Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 421
Wystartowało : 383
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 354
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 46km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
       
1MASIAREK Maciej 4270PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:51:3402:13:0303:09:4604:23:30
2GLUSNEVS Didzis 4362RIGASenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:51:3702:14:2603:10:4004:30:43
3PITUCH Grzegorz 4140KS WYSOKAWYSOKAMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:2002:25:0803:23:2204:41:32
4PILARSKI Tomasz 4382IZERY BOGATYNIABOGATYNIAMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:0802:24:5603:23:1404:42:15
5DYBEK Pawel 4414SALOMON SUUNTO TEAMMIELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:56:1902:27:1503:27:2904:49:11
6MAZUREK Marcin 4379FEHLAU RUN TEAMKRUSZEWNIAMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:57:1802:28:0603:27:3004:51:41
7GOC Paweł 4254RMTBOCHNIASenior II M - 30 00:00:0000:00:0300:57:1402:27:4403:27:2904:51:41
8ŚCIESZKA Wojciech 425213 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:58:0802:28:3003:34:5405:00:17
9URBAŃCZYK Grzegorz 4365FOR RUN TEAM & ADRUNALINEPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:58:2202:30:5903:38:3005:06:32
10TRULIS Modris 4399SUPERVARONIRIGASenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:58:2202:37:4503:41:1705:07:50
11SOCHA Seweryn 4286SII RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:00:4702:36:1803:40:0505:07:52
12JAROWICZ Jakub 4091ZIELONA GORASenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:56:0502:30:4603:37:2905:09:32
13RUDZIŃSKI Jacek 4081KB HERMES GRYFINOGRYFINOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3401:00:3502:36:1603:40:3905:12:03
Niesklasyfikowani
TERZONI Christian 4117PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIMasters M - 40 DNF00:00:02 DNF00:57:00 DNF02:27:47 DNF03:32:18 DNF05:14:39 DNF
15OSTROWSKI Grzegorz 4317ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:0700:58:1202:36:1603:41:1605:15:24
16WYLEŻAŁEK Alina 4327GLIWICESenior II K - 3000:00:0000:00:0501:00:5202:39:0303:45:5805:16:02
17KOCOUREK Martin 4411RUNCATPRAHAMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:02:4602:41:4803:48:5505:17:24
18RYCHTER Karol 4418THE TYCHTERSNIEMCZMasters M - 40 00:00:0000:00:1000:58:5402:36:1703:44:5105:17:29
19BAKALARZ Emil 4274WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:00:2702:37:5003:43:0605:17:40
20MALICKI Grzegorz 4310ORANGE POLSKAKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:59:5402:38:2703:45:5405:18:43
21MERKWA Wojciech 4325ZIOMKIWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:00:5402:39:2203:46:4705:19:50
22WARWAS Radosław 4387BISKUPICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:59:2902:38:4303:46:3505:22:04
23MAJCHER Piotr 4186BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0401:00:4402:37:2603:44:1405:23:39
24JANKOWSKI Grzegorz 4073KGHM ZG RUNJACZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0200:57:3402:36:4803:41:3005:24:27
25WILK Jacek 4397WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0901:03:1402:50:3003:57:2805:27:24
26NARWOJSZ Arkadiusz 4159RYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:00:2902:42:4403:54:4805:28:27
27CIESIELSKI Michał 4328ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:00:4402:46:3703:56:4805:30:02
28ŠALIGA Jan 4410ŠÁLARUNDRMOULSenior II M - 30 00:00:0000:00:3601:04:3402:48:5403:58:0505:35:04
29PARZONKA Sylwester 4165KS GEPARD KEPNOMROCZENWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1401:05:0802:48:3903:57:4205:37:09
30MALEC Artur 4096KOMORNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0401:04:0502:49:3903:59:5905:37:55
31JAKOWSKI Mateusz 4095BARDOSenior I M - 20 00:00:0000:00:0700:59:0402:40:1503:55:5005:37:59
32SZYMURA Wojciech 4189RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:00:1602:42:4303:55:2105:38:38
33GAŁUSZKA Filip 4112KOKOSZKA36TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:03:5202:48:4503:59:4905:40:17
34MOSZKOWICZ Pawel Moszkowicz 4406NAVIGATORKARNIOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4401:06:5502:51:3404:00:0205:41:02
35SZARAPANOWSKI Marcin 4202ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:05:0702:50:5304:01:4805:41:16
36POPIEL Andrzej 4194POPSMART.PLKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:05:0502:50:4804:02:5605:42:49
37CHWEDCZUK Robert 4232ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:04:3602:48:4703:58:0605:43:21
38ŁUKASIEWICZ Ewa 4111OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAWeteran K - 5000:00:0000:00:2901:16:0803:01:0404:09:2605:43:29
39BARANOWSKI Jacek 4375JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:09:1102:56:3204:06:2305:43:53
40BOGUCKA Emilia 4380WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 4000:00:0000:00:1501:09:2802:58:3404:09:2405:48:09
41WATROS Eryk 421231 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOLUBOŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:04:5502:53:5304:05:0505:50:16
42JANUSZ Jakub 4126NOWY SĄCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:1701:13:2103:02:4904:13:2805:50:17
43WOŹNIAK Jerzy 4246#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:3201:06:5902:56:1304:08:0205:51:07
44KUŁAGA Sebastian 4371MIRAZ RACE TEAMMYSLOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:16:3303:06:2104:13:3205:51:19
45SOLIŃSKI Olaf 4392WÓLKA KŁUCKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:07:1902:49:0104:04:5905:52:18
46KURACH Paweł 4298SII RUNNING TEAMGARWOLINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:12:1503:07:4404:18:1405:52:23
47GROBOSZ Jan 4312KAMIONEKSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:15:0303:06:5104:14:1905:53:21
48MARUCHA Tomasz 4277DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:13:3403:04:1004:15:1005:53:56
49JĘDRZEJKO Dominik 4054BIEGAM SOBIEJASINSenior II M - 30 00:00:0000:00:0301:07:0002:58:4504:08:5305:56:02
50JASZKIEWICZ Adrian 4292LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:04:5302:54:4604:11:1205:58:11
51JAWORSKA Magdalena 4018GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1801:11:2403:05:2304:16:4505:59:26
52WOŹNIAK Paweł 4339W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:16:1203:08:1904:18:0106:00:23
53GOLCZAK Krzysztof 4011TEAM KGBPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:11:2303:05:2404:16:5106:01:07
54JANCZ Tomasz 4214JELENIA GÓRA (CIEPLICE ŚLĄSKIE-ZDRÓJ)Weteran I M - 50 00:00:0000:00:4801:11:0703:04:1304:16:5406:01:10
55KOWALCZYK Adam 4369STS BIEGATON - SEKCJA GÓRSKAMIKOLOWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:10:1803:02:4604:16:4506:01:15
56ZIEBA Tomek 4386JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:13:1503:07:0104:20:2906:01:16
57GRABOŚ Nina 4314WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:1601:14:0203:09:3604:22:0506:01:38
58JEZIERSKI Tomasz 4183SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:06:4902:59:3104:16:3506:02:27
59CZOSNOWSKI Krzysztof 4029KB HERMES GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:05:3302:56:1204:10:5706:04:26
60KOŚCIELNIAK Wioletta 4377RUNNERS TEAM NYSANYSAMasters K - 4000:00:0000:00:2201:11:5403:02:5304:19:3206:04:44
GRUSZKA Aleksandra 4291BOGUSZÓW-GORCESenior II K - 30DNF00:00:07 DNF01:08:59 DNF02:57:00 DNF04:10:55 DNF06:05:51 DNF
62ZILGALVIS Matīss 4347SUPERVARONIRĪGAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:07:3602:58:4904:16:5006:05:56
63JOŃCZYK Rafał 4415JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:11:3603:01:1804:16:3106:06:21
64WAWRZYNIAK Małgorzata 4236#BIEGIEMWLASPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1101:11:1203:06:5404:19:5706:06:47
65FLAGA Iwona 4205LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:0801:16:4303:14:5604:29:3406:07:05
66MIKOŁAJCZYK Krzysztof 4097KOMORNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:08:1203:03:4804:17:4706:08:13
67STAROŃ Norbert 4016DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:05:5802:58:4504:11:1006:10:09
68VOITIUK Dmytro 4346SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:06:5202:57:5604:15:0906:10:11
69DZIOB Grzegorz 4173NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚSenior II M - 30 00:00:0000:00:2201:08:1303:00:5504:16:3406:10:34
70HEJZNER Arkadiusz 4217GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:09:2703:06:2904:22:0506:13:50
71ROZNERSKA Dagmara 4152KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0101:11:1303:07:2604:22:5206:14:33
72PIWOWOŃSKI Paweł 4132ZAGRODNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:07:0502:57:1204:16:2306:14:49
73WITKE-ORLIKOWSKA Marta 4184KARPACZSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:11:4703:07:1604:27:2206:15:01
74KRZEPKOWSKI Radosław 4049ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:0401:20:0503:15:0404:30:1506:15:33
75LUBAŃSKI Mateusz 4166KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:13:0603:09:4204:26:2606:16:05
76BUDZOWSKI Radosław 4116ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:12:5103:09:3104:26:2306:19:52
77SAJAK Kamil 4098ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:12:5203:09:3204:26:2406:20:31
78KUK Urszula 4174WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:5801:18:1603:16:0704:33:2706:21:08
79PIKOS Patryk 4136POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:12:5803:06:4504:25:0406:21:22
80KUREK Michał 4343KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:16:0903:15:2104:31:4306:21:26
81CIEMBOROWICZ Karol 4354#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4101:19:5603:19:5904:37:2306:21:29
82WOŁKOWYCKI Paweł 4403BIEGAM Z KAJĄBIAŁYSTOKSenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:16:5203:18:5104:35:2206:21:54
83POLEK Ewa 4241BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:13:5703:12:1804:30:1306:22:25
84BOROWCZYK Marcin 4340ULTRASICZMOŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:22:2903:18:5404:36:4406:22:40
85KRAWCZYK Karol 4373LENIWY INACZEJJAWORZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:09:4503:02:0204:18:5006:24:52
86HAMPEL Karolina 4110LUCKY LUKIZIELONA GÓRASenior I K - 2000:00:0000:00:3201:09:0303:11:1404:28:0806:25:10
87ANTKOWIAK Michał 4178MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:19:4903:22:5104:40:3306:26:12
88ANTKOWIAK Monika 4177MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:00:0000:00:3301:19:5003:22:5104:40:3306:26:12
89JAKUBCZAK Konrad 4037DEBEŚCIAKWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:07:2902:59:3704:16:0706:26:43
90URBANIK Łukasz 4284SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:11:4403:13:4104:34:0206:28:03
91KOMAR Krystian 4192KOMARKIPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:12:0703:07:5904:28:0006:29:25
92CHOJKA-BARTOSZKO Karolina 4084DAWIDY BANKOWEMasters K - 4000:00:0000:00:2601:21:5503:23:4304:42:2606:30:11
93WOJCIECHOWSKA Maria 4367JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:2401:15:4103:14:3204:47:0306:30:15
94MAKOWSKA Olga 4368JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:0101:15:4403:14:3304:47:1306:30:15
95ZIEMBA Michal 4326ZIOMKIRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:12:4003:18:1304:37:1306:30:23
96PAWŁOWSKI Paweł 4155KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0401:22:3603:23:5504:42:1306:30:53
97PFITZENREUTER Justin 4258BERLINSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:19:0303:20:3404:41:0306:31:03
98NECKAR Michał 4071HWBCWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:12:1103:09:4004:28:0306:31:34
99SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 4013KB MARATON TUREKTUREKSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:13:5603:18:4304:41:2706:33:38
100MRÓWKA Michał 4002OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:0501:12:5703:15:5404:35:4506:33:51
101RUDNICKI Krzysztof 4306KIETRZSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:19:4203:20:5204:41:1906:35:22
102CAPUTA Wojciech 4409LESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:10:1703:06:0604:21:3806:35:40
KLEINSCHMIDT Łukasz 4086KRIS TRANS MAŁYSZKAWIERZENICAMasters M - 40 DNF00:00:06 DNF01:04:29 DNF02:56:26 DNF04:09:39 DNF06:35:40 DNF
104KARNICKA Iwona 4019DZG RUNNERSZGORZELECMasters K - 4000:00:0000:00:0501:17:4903:23:4904:45:2006:35:50
105WOJCIECHOWSKA Aleksandra 4297POZNAŃ (POZNAŃ-WILDA)Senior II K - 3000:00:0000:00:2001:16:4203:19:3604:43:4306:36:24
106GRADZIK Inga 4370KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0000:00:2801:16:2103:16:0804:37:0906:37:16
107WYSMOLIŃSKI Rafał 4296BIERNATKIMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:21:4003:23:0304:43:5006:38:09
108NOWAK Krzysztof 4316WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:13:1503:18:0204:36:4906:38:38
109LANGE Paweł 4137ALSTOM KATOWICEKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2401:17:2003:23:0004:43:3606:38:44
110TRZECIAK Andrzej 4323PURA VIDA TEAMLEGNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:3201:17:4903:20:3404:43:0906:38:55
111MELON Krzysztof 4398KIELCESenior II M - 30 00:00:0000:00:5901:25:3303:27:3104:46:5406:39:37
112GRZYBEK Sławomir 4106BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAMKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0301:14:0503:19:5804:43:4906:39:40
113MUS Pawel 4162MASATEAMLUBIESZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:12:5003:15:4804:37:3406:39:40
114KALETA Leszek 4074WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:23:5003:25:4504:45:3206:39:50
115WÓJCIK Michał 4157GRUPA SUDECKA GOPRSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:14:4603:21:4904:43:5706:40:37
116BRONCZAK Tomasz 4055ZBĄSZYŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:13:1703:20:5604:41:1506:41:06
117MATUSZEWSKI Łukasz 4028BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:16:1103:22:0504:42:2306:42:25
118NASIADKA Michał 4249CIECHANOWIECSenior I M - 20 00:00:0000:00:2201:16:2203:17:3704:37:0806:42:35
119SKOKOWSKI Maciej 4144MASŁOWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:16:2603:20:3104:43:2006:42:40
120DOBROWOLSKI Krzysztof 4100DZG RUNNERSSULIKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:07:4703:09:2504:36:2106:43:06
121MAZUREK Łukasz 4027DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:12:0803:12:2604:35:4606:43:06
122GAWCZYŃSKI Marcel 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:23:4303:27:4604:53:1606:43:35
123MENDYK Maciej 4168DĄBRÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:13:1503:21:4604:43:5506:44:41
124KARLIK Łukasz 4281ES TEAMMYSŁOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2801:17:5603:23:0904:46:5506:45:14
125SCHÜTZ Michał 4253WIELOWIEŚMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:10:2403:20:2204:42:3506:46:06
126SOBANIA Tomasz 4268PIAST GLIWICEGLIWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:1401:25:2303:35:1304:58:5306:46:33
127JÓZEFIAK Beata 4330PLEWISKASenior II K - 3000:00:0000:00:3201:17:3403:19:4604:43:3706:46:49
128SUCHODOLA Piotr 4401KRUPNIKIMasters M - 40 00:00:0000:00:3901:26:3903:33:0604:54:1806:46:57
129HŁASKO Anna 4313JÓZEFÓWSenior I K - 2000:00:0000:00:3501:23:0803:28:4804:49:4906:47:32
130KAWIK-BARTOSIK Anna 4041KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:4401:26:3703:30:1404:54:2006:47:38
131GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 4421COMFORT ZONEGLIWICEMasters K - 4000:00:0000:00:2901:21:2703:27:5304:52:3206:47:38
132PATROŃSKI Adam 4180ŻARŁOKIWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:3001:21:5803:25:1004:49:4206:48:01
133CHRAPLEWSKA Karolina 4342POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1801:18:0803:25:5304:53:1106:48:04
134SYPNIEWSKI Krystian 4139ZBGBPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:17:3403:25:5404:53:1406:49:26
135CHMAJ Jerzy 4248BRATKOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1501:16:2703:19:5604:49:4306:50:19
136WAWRZYNIAK Damian 4104WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:3501:16:5303:21:2604:45:3006:50:37
137CANDER Piotr 4374POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:16:0103:19:0104:40:5506:51:02
138KOPCZYŃSKI Paweł 4329WIERZBICZANYMasters M - 40 00:00:0000:01:1401:32:5503:42:5505:00:4906:51:31
139MIKLAS Jarek 4026Off Road Runners Benefit SystemsGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:01:1101:32:3803:47:5105:05:3606:51:32
140SZAFRANIEC Monika 4334KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:5101:26:5503:34:2804:57:1306:51:35
141SZKÓDLIŃSKI Bartosz 4118ODDYCHAJSWOBODNIE.PLPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:17:3603:23:1204:45:3606:51:46
142JAMRÓZ Wojciech 4229KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2201:16:4503:27:1404:52:3206:51:58
143FORMA Paulina 4333KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:5101:25:3703:34:0204:57:2506:52:21
144URBAŃSKI Michał 4282LĄDEK-ZDRÓJ RUNNERSLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:17:1903:27:3604:51:5106:52:57
145JANIK Beata 4156RUNDOMSKORADOMSKOSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:19:4303:26:3904:57:0706:53:31
146JODŁOWSKI Marek 4114BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters M - 40 00:00:0000:00:0101:14:4103:17:5504:38:0106:53:38
147PIELATOWSKI Adam 4127DIRTY SPARROWSPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:24:5303:33:1904:54:2306:53:43
148KONDYCKI Adam 4030DZG RUNNERSZGORZELECMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:12:5903:12:2904:36:1106:54:09
149KUBECZAK Debora 4364ZDUNYSenior II K - 3000:00:0000:00:4101:25:3903:33:2604:57:1006:55:33
150MRÓZ Agata 4025AFRO FIT WATAHAWAŁCZSenior II K - 3000:00:0000:00:2001:13:5003:20:2004:39:0006:56:03
151ŁAPIŃSKI Adam 4179AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4001:21:2503:32:4204:57:1506:56:22
152DOMAGAŁA Grażyna 4303WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:1501:16:1403:28:5804:57:1706:56:34
153SZANDAŁA Jacek 4092CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:16:0703:23:1204:50:4306:56:44
154KRYCH Paweł 4051MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:19:0803:34:3004:57:4206:57:36
155KARCZYŃSKA Eliza 4050MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:4101:19:5503:34:2904:57:4906:57:38
156BARAN Dariusz 4332RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:21:5403:29:0604:55:0106:58:15
157WYSMOLIŃSKI Piotr 4302OSIELSKOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2601:19:4103:27:1104:51:3506:58:18
158GARCZYŃSKI Darek 4150KATOWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0201:17:5803:19:5004:46:5306:58:34
159NAWROT Marek 4278BIEG Z CHRYSTUSEM!MIASTECZKO ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:16:0303:27:3904:51:0206:59:35
160SALAMON Pawel 4039KOPEĆ TEAMGORZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:12:3103:14:0904:41:4707:00:17
161PILARSKI Tomasz 4289DOBRODZIEŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:22:4703:42:1505:02:5207:00:48
162KWIECIŃSKA Małgorzata 4394BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOSenior II K - 3000:00:0000:00:3401:26:2103:37:5405:02:4707:00:53
163SKŁADANOWSKA Beata 4263EUROCASHWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:0401:19:4903:29:5004:57:1307:01:55
164HENECZKOWSKI Łukasz 4094BORN TO RUNPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0201:17:5303:26:0104:49:5007:02:28
165WOJNAROWSKI Damian 4149KS LENIWIECKĘPNOSenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:28:2103:40:3905:03:4207:02:45
166LIS Paweł 4357CENTRUM FORMY 58-100 ŚWIDNICAMIEROSZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:09:1403:13:4804:52:0307:03:13
167STASIW Przemysław 4407ULTRA TRAIL FANATICSŻYRARDÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:10:1603:27:5304:57:2607:03:19
168LISIECKI Tomasz 4060WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5301:27:2903:33:4604:57:1207:05:06
169HACUŚ Jacek 4059DUSZNIKI ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:18:0703:32:1005:00:3907:05:37
170KUDŁA Joanna 4223KUDŁATE MAKARONYWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:2001:16:3103:28:3205:00:2807:06:05
171SZULC Krzysztof 4393ALBATROSYWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:16:3003:25:0804:53:1507:06:07
172BŁASZCZYK Luiza 4129MECHLINSenior I K - 2000:00:0000:00:2401:26:2203:42:1105:05:4007:07:06
173GŁADYKOWSKI Łukasz 4187PGB SPORTOWA PACZKAGNIEWMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:17:3703:33:5504:58:3107:08:25
PROSZAK Sebastian 4245TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOWeteran I M - 50 DNF00:00:06 DNF01:10:15 DNF03:07:59 DNF04:25:16 DNF07:08:39 DNF
175ŻUKOWSKI Karol 4321ZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:16:4603:20:3504:43:0707:08:51
176CHOCIAJ Daniel 4058ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZMasters M - 40 00:00:0000:00:4501:22:5303:24:2804:52:2907:09:14
177LEWANDOWSKI Rafał 4090SPCTORUŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4801:21:3403:31:1305:00:4807:09:36
178NOSKI Mariusz 4402BIELAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:34:2103:54:5505:27:0407:10:35
179JABŁOŃSKI Jakub 4198PRO366POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:23:1503:38:2905:03:4007:10:47
180ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka 4355MOSINAMasters K - 4000:00:0000:00:3401:21:4003:33:3505:01:1407:11:06
181KOTRA Jacek 4383POLA&GAJA TEAMSMOLNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2401:17:5503:34:3905:03:1107:11:23
182KASPROWSKI Michał 4309ZDOBYWCY GÓRSKICH SZCZYTÓWŁAZISKA GÓRNESenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:20:3803:33:2505:05:3507:12:06
183KANIEWSKA Agnieszka 4416POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:1301:21:5203:35:3805:05:3407:12:15
184DUDA Dariusz 4080MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:21:3003:35:1505:05:0407:13:24
185BURA Krystian 4122#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:14:3803:34:4905:03:1607:14:17
186GREGROWSKI Krzysztof 4381PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters M - 40 00:00:0000:00:4801:25:5803:38:0305:08:5207:14:30
187FALBA Karol 4404GDAŃSKMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:21:5603:33:3105:03:4107:15:54
188STASIAK Łukasz 4076LEŚNE DZIKI PRZYJACIELSKA GRUPA BIEGOWALESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:16:3003:29:4205:03:1807:15:57
189KAŹMIERCZAK Adam 4005POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0101:29:2903:44:5405:11:1707:16:28
190MASEWICZ Grzegorz 4042KB ZOFANNA GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WLKPMasters M - 40 00:00:0000:01:1401:28:5103:43:4605:15:2207:17:44
191LEBODA Katarzyna 4315WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 3000:00:0000:00:5701:28:3503:44:1105:13:3007:20:31
192NIEZNAJ Beata 4056ZABIEGANI MIELECMIELECSenior II K - 3000:00:0000:00:1801:25:3603:46:1205:16:1407:20:36
193JABKOWSKI Łukasz 4007KHG GROUPWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:3301:20:4403:42:2905:10:3507:21:28
194POGORZELSKI Mariusz 4269HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:21:2603:38:3505:13:3107:21:33
195BASIAK Michał 4265WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:21:2703:38:3505:13:3007:21:33
196KACZMAREK Mirosław 4372RUNNER'S POWER ŚREMŚREMSenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:21:2803:44:2005:16:2707:21:46
197PRZYBYTKOWSKI Adam 4308NIE ZRZESZONYBYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:18:1503:30:0405:03:3107:22:08
198JASICKI Krzysztof 4378RUNHOGS TYCHYTYCHYMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:27:0203:50:5505:20:2907:22:36
199SŁOWIK Roman 4235ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0001:30:1403:48:5105:15:2107:22:54
200JOWSA Paweł 4066POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0501:34:4003:50:1805:20:2807:23:09
201SOBCZYK Grzesiu 4167WIELUŃ BIEGAWIELUŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:19:2503:27:0804:59:5307:23:52
202RAKOWSKA Natalia 4350FOREST GANG BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:0000:01:0601:29:4103:47:2305:17:0407:24:27
203GIERADA Mateusz 4072GLIWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3601:25:1303:45:0705:14:0207:24:37
204MOREVA Daria 4322TRAIL RUNNING SCHOOLWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:3501:36:3403:53:2605:23:4507:24:41
205SOCHAJ Anna 4170FUKUNDAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3301:27:3403:47:0905:15:4807:27:52
206KLAWIKOWSKI Mateusz 4348JACEK BIEGA RUNNINGTEAMWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:2701:27:0503:38:2705:26:1007:28:43
207JANUSZEK Witold 4191LUBIĘ BIEGAĆWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0601:24:4203:31:5905:03:4607:31:21
208LIS Sebastian 4044KB DĘBIECPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:19:3303:37:2505:08:4907:31:25
209ANSONS Karlis 4193SUPERVARONIIKSKILESenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:22:1903:44:2605:16:0407:31:27
210ZIĘTEK Katarzyna 4045JAWORZNOSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:34:4304:00:1005:31:2507:34:02
211CZECH Dariusz 4227W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4801:28:4003:56:5205:31:2107:34:02
212NIŻEWSKI Paweł 4405KRAKOWIAK ULTRA TEAMCZAPURYMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:3103:37:5805:13:2707:34:14
213FRAŃSKI Łukasz 4222NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:23:3303:39:0305:13:1407:34:20
214GACHOWSKI Łukasz 4078WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:22:5103:45:5105:20:2707:34:41
215JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4412CZĘSTOCHOWAMasters K - 4000:00:0000:00:2701:25:5503:46:2805:20:2607:36:03
216CHOŁOTA Marek 4287PIŁAMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:25:5603:45:1305:20:2207:36:04
217SZAJEK Arkadiusz 4385ARVATO S.C. REPPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0801:28:5603:46:3105:18:0807:36:31
218CZERWIŃSKI Łukasz 4040RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:32:3303:52:5105:23:2307:37:12
219BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 4396GO! GOWARZEWOGOWARZEWOMasters K - 4000:00:0000:00:4901:28:1803:49:3505:23:2207:37:41
220BŁASZKIEWICZ Klaudia 4335#ZALINIAMETYPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:4901:28:3103:47:3405:25:3807:37:54
221GIBALSKA Marzena 4221OBORYGENI0BORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0000:01:0501:37:1204:03:3005:32:4407:38:01
222IWASZKOWSKI Andrzej 4053PRUDNIKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5201:21:1303:24:5105:04:5407:38:05
223GERUS Wiesław 4390WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5401:27:2003:47:3705:22:2707:39:39
224TURLEJ Dariusz 4204BEZ KONDYCJIWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:01:0501:34:0604:06:3905:35:5707:39:44
225KUŚ Jakub 4324KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:25:4003:46:3705:21:5807:40:19
226MASŁOWSKI Robert 4171ANTON TEAMŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:27:0403:46:1705:21:5907:40:19
227OLCZYK Andrzej 4015PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4501:32:3804:03:0805:34:3507:41:01
228KÓZKA Przemo 4208NBR TEAMSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:1803:34:1105:13:2607:41:05
229WOJTAL Marcin 4280#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:1101:14:3903:38:5105:21:0307:41:07
230OLESIŃSKA Martyna 4220W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:0000:00:4901:28:5104:07:1505:36:0207:41:30
231BOROWIK Łukasz 4014CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:21:3203:53:0805:29:0307:42:10
232KUROWSKI Aleksander 4089SZCZAWNO ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:18:4403:40:0505:16:4007:43:21
233SKROBAŃSKA Katarzyna 4200SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEMasters K - 4000:00:0000:00:1901:27:0703:50:3905:26:0707:43:29
234WACHNIENKO Błażej 4021ŚLĘZAK TEAMLUBINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3201:27:3303:49:0105:22:5807:43:32
235PASTERNAK Daniel 4338BYSTRZYCA KLODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:0101:26:2103:46:2405:19:5907:44:01
236FARION Marzena 4061THE FARIONSSTRZEGOMMasters K - 4000:00:0000:00:4101:27:2903:53:4205:29:1707:44:32
237BEDARCZYK Bogusław 4360PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1201:29:4703:50:2805:26:0807:44:33
238KANIEWSKI Michał 4244ORANGE POLSKAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:23:3003:52:3005:26:2507:44:39
239SIEROCIN Agata 4035GDYNIASenior II K - 3000:00:0000:00:5101:34:4203:54:5605:31:2207:44:59
240FOGT Monika 4262GDYNIAMasters K - 4000:00:0000:00:5201:34:4203:54:5505:31:2307:45:01
241JUNIK Łukasz 4031MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5601:34:3003:55:0105:27:1807:45:03
242KRAWIEC Dominik 4123KROSNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:27:2803:54:5305:30:2607:46:08
243ZAŁUSKI Piotr 4175PECNA TEAMPECNAMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:29:2503:46:5105:22:3107:48:07
244GÓRECKI Marcin 4250WIRŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:01:0701:27:0303:54:5105:33:5407:48:38
245WOJTYCZKA Katarzyna 4228GÓRAL Z MAZUR RUNNIG TEAMRUDA ŚLĄSKASenior II K - 3000:00:0000:00:2001:26:0103:53:3005:29:1807:48:39
246KROCZYŃSKA Kinga 4320KOŁOBRZEGMasters K - 4000:00:0000:00:1501:25:3603:56:0005:33:2307:49:56
247IWANEK Przemysław 4001BHUBISKUPICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4201:25:3203:42:2905:17:0307:51:21
248RADWANSKI Tomasz 4267PIECHOTĄ PO SCHODACHŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:01:0801:27:0603:54:5305:33:5407:51:32
249MORAWSKI Maciej 4331GULO GULO CLUB POLANDNIEMCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:4201:27:4703:52:5005:34:2807:52:00
250SZWARC Grzegorz 4196ARVATO S.C. REPPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0901:34:2804:00:1105:31:2607:52:45
251RYŚNIK Błażej 4260WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5201:33:2403:58:4005:36:5607:54:24
252PODBIELSKA Gosia 4161OSPRO OCR TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:01:1601:35:2904:07:3005:43:0007:55:08
253BOMBA Alina 4363WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:1501:23:4603:51:0405:30:2207:55:15
254CZESNY Bartosz 4043BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTARŁÓWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1801:22:4903:46:2005:16:4407:55:24
255KRECHOWIEC Marcin 4131BŁAŻEJEWOMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:27:3703:51:1805:30:2007:55:27
256CHOMICZ Andrzej 4261NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:36:1804:13:2205:46:0207:55:52
257PAKUŁA Włodzimierz 4151GŁOWNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:27:5904:07:4805:34:3407:56:44
KARAŚ Marek 4242PODGÓRZ TORUŃTORUŃWeteran II M - 60DNF00:00:48 DNF01:26:41 DNF03:38:07 DNF05:15:14 DNF07:56:56 DNF
259DWORNIK Małgorzata 4188WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:2301:27:0003:50:2905:26:0507:57:19
260DEMBY Michał 4290POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2001:22:3403:50:1505:30:2307:58:02
261MROZIK Mariusz 4146SZCZECINEKMasters M - 40 00:00:0000:00:2101:28:4803:58:2905:40:0107:58:38
262KOLEJ Monika 4120DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .Masters K - 4000:00:0000:00:2001:28:4703:58:2905:39:5607:58:38
263POPRAWA Przemysław 4391PIOMAT TEAMKOBYLINMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:21:5303:41:4605:21:0407:59:23
264BAR Aleksandra 4376GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4000:00:0000:00:3001:31:3104:02:4605:39:1807:59:41
265BOSY Hubert 4417DRUŻYNA SZPIKULESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0901:16:1803:56:0705:34:0608:00:33
266ANTKOWICZ Marcin 4088PROZAC TEAM NYSANYSAMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:25:5103:57:1605:36:4908:00:34
267KUSTRA Klaudia 4119NYSASenior II K - 3000:00:0000:00:1301:25:5003:57:1705:36:5008:00:34
268JERCZYŃSKI Tomasz 4240NOWOCZESNAŁĘKA OPATOWSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:37:3404:10:3005:40:0208:00:53
269TOMCZAK Rafał 4169MIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:27:3203:59:2705:37:1408:00:54
270CHOMISZCZAK Bogdan 4147POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3601:28:4503:57:0205:34:3308:01:14
271DOMINIAK Bartosz 4012WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:30:4803:57:2205:32:4108:01:35
272CHORĄŻY Izabela 4209DOBROSZYCESenior II K - 3000:00:0000:00:4601:30:3504:07:1905:41:0208:02:29
273CHYLIŃSKI Łukasz 4004CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:25:2004:01:2505:37:5608:03:24
274JAKUBIAK Anna 4070RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 5000:00:0000:00:3901:34:5104:09:4805:46:4808:05:43
275GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4213GÓRYLASYKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 4000:00:0000:00:5701:34:3304:07:4905:48:2008:05:49
276ZAŁUSKI Dominik 4176PECNA TEAMPECNASenior I M - 20 00:00:0000:00:3801:29:5904:00:0705:34:3508:06:45
277DUDA Marcin 4420SIDZINAMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:27:4004:01:0805:34:1208:06:46
278ROZNERSKI Łukasz 4153KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:34:0404:08:0105:45:0208:08:18
279CISZEWSKI Maciej 4307SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2901:25:1003:58:5005:39:0608:08:19
280LEDNICKI Michał 4384ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0000:01:0901:34:0904:06:3405:44:5908:08:45
281SYNOWIEC Dawid 4218BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4701:26:1903:46:2405:20:2108:09:11
282DANOWSKI Jakub 4273MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:37:2404:14:5705:48:5308:10:52
283ANACZKOWSKI Mirosław 4295ZANTYR SZTUMSZTUMWeteran II M - 6000:00:0000:00:2601:32:2204:06:4705:44:1108:10:58
284KURZACZ Orfeusz 43044RUN TEAM PIŁAPIŁAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2501:25:3703:49:5905:30:1708:12:01
285ZDUNEK Mariusz 4283ROXYWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:34:4004:07:0605:41:5108:13:13
286DĄBROWSKI Artur 4400ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:47:4504:20:4805:55:1208:13:38
287SKWIERCZYŃSKI Sylwester 4224WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:4601:36:3804:09:4105:47:0008:14:30
288PLEWA Piotr 43564 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:25:2303:55:0805:33:5608:14:30
289MURASOVAITE Viktorija 4300LONDONSenior II K - 3000:00:0000:01:1001:41:3004:22:4505:58:4508:16:28
290DA COSTA Kamila 4299LONDONSenior I K - 2000:00:0000:01:1001:41:3104:22:4605:58:4708:16:29
291RUTKOWSKI Mateusz 4022WAKACYJNA DEMOLKASKIERNIEWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:22:5203:45:5205:30:2108:18:19
292WIŚNIEWSKI Tomasz 4211METAL CHERRYALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:35:4804:20:3706:02:1208:18:54
293SOSZYŃSKA Katarzyna 4301ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters K - 4000:00:0000:00:0401:29:5604:04:3705:50:3808:19:44
294WOŹNIAK Andrzej 4010BRZEG DOLNYWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4201:29:2104:04:2205:44:5008:19:44
295CYMBORSKA Jolanta 4134WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:1701:34:2104:16:3905:53:4108:19:49
296MUSIAŁ Paweł 4133BIEGAJĄCY WARIACI BEZ GACIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:0101:34:2004:16:3705:53:4208:19:50
297HELWICH Agnieszka 4085HERLEVMasters K - 4000:00:0000:00:2601:28:1604:12:3705:55:2608:20:12
298SERAFIN Michał 4087HWBCWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:30:1804:05:3005:45:2408:20:48
299GORCZYCA Lukasz 4239NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOMasters M - 40 00:00:0000:00:5901:36:1804:13:2105:46:0408:21:55
300MISTUR Szymon 4023PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 00:00:0000:00:2301:30:2804:06:5305:51:0408:22:18
301JANKOWSKI Tom 4083QCESZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:41:5604:21:0405:59:0408:23:59
302ALBIGOWSKA Magdalena 4388POZYTYWNIE_ROZBIEGANAŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:27:2703:59:5905:48:1608:26:10
303SOLAREWICZ Andrzej 4216KGB KLUCZBORKKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:34:4104:06:5805:48:4008:26:14
304ZAWADA Maciej 4251KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:34:2304:06:5905:48:4108:26:15
305DOMAGAŁA Konrad 4219KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:37:4004:17:3105:54:4408:26:28
306KOCHAŃSKI Tomasz 4033PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:32:1204:16:4106:02:1508:26:36
307OCIEPA Dariusz 4142MYSZKÓWMasters M - 40 00:00:0000:01:1001:41:1904:18:0305:58:4008:27:46
308KOSTRZEWSKI Maciej 4003AAM RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:32:3704:15:3206:02:2108:27:47
309HAUSMAN Magdalena 4009PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZMasters K - 4000:00:0000:00:1101:32:1304:14:2106:02:1408:28:26
310DERSLEY Stephen 4305POZNANWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1001:42:3004:20:4506:04:1308:28:43
311ŁESKE Jan 4017ZA LINIĄ METYGRODZISK WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:22:2803:50:2905:39:5308:29:04
312STONOGA Tomasz 4349KITE TEAMOZIMEKMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:28:5004:13:2405:55:3008:31:59
313PODHAJNY Piotr 4160ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:29:1004:12:2005:53:1008:32:04
314NAJDUK Daniel 4034ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3901:29:1104:12:1805:53:1108:32:04
315BUSS Jakub 4069KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1101:38:5004:16:4005:55:3608:32:10
316HEJNA Łukasz 4389WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:37:1504:26:2906:11:2708:32:10
317SADOWSKI Marek 4181MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0101:28:0703:56:0805:40:5208:32:41
318FROŃ Kamila 4008WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:2801:34:3204:17:2906:04:1108:32:49
319KOŚCIELNIAK Marek 4163MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:39:4304:27:0006:09:5208:34:51
320STRONIKOWSKI Wojciech 4190DRUŻYNA STASIASTEBLÓWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0301:38:2204:21:3506:04:4808:35:48
321RYNG Jakub 4195KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWALIGOTA GÓRNAMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:34:2604:12:1306:02:1108:36:07
322MITEK Dorota 4293KBSUKCES ŻMIGRÓDBYCHOWOWeteran K - 5000:00:0000:00:3101:34:3804:16:5906:01:1808:36:09
323MITEK Andrzej 4247KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:34:3904:17:0006:01:1908:36:10
324KACZMAREK Magdalena 4062POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5401:34:0704:13:3806:00:1308:36:17
325LAJTER Jerzy 41724 RUN TEAM PIŁAPIŁAWeteran II M - 6000:00:0000:01:0401:41:3004:20:5806:07:5808:36:18
326GWOŹDZIEWICZ Tomasz 4337BYTOMMasters M - 40 00:00:0000:00:2301:28:3104:15:4006:02:0308:37:14
327WIELICZKO Rafał 4067ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:42:0104:27:1606:13:5808:37:47
328MASZKOWSKI Piotr 4215OBORYGENILUBNÓWMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:36:0004:17:1605:58:4308:37:47
329KOS Wojciech 4124PARKRUN KALISZKALISZWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5801:39:5304:16:5306:02:2308:37:49
330WIELICZKO Dagmara 4068ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:42:0904:27:1806:13:5808:37:49
331GOSPODAREK Łukasz 4102DRUŻYNA STASIAJANCZEWOMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:37:5604:20:5806:04:4708:38:45
332KOLASA Andrzej 4154KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran II M - 6000:00:0000:00:0301:29:0104:14:0706:04:0608:40:38
333SEREK Roman 4109SUPADUPAFLYBRZEŚCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:28:2904:10:4005:55:2508:43:30
334CHOLEWIŃSKI Rafał 4182SUPADUPAFLYPARSZÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:4301:31:3704:10:4405:55:2808:43:36
335HOJDA Mariusz 4419COOL GUYS CAPITALWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:1501:39:5104:17:4806:05:3908:44:00
336NEUMANN Beata 4115CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWWeteran K - 5000:00:0000:00:2301:35:1204:23:0706:12:0708:44:11
337SKORNIAK Katarzyna 4413WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:33:3904:26:5606:18:5708:46:28
338GIŻEWSKI Grzegorz 4158GŁOWNOMasters M - 40 00:00:0000:00:3201:34:4804:26:1806:11:4008:46:39
339BURLIGA Mariusz 4099Stallentis Active TeamKNURÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:35:4604:27:5706:11:2208:47:14
340BURLIGA Marzena 4038BP RUNNING TEAM GLIWICEKNURÓWMasters K - 4000:00:0000:00:1201:35:4504:27:5906:11:2208:47:15
341CZOSZYK-KAWALA Olga 4201ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5101:40:4204:26:5906:16:2108:50:22
342PALUSZKIEWICZ Rafał 4141SPP TEAM / ŚWIERCZEWO RUNLUBOŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:40:4304:27:2906:15:5708:50:22
343PRZYBYSZEWSKA Dominika 4199ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:5201:40:4204:27:3006:16:4508:50:23
344PIOTROWSKA Anna 4108POGORZELMasters K - 4000:00:0000:00:5601:40:0304:16:2406:13:5208:51:11
344MILEWSKI Andrzej 4107#TEAMKALDUN/#SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:40:0204:16:2406:13:5408:51:11
346KRAWCZYK Mirosław 4101MJ METAL OŚWIĘCIMOŚWIECIMWeteran II M - 6000:00:0000:01:0401:39:5904:16:2706:13:5308:53:16
347HERDZINA Wojciech 4057MIRAZ RACE TEAMCHYBIEMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:35:0604:30:2306:21:3608:53:36
348CEBO Agnieszka 4077MIRAZ RACE TEAMBYTOMSenior II K - 3000:00:0000:00:4001:36:1304:28:1106:18:5608:53:36
349JERCZYŃSKA Beata 4225PIASKIMasters K - 4000:00:0000:00:4001:38:5104:30:3406:25:2308:54:23
350JERCZYŃSKI Radosław 4226PIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:38:5504:30:3506:25:2608:54:24
351BOKSA Małgorzata 4351NIEZRZESZONAZIĘBICEWeteran II K - 6000:00:0000:00:2401:36:0604:23:3606:20:2408:54:47
352SUCHOCKI Grzegorz 4238NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0101:36:1904:13:2106:00:0308:55:09
353CHYLIŃSKI Sławomir 4237NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0108:55:37
RYCHŁOWSKI Ryszard 4020PIŁAWeteran I M - 50 DNF00:00:25 DNF01:29:24 DNF04:29:09 DNF06:23:41 DNF08:58:51 DNF
355MAŁEK Paweł 4148PGB SPORTOWAPACZKARZESZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5101:34:1404:25:0206:11:0709:05:11
JAGODZIŃSKA Paulina 4036ZABIEGANI MIELEC/ WKURW_TEAMMIELECMasters K - 40DNF00:00:18 DNF01:38:32 DNF04:20:40 DNF06:16:46 DNF09:11:24 DNF
OWCZARZAK Daria 4311BYDGOSZCZSenior II K - 30DNF00:01:06 DNF01:42:19 DNF04:42:08 DNF06:29:34 DNF09:11:29 DNF
358ŹRÓDLEWSKA Anna 4271OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:0000:00:5901:55:5104:48:3206:36:4409:14:04
359SZCZERBICKI Bartłomiej 4197OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:0000:01:0001:55:5104:48:3206:36:4509:14:07
GILEWSKI Bartlomiej 4079WARSZAWASenior II M - 30 DNF00:01:13 DNF01:41:21 DNF04:41:24 DNF06:39:10 DNF09:25:59 DNF
MAŁGORZATA Modelska 4341AZS AWF MASTERSKRAKÓWSenior II K - 30DNF00:00:21 DNF01:51:01 DNF04:44:14 DNF06:43:05 DNF09:26:41 DNF
CHOJNOWSKA Dominika 4047IŁAWASenior I K - 20DNF00:01:09 DNF01:41:21 DNF04:41:26 DNF06:39:13 DNF09:29:43 DNF
GAJ-JURCZYK Renata 4046STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWINBRZESKIMasters K - 40DNF00:01:03 DNF01:48:43 DNF04:52:38 DNF06:39:29 DNF09:32:53 DNF
PIETRZAK Anna 4233WROCŁAWMasters K - 40DNF00:00:39 DNF01:41:20 DNF04:38:23 DNF06:39:18 DNF09:35:01 DNF
365PIETRAKOWSKI Grzegorz 4352SZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:01:0201:38:2104:21:1806:35:18
DNCCZACHOWSKI Michal 4353SEGMENT 25 M5WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0005:03:0606:55:59
DNCHANGIEL Urszula 4336ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWSenior II K - 3000:00:0005:03:0606:59:39
BRZĄKALSKI Krzysiek 4052PRZEDWOJEWSKI TEAMPŁOCKSenior II M - 30 DNF DNF00:57:28 DNF02:33:27 DNF03:54:52 DNF DNF
HRYCAJ Mariusz 4065REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters M - 40 DNF00:00:47 DNF01:35:02 DNF04:17:58 DNF DNF DNF
JERMAK Kamil 4105ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF00:00:07 DNF01:09:25 DNF03:05:03 DNF04:28:18 DNF DNF
PELC Tomasz 4145DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICASenior II M - 30 DNF00:00:47 DNF01:31:10 DNF04:31:29 DNF DNF DNF
PODLECKI Wojciech 4143ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II M - 30 DNF00:00:46 DNF01:26:02 DNF04:29:51 DNF DNF DNF
GARUS Łukasz 4264EUROCASHBYTOMMasters M - 40 DNF00:00:04 DNF01:16:12 DNF03:25:47 DNF04:57:26 DNF DNF
WIERZBIŃSKA Karolina 4366JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 30DNF00:00:23 DNF01:15:45 DNF03:14:34 DNF05:39:32 DNF DNF
PODSADNY Bartosz 4203POZNAŃSenior II M - 30 DNF00:00:33 DNF01:30:25 DNF04:23:54 DNF06:18:09 DNF DNF
SZAŁAJSKA Monika 4006POZNAŃSenior I K - 20DNF00:01:03 DNF01:54:10 DNF04:57:30 DNF07:06:52 DNF DNF
CHOJNOWSKA Barbara 4075IŁAWAWeteran K - 50DNF00:01:09 DNF01:53:14 DNF05:01:50 DNF07:00:50 DNF DNF
KOZERA Kamil 4103HARPAGAN SOSNOWIECDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF00:00:56 DNF01:41:43 DNF04:43:21 DNF06:46:07 DNF DNF
RZECZYŃSKA Anna 4121BBL GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 40DNF00:00:09 DNF02:06:46 DNF DNF DNF DNF
WASILKOWSKI Jerzy 4135CYSTIC FIBROSIS RUNNING TEAMKALISZWeteran I M - 50 DNF00:00:16 DNF01:54:07 DNF04:58:10 DNF DNF DNF
RURKA Grzegorz 4138SAMBIEGAMWARSZAWAWeteran I M - 50 DNF00:01:07 DNF02:04:02 DNF DNF DNF DNF
KLINOWSKI Mirosław 4259ŚREMMasters M - 40 DNF00:01:01 DNF02:06:46 DNF DNF DNF DNF
TOMASZEWSKI Mariusz 4210LIPNICAMasters M - 40 DNF00:00:01 DNF02:06:45 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 383 wynik(ów)