:00:07 | 00:11:11 | ||
70 | BUDZIK Justyna | 170 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:07 | 00:14:28 | ||
71 | BAZAK Cezary | 177 | ŻOŁĘDOWO | M50 | 00:00:07 | 00:12:17 | ||
72 | SCHMIDT Marcin | 262 | BIAŁE BŁOTA | M40 | 00:00:07 | 00:13:30 | ||
73 | TYKWIŃSKA Agnieszka | 364 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:07 | 00:19:25 | ||
74 | CHEŁMINIAK Monika | 104 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:07 | 00:11:46 | ||
75 | DŁUGOŃSKA Agnieszka | 131 | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:07 | 00:17:47 | ||
76 | LASOTA Agata | 33 | STARY DWÓR | K30 | 00:00:07 | 00:20:02 | ||
77 | KRUSZYNA Robert | 107 | DZIEMIONNA | M40 | 00:00:08 | 00:11:39 | ||
78 | KACZMAREK Paulina | 13 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:08 | 00:18:00 | ||
79 | SCHMIDT Artur | 263 | BIAŁE BŁOTA | D4 - chłopcy | 00:00:08 | 00:13:29 | ||
80 | FRYDRYCH Marcin | 296 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:08 | 00:12:40 | ||
81 | PUCHALSKA Joanna | 399 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:08 | 00:18:34 | ||
82 | ASTUKIEWICZ Agnieszka | 409 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:08 | 00:16:34 | ||
83 | DŁUGOŃSKA Beata | 130 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:08 | 00:15:48 | ||
84 | LEMANOWICZ Marzena | 167 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:08 | 00:14:48 | ||
85 | WENCKA Justyna | 169 | KOŁACZKOWO | K40 | 00:00:08 | 00:17:41 | ||
86 | PACHOLSKA Joanna | 328 | TUCZNO | K30 | 00:00:08 | 00:12:43 | ||
87 | MARKIEWICZ Karolina | 331 | BYDGOSZCZ | D0 - dziewczynki | 00:00:08 | 00:14:57 | ||
88 | ZACHORSKI Tymon | 365 | BYDGOSZCZ | D1 - chłopcy | 00:00:08 | 00:19:24 | ||
89 | ROSZAK Zbigniew | 38 | GNIEWKOWO | M30 | 00:00:08 | 00:11:44 | ||
90 | ASTUKIEWICZ Tomasz | 410 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:08 | 00:16:37 | ||
91 | KRUSZYNA Renata | 106 | DZIEMIONNA | K30 | 00:00:09 | 00:12:59 | ||
92 | KRUSZYNA Wiktor | 108 | DZIEMIONNA | D4 - chłopcy | 00:00:09 | 00:14:16 | ||
93 | KARAKIEWICZ Marzena | 323 | KCYNIA | K50 | 00:00:09 | 00:13:44 | ||
94 | KWAŚNIEWSKA Aldona | 337 | MROCZA | K40 | 00:00:09 | 00:14:32 | ||
95 | KOMOROWSKI Wojciech | 49 | ŻOŁĘDOWO | M30 | 00:00:09 | 00:15:49 | ||
96 | JOZWIK Jacek | 70 | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:09 | 00:15:26 | ||
97 | KOLIŃSKI Dawid | 9 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Bieg z psem | 00:00:09 | 00:10:52 | ||
98 | DOMBROWSKI Rafał | 256 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:09 | 00:12:53 | ||
99 | SZEIB Robert | 327 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:09 | 00:12:16 | ||
100 | MURAWIAK Agnieszka | 329 | TUCZNO | K30 | 00:00:09 | 00:13:43 | ||
101 | ZAJĄKAŁA Wojciech | 412 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:09 | 00:12:17 | ||
102 | NOWICKA Renata | 91 | BIAŁE BŁOTA | K50 | 00:00:09 | 00:18:35 | ||
103 | SKÓRCZEWSKI Jacek | 115 | NIEMCZ | M60 | 00:00:10 | 00:12:37 | ||
104 | WARLIKOWSKA Karolina | 148 | TORUŃ | K20 | 00:00:10 | 00:12:36 | ||
105 | WITKOWICZ Aleksandra | 182 | MAKSYMILIANOWO | K30 | 00:00:10 | 00:19:06 | ||
106 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 20 | TORUŃ | M30 | 00:00:10 | 00:13:12 | ||
107 | ADAM Adam | 203 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:10 | 00:18:06 | ||
108 | MACIEJEWSKI Maciej | 280 | KCYNIA | M40 | 00:00:10 | 00:11:45 | ||
109 | MARSZAŁEK Monika | 29 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:10 | 00:14:13 | ||
110 | ŻURAWSKI Patryk | 345 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:10 | 00:19:23 | ||
111 | KOMOROWSKA Małgorzata | 39 | ŻOŁĘDOWO | K30 | 00:00:10 | 00:19:06 | ||
112 | JAWORSKA Mirosława | 394 | INOWROCŁAW | K60 | 00:00:10 | 00:16:51 | ||
113 | KORNASZEWSKI Wojciech | 78 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:10 | 00:13:28 | ||
114 | BUDZISZ Piotr | 100 | PUCK | M20 | 00:00:11 | 00:18:06 | ||
115 | ŻBIKOWSKA Kas Ka | 140 | TORUŃ | K50 | 00:00:11 | 00:13:47 | ||
116 | KNYPIŃSKI Wojciech | 164 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:11 | 00:10:53 | ||
117 | KABACIŃSKI Jarosław | 222 | BORÓWNO | M30 | 00:00:11 | 00:11:42 | ||
118 | KOLIŃSKA Sylwia | 299 | GOŁAŃCZ | K40 | 00:00:11 | 00:13:54 | ||
119 | WALCZYNA-WELC Weronika | 384 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:11 | 00:19:12 | ||
119 | FRASZ Robert | 88 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:11 | 00:19:11 | ||
121 | DUSZKIEWICZ Adam | 255 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:11 | 00:25:29 | ||
122 | SCHMELTER Karol | 341 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:11 | 00:19:27 | ||
123 | WOJCZAKOWSKI Jarek | 41 | ŻOŁĘDOWO | M40 | 00:00:11 | 00:16:57 | ||
124 | WOJCZAKOWSKA Paulina | 42 | ŻOŁĘDOWO | K30 | 00:00:11 | 00:15:26 | ||
125 | KANARSKI Wojciech | 118 | TUCHOLA | D5 - chłopcy | 00:00:12 | 00:11:58 | ||
126 | KANARSKA Marta | 119 | TUCHOLA | D5 - dziewczynki | 00:00:12 | 00:28:12 | ||
127 | BĄKOWSKI Dawid | 26 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:12 | 00:14:36 | ||
128 | BORAKIEWICZ Natalia | 297 | GOŁAŃCZ | K30 | 00:00:12 | 00:13:53 | ||
129 | WELC Michał | 374 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:12 | 00:19:10 | ||
130 | MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota | 24 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:12 | 00:14:37 | ||
131 | RYSIEWSKA Diana | 306 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:12 | 00:26:53 | ||
132 | BARCZYK Dawid | 330 | CHODZIEŻ | M30 | 00:00:12 | 00:12:31 | ||
133 | GAIDA Milena | 90 | SZCZEPANOWO | K30 | 00:00:12 | 00:15:40 | ||
134 | RUTKOWSKA Karolina | 143 | TORUŃ | K30 | 00:00:12 | 00:13:09 | ||
135 | LEWANDOWSKI Robert | 56 | BYDGOSZCZ, POLAND | M50 | 00:00:12 | 00:17:32 | ||
136 | OSTANIEWICZ Kamila | 141 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | 00:17:30 | ||
137 | MAKUSZEWSKI Mateusz | 219 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:13 | 00:14:19 | ||
138 | SNOPEK Edyta | 313 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | 00:18:48 | ||
139 | CHRUŚCIŃSKI Erhard | 133 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:13 | 00:10:58 | ||
140 | KRAWCZAK Jarosław | 155 | SZKOCJA | M40 | 00:00:13 | 00:15:10 | ||
141 | LAMENT Lidia | 190 | INOWROCŁAW | K60 | 00:00:13 | 00:18:33 | ||
142 | WRÓBEL Magdalena | 265 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K20 | 00:00:13 | 00:18:27 | ||
143 | NALEWALSKA Justyna | 292 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | 00:13:32 | ||
144 | WARKOCZYŃSKA Weronika | 293 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:13 | 00:15:44 | ||
145 | OSTROWSKA Justyna | 32 | MAMLICZ | K30 | 00:00:13 | 00:15:44 | ||
146 | PIECHOWSKA Magdalena | 99 | CHOJNICE | K40 | 00:00:13 | 00:14:31 | ||
147 | KANARSKA Edyta | 116 | TUCHOLA | K50 | 00:00:14 | 00:23:42 | ||
148 | GIERCZAK Dorota | 127 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:14 | 00:14:46 | ||
149 | FIEGEL Katarzyna | 193 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:14 | 00:12:51 | ||
150 | WÓJCIK Anna | 74 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:14 | 00:19:46 | ||
151 | KUKLISOVA Gabriela | 147 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:14 | 00:16:13 | ||
152 | WÓJCIK Mikołaj | 76 | BYDGOSZCZ | D2 - chłopcy | 00:00:14 | 00:19:46 | ||
153 | GLINKOWSKI Dariusz | 83 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:14 | 00:14:08 | ||
154 | JENERALSKI Olin | 113 | ZĄBKI | D2 - chłopcy | 00:00:15 | 00:16:15 | ||
155 | SMOLIŃSKA Iwona | 114 | SZKOCJA | K40 | 00:00:15 | 00:18:35 | ||
156 | DŁONIAK Edmund | 272 | GNIEWKOWO | M70 | 00:00:15 | 00:15:37 | ||
157 | JENERALSKA Natalia | 111 | ZĄBKI | K40 | 00:00:15 | 00:16:09 | ||
158 | MILEWSKA Violetta | 258 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:15 | 00:16:42 | ||
159 | BERTLING Monika | 301 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:15 | 00:17:49 | ||
160 | WOLSZCZAK Rafał | 377 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:15 | 00:15:08 | ||
161 | HADOWSKA Anna | 10 | JACEWO | K60 | 00:00:16 | 00:15:52 | ||
162 | WAJER Marita | 414 | ŚLESIN | K20 | 00:00:16 | 00:13:35 | ||
163 | WÓJCIK Piotr | 75 | BYDGOSZCZ | D4 - chłopcy | 00:00:16 | 00:11:30 | ||
164 | ŻYWICA Joanna | 103 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:16 | 00:17:47 | ||
165 | RACIBORSKI Grzegorz | 294 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:16 | 00:12:36 | ||
166 | IWANIUK Jacek | 36 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:16 | 00:21:01 | ||
167 | RUDNIKOWSKI Andrzej | 52 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:16 | 00:17:39 | ||
168 | PANFIL Paulina | 7 | INOWROCŁAW | K20 | 00:00:16 | 00:16:07 | ||
169 | WÓJCIK Tomasz | 77 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:16 | 00:15:02 | ||
170 | ŻBIKOWSKI Ryszard | 142 | TORUŃ | Nordic Walking | 00:00:17 | 00:20:30 | ||
171 | ŚLAZIŃSKA Katarzyna | 282 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:17 | 00:18:02 | ||
172 | NOWIŃSKI Jarosław | 283 | BYDGOSZCZY | M40 | 00:00:17 | 00:15:43 | ||
173 | PRZYBYLAK Marta | 31 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:17 | 00:15:24 | ||
174 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 185 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:17 | 00:15:00 | ||
175 | KULIŃSKA Sylwia | 300 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:17 | 00:16:58 | ||
176 | KRYSTOWCZYK Sylwia | 411 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:17 | 00:18:47 | ||
177 | KABACIŃSKA Kinga | 19 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:18 | 00:14:27 | ||
178 | WNUKIEWICZ Róża | 350 | NIEMCZ | K30 | 00:00:18 | 00:19:06 | ||
179 | IWANIUK Anita | 37 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:18 | 00:20:59 | ||
180 | DĘBSKI Jan | 168 | SUCHARZEWO 6 | M70 | 00:00:18 | 00:14:49 | ||
181 | ŚREDNIAWSKA Elżbieta | 291 | BORÓWNO | K30 | 00:00:18 | 00:18:01 | ||
182 | WAJCHERT Łukasz | 406 | INOWROCŁAW | Nordic Walking | 00:00:18 | 00:17:55 | ||
183 | JANULEWICZ Monika | 180 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:18 | 00:15:26 | ||
184 | WNUKIEWICZ Mikołaj | 351 | NIEMCZ | D2 - chłopcy | 00:00:19 | |||
185 | PIERZGALSKA Anita | 165 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:19 | 00:20:58 | ||
186 | PIERZGALSKI Jarek | 166 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:19 | 00:20:58 | ||
187 | JANULEWICZ Jakub | 181 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:19 | 00:14:59 | ||
188 | WIRSZYŁŁO Karina | 257 | NIEMCZ | K30 | 00:00:19 | 00:19:50 | ||
189 | KOCHANOWSKA Katarzyna | 314 | WITOLDOWO | K30 | 00:00:19 | 00:20:13 | ||
190 | KUŁAKOWSKI Robert | 344 | TORUŃ | M40 | 00:00:19 | 00:19:18 | ||
191 | WOJTANIS Magdalena | 57 | TORUŃ | Nordic Walking | 00:00:19 | 00:18:09 | ||
192 | BŁAŻEK-KOJRO Kasia | 14 | BIAŁE BŁOTA | K30 | 00:00:20 | 00:15:56 | ||
193 | LEWANDOWSKA Sylwia | 25 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:20 | 00:15:55 | ||
194 | WNUKIEWICZ Piotr | 352 | NIEMCZ | M30 | 00:00:20 | |||
195 | KRZYŻANIAK Joanna | 403 | TORUŃ | Bieg z psem | 00:00:20 | 00:16:21 | ||
196 | ŚCIESIŃSKA Justyna | 158 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:20 | 00:16:31 | ||
197 | RÓŻYCZKA Joanna | 30 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:20 | 00:14:26 | ||
198 | JUSZCZAK Małgorzata | 51 | INOWROCŁAW | Bieg z psem | 00:00:20 | 00:27:32 | ||
199 | SUCHARA Maria | 246 | OSSÓWKA | D1 - dziewczynki | 00:00:21 | 00:23:58 | ||
200 | DOLATA Aneta | 325 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:21 | 00:15:34 | ||
201 | KARASZEWSKI Adam | 110 | BYDGOSZCZ | D2 - chłopcy | 00:00:21 | 00:16:01 | ||
202 | POLAK Paweł | 136 | INOWROCŁAW | Nordic Walking | 00:00:21 | 00:20:27 | ||
203 | SUCHARA Magdalena | 244 | OSSÓWKA | K30 | 00:00:21 | 00:23:58 | ||
204 | NOWICKA Tatiana | 84 | ŚWIECIE | Bieg z psem | 00:00:21 | 00:16:27 | ||
205 | ZALEWSKA Joanna | 209 | MICHALIN | K20 | 00:00:22 | 00:19:11 | ||
206 | SUCHARA Jan | 245 | OSSÓWKA | D2 - chłopcy | 00:00:22 | 00:14:47 | ||
207 | WRZESIŃSKA Magda | 248 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:22 | 00:19:11 | ||
208 | SIATKOWSKA Anna | 375 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:22 | 00:18:24 | ||
209 | WIECZOREK Justyna | 27 | INOWROCŁAW | Bieg z psem | 00:00:22 | 00:16:25 | ||
210 | PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna | 401 | KCYNIA | K40 | 00:00:22 | 00:18:21 | ||
211 | KARASZEWSKI Aleksander | 109 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:23 | 00:16:00 | ||
212 | DOMBROWSKA Karolina | 184 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:23 | 00:23:44 | ||
213 | SUCHARA Dariusz | 243 | OSSÓWKA | M30 | 00:00:23 | 00:14:58 | ||
214 | SKOWRON-BAJERSKA Paulina | 264 | RYNARZEWO | K30 | 00:00:23 | 00:16:32 | ||
215 | LEWANDOWSKA Bożena | 276 | TURZYNEK | K60 | 00:00:23 | 00:24:02 | ||
216 | WESOŁOWSKA Wiktoria | 389 | OSSÓWKA | D5 - dziewczynki | 00:00:23 | 00:13:54 | ||
217 | NOWAK Natalia | 160 | AUGUŚCIN | Nordic Walking | 00:00:24 | 00:23:43 | ||
218 | PIWECKA Karolina | 237 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:24 | 00:17:24 | ||
219 | WRUK Justyna | 89 | GRÓDEK | Nordic Walking | 00:00:24 | 00:23:23 | ||
220 | MINCZYŃSKA Paulina | 121 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:24 | 00:20:27 | ||
221 | NOWAK Daniel | 238 | AUGUŚCIN | D3 - chłopcy | 00:00:24 | 00:21:53 | ||
222 | SOBAŃSKI Mariusz | 390 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:24 | 00:12:25 | ||
223 | WESOŁOWSKA-ŁUKOMSKA Edyta | 69 | OSSÓWKA | K30 | 00:00:24 | 00:17:41 | ||
224 | MINCZYŃSKA Anna | 122 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:25 | 00:20:26 | ||
224 | MINCZYŃSKI Tomasz | 124 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:25 | 00:20:27 | ||
226 | NOWICKI Marek | 183 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:25 | 00:14:01 | ||
227 | UMIŃSKI Robert | 195 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:25 | 00:10:24 | ||
228 | UMIŃSKA Marzena | 196 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:25 | 00:15:33 | ||
229 | MARCINKOWSKI Szymon | 253 | KACZORY | M30 | 00:00:25 | 00:22:00 | ||
230 | MLICKA Agnieszka | 86 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:25 | 00:19:47 | ||
231 | DOMEK Katarzyna | 105 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:26 | 00:15:11 | ||
232 | RYDELSKA Marysia | 18 | TUCHOLA | K30 | 00:00:26 | 00:13:57 | ||
233 | WESOŁOWSKI Sławomir | 416 | OSSÓWKA | M40 | 00:00:26 | 00:19:31 | ||
233 | WESOŁOWSKI Mateusz | 417 | OSSÓWKA | D4 - chłopcy | 00:00:26 | 00:19:30 | ||
235 | BOJAŁKOWSKA Krystyna | 173 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:26 | 00:13:27 | ||
236 | BAGNIEWSKA Sandra | 202 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:26 | 00:14:12 | ||
237 | OKOŃSKA Żaneta | 204 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:26 | 00:18:40 | ||
238 | BUDNY Ewa | 289 | BYDGOSZCZ | D5 - dziewczynki | 00:00:26 | 00:14:14 | ||
239 | RAJKOWSKA Jowita | 304 | SADLINKI | K40 | 00:00:26 | 00:17:20 | ||
240 | PAPPELBAUM Jarosław | 288 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:27 | 00:15:01 | ||
241 | BORAKIEWICZ Maria | 298 | GOŁAŃCZ | Nordic Walking | 00:00:27 | 00:23:57 | ||
242 | ZALEWSKA Alina | 334 | SIEROSŁAW | Nordic Walking | 00:00:27 | 00:23:50 | ||
243 | FIRST Anna | 363 | OSIELSKO | K20 | 00:00:27 | 00:13:43 | ||
244 | BAGNIEWSKA Małgorzata | 80 | TRYSZCZYN | K30 | 00:00:27 | 00:13:55 | ||
245 | KARŁOWSKA Renata | 335 | GRÓDEK | Nordic Walking | 00:00:28 | 00:23:50 | ||
246 | ZALEWSKA Oliwia | 396 | SIEROSŁAW | Nordic Walking | 00:00:28 | 00:23:22 | ||
247 | BUTOWSKI Michał | 11 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:28 | 00:13:55 | ||
248 | MATUSZEWSKA Weronika | 303 | NIEMCZ | K20 | 00:00:28 | 00:21:40 | ||
249 | GRUSZCZYŃSKA-ORACZ Mariola | 68 | NIEMCZ | K40 | 00:00:28 | 00:19:00 | ||
250 | BIEDROŃ Aleksandra | 85 | BIAŁE BŁOTA | Bieg z psem | 00:00:28 | 00:15:51 | ||
251 | CHUDECKA Beata | 87 | GRÓDEK | Bieg z psem | 00:00:28 | 00:16:25 | ||
252 | BEKIER Agata | 163 | PRUSZCZ | K20 | 00:00:29 | 00:18:59 | ||
253 | STANISZEWSKI Konrad | 23 | KUTNO | M30 | 00:00:29 | 00:16:31 | ||
254 | FIEREK Bernadeta | 332 | TUCHOLA | Nordic Walking | 00:00:29 | 00:21:44 | ||
255 | RYMASZEWSKA Jolanta | 66 | SIENNO | Nordic Walking | 00:00:29 | 00:22:00 | ||
256 | MATUSZEWSKA Monika | 218 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:30 | 00:21:39 | ||
257 | DAMRATH Maja | 232 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:30 | 00:21:39 | ||
258 | ZIELIŃSKI Michał | 397 | TUCHOLA | M30 | 00:00:30 | 00:11:34 | ||
259 | KAWSKA Aneta | 413 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:30 | 00:17:22 | ||
260 | RACZKOWSKI Paweł | 242 | TORUŃ | M30 | 00:00:30 | 00:13:42 | ||
261 | MATUSZEWSKA Emilia | 402 | BYDGOSZCZ | D3 - dziewczynki | 00:00:30 | 00:40:44 | ||
262 | ZIELIŃSKI Tomasz | 391 | TUCHOLA | M40 | 00:00:30 | 00:11:27 | ||
263 | SOŁDYGA Paweł | 295 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:31 | 00:17:18 | ||
264 | OLECHNOWICZ Maciej | 348 | BYDGOSZCZ | D4 - chłopcy | 00:00:31 | 00:18:17 | ||
265 | KULIGOWSKA Barbara | 59 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:31 | 00:18:50 | ||
266 | BUDNY Joanna | 290 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:31 | 00:15:32 | ||
267 | KULIGOWSKI Damian | 58 | BYDGOSZCZ | D2 - chłopcy | 00:00:31 | 00:19:38 | ||
268 | KANARSKI Józef | 117 | TUCHOLA | M50 | 00:00:32 | 00:16:47 | ||
269 | STELLER Igor | 178 | BYDGOSZCZ | D4 - chłopcy | 00:00:32 | 00:12:52 | ||
270 | STELLER Agnieszka | 172 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:32 | 00:12:53 | ||
271 | TRYNKIEWICZ-KUGLARZ Karolina | 224 | LISEWO KOŚCIELNE | K40 | 00:00:32 | 00:17:25 | ||
272 | FRYCA Aleksandra | 229 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 00:15:13 | ||
273 | MACINKIEWICZ Natalia | 241 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 00:17:23 | ||
274 | KIEŁCZYŃSKA Justyna | 407 | ŻOŁĘDOWO | Nordic Walking | 00:00:32 | 00:21:35 | ||
275 | KOTECKI Marcin | 191 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:33 | 00:16:18 | ||
276 | KAJA Dominika | 201 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:33 | 00:14:09 | ||
277 | ŁEPEK Patryk | 210 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:33 | 00:12:28 | ||
278 | SZULWIC Natalia | 157 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:33 | 00:18:48 | ||
279 | WALENTOWICZ Alicja | 281 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:33 | 00:15:40 | ||
280 | BEHRENDT Łukasz | 340 | SZUBIN | M30 | 00:00:33 | 00:15:26 | ||
281 | JANUSZEWSKI Marcin | 223 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:34 | 00:16:20 | ||
282 | PYPKOWSKA Agnieszka | 211 | NIESZAWA | K50 | 00:00:34 | 00:20:55 | ||
283 | SŁOWIŃSKI Pawel | 252 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:34 | 00:14:18 | ||
284 | RĘDZINA Michał | 194 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:35 | 00:16:16 | ||
285 | PAWŁOWSKI Marek | 387 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:35 | 00:14:14 | ||
286 | KRZYWDZIŃSKI Tomasz | 132 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:35 | 00:12:19 | ||
287 | KURCZEWSKI Mikołaj | 197 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:35 | 00:14:16 | ||
288 | PIĄTEK Monika | 199 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:35 | 00:16:05 | ||
289 | KUGLARZ Dominik | 225 | LISEWO KOŚCIELNE | M40 | 00:00:35 | 00:17:21 | ||
290 | KUKLA Krystian | 138 | CEKCYN | M20 | 00:00:36 | 00:18:11 | ||
291 | KUKLA Julia | 139 | CEKCYN | K20 | 00:00:36 | 00:18:11 | ||
292 | GOŁATA Joanna | 189 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:36 | 00:21:40 | ||
293 | PRZYBULSKA Małgorzata | 21 | TORUŃ | K30 | 00:00:36 | 00:15:50 | ||
294 | WALENTYN Katarzyna | 22 | TORUŃ | K40 | 00:00:36 | 00:15:50 | ||
295 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 247 | TORUŃ | K50 | 00:00:36 | 00:17:52 | ||
296 | ŚMIATACZ Krzysztof | 188 | Nordic Walking | 00:00:36 | 00:21:40 | |||
297 | PRZYBYLSKI Dariusz | 17 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:37 | 00:14:21 | ||
298 | DOLNY Antoni | 385 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:37 | 00:26:10 | ||
299 | TYBORSKI Michał | 386 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:37 | 00:16:52 | ||
300 | RYBAK Łukasz | 213 | ŻOŁĘDOWO | M30 | 00:00:37 | 00:13:18 | ||
301 | OLSZEWSKI Szymon | 200 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:38 | 00:14:20 | ||
302 | GIERSZEWSKI Dariusz | 285 | POZNAŃ | M40 | 00:00:38 | 00:15:01 | ||
303 | MĘŻYKOWSKI Krzysztof | 43 | SZUBIN | M40 | 00:00:38 | 00:16:28 | ||
304 | HUZAKOWSKI Zbigniew | 353 | TORUŃ | M50 | 00:00:39 | 00:25:04 | ||
305 | LATTA-SCHIRAKOWSKA Zuzanna | 228 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:39 | 00:13:12 | ||
306 | SAWICKA Małgorzata | 376 | GDAŃSK | Bieg z psem | 00:00:39 | 00:15:30 | ||
307 | CZERNIAK Marcin | 378 | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:39 | 00:15:40 | ||
308 | WOJTYŁA Rafał | 362 | TORUŃ | M30 | 00:00:40 | 00:25:03 | ||
309 | KUŹNIA Katarzyna | 28 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:40 | 00:15:46 | ||
310 | CZERNIAK MALACHOWSKA Anna | 379 | BIALE BLOTA | Bieg z psem | 00:00:41 | 00:26:49 | ||
311 | RĘDZINA Agnieszka | 53 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:41 | 00:26:50 | ||
312 | FIK Marek | 235 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:42 | 00:26:16 | ||
313 | CZAPLICKI Bartłomiej | 230 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:42 | 00:13:54 | ||
314 | WAWRZYNIAK Katarzyna | 250 | SIENNO | Bieg z psem | 00:00:43 | 00:23:29 | ||
315 | GRZEMPA Joanna | 81 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:43 | 00:19:31 | ||
316 | WAWRZYNIAK Sandra | 55 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:43 | 00:17:33 | ||
317 | WIŚNIEWSKI Leszek | 15 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:44 | 00:15:19 | ||
318 | KAMINSKI Jakub | 312 | STRZELNO | M20 | 00:00:44 | 00:14:16 | ||
319 | PACHOLSKI Tadeusz | 45 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:44 | 00:17:15 | ||
320 | GRZEMPA Bartosz | 82 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:44 | 00:19:31 | ||
321 | LIGMAN-STASIAK Oliwia | 339 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:44 | 00:18:21 | ||
322 | FIK Agata | 236 | BYDGOSZCZ | D3 - dziewczynki | 00:00:45 | 00:26:13 | ||
323 | PRZYBORSKI Łukasz | 259 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M20 | 00:00:45 | 00:18:06 | ||
324 | SZCZESIK Damian | 35 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:45 | 00:22:02 | ||
325 | PSTRĄGOWSKA Alicja | 65 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:46 | 00:18:05 | ||
326 | PERLIK Wiesław | 162 | ZIELONKA | Nordic Walking | 00:00:47 | 00:27:25 | ||
327 | SMARUJ - SADOWSKA Janina | 383 | BYDGOSZCZ | Nordic Walking | 00:00:47 | 00:27:22 | ||
328 | SZCZYGIEŁ Bartosz | 279 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:48 | 00:13:50 | ||
329 | KUREK Damian | 97 | RYNARZEWO | Bieg z psem | 00:00:48 | 00:21:59 | ||
330 | SZPAKOWSKI Wojciech | 318 | BYDGOSZCZ | D0 - chłopcy | 00:00:49 | 00:30:44 | ||
331 | KĘDZIERSKA Jolanta | 309 | MŁYNICE | Nordic Walking | 00:00:50 | 00:27:13 | ||
332 | KĘDZIERSKI Michał | 310 | MŁYNICE | D2 - chłopcy | 00:00:50 | 00:26:41 | ||
333 | KĘDZIERSKA Lidia | 320 | WRONOWY 39 | K20 | 00:00:50 | 00:26:47 | ||
334 | KĘDZIERSKI Florian | 321 | WRONOWY 39 | D0 - chłopcy | 00:00:50 | 00:26:47 | ||
335 | PASTERNACKI Oliwier | 322 | WRONOWY 39 | D0 - chłopcy | 00:00:50 | 00:26:47 | ||
336 | OLECHNOWICZ Aneta | 349 | BYDGOSZCZ | D5 - dziewczynki | 00:00:50 | 00:24:47 | ||
337 | OLECHNOWICZ Ana | 347 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:50 | 00:25:08 | ||
338 | KĘDZIERSKA Julia | 311 | STRZELNO | K20 | 00:00:52 | 00:26:39 | ||
339 | KĘDZIERSKA Kinga | 307 | MŁYNICE | K30 | 00:00:52 | 00:26:45 | ||
340 | PALUCH Agnieszka | 319 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:52 | 00:30:41 | ||
341 | KĘDZIERSKA Natalia | 315 | CIENCISKO | K20 | 00:00:53 | 00:30:41 | ||
342 | PALUCH Bartosz | 316 | CIENCISKO | D5 - chłopcy | 00:00:53 | 00:16:47 | ||
343 | KĘDZIERSKI Szymon | 317 | CIENCISKO | M20 | 00:00:53 | 00:19:28 | ||
344 | PRZYBYŁA Agata | 134 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:00:54 | 00:20:30 | ||
345 | NOWICKA Natalia | 135 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:54 | 00:20:31 | ||
346 | ORCZYK Katarzyna | 60 | INOWROCŁAW | Nordic Walking | 00:00:55 | 00:22:49 | ||
347 | TARCZYŃSKI Kamil | 95 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | Bieg z psem | 00:00:56 | 00:18:03 | ||
348 | ZYBER-TARCZYŃSKA Zuzanna | 96 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | Bieg z psem | 00:00:56 | 00:18:02 | ||
349 | GLAZIK Jan | 44 | MROCZA | Bieg z psem | 00:00:56 | 00:15:22 | ||
350 | KUJAWA Anna | 217 | BYDGOSZCZ | D0 - dziewczynki | 00:00:58 | 00:18:32 | ||
351 | KUJAWA Przemysław | 214 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:59 | 00:16:17 | ||
352 | MATUSZEWSKA-KUJAWA Natalia | 215 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:59 | 00:18:31 | ||
353 | KUJAWA Emilia | 216 | BYDGOSZCZ | D1 - dziewczynki | 00:00:59 | 00:16:17 | ||
354 | DUSZYŃSKA Katarzyna | 161 | SIENNO | Bieg z psem | 00:01:00 | 00:21:00 | ||
355 | NOWICKA Małgorzata | 207 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:01:03 | 00:16:34 | ||
356 | DALKIEWICZ Igor | 206 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:01:04 | 00:16:34 | ||
357 | PODRALSKA Monika | 208 | BYDGOSZCZ | Bieg z psem | 00:01:05 | 00:16:38 | ||
358 | JARZEMBSKI Filip | 381 | PAWŁÓWEK, GM.SICIENKO | D5 - chłopcy | 00:01:09 | 00:13:41 | ||
359 | CIEŚLIK Marek | 395 | MICHALIN | Bieg z psem | 00:01:10 | 00:15:49 |
Znaleziono 359 wynik(ów)