Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 395
Wystartowało : 347
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 342
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
     
1SIETKIEWICZ Piotr 178WCL / GLEIPNIRWROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:35:4702:43:2604:33:04
2WOJEWODA Maciej 227VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM302021-09-04 07:59:5500:39:1902:55:3804:55:04
3IWANIUK Maciej 84TURAWAM302021-09-04 07:59:5500:39:5903:09:3005:30:01
4FREJ Marcin 353WARSZAWAM302021-09-04 07:59:5500:45:3303:43:4206:50:43
5PILAREK Wojciech 359WROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:42:4803:02:5005:08:18
6BONIEC Radosław 224ŻARYM302021-09-04 08:00:0000:28:2902:11:1403:37:41
7JAŃCZAK Filip 391JAŃCZAK RUNŚRODA WIELKOPOLSKAM302021-09-04 08:00:0000:28:1702:10:0903:58:02
8LULIS Dawid 17ALTRA TEAM REDWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0000:28:3102:07:0103:32:09
9SIERADZKI Krzysztof 174PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAM302021-09-04 08:00:0100:30:3502:24:3904:06:51
10WÓJTOWICZ Stefan 376JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:34:2802:41:3504:30:39
11KARWACZYŃSKI Roger 66JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:29:0402:05:0603:24:22
12BOULKHALF Abdellatif 314KB WIKON NOWA SÓLMODRZYCAM302021-09-04 08:00:0100:28:2802:05:1903:25:11
13ŁĘŻNIAK Aleksander 343MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM302021-09-04 08:00:0100:30:4502:15:0903:44:23
14TERZONI Christian 219PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIM302021-09-04 08:00:0200:31:1602:19:3903:53:27
15ZAWODNIK Łukasz 388EKIPA ZAWODNIKAJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0200:34:2202:33:4604:36:14
16LASEK Mikołaj 73PAN WUEFISTACZMOŃM302021-09-04 08:00:0200:39:3302:51:5204:54:51
17- - 198-M302021-09-04 08:00:0200:43:4903:42:4806:41:48
18NIEPALA Jacek 14OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM302021-09-04 08:00:0300:32:0402:29:2204:15:04
19KARDASZEWSKI Tomasz 268WARSZAWAM302021-09-04 08:00:0300:42:1103:36:4006:15:26
20ŚLIWIŃSKI Rafał 31PROSZOWAM302021-09-04 08:00:0400:34:1102:33:5404:12:19
21BLACHA Krzysztof 337TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:0400:37:0302:54:3705:06:11
22LEWANDOWSKI Piotr 196JELENIA GORAM302021-09-04 08:00:0400:32:3902:22:2803:58:09
23MARGOL Paweł 329WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0400:34:5302:37:3204:33:39
24SZELA Łukasz 179BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM302021-09-04 08:00:0500:36:4002:45:4504:39:15
25IWASZCZYSZYN Tomasz 350RMT TEAM & PRZYJACIELE / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0500:37:1802:45:4904:37:33
26HOJAN Lukasz 309CHOMĘCICEM302021-09-04 08:00:0600:42:0403:01:4704:56:53
27GIEL Jarosław 226NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM302021-09-04 08:00:0600:41:2203:25:1105:46:31
28POSADOWSKI Szymon 366ZŁOTORYJAM302021-09-04 08:00:0600:38:4602:54:4404:58:42
29BRODA Dominik 75WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0600:38:3703:08:4405:36:53
30FILIPEK Wojciech 351WROCLAWM302021-09-04 08:00:0700:34:1802:35:3304:26:55
31WOŹNIAK Łukasz 40WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:43:4803:21:4705:48:49
32LITWIN Michał 42LITEWINPASIKUROWICEM302021-09-04 08:00:0700:33:5402:37:1204:29:31
33SOKULSKI Tomasz 184WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:37:4102:48:5304:47:31
34WILCZKOWIAK Jan 275LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM302021-09-04 08:00:0705:01:43
35TROJANOWSKI Artur 333KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM302021-09-04 08:00:0800:33:0102:32:1804:16:03
36GĄSKA Konrad 59TEAMLUSIALUBINM302021-09-04 08:00:0800:39:4402:55:4105:09:12
37KUCZYŃSKI Adam 356VIKINGKUDOWA ZDRÓJM302021-09-04 08:00:0800:48:4103:48:4706:46:57
38SOBSTYL Michał 165ZWARTA BOJOWA GRUPA BIEGACZYKOBYLANKAM302021-09-04 08:00:0900:41:4703:17:5105:47:48
39ARENDT Michał 375GDYNIAM302021-09-04 08:00:0900:40:2703:13:4105:43:18
40MIELNIK Michał 55PANICZEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:5902:57:2404:59:25
41RADZIKOWSKI Łukasz 197KS POSNANIA TRIATHLONPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:5803:14:5205:37:12
42KAMOLA Maciej 213WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM302021-09-04 08:00:0900:50:3704:19:3107:29:16
43SADŁO Daniel 28SOLANKOWA TEAMJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0900:48:4003:27:1906:30:55
44MIKOŁAJCZAK Arkadiusz 92JAROCINM302021-09-04 08:00:0900:40:2003:07:2805:21:40
45SKAŁECKI Przemysław 373HIAB SPORT TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1100:48:0203:21:0905:46:38
46BUSZMAN Krystian 104RUMIA TRAIL TEAMRUMIAM302021-09-04 08:00:1100:36:2202:42:2404:41:38
47BURZYŃSKI Łukasz 12BGC RUNNERSBOGUCINM302021-09-04 08:00:1105:17:49
48ODWAŻNY Mariusz 185KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM302021-09-04 08:00:1100:39:2403:10:4705:42:00
49WAKOR Pawel 87WARSZAWAM302021-09-04 08:00:1100:42:1503:07:4505:35:12
50IDOWIAK Łukasz 143PONIECM302021-09-04 08:00:1200:38:0102:47:1804:43:25
51SMOTER Damian 312WROCLAWM302021-09-04 08:00:1200:39:4303:01:2805:13:05
52DOMAGAŁA Krzysztof 276PSARUS '87 / WRZEŚNIAWRZEŚNIAM302021-09-04 08:00:1200:37:5602:48:1304:54:38
53LISIAK Bartosz 142KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:00:1300:38:3603:07:2405:36:18
54KOWALSKI Tomasz 265DZIKI ROBIĄ CHRUMOPOLEM302021-09-04 08:00:1300:38:1102:41:3404:37:37
55JESZKIE Piotr 301WROCŁAWM302021-09-04 08:00:1300:41:5903:25:2006:20:04
56PIETRZAK Krzysztof 5BIEGAMBOLUBIĘ - GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1300:45:2403:41:5206:26:51
57ŚNIERZYŃSKI Robert 164SADKÓWM302021-09-04 08:00:1400:38:3302:47:5304:45:25
58ŻBIK Bartosz 107SMART THERAPYPLEWISKAM302021-09-04 08:00:1400:36:0502:41:2804:37:01
59MARCINIAK Maciej 383POZNAŃM302021-09-04 08:00:1400:37:5202:46:1104:34:13
60PIOTROWICZ Michał 389ORTHOS TEAMIWINYM302021-09-04 08:00:1500:42:3403:07:0305:29:52
61ŚMICHURSKI Krzysztof 102FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICAM302021-09-04 08:00:1600:46:3303:24:1205:42:33
62MATYJA Rafał 39LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM302021-09-04 08:00:1600:39:3102:59:5505:04:26
63NOWAK Michał 378POZNAŃM302021-09-04 08:00:1800:44:5903:20:2305:43:06
64WORONOWICZ Przemek 68PIŁAM302021-09-04 08:00:1800:44:4003:20:0405:53:13
65IWANEK Przemysław 173BISKUPICEM302021-09-04 08:00:1800:44:3703:17:2205:58:51
66STĘPNOWSKI Jakub 325LEGIONOWOM302021-09-04 08:00:2000:47:5203:14:4005:37:22
67SKOCZYLAS Mateusz 347RAMISZÓWM302021-09-04 08:00:2000:49:0503:35:1105:54:59
68KAZIMIERCZAK Filip 261DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMTARNOWO PODGÓRNEM302021-09-04 08:00:2200:47:3503:31:3606:15:59
69SUCHOLAS Mateusz 317SWARZĘDZM302021-09-04 08:00:2200:46:3503:31:4206:11:12
70CHLUDZIŃSKI Patryk 229ARVATO S.C.REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2400:49:0403:34:4006:33:36
71LEDNICKI Michał 250ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM302021-09-04 08:00:2400:49:0403:25:3705:43:38
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
72MISIAK Artur 318OSIECZNICAM302021-09-04 08:00:2400:52:0704:19:1607:29:04
73WALKOWIAK Mateusz 89GARZYNM302021-09-04 08:00:2400:41:3003:20:2605:53:36
74SZWARC Grzegorz 230ARVATO S.C. REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2500:47:1103:23:3005:39:02
75STRZAŁKA Grzegorz 221WARSZAWAM302021-09-04 08:00:2600:46:0003:20:1406:03:51
76BIS Marcin 10GORZÓW WLKP.M302021-09-04 08:00:2800:52:3204:19:0207:23:09
77DĄBROWSKI Michał 239SKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:2800:45:5503:30:0305:48:51
78JAŚKIEWICZ Oskar 386WAŁBRZYCHM302021-09-04 08:00:2800:53:3903:31:1105:56:40
79CIERACH Leszek 127PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM302021-09-04 08:00:2800:51:3303:41:0406:17:50
80KWASIUK Wojciech 100PODGÓRZYNM302021-09-04 08:00:2900:51:2403:29:5605:49:05
81RYŚNIK Błażej 101WROCŁAWM302021-09-04 08:00:2900:51:4003:29:5406:29:53
82CIESIELSKI Przemysław 295ŁÓDŹM302021-09-04 08:00:2900:49:5003:40:2806:19:30
83PIKUŁA Sebastian 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:2900:48:5504:13:0606:29:30
84PIOTROWIAK Tomasz 112PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:3000:47:2803:45:0506:46:12
85KWIATKOWSKI Rafał 166POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:2306:07:45
86DĄBROWSKI Maciej 169POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:1306:07:26
87KONIECZNY Przemysław 80POZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:3403:17:3706:04:52
88KUCHARCZYK Kamil 331TRI NOT TO DIEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:3303:01:5905:04:36
89WIERTEL Łukasz 34KAMIONKIM302021-09-04 08:00:3300:41:2703:07:0005:34:28
90ŻAK Piotr 72SZCZECINM302021-09-04 08:00:3500:44:2503:14:5205:55:46
91JURKIEWICZ Dominik 277WROCŁAWM302021-09-04 08:00:3800:51:4903:47:5706:40:31
92IGNASZEWSKI Łukasz 349ZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:3900:49:0703:46:2006:30:26
93WALERCZYK Bartosz 218DOBRZYKOWICEM302021-09-04 08:00:4000:40:0402:47:0604:45:48
94KAŹMIERCZAK Oskar 65JAROCINM302021-09-04 08:00:4400:42:2003:06:4205:20:17
95KRUPIANIK Tomasz 203WROCŁAWM302021-09-04 08:00:4500:47:5803:23:2205:30:37
96BOREK Grzegorz 291ŚWIDNICAM302021-09-04 08:00:4700:46:4703:15:1505:37:04
97PODGÓRSKI Paweł 237ŚLĘZAK TEAMDOMASZCZYNM302021-09-04 08:00:4800:46:4603:15:1305:37:02
98MATYLA Roman 216WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3706:24:31
99KURZYNIEC Łukasz 217WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3106:24:31
100OWCZARZAK Tomasz 6MUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:06:2400:47:2103:26:1905:35:17
Niesklasyfikowani
NOWAK Przemysław 251DZIERŻONIÓWM302021-09-04 08:00:0100:28:28 DNF02:13:48 DNF DNF
KUCZYŃSKI Michał 382FRONTREARWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:38:48 DNF DNF DNF
Znaleziono 102 wynik(ów)