ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - SZAFLARY- 10KM - 9/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 9/10 Szaflary | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-09-17
Miejsce : Szaflary
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 27
Wystartowało : 23
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 23
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiLap 2.5km
2.5km
Laps_5km
5km
Lap 7.5km
7.5km
      
1MARCZAK Tomasz 12NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-2900:16:2400:33:1000:49:57
2ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 23KGHM METRACOLEGNICAK40-4900:16:3300:33:2700:50:22
3SKIBA Krzysztof 17KGHM METRACOLEGNICAM60-6900:16:2300:33:1100:50:24
4BIELECKA Zuzanna 1NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4900:16:3600:33:5700:51:26
5LABUS Marzena 11NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-3900:16:5900:34:2000:51:42
6OLSZAŃSKI Karol 25FEAR THE RETUKIKRAKÓWM40-4900:17:2100:34:5100:52:02
7JUREK Adam 7KGHM METRACOLUBINM60-6900:16:5800:34:4400:52:10
8JĘDRASIAK Renata 6KGHM METRACOLUBINK50-5900:17:1800:34:4300:52:20
9KABATA Jarosław 8NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-5900:16:5300:34:4700:52:33
10CHYRA Janusz 2NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-4900:17:3200:35:3000:53:29
11SIWAK Piotr 16KGHM METRACORUDNAM60-6900:17:5900:36:3000:55:08
12RAJEK Magdalena 14NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:18:1000:36:4200:55:23
13ZDRZAŁEK Alicja 24NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK40-4900:18:1400:37:0500:56:31
14CZMOCH Marian 4PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+00:19:0300:38:2300:58:02
15KUŁAKOWSKA Halina 10KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-4900:19:0500:38:3600:58:45
16ŚLUSARCZYK Andrzej 20WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+00:19:3600:39:4100:59:45
17CZAJKA Urszula 3RUMIAK60-6900:19:2100:39:2300:59:53
18TRYBUŁA Stanisław 26STF-ZP ORZEŁSPYTKOWICEM50-5900:19:4700:40:0101:00:28
19SZCZĘŚNIAK Zbigniew 19NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-6900:19:2900:39:5501:00:30
20BERNACKI Leszek 32NIEZRZESZONY/ EMERYTJAWORZNOM50-5900:19:5900:40:2701:01:00
21SKRZĄTEK Lucyna 18NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK50-5900:21:1800:42:3901:04:28
22SAPUŁA Wiktoria 15NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-2900:21:5000:44:3701:07:30
23WOJTYCZKA Alicja 22NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-6900:23:1100:47:4301:12:14
Znaleziono 23 wynik(ów)