Organizator : | Stowarzyszenie Waleczne Serca |
Data : | 2022-10-02 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 418 |
Wystartowało : | 359 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 351 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Bieg z psem | Nordic Walking | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 - dziewczynki | D0 - chłopcy | D1 - dziewczynki | D1 - chłopcy | D2 - dziewczynki | D2 - chłopcy | D3 - dziewczynki | D3 - chłopcy | D4 - dziewczynki | D4 - chłopcy | D5 - dziewczynki | D5 - chłopcy | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOWICKA Aldona | 92 | BIAŁE BŁOTA | K30 | 00:00:00 | 00:18:44 | ||
2 | LEWANDOWSKA Kornelia | 1 | BYDGOSZCZ | D2 - dziewczynki | 00:00:02 | 00:16:12 | ||
3 | OKULICZ Anita | 192 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:03 | 00:12:25 | ||
4 | BUREK Dorota | 205 | NIEMCZ | K40 | 00:00:03 | 00:14:33 | ||
5 | KACPERSKA Anna | 271 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:03 | 00:15:37 | ||
6 | PARADOWSKA Anna | 371 | CIBÓRZ | K40 | 00:00:03 | 00:16:11 | ||
7 | NAGORZYSKA Sylwia | 6 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:03 | 00:13:12 | ||
8 | GRECMAN Anna | 179 | INOWROCŁAW | K40 | 00:00:04 | 00:11:41 | ||
9 | DOBRZYŃSKA Ewa | 220 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:04 | 00:11:34 | ||
10 | RUTKOWSKA Karolina | 419 | TORUŃ | K30 | 00:00:04 | 00:20:06 | ||
11 | OKRĘGLICKA Barbara | 144 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:04 | 00:14:18 | ||
12 | ZBIRANEK Beata | 267 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:04 | 00:16:43 | ||
13 | KRZYWAŃSKA Aleksandra | 268 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:04 | 00:16:42 | ||
14 | JANISZAK Beata | 278 | GŁĘBOCZEK | K40 | 00:00:04 | 00:15:08 | ||
15 | ĆWIKLIŃSKA Anna | 73 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:04 | 00:12:02 | ||
16 | BOROWA Agnieszka | 233 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:05 | 00:14:36 | ||
17 | DOMAROS Monika | 418 | BKTR Gryf | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:05 | 00:16:06 | |
18 | BIEGAŁA Agnieszka | 48 | INOWROCŁAW | K40 | 00:00:05 | 00:12:55 | ||
19 | MACIEJEWSKA Magdalena | 63 | OSIELSKO | K40 | 00:00:05 | 00:17:53 | ||
20 | POLAŃCZYK Paulina | 16 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | K30 | 00:00:05 | 00:11:42 | ||
21 | IGNASIAK Bernadeta | 355 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:05 | 00:15:42 | ||
22 | CICHOŃSKA-BAZAK Marzena | 176 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:06 | 00:12:18 | ||
23 | PIETRZAK Edyta | 249 | PAKOŚĆ | K40 | 00:00:06 | 00:13:24 | ||
24 | KUJDA Dorota | 145 | OSIELSKO | K40 | 00:00:06 | 00:13:06 | ||
25 | BUDZIK Justyna | 170 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:07 | 00:14:28 | ||
26 | TYKWIŃSKA Agnieszka | 364 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:07 | 00:19:25 | ||
27 | CHEŁMINIAK Monika | 104 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:07 | 00:11:46 | ||
28 | DŁUGOŃSKA Agnieszka | 131 | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:07 | 00:17:47 | ||
29 | LASOTA Agata | 33 | STARY DWÓR | K30 | 00:00:07 | 00:20:02 | ||
30 | KACZMAREK Paulina | 13 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:08 | 00:18:00 | ||
31 | PUCHALSKA Joanna | 399 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:08 | 00:18:34 | ||
32 | ASTUKIEWICZ Agnieszka | 409 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:08 | 00:16:34 | ||
33 | DŁUGOŃSKA Beata | 130 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:08 | 00:15:48 | ||
34 | LEMANOWICZ Marzena | 167 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:08 | 00:14:48 | ||
35 | WENCKA Justyna | 169 | KOŁACZKOWO | K40 | 00:00:08 | 00:17:41 | ||
36 | PACHOLSKA Joanna | 328 | TUCZNO | K30 | 00:00:08 | 00:12:43 | ||
37 | MARKIEWICZ Karolina | 331 | BYDGOSZCZ | D0 - dziewczynki | 00:00:08 | 00:14:57 | ||
38 | KRUSZYNA Renata | 106 | DZIEMIONNA | K30 | 00:00:09 | 00:12:59 | ||
39 | KARAKIEWICZ Marzena | 323 | KCYNIA | K50 | 00:00:09 | 00:13:44 | ||
40 | KWAŚNIEWSKA Aldona | 337 | MROCZA | K40 | 00:00:09 | 00:14:32 | ||
41 | MURAWIAK Agnieszka | 329 | TUCZNO | K30 | 00:00:09 | 00:13:43 | ||
42 | NOWICKA Renata | 91 | BIAŁE BŁOTA | K50 | 00:00:09 | 00:18:35 | ||
43 | WARLIKOWSKA Karolina | 148 | TORUŃ | K20 | 00:00:10 | 00:12:36 | ||
44 | WITKOWICZ Aleksandra | 182 | MAKSYMILIANOWO | K30 | 00:00:10 | 00:19:06 | ||
45 | MARSZAŁEK Monika | 29 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:10 | 00:14:13 | ||
46 | KOMOROWSKA Małgorzata | 39 | ŻOŁĘDOWO | K30 | 00:00:10 | 00:19:06 | ||
47 | JAWORSKA Mirosława | 394 | INOWROCŁAW | K60 | 00:00:10 | 00:16:51 | ||
48 | ŻBIKOWSKA Kas Ka | 140 | TORUŃ | K50 | 00:00:11 | 00:13:47 | ||
49 | KOLIŃSKA Sylwia | 299 | GOŁAŃCZ | K40 | 00:00:11 | 00:13:54 | ||
50 | WALCZYNA-WELC Weronika | 384 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:11 | 00:19:12 | ||
51 | WOJCZAKOWSKA Paulina | 42 | ŻOŁĘDOWO | K30 | 00:00:11 | 00:15:26 | ||
52 | KANARSKA Marta | 119 | TUCHOLA | D5 - dziewczynki | 00:00:12 | 00:28:12 | ||
53 | BORAKIEWICZ Natalia | 297 | GOŁAŃCZ | K30 | 00:00:12 | 00:13:53 | ||
54 | MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota | 24 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:12 | 00:14:37 | ||
55 | RYSIEWSKA Diana | 306 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:12 | 00:26:53 | ||
56 | GAIDA Milena | 90 | SZCZEPANOWO | K30 | 00:00:12 | 00:15:40 | ||
57 | RUTKOWSKA Karolina | 143 | TORUŃ | K30 | 00:00:12 | 00:13:09 | ||
58 | OSTANIEWICZ Kamila | 141 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | 00:17:30 | ||
59 | SNOPEK Edyta | 313 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | 00:18:48 | ||
60 | LAMENT Lidia | 190 | INOWROCŁAW | K60 | 00:00:13 | 00:18:33 | ||
61 | WRÓBEL Magdalena | 265 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K20 | 00:00:13 | 00:18:27 | ||
62 | NALEWALSKA Justyna | 292 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | 00:13:32 | ||
63 | WARKOCZYŃSKA Weronika | 293 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:13 | 00:15:44 | ||
64 | OSTROWSKA Justyna | 32 | MAMLICZ | K30 | 00:00:13 | 00:15:44 | ||
65 | PIECHOWSKA Magdalena | 99 | CHOJNICE | K40 | 00:00:13 | 00:14:31 | ||
66 | KANARSKA Edyta | 116 | TUCHOLA | K50 | 00:00:14 | 00:23:42 | ||
67 | GIERCZAK Dorota | 127 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:14 | 00:14:46 | ||
68 | FIEGEL Katarzyna | 193 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:14 | 00:12:51 | ||
69 | WÓJCIK Anna | 74 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:14 | 00:19:46 | ||
70 | KUKLISOVA Gabriela | 147 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:14 | 00:16:13 | ||
71 | SMOLIŃSKA Iwona | 114 | SZKOCJA | K40 | 00:00:15 | 00:18:35 | ||
72 | JENERALSKA Natalia | 111 | ZĄBKI | K40 | 00:00:15 | 00:16:09 | ||
73 | BERTLING Monika | 301 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:15 | 00:17:49 | ||
74 | HADOWSKA Anna | 10 | JACEWO | K60 | 00:00:16 | 00:15:52 | ||
75 | WAJER Marita | 414 | ŚLESIN | K20 | 00:00:16 | 00:13:35 | ||
76 | ŻYWICA Joanna | 103 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:16 | 00:17:47 | ||
77 | PANFIL Paulina | 7 | INOWROCŁAW | K20 | 00:00:16 | 00:16:07 | ||
78 | ŚLAZIŃSKA Katarzyna | 282 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:17 | 00:18:02 | ||
79 | PRZYBYLAK Marta | 31 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:17 | 00:15:24 | ||
80 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 185 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:17 | 00:15:00 | ||
81 | KULIŃSKA Sylwia | 300 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:17 | 00:16:58 | ||
82 | KRYSTOWCZYK Sylwia | 411 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:17 | 00:18:47 | ||
83 | KABACIŃSKA Kinga | 19 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:18 | 00:14:27 | ||
84 | WNUKIEWICZ Róża | 350 | NIEMCZ | K30 | 00:00:18 | 00:19:06 | ||
85 | IWANIUK Anita | 37 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:18 | 00:20:59 | ||
86 | ŚREDNIAWSKA Elżbieta | 291 | BORÓWNO | K30 | 00:00:18 | 00:18:01 | ||
87 | JANULEWICZ Monika | 180 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:18 | 00:15:26 | ||
88 | PIERZGALSKA Anita | 165 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:19 | 00:20:58 | ||
89 | WIRSZYŁŁO Karina | 257 | NIEMCZ | K30 | 00:00:19 | 00:19:50 | ||
90 | KOCHANOWSKA Katarzyna | 314 | WITOLDOWO | K30 | 00:00:19 | 00:20:13 | ||
91 | BŁAŻEK-KOJRO Kasia | 14 | BIAŁE BŁOTA | K30 | 00:00:20 | 00:15:56 | ||
92 | LEWANDOWSKA Sylwia | 25 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:20 | 00:15:55 | ||
93 | ŚCIESIŃSKA Justyna | 158 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:20 | 00:16:31 | ||
94 | RÓŻYCZKA Joanna | 30 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:20 | 00:14:26 | ||
95 | SUCHARA Maria | 246 | OSSÓWKA | D1 - dziewczynki | 00:00:21 | 00:23:58 | ||
96 | DOLATA Aneta | 325 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:21 | 00:15:34 | ||
97 | SUCHARA Magdalena | 244 | OSSÓWKA | K30 | 00:00:21 | 00:23:58 | ||
98 | ZALEWSKA Joanna | 209 | MICHALIN | K20 | 00:00:22 | 00:19:11 | ||
99 | WRZESIŃSKA Magda | 248 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:22 | 00:19:11 | ||
100 | SIATKOWSKA Anna | 375 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:22 | 00:18:24 | ||
101 | PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna | 401 | KCYNIA | K40 | 00:00:22 | 00:18:21 | ||
102 | DOMBROWSKA Karolina | 184 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:23 | 00:23:44 | ||
103 | SKOWRON-BAJERSKA Paulina | 264 | RYNARZEWO | K30 | 00:00:23 | 00:16:32 | ||
104 | LEWANDOWSKA Bożena | 276 | TURZYNEK | K60 | 00:00:23 | 00:24:02 | ||
105 | WESOŁOWSKA Wiktoria | 389 | OSSÓWKA | D5 - dziewczynki | 00:00:23 | 00:13:54 | ||
106 | PIWECKA Karolina | 237 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:24 | 00:17:24 | ||
107 | WESOŁOWSKA-ŁUKOMSKA Edyta | 69 | OSSÓWKA | K30 | 00:00:24 | 00:17:41 | ||
108 | UMIŃSKA Marzena | 196 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:25 | 00:15:33 | ||
109 | MLICKA Agnieszka | 86 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:25 | 00:19:47 | ||
110 | DOMEK Katarzyna | 105 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:26 | 00:15:11 | ||
111 | RYDELSKA Marysia | 18 | TUCHOLA | K30 | 00:00:26 | 00:13:57 | ||
112 | BOJAŁKOWSKA Krystyna | 173 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:26 | 00:13:27 | ||
113 | BAGNIEWSKA Sandra | 202 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:26 | 00:14:12 | ||
114 | OKOŃSKA Żaneta | 204 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:26 | 00:18:40 | ||
115 | BUDNY Ewa | 289 | BYDGOSZCZ | D5 - dziewczynki | 00:00:26 | 00:14:14 | ||
116 | RAJKOWSKA Jowita | 304 | SADLINKI | K40 | 00:00:26 | 00:17:20 | ||
117 | FIRST Anna | 363 | OSIELSKO | K20 | 00:00:27 | 00:13:43 | ||
118 | BAGNIEWSKA Małgorzata | 80 | TRYSZCZYN | K30 | 00:00:27 | 00:13:55 | ||
119 | MATUSZEWSKA Weronika | 303 | NIEMCZ | K20 | 00:00:28 | 00:21:40 | ||
120 | GRUSZCZYŃSKA-ORACZ Mariola | 68 | NIEMCZ | K40 | 00:00:28 | 00:19:00 | ||
121 | BEKIER Agata | 163 | PRUSZCZ | K20 | 00:00:29 | 00:18:59 | ||
122 | DAMRATH Maja | 232 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:30 | 00:21:39 | ||
123 | KAWSKA Aneta | 413 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:30 | 00:17:22 | ||
124 | MATUSZEWSKA Emilia | 402 | BYDGOSZCZ | D3 - dziewczynki | 00:00:30 | 00:40:44 | ||
125 | KULIGOWSKA Barbara | 59 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:31 | 00:18:50 | ||
126 | STELLER Agnieszka | 172 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:32 | 00:12:53 | ||
127 | TRYNKIEWICZ-KUGLARZ Karolina | 224 | LISEWO KOŚCIELNE | K40 | 00:00:32 | 00:17:25 | ||
128 | FRYCA Aleksandra | 229 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 00:15:13 | ||
129 | MACINKIEWICZ Natalia | 241 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 00:17:23 | ||
130 | KAJA Dominika | 201 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:33 | 00:14:09 | ||
131 | SZULWIC Natalia | 157 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:33 | 00:18:48 | ||
132 | WALENTOWICZ Alicja | 281 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:33 | 00:15:40 | ||
133 | PYPKOWSKA Agnieszka | 211 | NIESZAWA | K50 | 00:00:34 | 00:20:55 | ||
134 | KUKLA Julia | 139 | CEKCYN | K20 | 00:00:36 | 00:18:11 | ||
135 | GOŁATA Joanna | 189 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:36 | 00:21:40 | ||
136 | PRZYBULSKA Małgorzata | 21 | TORUŃ | K30 | 00:00:36 | 00:15:50 | ||
137 | WALENTYN Katarzyna | 22 | TORUŃ | K40 | 00:00:36 | 00:15:50 | ||
138 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 247 | TORUŃ | K50 | 00:00:36 | 00:17:52 | ||
139 | KUŹNIA Katarzyna | 28 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:40 | 00:15:46 | ||
140 | GRZEMPA Joanna | 81 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:43 | 00:19:31 | ||
141 | LIGMAN-STASIAK Oliwia | 339 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:44 | 00:18:21 | ||
142 | FIK Agata | 236 | BYDGOSZCZ | D3 - dziewczynki | 00:00:45 | 00:26:13 | ||
143 | PSTRĄGOWSKA Alicja | 65 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:46 | 00:18:05 | ||
144 | KĘDZIERSKA Lidia | 320 | WRONOWY 39 | K20 | 00:00:50 | 00:26:47 | ||
145 | OLECHNOWICZ Aneta | 349 | BYDGOSZCZ | D5 - dziewczynki | 00:00:50 | 00:24:47 | ||
146 | OLECHNOWICZ Ana | 347 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:50 | 00:25:08 | ||
147 | KĘDZIERSKA Julia | 311 | STRZELNO | K20 | 00:00:52 | 00:26:39 | ||
148 | KĘDZIERSKA Kinga | 307 | MŁYNICE | K30 | 00:00:52 | 00:26:45 | ||
149 | PALUCH Agnieszka | 319 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:52 | 00:30:41 | ||
150 | KĘDZIERSKA Natalia | 315 | CIENCISKO | K20 | 00:00:53 | 00:30:41 | ||
151 | NOWICKA Natalia | 135 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:54 | 00:20:31 | ||
152 | KUJAWA Anna | 217 | BYDGOSZCZ | D0 - dziewczynki | 00:00:58 | 00:18:32 | ||
153 | MATUSZEWSKA-KUJAWA Natalia | 215 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:59 | 00:18:31 | ||
154 | KUJAWA Emilia | 216 | BYDGOSZCZ | D1 - dziewczynki | 00:00:59 | 00:16:17 |
Znaleziono 154 wynik(ów)