Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 421
Wystartowało : 383
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 354
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
10km
D1
24km
     
1MASIAREK Maciej 4270PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:51:3402:13:03
2GLUSNEVS Didzis 4362RIGASenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:51:3702:14:26
3PILARSKI Tomasz 4382IZERY BOGATYNIABOGATYNIAMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:0802:24:56
4PITUCH Grzegorz 4140KS WYSOKAWYSOKAMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:2002:25:08
5DYBEK Pawel 4414SALOMON SUUNTO TEAMMIELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:56:1902:27:15
6GOC Paweł 4254RMTBOCHNIASenior II M - 30 00:00:0000:00:0300:57:1402:27:44
Niesklasyfikowani
TERZONI Christian 4117PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIMasters M - 40 DNF00:00:02 DNF00:57:00 DNF02:27:47 DNF
8MAZUREK Marcin 4379FEHLAU RUN TEAMKRUSZEWNIAMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:57:1802:28:06
9ŚCIESZKA Wojciech 425213 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:58:0802:28:30
10JAROWICZ Jakub 4091ZIELONA GORASenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:56:0502:30:46
11URBAŃCZYK Grzegorz 4365FOR RUN TEAM & ADRUNALINEPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:58:2202:30:59
BRZĄKALSKI Krzysiek 4052PRZEDWOJEWSKI TEAMPŁOCKSenior II M - 30 DNF DNF00:57:28 DNF02:33:27 DNF
13RUDZIŃSKI Jacek 4081KB HERMES GRYFINOGRYFINOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3401:00:3502:36:16
14OSTROWSKI Grzegorz 4317ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:0700:58:1202:36:16
15RYCHTER Karol 4418THE TYCHTERSNIEMCZMasters M - 40 00:00:0000:00:1000:58:5402:36:17
16SOCHA Seweryn 4286SII RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:00:4702:36:18
17JANKOWSKI Grzegorz 4073KGHM ZG RUNJACZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0200:57:3402:36:48
18MAJCHER Piotr 4186BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0401:00:4402:37:26
19TRULIS Modris 4399SUPERVARONIRIGASenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:58:2202:37:45
20BAKALARZ Emil 4274WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:00:2702:37:50
21MALICKI Grzegorz 4310ORANGE POLSKAKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:59:5402:38:27
22WARWAS Radosław 4387BISKUPICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:59:2902:38:43
23WYLEŻAŁEK Alina 4327GLIWICESenior II K - 3000:00:0000:00:0501:00:5202:39:03
24MERKWA Wojciech 4325ZIOMKIWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:00:5402:39:22
25JAKOWSKI Mateusz 4095BARDOSenior I M - 20 00:00:0000:00:0700:59:0402:40:15
26KOCOUREK Martin 4411RUNCATPRAHAMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:02:4602:41:48
27SZYMURA Wojciech 4189RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:00:1602:42:43
28NARWOJSZ Arkadiusz 4159RYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:00:2902:42:44
29CIESIELSKI Michał 4328ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:00:4402:46:37
30PARZONKA Sylwester 4165KS GEPARD KEPNOMROCZENWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1401:05:0802:48:39
31GAŁUSZKA Filip 4112KOKOSZKA36TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:03:5202:48:45
32CHWEDCZUK Robert 4232ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:04:3602:48:47
33ŠALIGA Jan 4410ŠÁLARUNDRMOULSenior II M - 30 00:00:0000:00:3601:04:3402:48:54
34SOLIŃSKI Olaf 4392WÓLKA KŁUCKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:07:1902:49:01
35MALEC Artur 4096KOMORNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0401:04:0502:49:39
36WILK Jacek 4397WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0901:03:1402:50:30
37POPIEL Andrzej 4194POPSMART.PLKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:05:0502:50:48
38SZARAPANOWSKI Marcin 4202ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:05:0702:50:53
39MOSZKOWICZ Pawel Moszkowicz 4406NAVIGATORKARNIOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4401:06:5502:51:34
40WATROS Eryk 421231 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOLUBOŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:04:5502:53:53
41JASZKIEWICZ Adrian 4292LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:04:5302:54:46
42CZOSNOWSKI Krzysztof 4029KB HERMES GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:05:3302:56:12
43WOŹNIAK Jerzy 4246#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:3201:06:5902:56:13
KLEINSCHMIDT Łukasz 4086KRIS TRANS MAŁYSZKAWIERZENICAMasters M - 40 DNF00:00:06 DNF01:04:29 DNF02:56:26 DNF
45BARANOWSKI Jacek 4375JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:09:1102:56:32
GRUSZKA Aleksandra 4291BOGUSZÓW-GORCESenior II K - 30DNF00:00:07 DNF01:08:59 DNF02:57:00 DNF
47PIWOWOŃSKI Paweł 4132ZAGRODNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:07:0502:57:12
48VOITIUK Dmytro 4346SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:06:5202:57:56
49BOGUCKA Emilia 4380WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 4000:00:0000:00:1501:09:2802:58:34
50JĘDRZEJKO Dominik 4054BIEGAM SOBIEJASINSenior II M - 30 00:00:0000:00:0301:07:0002:58:45
51STAROŃ Norbert 4016DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:05:5802:58:45
52ZILGALVIS Matīss 4347SUPERVARONIRĪGAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:07:3602:58:49
53JEZIERSKI Tomasz 4183SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:06:4902:59:31
54JAKUBCZAK Konrad 4037DEBEŚCIAKWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:07:2902:59:37
55DZIOB Grzegorz 4173NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚSenior II M - 30 00:00:0000:00:2201:08:1303:00:55
56ŁUKASIEWICZ Ewa 4111OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAWeteran K - 5000:00:0000:00:2901:16:0803:01:04
57JOŃCZYK Rafał 4415JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:11:3603:01:18
58KRAWCZYK Karol 4373LENIWY INACZEJJAWORZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:09:4503:02:02
59KOWALCZYK Adam 4369STS BIEGATON - SEKCJA GÓRSKAMIKOLOWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:10:1803:02:46
60JANUSZ Jakub 4126NOWY SĄCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:1701:13:2103:02:49
61KOŚCIELNIAK Wioletta 4377RUNNERS TEAM NYSANYSAMasters K - 4000:00:0000:00:2201:11:5403:02:53
62MIKOŁAJCZYK Krzysztof 4097KOMORNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:08:1203:03:48
63MARUCHA Tomasz 4277DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:13:3403:04:10
64JANCZ Tomasz 4214JELENIA GÓRA (CIEPLICE ŚLĄSKIE-ZDRÓJ)Weteran I M - 50 00:00:0000:00:4801:11:0703:04:13
JERMAK Kamil 4105ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF00:00:07 DNF01:09:25 DNF03:05:03 DNF
66JAWORSKA Magdalena 4018GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1801:11:2403:05:23
67GOLCZAK Krzysztof 4011TEAM KGBPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:11:2303:05:24
68CAPUTA Wojciech 4409LESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:10:1703:06:06
69KUŁAGA Sebastian 4371MIRAZ RACE TEAMMYSLOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:16:3303:06:21
70HEJZNER Arkadiusz 4217GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:09:2703:06:29
71PIKOS Patryk 4136POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:12:5803:06:45
72GROBOSZ Jan 4312KAMIONEKSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:15:0303:06:51
73WAWRZYNIAK Małgorzata 4236#BIEGIEMWLASPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1101:11:1203:06:54
74ZIEBA Tomek 4386JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:13:1503:07:01
75WITKE-ORLIKOWSKA Marta 4184KARPACZSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:11:4703:07:16
76ROZNERSKA Dagmara 4152KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0101:11:1303:07:26
77KURACH Paweł 4298SII RUNNING TEAMGARWOLINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:12:1503:07:44
78KOMAR Krystian 4192KOMARKIPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:12:0703:07:59
PROSZAK Sebastian 4245TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOWeteran I M - 50 DNF00:00:06 DNF01:10:15 DNF03:07:59 DNF
80WOŹNIAK Paweł 4339W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:16:1203:08:19
81DOBROWOLSKI Krzysztof 4100DZG RUNNERSSULIKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:07:4703:09:25
82BUDZOWSKI Radosław 4116ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:12:5103:09:31
83SAJAK Kamil 4098ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:12:5203:09:32
84GRABOŚ Nina 4314WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:1601:14:0203:09:36
85NECKAR Michał 4071HWBCWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:12:1103:09:40
86LUBAŃSKI Mateusz 4166KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:13:0603:09:42
87HAMPEL Karolina 4110LUCKY LUKIZIELONA GÓRASenior I K - 2000:00:0000:00:3201:09:0303:11:14
88POLEK Ewa 4241BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:13:5703:12:18
89MAZUREK Łukasz 4027DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:12:0803:12:26
90KONDYCKI Adam 4030DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:12:5903:12:29
91URBANIK Łukasz 4284SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:11:4403:13:41
92LIS Paweł 4357CENTRUM FORMY 58-100 ŚWIDNICAMIEROSZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:09:1403:13:48
93SALAMON Pawel 4039KOPEĆ TEAMGORZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:12:3103:14:09
94WOJCIECHOWSKA Maria 4367JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:2401:15:4103:14:32
95MAKOWSKA Olga 4368JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:0101:15:4403:14:33
WIERZBIŃSKA Karolina 4366JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 30DNF00:00:23 DNF01:15:45 DNF03:14:34 DNF
97FLAGA Iwona 4205LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:0801:16:4303:14:56
98KRZEPKOWSKI Radosław 4049ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:0401:20:0503:15:04
99KUREK Michał 4343KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:16:0903:15:21
100MUS Pawel 4162MASATEAMLUBIESZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:12:5003:15:48
101MRÓWKA Michał 4002OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:0501:12:5703:15:54
102KUK Urszula 4174WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:5801:18:1603:16:07
103GRADZIK Inga 4370KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0000:00:2801:16:2103:16:08
104NASIADKA Michał 4249CIECHANOWIECSenior I M - 20 00:00:0000:00:2201:16:2203:17:37
105JODŁOWSKI Marek 4114BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters M - 40 00:00:0000:00:0101:14:4103:17:55
106NOWAK Krzysztof 4316WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:13:1503:18:02
107ZIEMBA Michal 4326ZIOMKIRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:12:4003:18:13
108SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 4013KB MARATON TUREKTUREKSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:13:5603:18:43
109WOŁKOWYCKI Paweł 4403BIEGAM Z KAJĄBIAŁYSTOKSenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:16:5203:18:51
110BOROWCZYK Marcin 4340ULTRASICZMOŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:22:2903:18:54
111CANDER Piotr 4374POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:16:0103:19:01
112WOJCIECHOWSKA Aleksandra 4297POZNAŃ (POZNAŃ-WILDA)Senior II K - 3000:00:0000:00:2001:16:4203:19:36
113JÓZEFIAK Beata 4330PLEWISKASenior II K - 3000:00:0000:00:3201:17:3403:19:46
114GARCZYŃSKI Darek 4150KATOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0201:17:5803:19:50
115CHMAJ Jerzy 4248BRATKOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1501:16:2703:19:56
116GRZYBEK Sławomir 4106BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAMKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0301:14:0503:19:58
117CIEMBOROWICZ Karol 4354#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4101:19:5603:19:59
118MRÓZ Agata 4025AFRO FIT WATAHAWAŁCZSenior II K - 3000:00:0000:00:2001:13:5003:20:20
119SCHÜTZ Michał 4253WIELOWIEŚMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:10:2403:20:22
120SKOKOWSKI Maciej 4144MASŁOWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:16:2603:20:31
121PFITZENREUTER Justin 4258BERLINSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:19:0303:20:34
122TRZECIAK Andrzej 4323PURA VIDA TEAMLEGNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:3201:17:4903:20:34
123ŻUKOWSKI Karol 4321ZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:16:4603:20:35
124RUDNICKI Krzysztof 4306KIETRZSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:19:4203:20:52
125BRONCZAK Tomasz 4055ZBĄSZYŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:13:1703:20:56
126WAWRZYNIAK Damian 4104WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:3501:16:5303:21:26
127MENDYK Maciej 4168DĄBRÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:13:1503:21:46
128WÓJCIK Michał 4157GRUPA SUDECKA GOPRSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:14:4603:21:49
129MATUSZEWSKI Łukasz 4028BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:16:1103:22:05
130ANTKOWIAK Michał 4178MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:19:4903:22:51
131ANTKOWIAK Monika 4177MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:00:0000:00:3301:19:5003:22:51
132LANGE Paweł 4137ALSTOM KATOWICEKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2401:17:2003:23:00
133WYSMOLIŃSKI Rafał 4296BIERNATKIMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:21:4003:23:03
134KARLIK Łukasz 4281ES TEAMMYSŁOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2801:17:5603:23:09
135SZKÓDLIŃSKI Bartosz 4118ODDYCHAJSWOBODNIE.PLPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:17:3603:23:12
136SZANDAŁA Jacek 4092CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:16:0703:23:12
137CHOJKA-BARTOSZKO Karolina 4084DAWIDY BANKOWEMasters K - 4000:00:0000:00:2601:21:5503:23:43
138KARNICKA Iwona 4019DZG RUNNERSZGORZELECMasters K - 4000:00:0000:00:0501:17:4903:23:49
139PAWŁOWSKI Paweł 4155KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0401:22:3603:23:55
140CHOCIAJ Daniel 4058ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZMasters M - 40 00:00:0000:00:4501:22:5303:24:28
141IWASZKOWSKI Andrzej 4053PRUDNIKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5201:21:1303:24:51
142SZULC Krzysztof 4393ALBATROSYWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:16:3003:25:08
143PATROŃSKI Adam 4180ŻARŁOKIWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:3001:21:5803:25:10
144KALETA Leszek 4074WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:23:5003:25:45
GARUS Łukasz 4264EUROCASHBYTOMMasters M - 40 DNF00:00:04 DNF01:16:12 DNF03:25:47 DNF
146CHRAPLEWSKA Karolina 4342POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1801:18:0803:25:53
147SYPNIEWSKI Krystian 4139ZBGBPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:17:3403:25:54
148HENECZKOWSKI Łukasz 4094BORN TO RUNPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0201:17:5303:26:01
149JANIK Beata 4156RUNDOMSKORADOMSKOSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:19:4303:26:39
150SOBCZYK Grzesiu 4167WIELUŃ BIEGAWIELUŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:19:2503:27:08
151WYSMOLIŃSKI Piotr 4302OSIELSKOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2601:19:4103:27:11
152JAMRÓZ Wojciech 4229KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2201:16:4503:27:14
153MELON Krzysztof 4398KIELCESenior II M - 30 00:00:0000:00:5901:25:3303:27:31
154URBAŃSKI Michał 4282LĄDEK-ZDRÓJ RUNNERSLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:17:1903:27:36
155NAWROT Marek 4278BIEG Z CHRYSTUSEM!MIASTECZKO ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:16:0303:27:39
156GAWCZYŃSKI Marcel 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:23:4303:27:46
157GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 4421COMFORT ZONEGLIWICEMasters K - 4000:00:0000:00:2901:21:2703:27:53
158STASIW Przemysław 4407ULTRA TRAIL FANATICSŻYRARDÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:10:1603:27:53
159KUDŁA Joanna 4223KUDŁATE MAKARONYWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:2001:16:3103:28:32
160HŁASKO Anna 4313JÓZEFÓWSenior I K - 2000:00:0000:00:3501:23:0803:28:48
161DOMAGAŁA Grażyna 4303WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:1501:16:1403:28:58
162BARAN Dariusz 4332RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:21:5403:29:06
163STASIAK Łukasz 4076LEŚNE DZIKI PRZYJACIELSKA GRUPA BIEGOWALESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:16:3003:29:42
164SKŁADANOWSKA Beata 4263EUROCASHWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:0401:19:4903:29:50
165PRZYBYTKOWSKI Adam 4308NIE ZRZESZONYBYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:18:1503:30:04
166KAWIK-BARTOSIK Anna 4041KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:4401:26:3703:30:14
167LEWANDOWSKI Rafał 4090SPCTORUŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4801:21:3403:31:13
168JANUSZEK Witold 4191LUBIĘ BIEGAĆWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0601:24:4203:31:59
169HACUŚ Jacek 4059DUSZNIKI ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:18:0703:32:10
170ŁAPIŃSKI Adam 4179AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4001:21:2503:32:42
171SUCHODOLA Piotr 4401KRUPNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:3901:26:3903:33:06
172PIELATOWSKI Adam 4127DIRTY SPARROWSPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:24:5303:33:19
173KASPROWSKI Michał 4309ZDOBYWCY GÓRSKICH SZCZYTÓWŁAZISKA GÓRNESenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:20:3803:33:25
174KUBECZAK Debora 4364ZDUNYSenior II K - 3000:00:0000:00:4101:25:3903:33:26
175FALBA Karol 4404GDAŃSKMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:21:5603:33:31
176ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka 4355MOSINAMasters K - 4000:00:0000:00:3401:21:4003:33:35
177LISIECKI Tomasz 4060WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:27:2903:33:46
178GŁADYKOWSKI Łukasz 4187PGB SPORTOWA PACZKAGNIEWMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:17:3703:33:55
179FORMA Paulina 4333KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:5101:25:3703:34:02
180KÓZKA Przemo 4208NBR TEAMSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:1803:34:11
181SZAFRANIEC Monika 4334KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:5101:26:5503:34:28
182KARCZYŃSKA Eliza 4050MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:4101:19:5503:34:29
183KRYCH Paweł 4051MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:19:0803:34:30
184KOTRA Jacek 4383POLA&GAJA TEAMSMOLNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2401:17:5503:34:39
185BURA Krystian 4122#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:14:3803:34:49
186SOBANIA Tomasz 4268PIAST GLIWICEGLIWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:1401:25:2303:35:13
187DUDA Dariusz 4080MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:21:3003:35:15
188KANIEWSKA Agnieszka 4416POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1301:21:5203:35:38
189LIS Sebastian 4044KB DĘBIECPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:19:3303:37:25
190KWIECIŃSKA Małgorzata 4394BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOSenior II K - 3000:00:0000:00:3401:26:2103:37:54
191NIŻEWSKI Paweł 4405KRAKOWIAK ULTRA TEAMCZAPURYMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:3103:37:58
192GREGROWSKI Krzysztof 4381PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4801:25:5803:38:03
KARAŚ Marek 4242PODGÓRZ TORUŃTORUŃWeteran II M - 60DNF00:00:48 DNF01:26:41 DNF03:38:07 DNF
194KLAWIKOWSKI Mateusz 4348JACEK BIEGA RUNNINGTEAMWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:2701:27:0503:38:27
195JABŁOŃSKI Jakub 4198PRO366POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:23:1503:38:29
196POGORZELSKI Mariusz 4269HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:21:2603:38:35
197BASIAK Michał 4265WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:21:2703:38:35
198WOJTAL Marcin 4280#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:14:3903:38:51
199FRAŃSKI Łukasz 4222NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:23:3303:39:03
200KUROWSKI Aleksander 4089SZCZAWNO ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:18:4403:40:05
201WOJNAROWSKI Damian 4149KS LENIWIECKĘPNOSenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:28:2103:40:39
202POPRAWA Przemysław 4391PIOMAT TEAMKOBYLINMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:21:5303:41:46
203BŁASZCZYK Luiza 4129MECHLINSenior I K - 2000:00:0000:00:2401:26:2203:42:11
204PILARSKI Tomasz 4289DOBRODZIEŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:22:4703:42:15
205JABKOWSKI Łukasz 4007KHG GROUPWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:3301:20:4403:42:29
206IWANEK Przemysław 4001BHUBISKUPICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4201:25:3203:42:29
207KOPCZYŃSKI Paweł 4329WIERZBICZANYMasters M - 40 00:00:0000:01:1401:32:5503:42:55
208MASEWICZ Grzegorz 4042KB ZOFANNA GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WLKPMasters M - 40 00:00:0000:01:1401:28:5103:43:46
209LEBODA Katarzyna 4315WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 3000:00:0000:00:5701:28:3503:44:11
210KACZMAREK Mirosław 4372RUNNER'S POWER ŚREMŚREMSenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:21:2803:44:20
211ANSONS Karlis 4193SUPERVARONIIKSKILESenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:22:1903:44:26
212KAŹMIERCZAK Adam 4005POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0101:29:2903:44:54
213GIERADA Mateusz 4072GLIWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3601:25:1303:45:07
214CHOŁOTA Marek 4287PIŁAMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:25:5603:45:13
215GACHOWSKI Łukasz 4078WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:22:5103:45:51
216RUTKOWSKI Mateusz 4022WAKACYJNA DEMOLKASKIERNIEWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:22:5203:45:52
217NIEZNAJ Beata 4056ZABIEGANI MIELECMIELECSenior II K - 3000:00:0000:00:1801:25:3603:46:12
218MASŁOWSKI Robert 4171ANTON TEAMŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:27:0403:46:17
219CZESNY Bartosz 4043BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTARŁÓWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1801:22:4903:46:20
220PASTERNAK Daniel 4338BYSTRZYCA KLODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:0101:26:2103:46:24
221SYNOWIEC Dawid 4218BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4701:26:1903:46:24
222JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4412CZĘSTOCHOWAMasters K - 4000:00:0000:00:2701:25:5503:46:28
223SZAJEK Arkadiusz 4385ARVATO S.C. REPPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0801:28:5603:46:31
224KUŚ Jakub 4324KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:25:4003:46:37
225ZAŁUSKI Piotr 4175PECNA TEAMPECNAMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:29:2503:46:51
226SOCHAJ Anna 4170FUKUNDAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3301:27:3403:47:09
227RAKOWSKA Natalia 4350FOREST GANG BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:0000:01:0601:29:4103:47:23
228BŁASZKIEWICZ Klaudia 4335#ZALINIAMETYPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:4901:28:3103:47:34
229GERUS Wiesław 4390WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5401:27:2003:47:37
230MIKLAS Jarek 4026Off Road Runners Benefit SystemsGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:01:1101:32:3803:47:51
231SŁOWIK Roman 4235ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0001:30:1403:48:51
232WACHNIENKO Błażej 4021ŚLĘZAK TEAMLUBINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3201:27:3303:49:01
233BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 4396GO! GOWARZEWOGOWARZEWOMasters K - 4000:00:0000:00:4901:28:1803:49:35
234KURZACZ Orfeusz 43044RUN TEAM PIŁAPIŁAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2501:25:3703:49:59
235DEMBY Michał 4290POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2001:22:3403:50:15
236JOWSA Paweł 4066POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0501:34:4003:50:18
237BEDARCZYK Bogusław 4360PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1201:29:4703:50:28
238DWORNIK Małgorzata 4188WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:2301:27:0003:50:29
239ŁESKE Jan 4017ZA LINIĄ METYGRODZISK WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:22:2803:50:29
240SKROBAŃSKA Katarzyna 4200SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEMasters K - 4000:00:0000:00:1901:27:0703:50:39
241JASICKI Krzysztof 4378RUNHOGS TYCHYTYCHYMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:27:0203:50:55
242BOMBA Alina 4363WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:1501:23:4603:51:04
243KRECHOWIEC Marcin 4131BŁAŻEJEWOMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:27:3703:51:18
244KANIEWSKI Michał 4244ORANGE POLSKAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:23:3003:52:30
245MORAWSKI Maciej 4331GULO GULO CLUB POLANDNIEMCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:4201:27:4703:52:50
246CZERWIŃSKI Łukasz 4040RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:32:3303:52:51
247BOROWIK Łukasz 4014CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:21:3203:53:08
248MOREVA Daria 4322TRAIL RUNNING SCHOOLWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:3501:36:3403:53:26
249WOJTYCZKA Katarzyna 4228GÓRAL Z MAZUR RUNNIG TEAMRUDA ŚLĄSKASenior II K - 3000:00:0000:00:2001:26:0103:53:30
250FARION Marzena 4061THE FARIONSSTRZEGOMMasters K - 4000:00:0000:00:4101:27:2903:53:42
251GÓRECKI Marcin 4250WIRŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:01:0701:27:0303:54:51
252RADWANSKI Tomasz 4267PIECHOTĄ PO SCHODACHŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:01:0801:27:0603:54:53
253KRAWIEC Dominik 4123KROSNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:27:2803:54:53
254NOSKI Mariusz 4402BIELAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:34:2103:54:55
255FOGT Monika 4262GDYNIAMasters K - 4000:00:0000:00:5201:34:4203:54:55
256SIEROCIN Agata 4035GDYNIASenior II K - 3000:00:0000:00:5101:34:4203:54:56
257JUNIK Łukasz 4031MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5601:34:3003:55:01
258PLEWA Piotr 43564 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:25:2303:55:08
259KROCZYŃSKA Kinga 4320KOŁOBRZEGMasters K - 4000:00:0000:00:1501:25:3603:56:00
260BOSY Hubert 4417DRUŻYNA SZPIKULESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:16:1803:56:07
261SADOWSKI Marek 4181MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0101:28:0703:56:08
262CZECH Dariusz 4227W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4801:28:4003:56:52
263CHOMISZCZAK Bogdan 4147POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3601:28:4503:57:02
264ANTKOWICZ Marcin 4088PROZAC TEAM NYSANYSAMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:25:5103:57:16
265KUSTRA Klaudia 4119NYSASenior II K - 3000:00:0000:00:1301:25:5003:57:17
266DOMINIAK Bartosz 4012WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:30:4803:57:22
267MROZIK Mariusz 4146SZCZECINEKMasters M - 40 00:00:0000:00:2101:28:4803:58:29
268KOLEJ Monika 4120DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .Masters K - 4000:00:0000:00:2001:28:4703:58:29
269RYŚNIK Błażej 4260WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5201:33:2403:58:40
270CISZEWSKI Maciej 4307SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2901:25:1003:58:50
271TOMCZAK Rafał 4169MIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:27:3203:59:27
272ALBIGOWSKA Magdalena 4388POZYTYWNIE_ROZBIEGANAŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:27:2703:59:59
273ZAŁUSKI Dominik 4176PECNA TEAMPECNASenior I M - 20 00:00:0000:00:3801:29:5904:00:07
274ZIĘTEK Katarzyna 4045JAWORZNOSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:34:4304:00:10
275SZWARC Grzegorz 4196ARVATO S.C. REPPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0901:34:2804:00:11
276DUDA Marcin 4420SIDZINAMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:27:4004:01:08
277CHYLIŃSKI Łukasz 4004CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:25:2004:01:25
278BAR Aleksandra 4376GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4000:00:0000:00:3001:31:3104:02:46
279OLCZYK Andrzej 4015PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4501:32:3804:03:08
280GIBALSKA Marzena 4221OBORYGENI0BORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0000:01:0501:37:1204:03:30
281WOŹNIAK Andrzej 4010BRZEG DOLNYWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4201:29:2104:04:22
282SOSZYŃSKA Katarzyna 4301ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters K - 4000:00:0000:00:0401:29:5604:04:37
283SERAFIN Michał 4087HWBCWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:30:1804:05:30
284LEDNICKI Michał 4384ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0000:01:0901:34:0904:06:34
285TURLEJ Dariusz 4204BEZ KONDYCJIWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:01:0501:34:0604:06:39
286ANACZKOWSKI Mirosław 4295ZANTYR SZTUMSZTUMWeteran II M - 6000:00:0000:00:2601:32:2204:06:47
287MISTUR Szymon 4023PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 00:00:0000:00:2301:30:2804:06:53
288SOLAREWICZ Andrzej 4216KGB KLUCZBORKKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:34:4104:06:58
289ZAWADA Maciej 4251KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:34:2304:06:59
290ZDUNEK Mariusz 4283ROXYWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:34:4004:07:06
291OLESIŃSKA Martyna 4220W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:0000:00:4901:28:5104:07:15
292CHORĄŻY Izabela 4209DOBROSZYCESenior II K - 3000:00:0000:00:4601:30:3504:07:19
293PODBIELSKA Gosia 4161OSPRO OCR TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:01:1601:35:2904:07:30
294PAKUŁA Włodzimierz 4151GŁOWNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:27:5904:07:48
295GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4213GÓRYLASYKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 4000:00:0000:00:5701:34:3304:07:49
296ROZNERSKI Łukasz 4153KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:34:0404:08:01
297SKWIERCZYŃSKI Sylwester 4224WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:4601:36:3804:09:41
298JAKUBIAK Anna 4070RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 5000:00:0000:00:3901:34:5104:09:48
299JERCZYŃSKI Tomasz 4240NOWOCZESNAŁĘKA OPATOWSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:37:3404:10:30
300SEREK Roman 4109SUPADUPAFLYBRZEŚCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:28:2904:10:40
301CHOLEWIŃSKI Rafał 4182SUPADUPAFLYPARSZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4301:31:3704:10:44
302RYNG Jakub 4195KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWALIGOTA GÓRNAMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:34:2604:12:13
303NAJDUK Daniel 4034ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3901:29:1104:12:18
304PODHAJNY Piotr 4160ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:29:1004:12:20
305HELWICH Agnieszka 4085HERLEVMasters K - 4000:00:0000:00:2601:28:1604:12:37
306GORCZYCA Lukasz 4239NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOMasters M - 40 00:00:0000:00:5901:36:1804:13:21
307SUCHOCKI Grzegorz 4238NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0101:36:1904:13:21
308CHOMICZ Andrzej 4261NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:36:1804:13:22
309STONOGA Tomasz 4349KITE TEAMOZIMEKMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:28:5004:13:24
310KACZMAREK Magdalena 4062POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5401:34:0704:13:38
311KOLASA Andrzej 4154KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran II M - 6000:00:0000:00:0301:29:0104:14:07
312HAUSMAN Magdalena 4009PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZMasters K - 4000:00:0000:00:1101:32:1304:14:21
313DANOWSKI Jakub 4273MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:37:2404:14:57
314KOSTRZEWSKI Maciej 4003AAM RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:32:3704:15:32
315GWOŹDZIEWICZ Tomasz 4337BYTOMMasters M - 40 00:00:0000:00:2301:28:3104:15:40
316PIOTROWSKA Anna 4108POGORZELMasters K - 4000:00:0000:00:5601:40:0304:16:24
316MILEWSKI Andrzej 4107#TEAMKALDUN/#SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:40:0204:16:24
318KRAWCZYK Mirosław 4101MJ METAL OŚWIĘCIMOŚWIECIMWeteran II M - 6000:00:0000:01:0401:39:5904:16:27
319MUSIAŁ Paweł 4133BIEGAJĄCY WARIACI BEZ GACIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:0101:34:2004:16:37
320CYMBORSKA Jolanta 4134WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:1701:34:2104:16:39
321BUSS Jakub 4069KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1101:38:5004:16:40
322KOCHAŃSKI Tomasz 4033PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:32:1204:16:41
323KOS Wojciech 4124PARKRUN KALISZKALISZWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5801:39:5304:16:53
324MITEK Dorota 4293KBSUKCES ŻMIGRÓDBYCHOWOWeteran K - 5000:00:0000:00:3101:34:3804:16:59
325MITEK Andrzej 4247KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:34:3904:17:00
326MASZKOWSKI Piotr 4215OBORYGENILUBNÓWMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:36:0004:17:16
327FROŃ Kamila 4008WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:2801:34:3204:17:29
328DOMAGAŁA Konrad 4219KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:37:4004:17:31
329HOJDA Mariusz 4419COOL GUYS CAPITALWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:1501:39:5104:17:48
HRYCAJ Mariusz 4065REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters M - 40 DNF00:00:47 DNF01:35:02 DNF04:17:58 DNF
331OCIEPA Dariusz 4142MYSZKÓWMasters M - 40 00:00:0000:01:1001:41:1904:18:03
332WIŚNIEWSKI Tomasz 4211METAL CHERRYALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:35:4804:20:37
JAGODZIŃSKA Paulina 4036ZABIEGANI MIELEC/ WKURW_TEAMMIELECMasters K - 40DNF00:00:18 DNF01:38:32 DNF04:20:40 DNF
334DERSLEY Stephen 4305POZNANWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1001:42:3004:20:45
335DĄBROWSKI Artur 4400ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:47:4504:20:48
336GOSPODAREK Łukasz 4102DRUŻYNA STASIAJANCZEWOMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:37:5604:20:58
337LAJTER Jerzy 41724 RUN TEAM PIŁAPIŁAWeteran II M - 6000:00:0000:01:0401:41:3004:20:58
338JANKOWSKI Tom 4083QCESZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:41:5604:21:04
339PIETRAKOWSKI Grzegorz 4352SZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:01:0201:38:2104:21:18
340STRONIKOWSKI Wojciech 4190DRUŻYNA STASIASTEBLÓWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0301:38:2204:21:35
341MURASOVAITE Viktorija 4300LONDONSenior II K - 3000:00:0000:01:1001:41:3004:22:45
342DA COSTA Kamila 4299LONDONSenior I K - 2000:00:0000:01:1001:41:3104:22:46
343NEUMANN Beata 4115CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWWeteran K - 5000:00:0000:00:2301:35:1204:23:07
344BOKSA Małgorzata 4351NIEZRZESZONAZIĘBICEWeteran II K - 6000:00:0000:00:2401:36:0604:23:36
PODSADNY Bartosz 4203POZNAŃSenior II M - 30 DNF00:00:33 DNF01:30:25 DNF04:23:54 DNF
346MAŁEK Paweł 4148PGB SPORTOWAPACZKARZESZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5101:34:1404:25:02
347GIŻEWSKI Grzegorz 4158GŁOWNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3201:34:4804:26:18
348HEJNA Łukasz 4389WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:37:1504:26:29
349SKORNIAK Katarzyna 4413WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:33:3904:26:56
350CZOSZYK-KAWALA Olga 4201ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5101:40:4204:26:59
351KOŚCIELNIAK Marek 4163MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:39:4304:27:00
352WIELICZKO Rafał 4067ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:42:0104:27:16
353WIELICZKO Dagmara 4068ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:42:0904:27:18
354PALUSZKIEWICZ Rafał 4141SPP TEAM / ŚWIERCZEWO RUNLUBOŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:40:4304:27:29
355PRZYBYSZEWSKA Dominika 4199ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:40:4204:27:30
356BURLIGA Mariusz 4099Stallentis Active TeamKNURÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:35:4604:27:57
357BURLIGA Marzena 4038BP RUNNING TEAM GLIWICEKNURÓWMasters K - 4000:00:0000:00:1201:35:4504:27:59
358CEBO Agnieszka 4077MIRAZ RACE TEAMBYTOMSenior II K - 3000:00:0000:00:4001:36:1304:28:11
RYCHŁOWSKI Ryszard 4020PIŁAWeteran I M - 50 DNF00:00:25 DNF01:29:24 DNF04:29:09 DNF
PODLECKI Wojciech 4143ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II M - 30 DNF00:00:46 DNF01:26:02 DNF04:29:51 DNF
361HERDZINA Wojciech 4057MIRAZ RACE TEAMCHYBIEMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:35:0604:30:23
362JERCZYŃSKA Beata 4225PIASKIMasters K - 4000:00:0000:00:4001:38:5104:30:34
363JERCZYŃSKI Radosław 4226PIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:38:5504:30:35
PELC Tomasz 4145DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICASenior II M - 30 DNF00:00:47 DNF01:31:10 DNF04:31:29 DNF
PIETRZAK Anna 4233WROCŁAWMasters K - 40DNF00:00:39 DNF01:41:20 DNF04:38:23 DNF
GILEWSKI Bartlomiej 4079WARSZAWASenior II M - 30 DNF00:01:13 DNF01:41:21 DNF04:41:24 DNF
CHOJNOWSKA Dominika 4047IŁAWASenior I K - 20DNF00:01:09 DNF01:41:21 DNF04:41:26 DNF
OWCZARZAK Daria 4311BYDGOSZCZSenior II K - 30DNF00:01:06 DNF01:42:19 DNF04:42:08 DNF
KOZERA Kamil 4103HARPAGAN SOSNOWIECDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF00:00:56 DNF01:41:43 DNF04:43:21 DNF
MAŁGORZATA Modelska 4341AZS AWF MASTERSKRAKÓWSenior II K - 30DNF00:00:21 DNF01:51:01 DNF04:44:14 DNF
371ŹRÓDLEWSKA Anna 4271OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:0000:00:5901:55:5104:48:32
372SZCZERBICKI Bartłomiej 4197OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:0000:01:0001:55:5104:48:32
GAJ-JURCZYK Renata 4046STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWINBRZESKIMasters K - 40DNF00:01:03 DNF01:48:43 DNF04:52:38 DNF
SZAŁAJSKA Monika 4006POZNAŃSenior I K - 20DNF00:01:03 DNF01:54:10 DNF04:57:30 DNF
WASILKOWSKI Jerzy 4135CYSTIC FIBROSIS RUNNING TEAMKALISZWeteran I M - 50 DNF00:00:16 DNF01:54:07 DNF04:58:10 DNF
CHOJNOWSKA Barbara 4075IŁAWAWeteran K - 50DNF00:01:09 DNF01:53:14 DNF05:01:50 DNF
DNCCZACHOWSKI Michal 4353SEGMENT 25 M5WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0005:03:06
DNCHANGIEL Urszula 4336ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWSenior II K - 3000:00:0005:03:06
379CHYLIŃSKI Sławomir 4237NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:01
RZECZYŃSKA Anna 4121BBL GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 40DNF00:00:09 DNF02:06:46 DNF DNF
RURKA Grzegorz 4138SAMBIEGAMWARSZAWAWeteran I M - 50 DNF00:01:07 DNF02:04:02 DNF DNF
KLINOWSKI Mirosław 4259ŚREMMasters M - 40 DNF00:01:01 DNF02:06:46 DNF DNF
TOMASZEWSKI Mariusz 4210LIPNICAMasters M - 40 DNF00:00:01 DNF02:06:45 DNF DNF
Znaleziono 383 wynik(ów)