2XBABIA GÓRA SKYRACE®
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2022
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-06-11
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 20.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 275
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 215
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 13.2km | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia 1
4.5km
Markowe
13.2km
Babia 2
15.5km
Czas
netto
20.5km
Czas
brutto
20.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KUNZ Marcin 366LACHO TEAMKRAKÓWM11M 100:00:0200:42:4801:28:5602:02:2002:23:28.1002:23:30.90 6:598,6
2BROJ Marcel 472BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM12M 200:00:0300:41:0901:33:3502:02:2502:24:34.5002:24:37.55+00:01:067:038,5
3SEMPER Mateusz 524MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECSOSNOWIECM13M 300:00:0200:41:4501:30:2102:08:2102:33:22.7502:33:25.60+00:09:547:288,0
4CHAJDAS Mateusz 446KATOWICEM14M 400:00:0300:45:4501:36:2102:13:0002:36:58.5002:37:01.55+00:13:307:397,8
5SZKOŁA Paweł 542BOCHNIAM21M 500:00:0400:48:5101:37:4802:15:0902:38:56.6002:39:00.60+00:15:297:457,7
6STREIT Dawid 406NON STOP TRAILBIELSKO-BIAŁAM22M 600:00:0300:44:3801:35:5202:11:5302:41:51.3002:41:54.75+00:18:237:537,6
7ŻWIRSKI Marcin 552NYSAM15M 700:00:0400:46:5001:41:1902:15:3002:43:56.4502:44:01.00+00:20:307:597,5
8SZYJKA Jacek 439KS KANDAHARBOBREKM23M 800:00:0400:49:2001:41:3102:19:1002:44:07.5502:44:12.10+00:20:418:007,5
9KOLASA Bartłomiej 354OBIDOWA GŁUSZECNOWY TARGM16M 900:00:0500:49:2801:44:1602:20:0902:44:13.5002:44:18.65+00:20:478:007,5
10WASIEWICZ Adam 396NIE MÓJ CYRK, MOJE MAŁPYWARSZAWAM24M 1000:00:0500:48:0201:42:4002:19:5602:44:35.1502:44:40.75+00:21:098:017,5
11MORAWSKI Przemysław 563ZACZERPNĄĆ STOPĄKRAKÓWM25M 1100:00:0300:48:4901:44:3302:23:0002:47:57.8002:48:01.50+00:24:308:117,3
12ŁYJAK Olga 575ZAKOPANEK21K 100:00:0300:49:4301:46:4002:23:0202:48:12.5502:48:15.65+00:24:448:127,3
13GRUCEL Sławomir 511SOSNOWIECM26M 1200:00:0300:48:0501:44:5002:23:0302:51:24.1002:51:27.90+00:27:578:217,2
14FALANA Sebastian 347WARSZAWAM27M 1300:00:0500:44:3001:37:4702:21:0502:54:09.6002:54:15.40+00:30:448:297,1
15POKRYWKA Robert 445POZNAŃM17M 1400:00:0500:48:0801:44:0302:23:5402:54:45.6002:54:51.15+00:31:208:317,0
16STANKIEWICZ Tomasz 501PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM18M 1500:00:0400:51:1701:48:2702:28:3702:55:59.7502:56:04.30+00:32:338:357,0
17CIEŚLAR Michał 540BYTOMM19M 1600:00:0700:49:1701:45:3902:25:5602:56:41.7002:56:49.40+00:33:188:377,0
18WIELOPOLSKI Jan 486USTROŃM28M 1700:00:0800:50:5901:52:1002:32:1002:58:55.7002:59:03.95+00:35:338:436,9
19KRÓTKI Stanisław 471KRAKÓWM29M 1800:00:0400:52:0301:51:3802:30:3402:59:13.5002:59:17.80+00:35:468:446,9
20STARZAK Paweł 559ZŁO$NIK BIEGASKAWINAM210M 1900:00:0200:46:1801:43:1702:30:4102:59:44.1002:59:46.35+00:36:158:466,8
21SKIBA Maciej 522GOR3CA TEAM/SKIBASPORT.PLWAŁBRZYCHM110M 2000:00:0700:51:1201:50:1902:31:3003:00:05.4003:00:12.70+00:36:418:476,8
22TRĄBICKI Adam 509INBORNMEDIAWARSZAWAM111M 2100:00:0800:52:1201:50:2402:34:0403:01:01.3003:01:09.65+00:37:388:496,8
23NIWIŃSKI Maciej 487VEGAN ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM211M 2200:00:0400:52:0601:51:4402:34:5803:01:39.2003:01:43.75+00:38:128:516,8
24PACHURA Kinga 666ULTRA BABIAMSZANA DOLNAK22K 200:00:0200:54:0301:52:4902:36:0703:02:13.7003:02:16.45+00:38:458:536,8
25SIEROCIN Jakub 326KDATPSOPOTM212M 2300:00:0800:53:3901:52:4702:35:1403:02:13.4003:02:21.95+00:38:518:536,8
26KIDOŃ Anna 418ORAWARUNLIPNICA MAŁAK11K 300:00:0300:56:5701:58:1602:39:0403:03:29.9003:03:33.25+00:40:028:576,7
27MALECKA-LEŃ Patrycja 498STAJNIA BALONA / RESOVIA RZESZÓWRZESZÓWK23K 400:00:0300:54:3401:54:3602:37:2303:04:03.9503:04:07.00+00:40:368:586,7
28LUZAR Rafal 386OPOLEM213M 2400:00:0200:53:3701:52:0502:36:2703:05:47.9003:05:50.80+00:42:199:036,6
29RADKO Marcin 488THE MONTAGERYBNIKM214M 2500:00:0800:50:5601:50:3802:38:0003:06:04.6503:06:12.75+00:42:419:046,6
30SZNAJDER Jarosław 564RUNPROGRESS.PL TEAMDOBCZYCEM31M 2600:00:0500:54:2001:54:0202:38:3103:06:14.3003:06:19.95+00:42:499:056,6
31TOMIK Małgorzata 577KRAKÓWK12K 500:00:0400:54:1401:58:3602:38:3603:08:44.3503:08:48.35+00:45:179:126,5
32TARGOSZ Michał 565#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWM215M 2700:00:0200:48:5401:51:5602:33:5703:09:07.6003:09:09.70+00:45:389:136,5
33WESOŁOWSKI Józef 430PIEKIELNIKM112M 2800:00:0300:55:0101:53:5502:41:1603:09:30.4003:09:33.75+00:46:029:146,5
34LELITO Piotr 331MODLNICZKAM216M 2900:00:0500:55:3201:57:3402:40:2803:11:43.5503:11:49.05+00:48:189:216,4
35ORZYŁOWSKI Maciej 515RUNPASSIONSTRASZYNM217M 3000:00:0400:55:1001:57:3702:43:3903:12:30.6003:12:35.45+00:49:049:236,4
36HETMAŃCZYK Jakub 319ŚMIERDZĄCA STOPAKATOWICEM218M 3100:00:0900:55:1501:57:3102:43:0103:12:40.7503:12:50.10+00:49:199:236,4
37WEŁNA Bartosz 579GOLEŃSKM219M 3200:00:0400:56:4401:58:3902:43:4203:13:05.4503:13:10.30+00:49:399:256,4
38KOZA Janusz 302SOK Z GÓRŁĄCKOM220M 3300:00:1700:55:1301:57:2602:44:3903:14:52.3003:15:09.40+00:51:389:306,3
39ZIELIŃSKA Kinga 441GDANSKK13K 600:00:0500:53:3801:59:3402:43:0703:17:09.8003:17:15.45+00:53:449:376,2
40SOBIERAJ Grzegorz 567GDYNIAM221M 3400:00:0800:56:2201:58:5202:49:1603:18:33.1003:18:41.70+00:55:109:416,2
41CYBA Anna 435SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK24K 700:00:0500:56:4302:03:4102:46:0303:19:16.2003:19:21.75+00:55:509:436,2
42LESIAK Tomasz 534ZESPÓŁ BIEGOWY PIOTRA PASZYŃSKIEGOŁÓDŹM222M 3500:00:0500:55:2601:58:4302:44:5203:21:33.5503:21:39.15+00:58:089:496,1
43PRZYBYŁOWSKI Piotr 453KRAKÓWM223M 3600:00:0800:54:1902:01:3802:46:3403:22:03.8503:22:12.40+00:58:419:516,1
44ŁYCZAK Artur 387KNURÓWM32M 3700:00:0700:59:0702:04:5102:52:0703:22:35.5003:22:43.15+00:59:129:526,1
45KOWALEWSKA Małgorzata 391BANINOK25K 800:00:0500:57:4502:04:4702:48:1303:22:42.2503:22:47.40+00:59:169:536,1
46RUSIN Szymon 421JAZOWSKOM113M 3800:00:1600:54:1701:56:5002:50:0503:23:47.3503:24:04.15+01:00:339:566,0
47BRUS Marcin 334WARSZAWAM224M 3900:00:0600:57:3402:01:4202:50:4003:25:06.0503:25:12.50+01:01:4110:006,0
48KUBIAK Jagoda 475WEJHEROWOK26K 900:00:0501:00:0402:07:3202:51:2203:25:07.1503:25:12.60+01:01:4110:006,0
49TARNAWSKI Marcin 429SKAWICAM225M 4000:00:0600:55:2801:59:4502:51:1103:25:12.1503:25:18.75+01:01:4710:006,0
50BARTECKI Jakub 368NORMA STAL AGMIKOŁÓWM114M 4100:00:0200:50:5501:56:3902:45:0003:25:43.3503:25:45.35+01:02:1410:026,0
51MIROSŁAW Albert 367WW TEAMLUBLINM33M 4200:00:1001:00:1202:07:1902:53:0903:26:04.6003:26:15.25+01:02:4410:036,0
52BRZOZOWSKA Joanna 556WARSZAWAK14K 1000:00:0300:59:4202:06:3202:51:3803:26:16.4503:26:20.25+01:02:4910:036,0
53MARCIN Goleń 482ŚLĘZAM115M 4300:00:0601:00:1102:06:5602:55:3103:27:14.2003:27:20.70+01:03:4910:065,9
54KLIMCA Piotr 497TEAM MILIARDOWICECZECHOWICE DZIEDZICEM116M 4400:00:1300:56:3902:03:5202:56:4703:27:27.2503:27:40.25+01:04:0910:075,9
55RĘKOSIEWICZ Jakub 459ZIELONA GÓRAM226M 4500:00:1300:56:1702:05:2502:53:0403:28:34.0503:28:47.05+01:05:1610:105,9
56KUBIAK Karolina 474WEJHEROWOK27K 1100:00:0701:02:0702:11:2203:01:0103:28:47.8503:28:55.35+01:05:2410:115,9
57KOŚLACZ Tomasz 562MAGWŁODZIMIERZÓWM227M 4600:00:0900:59:1702:06:2403:00:0503:31:30.0003:31:39.60+01:08:0810:195,8
58BIEŃ Magdalena 578POZNAŃK28K 1200:00:0300:59:5002:09:4902:58:5803:32:18.2503:32:22.20+01:08:5110:215,8
59SZEJKA Leszek 512RUN PROGRESS TEAMGLIWICEM228M 4700:00:1000:57:5202:05:3302:58:2703:32:15.4503:32:25.50+01:08:5410:215,8
60DANIELAK Tomasz 455ZIELONKIM117M 4800:02:0201:01:4502:05:5602:58:0203:30:33.3003:32:35.85+01:09:0410:165,8
61SOLKA Maciej 383GÓRA BIEGAGÓRA KALWARIAM118M 4900:00:0800:55:5002:00:4702:56:5303:32:31.6003:32:40.00+01:09:0910:225,8
62ANDRÓSZOWSKI Mateusz 494SUMMIT28.PLGDAŃSKM119M 5000:00:2201:00:1802:05:3902:56:3303:32:17.8503:32:40.25+01:09:0910:215,8
63MAREK Sławomir 500WILD BUCHAYSŁODYGOWICEM229M 5100:00:0500:58:0002:07:1602:59:1903:32:55.8003:33:01.05+01:09:3010:235,8
64PŁAZIAK-KOWALSKA Magdalena 5302KLIBERTÓWK29K 1300:00:0601:00:5602:11:1302:59:5303:33:12.3503:33:19.25+01:09:4810:245,8
65SZOT Iwona 394WW TEAMLUBLINK31K 1400:00:1000:59:4102:14:2103:00:2003:33:23.3003:33:33.95+01:10:0310:245,8
66MUTRYNOWSKI Piotr 451WROCŁAWM230M 5200:00:2101:05:0902:13:4603:03:2103:33:29.4003:33:50.80+01:10:1910:245,8
67CZŁONKOWSKI Piotr 452OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM231M 5300:00:0900:57:4202:06:5102:58:1803:35:30.2503:35:39.55+01:12:0810:305,7
68FORTAK Rafał 308ŁÓDŹM120M 5400:00:1300:54:5701:58:5803:01:0903:36:33.5003:36:47.25+01:13:1610:335,7
69SZCZYGIEŁ-SOMMER Ola 414GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYK210K 1500:00:0601:03:2402:13:3903:02:4503:37:40.3003:37:46.75+01:14:1510:375,7
70BRODA Dominik 503WROCŁAWM232M 5500:00:1300:58:5702:09:0903:00:1203:38:05.5503:38:18.55+01:14:4710:385,6
71ZIELIŃSKA Iwona 389GDAŃSKK211K 1600:00:0501:01:2602:14:0903:03:0203:39:09.8003:39:15.05+01:15:4410:415,6
72JANKOWSKI Dawid 397SUSZECM233M 5600:00:1000:59:0902:10:0303:01:1603:41:43.0503:41:53.25+01:18:2210:485,5
73MUCHA Agnieszka 359RABKAK212K 1700:00:1701:00:3102:18:0003:09:0903:43:32.1003:43:49.65+01:20:1810:545,5
74LORANC Paweł 526WILD BUCHAYSKOZYM234M 5700:00:0601:01:2802:14:3303:10:1703:44:25.7503:44:31.85+01:21:0010:565,5
75PORAJ Paweł 476CZĘSTOCHOWAM121M 5800:00:1501:03:1402:15:0403:10:3303:44:21.9003:44:37.45+01:21:0610:565,5
76KOWALIK Michał 576KRAKÓWM122M 5900:00:1700:59:2202:10:0603:03:5103:44:53.2003:45:10.60+01:21:3910:585,5
77ŻOŁNIERCZYK Stanisław 431KRAKÓWM235M 6000:00:1400:56:3602:08:0303:01:4003:45:20.2503:45:35.10+01:22:0410:595,5
78KANDEFER Beata 510KB ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK32K 1800:00:0500:59:1302:10:5803:03:2003:45:33.1003:45:38.30+01:22:0711:005,5
79KUNC Oliver 508WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUBHOROVICEM123M 6100:00:0401:01:2202:14:0503:09:1603:46:48.9003:46:53.75+01:23:2211:035,4
80MUCHA Miłosz 384KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKOWSZCZAWAM124M 6200:00:1001:00:5002:10:0103:05:0803:46:56.6503:47:07.45+01:23:3611:045,4
81PIELKA Robert 490DĄBROWA GÓRNICZAM236M 6300:00:1201:00:2502:13:2603:11:5003:46:59.3503:47:12.25+01:23:4111:045,4
82ZIĘBA Łukasz 362HUSARIA RACE TEAMŁOPUSZKA WIELKAM125M 6400:00:1300:58:4902:09:1003:02:3303:46:58.9503:47:12.85+01:23:4111:045,4
82KOZAKIEWICZ Tomek 402CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM125M 6400:00:0901:00:5302:15:0603:09:1403:47:03.4003:47:12.85+01:23:4111:045,4
84DZIADEK Joanna 545STRÓŻAK213K 1900:00:0800:58:4602:14:1803:06:2403:47:06.2003:47:14.45+01:23:4311:045,4
85KOPIENIAK Emil 504TRĄBIKIZĄBKIM127M 6600:00:1800:59:2602:13:3103:08:1303:47:27.5503:47:45.90+01:24:1511:055,4
86STAWIARSKI Jakub 336ZA LINIĄ METYPOZNAŃM128M 6700:00:1301:03:4502:17:5103:13:2003:47:52.5503:48:06.45+01:24:3511:065,4
87FILIPOWSKI Rafał 351#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWM237M 6800:00:1600:59:5702:12:4703:11:4803:48:09.9503:48:26.75+01:24:5511:075,4
88RYBKOWSKI Hubert 309KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOŻYCHLINM238M 6900:00:0200:59:5202:10:5003:06:4903:48:50.5503:48:53.45+01:25:2211:095,4
89LEWNIOWSKI Błażej 546KRAKÓWM239M 7000:00:0701:03:5002:20:2903:16:2303:50:01.4003:50:08.70+01:26:3711:135,3
90ANTOŃCZYK Krzysztof 398POLSKAM34M 7100:00:0701:00:2702:16:2303:10:0703:50:05.7003:50:12.90+01:26:4211:135,3
91OLSZEWSKI Artur 483DĄBROWA GÓRNICZAM240M 7200:00:0701:03:1102:16:0803:15:3103:50:06.8503:50:14.35+01:26:4311:135,3
92KOŁODZIEJ Tomasz 517WARSZAWAM241M 7300:00:0601:02:2902:17:3803:14:2103:50:44.9003:50:51.60+01:27:2011:155,3
93DZIEWOŃSKI Konrad 549KRAKÓWM242M 7400:00:1601:00:3402:13:3703:10:3003:50:45.5003:51:01.50+01:27:3011:155,3
94GIERUSZKA Dariusz 375AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMBYTOMM35M 7500:00:0901:01:1402:15:0203:14:2203:50:55.3003:51:04.75+01:27:3311:155,3
95WOJTALA Bartłomiej 528UWAGA NA DZIADA!KRAKÓWM243M 7600:00:0701:01:3202:09:2103:13:4803:51:17.4503:51:25.10+01:27:5411:165,3
96SZYSZKA Ryszard 324POZNAŃM244M 7700:00:0400:58:1802:10:4703:06:1803:51:33.3503:51:37.60+01:28:0611:175,3
97SKOWRONEK Robert 342KRAKÓWM245M 7800:00:1301:03:1202:15:1803:11:5903:51:30.0003:51:43.00+01:28:1211:175,3
98SADO Tomasz 485AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM129M 7900:00:1100:58:0402:04:5002:59:3803:51:50.0003:52:01.60+01:28:3011:185,3
99SOBEL-ADAMSKA Dorota 436STARA KOCIARAPRZYSZOWICEK214K 2000:00:1301:00:4502:20:3003:12:5703:53:51.1003:54:04.10+01:30:3311:245,3
100PALUCH Karol 518KRAKÓWM246M 8000:00:1400:58:3502:14:1303:06:4703:54:16.8003:54:31.50+01:31:0011:255,3
101WOŁOSZYN Piotr 480A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAM247M 8100:00:1100:57:4902:08:2203:18:1303:55:12.2503:55:23.45+01:31:5211:285,2
102GRABSKI Konrad 380NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM248M 8200:00:2301:07:1302:26:5403:21:5703:55:20.2503:55:43.35+01:32:1211:285,2
103SOKÓŁ Dominika 469CIESZYNK15K 2100:00:1101:06:0702:17:4503:18:4803:56:02.6003:56:13.90+01:32:4311:305,2
104SIKLUCKI Grzegorz 412ONE WAY TICKETKRAKÓWM36M 8300:00:1001:05:5602:19:0203:20:1003:56:17.4003:56:28.30+01:32:5711:315,2
105RYBKOWSKA Ewa 329KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOŻYCHLINK215K 2200:00:0401:06:1802:26:1603:20:1403:56:26.6503:56:30.75+01:32:5911:325,2
106NOWAK Sławomir 357RUNNING TEAM MILICZMILICZM249M 8400:00:1101:03:2802:18:0903:16:3303:57:52.4503:58:03.95+01:34:3311:365,2
107ŚLIŻ Lucyna 356KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK216K 2300:00:1500:58:5702:14:5703:08:5003:58:16.8503:58:32.80+01:35:0111:375,2
108ŚLIŻ Piotr 352WARSZAWAM250M 8500:00:1500:58:5502:13:3603:08:4403:58:17.3003:58:32.90+01:35:0211:375,2
109CZAJKOWSKI Marek 523WARSZAWA-ŻOLIBORZWARSZAWAM251M 8600:00:0300:56:5202:13:2103:08:3203:58:32.4503:58:36.40+01:35:0511:385,2
110KORZENIOWSKA Magdalena 449NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK217K 2400:00:2101:08:2602:24:1403:20:4903:58:18.1003:58:39.90+01:35:0911:375,2
111GOTKIEWICZ- CICHOŃ Edyta 419KRAKÓWK218K 2500:00:1001:03:1702:17:5803:19:3503:59:30.5503:59:41.00+01:36:1011:405,1
112KĄKOL Jarosław 484SUSKA GRUPA BIEGOWASTRYSZAWAM130M 8700:00:0901:18:3602:31:5103:24:1104:02:35.8504:02:45.80+01:39:1411:505,1
113BIT Wojciech 377KREJZI PICZESSOSNOWIECM252M 8800:00:2001:08:4002:28:1403:23:2004:02:31.8504:02:51.90+01:39:2111:495,1
114LEJA Wojciech 470MATNER RUNNING TEAMŚLĘZAM131M 8900:00:0601:00:2302:15:4503:15:4304:03:32.8004:03:39.70+01:40:0811:525,1
115SKWARNECKI Damian 337ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹM253M 9000:00:0801:05:2002:22:5503:23:2804:03:35.7004:03:44.45+01:40:1311:525,0
116WEINBERG Kamil 535DROGA DO ULTRA/BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM37M 9100:00:1201:08:5502:27:5503:27:3504:04:04.1004:04:17.00+01:40:4611:545,0
117WRÓBEL Jakub 505TROŁBIKIWADOWICEM254M 9200:00:1900:59:3902:20:5203:19:0704:04:09.1504:04:28.70+01:40:5711:545,0
118LASOTA Arkadiusz 360SOSNOWIECM38M 9300:00:0901:06:3002:24:4303:24:0804:04:23.0504:04:32.35+01:41:0111:555,0
119STEFANIUK Marzena 479A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAK219K 2600:00:1301:07:1202:26:1203:24:3104:04:20.3004:04:33.45+01:41:0211:555,0
120KOT Tomasz 348KRAKÓWM255M 9400:00:1201:04:4002:21:0803:27:3904:05:18.3504:05:31.20+01:42:0011:575,0
121BEDNARZ Małgorzata 314OTM.BOTMUCHÓWK220K 2700:00:0601:07:5602:30:2603:27:5104:05:40.0504:05:46.80+01:42:1511:595,0
122LEJA Michał 513NOWY TARGM132M 9500:00:0900:56:3302:00:4503:20:5404:06:51.7004:07:00.85+01:43:2912:025,0
123FIGIEL Bartosz 390DĄBROWA GÓRNICZAM256M 9600:00:1001:05:1702:25:1903:22:4404:07:04.5004:07:14.55+01:43:4312:035,0
124TOKARZEWSKA Katarzyna 378NBR TEAMDĄBRÓWKAK221K 2800:00:0501:08:0002:30:2603:29:2504:07:38.4004:07:44.20+01:44:1312:045,0
125GĘSIAREK Grzegorz 507KROTOSZYNM257M 9700:00:0701:07:5902:26:5403:23:5804:07:50.3004:07:58.00+01:44:2712:055,0
126DANIELAK Roman 405ZIELONKIM39M 9800:00:2001:11:4102:33:0403:28:1404:07:52.7504:08:12.75+01:44:4112:055,0
127BARANOWSKI Michal 506DĄBROWA GÓRNICZAM258M 9900:00:2001:04:2402:19:3903:16:3304:08:35.0004:08:55.25+01:45:2412:074,9
128KOPACZ Kamil 372MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM133M 10000:00:0901:03:2502:19:4403:19:1504:09:29.0004:09:38.45+01:46:0712:104,9
129FRAŃSKI Łukasz 382NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM259M 10100:00:1201:11:0702:31:1303:30:3604:09:56.2004:10:08.40+01:46:3712:114,9
130SYCHOWSKI Dawid 310WROCŁAWM260M 10200:00:1701:03:5202:25:4303:20:1104:09:55.6004:10:13.50+01:46:4212:114,9
131SWAT Damian 339MODLNICZKAM134M 10300:04:2201:03:1502:29:3103:34:2404:06:37.8504:11:00.15+01:47:2912:015,0
132LASOŃCZYK Karol 415KRAKÓWM135M 10400:00:1801:02:1902:15:5303:19:3804:10:58.7504:11:17.70+01:47:4612:144,9
133MROWKA Malgorzata 532ŁÓDŹK222K 2900:00:0601:11:4902:32:5603:30:3104:11:17.2004:11:23.60+01:47:5212:154,9
134MRÓWKA Michał 533OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹM261M 10500:00:0701:10:1102:32:4803:28:3304:11:51.5004:11:58.50+01:48:2712:174,9
135FILIPEK Przemysław 456KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM262M 10600:00:0701:05:2802:23:5403:27:3604:12:40.2004:12:47.95+01:49:1712:194,9
136KRÓL Tomasz 447KRAKÓWM136M 10700:00:2101:06:5502:25:3703:25:1504:13:54.0004:14:15.70+01:50:4412:234,8
137PALUCH Piotr 519KRAKÓWM263M 10800:00:1401:03:0102:24:4003:28:5304:14:33.1004:14:47.65+01:51:1612:254,8
138BOCZKOWSKA Justyna 401ZAKOPANEK33K 3000:00:0801:08:1102:29:2303:34:1004:16:10.6504:16:19.20+01:52:4812:294,8
139MUNIAK Krzysztof 561KŁOBUCKM264M 10900:00:1401:02:0202:19:1503:34:5904:16:15.4004:16:29.95+01:52:5912:304,8
140WÓJCIK Marta 426KBKS RADOMSKORADOMSKOK16K 3100:00:0401:14:0102:32:5403:36:2404:16:25.6504:16:30.20+01:52:5912:304,8
141BEDNARZ Sebastian 304OTM.BOTMUCHÓWM310M 11000:00:1501:07:5002:38:1403:27:4404:17:57.2504:18:12.30+01:54:4112:344,8
142KUCIEL Dawid 531KRAKÓWM137M 11100:00:1801:10:0002:31:1703:32:4204:18:33.2504:18:51.45+01:55:2012:364,8
143BĄK Paulina 538SISTERSWIĘCKOWICEK223K 3200:00:1701:08:3602:34:1503:38:0004:18:36.2504:18:53.45+01:55:2212:364,8
144RYPUŁA Maria 442ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYK224K 3300:00:1501:08:5902:33:5303:40:4204:19:16.9004:19:32.50+01:56:0112:384,7
145PONIATOWSKI Krzysztof 374RODZINNA GRUPA ROWEROWAWARSZAWAM265M 11200:00:0601:12:2102:34:2203:39:3404:19:38.9504:19:45.55+01:56:1412:394,7
146TYLKA Gosia 425LEGNICAK17K 3400:00:1501:12:1702:36:5103:38:4604:19:48.0504:20:03.35+01:56:3212:404,7
147RYPUŁA Jacek 443ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYM266M 11300:00:1501:08:5802:34:4803:41:0404:20:27.5004:20:43.45+01:57:1212:424,7
148CICHOŃ Konrad 514SKAWINAM138M 11400:00:1401:11:5602:38:3503:39:0804:23:12.9504:23:27.20+01:59:5612:504,7
149WROŃSKI Franciszek 568VIVA PASKRZYNRĘCZNOM139M 11500:00:1301:13:5302:32:4303:35:1904:23:36.7004:23:49.70+02:00:1812:514,7
150BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 399JÓZEFÓWM311M 11600:00:1801:14:0502:42:5303:41:5604:23:59.1504:24:18.10+02:00:4712:524,7
151GRZĘDA Szymon 416STRYSZAWAM140M 11700:00:1901:02:2002:17:5303:20:5904:24:10.1004:24:29.65+02:00:5812:534,7
152KOCIUBA Katarzyna 349POZNAŃK225K 3500:00:0601:19:3102:45:2603:48:2804:25:25.6004:25:31.80+02:02:0012:564,6
153KAWULOK Łukasz 373VSOFTTEAMRADZISZÓWM267M 11800:00:1301:12:2702:39:5003:42:0504:25:34.2504:25:47.25+02:02:1612:574,6
154KUŚWIK Beata 403CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWK18K 3600:00:0901:10:0602:35:0803:40:3404:25:49.6004:25:59.40+02:02:2812:584,6
155RZESZOTARSKI Tomasz 315KTÓRĘDY NAD MORSKIE OKOKONINM268M 11900:00:0301:03:1702:18:5603:21:2004:26:02.0504:26:05.40+02:02:3412:584,6
156NOCULAK Krystian 548CIESZYNM269M 12000:00:1900:59:1002:18:2303:10:4004:27:39.6504:27:59.25+02:04:2813:034,6
157BĄK Piotr 499WILD BUCHAYSŁODYGOWICEM270M 12100:00:0401:11:1102:40:0603:41:3104:28:15.5004:28:20.35+02:04:4913:054,6
158CIECHALSKA Ola 521WARSZAWAK226K 3700:00:1301:10:2502:32:1503:37:1704:28:14.2004:28:27.35+02:04:5613:054,6
159PIEKARSKI Ryszard 395GÓRA KALWARIAM141M 12200:00:0901:10:0402:33:0903:44:3404:30:10.0504:30:19.05+02:06:4813:104,6
160BESZTOCHA Jadwiga 461ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYK227K 3800:00:1501:13:0702:42:4903:46:3704:30:51.6004:31:06.75+02:07:3513:124,5
161NIELEPIEC Artur 550KRAKÓWM271M 12300:00:1201:01:5102:25:2503:32:5204:33:04.5504:33:16.55+02:09:4513:194,5
162WNUK Mirosław 321KRAKÓWM312M 12400:00:1101:09:1702:39:5703:47:2704:33:31.3504:33:42.35+02:10:1113:204,5
163MIKULSKI Wojciech 4374F RUNNING TEAMKRAKÓWM272M 12500:00:2201:12:5702:40:2803:48:0104:33:29.3004:33:51.80+02:10:2013:204,5
164TKACZ Przemysław 438PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRAKÓWM273M 12600:00:2201:13:0902:40:2903:47:5304:33:29.4004:33:52.30+02:10:2113:204,5
165SIESS Małgorzata 363PABIANICEK19K 3900:00:1901:15:2002:42:5703:45:3804:33:43.5004:34:03.35+02:10:3213:214,5
166ZIĘBA Dawid 385IDEOAKTYWNIŁOPUSZKA WIELKAM142M 12700:00:1401:12:2302:41:4003:53:4804:37:50.8504:38:05.70+02:14:3413:334,4
167ŁATKA Maciej 433ŻORYM143M 12800:00:1701:09:0002:48:2103:57:1204:42:31.2004:42:48.80+02:19:1713:464,4
168PAWLIKOWSKA Anna 413WROCŁAWK228K 4000:00:1201:10:0302:44:2603:47:5304:42:46.0504:42:58.70+02:19:2713:474,3
169IZDEBSKI Adrian 417RYBNIKM274M 12900:00:1901:15:5902:44:2203:53:2204:43:49.4004:44:08.70+02:20:3713:504,3
170KULIGA Michał 317EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM275M 13000:00:1601:12:2802:47:0003:53:5104:47:03.0504:47:20.00+02:23:4914:004,3
171KULIGA Ewa 311EASYRUN RACIBÓRZKRAKÓWK229K 4100:00:1601:12:3102:46:4003:54:3104:47:03.6004:47:20.10+02:23:4914:004,3
172DAMASZEK Grzegorz 491NOWE CHECHŁOM276M 13100:00:1401:10:2202:46:4404:00:4904:49:16.5504:49:31.05+02:26:0014:064,3
173SZAREK Robert 340KRAKÓWM313M 13200:00:1201:12:3102:43:0903:57:1804:50:00.0004:50:12.20+02:26:4114:084,2
174ROGÓŻ Elżbieta 325#ULTRATRACKWARSZAWAK230K 4200:00:1201:09:5802:47:0703:54:4504:51:38.0004:51:50.30+02:28:1914:134,2
175DULIBAN-NOWAK Gabriela 543STREET KRAV MAGA MEHRSTEIN PRZEWORSKPRZEWORSKK231K 4300:00:1301:16:1002:48:4804:05:2704:51:56.5504:52:09.70+02:28:3814:144,2
176GRAJDEK Wiktor 322ŁAZYM144M 13300:00:2101:17:3402:55:3503:56:3204:54:29.7504:54:51.15+02:31:2014:214,2
177OSINSKI Norbert 388PIASECZNOM145M 13400:00:1101:09:3602:42:4903:55:2104:55:54.3504:56:05.85+02:32:3414:264,2
178ŁUGOWSKI Sebastian 381GDAŃSKM277M 13500:00:2001:12:2902:46:4704:05:1304:56:35.5004:56:55.70+02:33:2414:284,1
179KASKA Krzysztof 432LEGIONOWOM314M 13600:00:1501:13:4802:49:5503:59:1304:57:21.6004:57:36.75+02:34:0514:304,1
180LEŚNIEWICZ Danuta 392MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAK232K 4400:00:1801:05:2702:40:5704:09:5605:01:33.7505:01:52.50+02:38:2114:424,1
181PARASZKA Łukasz 393MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAM146M 13700:00:1801:05:2102:40:5804:09:5605:01:33.9005:01:52.70+02:38:2114:424,1
182PIĄTEK Tomasz 525WILDBUHAYSPISARZOWICEM278M 13800:00:0601:16:0202:46:2004:11:5805:01:50.2505:01:56.65+02:38:2514:434,1
183PODLEWSKI Wojciech 333KS SPORTIVATARNÓWM315M 13900:00:0501:13:4402:53:4304:03:5405:02:29.6505:02:34.70+02:39:0314:454,1
184PODSTAWSKA Justyna 495KATOWICEK110K 4500:00:2001:24:2403:01:0004:12:0705:02:42.5005:03:03.30+02:39:3214:454,1
185FRANEK Sebastian 307WLKP MOUNTAINS ULTRALUBOŃM279M 14000:00:1101:11:0902:42:3404:03:0405:03:27.1505:03:39.05+02:40:0814:484,1
186PYREK Iwona 303WAŁCZK233K 4600:00:1201:22:0903:05:0404:17:5505:05:31.4505:05:44.30+02:42:1314:544,0
187WALCZAK Jakub 496WARSZAWAM316M 14100:00:1301:12:2202:52:3604:02:2405:06:09.9505:06:22.95+02:42:5214:564,0
188STEFANIAK Bożena 424ŻORY (GMINA: ŻORY)K34K 4700:00:1601:14:0402:55:0804:17:4905:06:57.6005:07:13.60+02:43:4214:584,0
189URBAŃCZYK Paweł 529JAWISZOWICEM147M 14200:00:1701:23:4202:58:5704:15:4005:07:58.2005:08:15.70+02:44:4415:014,0
190SZCZEŚNIAK Agnieszka 318SB SOBOLEWARSZAWAK234K 4800:00:1201:20:5203:06:0604:16:4305:09:31.9005:09:43.95+02:46:1315:054,0
191SOBULSKI Karol 327SB SOBOLEPIASECZNOM280M 14300:00:1201:19:5103:05:5704:16:2705:09:32.3505:09:44.35+02:46:1315:054,0
192MORAWSKA Anna 316WARSZAWAK35K 4900:00:2001:23:3803:06:4904:17:3205:10:31.7005:10:51.85+02:47:2015:084,0
193ŁATKA Dorota 407ŻORYK235K 5000:00:1601:29:0003:11:1504:26:1905:16:16.3005:16:32.40+02:53:0115:253,9
194DOROŻAŁA Natalia 428ŁÓDŹK236K 5100:00:2401:28:0803:20:4604:28:2405:18:01.7505:18:25.90+02:54:5515:303,9
195ADRIAN Maciej 477CRACOWM148M 14400:01:4401:11:4002:41:0004:27:4405:16:45.8505:18:30.40+02:54:5915:273,9
196TOMCZYK Rafał 369SOSNOWIECM317M 14500:00:2201:16:0203:01:0804:23:3905:19:42.6005:20:04.60+02:56:3315:353,8
197KARLIŃSKI Łukasz 370SOSNOWIECM281M 14600:00:2201:17:5203:01:1004:23:3705:20:21.6505:20:44.25+02:57:1315:373,8
198NAWROCKA Natalia 353PUSZCZYKOWOK111K 5200:00:1301:24:5203:07:3504:23:0805:20:33.9005:20:47.45+02:57:1615:383,8
199PICHER RÓŻYŁO Joanna 313BIELANY WROCŁAWSKIEK237K 5300:00:2301:29:0103:15:5704:29:4305:21:18.4005:21:42.35+02:58:1115:403,8
200WOŹNIAK Radosław 323BIELANY WROCŁAWSKIEM318M 14700:00:2301:28:5503:15:4504:29:4905:21:18.8505:21:42.70+02:58:1115:403,8
201ZAGÓRSKA Beata 536GOLESZÓWK238K 5400:00:1601:23:1003:08:4104:28:4105:22:24.2505:22:40.80+02:59:0915:433,8
202ZIMNY Marcin 400LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM282M 14800:00:2501:23:1103:05:2504:27:2905:22:59.9005:23:25.65+02:59:5415:453,8
203ZIMNY Łukasz 410JELONKI RUNING CLUBWARSZAWAM149M 14900:00:2501:26:5403:05:2004:27:4005:23:00.8005:23:26.15+02:59:5515:453,8
204SZYMAŃSKI Kamil 404CHORZÓWM150M 15000:00:1001:16:1002:55:1704:16:5505:25:14.7005:25:25.25+03:01:5415:513,8
205RYGUŁA Mikołaj 555ŁAZISKA GÓRNEM151M 15100:00:0501:21:3102:59:1004:21:4105:25:19.4005:25:25.30+03:01:5415:523,8
206MARCINIAK Agata 338ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK239K 5500:00:2301:29:5303:14:4304:38:0305:29:09.6505:29:33.00+03:06:0216:033,7
207PELCNER Marcin 467ROŻNOWOM319M 15200:00:1301:21:2203:05:0704:37:4105:34:55.4505:35:08.45+03:11:3716:203,7
208HOLONA Bożena 560CIESZYNK36K 5600:00:1701:33:2303:20:3404:46:0805:37:04.7505:37:22.30+03:13:5116:263,6
209STANISZEWSKI Rafał 464TURBODZIKIWARSZAWAM283M 15300:00:1201:23:4103:20:0504:36:5605:39:58.0505:40:10.45+03:16:3916:353,6
210GOLA Karolina 539SISTERSZABIERZÓWK240K 5700:00:1701:38:4503:28:3804:53:5305:40:27.1505:40:44.45+03:17:1316:363,6
211HOLONA Julia 569CIESZYNK112K 5800:00:1801:28:1303:23:3204:44:1205:44:11.6505:44:29.70+03:20:5816:473,6
212DOROŻAŁA Lechosław 427ŁÓDŹM320M 15400:00:2501:28:2103:28:2004:52:2805:48:06.0505:48:31.30+03:25:0016:583,5
213RYPUŁA Grażyna 462ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYK37K 5900:00:1601:32:1103:23:2304:48:4805:51:12.5505:51:28.75+03:27:5717:073,5
214CISICKA Daria 358NAMYSŁÓWK113K 6000:00:1401:29:0003:32:4905:04:1205:58:45.7505:59:00.10+03:35:2917:303,4
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
215SYPNIEWSKA Hanna 537SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK38K 6100:00:2101:41:1903:55:2405:24:3306:22:39.0506:23:00.10+03:59:2918:393,2
216BAROSZ Natalia Paulina 547KRAKÓWK114K 6200:00:03   
Niesklasyfikowani
DNCPARIS Nicola 450LA RECASTELLOKRAKOWK100:00:0200:42:2300:59:20  
ŚLESICKI Konstanty 544KONINM1DNF01:15:20 DNF03:00:34 DNF DNF DNF DNF--
MROZIK Magdalena 345POWER TRAININGWARSZAWAK2DNF01:24:30 DNF03:20:22 DNF DNF DNF DNF--
RYPUŁA Zenon 466ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYM3DNF01:33:15 DNF03:36:12 DNF DNF DNF DNF--
PACHUT Jerzy 328MY ENDURANCE COACHING TEAMSŁOPNICEM1DNF00:56:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIECZOREK Wojciech 554KRAKÓWM2DNF01:28:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAREK Dariusz 301MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM2DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 223 wynik(ów)