FORMOZA – SHORT
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 190
Wystartowało : 164
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 163
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu3km
   
1WERYK Sebastian 497WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:20:13
2CHABERSKI Ireneusz 478WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:24:19
3BEDNARSKI Sylwester 475KOSZWAŁYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:24:36
4GILLA Grzegorz 416WYSZECINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:26:28
5CHROSTOWSKI Nikodem 421USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:34:37
6KRASKA Katarzyna 433POZNAŃOPEN Kobiety2022-07-24 12:28:4600:43:45
7SIKORA Marek 470OPOLEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:29:58
8BRILLOWSKI Karol 510BRODNICA GÓRNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:30:09
9CHROSTOWSKI Piotr 422USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:34:22
10ORDON Robert 409SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:43:59
11CŁAPKA Piotr 449SIERADZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:27:36
12TOMASZEWSKI Kamil 571KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:28:03
13JABŁONOWSKA KUCIŃSKA Katarzyna 484SZYDLOWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:28:4700:43:43
13KAROLEWSKI Kamil 477OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4800:43:07
15MIŚ Sylwester 476OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4800:43:43
16ŚWIĘTEK Magdalena 591SUCHY LASOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0100:46:34
17GAŁĄZKA Aleksandra 491JAROCINOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0100:46:47
18KEMPA Paweł 506POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0100:46:58
19TOKARSKI Michał 483ORPISZEWOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0100:53:12
20KARDASIŃSKI Sławomir 468WARLUBIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:38:12
21KOŃCZAK Katarzyna 556POZNANOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0200:46:49
22KRAJEWSKI Patryk 490TUREKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:47:07
23RYBARCZYK Marek 489KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:47:11
24HINC Ewelina 502SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0200:56:50
25DĘBSKI Dariusz 503SZTUMOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0300:55:46
26DĘBSKA Marzena 504SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:55:58
27KAZIMIEROWICZ Joanna 501SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:56:10
28BANASZAK Joanna 500SZTUMSKIE POLEOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:56:46
29MORDAKA Maciej 411BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0300:57:09
30KAMIŃSKI Sławomir 414PUŁAWYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0400:42:52
31ŁUCZAK Sebastian 564NOWA SARZYNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:33:16
32ADAMIK Sebastian 588OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:33:58
33MARCHLEWSKI Łukasz 590WROCŁAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:35:16
34PRACOŃ Izabela 563KURYŁÓWKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:34:2900:43:56
35KYCIA Andrzej 561LEŻAJSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:44:12
36DOROCHOWICZ Mirosław 184DUNINOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:46:01
37REGIN Paweł 520DOBRE MIASTOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:34:55
38LUDYGA Roman 596PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:06
39ZABOROWSKI Mateusz 454POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:13
40GRZELSKI Jakub 453POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:27
41SAPA Maciej 562NISKOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:44:07
42CHAJEWSKI Rafał 511JEDWABNEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:46:37
43KOZIEŁ Marcin 457SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:53:24
44KOŁODZIEJ Kasia 456BYDLINOOPEN Kobiety2022-07-24 12:34:3000:53:57
45ŚWITAŁA Robert 455POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3100:41:43
46PERSKI Miłosz 498ROŻNOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:37:5900:41:17
47PERSKI Dawid 499ROŻNOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:41:17
48DENEKA-LUBIŃSKA Malwina 553MOSTYOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0000:49:27
49LUBIŃSKI Marcin 552MOSTYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:49:31
50BRYGAŁA Julia 534DARŁOWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0000:52:16
51BRYGAŁA Tomasz 533DARŁOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:52:26
52OLSZYNA Jana 598OPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0100:39:04
53KURLAPSKI Radosław 509RĄBINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:39:09
54GABINECKI Jarosław 461LEONCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:42:39
55GABINECKI Jerzy 460LEONCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:42:49
56WROCHNA Marcin 441RADOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:49:16
57BRYGAŁA Magdalena 532DARŁOWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0100:51:57
58BRODA Grzegorz 427MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:52:43
59WOLSKA Emilia 481PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0100:52:58
60BIAŁKOWSKI Jacek 471PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:52:30
61SYNAKIEWICZ Marta 535SKIBIENKOOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0200:53:09
62KOZŁOWSKI Dariusz 474PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:53:30
63TERESIK Artur 469PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:53:39
64TIETZ Anna 473PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0300:53:24
65DZIECHCIARZ Karol 551KAMIONEK WIELKI 44OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0400:37:23
66KNYCINSKI Tomasz 550ELBLĄGOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0400:37:42
67KIEŁBASIŃSKA Monika 567KOBYLNICAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0400:46:36
68SADOWSKA Urszula 575OPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0400:47:18
69MACHETA Mateusz 452ZŁOTAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:44:26
70MACHETA Krzysztof 451ZŁOTAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:44:35
71SADOWSKI Radowsław 576OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:47:31
72JEŻYK Artur 406SZCZECINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:49:47
73KONOPACKI Mateusz 479NOWE DOBRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:58:22
74KIEŁBASIŃSKI Łukasz 408POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:47:34
75JAŻDŻEWSKA Elżbieta 425SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0600:44:21
76MAŁOLEPSZA Aneta 480LUBIANKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0600:58:30
77PANASIUK Agnieszka 466USTKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0601:00:46
78GOŁGOWSKA Małgorzata 465USTKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0601:00:46
79LESIŃSKI Paweł 467USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0601:00:49
80WIELĄDEK Monika 539WARSZAWAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0601:01:08
81ANDRZEJEWICZ Hubert 538LUBLINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0601:01:15
82FORTUNIAK Maciej 463SŁUBICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0700:46:26
83DAMPS Kasia 431SKRZESZEWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1700:34:53
84RADOMSKI Adam 432SOPOTOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:34:56
85NOWACKA Aneta 528TORUŃOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:35:54
86BEGER Mateusz 2NOŻYNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:36:00
87KOŻYCZKOWSKA Patrycja 530NIEZABYSZEWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:53:20
88GORNOWICZ Hanna 525GDAŃSKOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:53:36
89BIGUS Ewelina 524TRZEBIATKOWAOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:53:37
90ŚLIWIŃSKI Wojtek 541BAWERNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:53:56
91BIGUS Przemysław 531NIEZABYSZEWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:54:02
92TOBOLSKI Marek 597OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:19
93GÓRECKI Wojciech 589OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:36:17
94WIĘCKOWSKAI Tomasz 493GDYNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:38:07
95WYSOCKI Arek 482WAŁCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:38:34
96TRZECINSK Paweł 599OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:53:41
97MŁYNARSKI Radosław 440STARGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:43:32
98KASZKOWIAK Patryk 420POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:43:47
99DĄBEK Patryk 516PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:30:23
100KORNATKO Dariusz 582OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:34:10
101MAREK Beata 508LEŚNIEWOOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0400:29:53
102PAZIACZKO Radosław 518LĘDYCZEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:30:03
103STACHYRA Joanna 517PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0400:42:56
104KOZANECKI Leon 405ZIELĄTKOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:30:43
105MENDYKA Artur 519PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:36:22
106ZASADA Kamil 443KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:42:49
107KNOZOWSKA Bożena 515PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0500:43:07
108MALIŃSKI Filip 554POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:55:52
109CZUPRYNIAK Aleksandra 555PRZEZMIEROWOOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0600:55:59
110LECH Adrian 447KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:42:25
111SZADZIUL Dawid 448KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:42:36
112CZERKAWSKI Krzysztof 542BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0200:39:06
113KOKOT Krzysztof 507WROCLAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:47:06
114JEZIERSKI Jeremi 585LONDYNOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:39:12
115GIŁEJ Ryszard 419SOPOTOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:58:14
116DOMINIAK Sławomir 417SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:58:27
117DZIERKO Aneta 423SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 13:05:0300:59:22
118SKŁADOWSKI Wojciech 548KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:47:41
119KLEIN Sebastian 547KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:47:50
120WODNICKI Łukasz 587OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:38:55
121DOMINIAK Nikola 418SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 13:05:0400:56:56
122SADURSKI Paweł 424SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:59:35
123JEZIERSKI Tomasz 560MORDENOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:59:48
124KLEIN Michał 546KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0500:47:26
125SKŁADOWSKI Radosław 549KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0500:47:31
126JEZIERSKA Magdalena 586OPEN Kobiety2022-07-24 13:05:0500:59:07
127SZYSZKOWSKI Paweł 438SIEDLCEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:2000:34:16
128MIROSŁAW Monika 439SIEDLCEOPEN Kobiety2022-07-24 13:11:2300:34:04
129ZAJKO Filip 442TERESPOLOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:24
130KUBAŚ Marta 492SKÓRZEC (SIEDLECKI)OPEN Kobiety2022-07-24 13:11:2400:32:59
131DOLNY Krystian 464CZARNKÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:3700:28:55
132DUBAJ Jakub 526SZCZENURZEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:23
133BŁOŃSKI Robert 540CHARBROWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2300:39:03
134KLEJEWSKI Przemysław 445KÓRNIKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:38:03
135KWARTA Paweł 527GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:39:13
136SARKA Sejkorova 578OPEN Kobiety2022-07-24 13:20:2400:39:39
137IVO Kopecek 579OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:39:45
138BRODZIUK Maciej 494CEWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:25
139KOLASIŃSKI Michał 444POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:37:53
140STACHURSKI Artur 430WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:38:52
141CZERWIŃSKI Krzysztof 566WAŁCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:39:22
142TERESZCZUK Joanna 565WAŁCZOPEN Kobiety2022-07-24 13:20:2500:39:31
143LINKIEWICZ Ewelina 485CEWICEOPEN Kobiety2022-07-24 13:20:2500:40:14
144LINKIEWICZ Wojciech 488CEWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:40:18
145ORŁOWSKI Bartosz 536KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:41:44
146JASINSKI Jaroslaw 446ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2600:37:59
147MAĆKOWSKI Adam 523BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2600:46:50
148ROSINSKI Robert 495BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1300:32:57
149HORNIATKO Łukasz 543KARLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1400:36:37
150HORNIATKO Tomasz 545KARLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1400:36:52
151SZŁYK Katarzyna 512BIAŁOGARDOPEN Kobiety2022-07-24 13:24:1400:42:46
152SZŁYK Sławomir 496BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1500:42:17
153SZŁYK Paulina 486BIAŁOGARDOPEN Kobiety2022-07-24 13:24:1500:42:28
154BANDURA Ewelina 487BIALOGARDOPEN Kobiety2022-07-24 13:24:1500:42:32
155SZLYK Piotr 522BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1500:43:04
Niesklasyfikowani
DNCBOKACZ Piotr 514USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:31:25
157BULCZAK Rafał 573SIERAKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:44:2900:46:19
158KLASA Andrzej 574SIERAKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:44:3000:46:20
159KLASA Anna 572SIERAKOWICEOPEN Kobiety2022-07-24 13:44:3000:46:55
160WEJER Aleksandra 570SIERAKOWICEOPEN Kobiety2022-07-24 13:44:3000:47:17
161KLIMOWICZ Artur 593OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:49:5700:53:00
162BANASIAK Klaudia 592OPEN Kobiety2022-07-24 13:50:0900:53:04
163JASIŃSKI Jakub 594SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:50:0900:53:12
5772022-07-24 13:05:03 DNF
Znaleziono 164 wynik(ów)