BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu
   
1GACKOWSKA Daria 1026BYDGOSZCZK-3000:00:00
2OCHAL Pawel 1060TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4000:00:002022-11-11 14:59:32
3PRZYGOCKI Szymon 1076BYDGOSZCZM-1000:00:00
4MALINOWSKI Paweł 11231 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNATORUŃM-3000:00:002022-11-11 14:59:32
5NALEWALSKI Rafał 11401 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-2000:00:002022-11-11 14:59:32
6WITKOWSKI Mateusz 1180ELENSPORT SKLEP INTERNETOWYNOWE BIELICEM-2000:00:002022-11-11 14:59:32
7ZAWADZKI Mikołaj 1186IX LOBYDGOSZCZM-1000:00:00
8JASIŃSKI Kacper 534BRZOZAM-1000:00:002022-11-11 14:59:32
9TULEJA Jakub 571CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:00:002022-11-11 14:59:32
10ŻYMANT-SŁODKA Magdalena 643SWEETVET TEAMBYDGOSZCZK-4000:00:00
11KRUPA Paulina 804BYDGOSZCZK-2000:00:00
12CHMURZYŃSKI Tomasz 806BYDGOSZCZM-5000:00:00
13WIATROWSKA Katarzyna 822BYDGOSZCZK-3000:00:00
14BOŃCZYK Damian 988BYDGOSZCZM-4000:00:00
15KOWALEWSKI Blazej 1093KOZIELECM-1000:00:00
15KOWALEWSKI Mariusz 1092KOZIELECM-3000:00:00
17SIKORSKA Edyta 247BYDGOSZCZK-3000:00:00
18JURAK Krzysztof 1040KUJAWSCY RUNNERSCHOJNICEM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
19KURZAWA Maria 1091CB163OSIELSKOK-3000:00:012022-11-11 14:59:33
20GOŁDYN Sebastian 11371 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
21DEROŃ Waldemar 11381 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
22KALOTA Tomasz 1146ELECTRUS TORUŃTORUŃM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
23ANDRZEJEWSKI Marcin 1210BYDGOSZCZM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
24KRYSKE Bartosz 3BIAŁE BŁOTAM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
25SERGOTT Gracjan 452BYDGOSZCZM-2000:00:012022-11-11 14:59:33
26ZALEWSKI Patryk 495OSTROMECKOM-2000:00:012022-11-11 14:59:33
27JASIŃSKI Grzegorz 533BRZOZAM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
28MAĆKOWSKI Maciej 553UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
29KOZŁOWSKI Rafał 6BYDGOSZCZM-4000:00:012022-11-11 14:59:33
30SZOT Bartosz 6561 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
31SZYSZKA Mariusz 6741 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4000:00:012022-11-11 14:59:33
32NOWAKOWSKA Anna 7011 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNAINOWROCŁAWK-3000:00:012022-11-11 14:59:33
33NOCEK Paweł 7551 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNASZCZECINEKM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
34TYMEK Kamil 860ZAWISZABYDGOSZCZM-1000:00:012022-11-11 14:59:33
35JAŻDŻEWSKI Kacper 943CZERSKM-2000:00:012022-11-11 14:59:33
36FLOREK Paweł 950RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3000:00:012022-11-11 14:59:33
37ZEBIDA Kader 978-BYDGOSZCZM-2000:00:012022-11-11 14:59:33
38DASZKIEWICZ Małgorzata 994POWER TRAININGPŁOCKK-3000:00:012022-11-11 14:59:33
39SAWIEŁAJC Jakub 1002TM IRON TEAMBYDGOSZCZM-2000:00:022022-11-11 14:59:34
40PĘDZIOCH Przemysław 1115RUCEWOM-3000:00:022022-11-11 14:59:34
41KALOTA Joanna 1145#ZALINIAMETYTEAMTORUŃK-3000:00:022022-11-11 14:59:34
42GRZĄDZIELEWSKI Igor 1187IRON RESORTSNIWYM-2000:00:022022-11-11 14:59:34
43ARNDT Jarek 215BYDGOSZCZM-3000:00:022022-11-11 14:59:34
44SZENK Marta 220BYDGOSZCZK-4000:00:022022-11-11 14:59:34
45DEPTUŁA Grzegorz 286VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-4000:00:022022-11-11 14:59:34
46ALEKSANDROWICZ Sebastian 289ŁOMŻA GÓRZNOGÓRZNOM-2000:00:022022-11-11 14:59:34
47FUZ Marek 310KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:022022-11-11 14:59:34
48WILK Łukasz 36RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3000:00:022022-11-11 14:59:34
49UGOREK Mirosław 38BYDGOSZCZM-4000:00:022022-11-11 14:59:34
50BURDANOWSKI Adam 400BYDGOSZCZM-3000:00:022022-11-11 14:59:34
51REINKE Kajetan 429BYDGOSZCZM-1000:00:022022-11-11 14:59:34
52BIEGAŁA Leszek 446LINGUA PROBYDGOSZCZM-4000:00:022022-11-11 14:59:34
53SOBAŃSKI Mariusz 497BYDGOSZCZM-5000:00:022022-11-11 14:59:34
54PIOTROWSKA Katarzyna 51BYDGOSZCZK-3000:00:022022-11-11 14:59:34
55KOLASSA Robert 523MUROWANIECM-3000:00:022022-11-11 14:59:34
56SZYSZKA Radosław 719BYDGOSZCZM-4000:00:022022-11-11 14:59:34
57STĘPSKI Marek 724BYDGOSZCZM-4000:00:022022-11-11 14:59:34
58KRZEWIŃSKI Radosław 772BYDGOSZCZM-2000:00:022022-11-11 14:59:34
59JAŻDŻEWSKI Kacper 813BYDGOSZCZM-1000:00:022022-11-11 14:59:34
60KAŹMIRSKI Dariusz 928SUPRAVIS S.A.BYDGOSZCZM-5000:00:022022-11-11 14:59:34
61KRZESZEWSKI Jakub 929KALISZM-3000:00:022022-11-11 14:59:34
62GRUBICH Arkadiusz 1090BYDGOSZCZM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
63MŁYNARCZYK Ewa 1109BYDGOSKIE ŻÓŁWIENAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:032022-11-11 14:59:35
64MENDEL Patryk 114TM IRON TEAM/SLKBBYDGOSZCZM-2000:00:032022-11-11 14:59:35
65ANDRZEJWSKA Sylwia 1148BYDGOSZCZK-3000:00:032022-11-11 14:59:35
66JARMUŻ Adam 140AJ TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
67MIZIKOWSKI Wojciech 187BYDGOSZCZM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
68KRYGOWSKI Tomasz 256TUCHOLAM-5000:00:032022-11-11 14:59:35
69SZLINGER Jakub 30DRUŻYNA STASIATURM-3000:00:032022-11-11 14:59:35
70WINIECKI Patryk 362BYDGOSZCZM-3000:00:032022-11-11 14:59:35
71BUZALSKI Robert 374ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
72SUTKOWY Paweł 488BYDGOSZCZM-3000:00:032022-11-11 14:59:35
73PIENKOSZ Miroslaw 492BYDGOSZCZM-60+00:00:032022-11-11 14:59:35
74BEJGIER Edmund 641BIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOSIELSKOM-5000:00:032022-11-11 14:59:35
75DROSDOWSKI Sebastian 679ŚWIECIEM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
76CHODKIEWICZ Tomasz 708GARDEN FLORA SPORT CLUBBYDGOSZCZM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
77REINKE Olivia 722BYDGOSZCZK-1000:00:032022-11-11 14:59:35
78REINKE Joanna 723BYDGOSZCZK-4000:00:032022-11-11 14:59:35
79POZNAŃSKI Szymon 762BIOTECHBYDGOSZCZM-3000:00:032022-11-11 14:59:35
80GREŃ Sebastian 814BYDGOSZCZM-2000:00:032022-11-11 14:59:35
81PAWLIK Stanisław 923OSIELSKOM-5000:00:032022-11-11 14:59:35
82FARMAS Tomek 927BYDGOSZCZM-4000:00:032022-11-11 14:59:35
83MAŁAS Marcin 963OPONEO.PL / AZS POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM-2000:00:032022-11-11 14:59:35
84MENDEL Magdalena 985TM IRON TEAMBYDGOSZCZK-3000:00:032022-11-11 14:59:35
85LEWANDOWSKI Bartłomiej 1058WYRZYSKM-2000:00:032022-11-11 14:59:35
86ANTCZAK Krzysztof 1041BYDGOSZCZM-4000:00:042022-11-11 14:59:36
87ANTCZAK Olimpia 1042BYDGOSZCZK-1000:00:042022-11-11 14:59:36
88TWAROWSKA-ANTCZAK Emilia 1043BYDGOSZCZK-4000:00:042022-11-11 14:59:36
89DROCIAK Michał 1059OGR - OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM-4000:00:042022-11-11 14:59:36
90ROSÓŁ Jacek 11BYDGOSZCZM-4000:00:042022-11-11 14:59:36
91OKOŃSKI Jarosław 1122NULLPOINTEREXCEPTIONBYDGOSZCZM-3000:00:042022-11-11 14:59:36
92STAŃCZYK Martyna 121GDAŃSKK-3000:00:042022-11-11 14:59:36
93MARCINIAK Przemysław 146BYDGOSZCZM-4000:00:042022-11-11 14:59:36
94KHADDOUR Alex 284ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:042022-11-11 14:59:36
95BĄCZKOWSKI Rafał 347BUDSTOL INVESTDRZEWCEM-4000:00:042022-11-11 14:59:36
96TUCHOLSKI Bartłomiej 394BYDGOSZCZM-3000:00:042022-11-11 14:59:36
97SZERWIŃSKI Mateusz 448KU AZS PBŚBYDGOSZCZM-2000:00:042022-11-11 14:59:36
98KOTULA Sławomir 450BYDGOSZCZM-3000:00:042022-11-11 14:59:36
99BZDZION Marcin 598BYDGOSZCZM-2000:00:042022-11-11 14:59:36
100WALDA Łukasz 613BYDGOSZCZM-3000:00:042022-11-11 14:59:36
101BRZYKCY Karolina 675BYDGOSZCZK-3000:00:042022-11-11 14:59:36
102URBAŃSKA Ewa 780TM IRONTEAMŁOCHOWOK-4000:00:042022-11-11 14:59:36
103KRUCZKOWSKI Adam 817BYDGOSZCZM-5000:00:042022-11-11 14:59:36
104OLENDROWICZ Damian 880BYDGOSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIEBYDGOSZCZM-2000:00:042022-11-11 14:59:36
105TELEJKO Łukasz 980RUN BYDGOSZCZTRYSZCZYNM-2000:00:042022-11-11 14:59:36
106RÓŻYCKI Dariusz 1111BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-5000:00:042022-11-11 14:59:36
107MODRAKOWSKI Roland 102DYSTRYBUCJA-REKLAM.PLNIEMCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
108SZYTTENHOLM Oli 1048TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
109JANUSZEWSKI Radosław 1049BYDGOSZCZM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
110KOWALEWSKI Sebastian 1052CHOJNICEM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
111WUJEK Magdalena 1095BYDGOSZCZK-3000:00:052022-11-11 14:59:37
112FRANCIS Khalil 1131BYDGOSZCZM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
113KENSIK Łukasz 1156MLKS TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAM-2000:00:052022-11-11 14:59:37
114WOLNY Tomasz 158BYDGOSZCZM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
115BALCEREK Mateusz 188GASTRO SZEFBYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
116BYRTEK Marcin 21TRIDROPSYBYDGOSZCZM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
117SKORECKI Aleksander 341BYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
118PISARSKI Igor 46BYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
119PIC Dawid 507BYLE DO PRZODUBYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
120LEWANDOWSKI Piotr 538STREET WORKOUT ACADEMY TERMINATORBYDGOSZCZM-2000:00:052022-11-11 14:59:37
121SZPYRKA Sebastian 558BYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
122RZESZOTARSKI Daniel 592BYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
123PASZKIEWICZ Jarosław 593TRYSZCZYNM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
124SIELECKI Arkadiusz 608POZNAŃM-2000:00:052022-11-11 14:59:37
125BUCZEK Kamil 648OSTROMECKOM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
126MALICKI Łukasz 775ZIELONKAM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
127MALICKI Bartosz 786BYDGOSZCZM-3000:00:052022-11-11 14:59:37
128MAGRIAN Leszek 791SZEMBEKOWOM-4000:00:052022-11-11 14:59:37
129SKARBEK Marek 979RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:052022-11-11 14:59:37
130GOLIMOWSKI Patryk 518BYDGOSZCZM-1000:00:052022-11-11 14:59:37
131NIEMIR Tomasz 1054KOZIEGŁOWYM-2000:00:062022-11-11 14:59:38
132KOMOROWSKA Iwona 1077ŁOCHOWOK-5000:00:062022-11-11 14:59:38
133GACKOWSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM-4000:00:062022-11-11 14:59:38
134BOROŃSKA Joanna 1183PANCAKE PLANETBYDGOSZCZK-2000:00:062022-11-11 14:59:38
135ADACH Pawel 1185BYDGOSZCZM-3000:00:062022-11-11 14:59:38
136LEWANDOWSKI Bartosz 1209LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:062022-11-11 14:59:38
137CIACIUCH Agnieszka 268BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK-2000:00:062022-11-11 14:59:38
138MAŁKOWSKI Iwo 277ANTIDOTUMBYDGOSZCZM-3000:00:062022-11-11 14:59:38
139ŻEGLICZ Marek 40SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2000:00:062022-11-11 14:59:38
140BIERNACKA Magdalena 421 BRYGADA LOGISTYCZNAŻOŁĘDOWOK-3000:00:062022-11-11 14:59:38
141SENGER Robert 440WARSZAWAM-4000:00:062022-11-11 14:59:38
142BETHKE Jakub 480BYDGOSZCZM-3000:00:062022-11-11 14:59:38
143STASIEWICZ Filip 509SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-3000:00:062022-11-11 14:59:38
144BESS Ania 520BYDGOSZCZK-4000:00:062022-11-11 14:59:38
145ZBIRANEK Remigiusz 5521. BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4000:00:062022-11-11 14:59:38
146HAWRYŁO Marta 580BYDGOSZCZK-3000:00:062022-11-11 14:59:38
147WOLSKI Tomasz 581M-3000:00:062022-11-11 14:59:38
148MACIEJEWSKI Maciej 60BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAM-4000:00:062022-11-11 14:59:38
149JOPPEK Łukasz 629BYDGOSZCZM-3000:00:062022-11-11 14:59:38
150SZCZĘSNY Arkadiusz 744DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-4000:00:062022-11-11 14:59:38
151MAJCHRZAK Łukasz 1005BYDGOSZCZM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
152SOSINSKI Marcin 1027BYDGOSZCZM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
153NIEDBALSKI Paweł 1069MARTYRIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
154TOKARSKI Paweł 1081BYDGOSZCZM-2000:00:072022-11-11 14:59:39
155WNUK Rafał 1133BYDGOSZCZM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
156WNUK Mateusz 1134BYDGOSZCZM-1000:00:072022-11-11 14:59:39
157KRÓL Karol 174TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
158CICHOSZ Szymon 333M-3000:00:072022-11-11 14:59:39
159ROSSA Sławomir 354BYDGOSZCZM-5000:00:072022-11-11 14:59:39
160GWIAZDOWSKI Dominik 399BYDGOSZCZM-1000:00:072022-11-11 14:59:39
161SIĘBOR Andrzej 41RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
162WIECZOREK Mateusz 416BYDGOSZCZM-3000:00:072022-11-11 14:59:39
163SIUDZIŃSKA-BESS Anna 449BYDGOSZCZK-3000:00:072022-11-11 14:59:39
164JESKE Marek 555RUN BYDGOSZCZNIWYM-5000:00:072022-11-11 14:59:39
165KLICKI Marcin 588GRILL TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:072022-11-11 14:59:39
166WITKOWSKI Łukasz 619GRILL TEAMJAGODOWOM-3000:00:072022-11-11 14:59:39
167ZŁOTOWSKI Piotr 662RUN BYDGOSZCZNIWYM-4000:00:072022-11-11 14:59:39
168GURZYŃSKA Beata 703SUPRAVIS S.A.BYDGOSZCZK-3000:00:072022-11-11 14:59:39
169WALKOWIAK Paweł 72BYDGOSZCZM-3000:00:072022-11-11 14:59:39
170GURDAK Radosław 739WARSZAWAM-3000:00:072022-11-11 14:59:39
171WIECZOREK Michał 1110MAKSYMILIANOWOM-2000:00:082022-11-11 14:59:40
172CYWIŃSKI Artur 129BYDGOSZCZM-3000:00:082022-11-11 14:59:40
173SPRAWSKI Oskar 134GRUDZIĄDZM-2000:00:082022-11-11 14:59:40
174NAPORA Mateusz 186BYDGOSZCZM-3000:00:082022-11-11 14:59:40
175WNUCZYŃSKI Jakub 248BYDGOSZCZM-1000:00:082022-11-11 14:59:40
176WNUCZYŃSKI Kamil 249BYDGOSZCZM-1000:00:082022-11-11 14:59:40
177WIECZOREK Izabela 352BYDGOSZCZK-3000:00:082022-11-11 14:59:40
178WNUCZYŃSKI Andrzej 379ORANGEBYDGOSZCZM-5000:00:082022-11-11 14:59:40
179GURDAK Leszek 408BYDGOSZCZ NA STARTTURM-4000:00:082022-11-11 14:59:40
180KLINOWSKI Radosław 447BYDGOSZCZM-3000:00:082022-11-11 14:59:40
181MEDEŃSKI Andrzej 494GRUDZIĄDZM-4000:00:082022-11-11 14:59:40
182PRZYBYLSKI Remigiusz 502RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:082022-11-11 14:59:40
183FURSEWICZ Bartłomiej 827BYDGOSZCZM-4000:00:082022-11-11 14:59:40
184REDIS Agata 883BYDGOSZCZK-3000:00:082022-11-11 14:59:40
185ROZKWITALSKI Bartosz 909SEROCKM-3000:00:082022-11-11 14:59:40
186DZIEDZIC Dawid 1132BYDGOSZCZM-3000:00:092022-11-11 14:59:41
187KRZYŻANOWSKI Robert 1167BYDGOSZCZM-5000:00:092022-11-11 14:59:41
188KOSNOWICZ Maksymilian 1201BYDGOSZCZM-1000:00:092022-11-11 14:59:41
189ANTOSIK Patryk 133KCYNIA/POZNAŃM-3000:00:092022-11-11 14:59:41
190LIPIŃSKI Sebastian 201KOJOTY/RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:092022-11-11 14:59:41
191MOMOT Mieczysław 236BYDGOSZCZM-4000:00:092022-11-11 14:59:41
192FRANKOWSKI Szymon 263BYDGOSZCZM-1000:00:092022-11-11 14:59:41
193GIL Jarosław 264MROCZAM-3000:00:092022-11-11 14:59:41
194SIKORSKI Arkadiusz 324BYDGOSZCZM-1000:00:092022-11-11 14:59:41
195WITEK Magdalena 383NOWE DĄBIEK-2000:00:092022-11-11 14:59:41
196HAŁAS Ewa 419BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK-4000:00:092022-11-11 14:59:41
197PITUŁA Dominik 524PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIEBYDGOSZCZM-2000:00:092022-11-11 14:59:41
198BARSZCZ Tomasz 537BYDGOSZCZM-3000:00:092022-11-11 14:59:41
199MATEUSZCZYK Dawid 578RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:092022-11-11 14:59:41
200RYDLEWSKI Marek 661RUN BYDGOSZCZCIELEM-5000:00:092022-11-11 14:59:41
201BRZUCHALSKI Mateusz 88BYDGOSZCZM-3000:00:092022-11-11 14:59:41
202GOSIA Mał 1108BYDGOSZCZK-3000:00:102022-11-11 14:59:42
203MAZUR Łukasz 1139BYDGOSZCZM-2000:00:102022-11-11 14:59:42
204OSUCH Małgorzata 1147BYDGOSZCZK-3000:00:102022-11-11 14:59:42
205DANIELEK Piotr 199BYDGOSZCZM-4000:00:102022-11-11 14:59:42
206MENDOCHA Kornel 377ORANGEŚWIECIEM-2000:00:102022-11-11 14:59:42
207SYKUŁA Marcin 382ORANGEBUKOWIECM-4000:00:102022-11-11 14:59:42
208ŚWIETLIK Michalina 439POLFARMEX TEAMBYDGOSZCZK-4000:00:102022-11-11 14:59:42
209WOLNY Ryszard 443BOŻENKOWOM-4000:00:102022-11-11 14:59:42
210SZTEJKA Damian 490BYDGOSZCZM-4000:00:102022-11-11 14:59:42
211CIEŚLEWICZ Karol 487OLAFCREWBYDGOSZCZM-4000:00:102022-11-11 14:59:42
212TORCHALSKI Krzysztof 516BYDGOSZCZM-60+00:00:102022-11-11 14:59:42
213KAZUBOWSKI Jacek 673KAZUBKI TEAM/TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM-5000:00:102022-11-11 14:59:42
214PRZYBYLSKA Karolina 682BYDGOSZCZ/POZNAŃK-3000:00:102022-11-11 14:59:42
215ŁASSA Eliza 752PARKA BIEGABYDGOSZCZK-2000:00:102022-11-11 14:59:42
216POLEWKA Aleksandra 897UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEK-2000:00:102022-11-11 14:59:42
217SIKORSKI Jarosław 196KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:102022-11-11 14:59:42
218PIEKARSKI Paweł 112BYDGOSZCZM-3000:00:112022-11-11 14:59:43
219WÓJCIK Jacek 285BYDGOSZCZM-3000:00:112022-11-11 14:59:43
220JANYSKA Adam 308BYDGOSZCZM-2000:00:112022-11-11 14:59:43
221PORĘBA Paweł 376ORANGEMROCZAM-3000:00:112022-11-11 14:59:43
222TYKWIŃSKA Agnieszka 522BYDGOSZCZK-3000:00:112022-11-11 14:59:43
223WIŚNIEWSKI Tomasz 573BYDGOSZCZM-3000:00:112022-11-11 14:59:43
224PAWELCZYK Grzegorz 589OLSZTYNM-2000:00:112022-11-11 14:59:43
225MUDŁO Michał 596BYDGOSZCZM-3000:00:112022-11-11 14:59:43
226RUTKOWSKA Virginia 664CHMURA COACHINGBYDGOSZCZK-3000:00:112022-11-11 14:59:43
227ZAJĄKAŁA Wojciech 717BYDGOSZCZM-2000:00:112022-11-11 14:59:43
228ŁUKOMSKI Marcin 746BYDGOSZCZM-3000:00:112022-11-11 14:59:43
229ŁASSA Rafał 753PARKA BIEGABYDGOSZCZM-2000:00:112022-11-11 14:59:43
230PIOTROWSKA-RADZIEJEWSKA Marzena 831BYDGOSZCZK-4000:00:112022-11-11 14:59:43
231RADZIEJEWSKI Tomasz 838TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4000:00:112022-11-11 14:59:43
232GOŁEMBIEWSKI Marcin 845BYDGOSZCZM-4000:00:112022-11-11 14:59:43
233LUTKOWSKI Dariusz 1214M-4000:00:112022-11-11 14:59:43
234CZAJKOWSKI Kamil 216IMS SOFABYDGOSZCZM-2000:00:122022-11-11 14:59:44
235KOWALSKI Krzysztof 282OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:122022-11-11 14:59:44
236SIEJEK Błażej 388BYDGOSZCZM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
237PRZEKWAS Paweł 390BYDGOSZCZM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
238ŚWIETLIK Grzegorz 438POLFARMEX TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
239PALIGA Maciej 472SOŚNOM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
240LUZAK Mirosław 482TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:00:122022-11-11 14:59:44
241MIZERAKOWSKI Szymon 599HEX TORUŃTORUŃM-2000:00:122022-11-11 14:59:44
242TEGI Maciej 638GDYNIAM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
243TUREK Mateusz 668BYDGOSZCZM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
244ZIÓŁKOWSKA Gosia 862FORDON BIEGABYDGOSZCZK-3000:00:122022-11-11 14:59:44
245WINIECKI Paweł 92BYDGOSZCZM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
246NIESTĘPSKI Bartosz 951OLSZTYNM-2000:00:122022-11-11 14:59:44
247CHOJNACKI Patryk 1071BYDGOSZCZM-2000:00:122022-11-11 14:59:44
248ZIÓŁKOWSKI Włodek 861BYDGOSZCZM-3000:00:122022-11-11 14:59:44
249SZMIDT-SZYPURA Agnieszka 1151BYDGOSZCZK-3000:00:132022-11-11 14:59:45
250KŁOSOWSKI Marcin 288CSM POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:132022-11-11 14:59:45
251ISKRA Jacek 368BYDGOSZCZM-4000:00:132022-11-11 14:59:45
252GĄSIOROWSKI Mariusz 431BYDGOSZCZM-5000:00:132022-11-11 14:59:45
253PRZYBYŁA Agnieszka 459BYDGOSZCZK-4000:00:132022-11-11 14:59:45
254GRZECHULSKI Bartosz 463DOBRCZM-1000:00:132022-11-11 14:59:45
255GRZECHULSKI Dariusz 464DOBRCZM-4000:00:132022-11-11 14:59:45
256ZIMOSZ Wiktoria 484BYDGOSZCZK-2000:00:132022-11-11 14:59:45
257WŁODARCZYK Adam 6818 K-P BOTBYDGOSZCZM-3000:00:132022-11-11 14:59:45
258KIEŁCZYŃSKI Marek 770CSM POLSKAPRZYŁĘKIM-4000:00:132022-11-11 14:59:45
259WIATROWSKA Ewa 823BYDGOSZCZK-1000:00:132022-11-11 14:59:45
260PAWLAK Łukasz 991OSIELSKOM-3000:00:132022-11-11 14:59:45
261KUCZMA Mikołaj 1057CHEŁMŻAM-2000:00:142022-11-11 14:59:46
262LUZAK Jadwiga 1168BYDGOSZCZK-60+00:00:142022-11-11 14:59:46
263LEWANDOWSKI Rafał 1208B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:142022-11-11 14:59:46
264PIASECKI Wlodzimierz 1212BEDFORDM-5000:00:142022-11-11 14:59:46
265ISKRA Marcel 369BYDGOSZCZM-1000:00:142022-11-11 14:59:46
266BARTKOWSKI Tomasz 478BYDGOSZCZM-4000:00:142022-11-11 14:59:46
267KACZMAREK Angelika 543BYDGOSZCZK-3000:00:142022-11-11 14:59:46
268CZARNY Ryszard 639BYDGOSZCZM-60+00:00:142022-11-11 14:59:46
269KARCZEWSKA Arletta 728WHM/SPORTWAYBYDGOSZCZK-4000:00:142022-11-11 14:59:46
270LECH Marek 729WHMBYDGOSZCZM-4000:00:142022-11-11 14:59:46
271BARAŃSKI Władysław 7694DONBYDGOSZCZM-4000:00:142022-11-11 14:59:46
272KOSIEDOWSKI Jacek 771NIEMCZM-5000:00:142022-11-11 14:59:46
273JANKOWSKI Marcin 974YES ENGLISHŁOCHOWICEM-4000:00:142022-11-11 14:59:46
274GĄSIOROWSKA Barbara 430BYDGOSZCZK-3000:00:142022-11-11 14:59:46
275BARRKOWSKI Marek 1046ENDURETEAMWARSZAWAM-5000:00:152022-11-11 14:59:47
276KRUEGER Waldemar 150ŁOCHOWICEM-4000:00:152022-11-11 14:59:47
277KASPRZAK Nikola 204BYDGOSZCZK-1000:00:152022-11-11 14:59:47
278SURMACZ Agata 206BYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
279BORZYSZKOWSKI Grzegorz 221STARY FORDONBYDGOSZCZM-4000:00:152022-11-11 14:59:47
280ZAMIATOWSKA Kinga 24BELLA LINEBYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
281AUGUSTYNOWICZ Katarzyna 283BYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
282JÓŹWIK Jacek 371PARKRUNBYDGOSZCZM-70+00:00:152022-11-11 14:59:47
283KUCZEWSKI Łukasz 385KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:152022-11-11 14:59:47
284KŁOSOWSKA-BUTOR Beata 432BYDGOSZCZK-5000:00:152022-11-11 14:59:47
285KUJDA Dorota 45OSIELSKOK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
286CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 473KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
287SZYCHOWSKI Jarosław 486TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZWIERZCHUCICEM-3000:00:152022-11-11 14:59:47
288WESOŁOWSKA Aleksandra 68BYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
289LEWANDOWSKA Izabela 741BYDGOSZCZK-3000:00:152022-11-11 14:59:47
290GRABOWSKA Marlena 742BYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
291ROMIANOWSKA Agnieszka 743BYDGOSZCZK-4000:00:152022-11-11 14:59:47
292PIJAROWSKA Ilona 888KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZK-1000:00:152022-11-11 14:59:47
293GIERSZEWSKA Grażyna 91BYDGOSZCZK-5000:00:152022-11-11 14:59:47
294ŁEPEK Patryk 956BYDGOSZCZM-2000:00:152022-11-11 14:59:47
295KORCZ Piotr 1020LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:162022-11-11 14:59:48
296ZIOŁECKI Grzegorz 1130MROCZAM-3000:00:162022-11-11 14:59:48
297KUJDA Arkadiusz 11641 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-4000:00:162022-11-11 14:59:48
298GUTKOWSKI Michał 1177LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:162022-11-11 14:59:48
299KRUEGER Piotr 141ŁOCHOWICEM-1000:00:162022-11-11 14:59:48
300CZYŻEWSKA Justyna 155BRZOZAK-3000:00:162022-11-11 14:59:48
301PIERZCHALSKA Kasia 202BYDGOSZCZK-4000:00:162022-11-11 14:59:48
302KASPRZAK Wojciech 205BYDGOSZCZM-4000:00:162022-11-11 14:59:48
303TRUDNOWSKI Janusz 218BYDGOSZCZM-70+00:00:162022-11-11 14:59:48
304STEJUK Jan 336LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:162022-11-11 14:59:48
305KABACIŃSKA Kinga 485BYDGOSZCZK-3000:00:162022-11-11 14:59:48
306MIKOŁAJCZAK Tomasz 489BYDGOSZCZM-3000:00:162022-11-11 14:59:48
307WESOŁOWSKI Paweł 548BYDGOSZCZM-4000:00:162022-11-11 14:59:48
308PALACZ Dawid 579BYDGOSZCZM-1000:00:162022-11-11 14:59:48
309OZDARSKI Bartosz 606OZDAR TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:162022-11-11 14:59:48
310BAGIŃSKI Marcin 711BYDGOSZCZM-3000:00:162022-11-11 14:59:48
311SZCZYGIELSKA -GRZYBOWSKA Violetta 913BYDGOSZCZK-5000:00:162022-11-11 14:59:48
312ROBACZEWSKI Artur 1045ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-4000:00:172022-11-11 14:59:49
313CHROMIŃSKI Fabian 2BYDGOSZCZM-2000:00:172022-11-11 14:59:49
314BRZEZIŃSKI Maciej 198BYDGOSZCZM-3000:00:172022-11-11 14:59:49
315TUSZYŃSKA Anna 229BYDGOSZCZK-2000:00:172022-11-11 14:59:49
316NAGORZYSKI Arek 278MUDFOXESBYDGOSZCZM-3000:00:172022-11-11 14:59:49
317NAGORZYSKA Sylwia 279MUDFOXESBYDGOSZCZK-4000:00:172022-11-11 14:59:49
318BITNER Jan 298BYDGOSZCZM-3000:00:172022-11-11 14:59:49
319CIEMNY Tomasz 307BYDGOSZCZM-5000:00:172022-11-11 14:59:49
320SIKORSKI Norbert 325BYDGOSZCZM-5000:00:172022-11-11 14:59:49
321OLSZÓWKA Michał 424DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-4000:00:172022-11-11 14:59:49
322GOLIMOWSKA Anna 517BYDGOSZCZK-4000:00:172022-11-11 14:59:49
323LATOS Paweł 53BYDGOSZCZM-3000:00:172022-11-11 14:59:49
324JAKUBIEC Adrianna 541SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:172022-11-11 14:59:49
325PALACZ Wioletta 577POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-4000:00:172022-11-11 14:59:49
326CIESIELSKI Arkadiusz 68356 BLOTBARCINM-5000:00:172022-11-11 14:59:49
327ŚWIERCZYŃSKA Justyna 7561 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZPODRÓŻNAK-3000:00:172022-11-11 14:59:49
328DEMBSKI Marek 761TEAM PATROLBYDGOSZCZM-4000:00:172022-11-11 14:59:49
329BAŁYS Łukasz 774BYDGOSZCZM-3000:00:172022-11-11 14:59:49
330MAJDA Adrian 969DZIK SQUADBYDGOSZCZM-3000:00:172022-11-11 14:59:49
331ONDRA Karol 990BYDGOSZCZM-2000:00:172022-11-11 14:59:49
332NIEDBALSKI Grzegorz 999RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:00:172022-11-11 14:59:49
333LEWANDOWSKA Wanda 1193ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-1000:00:182022-11-11 14:59:50
334KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 15BIEGAJĄCY_Z_WILKAMINIEMCZK-3000:00:182022-11-11 14:59:50
335KAMIŃSKI Łukasz 16BIEGAJĄCY_Z_WILKAMINIEMCZM-3000:00:182022-11-11 14:59:50
336NAGÓRSKI Ryszard 238CIECHOCINEKM-60+00:00:182022-11-11 14:59:50
337BOJAROWICZ Ewa 242BYDGOSZCZK-2000:00:182022-11-11 14:59:50
338SZKOPIAK Marcin 273BYDGOSZCZM-4000:00:182022-11-11 14:59:50
339KRUSZYNA Renata 318DZIEMIONNAK-3000:00:182022-11-11 14:59:50
340KRUSZYNA Robert 320DZIEMIONNAM-4000:00:182022-11-11 14:59:50
341ZABOROWSKI Krzysztof 454BYDGOSZCZM-3000:00:182022-11-11 14:59:50
342KACPERSKA Anna 583BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK-4000:00:182022-11-11 14:59:50
343ŁUKAWSKI Tomek 7B4SPORT / Bydgoska Masa KrytycznaBYDGOSZCZM-3000:00:182022-11-11 14:59:50
344BUREK Dorota 740NIEMCZK-4000:00:182022-11-11 14:59:50
345RYWOLT Paweł 765FSSPX BYDGOSZCZZIELONKAM-3000:00:182022-11-11 14:59:50
346RZESZOTARSKA Aleksandra 784BYDGOSZCZK-2000:00:182022-11-11 14:59:50
347RZESZOTARSKA Joanna 785BYDGOSZCZK-5000:00:182022-11-11 14:59:50
348SIEMIŃSKI Karol 953BYDGOSZCZM-2000:00:182022-11-11 14:59:50
349CHORĄŻAK Sławek 966UNISŁAWM-5000:00:182022-11-11 14:59:50
350ROBACZEWSKA Lidia 1044ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK-5000:00:182022-11-11 14:59:50
351WIDŹGOWSKI Przemysław 10BYDGOSZCZM-4000:00:192022-11-11 14:59:51
352NAWROCKA Joanna 1072BYDGOSZCZK-4000:00:192022-11-11 14:59:51
353SZYMAŃSKA Adrianna 1143BYDGOSZCZK-3000:00:192022-11-11 14:59:51
354JAKUBCZAK Michał 122WIERZCHUCINEKM-3000:00:192022-11-11 14:59:51
355MACIŃSKI Waldemar 156BYDGOSZCZM-4000:00:192022-11-11 14:59:51
356SNOPEK Edyta 219BYDGOSZCZK-3000:00:192022-11-11 14:59:51
357GŁOWACKI Robert 258BYDGOSZCZM-4000:00:192022-11-11 14:59:51
358KONOPIŃSKI Wojciech 363KOCHAM PIESKIOSIELSKOM-3000:00:192022-11-11 14:59:51
359GZYL Mikolaj 462JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:192022-11-11 14:59:51
360PIERZGALSKI Damian 499BYDGOSZCZM-2000:00:192022-11-11 14:59:51
361KRZYWAŃSKA Aleksandra 576BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK-4000:00:192022-11-11 14:59:51
362HOŁYŃSKA Katarzyna 730BYDGOSZCZK-4000:00:192022-11-11 14:59:51
363MYŚLICKA Dalia 847RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:192022-11-11 14:59:51
364WESOŁOWSKA Aleksandra 905BYDGOSZCZK-4000:00:192022-11-11 14:59:51
365SOSNA Mikolaj 127BYDGOSZCZM-4000:00:202022-11-11 14:59:52
366WOLAN Magdalena 194AMOREKBYDGOSZCZK-4000:00:202022-11-11 14:59:52
367GADOMSKA Maria 20RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-70+00:00:202022-11-11 14:59:52
368GIERCZAK Dorota 270BYDGOSZCZK-3000:00:202022-11-11 14:59:52
369MAŁKOWSKA Joanna 366BYDGOSZCZK-3000:00:202022-11-11 14:59:52
370GESING Joanna 370BIEŃKÓWKAK-3000:00:202022-11-11 14:59:52
371CZAJA Jarosław 402BYDGOSZCZM-4000:00:202022-11-11 14:59:52
372SUCHACKI Kacper 403LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:202022-11-11 14:59:52
373ORZECHOWSKI Zbigniew 525ORZECH BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:202022-11-11 14:59:52
374GROSICKI Stanisław 528BYDGOSZCZM-2000:00:202022-11-11 14:59:52
375ZBIRANEK Beata 575BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK-4000:00:202022-11-11 14:59:52
376KONIEC Krzysztof 726MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKM-5000:00:202022-11-11 14:59:52
377ZBIRANEK Artur 830BYDGOSZCZM-4000:00:202022-11-11 14:59:52
378ŚCIUK Julia 881BIAŁE CZAPLE SP PRZYŁĘKIPRZYŁĘKIK-1000:00:202022-11-11 14:59:52
379ŚCIUK Wiktoria Anastazja 882BIAŁE CZAPLE SP PRZYŁĘKIPRZYŁĘKIK-1000:00:202022-11-11 14:59:52
380SADOWSKA-CHORĄŻAK Aneta 968UNISŁAWK-4000:00:202022-11-11 14:59:52
381JANCOWSKI Wojciech 1007BYDGOSZCZM-5000:00:212022-11-11 14:59:53
382BOROWICZ Bartosz 1124SZUWARY AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM-3000:00:212022-11-11 14:59:53
383DROBCZYŃSKI Wojciech 330BYDGOSZCZM-2000:00:212022-11-11 14:59:53
384TWARDOWSKI Krzysztof 346BYDGOSZCZM-2000:00:212022-11-11 14:59:53
385KOLASIŃSKI Tomasz 386NIEMCZM-5000:00:212022-11-11 14:59:53
386PERKOWSKI Paweł 470JELENIA GÓRAM-4000:00:212022-11-11 14:59:53
387ORZECHOWSKA Gabriela 526ORZECH BIEGABYDGOSZCZK-1000:00:212022-11-11 14:59:53
388WIŚNIEWSKA Iga 536TRZEBIEŁUCHK-3000:00:212022-11-11 14:59:53
389WOJTYSIAK Szymon 692ŁOCHOWOM-3000:00:212022-11-11 14:59:53
390WIŚNIEWSKI Nikodem 776TRZEBIEŁUCHM-1000:00:212022-11-11 14:59:53
391WIŚNIEWSKA Aurelia 790BYDGOSZCZK-3000:00:212022-11-11 14:59:53
392MROTEK Katarzyna 8AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIK-4000:00:212022-11-11 14:59:53
393WOJCIECHOWSKI Grzegorz 81BYDGOSZCZM-3000:00:212022-11-11 14:59:53
394PINGOT Gabriel 1218M-1000:00:212022-11-11 14:59:53
395BUTRYM Piotr 1BYDGOSZCZM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
396KWASIGROCH Aleksandra 1207BYDGOSZCZK-4000:00:222022-11-11 14:59:54
397PRZYBYSZEWSKI Marcin 211OSIELSKOM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
398KAŁEK Artur 508TM IRON TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
399MARCHLEWSKI Marcin 535BYDGOSZCZ, POW. BYDGOSZCZM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
400WIŚNIEWSKI Tadeusz 680NIEZESZONYTRZEBIEŁUCHM-60+00:00:222022-11-11 14:59:54
401MARCHLEWSKA Amelia 720BYDGOSZCZK-1000:00:222022-11-11 14:59:54
402DOLATA Rafał 731BYDGOSZCZM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
403DOLATA Aneta 732BYDGOSZCZK-3000:00:222022-11-11 14:59:54
404MAŁKIŃSKI Józef 754BYDGOSZCZM-60+00:00:222022-11-11 14:59:54
405MAŁKOWSKA Ewa 783BYDGOSZCZK-2000:00:222022-11-11 14:59:54
406KOSEK Mariusz 787RCIBYDGOSZCZM-5000:00:222022-11-11 14:59:54
407STEGNERSKA Agnieszka 846BYDGOSZCZK-4000:00:222022-11-11 14:59:54
408KOSIARSKI Tomasz 876BYDGOSZCZM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
409NURKIEWICZ Jarosław 884KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-5000:00:222022-11-11 14:59:54
410MAKUSZEWSKI Łukasz 8998KPBOTNAKŁO NAD NOTECIAM-4000:00:222022-11-11 14:59:54
411BIZON Bartosz 94BYDGOSZCZM-3000:00:222022-11-11 14:59:54
412KUSA Piotr 1153ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:232022-11-11 14:59:55
413STRZAŁKOWSKI Dawid 1154BYDGOSZCZM-2000:00:232022-11-11 14:59:55
414JANUSZEWSKA Natalia 1155BYDGOSZCZK-2000:00:232022-11-11 14:59:55
415LEWANDOWSKA Renata 1195ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:00:232022-11-11 14:59:55
416LEWANDOWSKI Marek 1196ROLLTEAMBYDGOSZCZM-4000:00:232022-11-11 14:59:55
417JAWORSKI Krzysztof 217BYDGOSZCZM-4000:00:232022-11-11 14:59:55
418BINDER Sebastian 372ORANGEBYDGOSZCZM-3000:00:232022-11-11 14:59:55
419GLAMA Stanisław 414ASBOXBYDGOSZCZM-5000:00:232022-11-11 14:59:55
420ANISZCZYK Igor 584LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:232022-11-11 14:59:55
421SEMRAU Nikodem 595LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:232022-11-11 14:59:55
422SEMRAU Julian 601LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:232022-11-11 14:59:55
423BEM Małgorzata 628LUBOŃK-5000:00:232022-11-11 14:59:55
424DROB Julian 843BYDGOSZCZM-3000:00:232022-11-11 14:59:55
425FIRST Anna 1008OSIELSKOK-2000:00:242022-11-11 14:59:56
426SCHMIDT Artur 166BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1000:00:242022-11-11 14:59:56
427PIEŁOWSKA Roma 244NIWYK-2000:00:242022-11-11 14:59:56
428SZUKALSKI Michał 364BYDGOSZCZM-4000:00:242022-11-11 14:59:56
429WRZESIŃSKI Jan 380ORANGEBYDGOSZCZM-2000:00:242022-11-11 14:59:56
430MOGILNICKI Dominik 445KONSTANTOWOM-3000:00:242022-11-11 14:59:56
431ANGIEL Władysław 457TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-70+00:00:242022-11-11 14:59:56
432BARAŃSKA Sylwia 665PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-5000:00:242022-11-11 14:59:56
433DOMŻALSKI Marek 721ŁOCHOWOM-5000:00:242022-11-11 14:59:56
434CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 816BYDGOSZCZM-Open00:00:242022-11-11 14:59:56
435MONTOWSKI Filip 887BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1000:00:242022-11-11 14:59:56
436LEWANDOWSKI Michał 90ŁOCHOWOM-4000:00:242022-11-11 14:59:56
437RUTKA Kasia 921BYDGOSZCZK-2000:00:242022-11-11 14:59:56
438RACZKO Agata 653BYDGOSZCZK-3000:00:242022-11-11 14:59:56
439CHMIELEWSKI Ireneusz 104DOBRCZM-60+00:00:252022-11-11 14:59:57
440SAGANOWSKA Weronika 107BYDGOSZCZK-3000:00:252022-11-11 14:59:57
441KAJA Andrzej 1178BYDGOSZCZM-5000:00:252022-11-11 14:59:57
442KAJA Michalina 1179BYDGOSZCZK-1000:00:252022-11-11 14:59:57
443SIENKIEWICZ Artur 34BYDGOSZCZM-4000:00:252022-11-11 14:59:57
444MICHNIEWICZ Małgorzata 415BYDGOSZCZK-4000:00:252022-11-11 14:59:57
445MICHALAK Wojciech 467BYDGOSZCZM-5000:00:252022-11-11 14:59:57
446LESZCZYŃSKI Tomasz 624BYDGOSZCZM-4000:00:252022-11-11 14:59:57
447MYSZKOWSKA Monika 796BYDGOSZCZK-5000:00:252022-11-11 14:59:57
448BADOWSKI Krzysztof 805BYDGOSZCZM-60+00:00:252022-11-11 14:59:57
449TYKWIŃSKI Krzysztof 821BYDGOSZCZM-4000:00:252022-11-11 14:59:57
450CIACHERA Ireneusz 840INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM-5000:00:252022-11-11 14:59:57
451KRUCZYŃSKI Łukasz 106M-2000:00:262022-11-11 14:59:58
452KRAWCZUK Aleksandra 1175BYDGOSZCZK-3000:00:262022-11-11 14:59:58
453SCHMIDT Marcin 165BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-4000:00:262022-11-11 14:59:58
454ZĄBKOWSKI Krzysztof 252BYDGOSZCZM-3000:00:262022-11-11 14:59:58
455RZEPCZYNSKI Tomasz 332POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:262022-11-11 14:59:58
456SKÓRCZEWSKI Jacek 407NIEMCZM-60+00:00:262022-11-11 14:59:58
457STEPNIEWSKI Karol 456BYDGOSZCZM-4000:00:262022-11-11 14:59:58
458SITKO Agata 458BYDGOSZCZK-4000:00:262022-11-11 14:59:58
459WENDA Mateusz 633BYDGOSZCZM-3000:00:262022-11-11 14:59:58
460IGNASIAK Bernadeta 961BYDGOSZCZK-4000:00:262022-11-11 14:59:58
461KONOPIŃSKA Agnieszka 1010BYDGOSZCZK-4000:00:272022-11-11 14:59:59
462POLEK Krystyna 1125BYDGOSZCZK-4000:00:272022-11-11 14:59:59
463ŚWITAŁA Adam 1165BYDGOSZCZM-3000:00:272022-11-11 14:59:59
464ŻUCHOWSKI Dariusz 163PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:272022-11-11 14:59:59
465RATAJ Maciej 173ŁOCHOWOM-4000:00:272022-11-11 14:59:59
466GŁOWACKI Bartosz 175BYDGOSZCZM-2000:00:272022-11-11 14:59:59
467PAWŁOWSKI Radosław 233ZIELONKAM-5000:00:272022-11-11 14:59:59
468KOZAK Krzysztof 33BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-3000:00:272022-11-11 14:59:59
469BIDAS Piotr 591DLA WIKTORKABYDGOSZCZM-4000:00:272022-11-11 14:59:59
470JANKOWSKI Tomasz 691DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM-5000:00:272022-11-11 14:59:59
471MATUSZEWSKA Agnieszka 710BYDGOSZCZK-4000:00:272022-11-11 14:59:59
472APTOWICZ Damian 714BYDGOSZCZM-2000:00:272022-11-11 14:59:59
473CZARNECKI Michał 877BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-2000:00:272022-11-11 14:59:59
474SAJDAK Marcin 911PĘDZĄCE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-4000:00:272022-11-11 14:59:59
475KOCZWARA-SAJDAK Katarzyna 912BYDGOSZCZK-3000:00:272022-11-11 14:59:59
476WALCZAK Maciej 95BYDGOSZCZM-4000:00:272022-11-11 14:59:59
477PILECKI Gustaw 1029BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-70+00:00:282022-11-11 15:00:00
478ŁUCZKOWSKA Sylwia 1114BYDGOSZCZK-3000:00:282022-11-11 15:00:00
479KAZUBOWSKI Michał 1166KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-2000:00:282022-11-11 15:00:00
480WAWRZYNIAK Andrzej 13222. ODNBYDGOSZCZM-60+00:00:282022-11-11 15:00:00
481BRZÓSKA Kacper 135BYDGOSZCZM-4000:00:282022-11-11 15:00:00
482BARCZYŃSKI Mateusz 170BYDGOSZCZM-3000:00:282022-11-11 15:00:00
483BŁAŻEK-KOJRO Kasia 171BIAŁE BŁOTAK-3000:00:282022-11-11 15:00:00
484GROBELNA Monika 195KOBYLARNIAK-4000:00:282022-11-11 15:00:00
485GRUDA Mirosław 197OSIELSKOM-60+00:00:282022-11-11 15:00:00
486BYLICA Robert 56RUNNING TEAM SPIRITBYDGOSZCZM-4000:00:282022-11-11 15:00:00
487KAZUBOWSKI Jeremiasz 718KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-2000:00:282022-11-11 15:00:00
488RÓŻYCZKA Joanna 80BYDGOSZCZK-3000:00:282022-11-11 15:00:00
489JAWORSKI Marek 855STOWARZYSZENIE DZIĘKI WAMBYDGOSZCZM-1000:00:282022-11-11 15:00:00
490SZYCHULEC Adam 1056BYDGOSZCZM-3000:00:292022-11-11 15:00:01
491GOŹDZIK Tomasz 111UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:292022-11-11 15:00:01
492MURAWSKA Mariola 113BYDGOSZCZK-2000:00:292022-11-11 15:00:01
493ŁUSZCZYNA Karolina 116BYDGOSZCZK-2000:00:292022-11-11 15:00:01
494GUDELL Radosław 1190GRUPA MODERATORBYDGOSZCZM-4000:00:292022-11-11 15:00:01
495PUZYREWSKI Michał 153BYDGOSZCZM-4000:00:292022-11-11 15:00:01
496YALPI Hasan 223BYDGOSZCZM-3000:00:292022-11-11 15:00:01
497DROZDOWSKI Michał 334ASTORIAFORDONM-3000:00:292022-11-11 15:00:01
498BINDEK Łukasz 61KĘSOWOM-4000:00:292022-11-11 15:00:01
499JASKÓLSKI Andrzej 676BYDGOSZCZM-4000:00:292022-11-11 15:00:01
500SIEG Małgorzata 885BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAK-3000:00:292022-11-11 15:00:01
501WAŚNIEWSKA Ewa 914TORUŃK-3000:00:292022-11-11 15:00:01
502SCHMIDT Sebastian 169BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1000:00:292022-11-11 15:00:01
503BARTNICZAK Bartosz 491HM FAMILIABYDGOSZCZM-2000:00:292022-11-11 15:00:01
504KOZAK Adam 1021BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1000:00:302022-11-11 15:00:02
505JANUSZEWSKI Radosław 1066BYDGOSZCZM-2000:00:302022-11-11 15:00:02
506WATOROWSKI Irek 1112BYDGOSZCZM-3000:00:302022-11-11 15:00:02
507JAGIEŁA Bartosz 178TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:302022-11-11 15:00:02
508ZUREK Mateusz 253BYDGOSZCZM-3000:00:302022-11-11 15:00:02
509NOWAK Paulina 387BYDGOSZCZK-2000:00:302022-11-11 15:00:02
510PAPROCKI Rafał 47BYDGOSZCZM-4000:00:302022-11-11 15:00:02
511PIĄTEK Andrzej 493BYDGOSZCZM-70+00:00:302022-11-11 15:00:02
512KULCZYŃSKI Przemysław 637TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-3000:00:302022-11-11 15:00:02
513PARDUA Łukasz 727BYDGOSZCZM-3000:00:302022-11-11 15:00:02
514JAWORSKI Adam 854STOWARZYSZENIE DZIĘKI WAMBYDGOSZCZM-4000:00:302022-11-11 15:00:02
515JAWORSKA Michalina 856STOWARZYSZENIE DZIĘKI WAMBYDGOSZCZK-1000:00:302022-11-11 15:00:02
516JAWORSKA Marcelina 857STOWARZYSZENIE DZIĘKI WAMBYDGOSZCZK-1000:00:302022-11-11 15:00:02
517BAUMGART Jacek 995BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-60+00:00:302022-11-11 15:00:02
518CIEŚLEWICZ Waldemar 1152BYDGOSZCZM-5000:00:312022-11-11 15:00:03
519SENSKA Magdalena 117BYDGOSZCZK-4000:00:312022-11-11 15:00:03
520KULIK Marceli 1200BYDGOSZCZM-3000:00:312022-11-11 15:00:03
521SIUDA Bartosz 200BYDGOSZCZM-3000:00:312022-11-11 15:00:03
522LUTOWSKI Wojciech 435BYDGOSZCZM-3000:00:312022-11-11 15:00:03
523LUTOWSKI Filip 436BYDGOSZCZM-1000:00:312022-11-11 15:00:03
524PIĄTEK Justyna 659GDAŃSKK-3000:00:312022-11-11 15:00:03
525CICHOWICZ Marcin 666SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:312022-11-11 15:00:03
526BURNICKI Mariusz 688BYDGOSZCZM-5000:00:312022-11-11 15:00:03
527KLAWIKOWSKI Dawid 695TKKF KOLEKARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:312022-11-11 15:00:03
528KLAWIKOWSKA Julita 697TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:312022-11-11 15:00:03
529KLAWIKOWSKI Oskar 698TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1000:00:312022-11-11 15:00:03
530SELBURSKI Sebastian 700WŁOCŁAWEKM-3000:00:312022-11-11 15:00:03
531FRĄCKOWIAK Marta 894TEAMOCHALMYŚLĘCINEKK-3000:00:312022-11-11 15:00:03
532BERNATAJTYS Ignacy 76LOTTO BYDGOSTIAOSIELSKOM-1000:00:312022-11-11 15:00:03
533JASIENIECKI Piotr 1053KOSZALINM-5000:00:322022-11-11 15:00:04
534ZUZA-WITKOWSKA Anna 108BYDGOSZCZK-5000:00:322022-11-11 15:00:04
535SZYMCZAK Barbara 1188BYDGOSZCZK-4000:00:322022-11-11 15:00:04
536PAPIS Piotr 208BYDGOSZCZM-4000:00:322022-11-11 15:00:04
537FAC Kacper 355TRI SUNRISE SYSTEMBYDGOSZCZM-2000:00:322022-11-11 15:00:04
538SZAJDA Magdalena 367TRICHICKASBYDGOSZCZK-4000:00:322022-11-11 15:00:04
539KALINOWSKI Zbigniew 560JÓZEFÓWM-5000:00:322022-11-11 15:00:04
540ŁATKA Marcin 59MYŚLĘCINEKM-4000:00:322022-11-11 15:00:04
541BERNATAJTYS Daniel 70LOTTO BYDGOSTIAOSIELSKOM-4000:00:322022-11-11 15:00:04
542TEWS Marzena 835BYDGOSZCZK-4000:00:322022-11-11 15:00:04
543NOWAK Małgorzata 890BYDGOSZCZK-3000:00:322022-11-11 15:00:04
544WÓJCIK Marika 931INOWROCŁAWK-3000:00:322022-11-11 15:00:04
545CICHOWICZ Jacek 1096SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:332022-11-11 15:00:05
546ROCHOWIAK Michał 1100BYDGOSZCZM-3000:00:332022-11-11 15:00:05
547POLAŃCZYK Paulina 115ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-3000:00:332022-11-11 15:00:05
548OSTROWSKA Renata 338BĘDZITOWOK-4000:00:332022-11-11 15:00:05
549GRACZYK Dawid 3738 K-PBOTBYDGOSZCZM-2000:00:332022-11-11 15:00:05
550ĆWIK-KOTWICA Patrycja 420BYDGOSZCZK-3000:00:332022-11-11 15:00:05
551WOŹNIAK Anna 532BYDGOSZCZK-4000:00:332022-11-11 15:00:05
552WINIARSKI Kacper 567BYDGOSZCZM-1000:00:332022-11-11 15:00:05
553RUJNER Klara 693BYDGOSZCZK-5000:00:332022-11-11 15:00:05
554ŁATANIK Andrzej 758ŁABISZYNM-4000:00:332022-11-11 15:00:05
555WADELSKI Maciej 853BYDGOSZCZM-3000:00:332022-11-11 15:00:05
556DZIADKO Mateusz 858TORUŃM-3000:00:332022-11-11 15:00:05
557SZYMCZAK Jacek 1219M-5000:00:332022-11-11 15:00:05
558KOPCZYŃSKI Piotr 900BYDGOSZCZM-2000:00:332022-11-11 15:00:05
559KARSKI Krzysztof 154BYDGOSZCZM-1000:00:342022-11-11 15:00:06
560KILIŃSKA Magdalena 192HELIX POMATIAŻOŁĘDOWOK-3000:00:342022-11-11 15:00:06
561HOŁOWNIA Wojciech 389ZAMOŚĆ KUJAWSKO POMORSKIEM-60+00:00:342022-11-11 15:00:06
562MUCHA Izabela 421BYDGOSZCZK-3000:00:342022-11-11 15:00:06
563SZABLINSKA Honorata 423KOŁACZKOWOK-4000:00:342022-11-11 15:00:06
564LENC Janusz 455TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:00:342022-11-11 15:00:06
565MASŁOWSKA Angelika 547ŁACHOWOK-3000:00:342022-11-11 15:00:06
566MACIEJCZAK Marcin 5663GRAVITYBYDGOSZCZM-4000:00:342022-11-11 15:00:06
567OZDARSKA Amelia 607OZDAR TEAMBYDGOSZCZK-1000:00:342022-11-11 15:00:06
568ŚPICA Grzegorz 777TUCHOLAM-3000:00:342022-11-11 15:00:06
569PAŁCZYŃSKI Przemysław 893ZŁAWIEŚ WIELKAM-3000:00:342022-11-11 15:00:06
570KUCHARCZYK Jola 949BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOK-4000:00:342022-11-11 15:00:06
571KLIMZA Andrzej 1037LUBICZ TEAMLUBICZ DOLNYM-4000:00:352022-11-11 15:00:07
572KLEPACZEWSKI Arkadiusz 168BYDGOSZCZM-3000:00:352022-11-11 15:00:07
573MAŁAS Marcin 255BYDGOSZCZM-3000:00:352022-11-11 15:00:07
574WŁODARCZYK Hanna 413BYDGOSZCZK-4000:00:352022-11-11 15:00:07
575KABACIŃSKI Jarosław 594BORÓWNOM-3000:00:352022-11-11 15:00:07
576BURY Tomasz 829BYDGOSZCZM-3000:00:352022-11-11 15:00:07
577KRETOWICZ Piotr 864POWAŻNI PRZEDSIĘBIORCYBYDGOSZCZM-2000:00:352022-11-11 15:00:07
578JAKUBCZAK Łukasz 87PESABYDGOSZCZM-3000:00:352022-11-11 15:00:07
579JURKOWSKI Paweł 889PJKANCELARIA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:352022-11-11 15:00:07
580ROSZAK Kinga 944BYDGOSZCZK-1000:00:352022-11-11 15:00:07
581WIERZBOWSKI Max 945SOLEC KUJAWSKIM-1000:00:352022-11-11 15:00:07
582ŚLIWIŃSKA Malwina 948BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOK-3000:00:352022-11-11 15:00:07
583LUTKOWSKA Katarzyna 982BYDGOSZCZK-4000:00:352022-11-11 15:00:07
584ZAREMBA WANCZURA Joanna 1215K-4000:00:352022-11-11 15:00:07
585WANCZURA Jacek 1216M-4000:00:352022-11-11 15:00:07
586SARNECKI Adrian 1217M-4000:00:352022-11-11 15:00:07
587KWASIGROCH Daria 1050BYDGOSZCZK-2000:00:362022-11-11 15:00:08
588GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 1082BYDGOSZCZK-3000:00:362022-11-11 15:00:08
589TUCZKOWSKA Joanna 1157BYDGOSZCZK-3000:00:362022-11-11 15:00:08
590JANULEWICZ Monika 1158BYDGOSZCZK-4000:00:362022-11-11 15:00:08
591BORKOWSKA Ewelina 237BYDGOSZCZK-2000:00:362022-11-11 15:00:08
592RYDELSKA Kinga 293BYDGOSZCZK-5000:00:362022-11-11 15:00:08
593KAPANOWSKI Sylwester 39BYDGOSZCZM-5000:00:362022-11-11 15:00:08
594GAWRYCH Adam 655BYDGOSZCZM-3000:00:362022-11-11 15:00:08
595LAPKE Michał 751ŁOCHOWOM-3000:00:362022-11-11 15:00:08
596NIEDZIELSKA Małgorzata 773ŁOCHOWICEK-5000:00:362022-11-11 15:00:08
597ŻURAWSKI Marcin 234BYDGOSZCZM-3000:00:362022-11-11 15:00:08
598NIEDZIELSKI Tomasz 1083ŁOCHOWICEM-5000:00:372022-11-11 15:00:09
599KWASIGROCH Wiktor 1149BYDGOSZCZM-2000:00:372022-11-11 15:00:09
600WARLIKOWSKI Łukasz 18BYDGOSZCZM-3000:00:372022-11-11 15:00:09
601PRĄDZYŃSKI Marcin 180AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM-4000:00:372022-11-11 15:00:09
602WŁODARCZYK Sławomir 546BYDGOSZCZM-4000:00:372022-11-11 15:00:09
603VASYLIUK Svitlana 564SOLANKOWE BIEGACZYINOWROCŁAWK-3000:00:372022-11-11 15:00:09
604FELINIAK Daniel 622BYDGOSZCZM-3000:00:372022-11-11 15:00:09
605WIŚNIEWSKI Jacek 657BYDGOSZCZM-4000:00:372022-11-11 15:00:09
606PRĄDZYŃSKA Weronika 690AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZK-1000:00:372022-11-11 15:00:09
607MIECZKOWSKA-LAPKE Weronika 750ŁOCHOWOK-2000:00:372022-11-11 15:00:09
608WYPYCH Zuzanna 763BIOTECHBYDGOSZCZK-2000:00:372022-11-11 15:00:09
609KOSNOWICZ Krzysztof 824BYDGOSZCZM-4000:00:372022-11-11 15:00:09
610KOSNOWICZ Alicja 825BYDGOSZCZK-1000:00:372022-11-11 15:00:09
611NAWROCKA Anetta 964BYDGOSZCZK-5000:00:372022-11-11 15:00:09
612NAWROCKI Jarosław 965BYDGOSZCZM-5000:00:372022-11-11 15:00:09
613CHYŁKA Mikołaj 1084INOWROCŁAWM-2000:00:382022-11-11 15:00:10
614MIKOŁAJCZAK Artur 1116OSIELSKOM-4000:00:382022-11-11 15:00:10
615MIKOŁAJCZAK Małgorzata 1117OSIELSKOK-4000:00:382022-11-11 15:00:10
616BERENDA Damian 1181BYDGOSZCZM-4000:00:382022-11-11 15:00:10
617BRUDNICKI Mateusz 1194BYDGOSZCZM-2000:00:382022-11-11 15:00:10
618GALICKI Jakub 13AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM-4000:00:382022-11-11 15:00:10
619JANOWSKI Kamil 203BYDGOSZCZM-3000:00:382022-11-11 15:00:10
620KUĆMIERZ Mirosław 434BIAŁE BŁOTAM-5000:00:382022-11-11 15:00:10
621FRANKOWSKA Małgorzata 539BYDGOSZCZK-4000:00:382022-11-11 15:00:10
622ARACH Przemysław 597BYDGOSZCZM-3000:00:382022-11-11 15:00:10
623SENGER Natalia 602WARSZAWAK-3000:00:382022-11-11 15:00:10
624FELINIAK Ewelina 620BYDGOSZCZK-3000:00:382022-11-11 15:00:10
625OWCZARSKI Krzysztof 873BYDGOSZCZM-3000:00:382022-11-11 15:00:10
626LIZOŃ Dawid 879NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:382022-11-11 15:00:10
627BERES Marcin 908BYDGOSZCZM-4000:00:382022-11-11 15:00:10
628PARADOWSKA Bogumiła 981BYDGOSZCZK-4000:00:382022-11-11 15:00:10
629CIOS Rafał 1034KORONOWOM-4000:00:392022-11-11 15:00:11
630RYMER Adam 1055BORÓWNOM-4000:00:392022-11-11 15:00:11
631MEYER Marek 1070BYDGOSZCZM-5000:00:392022-11-11 15:00:11
632GROCHALA Michał 17BYDGOSZCZM-3000:00:392022-11-11 15:00:11
633SUDOŁ Paweł 224BARCINM-2000:00:392022-11-11 15:00:11
634WASILEWSKA Martyna 226AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-3000:00:392022-11-11 15:00:11
635CHĘSY Jacek 28BYDGOSZCZM-4000:00:392022-11-11 15:00:11
636WIŚNIEWSKA Lucyna 301BYDGOSZCZK-5000:00:392022-11-11 15:00:11
637WIŚNIEWSKI Krzysztof 302TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM-5000:00:392022-11-11 15:00:11
638ZYGIEL Paulina 328BYDGOSZCZK-2000:00:392022-11-11 15:00:11
639ZYGIEL Marcin 349BYDGOSZCZM-3000:00:392022-11-11 15:00:11
640DROSDOWSKA Klara 678BYDGOSZCZK-2000:00:392022-11-11 15:00:11
641WOJCIECHOWSKA Dagmara 967ZIELONKAK-4000:00:392022-11-11 15:00:11
642MROTEK Michał 100AMS AKADEMIA MISTRZOW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:402022-11-11 15:00:12
643OMNICZYŃSKI Tomasz 1051BYDGOSZCZM-3000:00:402022-11-11 15:00:12
644MAGDZIARZ Leszek 152ZAAMOŚĆM-60+00:00:402022-11-11 15:00:12
645MAGDZIARZ Emilia 162ZAMOŚĆK-1000:00:402022-11-11 15:00:12
646FELSKA Katarzyna 240BYDGOSZCZK-3000:00:402022-11-11 15:00:12
647KUCIŃSKI Artur 378ORANGEDOBRCZM-4000:00:402022-11-11 15:00:12
648SZCZEPAŃSKI Łukasz 582BYDGOSZCZM-3000:00:402022-11-11 15:00:12
649WIERZBICKI Zbigniew 623LEGNICAM-5000:00:402022-11-11 15:00:12
650SIERADZKI Bartosz 733NIEMCZM-4000:00:402022-11-11 15:00:12
651PUK Oskar 872BYDGOSZCZM-2000:00:402022-11-11 15:00:12
652SALAMON Marta 915BYDGOSZCZK-3000:00:402022-11-11 15:00:12
653SORUCU Ufuk 916BYDGOSZCZM-3000:00:402022-11-11 15:00:12
654RUDNIKOWSKI Andrzej 109BYDGOSZCZM-5000:00:412022-11-11 15:00:13
655ANDRYSZCZYK Paweł 1128BYDGOSZCZM-1000:00:412022-11-11 15:00:13
656MACIOSZEK Marcin 1170BYDGOSZCZM-4000:00:412022-11-11 15:00:13
657DAWGUL Hanna 160AMSBYDGOSZCZK-4000:00:412022-11-11 15:00:13
658WASILEWSKA Agata 225AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-4000:00:412022-11-11 15:00:13
659PAWLEWSKA Joanna 228BYDGOSZCZK-4000:00:412022-11-11 15:00:13
660KOZIOŁ Magdalena 250FIT FORMA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:412022-11-11 15:00:13
661DUDEK Marcin 322LATAJĄCY DUDEKŻNINM-2000:00:412022-11-11 15:00:13
662ZAPARUCHA Mikołaj 361RYNARZEWOM-5000:00:412022-11-11 15:00:13
663SZKOPIAK-NOWAKOWSKA Oliwia 4BYDGOSZCZK-2000:00:412022-11-11 15:00:13
664WŁODARCZYK Wojciech 411BYDGOSZCZM-5000:00:412022-11-11 15:00:13
665DUDEK Joanna 49GMINA ŻNINŻNINK-3000:00:412022-11-11 15:00:13
666ZMITROWICZ Hanna 671FIT FORMA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:412022-11-11 15:00:13
667KLIMZA Marzena 1038LUBICZ TEAMLUBICZ DOLNYK-4000:00:422022-11-11 15:00:14
668KOWALEWSKA Monika 1094CHOJNICEK-4000:00:422022-11-11 15:00:14
669MACIOSZEK Ewa 1171BYDGOSZCZK-4000:00:422022-11-11 15:00:14
670QUAAS Mateusz 1174BYDGOSZCZM-1000:00:422022-11-11 15:00:14
671CICHULSKA-QUAAS Izabela 157BYDGOSZCZK-4000:00:422022-11-11 15:00:14
672QUAAS Łukasz 159BYDGOSZCZM-4000:00:422022-11-11 15:00:14
673CIESIELSKI Mirosław 231SOLEC KUJAWSKIM-5000:00:422022-11-11 15:00:14
674FUZ Gabriela 309KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:00:422022-11-11 15:00:14
675DORNIAK Krzysztof 31BYDGOSZCZM-4000:00:422022-11-11 15:00:14
676KALINOWSKA Patrycja 32SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:422022-11-11 15:00:14
677PRZERACKI Mirosław 337PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-5000:00:422022-11-11 15:00:14
678ŚWIDERSKI Bartosz 348BYDGOSZCZM-2000:00:422022-11-11 15:00:14
679ŻMICH Tomasz 360BYDGOSZCZM-4000:00:422022-11-11 15:00:14
680MEYER Marzena 398BYDGOSZCZYK-4000:00:422022-11-11 15:00:14
681GRECHUTA Tomasz 468BKSZWBYDGOSZCZM-3000:00:422022-11-11 15:00:14
682ŚWIDERSKI Jaromir 512ŚLĘZAK TEAMNOWA SÓLM-60+00:00:422022-11-11 15:00:14
683ŁABENDA Piotr 651TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-5000:00:422022-11-11 15:00:14
684SPYCHALSKA Kinga 1022KOLOROWE GACIEBYDGOSZCZK-3000:00:432022-11-11 15:00:15
685MAKSELLON Monika 1064STRONNOK-3000:00:432022-11-11 15:00:15
686MILARSKA Patrycja 1065BYDGOSZCZK-3000:00:432022-11-11 15:00:15
687ANDRYSZCZYK Olga 1129BYDGOSZCZK-4000:00:432022-11-11 15:00:15
688SIUDA Marek 261BYDGOSZCZM-4000:00:432022-11-11 15:00:15
689JANASZ Krzysztof 281BYDGOSZCZM-5000:00:432022-11-11 15:00:15
690ZAGOŻDŻON Wioleta 353SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-3000:00:432022-11-11 15:00:15
691GATNER Adam Marek 709LUKS' "SEROCK"SEROCKM-60+00:00:432022-11-11 15:00:15
692SARNECKI Waldemar 12BYDGOSZCZM-3000:00:432022-11-11 15:00:15
693FIRYN Piotr 559TUCHOLAM-2000:00:432022-11-11 15:00:15
694CZEKALSKA Beata 1031BYDGOSZCZK-3000:00:442022-11-11 15:00:16
695WISNIEWSKA Małgorzata 1160DOBRCZK-4000:00:442022-11-11 15:00:16
696BIELIŃSKA Zuzanna 1172TRZĘSACZK-1000:00:442022-11-11 15:00:16
697BIELIŃSKA Joanna 1173TRZĘSACZK-4000:00:442022-11-11 15:00:16
698ZIELIŃSKA Justyna 14KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKIK-4000:00:442022-11-11 15:00:16
699MISUN-NOWAK Katarzyna 227AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-4000:00:442022-11-11 15:00:16
700NOWAK Leon 259AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECM-1000:00:442022-11-11 15:00:16
701SPYT Dominika 3818 K-PBOTBYDGOSZCZK-2000:00:442022-11-11 15:00:16
702CIECHANOWSKI Arkadiusz 410WARSZAWAM-4000:00:442022-11-11 15:00:16
703PISKORSKA Marta 48KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKIK-4000:00:442022-11-11 15:00:16
704STANECKI Janusz 612BYLE DO METYPRZYŁĘKIM-3000:00:442022-11-11 15:00:16
705DRZEWIECKI Rafał 626AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUNIEMCZM-4000:00:442022-11-11 15:00:16
706KILAN Kacper 789SPOGLOOSÓWIECM-2000:00:442022-11-11 15:00:16
707TOMCZAK Wojciech 987STRZELEWOM-1000:00:442022-11-11 15:00:16
708LICA Krzysztof 1036SISU - OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM-60+00:00:452022-11-11 15:00:17
709MIKOŁAJCZAK Aleksandra 1121SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:452022-11-11 15:00:17
710BIELIŃSKI Maciej 1169TRZĘSACZM-4000:00:452022-11-11 15:00:17
711POPIESZ Zbigniew 239BYDGOSZCZM-4000:00:452022-11-11 15:00:17
712TOKARSKA Alicja 401VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-4000:00:452022-11-11 15:00:17
713SZYMAŃSKI Damian 417BYDGOSZCZM-2000:00:452022-11-11 15:00:17
714STOŻEK Michał 503BYDGOSZCZM-4000:00:452022-11-11 15:00:17
715KWASIGROCH Krzysztof 542TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:452022-11-11 15:00:17
716PRZYGOCKA Katarzyna 604BYDGOSZCZK-3000:00:452022-11-11 15:00:17
717PRZYBYLSKI Filip 605BYDGOSZCZM-1000:00:452022-11-11 15:00:17
718ŁUŹNIAK Łukasz 614BYLE DO METYPRZYŁĘKIM-3000:00:452022-11-11 15:00:17
719BETLEJ Karolina 617BYDGOSZCZK-2000:00:452022-11-11 15:00:17
720LENSER Ewa 759SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:452022-11-11 15:00:17
721WOŹNIACKA Beata 84KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKIK-5000:00:452022-11-11 15:00:17
722PIETRASZAK Tomasz 89RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:452022-11-11 15:00:17
723TOMCZAK Marzena 986STRZELEWOK-3000:00:452022-11-11 15:00:17
724MOSUR-GALICKA Angelina 19AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAK-5000:00:462022-11-11 15:00:18
725WŁAŚNIAK Sylwia 329TRYSZCZYNK-4000:00:462022-11-11 15:00:18
726DYBIONA Damian 344TRYSZCZYNM-4000:00:462022-11-11 15:00:18
727NOWOTNIK Mariusz 461BYDGOSZCZM-4000:00:462022-11-11 15:00:18
728KARCZMARCZYK Dorota 519BYDGOSZCZK-3000:00:462022-11-11 15:00:18
729CACAŁOWSKA Paulina 587BYDGOSZCZK-2000:00:462022-11-11 15:00:18
730POSTÓJSKA Marta 64BYDGOSZCZK-3000:00:462022-11-11 15:00:18
731MICHALAK Krzysztof 663BYDGOSZCZM-2000:00:462022-11-11 15:00:18
732POSTÓJSKI Juliusz 67BYDGOSZCZM-1000:00:462022-11-11 15:00:18
733CZAPLICKI Bartłomiej 779WKURW_TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:462022-11-11 15:00:18
734SMOLAREK Szymon 833BTWBYDGOSZCZM-1000:00:462022-11-11 15:00:18
735KABAT Magda 839BTWBYDGOSZCZK-1000:00:462022-11-11 15:00:18
736OSIŃSKI Dominik 867OSIEKM-3000:00:462022-11-11 15:00:18
737LEWANDOWSKI Jacek 1028AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUNIEMCZM-4000:00:472022-11-11 15:00:19
738BINIAKOWSKI Janusz 1191BYDGOSZCZM-4000:00:472022-11-11 15:00:19
739MISUN Mariola 151AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUZIELONKAK-60+00:00:472022-11-11 15:00:19
740SURMACZ Marcin 214BYDGOSZCZM-4000:00:472022-11-11 15:00:19
741WYSOCKA Magdalena 427BYDGOSZCZK-2000:00:472022-11-11 15:00:19
742KUNICKI Michał 428BYDGOSZCZM-2000:00:472022-11-11 15:00:19
743SZCZESIK Damian 529BYDGOSZCZM-4000:00:472022-11-11 15:00:19
744MROZIK Andrzej 672BYDGOSZCZM-5000:00:472022-11-11 15:00:19
745SMOLEŃ Aleksandra 836BTWBYDGOSZCZK-1000:00:472022-11-11 15:00:19
746DEMBOWSKI Łukasz 865BYDGOSZCZM-2000:00:472022-11-11 15:00:19
747DEMBOWSKA Marta 866BYDGOSZCZK-2000:00:472022-11-11 15:00:19
748GÓRECKI Łukasz 971BYDGOSZCZM-2000:00:472022-11-11 15:00:19
749ŁUKASIEWICZ Krzysztof 128MAJABYDGOSZCZM-4000:00:482022-11-11 15:00:20
750WÓJCIK Anna 177BYDGOSZCZK-4000:00:482022-11-11 15:00:20
751GAPINSKA Dorota 209BYDGOSZCZK-3000:00:482022-11-11 15:00:20
752WIŚNIEWSKI Tomasz 297NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:482022-11-11 15:00:20
753WALISZEWSKI Adrian 405BYDGOSZCZM-2000:00:482022-11-11 15:00:20
754OBRZANOWSKI Maciej 574ZAMOŚĆM-5000:00:482022-11-11 15:00:20
755OBRZANOWSKI Bartosz 585ZAMOŚĆM-1000:00:482022-11-11 15:00:20
756OLSTOWSKA Maja 844BYDGOSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWEOSIELSKOK-1000:00:482022-11-11 15:00:20
757BURCHARD Remigiusz 957BYDGOSZCZM-4000:00:482022-11-11 15:00:20
758BURCHARD Natalia 958BYDGOSZCZK-1000:00:482022-11-11 15:00:20
759BURCHARD Weronika 959BYDGOSZCZK-1000:00:482022-11-11 15:00:20
760GOCHOWSKI Piotr 962BYDGOSZCZM-4000:00:482022-11-11 15:00:20
761GOCHOWSKI Mateusz 973BYDGOSZCZM-1000:00:482022-11-11 15:00:20
762WÓJCIK Piotr 179BYDGOSZCZM-1000:00:492022-11-11 15:00:21
763WÓJCIK Mikołaj 181BYDGOSZCZM-1000:00:492022-11-11 15:00:21
764WÓJCIK Tomasz 183BYDGOSZCZM-5000:00:492022-11-11 15:00:21
765SURMACZ Natalia 213BYDGOSZCZK-1000:00:492022-11-11 15:00:21
766GÓRSKI Łukasz 357HARPAGAN RUNNERSNIEMCZM-3000:00:492022-11-11 15:00:21
767GÓRSKA Paulina 359HARPAGAN RUNNERSNIEMCZK-3000:00:492022-11-11 15:00:21
768SZMELTER Michał 527BYDGOSZCZM-5000:00:492022-11-11 15:00:21
769BUTKIEWICZ Piotr 572GDAŃSKM-3000:00:492022-11-11 15:00:21
770BIELUSZEWSKA Mirela 58BYDGOSZCZK-3000:00:492022-11-11 15:00:21
771BĄKOWSKI Dawid 600MOCHLEM-4000:00:492022-11-11 15:00:21
772MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 603MOCHLEK-3000:00:492022-11-11 15:00:21
773STEFAŃSKA Joanna 941K-2000:00:492022-11-11 15:00:21
774MIŚTAK Kamila 942BIAŁE BŁOTAK-2000:00:492022-11-11 15:00:21
775ARENT Marzena 304BYDGOSZCZK-5000:00:502022-11-11 15:00:22
776GUZIKOWSKI Mateusz 713BYDGOSZCZM-2000:00:502022-11-11 15:00:22
777BERNACKI Dominik 757CZARNOWOM-4000:00:502022-11-11 15:00:22
778DYBOWSKI Dominik 832BYDGOSZCZM-3000:00:502022-11-11 15:00:22
779URBAŃSKI Dawid 904BYDGOSZCZM-4000:00:502022-11-11 15:00:22
780GODZIUK Roman 917TORUŃM-60+00:00:502022-11-11 15:00:22
781ŁUGIEWICZ Anna 946BYDGOSZCZK-3000:00:502022-11-11 15:00:22
782RYBACKA Iwona 989BYDGOSZCZK-4000:00:502022-11-11 15:00:22
783LEWICKI Piotr 992ŁOCHOWICEM-4000:00:502022-11-11 15:00:22
784LEWICKI Aleksander 993ŁOCHOWICEM-1000:00:502022-11-11 15:00:22
785NIELEK Patryk 1182TUCHOLANKATUCHOLAM-2000:00:512022-11-11 15:00:23
786JANKOWSKI Tomasz Michał 235RUN DELFINBYDGOSZCZM-5000:00:512022-11-11 15:00:23
787PRZYBYLSKI Dariusz 562BYDGOSZCZM-3000:00:512022-11-11 15:00:23
788KWIATKOWSKI Piotr 685BYDGOSZCZM-3000:00:512022-11-11 15:00:23
789MAZELA Monika 699PRUSZCZK-4000:00:512022-11-11 15:00:23
790ROSIŃSKA Paulina 715SZUBINK-2000:00:512022-11-11 15:00:23
791STABRYŁA Łukasz 841BYDGOSZCZM-3000:00:512022-11-11 15:00:23
792STABRYŁA Agnieszka 842BYDGOSZCZK-3000:00:512022-11-11 15:00:23
793KASPEREK Angelika 1000BYDGOSZCZK-2000:00:522022-11-11 15:00:24
794OWCZARZAK Michał 126SMAKOSZEBYDGOSZCZM-5000:00:522022-11-11 15:00:24
795KOWALSKA Jolanta 391BYDGOSZCZK-4000:00:522022-11-11 15:00:24
796KULKA Marek 433BYDGOSZCZM-60+00:00:522022-11-11 15:00:24
797OLSZEWSKI Szymon 561BYDGOSZCZM-3000:00:522022-11-11 15:00:24
798MAZUR Wojciech 610BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5000:00:522022-11-11 15:00:24
799WRZESINSKI Artur 62BYDGOSZCZM-3000:00:522022-11-11 15:00:24
800ŚWIETLIK Dawid 631BYDGOSZCZM-3000:00:522022-11-11 15:00:24
801UMIŃSKA Marzena 634BYDGOSZCZK-3000:00:522022-11-11 15:00:24
802WRZESIŃSKI Krzysztof 69BYDGOSZCZM-3000:00:522022-11-11 15:00:24
803TAFLIŃSKI Michał 933BYDGOSZCZM-3000:00:522022-11-11 15:00:24
804ZALEWSKI Franciszek 1106BYDGOSZCZM-1000:00:532022-11-11 15:00:25
805BEDNAREK Grzegorz 1113BYDGOSZCZM-2000:00:532022-11-11 15:00:25
806NIELEK Piotr 1189TUCHOLANKATUCHOLAM-4000:00:532022-11-11 15:00:25
807KUKLIŃSKI Rafał 299BYDGOSZCZM-4000:00:532022-11-11 15:00:25
808ARENT Jan 303BYDGOSZCZM-5000:00:532022-11-11 15:00:25
809IWANIUK Jacek 317BYDGOSZCZM-4000:00:532022-11-11 15:00:25
810LIZIK Aleksander 396BYDGOSZACZM-2000:00:532022-11-11 15:00:25
810RODAK Robert 397BYDGOSZCZM-2000:00:532022-11-11 15:00:25
812IWANIUK Anita 498BYDGOSZCZK-4000:00:532022-11-11 15:00:25
813PIERZGALSKA Anita 501ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZK-4000:00:532022-11-11 15:00:25
814CICHOWICZ Tomasz 609BYDGOSZCZM-3000:00:532022-11-11 15:00:25
815PIĘKNA Monika 738BYDGOSZCZK-4000:00:532022-11-11 15:00:25
816ALEXANDER Marek 83BYDGOSZCZM-5000:00:532022-11-11 15:00:25
817PIERZGALSKI Jarek 97ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZM-5000:00:532022-11-11 15:00:25
818MAZANOWSKA Ewa 1025BYDGOSZCZK-4000:00:542022-11-11 15:00:26
819ZALEWSKI Łukasz 1105BYDGOSZCZM-4000:00:542022-11-11 15:00:26
820PIECHOWSKA Magdalena 257CHOJNICEK-4000:00:542022-11-11 15:00:26
821DAMBECKI Mateusz 265BYDGOSZCZM-1000:00:542022-11-11 15:00:26
822RASSALSKA-KAUSA Jola 35BYDGOSZCZK-4000:00:542022-11-11 15:00:26
823HORYD Justyna 37BYDGOSZCZK-4000:00:542022-11-11 15:00:26
824WAWRZYNIAK Sandra 469BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-3000:00:542022-11-11 15:00:26
825KOBUS Arkadiusz 496BYDGOSZCZM-4000:00:542022-11-11 15:00:26
826KRASINSKAKOBUS Agata 500BYDGOSZCZK-4000:00:542022-11-11 15:00:26
827KAJA Dominika 658BYDGOSZCZK-3000:00:542022-11-11 15:00:26
828OSSOWSKI Wojciech 735BYDGOSZCZM-2000:00:542022-11-11 15:00:26
829KRYSIŃSKI Adrian 859FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1000:00:542022-11-11 15:00:26
830TOPOLEWSKI Jakub 972BYDGOSZCZM-2000:00:542022-11-11 15:00:26
831GROBELNA Ida 1063BYDGOSZCZK-2000:00:552022-11-11 15:00:27
832LIWOCH Grzegorz 142OSIELSKOM-5000:00:552022-11-11 15:00:27
833DAMBECKI Piotr 262POLISH AIR FORCE FAMILY FAN CLUBBYDGOSZCZM-4000:00:552022-11-11 15:00:27
834PALIWODA Marcin 327BYDGOSZCZM-3000:00:552022-11-11 15:00:27
835SADZIKOWSKI Michał 331BYDGOSZCZM-4000:00:552022-11-11 15:00:27
836RYBARCZYK Michał 422BYDGOSZCZM-4000:00:552022-11-11 15:00:27
837SIUDA Piotr 481BYDGOSZCZM-4000:00:552022-11-11 15:00:27
838MATEJA Piotr 483BYDGOSZCZM-3000:00:552022-11-11 15:00:27
839JAROCHA Michał 747BYDGOSZCZM-3000:00:552022-11-11 15:00:27
840RAUNEST Adam 984BYDGOSZCZM-60+00:00:552022-11-11 15:00:27
841GRZELAK Sylwia 1024GARDEJAK-5000:00:562022-11-11 15:00:28
842DRAFC Mariola 1136REDAK-4000:00:562022-11-11 15:00:28
843KROPIDŁOWSKI Bartosz 167BYDGOSZCZM-4000:00:562022-11-11 15:00:28
844WĘGRZYNOWSKI Sławomir 312KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:562022-11-11 15:00:28
845POLIWODZIŃSKI Michał 474WISŁA FORDONBYDGOSZCZM-4000:00:562022-11-11 15:00:28
846NIEMIEC Karolina 590DLA WIKTORKABYDGOSZCZK-4000:00:562022-11-11 15:00:28
847MAROSZCZYK Kryspin 716BYDGOSZCZM-3000:00:562022-11-11 15:00:28
848DZIEKAN Wojciech 930KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:562022-11-11 15:00:28
849ERDMANN Agnieszka 996REDAK-4000:00:562022-11-11 15:00:28
850GRZELAK Robert 1023GGBGARDEJAM-5000:00:562022-11-11 15:00:28
851BICZEL Przemił 1013WARSZAWAM-1000:00:572022-11-11 15:00:29
852JAKUBOWSKA Karina 1085BYDGOSZCZK-3000:00:572022-11-11 15:00:29
853BOSIACKI Mateusz 1086BYDGOSZCZM-2000:00:572022-11-11 15:00:29
854CIEPŁOWSKI Wiktor 1184BYDGOSZCZM-1000:00:572022-11-11 15:00:29
855BAGNIEWSKA Małgorzata 137TRYSZCZYNK-3000:00:572022-11-11 15:00:29
856NOWAKOWSKA-SZWAJCA Anna 230BYDGOSZCZK-5000:00:572022-11-11 15:00:29
857CIEPŁOWSKI Robert 29BYDGOSZCZM-4000:00:572022-11-11 15:00:29
858BIAŁOWĄS Dariusz 305BYDGOSZCZM-4000:00:572022-11-11 15:00:29
859CHYLIŃSKA Monika 339-BYDGOSZCZK-4000:00:572022-11-11 15:00:29
860MATEJA Anna 406BYDGOSZCZK-3000:00:572022-11-11 15:00:29
861ŚWIĘCICKI Andrzej 504BYDGOSZCZM-4000:00:572022-11-11 15:00:29
862BYCZKOWSKI Zenon 903MUROWANIECM-5000:00:572022-11-11 15:00:29
863KUKUŁA Wioletta 975MORZEWIECK-5000:00:572022-11-11 15:00:29
864KARCZEWSKA Karolina 976BYDGOSZCZK-2000:00:572022-11-11 15:00:29
865GRACZKOWSKA Mirosława 1009BYDGOSZCZK-5000:00:582022-11-11 15:00:30
866SĘDZIK Joanna 1012WARSZAWAK-4000:00:582022-11-11 15:00:30
867BICZEL Dobrochna 1014WARSZAWAK-1000:00:582022-11-11 15:00:30
868SIEGNER Mateusz 1199BYDGOSZCZM-2000:00:582022-11-11 15:00:30
869BUTOWSKI Michał 287BYDGOSZCZM-4000:00:582022-11-11 15:00:30
870BIAŁOWĄS Jakub 306BYDGOSZCZM-1000:00:582022-11-11 15:00:30
871ANDRZEJEWSKI Piotr 565PRĄDKIM-4000:00:582022-11-11 15:00:30
872SOBOCIŃSKI Grzegorz 635BYDGOSZCZM-3000:00:582022-11-11 15:00:30
873GOTOWICZ Kacper 896BYDGOSZCZM-2000:00:582022-11-11 15:00:30
874PILEWSKA Marta 124K-3000:00:592022-11-11 15:00:31
875JANKIEWICZ Michał 272BYDGOSZCZM-3000:00:592022-11-11 15:00:31
876WILMA Patrycja 295BYDGOSZCZK-3000:00:592022-11-11 15:00:31
877WILMA Paweł 296BYDGOSZCZM-3000:00:592022-11-11 15:00:31
878REZMER Kamil 356BYDGOSZCZM-2000:00:592022-11-11 15:00:31
879SMUCZYŃSKI Wojciech 441BYDGOSZCZM-3000:00:592022-11-11 15:00:31
880GĘSICKA Marta 444BYDGOSZCZK-3000:00:592022-11-11 15:00:31
881CHNURZYŃSKA Ewa 797BYDGOSZCZK-Open00:00:592022-11-11 15:00:31
882GOTOWICZ Maciej 871BYDGOSZCZM-1000:00:592022-11-11 15:00:31
883MIELCAREK Małgorza 895BYDGOSZCZK-4000:00:592022-11-11 15:00:31
884GOTOWICZ Joanna 898BYDGOSZCZK-2000:00:592022-11-11 15:00:31
885GOTOWICZ Mariusz 222BYDGOSZCZM-60+00:01:002022-11-11 15:00:32
886WILANDT Natalia 241BYDGOSZCZK-3000:01:002022-11-11 15:00:32
887WILANDT-SOBKO Marta 243BYDGOSZCZK-2000:01:002022-11-11 15:00:32
888ROSŁOŃSKA Kinga 267BYDGOSZCZK-3000:01:002022-11-11 15:00:32
889MUSIAŁA Adam 393BYDGOSZCZM-4000:01:002022-11-11 15:00:32
890MALCZEWSKA Mirka 451FORDONRUNNERSBYDGOSZCZK-60+00:01:002022-11-11 15:00:32
891SIWAK Anna 1006KOTOMIERZK-4000:01:012022-11-11 15:00:33
892DELIK Mikołaj 1017SH HORYZONTSOLEC KUJAWSKIM-2000:01:012022-11-11 15:00:33
892WYSOCKA Kiara 1018SH HORYZONTOSIELSKOK-2000:01:012022-11-11 15:00:33
892MARJAŃSKA Agata 1019SH HORYZONTBYDGOSZCZK-1000:01:012022-11-11 15:00:33
895KRYSIŃSKA Kamila 1162BYDGOSZCZK-4000:01:012022-11-11 15:00:33
896PASZKIET Witold 172TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:01:012022-11-11 15:00:33
897SOBKO Artur 246STASIU TEAMBYDGOSZCZM-3000:01:012022-11-11 15:00:33
898STAWSKI Piotr 300BYDGOSZCZM-3000:01:012022-11-11 15:00:33
899CZYŻNIKOWSKA Anna 510BYDGOSZCZK-4000:01:012022-11-11 15:00:33
900DANIELEK Adam 521BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM-4000:01:012022-11-11 15:00:33
901BOROWIEC Michał 660VENEZUELA TEAMBRZOZAM-3000:01:012022-11-11 15:00:33
902ALEKSANDER Alicja 1033BYDGOSZCZK-2000:01:022022-11-11 15:00:34
903KARSKI Marcin 145BYDGOSZCZM-4000:01:022022-11-11 15:00:34
904JANIC Joanna 147BYDGOSZCZK-4000:01:022022-11-11 15:00:34
905PRIETZ Agata 342BYDGOSZCZK-4000:01:022022-11-11 15:00:34
906ZAWADZKA Monika 343SICIENKOK-3000:01:022022-11-11 15:00:34
907SYBILA Michał 689VENEZUELA TEAMBYDGOSZCZM-3000:01:022022-11-11 15:00:34
908WRZOCHALSKI Jakub 837SZCZYTNOM-2000:01:022022-11-11 15:00:34
909BONIN Karolina 910BYDGOSZCZK-3000:01:022022-11-11 15:00:34
910IGNATOWSKA Izabella 932ZIELONKAK-1000:01:022022-11-11 15:00:34
911PIESZCZYŃSKA Oliwia 934BIAŁE BŁOTAK-1000:01:022022-11-11 15:00:34
912RĘDZINA Michał 977BYDGOSZCZM-4000:01:022022-11-11 15:00:34
913CZERNIAK Marcin 1001BIAŁE BŁOTAM-3000:01:032022-11-11 15:00:35
914JANKOWSKI Jakub 1161BYDGOSZCZM-2000:01:032022-11-11 15:00:35
915WYSOCKI Patryk 130TUCHOLAM-3000:01:032022-11-11 15:00:35
916KARSKI Hubert 144BYDGOSZCZM-70+00:01:032022-11-11 15:00:35
917KARSKI Przemysław 149BYDGOSZCZM-3000:01:032022-11-11 15:00:35
918KOTECKI Marcin 418GANG KOCURABYDGOSZCZM-4000:01:032022-11-11 15:00:35
919KUBERSKA Roma 616BYDGOSZCZK-4000:01:032022-11-11 15:00:35
920JANUSZEWSKI Marcin 621BYDGOSZCZM-4000:01:032022-11-11 15:00:35
921KRYWALD Michał 712BYDGOSZCZM-3000:01:032022-11-11 15:00:35
922MIELCAREK Ania 760BYDGOSZCZK-4000:01:032022-11-11 15:00:35
923BOROWIEC Adrianna 1159BYDGOSZCZK-2000:01:032022-11-11 15:00:35
924LEWANDOWSKI Robert 120FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZM-5000:01:042022-11-11 15:00:36
925BICZKOWSKI Patryk 314BYDGOSZCZM-3000:01:042022-11-11 15:00:36
926KASZUBA Konrad 316BYDGOSZCZM-3000:01:042022-11-11 15:00:36
927PULC Marcin 345BYDGOSZCZM-4000:01:042022-11-11 15:00:36
928PULC Anna 412BYDGOSZK-4000:01:042022-11-11 15:00:36
929DĄBROWSKI Arkadiusz 442DĄBRÓWKA NOWAM-2000:01:042022-11-11 15:00:36
930KOSIOROWSKI Przemysław 65BYDGOSZCZM-4000:01:042022-11-11 15:00:36
931CHOJNACKI Arkadiusz 677BYDGOSZCZM-3000:01:042022-11-11 15:00:36
932KUGLARZ Karolina 766LISEWO KOŚCIELNEK-4000:01:042022-11-11 15:00:36
933TOMCZEWSKI Wojtek 768ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-1000:01:042022-11-11 15:00:36
934BYCZKOWSKI Michał 926INDYWIDUALNIEGDAŃSKM-2000:01:042022-11-11 15:00:36
935CISEWSKI Mateusz 1047BYDGOSZCZM-3000:01:052022-11-11 15:00:37
936RÓŻYCKA Anna 1118BYDGOSZCZK-3000:01:052022-11-11 15:00:37
937TOCZKO Jarosław 118BYDGOSZCZM-4000:01:052022-11-11 15:00:37
938SOŚNICKI Bartosz 136GRÓDEKM-3000:01:052022-11-11 15:00:37
939BRZEZIŃSKA Sylwia 275BYDGOSZCZK-3000:01:052022-11-11 15:00:37
940SZULAKOWSKI Rafał 686TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-4000:01:052022-11-11 15:00:37
941SZULAKOWSKA Patrycja 687TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZK-4000:01:052022-11-11 15:00:37
942ELIJASZ Rafał 1220M-4000:01:052022-11-11 15:00:37
943SUCHOMSKA Beata 103ŚWIEKATOWOK-4000:01:062022-11-11 15:00:38
944MAJEWSKI Daniel 1120BYDGOSZCZM-2000:01:062022-11-11 15:00:38
945KULPA Szymon 1135BRONIEWOBRONIEWOM-3000:01:062022-11-11 15:00:38
946KOZICKA Magdalena 1197BYDGOSZCZK-2000:01:062022-11-11 15:00:38
947WOJTCZAK Arkadiusz 1198BYDGOSZCZM-3000:01:062022-11-11 15:00:38
948CZAJKA Michał 650ŚWIECIEM-2000:01:062022-11-11 15:00:38
949BALCEREK Marcin 79YOGA BLISKO NATURYBTDGOSZCZM-4000:01:062022-11-11 15:00:38
950KUBIS Sylwia 86YOGA BLISKO NATURYBYDGOSZCZK-4000:01:062022-11-11 15:00:38
951TRACKA Monika 947BYDGOSZCZK-3000:01:062022-11-11 15:00:38
952CIOSEK Patryk 960JASTRZĘBIEM-2000:01:062022-11-11 15:00:38
953ZAKRZEWSKI Adam 983BIAŁE BŁOTAM-2000:01:062022-11-11 15:00:38
954HEYMANN Maria 161SOŚNOK-5000:01:072022-11-11 15:00:39
955MAGDZIARZ Jakub 5PRZYŁĘKIM-4000:01:072022-11-11 15:00:39
956MAGDZIARZ Katarzyna 586PRZYŁĘKIK-4000:01:072022-11-11 15:00:39
957KARDASIŃSKA Marta 627KAMIEŃ KRAJEŃSKIK-2000:01:072022-11-11 15:00:39
958BŁOCH Katarzyna 630BYDGOSZCZK-3000:01:072022-11-11 15:00:39
959KUGLARZ Dominik 767LISEWO KOŚCIELNEM-4000:01:072022-11-11 15:00:39
960ŻUBKOWSKI Jakub 818BYDGOSZCZM-2000:01:072022-11-11 15:00:39
961MAGDZIARZ Jan 9PRZYŁĘKIM-1000:01:072022-11-11 15:00:39
962DUDZIAK Tomasz 705BYDGOSZCZM-4000:01:072022-11-11 15:00:39
963GRAJEWSKI Tomasz 1039BYDGOSZCZM-3000:01:082022-11-11 15:00:40
964MUSS Karolina 1067BYDGOSZCZK-4000:01:082022-11-11 15:00:40
965KORPALSKI Andrzej 1068BYDGOSZCZM-4000:01:082022-11-11 15:00:40
966DUDA Anna 139RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:01:082022-11-11 15:00:40
967GRZESZCZUK Zuzanna 326BYDGOSZCZK-1000:01:082022-11-11 15:00:40
968MAJDAN Adam 556ŁUBIANKAM-4000:01:082022-11-11 15:00:40
969HANC Michal 652HAJALE16SŁAWNOM-3000:01:082022-11-11 15:00:40
970GOŁATTA Magdalena 110BYDGOSZCZK-4000:01:092022-11-11 15:00:41
971MŁYNARCZYK Kamila 190ORANGE POLSKABYDGOSZCZK-3000:01:092022-11-11 15:00:41
972KAMIŃSKA Monika 191BYDGOSZCZK-3000:01:092022-11-11 15:00:41
973NOWICKA Małgorzata 313BYDGOSZCZK-2000:01:092022-11-11 15:00:41
974GRZESZCZUK Karol 319BYDGOSZCZM-4000:01:092022-11-11 15:00:41
975GRZESZCZUK Filip 323BYDGOSZCZM-1000:01:092022-11-11 15:00:41
976KŁONOWSKI Kacper 409BYDGOSZCZM-2000:01:092022-11-11 15:00:41
977BANDOCH Jacek 704BYDGOSZCZM-3000:01:092022-11-11 15:00:41
978LANGE Monika 706BYDGOSZCZK-4000:01:092022-11-11 15:00:41
979DOMERACKI Cyprian 707BYDGOSZCZM-2000:01:092022-11-11 15:00:41
980SKORNIA Marika 764BYDGOSZCZK-2000:01:092022-11-11 15:00:41
981DEMBIŃSKA Katarzyna 940BYDGOSZCZK-2000:01:092022-11-11 15:00:41
982GRZESIAK-KNUT Lucyna 99OSÓWIECK-4000:01:092022-11-11 15:00:41
983KOCHAŃSKI Sebastian 1088KOZIELECM-2000:01:102022-11-11 15:00:42
984ANTCZAK Paweł 193BYDGOSZCZM-4000:01:102022-11-11 15:00:42
985DALKIEWICZ Igor 311BYDGOSZCZM-2000:01:102022-11-11 15:00:42
986PĄCZKOWSKI Piotr 340SALEZJANIE BIEGAJĄBYDGOSZCZM-3000:01:102022-11-11 15:00:42
987GŁĘBOCKA Agnieszka 43BIAŁE BŁOTAK-4000:01:102022-11-11 15:00:42
988PODRALSKA Monika 466BYDGOSZCZK-3000:01:102022-11-11 15:00:42
989ZABROCKI Adam 540SHUGOBYDGOSZCZM-4000:01:102022-11-11 15:00:42
990ZIELIŃSKA Barbara 554SHUGOCHEŁMŻAK-4000:01:102022-11-11 15:00:42
991PIKULSKA Monika 891BYDGOSZCZK-3000:01:102022-11-11 15:00:42
992JEDRZEJCZYK Jacek 901BYDGOSZCZM-5000:01:102022-11-11 15:00:42
993DĄBROWSKA Milena 1087DA MARTYRIAGDAŃSKK-2000:01:112022-11-11 15:00:43
994POLACKA Jadwiga 1104BIEGAJ Z DĘBAMIWILCZEK-4000:01:112022-11-11 15:00:43
995WÓJCIK Magda 251ZIELONKAK-2000:01:112022-11-11 15:00:43
996BARAŃCZAK Paweł 471BYDGOSZCZM-3000:01:112022-11-11 15:00:43
997GOŁĘBIEWSKI Paweł 505BYDGOSZCZM-4000:01:112022-11-11 15:00:43
998ANTCZAK Natalia 506BYDGOSZCZK-3000:01:112022-11-11 15:00:43
999JAGODZIŃSKI Karol 73BYDGOSZCZM-5000:01:112022-11-11 15:00:43
1000KAŹMIERCZAK Aleksandra 788BIEGAJ Z DĘBAMINIWYK-4000:01:112022-11-11 15:00:43
1001PERLAK Maciej 1074TARKOWO DOLNEM-2000:01:122022-11-11 15:00:44
1002ZMUDZIŃSKA Jagoda 1075TARKOWO DOLNEK-1000:01:122022-11-11 15:00:44
1003KOPCZYŃSKA Ewelina 1098BYDGOSZCZK-4000:01:122022-11-11 15:00:44
1004KOPCZYŃSKI Marcin 1099BYDGOSZCZM-4000:01:122022-11-11 15:00:44
1005FELKNER Sylwia 1127CIELEK-4000:01:122022-11-11 15:00:44
1006KOCZOROWSKA Kamila 22KAMKOCBYDGOSZCZK-3000:01:122022-11-11 15:00:44
1007SZCZERBA Dariusz 254PRZYŁĘKIM-4000:01:122022-11-11 15:00:44
1008PIONTEK Elżbieta 544BYDGOSZCZK-60+00:01:122022-11-11 15:00:44
1009PUJANEK Piotr 868BYDGOSZCZM-4000:01:122022-11-11 15:00:44
1010PUJANEK Michał 869BYDGOSZCZM-1000:01:122022-11-11 15:00:44
1011GAWŁOWSKI Kamil 1176ŁÓDŹM-2000:01:132022-11-11 15:00:45
1012ŻUCHELKOWSKI Rafał 138TATA ADAMA TEAMBYDGOSZCZM-3000:01:132022-11-11 15:00:45
1013ŻUCHELKOWSKA Agata 143MAMA ADAMA TEAMBYDGOSZCZK-3000:01:132022-11-11 15:00:45
1014BOROWCZAK Julita 207BYDGOSZCZK-3000:01:132022-11-11 15:00:45
1015BOROWCZAK Paweł 212BYDGOSZCZM-3000:01:132022-11-11 15:00:45
1016MLICKI Marcin 25BIAŁE BŁOTAM-4000:01:132022-11-11 15:00:45
1017RATAJCZAK Aurelia 292BYDGOSZCZK-4000:01:132022-11-11 15:00:45
1018WICHTOWSKA Ewa 644SWEETVET TEAMOSTROMECKOK-3000:01:132022-11-11 15:00:45
1019WICHTOWSKI Radosław 645SWEETVET TEAMOSTROMECKOM-3000:01:132022-11-11 15:00:45
1020ZIÓŁKOWSKI Piotr 922BYDGOSZCZM-2000:01:132022-11-11 15:00:45
1021NIEWIADOMSKA Ania 937BYDGOSZCZK-2000:01:132022-11-11 15:00:45
1022CZUBEK Teresa 1102BYDGOSZCZK-3000:01:142022-11-11 15:00:46
1023CZUBEK Konrad 1103BYDGOSZCZM-1000:01:142022-11-11 15:00:46
1024LENC Maciej 27WAKE UPBYDGOSZCZM-3000:01:142022-11-11 15:00:46
1025KLARKOWSKI Adrian 44#MENTALADIBYDGOSZCZM-3000:01:142022-11-11 15:00:46
1026KUK Sylwia 568OSTROMECKOK-4000:01:142022-11-11 15:00:46
1027SŁODKI Sebastian 642SWEETVET TEAMBYDGOSZCZM-4000:01:142022-11-11 15:00:46
1028GAWŁOWSKA Kinga 828BYDGOSZCZK-2000:01:142022-11-11 15:00:46
1029FYDRYCH Dagmara 852BYDGOSZCZK-2000:01:142022-11-11 15:00:46
1030GRUZDOWSKI Jakub 878ELBLĄGM-2000:01:142022-11-11 15:00:46
1031DALECKA Elżbieta 938BYDGOSZCZK-2000:01:142022-11-11 15:00:46
1032KUK Piotr 569KABEL TEAMOSTROMECKOM-4000:01:152022-11-11 15:00:47
1033CIEŚLICKI Krzysztof 636SISU TEAMBYDGOSZCZM-3000:01:152022-11-11 15:00:47
1034ŚLIWA Katarzyna 646SWEETVET TEAMBYDGOSZCZK-3000:01:152022-11-11 15:00:47
1035KUK Patryk 670OSTROMECKOM-1000:01:152022-11-11 15:00:47
1036ORCHOWSKI Rafał 892BYDGOSZCZM-3000:01:152022-11-11 15:00:47
1037KWIATKOWSKA Małgorzata 1015BYDGOSZCZK-60+00:01:162022-11-11 15:00:48
1038MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 1061DĘBY OSIELSKOOSIELSKOK-60+00:01:162022-11-11 15:00:48
1039FURMANIAK Tomasz 1089BYDGOSZCZM-3000:01:162022-11-11 15:00:48
1040SUSZEK Kasia 1142DOBRCZK-3000:01:162022-11-11 15:00:48
1041JOCHIM Łukasz 1141BYDGOSZCZM-3000:01:162022-11-11 15:00:48
1042DĄBROWSKI Michał 351BYDGOSZCZM-3000:01:162022-11-11 15:00:48
1043SIERADZKA Małgorzata 734NIEMCZK-4000:01:162022-11-11 15:00:48
1044SPRENGEL Agnieszka 737BYDGOSZCZK-4000:01:162022-11-11 15:00:48
1045KWIATKOWSKI Roman 1016BYDGOSZCZM-60+00:01:172022-11-11 15:00:49
1046WIOSNA Tomasz 266KLUB MAZDASPEEDBYDGOSZCZM-3000:01:172022-11-11 15:00:49
1047SZMYT Patryk 465CSAIUBYDGOSZCZM-2000:01:172022-11-11 15:00:49
1048POLIWODZIŃSKA Agnieszka 476WISŁA FORDONBYDGOSZCZK-4000:01:172022-11-11 15:00:49
1049PROKOPOWICZ Aleksandra 50OSIELSKOK-4000:01:172022-11-11 15:00:49
1050MIKOŁAJEWSKA Dominika 557WISŁA FORDONSZUBINK-2000:01:172022-11-11 15:00:49
1051KALACZYŃSKI Grzegorz 615BYDGOSZCZM-5000:01:172022-11-11 15:00:49
1052BEJFUS Kinga 654BYDGOSZCZK-2000:01:172022-11-11 15:00:49
1053SYGNECKA Kasia 907NOWA WIEŚ WIELKAK-3000:01:172022-11-11 15:00:49
1054ANDRZEJEWSKI Łukasz 936CIELEM-3000:01:172022-11-11 15:00:49
1055KOTECKI Paweł 939BYDGOSZCZM-2000:01:172022-11-11 15:00:49
1056KOPACZ Radosław 1101BYDGOSZCZM-4000:01:182022-11-11 15:00:50
1057SIELSKI Kamil 477WISŁA FORDONBYDGOSZCZM-3000:01:182022-11-11 15:00:50
1058CZEKALSKI Patryk 479BYDGOSZCZM-3000:01:182022-11-11 15:00:50
1059WOLAN Krzysztof 702OBY DO PRZODU BEZ ZATRZYMANIABYDGOSZCZM-4000:01:182022-11-11 15:00:50
1060GOŁATTA Tomasz 189BYDGOSKI KLUB TURYSTYKI ROWEROWEJ "GRYF"BYDGOSZCZM-4000:01:192022-11-11 15:00:51
1061WOJTOWICZ Mateusz 291BYDGOSZCZM-2000:01:192022-11-11 15:00:51
1062KNUT Leszek 625OSÓWIECM-4000:01:192022-11-11 15:00:51
1063KNUT Agnieszka 640CZŁUCHÓWK-4000:01:192022-11-11 15:00:51
1064PROKOPOWICZ Paweł 725OSIELSKOM-4000:01:192022-11-11 15:00:51
1065RZEPA Karolina 794BYDGOSZCZK-2000:01:192022-11-11 15:00:51
1066FIUT Kazimierz 809BYDGOSZCZM-60+00:01:192022-11-11 15:00:51
1067KNUT Damian 93CZŁUCHÓWM-4000:01:192022-11-11 15:00:51
1068BAGROVA Olena 1163RUNTEAM PRUSZCZPRUSZCZK-4000:01:202022-11-11 15:00:52
1069KASZUBOWSKI Daniel 148BYDGOSZCZM-3000:01:202022-11-11 15:00:52
1070KRZEMIŃSKI Łukasz 75DOBRCZM-3000:01:202022-11-11 15:00:52
1071ŚWIĄTEK Katarzyna 793BYDGOSZCZK-2000:01:202022-11-11 15:00:52
1072KRANC Justyna 802BYDGOSZCZK-3000:01:202022-11-11 15:00:52
1073GRZYBCZYŃSKA Monika 803BYDGOSZCZK-3000:01:202022-11-11 15:00:52
1074KRÓL Wiesław 812BYDGOSZCZM-5000:01:202022-11-11 15:00:52
1075URBANSKI Piotr 925RUNTEAM PRUSZCZPRUSZCZM-4000:01:202022-11-11 15:00:52
1076NAPIERAŁA Przemysław 970BYDGOSZCZM-3000:01:202022-11-11 15:00:52
1077SIEDLECKI Rafał 1062BYDGOSZCZM-3000:01:212022-11-11 15:00:53
1078SKOPOWSKI Krzysztof 176SALUSBYDGOSZCZM-4000:01:212022-11-11 15:00:53
1079PYTLIŃSKI Marek 551BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-1000:01:212022-11-11 15:00:53
1080KUBIAK Jarosław 74BYDGOSZCZM-4000:01:212022-11-11 15:00:53
1081RACKA-KUBIAK Beata 78BYDGOSZCZK-4000:01:212022-11-11 15:00:53
1082POSKROP Miłosława 850BYDGOSZCZK-1000:01:212022-11-11 15:00:53
1083RYMER Jarosław 870BORÓWNOM-1000:01:212022-11-11 15:00:53
1084WOŹNIAK Bartłomiej 952BYDGOSZCZM-4000:01:212022-11-11 15:00:53
1085PUCHACZ Marcin 269BYDGOSZCZM-3000:01:222022-11-11 15:00:54
1086PYTLIŃSKI Paweł 549BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-4000:01:222022-11-11 15:00:54
1087POSKROP Aleksandra 849BYDGOSZCZK-1000:01:222022-11-11 15:00:54
1088POSKROP Jacek 848BYDGOSZCZM-4000:01:222022-11-11 15:00:54
1089FELKNER Alicja 1126CIELEK-1000:01:232022-11-11 15:00:55
1090KOLCZYŃSKI Dawid 119BYDGOSZCZM-2000:01:242022-11-11 15:00:56
1091NOWACKA Katarzyna 874BYDGOSZCZK-3000:01:242022-11-11 15:00:56
1092ŻELAZKO Anna 875BYDGOSZCZK-3000:01:242022-11-11 15:00:56
1093JURYS Łukasz 1097BYDGOSZCZM-3000:01:252022-11-11 15:00:57
1094ŁYSZCZARZ Błażej 919BYDGOSZCZM-4000:01:272022-11-11 15:00:59
1095NAWROCKI Dariusz 1073OPEN PLBYDGOSZCZM-5000:01:372022-11-11 15:01:09
Niesklasyfikowani
GMEREK Olga 920BYDGOSZCZK-20DNF2022-11-11 15:00:55
OGONOWSKI Radosław 245BYDGOSZCZM-50DNF2022-11-11 14:59:56
JANISZAK Beata 748BIEGACZKI SIŁACZKIGŁĘBOCZEKK-40DNF2022-11-11 14:59:51
JANISZAK Adrianna 749BIEGACZKI SIŁAGŁĘBOCZEKK-10DNF2022-11-11 14:59:50
MARCINIAK Robert 998STARYCH TREPÓWBYDGOSZCZM-40DNF
WADELSKA Joanna 210OSIELSKOK-30DNF2022-11-11 15:00:05
Znaleziono 1101 wynik(ów)