III SŁUPSKI NORDIC WALKING KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”

Organizator:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku;Modular Consulting;Stowarzyszenie Drużyna Pomorska „Wilce”
Data:
2019-03-16
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
48
Wystartowało:
42
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
41
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRZOZOWSKI Piotr 213AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open1M 100:00:0700:31:12.8800:31:20.14 6:149,6
2FRĄCKOWIAK Roman 236KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Open2M 200:00:0500:31:40.0300:31:45.60+00:00:276:209,5
3NACZK Leonard 329LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Open3M 300:00:0500:31:43.3400:31:48.85+00:00:306:209,5
4JAWORSKI Robert 258PIESZCZM-Open4M 400:00:0600:32:42.2900:32:48.84+00:01:296:329,2
5KORZEŃ Grzegorz 283SŁUPSKM-Open5M 500:00:0700:33:40.1900:33:47.71+00:02:276:448,9
6NACZK Wiktoria 330LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Open1K 100:00:0500:34:15.9700:34:21.12+00:03:036:518,8
7OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 336KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK-Open2K 200:00:0500:34:22.7400:34:28.43+00:03:096:528,7
8WOJCIEKIAN Stanisław 424WATAHASLUPSKM-Open6M 600:00:0600:36:42.4100:36:48.75+00:05:297:208,2
9WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 418DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open3K 300:00:0500:38:34.1500:38:39.59+00:07:217:427,8
10KAZIÓW Ryszard 275STOPA SŁUPAKSŁUPSKM-Open7M 700:00:0600:38:49.3500:38:55.56+00:07:367:457,7
11KENIG Agnieszka 415KS OLSZEWSKISŁAWNOK-Open4K 400:00:0900:39:24.2100:39:33.87+00:08:116:349,1
12MACIEJEWSKI Tomasz 309USTKAM-Open8M 800:00:0600:39:33.7400:39:40.55+00:08:207:547,6
13SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona 386KRĘPA SŁUPSKAK-Open5K 500:00:0600:39:50.5200:39:57.37+00:08:377:587,5
14PRZYBYSZ Filip 362SŁUPSKM-Open9M 900:00:0800:41:24.7700:41:33.68+00:10:118:177,2
15ZIĘBA Joanna 435A&RKOŚCIERZYNAK-Open6K 600:00:0500:41:34.2900:41:40.15+00:10:218:197,2
16WŁODARCZYK Józef 423SŁUPSKM-Open10M 1000:00:0800:41:40.1300:41:48.31+00:10:278:207,2
17WORONOWICZ Kamila 427NATRASIETEAMSIEMIANICEK-Open7K 700:00:1300:41:55.8300:42:09.08+00:10:428:237,2
18KAROLCZAK Joanna 272SŁUPSKK-Open8K 800:00:0700:43:23.6800:43:31.11+00:12:108:406,9
19MARZEC Andrzej 316DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open11M 1100:00:0900:44:08.3900:44:18.21+00:12:558:496,8
20KUCHARCZYK Patrycja 296KĘPICEK-Open9K 900:00:0700:44:32.7700:44:40.52+00:13:198:546,7
21SZMIGIERO Kacper 391SYN AGNIESZKI ZE SŁONISŁUPSKM-Open12M 1200:00:0900:45:01.9500:45:11.71+00:13:499:006,7
22MAJCHRZAK Alina 311SŁUPSKK-Open10K 1000:00:0800:45:19.3100:45:28.28+00:14:069:046,6
23PRZYPOLSKA Dorota 363SŁUPSKK-Open11K 1100:00:0800:45:19.6600:45:28.64+00:14:069:046,6
24JAREMCZAK Renata 257SŁUPSKK-Open12K 1200:00:0700:45:22.5600:45:30.20+00:14:099:046,6
25SZYBUT Roma 394POTĘGOWOK-Open13K 1300:00:0800:45:42.7100:45:51.55+00:14:299:086,6
26UKLEJA Justyna 404NOWA DĄBROWAK-Open14K 1400:00:1100:45:59.5700:46:10.80+00:14:469:116,5
27LENARD Sylwia 301NOWA DĄBROWAK-Open15K 1500:00:1200:45:59.6700:46:11.83+00:14:469:116,5
28JANISZEWSKA Teresa 254BYTÓWK-Open16K 1600:00:0600:46:39.8100:46:46.51+00:15:269:206,4
29WIRWICKA Agnieszka 420KĘPICEK-Open17K 1700:00:0700:48:32.7200:48:40.44+00:17:199:426,2
30SZMIGIERO Agnieszka 390W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-Open18K 1800:00:1000:52:41.0700:52:51.86+00:21:2810:325,7
31KOWALCZYK Justyna 286W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open19K 1900:00:1000:52:42.4700:52:53.12+00:21:2910:325,7
32KRYGIER Małgorzata 288W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open20K 2000:00:1100:52:42.7000:52:54.06+00:21:2910:325,7
33ANTOSIK Mikołaj 426SŁAWSKOM-Open13M 1300:00:1100:54:29.0200:54:40.16+00:23:1610:535,5
34CHUDY Henryk 216K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open14M 1400:00:1000:54:29.8900:54:40.60+00:23:1710:545,5
35BOGDANOWICZ Sara 448SŁUPSKK-Open21K 2100:00:0700:56:15.4400:56:23.28+00:25:0211:155,3
36SZCZYPEK Elzbieta 389DWA KIJE SŁUPSKSLUPSKK-Open22K 2200:00:0700:56:16.1900:56:23.72+00:25:0311:155,3
37KUBIŃSKA Beata 294NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open23K 2300:00:1000:57:13.9400:57:24.09+00:26:0111:265,2
38MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 323DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK-Open24K 2400:00:1401:06:22.8801:06:37.02+00:35:1013:164,5
39ANTOSIK Basia 396SŁAWSKOK-Open25K 2500:00:1101:06:27.6501:06:38.88+00:35:1413:174,5
40ANTOSIK Julia 392SŁAWSKOK-Open26K 2600:00:1301:06:36.8201:06:49.97+00:35:2313:194,5
41ANTOSIK Grażyna 335SŁAWSKOK-Open27K 2700:00:1301:06:36.9101:06:50.32+00:35:2413:194,5
42FIGIEL Dominika 235NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open28K 2800:00:21   
Znaleziono 42 wynik(ów)