III EKSTREMALNY JUNIOR, 400M, 1KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-08-18
Miejsce:
Police
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
209
Wystartowało:
184
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
181
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1POST Jan 2115KURÓWChłopcy 6-101M 100:00:0000:02:38.5500:02:38.55 2:3822,8
2POST Kosma 2114KURÓWChłopcy 6-102M 200:00:0000:03:59.4500:03:59.45+00:01:203:5915,1
3BUBEŁA Szymon 2008GDAŃSKChłopcy 6-103M 300:00:0000:04:38.0500:04:38.05+00:01:594:3812,9
4GŁUSZYK Kacper 2032POLICEChłopcy 6-104M 400:00:0000:06:21.4000:06:21.40+00:03:426:219,4
5ŁUKASZEWSKI Igor 2092POLICEChłopcy 6-105M 500:00:0000:06:24.1500:06:24.15+00:03:456:249,4
6WASIAK Oliwier 2148SZCZECINChłopcy 6-106M 600:00:0000:06:26.3000:06:26.30+00:03:476:269,3
7DUMA Kacper 2022GOLENIÓWChłopcy 11-161M 700:00:0000:06:29.1500:06:29.15+00:03:506:299,3
8OSTOJSKA Marysia 2212POLICEDziewczynki 11-161K 100:00:0000:06:37.8000:06:37.80+00:03:596:379,1
9KNIOŁA Weronika 2063PIŁADziewczynki 11-162K 200:00:0000:06:54.1000:06:54.10+00:04:156:548,7
10ZABIELSKI Tomasz 2162TORUŃChłopcy 6-107M 800:00:0000:06:54.3000:06:54.30+00:04:156:548,7
11CHMIELEWSKI Tomasz 2013POLICEChłopcy 6-108M 900:00:0000:06:54.7000:06:54.70+00:04:166:548,7
12TOMCZAK Krzysztof 2143OBORNIKIChłopcy 6-109M 1000:00:0000:06:59.3000:06:59.30+00:04:206:598,6
13BUTRYN Zuzanna 2009BANIEDziewczynki 11-163K 300:00:0000:07:00.3000:07:00.30+00:04:217:008,6
14MLECZEK Nela 2098BANIEDziewczynki 6-101K 400:00:0000:07:02.7000:07:02.70+00:04:247:028,5
15PILARCZYK Kuba 2175ŚWIĄTKIChłopcy 6-1010M 1100:00:0000:07:07.9000:07:07.90+00:04:297:078,4
16HAJDUKIEWICZ Mateusz 2041SZCZECINChłopcy 6-1011M 1200:00:0000:07:08.5000:07:08.50+00:04:297:088,4
17JAWORSKI Oliwier 2051POLICEChłopcy 6-1012M 1300:00:0000:07:17.2500:07:17.25+00:04:387:178,2
18HABRYCH Antoni 2039POLICEChłopcy 6-1013M 1400:00:0000:07:17.6500:07:17.65+00:04:397:178,2
19OSTOJSKA Inga 2211Dziewczynki 11-164K 500:00:0000:07:24.6000:07:24.60+00:04:467:248,1
20OSTOJSKA Amelia 2209Dziewczynki 11-165K 600:00:0000:07:31.2000:07:31.20+00:04:527:318,0
21SZULC Wiktor 2141POLICEChłopcy 6-1014M 1500:00:0000:07:31.7500:07:31.75+00:04:537:318,0
22GOZDYRA Antek 2034SZCZECINChłopcy 6-1015M 1600:00:0000:07:40.8000:07:40.80+00:05:027:407,8
23PRZYBYSZ Aleksander 2116SZCZECINChłopcy 6-1016M 1700:00:0000:07:42.5000:07:42.50+00:05:037:427,8
24ADAMSK Igor 2000BEZRZECZEChłopcy 6-1017M 1800:00:0000:07:43.3000:07:43.30+00:05:047:437,8
25RATAJCZYK Wojtek 2123POLICEChłopcy 6-1018M 1900:00:0000:07:46.4000:07:46.40+00:05:077:467,7
26KOCÓR Paulina 2064POLICEDziewczynki 6-102K 700:00:0000:07:48.9500:07:48.95+00:05:107:487,7
27MILEJSKA Lena 2097ZIELONA GÓRADziewczynki 6-103K 800:00:0000:07:50.9000:07:50.90+00:05:127:507,7
28ROZICKA Maja 2210BYDGOSZCZDziewczynki 6-104K 900:00:0000:07:53.4000:07:53.40+00:05:147:537,6
29GABOR Hubert 2023GRYFINOChłopcy 6-1019M 2000:00:0000:07:56.4000:07:56.40+00:05:177:567,6
30KUSTRA Paweł 2081POLICEChłopcy 6-1020M 2100:00:0000:07:57.3000:07:57.30+00:05:187:577,5
31KNIOŁA Klaudia 2062PIŁADziewczynki 6-105K 1000:00:0000:07:59.6500:07:59.65+00:05:217:597,5
32KOCÓR Maja 2065POLICEDziewczynki 6-106K 1100:00:0000:08:06.7000:08:06.70+00:05:288:067,4
33HOŁYS Sara 2042BANIEDziewczynki 6-107K 1200:00:0000:08:11.0500:08:11.05+00:05:328:117,3
34KOZAK Nadia 2075SZCZECINDziewczynki 6-108K 1300:00:0000:08:17.2000:08:17.20+00:05:388:177,2
35KRUCZKOWSKI Kacper 2078POLICEChłopcy 6-1021M 2200:00:0000:08:18.8500:08:18.85+00:05:408:187,2
36PRZYBYSZ Radosław 2117SZCZECINChłopcy 6-1022M 2300:00:0000:08:21.2000:08:21.20+00:05:428:217,2
37SZOTA Artur 2139SZCZECINChłopcy 6-1023M 2400:00:0000:08:28.4000:08:28.40+00:05:498:287,1
38SZAJEK Gabor 2138POLICEChłopcy 6-1024M 2500:00:0000:08:30.2000:08:30.20+00:05:518:307,1
39SZOTA Zuzanna 2140SZCZECINDziewczynki 6-109K 1400:00:0000:08:30.8500:08:30.85+00:05:528:307,1
40GADOWSKA Zuzanna 2024MIERZYNDziewczynki 6-1010K 1500:00:0000:08:35.8500:08:35.85+00:05:578:357,0
41PARUZEL Tomasz 2106POLICEChłopcy 6-1025M 2600:00:0000:08:39.9500:08:39.95+00:06:018:396,9
42KOZŁOWSKI Michał 2181SZCZECINChłopcy 6-1026M 2700:00:0000:08:41.3000:08:41.30+00:06:028:416,9
43KRZACZKOWSKA Hania 2184WROCŁAWDziewczynki 6-1011K 1600:00:0000:08:42.2500:08:42.25+00:06:038:426,9
44DITTMANN Mayra 2018RANDOWTALDziewczynki 6-1012K 1700:00:0000:08:43.8500:08:43.85+00:06:058:436,9
45JASIŃSKA-DETROIS Zuzanna 2048SZCZECINDziewczynki 6-1013K 1800:00:0000:08:47.1500:08:47.15+00:06:088:476,8
46RADCZUK Martyna 2122POLICEDziewczynki 6-1014K 1900:00:0000:08:47.6000:08:47.60+00:06:098:476,8
47MACHOLA Marcin 2193SZCZECINChłopcy 6-1027M 2800:00:0000:08:50.7500:08:50.75+00:06:128:506,8
48ZYGMUNT Marta 2165SZCZECINDziewczynki 6-1015K 2000:00:0000:08:52.5500:08:52.55+00:06:148:526,8
49KOMSTA Kacper 2066POLICEChłopcy 6-1028M 2900:00:0000:08:55.6000:08:55.60+00:06:178:556,7
50SUDOŁ Szymon 2199SZCZECINChłopcy 6-1029M 3000:00:0000:09:04.6500:09:04.65+00:06:269:046,6
51LIS Michał 2215Chłopcy 6-1030M 3100:00:0000:09:05.4000:09:05.40+00:06:269:056,6
52KOWALSKA Alicja 2073SZCZECINDziewczynki 6-1016K 2100:00:0000:09:06.1500:09:06.15+00:06:279:066,6
53OLECH Filip 2214POLICEChłopcy 6-1031M 3200:00:0000:09:09.2000:09:09.20+00:06:309:096,6
54GAWLIK Maks 2028BYDGOSZCZChłopcy 6-1032M 3300:00:0000:09:11.0500:09:11.05+00:06:329:116,5
55KOWALSKI Marcel 2074KOŚCIELEC 15 BChłopcy 6-1033M 3400:00:0000:09:13.8000:09:13.80+00:06:359:136,5
56POLAK Martyna 2111SZCZECINDziewczynki 6-1017K 2200:00:0000:09:16.4000:09:16.40+00:06:379:166,5
57KACZOROWSKI Alan 2055SZCZECINChłopcy 6-1034M 3500:00:0000:09:18.7000:09:18.70+00:06:409:186,5
58JANUS Gabriela 2045SZCZECINDziewczynki 6-1018K 2300:00:0000:09:18.7500:09:18.75+00:06:409:186,5
59KLEJNOWSKA Lena 2179STAGARDDziewczynki 6-1019K 2400:00:0000:09:20.5500:09:20.55+00:06:429:206,4
60MAŁECKI Kamil 2095SZCZECINChłopcy 6-1035M 3600:00:0000:09:28.0000:09:28.00+00:06:499:286,3
61WALICZEK Maksymilian 2146BANIEChłopcy 6-1036M 3700:00:0000:09:29.7000:09:29.70+00:06:519:296,3
62KACZMAREK Malwina 2053GDAŃSKDziewczynki 6-1020K 2500:00:0000:09:31.0500:09:31.05+00:06:529:316,3
63BĄCIK Bartosz 2182SZCZECINChłopcy 6-1037M 3800:00:0000:09:33.7500:09:33.75+00:06:559:336,3
64KĘDZIELEWSKA Lena 2059SZCZECINDziewczynki 6-1021K 2600:00:0000:09:36.8500:09:36.85+00:06:589:366,3
65CISZEWSKA Urszula 2017SZCZECINDziewczynki 6-1022K 2700:00:0000:09:41.8000:09:41.80+00:07:039:416,2
66CHAMUCZYŃSKA Iga 2010POLICEDziewczynki 11-166K 2800:00:0000:09:43.4500:09:43.45+00:07:049:436,2
67JAROSZ Kalina 2046SZCZECINDziewczynki 6-1023K 2900:00:0000:09:44.8000:09:44.80+00:07:069:446,2
68CIESZYŃSKA Julia 2016PNIEWODziewczynki 6-1024K 3000:00:0000:09:45.7000:09:45.70+00:07:079:456,2
69OLESZEK Sandra 2105STARGARDDziewczynki 6-1025K 3100:00:0000:09:46.0000:09:46.00+00:07:079:466,1
70KOWALSKA Amelia 2072SZCZECINDziewczynki 6-1026K 3200:00:0000:09:47.2500:09:47.25+00:07:089:476,1
71ROMEK Mariola 2128SZCZECINDziewczynki 6-1027K 3300:00:0000:09:56.0000:09:56.00+00:07:179:566,0
72KRYSIŃSKI Jakub 2079SZCZECINChłopcy 6-1038M 3900:00:0000:09:56.1500:09:56.15+00:07:179:566,0
73RUMOWSKI Norbert 2130DOBRAChłopcy 6-1039M 4000:00:0000:10:03.7000:10:03.70+00:07:2510:036,0
74WOŁCZAK Aleksander 2156SZCZECINChłopcy 6-1040M 4100:00:0000:10:04.1500:10:04.15+00:07:2510:046,0
75BLOK Cezary 2004LOCKNITZChłopcy 6-1041M 4200:00:0000:10:04.7500:10:04.75+00:07:2610:046,0
76KALINOWSKI Dawid 2056DOLICEChłopcy 11-162M 4300:00:0000:10:11.0000:10:11.00+00:07:3210:115,9
77DITTMANN Marco 2019RANDOWTALChłopcy 6-1042M 4400:00:0000:10:12.5000:10:12.50+00:07:3310:125,9
78WÓJCIK Laura 2158BANIEDziewczynki 6-1028K 3400:00:0000:10:13.6500:10:13.65+00:07:3510:135,9
79NOWAK Dorota 2102WEŁTYŃDziewczynki 6-1029K 3500:00:0000:10:14.3500:10:14.35+00:07:3510:145,9
80KLIMECKA Dorota 2060GOLENIÓWDziewczynki 6-1030K 3600:00:0000:10:16.4500:10:16.45+00:07:3710:165,8
81GŁUSZYK Dominika 2031POLICEDziewczynki 6-1031K 3700:00:0000:10:19.2500:10:19.25+00:07:4010:195,8
82PARYPA Małgorzata 2108SZCZECINDziewczynki 6-1032K 3800:00:0000:10:19.6000:10:19.60+00:07:4110:195,8
83STEMPNIAK Danuta 2135HELDziewczynki 6-1033K 3900:00:0000:10:25.1000:10:25.10+00:07:4610:255,8
84GAWLIK Ola 2027BYDGOSZCZDziewczynki 6-1034K 4000:00:0000:10:27.8000:10:27.80+00:07:4910:275,7
85ŁÓJ Wiktoria 2090POLICEDziewczynki 6-1035K 4100:00:0000:10:28.9000:10:28.90+00:07:5010:285,7
86PIĘTKA Joachim 2167SZCZECINChłopcy 6-1043M 4500:00:0000:10:29.7000:10:29.70+00:07:5110:295,7
87KONDELA Jeremi 2067CHOSZCZNOChłopcy 6-1044M 4600:00:0000:10:32.2000:10:32.20+00:07:5310:325,7
88CYGANOWSKI Maciej 2183SZCZECINChłopcy 6-1045M 4700:00:0000:10:36.0500:10:36.05+00:07:5710:365,7
89PONIEWIERKA Patrycja 2201IŁOWADziewczynki 6-1036K 4200:00:0000:10:36.5500:10:36.55+00:07:5810:365,7
90JAKUBOWSKI Miron 2043SZCZECINChłopcy 6-1046M 4800:00:0000:10:37.1000:10:37.10+00:07:5810:375,7
91WALLAS Sara 2147POLICEDziewczynki 6-1037K 4300:00:0000:10:45.7000:10:45.70+00:08:0710:455,6
92WOJSZCZYK Julia 2154SZCZECINDziewczynki 6-1038K 4400:00:0000:10:56.6500:10:56.65+00:08:1810:565,5
93ZAPAŁA Kacper 2163SZCZECINChłopcy 6-1047M 4900:00:0000:10:57.9000:10:57.90+00:08:1910:575,5
94ROSTRYGIN Wiktoria 2129SZCZECINDziewczynki 6-1039K 4500:00:0000:10:59.4000:10:59.40+00:08:2010:595,5
95OLECH Victoria 2213POLICEDziewczynki 6-1040K 4600:00:0000:11:03.5500:11:03.55+00:08:2511:035,4
96BORACZYŃSKA Weronika 2174POLICEDziewczynki 6-1041K 4700:00:0000:11:08.6500:11:08.65+00:08:3011:085,4
97OLEKSIUK Alicja 2188POLICEDziewczynki 11-167K 4800:00:0000:11:08.9500:11:08.95+00:08:3011:085,4
98WOJSZCZYK Blanka 2155SZCZECINDziewczynki 6-1042K 4900:00:0000:11:09.5000:11:09.50+00:08:3011:095,4
99LECHOWICZ Gabriela 2084SZAMOCINDziewczynki 6-1043K 5000:00:0000:11:17.5500:11:17.55+00:08:3911:175,3
100PUPEK Maksymilian 2119SZCZECINChłopcy 6-1048M 5000:00:0000:11:23.5500:11:23.55+00:08:4511:235,3
101PORZYCH Marcin 2113SZCZECINChłopcy 6-1049M 5100:00:0000:11:24.2000:11:24.20+00:08:4511:245,3
102ŁAZAR Mateusz 2086SZCZECINChłopcy 6-1050M 5200:00:0000:11:25.5000:11:25.50+00:08:4611:255,3
103ŻMUDA Julia 2170BEZRZECZEDziewczynki 6-1044K 5100:00:0000:11:29.5500:11:29.55+00:08:5111:295,2
104BORODYN Marcelina 2005SZCZECINDziewczynki 6-1045K 5200:00:0000:11:32.3000:11:32.30+00:08:5311:325,2
105JODŁOWSKA Magdalena 2052KROSNO ODRZDziewczynki 6-1046K 5300:00:0000:11:35.0500:11:35.05+00:08:5611:355,2
106CHMIELEWSKI Maciej 2012POLICEChłopcy 6-1051M 5300:00:0000:11:35.7500:11:35.75+00:08:5711:355,2
107CYGANOWSKA Magda 2196SZCZECINDziewczynki 6-1047K 5400:00:0000:11:38.7000:11:38.70+00:09:0011:385,2
108ŁEBKOWSKI Kuba 2088GRYFINOChłopcy 6-1052M 5400:00:0000:11:40.7000:11:40.70+00:09:0211:405,1
109PUPEK Wiktoria 2118SZCZECINDziewczynki 6-1048K 5500:00:0000:11:40.8000:11:40.80+00:09:0211:405,1
110KOWALSKA Wojtek 2172BOLESZKOWICEChłopcy 6-1053M 5500:00:0000:11:43.3500:11:43.35+00:09:0411:435,1
111DOMAGALSKA Agata 2021SZCZECINDziewczynki 6-1049K 5600:00:0000:11:43.4000:11:43.40+00:09:0411:435,1
112SARAMAK Oliwka 2200SZCZECINDziewczynki 6-1050K 5700:00:0000:11:50.3500:11:50.35+00:09:1111:505,1
113OGRODZIŃSKI Aleksander 2104SZCZECINChłopcy 6-1054M 5600:00:0000:11:50.4500:11:50.45+00:09:1111:505,1
114GAPYS Gabriela 2025POLICEDziewczynki 6-1051K 5800:00:0000:11:53.1000:11:53.10+00:09:1411:535,0
115PAWLIK Marcel 2110POLICEChłopcy 6-1055M 5700:00:0000:11:54.9000:11:54.90+00:09:1611:545,0
116REDMERSKI Dorian 2124GOLENIÓWChłopcy 6-1056M 5800:00:0000:11:58.0000:11:58.00+00:09:1911:585,0
117ROJEWSKA Julia 2125SZCZECINDziewczynki 6-1052K 5900:00:0000:12:00.2000:12:00.20+00:09:2112:005,0
118SITEK Lena 2131SZCZECINDziewczynki 6-1053K 6000:00:0000:12:04.1000:12:04.10+00:09:2512:045,0
119KREJNER Michał 2077SZCZECINChłopcy 6-1057M 5900:00:0000:12:07.5000:12:07.50+00:09:2812:075,0
120JAKUBOWSKI Tymon 2044SZCZECINChłopcy 6-1058M 6000:00:0000:12:24.8500:12:24.85+00:09:4612:244,8
121IZYDORCZYK Lena 2178STAGARDDziewczynki 6-1054K 6100:00:0000:12:36.2000:12:36.20+00:09:5712:364,8
122CHAMUCZYŃSKA Maja 2011POLICEDziewczynki 6-1055K 6200:00:0000:12:38.4500:12:38.45+00:09:5912:384,7
123ROMEK Matylda 2127SZCZECINDziewczynki 6-1056K 6300:00:0000:12:49.7500:12:49.75+00:10:1112:494,7
124GRALEWICZ Albert 2035MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-163M 6100:00:0000:12:57.0500:12:57.05+00:10:1812:574,6
125KRUPIŃSKI Ignacy 2194Chłopcy 6-1059M 6200:00:0000:13:01.8500:13:01.85+00:10:2313:014,6
126STAŃKO Zuzanna 2180GRZĘDZICEDziewczynki 6-1057K 6400:00:0000:13:14.1000:13:14.10+00:10:3513:144,5
127DOROŻALSKI Kacper 2169SZCZECINChłopcy 11-164M 6300:00:0000:13:29.8000:13:29.80+00:10:5113:294,4
128SIWIELA Zofia 2133POLICEDziewczynki 6-1058K 6500:00:0000:13:39.3500:13:39.35+00:11:0013:394,4
129ŁÓJ Alicja 2089POLICEDziewczynki 6-1059K 6600:00:0000:13:40.9000:13:40.90+00:11:0213:404,4
130MADRAK Piotr 2093UNIEMYŚLChłopcy 11-165M 6400:00:0000:14:08.2500:14:08.25+00:11:2914:084,2
131KRZACZKOWSKA Zosia 2080WROCŁAWDziewczynki 11-168K 6700:00:0000:14:15.6500:14:15.65+00:11:3714:154,2
132WERAKSO Mateusz 2149SZCZECINChłopcy 11-166M 6500:00:0000:14:42.8000:14:42.80+00:12:0414:424,1
133FIEDZIUSZKO Jasiu 2176SZCZECINChłopcy 6-1060M 6600:00:0000:15:05.7000:15:05.70+00:12:2715:054,0
134HABRYCH Marysia 2040POLICEDziewczynki 11-169K 6800:00:0000:15:17.0500:15:17.05+00:12:3815:173,9
135GRZELAK Wiktoria 2037GRYFINODziewczynki 11-1610K 6900:00:0000:15:23.0000:15:23.00+00:12:4415:233,9
136FLEJTER Gabriel 2142TARNOWOChłopcy 11-167M 6700:00:0000:15:41.5500:15:41.55+00:13:0315:413,8
137GĄGOL Oskar 2029POLICEChłopcy 11-168M 6800:00:0000:15:51.3500:15:51.35+00:13:1215:513,8
138MAJ Mateusz 2094SZCZECINChłopcy 11-169M 6900:00:0000:16:04.0500:16:04.05+00:13:2516:043,7
139RYBACZEK Marika 2177WARZYMICEDziewczynki 6-1060K 7000:00:0000:16:26.1000:16:26.10+00:13:4716:263,7
140GRALEWICZ Olgierd 2036MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-1610M 7000:00:0000:16:54.4000:16:54.40+00:14:1516:543,6
141PIĘTKA Miłosz 2168SZCZECINChłopcy 11-1611M 7100:00:0000:17:02.5000:17:02.50+00:14:2317:023,5
142MULARCZYK Filip 2101KRĘŻELChłopcy 11-1612M 7200:00:0000:17:36.2500:17:36.25+00:14:5717:363,4
143WERAKSO Wiktoria 2150SZCZECINDziewczynki 11-1611K 7100:00:0000:17:36.3000:17:36.30+00:14:5717:363,4
144NICEWICZ Hanna 2198Dziewczynki 11-1612K 7200:00:0000:17:50.2000:17:50.20+00:15:1117:503,4
145LOBA Jakub 2189SWARZĘDZChłopcy 11-1613M 7300:00:0000:17:59.8500:17:59.85+00:15:2117:593,3
146KLIMECKI Jakub 2061GOLENIÓWChłopcy 11-1614M 7400:00:0000:18:11.3500:18:11.35+00:15:3218:113,3
147RUSZEWSKI Kacper 2185SZCZECINChłopcy 11-1615M 7500:00:0000:18:35.0500:18:35.05+00:15:5618:353,2
148TOMCZAK Roksana 2144OBORNIKIDziewczynki 11-1613K 7300:00:0000:18:51.8500:18:51.85+00:16:1318:513,2
149MAŁOCHA Adam 2096ŚWINOUJŚCIEChłopcy 11-1616M 7600:00:0000:18:53.2500:18:53.25+00:16:1418:533,2
150KUŹBICKA Amelia 2082GORZÓW WLKPDziewczynki 11-1614K 7400:00:0000:18:55.1500:18:55.15+00:16:1618:553,2
151KWIATKOWSKA Tatiana 2083GDAŃSKDziewczynki 11-1615K 7500:00:0000:19:03.9500:19:03.95+00:16:2519:033,1
152GRZESIEK Franciszek 2038SZCZECINChłopcy 6-1061M 7700:00:0000:19:05.9500:19:05.95+00:16:2719:053,1
153PAWLAK Jakub 2109PNIEWOChłopcy 11-1617M 7800:00:0000:19:09.5000:19:09.50+00:16:3019:093,1
154WIECZOREK Marcin 2151SZCZECINChłopcy 11-1618M 7900:00:0000:19:44.0500:19:44.05+00:17:0519:443,0
155RUTKOWSKA Natalia 2186TARNOWODziewczynki 11-1616K 7600:00:0000:19:46.8000:19:46.80+00:17:0819:463,0
156WORONIAK Zuzanna 2157SZCZECINDziewczynki 11-1617K 7700:00:0000:20:06.1000:20:06.10+00:17:2720:063,0
157LENCEWICZ Martyna 2173SZCZECINDziewczynki 11-1618K 7800:00:0000:20:22.5000:20:22.50+00:17:4320:222,9
158GARBACIAK Dominika 2026POLICEDziewczynki 11-1619K 7900:00:0000:20:26.7000:20:26.70+00:17:4820:262,9
159DĘBSKA Zuzanna 2120ŁUBINKA 1Dziewczynki 11-1620K 8000:00:0000:20:38.8500:20:38.85+00:18:0020:382,9
160ŁAZAR Bartosz 2087SZCZECINChłopcy 11-1619M 8000:00:0000:20:46.2000:20:46.20+00:18:0720:462,9
161ARTYM Krzysztof 2197SZCZECIŃChłopcy 6-1062M 8100:00:0000:20:46.6500:20:46.65+00:18:0820:462,9
162STEMPNIAK Michał 2134HELChłopcy 11-1620M 8200:00:0000:20:57.4500:20:57.45+00:18:1820:572,9
163ZYGMUNT Karolina 2166SZCZECINDziewczynki 6-1061K 8100:00:0000:22:13.3500:22:13.35+00:19:3422:132,7
164JASTAK Milena 2050SZCZECINDziewczynki 11-1621K 8200:00:0000:22:15.6500:22:15.65+00:19:3722:152,7
165ZABIELSKA Barbara 2161TORUŃDziewczynki 11-1622K 8300:00:0000:23:08.5000:23:08.50+00:20:2923:082,6
166ŁUKASZEWSKA Nikola 2091POLICEDziewczynki 11-1623K 8400:00:0000:23:20.1500:23:20.15+00:20:4123:202,6
167KOWALIK Dariusz 2071KOSCIANChłopcy 6-1063M 8300:00:0000:23:47.5000:23:47.50+00:21:0823:472,5
168WIECZOREK Monika 2152SZCZECINDziewczynki 11-1624K 8500:00:0000:24:22.6000:24:22.60+00:21:4424:222,5
169MRÓZ Tymoteusz 2100ŁÓDŹChłopcy 6-1064M 8400:00:0000:24:28.1000:24:28.10+00:21:4924:282,5
170BIELSKI Filip 2003ŁÓDŹChłopcy 11-1621M 8500:00:0000:24:28.3000:24:28.30+00:21:4924:282,5
171MŁYNARCZYK Adam 2099SZCZECINChłopcy 11-1622M 8600:00:0000:24:41.4500:24:41.45+00:22:0224:412,4
172ROJEWSKI Wiktor 2126SZCZECINChłopcy 11-1623M 8700:00:0000:25:03.0500:25:03.05+00:22:2425:032,4
173GLINKA Julia 2030POLICEDziewczynki 11-1625K 8600:00:0000:26:03.8500:26:03.85+00:23:2526:032,3
174LOBA Wiktoria 2190Dziewczynki 11-1626K 8700:00:0000:27:41.6500:27:41.65+00:25:0327:412,2
175KOWALIK Karolina 2070KOSCIANDziewczynki 6-1062K 8800:00:0000:28:13.6500:28:13.65+00:25:3528:132,1
176BIELSKA Martyna 2002ŁÓDŹDziewczynki 6-1063K 8900:00:0000:28:47.1000:28:47.10+00:26:0828:472,1
177GŁUSZYK Maja 2033POLICEDziewczynki 11-1627K 9000:00:0000:29:34.0500:29:34.05+00:26:5529:342,0
178PARYPA Karolina 2107SZCZECINDziewczynki 11-1628K 9100:00:0000:29:34.3500:29:34.35+00:26:5529:342,0
179JARZĄBKIEWICZ Oliwia 2047POLICEDziewczynki 11-1629K 9200:00:0004:14:32.4004:14:32.40+04:11:53254:320,2
180ZDRZENICKI Kornel 2164MYŚLIBÓRZChłopcy 11-1624M 8800:00:0004:14:48.6004:14:48.60+04:12:10254:480,2
181LOBA Zuzanna 2191Dziewczynki 11-1630K 9303:07:0202:35:38.2005:42:40.20+05:40:01155:380,4
182SIWIELA Jakub 2132POLICEChłopcy 6-1065M 8900:00:00   
183PILARCZYK Judyta 2171NOWOGRÓDEK POMORSKIDziewczynki 6-1064K 9400:00:00   
184RUTKOWSKI Gracjan 2187TARNOWOChłopcy 11-1625M 9000:00:00   
Znaleziono 184 wynik(ów)