BOJKO TRAIL 60 KM – CARYNA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 56 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 49
Wystartowało : 43
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 43
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 47km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZatwarnica
15km
Polana
28km
Czarna Dolna
35km
Przełęcz nad Żłobkiem
47km
      
1BOROWSKI Kamil 624CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0001:27:5402:34:3803:26:4904:36:11
2SZCZEPANIAK Witold 616OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:28:0102:34:4303:26:5304:40:28
3TYBUREK Michał 634STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:27:5702:36:4703:31:5804:45:31
4PĄPROWICZ Wojciech 626WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:35:0102:52:3103:58:2005:23:25
5TRYGUBENKO Maryna 637SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISenior Kobiet00:00:0001:40:0902:58:5004:02:0505:26:38
6JAMRÓZ Łukasz 638WADOWICEMaster Mężczyzn00:00:0001:42:5103:01:2704:04:0005:31:14
7RUDNICKI Michał 620ASSECO ACTIVE TEAMNOWA WIEŚ WIELKAMaster Mężczyzn00:00:0001:43:5403:07:0704:08:1705:35:57
8CHWIŁKA Daniel 622ASSECO ACTIVE TEAMŁOCHOWOMaster Mężczyzn00:00:0001:46:2703:05:4804:15:0005:44:44
9ŚWIDERGOŁ Piotr 615MARELLI SOSNOWIEC POLANDKATOWICESenior Mężczyzn00:00:0001:43:1403:05:4804:15:0405:48:00
10PALCZEWSKA-REMIŚ Agnieszka 630KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0001:45:4303:11:2404:20:2105:48:11
11KONOPKA Łukasz 639SZCZAWNO-ZDRÓJMaster Mężczyzn00:00:0001:45:1003:13:0104:31:3506:15:11
12CHOŁOTA Marek 604PIŁAMaster Mężczyzn00:00:0001:46:2303:15:1604:32:2206:15:47
13GARBIEN Grzegorz 612BRZESKOWeteran Mężczyzn00:00:0001:50:3403:23:1004:37:4406:19:56
14KSIĄŻEK Kacper 628KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0001:53:1103:25:4204:37:5006:23:47
15SZCZABEL Krystian 618I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn00:00:0001:45:0803:17:3804:39:3906:27:23
16KONOPKA Sylwia 10ŚWINIARSKOWeteran Kobiet00:00:0003:25:4504:44:0406:29:14
17GAŁWA Dawid 611ŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0001:53:1503:30:0504:48:3506:38:32
18BIAŁKA Rafał 613GOAT TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAWeteran Mężczyzn00:00:0001:59:3103:36:5104:54:0706:40:26
19LALEWICZ Artur 633GOAT TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIACAWeteran Mężczyzn00:00:0001:59:3403:36:5204:54:2806:40:27
20KRUKAR Michał 605FINISZ RYMANÓWIWONICZ-ZDROJMaster Mężczyzn00:00:0001:54:0903:28:3004:48:1206:47:19
21INDRASZAK Adam 614SILESIA MATATHON CLUBKATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0001:56:1103:38:2105:01:2006:58:23
22NIEMCZEWSKI Borys 646TIME BANDIT SUBCARPATHIANIECHOBRZWeteran Mężczyzn00:00:0001:54:1503:39:5806:59:54
23WILGAT Adam 617WARSAW RUN CLUBZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:57:4203:43:0005:09:2607:02:23
24MARGAS Grzegorz 643PROSZOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0002:01:0803:45:2605:07:5007:02:41
25ANDRZEJEWSKI Paweł 641NOWA WIEŚ WIELKAMaster Mężczyzn00:00:0002:06:1303:52:2705:14:4907:03:04
26LITWINEK Marek 644AKM PROMILEKLUBARTÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:58:3303:37:5705:03:3907:04:58
27MAŁKOWSKI Bogdan 608SPARTANIE DZIECIOMMURÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:55:0403:39:5205:15:4107:18:05
28CIUBA Paweł 610SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0001:56:3503:43:5605:15:4907:19:23
29ARCISZEWSKI Michał 623SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0002:00:4503:45:1705:15:4707:19:50
30PODKÓWKA Zbigniew 621PODGÓRZ TORUŃBYDGOSZCZDinozaur Mężczyzn00:00:0002:18:4304:12:5505:34:2207:26:29
31KOBISZYN Paweł 8WAŁBRZYCHSenior Mężczyzn00:00:0002:08:5803:54:3505:23:4907:26:35
32ZARĘBA Jolanta 640RZESZÓWWeteran Kobiet00:00:0002:13:0904:04:2305:31:4707:30:54
33ADAMCZYK Łukasz 627STG WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:56:4103:42:3305:12:2507:38:12
34ŁOPATKIEWICZ Beata 636KROSNOWeteran Kobiet00:00:0002:19:3004:12:0005:41:0807:38:45
35MICHALEC Marcin 635KKB MOSIR KROSNOKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0002:19:3604:11:5905:40:3807:44:30
36WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 609BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0002:05:2304:03:0305:37:3807:50:22
37STYŁA-STYLIŃSKI Norbert 629TWOJA STARAKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0002:12:1104:01:1205:33:5407:51:35
38GRZESIK Michał 645TRUSKAWA TEAMRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0002:06:2204:05:1305:42:2907:55:02
39RUTKOWSKA Małgorzata 619GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0002:27:4204:36:3605:57:5708:05:40
40MARYNARZA Mama 642SPCTORUŃWeteran Kobiet00:00:0002:20:3804:26:5806:08:5008:10:44
41SZYSZKOWSKI Włodzimierz 607DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0002:20:4604:26:5806:11:1608:35:38
42ZDROJKOWSKI Ireneusz 631BIEGIEM RADORADOMWeteran Mężczyzn00:00:0002:20:4204:33:3706:31:3108:41:12
43ZACHEJA Jacek 606LESZNOWeteran Mężczyzn00:00:0002:31:0104:39:4706:28:1608:53:27
Znaleziono 43 wynik(ów)