BIEGOWA EKSPEDYCJA FUJI
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-06-14
Miejsce : Polska
Dystans : 287 km
Zgłoszonych : 261
Wystartowało : 250
Nie ukończyło : 61
Ukończyło : 189
Na trasie : 61
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WITCZAK Adam 216M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN 1M 1022:32:27.0116d 01:05:16287,0+00:00:004:4212,7
2WALIGÓRSKI Tomasz 195GDYNIAM-OPEN 2M 2022:33:46.077d 00:57:38287,0+00:01:024:4312,7
3MACHERA Rafał 88KONIECPOLM-OPEN 3M 3023:20:34.0185d 00:49:18287,0+00:48:014:5212,3
4WIRA Mariusz 192BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 4M 4023:21:15.045d 00:49:13287,0+00:48:594:5212,3
5KAMIŃSKI Kamil 184KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN 5M 5023:57:55.0200d 00:23:47287,0+01:25:035:0012,0
6PĘKAŁA Piotr 33SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 6M 6024:44:06.066d 00:46:08287,0+02:11:585:1011,6
7PAŁKA Tomasz 169CHARSZNICAM-OPEN 7M 7024:48:29.063d 00:49:13287,0+02:16:005:1111,6
8PAŃCZYK Tomasz 163SZCZECINM-OPEN 8M 8024:51:29.0338d 00:28:38287,0+02:19:005:1111,5
9AUGUSTYNIAK Jakub 227DTR BIEGA / MARIO TEAMŚLĘZAM-OPEN 9M 9025:09:08.029d 01:02:00287,0+02:36:585:1511,4
10WIDERKIEWICZ Maciej 121KOWALEM-OPEN 10M 10025:35:36.0197d 00:26:31287,0+03:03:015:2111,2
11TUMIEL Daniel 117CALCATERRA SPORT ASDROMAM-OPEN 11M 11026:19:38.077d 03:20:14287,0+03:47:015:3010,9
12RYMER Wojciech 161WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN 12M 12026:25:25.0109d 00:42:53287,0+03:53:005:3110,9
13SPLONSKOWSKI Krzysztof 2SZCZECINM-OPEN 13M 13026:53:49.043d 01:30:05287,0+04:21:025:3710,7
14JANCZAK Marek 199RADOMM-OPEN 14M 14027:03:12.0232d 00:56:08287,0+04:30:595:3910,6
15MALIARENKO Serhii 225OSIEM-OPEN 15M 15027:04:27.0245d 01:18:13287,0+04:32:005:3910,6
16SACHARSKI Bartłomiej 7SZCZECINM-OPEN 16M 16027:04:44.052d 01:50:23287,0+04:32:025:3910,6
17KUZIEMSKI Piotr 159BRZEGM-OPEN 17M 17027:19:56.0135d 00:28:50287,0+04:47:035:4210,5
18WÓJTOWICZ Marcin 45MYSŁOWICEM-OPEN 18M 18027:28:25.080d 01:27:27287,0+04:56:005:4410,4
19WAHN Przemysław 61SZCZECINM-OPEN 19M 19027:38:28.084d 00:33:33287,0+05:06:005:4610,4
20RACINOWSKI Marcin 212SZCZECINM-OPEN 20M 20027:49:26.063d 00:41:45287,0+05:17:005:4910,3
21BIAŁAS Konrad 203WARSZAWAM-OPEN 21M 21028:44:38.0296d 00:56:56287,0+06:12:016:0010,0
22MAKOWSKI Adam 112WARSZAWAM-OPEN 22M 22028:57:27.0202d 00:24:17287,0+06:25:006:039,9
23ROSŁAŃ Krzysztof 151SZCZECINM-OPEN 23M 23029:21:32.0214d 00:40:39287,0+06:49:016:089,8
24RASAŁA Piotr 102BYTOMM-OPEN 24M 24029:26:06.0204d 00:22:44287,0+06:53:586:099,8
25SOBCZYK Tomasz 213GÓRKA SOBOCKAM-OPEN 25M 25029:42:37.069d 00:17:51287,0+07:10:016:129,7
26KARCZEWSKI Mariusz 1GRYFICEM-OPEN 26M 26030:18:33.080d 00:40:55287,0+07:46:016:209,5
27DUDEK Dariusz 22GRANICZNAM-OPEN 27M 27030:23:41.047d 01:04:55287,0+07:51:026:219,4
28WOŹNIAK Mariusz 47GRÓJECM-OPEN 28M 28030:27:53.076d 00:44:08287,0+07:55:036:229,4
29TURCZYŃSKI Sebastian 138WROCŁAWM-OPEN 29M 29030:43:34.0296d 00:56:52287,0+08:11:016:259,3
30SITARZ Ryszard 249I KLINIKA PSYCHIATRIILUBLINM-OPEN 30M 30030:43:52.069d 01:01:10287,0+08:11:036:259,3
31WYRWAS Tadeusz 193ŁOMŻAM-OPEN 31M 31030:47:51.053d 01:39:21287,0+08:15:036:269,3
32BILSKI Sławek 165SKS HUSARIAMIERZYNM-OPEN 32M 32030:48:43.0132d 00:55:38287,0+08:16:026:269,3
33PODKAŃSKI Krzysztof 20INOWROCŁAWM-OPEN 33M 33031:02:09.022d 01:20:04287,0+08:29:586:299,2
34DĄBROWSKI Szymon 206SZCZECINM-OPEN 34M 34032:12:18.0196d 02:01:29287,0+09:39:596:438,9
35SROCZYŃSKI Maciej 182ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-OPEN 35M 35032:43:39.0127d 01:19:50287,0+10:11:016:508,8
36ARASZKIEWICZ Patryk 180SZCZECINM-OPEN 36M 36033:28:30.0294d 00:28:41287,0+10:56:016:598,6
37GRYGIELEWICZ Leszek 36BEZRZECZEM-OPEN 37M 37034:14:12.072d 00:29:45287,0+11:41:597:098,4
38ZAHORSKI Rafał 48OLEŚNICAM-OPEN 38M 38034:51:20.0332d 01:30:06287,0+12:19:007:178,2
39KOZIOŁ Piotr 57KRAKÓWM-OPEN 39M 39034:52:21.0135d 00:40:42287,0+12:20:007:178,2
40WIKTORSKI Sebastian 3SKARBIMIERZYCEM-OPEN 40M 40035:39:27.0211d 00:30:49287,0+13:07:007:278,0
41GŁOWACKI Marcin 201TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN 41M 41035:50:26.070d 00:22:58287,0+13:18:007:298,0
42KOWALCZUK Dariusz 230LUBLINM-OPEN 42M 42036:05:16.058d 00:15:18287,0+13:32:597:328,0
43PACIOREK Marek 54POPOWO-LETNISKOM-OPEN 43M 43036:28:08.042d 02:05:00287,0+13:55:587:377,9
44SURDACKI Jerzy 87DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN 44M 44036:28:25.044d 01:02:58287,0+13:56:007:377,9
45SEMENIUK Igor 131SZCZECINM-OPEN 45M 45036:59:36.043d 00:29:40287,0+14:27:017:447,8
46GAWEŁ Mikołaj 162BBL BARLINEKBARLINEKM-OPEN 46M 46037:00:17.0114d 00:38:30287,0+14:27:597:447,8
47KORAL Jakub 86KLUB FITNESS ZDROFITWARSZAWAM-OPEN 47M 47037:13:16.091d 07:16:11287,0+14:40:597:467,7
48DRABOWICZ Andrzej 209NO NAMEPIŁAM-OPEN 48M 48037:16:01.0146d 00:54:41287,0+14:43:587:477,7
49ANDRUCH Arkadiusz 234SZCZECINM-OPEN 49M 49038:49:24.091d 01:11:02287,0+16:17:008:067,4
50PRUSZANOW Marcin 37KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 50M 50038:52:53.085d 00:57:39287,0+16:20:038:077,4
51WŁODARCZAK Paweł 100SZCZECINM-OPEN 51M 51039:37:35.026d 02:13:26287,0+17:05:018:177,2
52HYLLA Mateusz 179TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 52M 52039:51:33.0130d 01:21:17287,0+17:19:018:197,2
53ZEMANKIEWICZ Łukasz 146KANAŁ 6 AMSZCZECINM-OPEN 53M 53040:09:36.0164d 00:45:37287,0+17:37:018:237,1
54KORBA Ewald 176TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 54M 54040:10:01.067d 00:41:05287,0+17:37:588:237,1
55KORBA Krzysztof 174TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 55M 55040:25:09.0146d 00:35:51287,0+17:52:588:277,1
56PAPROCKI Marcin 8TEAM K2DOŁUJEM-OPEN 56M 56040:49:14.0106d 01:30:18287,0+18:16:598:327,0
57NOWAK Marcin 200BOREK WLKP.M-OPEN 57M 57041:16:08.065d 01:17:26287,0+18:43:588:377,0
58PAKMUR Michal 167SŁUPSKM-OPEN 58M 58041:41:25.0134d 00:47:09287,0+19:09:008:426,9
59BATOR Zbigniew 224WARSZAWAM-OPEN 59M 59041:42:29.032d 01:13:45287,0+19:10:008:436,9
60BOGUSŁAWSKI Rafał 34SZCZECINM-OPEN 60M 60041:45:17.0116d 00:55:41287,0+19:12:598:436,9
61WILK Dariusz 214MARKIM-OPEN 61M 61041:53:31.016d 01:09:15287,0+19:21:018:456,9
62BAŃKA Mariusz 168LUBLINM-OPEN 62M 62041:56:58.063d 01:53:43287,0+19:24:038:466,8
63BUDNICKI Grzegorz 164SZCZECINM-OPEN 63M 63042:02:32.0157d 00:51:47287,0+19:30:018:476,8
64DZIAŁAŃSKI Przemysław 76KRAKÓWM-OPEN 64M 64042:07:10.0113d 01:27:44287,0+19:34:598:486,8
65DZIEDZIC Józef 46ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 65M 65042:36:43.036d 01:51:48287,0+20:04:028:546,7
66FLIS Grzegorz 239BOGATYNIAM-OPEN 66M 66042:37:38.047d 00:48:56287,0+20:05:018:546,7
67BRZOZOWSKI Adam 232SZCZECINM-OPEN 67M 67042:58:01.081d 00:54:02287,0+20:25:588:586,7
68SIWAK Łukasz 51SZCZECINM-OPEN 68M 68043:05:10.046d 00:24:30287,0+20:32:599:006,7
69WEŁPA Adrian 122DOLICEM-OPEN 69M 69043:23:21.0360d 01:21:09287,0+20:51:009:046,6
70NOWAK Tadeusz 72KATOWICEM-OPEN 70M 70044:02:58.0157d 00:53:28287,0+21:30:039:126,5
71MUCHA Patryk 246I KLINIKA PSYCHIATRIIŁÓDŹM-OPEN 71M 71044:24:20.021d 02:37:22287,0+21:52:009:176,5
72MURAWSKI Przemysław 204WARSZAWAM-OPEN 72M 72044:38:24.028d 01:48:49287,0+22:06:009:196,4
73BOHATYREWICZ Patryk 222SZCZECINM-OPEN 73M 73045:11:16.0122d 01:18:50287,0+22:38:599:266,4
74KAWCZYŃSKI Maciej 156RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 74M 74045:28:09.0191d 00:32:41287,0+22:55:589:306,3
75OGRODNIK Bogusław 223POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWM-OPEN 75M 75045:38:20.066d 02:02:18287,0+23:06:009:326,3
76MUCHA Grzegorz 120KLUB KARATE SHOTOKAN "KACHI"ŁÓDŹM-OPEN 76M 76046:04:28.018d 02:37:54287,0+23:32:009:376,2
77ANDREJCZUK Wiatek 238KLEOSINM-OPEN 77M 77046:31:13.076d 00:26:12287,0+23:58:599:436,2
78DE LEHENSTEIN-FILIP Konrad 85LUMINISKRAKÓWM-OPEN 78M 78048:17:50.0243d 00:32:23287,0+25:45:0310:055,9
79MICHALSKI Marcin 185GDAŃSKM-OPEN 79M 79049:07:51.0118d 00:30:18287,0+26:35:0310:165,8
80PRZYBYLAK Paweł 210LESZNOM-OPEN 80M 80049:20:25.059d 00:18:40287,0+26:48:0010:185,8
81KLUJ Bogusław 111BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTM-OPEN 81M 81050:17:38.025d 02:37:19287,0+27:45:0110:305,7
82LITWINCZUK Gabriel 95OLKUSZBIEGA.PLKLUCZEM-OPEN 82M 82051:50:58.041d 02:15:53287,0+29:18:0310:505,5
83BARTOSIŃSKI Piotr 188TIME50SZCZECINM-OPEN 83M 83051:53:26.038d 01:11:18287,0+29:21:0010:505,5
84MIERZWA Adrian 31OSTROŁĘKAM-OPEN 84M 84052:18:40.021d 03:35:58287,0+29:46:0210:565,5
85PIETRUSZKA Sławomir 50RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 85M 85052:19:57.038d 02:35:34287,0+29:47:0310:565,5
86PŁUSA Adam 177WROCŁAWM-OPEN 86M 86055:10:19.0317d 00:31:23287,0+32:37:5911:325,2
87DROŻDŻEWSKI Jarosław 60ŁÓDŹM-OPEN 87M 87055:57:14.0333d 00:36:01287,0+33:24:5911:415,1
88OKRÓJ Dawid 67WARSZAWAM-OPEN 88M 88056:54:24.0104d 00:47:40287,0+34:22:0011:535,0
89DZIADEK Krzysztof 126SZCZECINEKM-OPEN 89M 89057:13:44.0287d 00:36:41287,0+34:41:0211:575,0
90PIERNICKI Zbigniew 233SZCZECINM-OPEN 90M 90057:31:37.033d 00:42:02287,0+34:59:0112:015,0
91PIĄTEK Bartosz 115POZNAŃM-OPEN 91M 91058:20:47.0135d 02:51:34287,0+35:48:0212:114,9
92BRZEZIŃSKI Piotr 147SZCZECINM-OPEN 92M 92058:27:25.0126d 01:02:53287,0+35:55:0012:134,9
93HAMIK Adam 25HAMTARIXBIERUNM-OPEN 93M 93059:22:47.0270d 01:00:59287,0+36:50:0212:244,8
94KROK Krzysztof 43NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN 94M 94059:39:21.054d 01:23:00287,0+37:07:0012:284,8
95MUSKAŁA Mateusz 73SOSNOWIECM-OPEN 95M 95059:48:19.0140d 00:28:07287,0+37:15:5912:304,8
96MORAWSKI Piotr 56OTWOCKM-OPEN 96M 96060:46:43.037d 01:09:35287,0+38:14:0212:424,7
97BIELECKI Łukasz 140WARSZAWAM-OPEN 97M 97061:42:01.0269d 01:21:18287,0+39:09:5812:534,7
98SIWEK Piotr 173BEZRZECZEM-OPEN 98M 98063:56:02.0216d 02:20:28287,0+41:23:5813:214,5
99LEMAŃSKI Andrzej 124SZCZECINM-OPEN 99M 99065:01:05.0115d 00:41:48287,0+42:28:5813:354,4
100STEFANICKI Marek 26ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 100M 100065:22:01.052d 01:25:25287,0+42:49:5813:394,4
101GRZESZCZUK Mieczysław 114SZCZECINM-OPEN 101M 101065:35:07.047d 00:52:08287,0+43:02:5813:424,4
102GRAPATYN Piotr 237BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN 102M 102067:07:10.079d 01:10:10287,0+44:34:5914:014,3
103MUSIAŁ Paweł 13WARSZAWAM-OPEN 103M 103067:30:33.037d 01:20:13287,0+44:58:0114:064,3
104KULCZAK Paweł 19BRODOWOM-OPEN 104M 104067:31:33.078d 01:38:49287,0+44:59:0114:074,3
105KOZIEŁ Jacek 24GRYFINOM-OPEN 105M 105067:33:48.0161d 00:57:46287,0+45:01:0214:074,2
106MACULEWICZ Łukasz 28GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 106M 106068:27:35.0188d 00:23:35287,0+45:55:0114:184,2
107ANTOŃCZAK Łukasz 145BORSUKILUBIESZEWOM-OPEN 107M 107070:58:09.0168d 01:36:02287,0+48:25:5814:504,0
108KNAPIK Maciej 109KRAKÓWM-OPEN 108M 108071:48:46.040d 05:25:05287,0+49:16:0215:004,0
109TOKARZ Dominik 81ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-OPEN 109M 109073:22:49.064d 00:41:28287,0+50:50:0215:203,9
110WĄSIK Rafał 11#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 110M 110074:14:46.091d 02:01:45287,0+51:42:0215:313,9
111KROKER Rafał 59WARSZAWAM-OPEN 111M 111075:19:02.0106d 00:37:45287,0+52:46:5815:443,8
112MARENDZIAK Jarosław 197CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINM-OPEN 112M 112076:26:57.092d 01:33:39287,0+53:54:0315:583,8
113MACENOWICZ Eryk 101PIASECZNOM-OPEN 113M 113079:10:05.0340d 01:30:59287,0+56:37:5816:333,6
114SZAJKOWSKI Stanisław 241WARSZAWAM-OPEN 114M 114079:19:04.059d 01:36:04287,0+56:46:5816:343,6
115KUPIS Krzysztof 99WARZYMICEM-OPEN 115M 115096:11:09.0114d 01:10:17287,0+73:38:5820:063,0
116KAWIORSKI Patryk 42SZCZECINM-OPEN 116M 116096:18:58.0313d 01:59:43287,0+73:46:0320:083,0
117OLECH Bogusław 127NIEZRZESZONYPRZECŁAWM-OPEN 117M 117245:49:03.061d 04:13:14287,0+223:16:551:231,2
118CHABIŃSKI Artur 219SZCZECINM-OPEN 118M 118028:42:07.0283d 00:46:07279,0+06:09:586:109,7
119CHROBOCINSKI Daniel 136ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINM-OPEN 119M 119037:17:36.0406d 01:31:25272,1+14:45:018:137,3
120GŁOWACKI Dominik 202TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN 120M 120025:10:32.0310d 00:39:44264,3+02:38:015:4210,5
121KOWALSKI Adam 248GDANSKM-OPEN 121M 121024:37:56.042d 01:36:52255,3+02:05:035:4710,4
122KUŹNIAR Krzysztof 118SĘKOWAM-OPEN 122M 122028:37:05.0426d 00:40:12252,9+06:04:586:478,8
123KONIKOWSKI Daniel 133WILKI MORSKIESZCZECINM-OPEN 123M 123027:28:55.0322d 00:28:16249,8+04:56:036:369,1
124DREKO Bartłomiej 252SZCZECINM-OPEN 124M 124051:21:33.071d 00:52:35216,0+28:49:0114:164,2
125BYDŁOWSKI Patryk 218SZCZECINM-OPEN 125M 125023:37:55.0264d 01:06:36198,2+01:05:037:098,4
126ANDRUSZKO Stefan 108SWA_TEAMOŚWIĘCIMM-OPEN 126M 126019:21:11.0447d 00:38:20194,7+5:5710,1
127STANIECKI Krzysztof 94STANTEAMOBORNIKIM-OPEN 127M 127035:26:02.0443d 00:30:58185,2+12:53:5811:285,2
128MIJAL Przemysław 235ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM-OPEN 128M 128023:27:05.0202d 00:44:00151,0+00:54:589:196,4
129CZECH Mateusz 55JÓZEFOSŁAWM-OPEN 129M 129013:07:09.0231d 00:25:08145,5+5:2411,1
130SZWEDOWICZ Konrad 229SZCZECINM-OPEN 130M 130028:12:48.0238d 00:56:00134,9+05:40:0212:324,8
131FREILICH Bartosz 257MIERZYNM-OPEN 131M 131011:10:48.028d 00:54:01128,7+5:1211,5
132JURCZYK Adam 178POLMOTORSZCZECINM-OPEN 132M 132020:10:20.0322d 00:43:24120,8+10:016,0
133DOBROWOLSKI Piotr 125OLSZEWNICA STARAM-OPEN 133M 133013:35:30.0303d 00:18:24112,0+7:168,2
134SKOMIAŁ Artur 90WARSZAWAM-OPEN 134M 134012:59:42.0426d 00:45:23106,4+7:198,2
135KECAJ Viorel 251PAN SZCZUPAKSZCZECINM-OPEN 135M 135009:55:37.0129d 00:15:0088,2+6:458,9
136POPIOŁEK Paweł 113ZAMOŚĆM-OPEN 136M 136004:49:30.027d 00:42:0483,4+3:2817,3
137OSZCZĘDŁOWSKI Paweł 244OŻARÓWM-OPEN 137M 137018:17:40.0116d 01:26:0782,0+13:234,5
138KOZŁOWSKI Witold 175WARSZAWAM-OPEN 138M 138011:27:08.031d 00:34:2374,8+9:116,5
139GURGACZ Artur 242SZCZECINM-OPEN 139M 139010:16:30.086d 01:21:0446,6+13:134,5
140LASKOWSKI Paweł 78WOLA RAKOWAM-OPEN 140M 140024:10:21.029d 06:57:3332,0+01:38:0045:191,3
141TURKIEWICZ Krzysztof 258SZCZECINM-OPEN 141M 141003:05:28.010d 00:51:4131,2+5:5610,1
142KRZEŚNIOWSKI Marcin 217ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM-OPEN 142M 142001:20:05.066d 00:37:2416,0+5:0012,0
143SOBAŃSKI Kamil 153POLICEM-OPEN 143M 143000:33:44.00d 00:33:447,0+4:4712,5
144JANUSZKIEWICZ Arek 65OŁAWAM-OPEN 144M 144000:45:59.02d 00:24:136,7+6:518,7
145BURCZYNSKI Piotr 228JUSZKOWOM-OPEN 145M 145000:39:24.00d 00:39:246,1+6:279,3
Znaleziono 145 wynik(ów)