BIEGOWA EKSPEDYCJA ŚLADAMI INKÓW
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2022-04-11
Miejsce : Polska
Dystans : 332 km
Zgłoszonych : 50
Wystartowało : 49
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 15
Na trasie : 34
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIRA Mariusz 25KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 1M 1026:51:50.047d 00:52:49332,0+00:00:004:5112,4
2MŁYNARCZYK Tatiana 21WOŁCZKOWOK-OPEN 1K 1032:24:17.038d 01:51:08332,0+05:32:565:5110,2
3SIWAK Łukasz 15DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-OPEN 2M 2042:21:58.051d 00:59:22332,0+15:30:007:397,8
4STRZELEC Tomasz 7KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 3M 3042:32:10.057d 00:54:18332,0+15:40:567:417,8
5BATOR Zbigniew 20WARSZAWAM-OPEN 4M 4047:44:46.032d 02:21:59332,0+20:52:598:377,0
6WOJTANIS Magdalena 14SPCTORUŃK-OPEN 2K 2048:46:17.032d 02:47:45332,0+21:54:568:486,8
7PODKAŃSKI Krzysztof 10INOWROCŁAWM-OPEN 5M 5050:36:14.027d 00:28:55332,0+23:44:569:086,6
8MUCHA Grzegorz 17KLUB KARATE SHOTOKAN "KACHI"ŁÓDŹM-OPEN 6M 6051:27:02.011d 04:34:09332,0+24:35:559:176,5
9KULCZAK Paweł 8BRODOWOM-OPEN 7M 7056:18:22.029d 01:17:10332,0+29:26:5710:105,9
10STEFANICKI Marek 2ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 8M 8060:25:24.042d 01:31:35332,0+33:33:5710:555,5
11LĄCZAK Justyna 41SZCZECINK-OPEN 3K 3064:42:53.019d 01:57:43332,0+37:51:0011:415,1
12ŁUTOWICZ Gabriela 30SZCZECINK-OPEN 4K 4065:11:35.041d 01:14:58332,0+38:19:5811:465,1
13SZAJKOWSKA Ewa 3WARSZAWAK-OPEN 5K 5073:27:56.021d 02:14:13332,0+46:36:0013:164,5
14KROK Krzysztof 22MUSZYNAM-OPEN 9M 9073:28:48.031d 02:38:57332,0+46:36:5913:164,5
15MORAWSKI Piotr 9OTWOCKM-OPEN 10M 10078:12:35.022d 02:44:55332,0+51:20:5814:084,2
16KARCZEWSKI Mariusz 11GRYFICEM-OPEN 11M 11034:35:56.074d 02:04:04327,9+07:44:006:199,5
17RACINOWSKI Marcin 31SZCZECINM-OPEN 12M 12026:19:57.063d 00:34:51318,3+4:5712,1
18SEMENIUK Igor 5SEMENIUK INTERIOR DESIGNSZCZECINM-OPEN 13M 13045:40:10.075d 00:50:14317,5+18:48:568:377,0
19WĄSIK Rafał 23#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 14M 14066:08:31.071d 01:05:18309,9+39:16:5812:484,7
20ZAKRZEWSKA Kasia 18WARSZAWAK-OPEN 6K 6039:25:00.063d 01:40:00251,8+12:33:559:236,4
21DZIEDZIC Józef 38ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 15M 15072:12:31.031d 00:54:37232,6+45:20:5818:373,2
22WOŹNIAK Mariusz 27GRÓJECM-OPEN 16M 16022:35:05.058d 00:43:38222,3+6:059,8
23WĄSIATYCZ Iwona 32BARANOWOK-OPEN 7K 7035:18:15.059d 00:45:52207,5+08:26:5610:125,9
24GRYGIELEWICZ Leszek 19BEZRZECZEM-OPEN 17M 17019:58:29.063d 00:59:06205,8+5:4910,3
25GRAPATYN Piotr 36BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN 18M 18038:03:00.039d 00:52:02202,9+11:11:5511:155,3
26KUPIS Katarzyna 12RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK-OPEN 8K 8063:35:31.066d 02:21:01190,1+36:43:5820:043,0
27WALIGÓRSKI Tomasz 26GDYNIAM-OPEN 19M 19013:29:27.070d 00:44:01189,0+4:1614,0
28MUCHA Patryk 42POWSTANIEC DOBRAŁÓDŹM-OPEN 20M 20026:58:42.015d 02:08:33176,2+00:06:599:116,5
29MUSKAŁA Mateusz 6SOSNOWIECM-OPEN 21M 21035:23:26.075d 00:58:50172,1+08:31:5712:204,9
30KURKOWIAK Agnieszka 4POZNAŃK-OPEN 9K 9039:34:42.069d 01:30:56171,6+12:42:5913:504,3
31WŁODARCZAK Paweł 35SZCZECINM-OPEN 22M 22022:13:28.046d 01:27:35168,5+7:547,6
32WĄSIK Gabriela 24#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIK-OPEN 10K 10037:12:46.066d 00:50:58156,6+10:20:5914:154,2
33KUCHARCZYK Kaśka 1SZCZECINK-OPEN 11K 11036:19:35.062d 00:53:37148,2+09:27:5814:424,1
34KRAMARZ Tomasz 29SZCZECINM-OPEN 23M 23017:33:31.060d 00:48:53135,8+7:457,7
35GAŁUSZKA Agnieszka 28POLICEK-OPEN 12K 12045:11:41.063d 01:29:56129,8+18:19:5920:532,9
36KUPIS Krzysztof 13WARZYMICEM-OPEN 24M 24041:54:52.052d 02:49:30127,9+15:03:0019:393,1
37SZAJKOWSKI Stanisław 37WARSZAWAM-OPEN 25M 25035:59:05.032d 01:02:24120,0+09:07:5517:593,3
38MAKOWSKI Adam 40WARSZAWAM-OPEN 26M 26010:31:47.021d 01:00:28107,1+5:5310,2
39WAHN Przemysław 43SZCZECINM-OPEN 27M 27007:46:28.019d 00:32:3283,1+5:3610,7
40MACULEWICZ Łukasz 16SZCZECINM-OPEN 28M 28017:16:28.062d 02:21:3767,2+15:253,9
41ZARKOVA Denitsa 33POZNAŃK-OPEN 13K 13010:29:47.049d 01:32:1565,6+9:366,2
42ZEMANKIEWICZ Łukasz 47SZCZECINM-OPEN 29M 29008:11:21.09d 01:26:4165,4+7:308,0
43KOCYŁA Marzena 39RUDNIKK-OPEN 14K 14017:31:11.029d 01:07:3457,2+18:223,3
44BOHATYREWICZ Patryk 46SZCZECINM-OPEN 30M 30007:22:55.010d 00:30:0647,5+9:196,4
45BAŁABUCH Marcin 34SZCZECINM-OPEN 31M 31003:25:10.034d 00:14:4537,5+5:2811,0
46KOWALCZUK Dariusz 44LUBLINM-OPEN 32M 32006:22:11.014d 01:00:0833,6+11:225,3
47JAŚKIEWICZ Krzysztof 50PRZEGOŃ RAKA DLA DZIECIAKALUBINM-OPEN 33M 33007:32:05.01d 01:53:2031,1+14:324,1
48MARTYNIUK Izabela 45STRZELCE OPOLSKIEK-OPEN 15K 15006:22:47.05d 01:22:2726,5+14:264,2
49KOZIOŁ Piotr 48KRAKÓWM-OPEN 34M 34000:17:17.00d 00:17:171,5+11:315,2
Znaleziono 49 wynik(ów)