Organizator : | Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej |
Data : | 2022-10-01 |
Miejsce : | Białogard |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 140 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LESZKIEWICZ Damian | 110 | :) | SŁAWOBORZE | Drużyna | |
2 | WRÓBLEWSKI Michał | 161 | DZIKIE WRÓBLE | BORZYSZEWO | Drużyna | |
3 | FEDORCZAK Łukasz | 68 | BIEGOLAS KOSZALIN | KONIKOWO | Drużyna | |
4 | OWCZARZ Marcin | 81 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
5 | MAZURKIEWICZ Seweryn | 78 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD¸ POW. BIAŁOGARDZKI | Drużyna | |
6 | STRZELECKI Grzegorz | 88 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
7 | OLICHOWSKI Mateusz | 158 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Drużyna | |
8 | SOSNOWSKI Tomasz | 85 | FPP | KOSZALIN | Drużyna | |
9 | OLEJARZ Damian | 152 | POL-BUD POLICE | POLICE | Drużyna | |
10 | DORYWALSKI Artur | 66 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
11 | ADAMOWICZ Anna | 61 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
12 | SZYPULSKI Michał | 91 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
13 | BRODECKI Artur | 72 | BIEGOLAS KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna | |
14 | RUSINEK Kamil | 83 | KAER MORHEN | BIAŁOGARD | Drużyna | |
15 | ZARZYCKI Jakub | 95 | BIEGOLAS KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna | |
16 | BOREJKO Łukasz | 62 | BIEGLI I PADLI | KOSZALIN | Drużyna | |
17 | WALKOWIAK Daria | 92 | BIEGLI I PADLI | KOSZALIN | Drużyna | |
18 | BOROS-SMOLIŃSKA Ewelina | 63 | CALDREW | SŁAWNO | Drużyna | |
19 | WASILEWSKA Karolina | 93 | RODZINKA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
20 | WASILEWSKI Rafal | 94 | RODZINKA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
21 | MADAJCZYK Katarzyna | 77 | BRAK | BIAŁOGARD | Drużyna | |
22 | DUCZYŃSKI Tomasz | 67 | BIEGAM BO LUBIĘ | BIAŁOGARD | Drużyna | |
23 | MACIEJEWSKI Maciej | 76 | BIEGOLAS KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna | |
24 | STELMACH Krzysztof | 87 | AKS BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | Drużyna | |
25 | SMOLINSKI Jacek | 84 | CALDREW | SŁAWNO | Drużyna | |
26 | KRZEPICKA Ilona | 75 | MAMA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
27 | JANUSZEWSKA Anna | 73 | SOKÓŁ | USTRONIE MORSKIE | Drużyna | |
28 | KRYSA Krzysztof | 74 | MEWA | KOŁOBRZEG | Drużyna | |
29 | STELMACH Ewelina | 86 | AKS BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | Drużyna | |
30 | KUCHARCZYK Robert | 145 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | Drużyna | |
31 | DONDERA Konrad | 65 | ŻONA I MĄŻ | NOSÓWKO | Drużyna | |
32 | DONDERA Karolina | 64 | ŻONA I MĄŻ | NOSÓWKO | Drużyna | |
33 | GNIECIAK Małgorzata | 70 | :) | USTRONIE MORSKIE | Drużyna | |
34 | GNIECIAK Krzysztof | 71 | :) | USTRONIE MORSKIE | Drużyna | |
35 | SUDER-MAKSYMOWICZ Monika | 89 | :-) | USTRONIE MORSKIE | Drużyna | |
36 | SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz | 90 | :-) | USTRONIE MORSKIE | Drużyna | |
37 | ADASZYŃSKI Wiesław | 96 | BIEGOLAS KOSZALIN | BOBOLICE | Drużyna | |
38 | PRZYBYLSKI Jakub | 118 | :-) | SŁUPSK | Drużyna | |
39 | KŁACZKIEWICZ Alicja | 107 | WY-BIEGANI SZCZECIN | SZCZECIN | Drużyna | |
40 | MITUNIEWICZ Adrian | 114 | BIEGOLAS KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna | |
41 | ŻUBER Anna | 131 | TEXAS | SKWIERZYNKA | Drużyna | |
42 | PYTLARCZYK Justyna | 119 | TEXAS | SKWIERZYNKA | Drużyna | |
43 | GAŁWA Marek | 102 | TEXAS | SKWIERZYNKA | Drużyna | |
44 | IZNEROWICZ Monika | 103 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | Drużyna | |
45 | BARTMAN Adam | 97 | CZTERDZIEŚCI PLUS | BIAŁOGARD | Drużyna | |
46 | MISZTAL Arkadiusz | 113 | BOBOLICE | BOBOLICE | Drużyna | |
47 | WITKOWSKA Malwina | 129 | PRZYJACIÓŁKI | BIAŁOGARD | Drużyna | |
48 | WIECZOREK Agata | 322 | PRZYJACIÓŁKI | BIAŁOGARD | Drużyna | |
49 | SKRZYDLIŃSKA Renata | 123 | CZTERDZIEŚCI PLUS | BIAŁOGARD | Drużyna | |
50 | KRAJNIK Joanna | 108 | CZTERDZIEŚCI PLUS | BIAŁOGARD | Drużyna | |
51 | SĘDZIK Iwona | 121 | CZTERDZIEŚCI PLUS | BIAŁOGARD | Drużyna | |
52 | WODNICKI Łukasz | 130 | :) | MIĘDZYZDROJE | Drużyna | |
53 | MŁODZIANOWSKA Marta | 115 | BRAK | KOSZALIN | Drużyna | |
54 | JAGŁA Żaneta | 104 | BBL | KOSZALIN | Drużyna | |
55 | JANISZ Ewelina | 106 | BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
56 | SZAJDECKA Anna | 124 | PRZYJACIÓŁKI | BIAŁOGARD | Drużyna | |
57 | BRYNKIEWICZ Anna | 98 | PEACHGANG | KOŁOBRZEG | Drużyna | |
58 | SZAŁA Angelika | 125 | PEACH GANG | KOŁOBRZEG | Drużyna | |
59 | MAJCHRZAK Hubert | 112 | SAM SOBIE | KOSZALIN | Drużyna | |
60 | NOWACZYK Wojciech | 116 | FUNINIO SZCZECIN | SZCZECIN | Drużyna | |
61 | GALANT Małgorzata | 100 | BO JAK NIE MY TO KTO?! | BIAŁOGARD | Drużyna | |
62 | GALANT Angelika | 99 | BO JAK NIE MY TO KTO?! | BIAŁOGARD | Drużyna | |
63 | GALANT Grzegorz | 101 | BO JAK NIE MY TO KTO?! | BIAŁOGARD | Drużyna | |
64 | NOWACZYK Ewa | 117 | FUNINIO SZCZECIN | SZCZECIN | Drużyna | |
65 | JANIEC Piotr | 105 | CRAZY FISH | GRYFICE | Drużyna | |
66 | KRUPA Aleksandra | 144 | LIFE4FIT | PŁOTY | Drużyna | |
67 | LIPERTOWICZ Adrianna | 111 | CRAZY FISH | GRĘBOCIN | Drużyna | |
68 | SZYMAŃSKA Monika | 127 | BRAK | DARSZYCE | Drużyna | |
69 | LEWICKI Piotr | 147 | FPP | SZCZECIN | Drużyna | |
70 | OLICHOWSKA Marzena | 153 | SURVIWAŁ TEAM | NAKIELNO | Drużyna | |
71 | NOWAKOWSKA Marta | 151 | SAMA DLA SIEBIE :) | BIAŁOGARD | Drużyna | |
72 | PYRZYŃSKA-GORZKIEWICZ Agnieszka | 157 | 3+1 | BIAŁOGARD | Drużyna | |
73 | ZIELIŃSKA Natalia | 162 | 3+1 | BIAŁOGARD | Drużyna | |
74 | ZIELIŃSKI Tomasz | 163 | 3+1 | BIAŁOGARD | Drużyna | |
75 | GIEDO Joanna | 134 | PEWNA ZADYSZKA | KOSZALIN | Drużyna | |
76 | GIEDO Radosław | 135 | PEWNA ZADYSZKA | KOSZALIN | Drużyna | |
77 | MAŃKOWSKI Dariusz | 148 | PEWNA ZADYSZKA | KOSZALIN | Drużyna | |
78 | UŁAN Emilia | 160 | PEWNA ZADYSZKA | KOSZALIN | Drużyna | |
79 | UŁAN Michał | 159 | PEWNA ZADYSZKA | KOSZALIN | Drużyna | |
80 | KANIEWSKA Anetta | 140 | PEWNA ZADYSZKA | BONIN | Drużyna | |
81 | KANIEWSKI Patryk | 142 | PEWNA ZADYSZKA | BONIN | Drużyna | |
82 | KANIEWSKI Paweł | 141 | PEWNA ZADYSZKA | BONIN | Drużyna | |
83 | MAŃKOWSKI Kacper | 149 | PEWNA ZADYSZKA | KOSZALIN | Drużyna | |
84 | HAMULAK Dariusz | 136 | BIAŁOGARD BIEGA | BIAŁOGARD | Drużyna | |
85 | HUDAK Małgorzata | 137 | TOP SECRET | KOSZALIN | Drużyna | |
86 | KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka | 143 | TOP SECRET | KOSZALIN | Drużyna | |
87 | MISZCZUK Ewelina | 150 | EFFKA | WYSOKA KAMIEŃSKA | Drużyna | |
88 | PÓŁGRABIA Cezary | 156 | PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE SZKOŁY SUKCES | BIAŁOGARD | Drużyna | |
89 | KAMIŃSKI Piotr | 139 | TOP SECRET | KOSZALIN | Drużyna | |
90 | BARANOWSKI Tomasz | 133 | TOP SECRET | KOSZALIN | Drużyna | |
91 | BARANOWSKA Anna | 132 | TOP SECRET | KOSZALIN | Drużyna | |
92 | ŻUCHOWSKA Izabela | 164 | SIOSTRY SĄSIADKI | SZCZECIN | Drużyna | |
93 | ŻUKOWSKA Joanna | 166 | SIOSTRY SĄSIADKI | SZCZECIN | Drużyna | |
94 | ŻUCHOWSKI Kamil | 165 | SIOSTRY SĄSIADKI | SZCZECIN | Drużyna | |
95 | POKRZYWIŃSKA Celina | 154 | ŁOBUZIARY | WIDUCHOWA | Drużyna | |
96 | POKRZYWIŃSKI Robert | 155 | ŁOBUZIARY | WIDUCHOWA | Drużyna | |
97 | KUCHARCZYK Elżbieta | 146 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | Drużyna | |
98 | TOMCZYK Przemysław | 193 | ATHLETIC | WAŁCZ | Drużyna | |
99 | LITWIŃSKI Michał | 178 | ATHLETIC | WAŁCZ | Drużyna | |
100 | KRAWCZYK Aleksandra | 177 | CROSSTEAM SZCZECINEK | SZCZECINEK | Drużyna | |
101 | WOLAŃSKI Przemysław | 197 | . | MYŚLIBÓRZ | Drużyna | |
102 | WELTROWSKA Alicja | 195 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | Drużyna | |
103 | PILARCZYK Katarzyna | 185 | KSF | ŚWIĄTKI | Drużyna | |
104 | SAGAŁA Patrycja | 188 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | Drużyna | |
105 | URBAN Ewelina | 194 | ANANASY Z 3 FAL | DĘBNICA KASZUBSKA | Drużyna | |
106 | KORWIN-PIOTROWSKA Paulina | 175 | ANANASY Z 3 FAL | DĘBNICA KASZUBSKA | Drużyna | |
107 | BURMAN Tomasz | 171 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | Drużyna | |
108 | SOKOŁOWSKA Tola | 191 | LUMBERJACK | KOSZALIN | Drużyna | |
109 | BORUSIŃSKA Marta | 169 | LUMBERJACK | SARBINOWO | Drużyna | |
110 | ANDRZEJCZYK Ewelina | 167 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | Drużyna | |
111 | ŻUREK Marta | 200 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
112 | ŁUBIESZKO Roksana | 179 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
113 | ZAMARA Zbigniew | 198 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
114 | ZAMARA Anna | 199 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
115 | JASIUCHNA Aleksandra | 173 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
116 | JASIUCHNA Marek | 174 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
117 | HORBIK Karolina | 172 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
118 | ANKIEWICZ Maciej | 168 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
119 | SKRZYŃSKI Kordian | 190 | GNM ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Drużyna | |
120 | POTACZEK Sylwia | 186 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
121 | RATAJEWSKA Agnieszka | 187 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
122 | KRASZEWSKA Malwina | 176 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
123 | STASIK Joanna | 192 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
124 | WOJTAŚ Katarzyna | 196 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
125 | MAŃKO Żaneta | 181 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
126 | MAŃKO Milena | 180 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
127 | MICH Kamila | 184 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
128 | MARKIEWICZ Iza | 182 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
129 | SIWEK Mirka | 189 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna | |
130 | MICH Krzysztof | 183 | CROSSFIT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | Drużyna |
Znaleziono 130 wynik(ów)