Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 421
Wystartowało : 383
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 354
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
10km
    
1MASIAREK Maciej 4270PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:51:34
2GLUSNEVS Didzis 4362RIGASenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:51:37
3JAROWICZ Jakub 4091ZIELONA GORASenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:56:05
4PILARSKI Tomasz 4382IZERY BOGATYNIABOGATYNIAMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:08
5DYBEK Pawel 4414SALOMON SUUNTO TEAMMIELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:56:19
6PITUCH Grzegorz 4140KS WYSOKAWYSOKAMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:20
Niesklasyfikowani
TERZONI Christian 4117PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIMasters M - 40 DNF00:00:02 DNF00:57:00 DNF
8GOC Paweł 4254RMTBOCHNIASenior II M - 30 00:00:0000:00:0300:57:14
9MAZUREK Marcin 4379FEHLAU RUN TEAMKRUSZEWNIAMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:57:18
BRZĄKALSKI Krzysiek 4052PRZEDWOJEWSKI TEAMPŁOCKSenior II M - 30 DNF DNF00:57:28 DNF
11JANKOWSKI Grzegorz 4073KGHM ZG RUNJACZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0200:57:34
12ŚCIESZKA Wojciech 425213 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:58:08
13OSTROWSKI Grzegorz 4317ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:0700:58:12
14TRULIS Modris 4399SUPERVARONIRIGASenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:58:22
15URBAŃCZYK Grzegorz 4365FOR RUN TEAM & ADRUNALINEPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:58:22
16RYCHTER Karol 4418THE TYCHTERSNIEMCZMasters M - 40 00:00:0000:00:1000:58:54
17JAKOWSKI Mateusz 4095BARDOSenior I M - 20 00:00:0000:00:0700:59:04
18WARWAS Radosław 4387BISKUPICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:59:29
19MALICKI Grzegorz 4310ORANGE POLSKAKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:59:54
20SZYMURA Wojciech 4189RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:00:16
21BAKALARZ Emil 4274WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:00:27
22NARWOJSZ Arkadiusz 4159RYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:00:29
23RUDZIŃSKI Jacek 4081KB HERMES GRYFINOGRYFINOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3401:00:35
24MAJCHER Piotr 4186BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0401:00:44
25CIESIELSKI Michał 4328ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:00:44
26SOCHA Seweryn 4286SII RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:00:47
27WYLEŻAŁEK Alina 4327GLIWICESenior II K - 3000:00:0000:00:0501:00:52
28MERKWA Wojciech 4325ZIOMKIWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:00:54
29KOCOUREK Martin 4411RUNCATPRAHAMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:02:46
30WILK Jacek 4397WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0901:03:14
31GAŁUSZKA Filip 4112KOKOSZKA36TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:03:52
32MALEC Artur 4096KOMORNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0401:04:05
KLEINSCHMIDT Łukasz 4086KRIS TRANS MAŁYSZKAWIERZENICAMasters M - 40 DNF00:00:06 DNF01:04:29 DNF
34ŠALIGA Jan 4410ŠÁLARUNDRMOULSenior II M - 30 00:00:0000:00:3601:04:34
35CHWEDCZUK Robert 4232ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:04:36
36JASZKIEWICZ Adrian 4292LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:04:53
37WATROS Eryk 421231 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOLUBOŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:04:55
38POPIEL Andrzej 4194POPSMART.PLKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:05:05
39SZARAPANOWSKI Marcin 4202ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:05:07
40PARZONKA Sylwester 4165KS GEPARD KEPNOMROCZENWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1401:05:08
41CZOSNOWSKI Krzysztof 4029KB HERMES GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:05:33
42STAROŃ Norbert 4016DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:05:58
43JEZIERSKI Tomasz 4183SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:06:49
44VOITIUK Dmytro 4346SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:06:52
45MOSZKOWICZ Pawel Moszkowicz 4406NAVIGATORKARNIOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4401:06:55
46WOŹNIAK Jerzy 4246#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:3201:06:59
47JĘDRZEJKO Dominik 4054BIEGAM SOBIEJASINSenior II M - 30 00:00:0000:00:0301:07:00
48PIWOWOŃSKI Paweł 4132ZAGRODNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:07:05
49SOLIŃSKI Olaf 4392WÓLKA KŁUCKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:07:19
50JAKUBCZAK Konrad 4037DEBEŚCIAKWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:07:29
51ZILGALVIS Matīss 4347SUPERVARONIRĪGAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:07:36
52DOBROWOLSKI Krzysztof 4100DZG RUNNERSSULIKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:07:47
53MIKOŁAJCZYK Krzysztof 4097KOMORNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:08:12
54DZIOB Grzegorz 4173NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚSenior II M - 30 00:00:0000:00:2201:08:13
GRUSZKA Aleksandra 4291BOGUSZÓW-GORCESenior II K - 30DNF00:00:07 DNF01:08:59 DNF
56HAMPEL Karolina 4110LUCKY LUKIZIELONA GÓRASenior I K - 2000:00:0000:00:3201:09:03
57BARANOWSKI Jacek 4375JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:09:11
58LIS Paweł 4357CENTRUM FORMY 58-100 ŚWIDNICAMIEROSZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:09:14
JERMAK Kamil 4105ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF00:00:07 DNF01:09:25 DNF
60HEJZNER Arkadiusz 4217GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:09:27
61BOGUCKA Emilia 4380WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 4000:00:0000:00:1501:09:28
62KRAWCZYK Karol 4373LENIWY INACZEJJAWORZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:09:45
PROSZAK Sebastian 4245TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOWeteran I M - 50 DNF00:00:06 DNF01:10:15 DNF
64STASIW Przemysław 4407ULTRA TRAIL FANATICSŻYRARDÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:10:16
65CAPUTA Wojciech 4409LESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:10:17
66KOWALCZYK Adam 4369STS BIEGATON - SEKCJA GÓRSKAMIKOLOWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:10:18
67SCHÜTZ Michał 4253WIELOWIEŚMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:10:24
68JANCZ Tomasz 4214JELENIA GÓRA (CIEPLICE ŚLĄSKIE-ZDRÓJ)Weteran I M - 50 00:00:0000:00:4801:11:07
69WAWRZYNIAK Małgorzata 4236#BIEGIEMWLASPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1101:11:12
70ROZNERSKA Dagmara 4152KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0101:11:13
71GOLCZAK Krzysztof 4011TEAM KGBPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:11:23
72JAWORSKA Magdalena 4018GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1801:11:24
73JOŃCZYK Rafał 4415JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:11:36
74URBANIK Łukasz 4284SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:11:44
75WITKE-ORLIKOWSKA Marta 4184KARPACZSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:11:47
76KOŚCIELNIAK Wioletta 4377RUNNERS TEAM NYSANYSAMasters K - 4000:00:0000:00:2201:11:54
77KOMAR Krystian 4192KOMARKIPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:12:07
78MAZUREK Łukasz 4027DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:12:08
79NECKAR Michał 4071HWBCWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:12:11
80KURACH Paweł 4298SII RUNNING TEAMGARWOLINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:12:15
81SALAMON Pawel 4039KOPEĆ TEAMGORZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:12:31
82ZIEMBA Michal 4326ZIOMKIRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:12:40
83MUS Pawel 4162MASATEAMLUBIESZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:12:50
84BUDZOWSKI Radosław 4116ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:12:51
85SAJAK Kamil 4098ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:12:52
86MRÓWKA Michał 4002OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:0501:12:57
87PIKOS Patryk 4136POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:12:58
88KONDYCKI Adam 4030DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:12:59
89LUBAŃSKI Mateusz 4166KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:13:06
90ZIEBA Tomek 4386JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:13:15
91NOWAK Krzysztof 4316WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:13:15
92MENDYK Maciej 4168DĄBRÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:13:15
93BRONCZAK Tomasz 4055ZBĄSZYŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:13:17
94JANUSZ Jakub 4126NOWY SĄCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:1701:13:21
95MARUCHA Tomasz 4277DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:13:34
96MRÓZ Agata 4025AFRO FIT WATAHAWAŁCZSenior II K - 3000:00:0000:00:2001:13:50
97SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 4013KB MARATON TUREKTUREKSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:13:56
98POLEK Ewa 4241BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:13:57
99GRABOŚ Nina 4314WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:1601:14:02
100GRZYBEK Sławomir 4106BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAMKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0301:14:05
101BURA Krystian 4122#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:14:38
102WOJTAL Marcin 4280#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:14:39
103JODŁOWSKI Marek 4114BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters M - 40 00:00:0000:00:0101:14:41
104WÓJCIK Michał 4157GRUPA SUDECKA GOPRSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:14:46
105GROBOSZ Jan 4312KAMIONEKSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:15:03
106WOJCIECHOWSKA Maria 4367JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:2401:15:41
107MAKOWSKA Olga 4368JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:0101:15:44
WIERZBIŃSKA Karolina 4366JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 30DNF00:00:23 DNF01:15:45 DNF
109CANDER Piotr 4374POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:16:01
110NAWROT Marek 4278BIEG Z CHRYSTUSEM!MIASTECZKO ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:16:03
111SZANDAŁA Jacek 4092CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:16:07
112ŁUKASIEWICZ Ewa 4111OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAWeteran K - 5000:00:0000:00:2901:16:08
113KUREK Michał 4343KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:16:09
114MATUSZEWSKI Łukasz 4028BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:16:11
115WOŹNIAK Paweł 4339W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:16:12
GARUS Łukasz 4264EUROCASHBYTOMMasters M - 40 DNF00:00:04 DNF01:16:12 DNF
117DOMAGAŁA Grażyna 4303WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:1501:16:14
118BOSY Hubert 4417DRUŻYNA SZPIKULESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:16:18
119GRADZIK Inga 4370KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0000:00:2801:16:21
120NASIADKA Michał 4249CIECHANOWIECSenior I M - 20 00:00:0000:00:2201:16:22
121SKOKOWSKI Maciej 4144MASŁOWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:16:26
122CHMAJ Jerzy 4248BRATKOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1501:16:27
123STASIAK Łukasz 4076LEŚNE DZIKI PRZYJACIELSKA GRUPA BIEGOWALESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:16:30
124SZULC Krzysztof 4393ALBATROSYWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:16:30
125KUDŁA Joanna 4223KUDŁATE MAKARONYWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:2001:16:31
126KUŁAGA Sebastian 4371MIRAZ RACE TEAMMYSLOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:16:33
127WOJCIECHOWSKA Aleksandra 4297POZNAŃ (POZNAŃ-WILDA)Senior II K - 3000:00:0000:00:2001:16:42
128FLAGA Iwona 4205LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:0801:16:43
129JAMRÓZ Wojciech 4229KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2201:16:45
130ŻUKOWSKI Karol 4321ZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:16:46
131WOŁKOWYCKI Paweł 4403BIEGAM Z KAJĄBIAŁYSTOKSenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:16:52
132WAWRZYNIAK Damian 4104WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:3501:16:53
133URBAŃSKI Michał 4282LĄDEK-ZDRÓJ RUNNERSLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:17:19
134LANGE Paweł 4137ALSTOM KATOWICEKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2401:17:20
135SYPNIEWSKI Krystian 4139ZBGBPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:17:34
136JÓZEFIAK Beata 4330PLEWISKASenior II K - 3000:00:0000:00:3201:17:34
137SZKÓDLIŃSKI Bartosz 4118ODDYCHAJSWOBODNIE.PLPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:17:36
138GŁADYKOWSKI Łukasz 4187PGB SPORTOWA PACZKAGNIEWMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:17:37
139KARNICKA Iwona 4019DZG RUNNERSZGORZELECMasters K - 4000:00:0000:00:0501:17:49
140TRZECIAK Andrzej 4323PURA VIDA TEAMLEGNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:3201:17:49
141HENECZKOWSKI Łukasz 4094BORN TO RUNPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0201:17:53
142KOTRA Jacek 4383POLA&GAJA TEAMSMOLNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2401:17:55
143KARLIK Łukasz 4281ES TEAMMYSŁOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2801:17:56
144GARCZYŃSKI Darek 4150KATOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0201:17:58
145HACUŚ Jacek 4059DUSZNIKI ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:18:07
146CHRAPLEWSKA Karolina 4342POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1801:18:08
147PRZYBYTKOWSKI Adam 4308NIE ZRZESZONYBYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:18:15
148KUK Urszula 4174WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:5801:18:16
149KUROWSKI Aleksander 4089SZCZAWNO ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:18:44
150PFITZENREUTER Justin 4258BERLINSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:19:03
151KRYCH Paweł 4051MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:19:08
152SOBCZYK Grzesiu 4167WIELUŃ BIEGAWIELUŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:19:25
153LIS Sebastian 4044KB DĘBIECPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:19:33
154WYSMOLIŃSKI Piotr 4302OSIELSKOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2601:19:41
155RUDNICKI Krzysztof 4306KIETRZSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:19:42
156JANIK Beata 4156RUNDOMSKORADOMSKOSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:19:43
157ANTKOWIAK Michał 4178MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:19:49
158SKŁADANOWSKA Beata 4263EUROCASHWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:0401:19:49
159ANTKOWIAK Monika 4177MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:00:0000:00:3301:19:50
160KARCZYŃSKA Eliza 4050MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:4101:19:55
161CIEMBOROWICZ Karol 4354#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4101:19:56
162KRZEPKOWSKI Radosław 4049ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:0401:20:05
163KASPROWSKI Michał 4309ZDOBYWCY GÓRSKICH SZCZYTÓWŁAZISKA GÓRNESenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:20:38
164JABKOWSKI Łukasz 4007KHG GROUPWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:3301:20:44
165IWASZKOWSKI Andrzej 4053PRUDNIKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5201:21:13
166KÓZKA Przemo 4208NBR TEAMSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:18
167ŁAPIŃSKI Adam 4179AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4001:21:25
168POGORZELSKI Mariusz 4269HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:21:26
169GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 4421COMFORT ZONEGLIWICEMasters K - 4000:00:0000:00:2901:21:27
170BASIAK Michał 4265WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:21:27
171KACZMAREK Mirosław 4372RUNNER'S POWER ŚREMŚREMSenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:21:28
172DUDA Dariusz 4080MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:21:30
173NIŻEWSKI Paweł 4405KRAKOWIAK ULTRA TEAMCZAPURYMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:31
174BOROWIK Łukasz 4014CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:21:32
175LEWANDOWSKI Rafał 4090SPCTORUŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4801:21:34
176WYSMOLIŃSKI Rafał 4296BIERNATKIMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:21:40
177ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka 4355MOSINAMasters K - 4000:00:0000:00:3401:21:40
178KANIEWSKA Agnieszka 4416POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1301:21:52
179POPRAWA Przemysław 4391PIOMAT TEAMKOBYLINMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:21:53
180BARAN Dariusz 4332RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:21:54
181CHOJKA-BARTOSZKO Karolina 4084DAWIDY BANKOWEMasters K - 4000:00:0000:00:2601:21:55
182FALBA Karol 4404GDAŃSKMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:21:56
183PATROŃSKI Adam 4180ŻARŁOKIWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:3001:21:58
184ANSONS Karlis 4193SUPERVARONIIKSKILESenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:22:19
185ŁESKE Jan 4017ZA LINIĄ METYGRODZISK WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:22:28
186BOROWCZYK Marcin 4340ULTRASICZMOŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:22:29
187DEMBY Michał 4290POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2001:22:34
188PAWŁOWSKI Paweł 4155KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0401:22:36
189PILARSKI Tomasz 4289DOBRODZIEŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:22:47
190CZESNY Bartosz 4043BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTARŁÓWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1801:22:49
191GACHOWSKI Łukasz 4078WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:22:51
192RUTKOWSKI Mateusz 4022WAKACYJNA DEMOLKASKIERNIEWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:22:52
193CHOCIAJ Daniel 4058ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZMasters M - 40 00:00:0000:00:4501:22:53
194HŁASKO Anna 4313JÓZEFÓWSenior I K - 2000:00:0000:00:3501:23:08
195JABŁOŃSKI Jakub 4198PRO366POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:23:15
196KANIEWSKI Michał 4244ORANGE POLSKAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:23:30
197FRAŃSKI Łukasz 4222NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:23:33
198GAWCZYŃSKI Marcel 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:23:43
199BOMBA Alina 4363WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:1501:23:46
200KALETA Leszek 4074WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:23:50
201JANUSZEK Witold 4191LUBIĘ BIEGAĆWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0601:24:42
202PIELATOWSKI Adam 4127DIRTY SPARROWSPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:24:53
203CISZEWSKI Maciej 4307SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2901:25:10
204GIERADA Mateusz 4072GLIWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3601:25:13
205CHYLIŃSKI Łukasz 4004CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:25:20
206SOBANIA Tomasz 4268PIAST GLIWICEGLIWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:1401:25:23
207PLEWA Piotr 43564 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:25:23
208IWANEK Przemysław 4001BHUBISKUPICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4201:25:32
209MELON Krzysztof 4398KIELCESenior II M - 30 00:00:0000:00:5901:25:33
210NIEZNAJ Beata 4056ZABIEGANI MIELECMIELECSenior II K - 3000:00:0000:00:1801:25:36
211KROCZYŃSKA Kinga 4320KOŁOBRZEGMasters K - 4000:00:0000:00:1501:25:36
212FORMA Paulina 4333KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:5101:25:37
213KURZACZ Orfeusz 43044RUN TEAM PIŁAPIŁAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2501:25:37
214KUBECZAK Debora 4364ZDUNYSenior II K - 3000:00:0000:00:4101:25:39
215KUŚ Jakub 4324KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:25:40
216KUSTRA Klaudia 4119NYSASenior II K - 3000:00:0000:00:1301:25:50
217ANTKOWICZ Marcin 4088PROZAC TEAM NYSANYSAMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:25:51
218JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4412CZĘSTOCHOWAMasters K - 4000:00:0000:00:2701:25:55
219CHOŁOTA Marek 4287PIŁAMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:25:56
220GREGROWSKI Krzysztof 4381PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4801:25:58
221WOJTYCZKA Katarzyna 4228GÓRAL Z MAZUR RUNNIG TEAMRUDA ŚLĄSKASenior II K - 3000:00:0000:00:2001:26:01
PODLECKI Wojciech 4143ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II M - 30 DNF00:00:46 DNF01:26:02 DNF
223SYNOWIEC Dawid 4218BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4701:26:19
224KWIECIŃSKA Małgorzata 4394BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOSenior II K - 3000:00:0000:00:3401:26:21
225PASTERNAK Daniel 4338BYSTRZYCA KLODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:0101:26:21
226BŁASZCZYK Luiza 4129MECHLINSenior I K - 2000:00:0000:00:2401:26:22
227KAWIK-BARTOSIK Anna 4041KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:4401:26:37
228SUCHODOLA Piotr 4401KRUPNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:3901:26:39
KARAŚ Marek 4242PODGÓRZ TORUŃTORUŃWeteran II M - 60DNF00:00:48 DNF01:26:41 DNF
230SZAFRANIEC Monika 4334KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:5101:26:55
231DWORNIK Małgorzata 4188WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:2301:27:00
232JASICKI Krzysztof 4378RUNHOGS TYCHYTYCHYMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:27:02
233GÓRECKI Marcin 4250WIRŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:01:0701:27:03
234MASŁOWSKI Robert 4171ANTON TEAMŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:27:04
235KLAWIKOWSKI Mateusz 4348JACEK BIEGA RUNNINGTEAMWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:2701:27:05
236RADWANSKI Tomasz 4267PIECHOTĄ PO SCHODACHŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:01:0801:27:06
237SKROBAŃSKA Katarzyna 4200SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEMasters K - 4000:00:0000:00:1901:27:07
238GERUS Wiesław 4390WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5401:27:20
239ALBIGOWSKA Magdalena 4388POZYTYWNIE_ROZBIEGANAŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:27:27
240KRAWIEC Dominik 4123KROSNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:27:28
241LISIECKI Tomasz 4060WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:27:29
242FARION Marzena 4061THE FARIONSSTRZEGOMMasters K - 4000:00:0000:00:4101:27:29
243TOMCZAK Rafał 4169MIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:27:32
244WACHNIENKO Błażej 4021ŚLĘZAK TEAMLUBINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3201:27:33
245SOCHAJ Anna 4170FUKUNDAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3301:27:34
246KRECHOWIEC Marcin 4131BŁAŻEJEWOMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:27:37
247DUDA Marcin 4420SIDZINAMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:27:40
248MORAWSKI Maciej 4331GULO GULO CLUB POLANDNIEMCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:4201:27:47
249PAKUŁA Włodzimierz 4151GŁOWNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:27:59
250SADOWSKI Marek 4181MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0101:28:07
251HELWICH Agnieszka 4085HERLEVMasters K - 4000:00:0000:00:2601:28:16
252BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 4396GO! GOWARZEWOGOWARZEWOMasters K - 4000:00:0000:00:4901:28:18
253WOJNAROWSKI Damian 4149KS LENIWIECKĘPNOSenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:28:21
254SEREK Roman 4109SUPADUPAFLYBRZEŚCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:28:29
255BŁASZKIEWICZ Klaudia 4335#ZALINIAMETYPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:4901:28:31
256GWOŹDZIEWICZ Tomasz 4337BYTOMMasters M - 40 00:00:0000:00:2301:28:31
257LEBODA Katarzyna 4315WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 3000:00:0000:00:5701:28:35
258CZECH Dariusz 4227W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4801:28:40
259CHOMISZCZAK Bogdan 4147POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3601:28:45
260KOLEJ Monika 4120DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .Masters K - 4000:00:0000:00:2001:28:47
261MROZIK Mariusz 4146SZCZECINEKMasters M - 40 00:00:0000:00:2101:28:48
262STONOGA Tomasz 4349KITE TEAMOZIMEKMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:28:50
263MASEWICZ Grzegorz 4042KB ZOFANNA GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WLKPMasters M - 40 00:00:0000:01:1401:28:51
264OLESIŃSKA Martyna 4220W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:0000:00:4901:28:51
265SZAJEK Arkadiusz 4385ARVATO S.C. REPPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0801:28:56
266KOLASA Andrzej 4154KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran II M - 6000:00:0000:00:0301:29:01
267PODHAJNY Piotr 4160ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:29:10
268NAJDUK Daniel 4034ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3901:29:11
269WOŹNIAK Andrzej 4010BRZEG DOLNYWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4201:29:21
RYCHŁOWSKI Ryszard 4020PIŁAWeteran I M - 50 DNF00:00:25 DNF01:29:24 DNF
271ZAŁUSKI Piotr 4175PECNA TEAMPECNAMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:29:25
272KAŹMIERCZAK Adam 4005POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0101:29:29
273RAKOWSKA Natalia 4350FOREST GANG BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:0000:01:0601:29:41
274BEDARCZYK Bogusław 4360PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1201:29:47
275SOSZYŃSKA Katarzyna 4301ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters K - 4000:00:0000:00:0401:29:56
276ZAŁUSKI Dominik 4176PECNA TEAMPECNASenior I M - 20 00:00:0000:00:3801:29:59
277SŁOWIK Roman 4235ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0001:30:14
278SERAFIN Michał 4087HWBCWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:30:18
PODSADNY Bartosz 4203POZNAŃSenior II M - 30 DNF00:00:33 DNF01:30:25 DNF
280MISTUR Szymon 4023PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 00:00:0000:00:2301:30:28
281CHORĄŻY Izabela 4209DOBROSZYCESenior II K - 3000:00:0000:00:4601:30:35
282DOMINIAK Bartosz 4012WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:30:48
PELC Tomasz 4145DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICASenior II M - 30 DNF00:00:47 DNF01:31:10 DNF
284BAR Aleksandra 4376GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4000:00:0000:00:3001:31:31
285CHOLEWIŃSKI Rafał 4182SUPADUPAFLYPARSZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4301:31:37
286KOCHAŃSKI Tomasz 4033PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:32:12
287HAUSMAN Magdalena 4009PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZMasters K - 4000:00:0000:00:1101:32:13
288ANACZKOWSKI Mirosław 4295ZANTYR SZTUMSZTUMWeteran II M - 6000:00:0000:00:2601:32:22
289CZERWIŃSKI Łukasz 4040RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:32:33
290KOSTRZEWSKI Maciej 4003AAM RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:32:37
291OLCZYK Andrzej 4015PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4501:32:38
292MIKLAS Jarek 4026Off Road Runners Benefit SystemsGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:01:1101:32:38
293KOPCZYŃSKI Paweł 4329WIERZBICZANYMasters M - 40 00:00:0000:01:1401:32:55
294RYŚNIK Błażej 4260WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5201:33:24
295SKORNIAK Katarzyna 4413WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:33:39
296ROZNERSKI Łukasz 4153KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:34:04
297TURLEJ Dariusz 4204BEZ KONDYCJIWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:01:0501:34:06
298KACZMAREK Magdalena 4062POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5401:34:07
299LEDNICKI Michał 4384ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0000:01:0901:34:09
300MAŁEK Paweł 4148PGB SPORTOWAPACZKARZESZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5101:34:14
301MUSIAŁ Paweł 4133BIEGAJĄCY WARIACI BEZ GACIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:0101:34:20
302NOSKI Mariusz 4402BIELAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:34:21
303CYMBORSKA Jolanta 4134WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:1701:34:21
304ZAWADA Maciej 4251KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:34:23
305RYNG Jakub 4195KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWALIGOTA GÓRNAMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:34:26
306SZWARC Grzegorz 4196ARVATO S.C. REPPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0901:34:28
307JUNIK Łukasz 4031MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5601:34:30
308FROŃ Kamila 4008WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:2801:34:32
309GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4213GÓRYLASYKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 4000:00:0000:00:5701:34:33
310MITEK Dorota 4293KBSUKCES ŻMIGRÓDBYCHOWOWeteran K - 5000:00:0000:00:3101:34:38
311MITEK Andrzej 4247KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:34:39
312JOWSA Paweł 4066POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0501:34:40
313ZDUNEK Mariusz 4283ROXYWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:34:40
314SOLAREWICZ Andrzej 4216KGB KLUCZBORKKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:34:41
315FOGT Monika 4262GDYNIAMasters K - 4000:00:0000:00:5201:34:42
316SIEROCIN Agata 4035GDYNIASenior II K - 3000:00:0000:00:5101:34:42
317ZIĘTEK Katarzyna 4045JAWORZNOSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:34:43
318GIŻEWSKI Grzegorz 4158GŁOWNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3201:34:48
319JAKUBIAK Anna 4070RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 5000:00:0000:00:3901:34:51
HRYCAJ Mariusz 4065REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters M - 40 DNF00:00:47 DNF01:35:02 DNF
321HERDZINA Wojciech 4057MIRAZ RACE TEAMCHYBIEMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:35:06
322NEUMANN Beata 4115CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWWeteran K - 5000:00:0000:00:2301:35:12
323PODBIELSKA Gosia 4161OSPRO OCR TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:01:1601:35:29
324BURLIGA Marzena 4038BP RUNNING TEAM GLIWICEKNURÓWMasters K - 4000:00:0000:00:1201:35:45
325BURLIGA Mariusz 4099Stallentis Active TeamKNURÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:35:46
326WIŚNIEWSKI Tomasz 4211METAL CHERRYALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:35:48
327MASZKOWSKI Piotr 4215OBORYGENILUBNÓWMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:36:00
328BOKSA Małgorzata 4351NIEZRZESZONAZIĘBICEWeteran II K - 6000:00:0000:00:2401:36:06
329CEBO Agnieszka 4077MIRAZ RACE TEAMBYTOMSenior II K - 3000:00:0000:00:4001:36:13
330CHOMICZ Andrzej 4261NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:36:18
331GORCZYCA Lukasz 4239NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOMasters M - 40 00:00:0000:00:5901:36:18
332SUCHOCKI Grzegorz 4238NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0101:36:19
333MOREVA Daria 4322TRAIL RUNNING SCHOOLWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:3501:36:34
334SKWIERCZYŃSKI Sylwester 4224WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:4601:36:38
335GIBALSKA Marzena 4221OBORYGENI0BORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0000:01:0501:37:12
336HEJNA Łukasz 4389WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:37:15
337DANOWSKI Jakub 4273MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:37:24
338JERCZYŃSKI Tomasz 4240NOWOCZESNAŁĘKA OPATOWSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:37:34
339DOMAGAŁA Konrad 4219KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:37:40
340GOSPODAREK Łukasz 4102DRUŻYNA STASIAJANCZEWOMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:37:56
341PIETRAKOWSKI Grzegorz 4352SZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:01:0201:38:21
342STRONIKOWSKI Wojciech 4190DRUŻYNA STASIASTEBLÓWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0301:38:22
JAGODZIŃSKA Paulina 4036ZABIEGANI MIELEC/ WKURW_TEAMMIELECMasters K - 40DNF00:00:18 DNF01:38:32 DNF
344BUSS Jakub 4069KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1101:38:50
345JERCZYŃSKA Beata 4225PIASKIMasters K - 4000:00:0000:00:4001:38:51
346JERCZYŃSKI Radosław 4226PIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:38:55
347KOŚCIELNIAK Marek 4163MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:39:43
348HOJDA Mariusz 4419COOL GUYS CAPITALWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:1501:39:51
349KOS Wojciech 4124PARKRUN KALISZKALISZWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5801:39:53
350KRAWCZYK Mirosław 4101MJ METAL OŚWIĘCIMOŚWIECIMWeteran II M - 6000:00:0000:01:0401:39:59
351MILEWSKI Andrzej 4107#TEAMKALDUN/#SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:40:02
351PIOTROWSKA Anna 4108POGORZELMasters K - 4000:00:0000:00:5601:40:03
353CZOSZYK-KAWALA Olga 4201ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5101:40:42
354PRZYBYSZEWSKA Dominika 4199ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:40:42
355PALUSZKIEWICZ Rafał 4141SPP TEAM / ŚWIERCZEWO RUNLUBOŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:40:43
356OCIEPA Dariusz 4142MYSZKÓWMasters M - 40 00:00:0000:01:1001:41:19
PIETRZAK Anna 4233WROCŁAWMasters K - 40DNF00:00:39 DNF01:41:20 DNF
CHOJNOWSKA Dominika 4047IŁAWASenior I K - 20DNF00:01:09 DNF01:41:21 DNF
GILEWSKI Bartlomiej 4079WARSZAWASenior II M - 30 DNF00:01:13 DNF01:41:21 DNF
360MURASOVAITE Viktorija 4300LONDONSenior II K - 3000:00:0000:01:1001:41:30
361LAJTER Jerzy 41724 RUN TEAM PIŁAPIŁAWeteran II M - 6000:00:0000:01:0401:41:30
362DA COSTA Kamila 4299LONDONSenior I K - 2000:00:0000:01:1001:41:31
KOZERA Kamil 4103HARPAGAN SOSNOWIECDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF00:00:56 DNF01:41:43 DNF
364JANKOWSKI Tom 4083QCESZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:41:56
365WIELICZKO Rafał 4067ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:42:01
366WIELICZKO Dagmara 4068ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:42:09
OWCZARZAK Daria 4311BYDGOSZCZSenior II K - 30DNF00:01:06 DNF01:42:19 DNF
368DERSLEY Stephen 4305POZNANWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1001:42:30
369DĄBROWSKI Artur 4400ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:47:45
GAJ-JURCZYK Renata 4046STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWINBRZESKIMasters K - 40DNF00:01:03 DNF01:48:43 DNF
MAŁGORZATA Modelska 4341AZS AWF MASTERSKRAKÓWSenior II K - 30DNF00:00:21 DNF01:51:01 DNF
CHOJNOWSKA Barbara 4075IŁAWAWeteran K - 50DNF00:01:09 DNF01:53:14 DNF
WASILKOWSKI Jerzy 4135CYSTIC FIBROSIS RUNNING TEAMKALISZWeteran I M - 50 DNF00:00:16 DNF01:54:07 DNF
SZAŁAJSKA Monika 4006POZNAŃSenior I K - 20DNF00:01:03 DNF01:54:10 DNF
375ŹRÓDLEWSKA Anna 4271OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:0000:00:5901:55:51
376SZCZERBICKI Bartłomiej 4197OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:0000:01:0001:55:51
RURKA Grzegorz 4138SAMBIEGAMWARSZAWAWeteran I M - 50 DNF00:01:07 DNF02:04:02 DNF
TOMASZEWSKI Mariusz 4210LIPNICAMasters M - 40 DNF00:00:01 DNF02:06:45 DNF
RZECZYŃSKA Anna 4121BBL GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 40DNF00:00:09 DNF02:06:46 DNF
KLINOWSKI Mirosław 4259ŚREMMasters M - 40 DNF00:01:01 DNF02:06:46 DNF
DNCCZACHOWSKI Michal 4353SEGMENT 25 M5WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0005:03:06
DNCHANGIEL Urszula 4336ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWSenior II K - 3000:00:0005:03:06
383CHYLIŃSKI Sławomir 4237NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:01
Znaleziono 383 wynik(ów)