Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2022-03-26
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 68 km
Zgłoszonych : 42
Wystartowało : 35
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 32
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 28km | 34km | 43km | 62km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu9km
   
1WRÓBLEWSKI Robert 240LUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:44
2TATARA Mateusz 234RUN-GKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:25
3FELTOWICZ Jacek 233BIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:41
4KOWALCZYK Mateusz 213MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:49
Niesklasyfikowani
KOSTERKIEWICZ Marcin 212TRENUJ Z KOSTEREMPRZEMYŚLOPEN MężczyźniDNF00:58:58 DNF
6TOKARSKI Szymon 235NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:04
7PASIECZNY Robert 228FARTLEK GOGORZYCEOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:27
8JANDZIŚ Wiesław 208AKTYWNY DYNÓWDYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:39
9KROSMAN Szymon 214KLUB BIEGACZA T2/4RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:22
10WIĘCEK Damian 237RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:05:17
11LEŚNIAK Anna 216SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAOPEN Kobiety00:00:0001:07:14
12SKWARA Dariusz 232RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:08:07
13GUZIK Grzegorz 206SPORTOWE KARPATYKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:25
14PIETRZYK Jarosław 231JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:19
15WOSIK Krystian 239JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:22
16KRAKOWIAN Marek 243JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:26
17BAŁUT Piotr 201STYROBUDKAMIEŃOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:36
18HANULAK Jakub 207PODIUMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:41
19WACEWICZ Rafal 236AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:46
20ZIĘBA Sabina 241FOREVER TEAMŚWILCZAOPEN Kobiety00:00:0001:14:37
21PIEŃKOSZ Wojciech 230RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:58
22WITALEC Sebastian 238PODIUM / DZIKITIMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:02
23KOŁCZ Sara 211RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:16:08
24KOBYLARZ Arkadiusz 210RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:18
25ŁAPIŃSKI Adam 218AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:20
26NIEDŹWIECKI Paweł 224DYNOWSCY BIEGACZERZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:52
27MYCZKO Roman 223DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:19
28BAWOR Dagmara 202PANTALOWICEOPEN Kobiety00:00:0001:20:22
29GĄSECKI Daniel 204AKTYWNY DYNÓWDYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:26
30PESZEK Bogdan 229ULTRA PRZESILENIEDYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:29
31ANTONIK Mariola 242ŻYJ ZDROWO I SPORTOWAPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:0001:29:14
32DUBIL Michał 603RAJD ŹRÓDEŁ CHODELKIBORZECHÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
33KIDOŃ Przemysław 604WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00
34PSIUK Andrzej 313BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJOPEN Mężczyźni00:00:00
35GROSICKI Adrian 303DELFTOPEN Mężczyźni00:00:00
Znaleziono 35 wynik(ów)