BIEGOWA EKSPEDYCJA FUJI
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-06-14
Miejsce : Polska
Dystans : 287 km
Zgłoszonych : 261
Wystartowało : 250
Nie ukończyło : 61
Ukończyło : 189
Na trasie : 61
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1WOJTANIS Magdalena 9SPCTORUŃK-OPEN
2KICZKA Joanna 62BRWINÓWK-OPEN
3SIWEK Agata 74WROCŁAWK-OPEN
4JANUSZKIEWICZ Arek 65OŁAWAM-OPEN
5WIERCIOCH Weronika 77SZCZAWNICAK-OPEN
6ŁABUZ Ewa 91KRAKÓWK-OPEN
7DURAJ Patrycja 89KRAKÓWK-OPEN
8MAJ Justyna 71ORZESZEK-OPEN
9SEMENIUK Igor 131SZCZECINM-OPEN
10SOBAŃSKI Kamil 153POLICEM-OPEN
11KOZŁOWSKI Witold 175WARSZAWAM-OPEN
12ZAKRZEWSKA Kasia 116WARSZAWAK-OPEN
13LEMAŃSKI Andrzej 124SZCZECINM-OPEN
14TUMIEL Daniel 117CALCATERRA SPORT ASDROMAM-OPEN
15KANECKA Monika 194TONBRIDGEK-OPEN
16WÓJTOWICZ Marcin 45MYSŁOWICEM-OPEN
17KLUJ Bogusław 111BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTM-OPEN
18WĄSIATYCZ Iwona 129BARANOWOK-OPEN
19SOBCZYK Agnieszka 215PRUSYK-OPEN
20RASAŁA Piotr 102BYTOMM-OPEN
21PRZYBYLAK Paweł 210LESZNOM-OPEN
22WALIGÓRSKI Tomasz 195GDYNIAM-OPEN
23MAKOWSKI Adam 112WARSZAWAM-OPEN
24SKIBA Kamila 190CHEŁMK-OPEN
25BILSKI Sławek 165SKS HUSARIAMIERZYNM-OPEN
26ANTOŃCZAK Łukasz 145BORSUKILUBIESZEWOM-OPEN
27CZECH Mateusz 55JÓZEFOSŁAWM-OPEN
28OGRODNIK Bogusław 223POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWM-OPEN
29ROSIŃSKA Karolina 142TANOWOK-OPEN
30KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 196MALBORKSZCZECINK-OPEN
31KOWALCZUK Dariusz 230LUBLINM-OPEN
32WITCZAK Adam 216M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN
33DRABOWICZ Andrzej 209NO NAMEPIŁAM-OPEN
34OŻAROWSKA Patrycja 64WIĄZÓWK-OPEN
35POPIOŁEK Paweł 113ZAMOŚĆM-OPEN
36LASKOWSKI Paweł 78WOLA RAKOWAM-OPEN
37RYMER Wojciech 161WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN
38OLECH Bogusław 127NIEZRZESZONYPRZECŁAWM-OPEN
39BŁACHNO Małgorzata 93SKAŁAK-OPEN
40KLITYŃSKA Agnieszka 29DOBRAK-OPEN
41KAWIORSKI Patryk 42SZCZECINM-OPEN
42JAMROŻY Honorata 158TORUŃK-OPEN
43KAMIŃSKI Kamil 184KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN
44ANDREJCZUK Wiatek 238KLEOSINM-OPEN
45ROSŁAŃ Aneta 152SZCZECINK-OPEN
46TARCZYLUK Agnieszka 105WARSZAWAK-OPEN
47BOROWIECKA Joanna 104SZCZECINK-OPEN
48KOWALSKI Adam 248GDANSKM-OPEN
49GIERASIMOWICZ Anna 170MIRKÓWK-OPEN
50SZOJDA Paulina 63VIKING TRAINING CENTERTYCHYK-OPEN
51POWĄZKA-OPRYSZEK Joanna 84KRAKÓWK-OPEN
52MACENOWICZ Eryk 101PIASECZNOM-OPEN
53DZIAŁAŃSKI Przemysław 76KRAKÓWM-OPEN
54KONIKOWSKI Daniel 133WILKI MORSKIESZCZECINM-OPEN
55DOBROWOLSKI Piotr 125OLSZEWNICA STARAM-OPEN
56HALAREWICZ Joanna 149GORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN
57CIACHLA Matylda 143POLICEK-OPEN
58KRZEŚNIOWSKI Marcin 217ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM-OPEN
59BIELIŃSKA Elżbieta 107NOWA KARCZMAK-OPEN
60NOWICKA Patrycja 79UKS ATLASPRZEŹMIEROWOK-OPEN
61NOWAK Tadeusz 72KATOWICEM-OPEN
62WOJTOL Oliwia 66BYTOMK-OPEN
63MACULEWICZ Łukasz 28GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN
64ORLON Barbara 17SZCZECIN GRYFUSSZCZECINK-OPEN
65PAPROCKI Marcin 8TEAM K2DOŁUJEM-OPEN
66GURGACZ Artur 242SZCZECINM-OPEN
67NOWAK Marcin 200BOREK WLKP.M-OPEN
68KASPRZAK Magda 6MIERZYNK-OPEN
69WEŁPA Adrian 122DOLICEM-OPEN
70TURCZYŃSKI Sebastian 138WROCŁAWM-OPEN
71MURAWSKI Przemysław 204WARSZAWAM-OPEN
72KOZIEŁ Jacek 24GRYFINOM-OPEN
73PAŁKA Tomasz 169CHARSZNICAM-OPEN
74WOJTASIŃSKA Małgorzata 130GRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN
75LEWSZYK Anna 157SZCZECINK-OPEN
76ROSŁAŃ Krzysztof 151SZCZECINM-OPEN
77BURCZYNSKI Piotr 228JUSZKOWOM-OPEN
78WILK Dariusz 214MARKIM-OPEN
79DRAB Daria 139WARSZAWAK-OPEN
80WIDERKIEWICZ Maciej 121KOWALEM-OPEN
81KARAPKA Aleksandra 110ZIELONA GÓRAK-OPEN
82KORAL Jakub 86KLUB FITNESS ZDROFITWARSZAWAM-OPEN
83JAWORSKA Katarzyna 44SZCZECINK-OPEN
84KRUGIOLKA Renata 38AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK-OPEN
85GURGACZ Elżbieta 243SZCZECINK-OPEN
86DROŻDŻEWSKI Jarosław 60ŁÓDŹM-OPEN
87HAŁAS Renata 27SZYBCIEJ NIE MOGĘMIĘDZYWODZIEK-OPEN
88GRÜTZNER Victoria 70LUBLINIECK-OPEN
89MADEJ Dominika 160KRAKÓWK-OPEN
90KAMIŃSKA Magdalena 247PUM SZCZECINSZCZECINK-OPEN
91CHROBOCIŃSKA Elżbieta 137ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINK-OPEN
92WITKOWSKA Agnieszka 14WARSZAWAK-OPEN
93DZIADEK Krzysztof 126SZCZECINEKM-OPEN
94CHARLETTE Hanna 132WELLINGBOROUGHK-OPEN
95KROK Krzysztof 43NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN
96ŁUTOWICZ Gabriela 35SZCZECINK-OPEN
97MORAWSKI Piotr 56OTWOCKM-OPEN
98WIKTORSKI Sebastian 3SKARBIMIERZYCEM-OPEN
99SIWAK Łukasz 51SZCZECINM-OPEN
100KOZŁOWSKA Mariola 52MARKOWI BIEGACZEMARKIK-OPEN
101MIERZWA Adrian 31OSTROŁĘKAM-OPEN
102PODKAŃSKI Krzysztof 20INOWROCŁAWM-OPEN
103KURASIŃSKA Dorota 16SZCZECINK-OPEN
104SAKOWSKA Aneta 12MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN
105HAMIK Adam 25HAMTARIXBIERUNM-OPEN
106KROKER Rafał 59WARSZAWAM-OPEN
107JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 58KRAKÓWK-OPEN
108BARTYZEL Beata 41KRAKÓWK-OPEN
109SACHARSKI Bartłomiej 7SZCZECINM-OPEN
110OSZCZĘDŁOWSKI Paweł 244OŻARÓWM-OPEN
111JURCZYK Adam 178POLMOTORSZCZECINM-OPEN
112ZAHORSKI Rafał 48OLEŚNICAM-OPEN
113SZYMAŃSKA Agnieszka 207PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK-OPEN
114TOKARZ Dominik 81ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-OPEN
115ANIELSKA Anna 166KARLINOK-OPEN
116BRZOZOWSKI Adam 232SZCZECINM-OPEN
117STOLARZEWSKA Maria 98WROCŁAWK-OPEN
118MUCHA Patryk 246I KLINIKA PSYCHIATRIIŁÓDŹM-OPEN
119SKOMIAŁ Artur 90WARSZAWAM-OPEN
120SIWEK Piotr 173BEZRZECZEM-OPEN
121SOBCZYK Tomasz 213GÓRKA SOBOCKAM-OPEN
122DMOCHOWSKA Hanna 181SZCZECINK-OPEN
123STEFANICKI Marek 26ŚWINOUJŚCIEM-OPEN
124WŁODARCZAK Paweł 100SZCZECINM-OPEN
125HYLLA Mateusz 179TARNÓW OPOLSKIM-OPEN
126MŁYNARCZYK Tatiana 32WOŁCZKOWOK-OPEN
127WĄSIK Gabriela 171#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIK-OPEN
128MARENDZIAK Jarosław 197CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINM-OPEN
129LITWINIAK Izabela 40GOLENIÓWK-OPEN
130NOWICKA Wioleta 256GRYFINOK-OPEN
131RUDKO Monika 253SZCZECINK-OPEN
132RAJCZYK-PAPROCKA Anna 205DOŁUJEK-OPEN
133ARASZKIEWICZ Patryk 180SZCZECINM-OPEN
134PAŃCZYK Tomasz 163SZCZECINM-OPEN
135SOBOLEWSKA Agata 144EXTREME WOLFSZCZECINK-OPEN
136CZEKALIŃSKA Edyta 80OŁOBOKK-OPEN
137KUŹNIAR Krzysztof 118SĘKOWAM-OPEN
138SIWEK Magdalena 172BEZRZECZEK-OPEN
139ZAJC Agnieszka 49WARSZAWAK-OPEN
140ZEMANKIEWICZ Łukasz 146KANAŁ 6 AMSZCZECINM-OPEN
141OSSOWSKA Marzena 220SZCZECINK-OPEN
142KONIKOWSKA Julia 134SZCZECINK-OPEN
143LITWINCZUK Gabriel 95OLKUSZBIEGA.PLKLUCZEM-OPEN
144DUDEK Dariusz 22GRANICZNAM-OPEN
145MUSKAŁA Mateusz 73SOSNOWIECM-OPEN
146RAKOCZY Małgorzata 226SZCZECINK-OPEN
147CHROBOCINSKI Daniel 136ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINM-OPEN
148GÓRSKA Dorota 240BEZRZECZEK-OPEN
149BYDŁOWSKI Patryk 218SZCZECINM-OPEN
150KACZMAREK Joanna 18SZCZECINK-OPEN
151SAWICKA Ilona 231SZCZECINK-OPEN
152BOHATYREWICZ Patryk 222SZCZECINM-OPEN
153SOROKA Karolina 255SZCZECINK-OPEN
154KECAJ Viorel 251PAN SZCZUPAKSZCZECINM-OPEN
155MICHALSKI Marcin 185GDAŃSKM-OPEN
156ADAMCZYK Kamila 23SZCZECINK-OPEN
157GRAPATYN Piotr 237BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN
158WĄSIK Rafał 11#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN
159KOBYLNIK Agata 10TEAM K2SZCZECINK-OPEN
160KUCHARCZYK Kaśka 4TEAM K2SZCZECINK-OPEN
161GRYGIELEWICZ Leszek 36BEZRZECZEM-OPEN
162SPLONSKOWSKI Krzysztof 2SZCZECINM-OPEN
163PTASZYŃSKA Agnieszka 21SZCZECINK-OPEN
164GIERUS Ilona 254WROCŁAWK-OPEN
165BIELECKI Łukasz 140WARSZAWAM-OPEN
166BAŃKA Ryszarda 250LUBLINK-OPEN
167SITARZ Ryszard 249I KLINIKA PSYCHIATRIILUBLINM-OPEN
168FORMA Alicja 245LUBLINK-OPEN
169MAKOWSKA Joanna 69PABIANICEK-OPEN
170KAWCZYŃSKI Maciej 156RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN
171GAŁUSZKA Agnieszka 39POLICEK-OPEN
172WYRWAS Tadeusz 193ŁOMŻAM-OPEN
173KURKOWIAK Agnieszka 123POZNAŃK-OPEN
174STANIECKI Krzysztof 94STANTEAMOBORNIKIM-OPEN
175KAŁOWSKA Alicja 53OTWOCKK-OPEN
176PĘKAŁA Piotr 33SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN
177ANDRUSZKO Stefan 108SWA_TEAMOŚWIĘCIMM-OPEN
178MYSZKOWSKA Julia 128LUXTORPEDA CZERWIONKACZERWIONKAK-OPEN
179DREKO Bartłomiej 252SZCZECINM-OPEN
180KORBA Ewald 176TURZA ŚLĄSKAM-OPEN
181TARARUJ Edyta 154TEAM PKO BANK POLSKIWARSZAWAK-OPEN
182RUDNIK-MIJAL Małgorzata 236ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK-OPEN
183MIJAL Przemysław 235ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM-OPEN
184SZWEDOWICZ Konrad 229SZCZECINM-OPEN
185CHABIŃSKI Artur 219SZCZECINM-OPEN
186MARTYNIUK Izabela 183STRZELCE OPOLSKIEK-OPEN
187GŁOWACKI Dominik 202TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN
188SZYMKOWIAK Natalia 191DOPIEWOK-OPEN
189MALIARENKO Serhii 225OSIEM-OPEN
190KRAUZE Sylwia 119KRAKÓWK-OPEN
191ZNOWIEC Renata 97KRAKÒWK-OPEN
192KULCZAK Paweł 19BRODOWOM-OPEN
193PREUSS Friederike 259PASEWALKK-OPEN
194TURKIEWICZ Krzysztof 258SZCZECINM-OPEN
195GRZESZCZUK Mieczysław 114SZCZECINM-OPEN
196PRUSZANOW Marcin 37KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN
197PACIOREK Marek 54POPOWO-LETNISKOM-OPEN
198WIRA Mariusz 192BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN
199SURDACKI Jerzy 87DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN
200BOGUSŁAWSKI Rafał 34SZCZECINM-OPEN
201JANCZAK Marek 199RADOMM-OPEN
202PAJEWSKA-PATYNA Mirka 148SZCZECINK-OPEN
203KARCZEWSKI Mariusz 1GRYFICEM-OPEN
204MACHERA Rafał 88KONIECPOLM-OPEN
205PIĄTEK Bartosz 115POZNAŃM-OPEN
206FREILICH Bartosz 257MIERZYNM-OPEN
207PŁUSA Adam 177WROCŁAWM-OPEN
208GŁOWACKI Marcin 201TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN
209GAWEŁ Mikołaj 162BBL BARLINEKBARLINEKM-OPEN
210ANDRUCH Arkadiusz 234SZCZECINM-OPEN
211OKRÓJ Dawid 67WARSZAWAM-OPEN
212KOZIOŁ Piotr 57KRAKÓWM-OPEN
213DĄBROWSKI Szymon 206SZCZECINM-OPEN
214BIAŁAS Konrad 203WARSZAWAM-OPEN
215GENDA Jadwiga 189SZCZECINK-OPEN
216BARTOSIŃSKI Piotr 188TIME50SZCZECINM-OPEN
217KORBA Krzysztof 174TURZA ŚLĄSKAM-OPEN
218KUZIEMSKI Piotr 159BRZEGM-OPEN
219BATOR Zbigniew 224WARSZAWAM-OPEN
220AUGUSTYNIAK Jakub 227DTR BIEGA / MARIO TEAMŚLĘZAM-OPEN
221MUCHA Grzegorz 120KLUB KARATE SHOTOKAN "KACHI"ŁÓDŹM-OPEN
222KUPIS Krzysztof 99WARZYMICEM-OPEN
223NOWICKA Katarzyna 15SZCZECINK-OPEN
224BODNARCZUK Iwona 30BEZRZECZEK-OPEN
225BAŃKA Mariusz 168LUBLINM-OPEN
226KUPIS Katarzyna 5TEAM K2WARZYMICEK-OPEN
227WOŹNIAK Mariusz 47GRÓJECM-OPEN
228DZIKIEL Beata 96BABKI Z KLASĄGŁOGÓWK-OPEN
229KNAPIK Maciej 109KRAKÓWM-OPEN
230JAROCHA Dorota 150SZCZECINK-OPEN
231SROCZYŃSKI Maciej 182ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-OPEN
232SABAT Katarzyna 68WROCŁAWK-OPEN
233MARENDZIAK Aneta 198CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINK-OPEN
234DZIEDZIC Józef 46ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN
235PIERNICKI Zbigniew 233SZCZECINM-OPEN
236SZAJKOWSKA Ewa 141WARSZAWAK-OPEN
237BUDNICKI Grzegorz 164SZCZECINM-OPEN
238WOJTAT Halina 155KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN
239BRZEZIŃSKI Piotr 147SZCZECINM-OPEN
240FRUBA Karina 92STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN
241PAKMUR Michal 167SŁUPSKM-OPEN
242RACINOWSKI Marcin 212SZCZECINM-OPEN
243SZAJKOWSKI Stanisław 241WARSZAWAM-OPEN
244FLIS Grzegorz 239BOGATYNIAM-OPEN
245PIETRUSZKA Sławomir 50RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN
246WAHN Przemysław 61SZCZECINM-OPEN
247DE LEHENSTEIN-FILIP Konrad 85LUMINISKRAKÓWM-OPEN
248ROSZKIEWICZ Ewelina 221ZAMIENIEK-OPEN
249WIERZGAŁA Iwona 106STRZENIÓWKAK-OPEN
250MUSIAŁ Paweł 13WARSZAWAM-OPEN
Znaleziono 250 wynik(ów)