BOJKO TRAIL 30 KM – SOROCZKA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 69
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuHolica
9km
Przełęcz nad Żłobkiem
21km
    
1KACPERSKI Olaf 445WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:07:2102:24:33
2WRĘCZYCKI Robert 301O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:3202:07:25
3WRĘCZYCKA Iwona 302O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Kobiet00:00:0001:19:4702:57:28
4LEWIŃSKI Tomasz 303JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0001:21:4503:02:42
5PARADOWSKI Paweł 304BYLEDOMETY/PODIUMRZESZÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:29:1603:20:08
6WOŹNIAK Janusz 306PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Mężczyzn00:00:0001:08:4402:31:45
7BURZ-PARADOWSKA Jowita 307BYLE DO METYRZESZÓWWeteran Kobiet00:00:0001:29:1503:20:08
8PERLIŃSKI Mirosław 308ASSECO ACTIVE TEAMTYCZYNMaster Mężczyzn00:00:0001:15:4702:38:36
9WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz 309RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:05:5602:29:27
10ZIEMIAŃSKI Grzegorz 310MCP TEAMTARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:58:4902:06:27
11HYDZIK Łukasz 311KOSTAROWCEMaster Mężczyzn00:00:0001:10:3402:35:43
12MAŚLANY Daniel 312KOSTAROWCEMaster Mężczyzn00:00:0000:59:3302:08:04
13WIERCHOŁA Joanna 313LUBLINDinozaur (Diament) Kobiet00:00:0001:32:5903:32:23
14KŁODZIŃSKI Klaudiusz 316TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:13:2702:36:27
15TALAROWSKA Agnieszka 317KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0001:21:4203:02:55
16ZAKRZEWSKA Anna 318JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0001:25:3903:06:53
17KOŁODZIEJ Mirosław 319WARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0001:07:5602:18:59
18PACZUSKI Piotr 3208 BALL CROSS GYMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:25:4703:11:34
19BAŃDO Piotr 322KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:14:5803:00:16
20DZIÓBEK Sylwia 323WIELICZKAMaster Kobiet00:00:0001:34:5703:44:01
21MARSZAŁEK Dariusz 324MCP TEAMRZEZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:3902:38:56
22ZALEŃSKA Katarzyna 325WIELICZKAMaster Kobiet00:00:0001:39:2903:44:03
23GILAS Szymon 326CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:23:2003:09:24
24GILAS Michał 327BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0001:17:1203:06:37
25PAWIŃSKI Artur 329WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:16:0602:48:22
26ZIÓŁKOWSKA Ewelina 331KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEMaster Kobiet00:00:0001:24:2603:03:30
27ZDUNEK Małgorzata 333LUBLINWeteran Kobiet00:00:0001:30:2203:23:05
28KOWALSKI Krzysztof 337HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:10:2702:30:44
29SIEDLACZEK Zbigniew 338LUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:0001:27:3803:10:13
30KRYCZEK Piotr 339WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:15:4502:51:22
31WÓJTOWICZ Paweł 340AKM PROMILEKLUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:37:1703:36:36
32KOŁODZIEJ Tomasz 341STG WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:36:1603:40:25
33KRUKOWSKA Ewa 342ZAMOŚĆMaster Kobiet00:00:0001:24:3003:07:04
34KRUKOWSKI Robert 343ZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0001:16:0302:41:07
35KUZIOŁA Grzegorz 344#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0001:18:3602:50:11
36DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr 345RUDKAWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:3402:38:12
37KUZIOŁA Iwona 348#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet00:00:0001:15:0102:37:11
38KĘDZIORA Tomasz 349POBIEDZISKA RUNNING TEAMPROMNOMaster Mężczyzn00:00:0001:15:5702:47:36
39STANIO Arkadiusz 350ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:5302:07:03
40STACH Jacek 352OLCHOWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:08:3902:31:33
41DUDEK Arkadiusz 353HUMNISKAWeteran Mężczyzn00:00:0001:20:4903:01:29
42RAJCHEL Krzysztof 354ŚREDNIA WIEŚSenior Mężczyzn00:00:0001:20:5303:02:46
43KORŻYK Marek 355CZARNA DOLNAWeteran Mężczyzn00:00:0001:05:0402:24:51
44SZYMALA-LIPKA Magdalena 356MIELECMaster Kobiet00:00:0001:15:4302:48:02
45WOLNY Michał 357WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:25:4003:07:58
46WOLNY Jan 358NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn00:00:0001:20:3103:07:58
47NOWOSAD Kamil 359CHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0001:31:4603:39:42
48KRÓLICKI Konrad 361STG WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:19:4302:46:34
49KUBAS Marlena 362KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0001:32:3103:36:38
50BIENIEK Justyna 363LUTOWISKASenior Kobiet00:00:0001:23:3603:03:33
51JAKUBOWICZ CZACHUR Katarzyna 364RÓWNIAWeteran Kobiet00:00:0001:25:5303:07:42
52KRÓLIKOWSKA Emilia 365GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:15:2802:41:52
53WŁODARCZYK Grzegorz 366GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:35:3803:40:26
54GODLEWSKA Anna 367GANG ŚWIETLIKÓWŁOMIANKISenior Kobiet00:00:0001:35:3203:40:27
55ZIOŁO Tomasz 368KUŃKOWCESenior Mężczyzn00:00:0001:13:4002:36:35
56KOWALSKA Agnieszka 369WIELKA WIEŚSenior Kobiet00:00:0001:12:5802:35:32
57LIPKA Michał 370MIELECMaster Mężczyzn00:00:0001:15:4002:48:03
58WOLNA Karolina 371NOWA IWICZNASenior Kobiet00:00:0001:25:4503:07:57
59PRZYCZYNA Marek 372TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:25:5703:25:32
60KOSSAKOWSKA Natalia 373STG WARSZAWAWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:36:2803:40:24
61KOSZAROWSKI Jarosław 374STRASZYN BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:13:3402:27:43
62WIĄCEK Hubert 375RUNNER'S WORLDRZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0001:02:3602:22:21
63KOWALIK Anna 376UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet00:00:0001:19:4502:49:59
64ŚLEPIAK Adam 147STAJNIA BALONANOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0001:15:2502:27:09
65ORZECHOWSKI Robert 11RZESZÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:13:1902:39:16
66SUWALD Andrzej 7WARSZAWADinozaur Mężczyzn00:00:0001:42:3303:44:20
67KUBIAK Józef 96677559632Dinozaur Mężczyzn00:00:0001:25:52
68FRĄCKOWIAK Anna 347KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEGRĘDZINAWeteran Kobiet00:00:0003:46:11
69KSIĄŻEK Natalia 360KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0001:35:0303:27:17
Znaleziono 69 wynik(ów)