JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-09-17
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 592
Wystartowało : 490
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 482
Na trasie : 7
Pełne wyniki dla 2.9km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria Drużyna 1Czas startuMoment startu2.9km
      
1ELASRI Abderrahim 27CHORZÓWM40-4900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:14
2WÓJCIK Tomasz 38AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMRUDZEM30-39Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:14
3FIJAK Tomasz 33MKS ŻYWIECŻYWIECM16-1900:00:012022-09-17 18:04:0000:09:28
4HARATYK Błażej 43MKS USTROŃKONIAKÓWM16-1900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:29
5LYSKO Jakub 24WKB META LUBLINIECDĄBROWA GÓRNICZAM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:09:38
6ANTCZAK Robert 39RACIBÓRZM40-4900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:39
7RUDZINSKI Jacek 45KOCMYRZÓWM30-3900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:40
8GAJEWSKI Wojciech 15UKS „OLIMPIA” ZABRZEZABRZEM40-4900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:45
9MARCOL Sebastian 9INŻYNIERIA BIEGANIAGASZOWICEM30-39Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:48
10STRZODA Marcin 30STOWARZYSZENIE SPORTOWE AKTYWNA PSZCZYNATYCHYM20-2900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:49
11ALBRECHT Krystian 36GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-29Galopujące Ślimaki00:00:012022-09-17 18:04:0000:09:52
12LIZAK Wojciech 10TL ATHLETICS JASTRZĘBIEPNIÓWEKM40-49TL Athletics Jastrzębie00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:03
13PORĘBA Grzegorz 21EVENTYRŻORYM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:04
14ZYGMA Kordian 1AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMLIGOTAM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:05
15PYRA Wiesław 129PRASZKAM50-5900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:06
16SZULIK Grzegorz 40ZSRG SP Z O.O.JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:08
17SZYMULA Michal 23TYCHYM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:08
18WOJCIK Paweł 28ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZESZCZEM20-29Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:10
19GOLEC Paulina 20KRAKÓWK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:10:11
20STARZYCKI Przemysław 34KB MCKIS JAWORZNO / NOWAK-TEAMJAWORZNOM30-39Nowak-Team00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:13
21OSETEK Paweł 72RADLINIOKI W BIEGUPSZÓWM30-39Radlinioki w biegu00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:16
22TOKAREWICZ Damian 13ZEBRYZEBRZYDOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:10:17
23NOWAK Michał 26RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM20-2900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:18
24OLEJNIK Franciszek 17INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMKATOWICEM20-29Inżynieria biegania00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:20
25SOCHA Tymon 104TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM16-19TL Pogoń Ruda Śląska00:00:032022-09-17 18:04:0200:10:21
26PALT Tomasz 62KATOWICEM40-4900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:23
27WOWRY Grzegorz 44OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49Olza Cieszyn00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:24
28GOŚCINIEWICZ Paweł 60KATOWICEM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:29
29BARTNIK Sebastian 2STREET SPIRIT-TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:31
30MICHALAK Sandra 47TRENUN Z SANDRĄWISŁA WIELKAK30-3900:00:002022-09-17 17:59:5700:10:33
31MOSKWA Sławomir 18ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM30-39Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:36
32EISLER Tomasz 102BIEGAM, BO MNIE ŻONA ZAPISUJECIĘCINAM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:36
33KRĘCICHWOST Kamil 121BIELSKO-BIAŁAM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:38
34JAROSZ Marek 32ŻORYM40-4900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:40
35ALBRECHT Arkadiusz 37GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:42
36DUŹNIAK Dominik 19STEP-DANCEGLIWICEM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:43
37URBANIAK Witek 11ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:10:43
38PRZYBYLSKI Tomasz 14W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-49W pogoni za duchem00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:44
39JARCZOK Miłosz 25MKS CZECHOWICE DZIEDZICELIGOTAM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:44
40STEC Łukasz 16SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO-BIAŁAM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:45
41JĘDRUSIAK Przemysław 122DANKOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:10:46
42SMYCZEK Bartosz 203KILOMETROŻERCARYBNIKM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:10:49
43WRÓBLEWSKI Janmarian 31JUST TEAM BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM40-49HRmax Żory00:00:002022-09-17 18:03:5900:10:54
44MENDECKA-ZEJDLER Michalina 42ŁAZISKA GÓRNEK30-3900:00:012022-09-17 17:59:5800:10:56
45MRÓZEK Rafał 83TEAM KOPEĆŁĘKAWICAM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:05
46NALEPKA Adam 65KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:11:06
47NIEBRZYDOWSKI Łukasz 50NESSI TIME ŻORYRYBNIKM30-39Nessi Time Żory00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:07
48KRETEK Łukasz 130LYSKIM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:11:10
49KUŚ Dawid 49POLSKA GRUPA GÓRNICZAKATOWICEM30-3900:00:002022-09-17 18:03:5900:11:11
50SUWAJ Aneta 12ALPIN SPORT TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:11
51STUCHLIK Magdalena 41TRENUJ Z SANDRA / FIZJO SPORT SANDRAJARZABKOWICEK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:11
52WIECZOREK Maciej 108ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM30-39Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:11
53WRÓBEL Michał 133FIT LAMKA TEAMCHORZÓWM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:16
54BIAŁY Kamil 79FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:19
55KEMPA Piotr 76PSZÓWM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:20
56ŁATKA Łukasz 114KATOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:20
57DYBCZYŃSKA Jadwiga 101LKS POGÓRZEGORKI WIELKIEK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:22
58CHROMIK Julia 189LKS POGÓRZEPOGÓRZEK20-2900:00:022022-09-17 17:59:5900:11:22
59MATERNA Mateusz 118AHCCIESZYNM30-3900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:22
60WRZECIONKOWSKI Adrian 105TYSKIE DELFINYTYCHYM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:23
61KARPLEWICZ Andrzej 70GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM60-69Galopujące Ślimaki00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:24
62TLOŁKA Michał 58ŻORYM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:11:26
63KYRCZ Mirosław 88DANKOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:27
64TIDE Krzysztof 96GOLASOWICEM20-2900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:27
65WOŹNIAK Paweł 82W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-49W pogoni za duchem00:00:072022-09-17 18:04:0600:11:27
66KOWALSKI Grzegorz 77W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-49W pogoni za duchem00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:28
67SZAŁAŚNY Piotr 56TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:29
68MAZUR Marek 68JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:30
69SAMBAK Tadeusz 90ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM50-59Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:32
70GOLUCH Robert 97INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:32
71WOLNY Ariel 94ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:33
72ADAMSKI Robert 53BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWABIERUŃM30-39Brykająca Grupa Biegowa00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:34
73PASTERNOK Marian 134ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEGLIWICEM40-4900:00:052022-09-17 18:04:0400:11:34
74NOWICKI Tomasz 86KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:34
75WYSŁUCH Iza 127SKOCZÓWK20-2900:00:022022-09-17 17:59:5900:11:38
76WALA Piotr 29JASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-1900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:40
77SIKORA Joanna 113LKS POGÓRZESKOCZÓWK20-2900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:43
78POŁOMSKI Grzegorz 51POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYM40-49POLOMSCY TEAM00:00:052022-09-17 18:04:0400:11:44
79WADELSKI Eugeniusz 103RUDA ŚLĄSKAM50-5900:00:062022-09-17 18:04:0500:11:44
80BRAŃSKI Tomasz 132RACIBÓRZM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:50
81URBAN Patryk 123JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:51
82CHRUSZCZ Wojciech 80KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:51
83HORZELA Adam 93HURAGAN LIGOTAKATOWICEM30-3900:00:062022-09-17 18:04:0500:11:52
84RAJWA Roman 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM30-39TL Athletics Jastrzębie00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:53
85BUĆKO Marcin 54KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:54
86WARMIŃSKA Klaudia 295INŻYNIERIA BIEGANIA/ TL „ROW” RYBNIKJEJKOWICEK20-29Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 17:59:5700:11:59
87LASKOWSKA Katarzyna 106INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEK40-49Inżynieria biegania00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:00
88STAMATEL Sebastian 126RUDA ŚLĄSKAM20-2900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:00
89HERBA Grzegorz 99KS GRYF KIETRZLUBOTYŃM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:02
90MOŃKA Marcin 212RYBNIKM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:12:04
91MROWIEC Bernard 207MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZTWORKÓWM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:07
92BOCHENEK Adam 335BRAKCIESZYNM20-2900:00:152022-09-17 18:04:1400:12:07
93WRÓBEL Ryszard 185JELEŚNIAM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:08
94MECHTA Sebastian 124STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKGASZOWICEM40-49Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:09
95BURAS Roman 163RYBNIKM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:09
96KUBOŃ Mateusz 435STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-39Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:10
97GANCARCZYK Adam 181BIEGOWE WARIATYJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:10
98RUP Dariusz 131BLUES BROTHERS OPOLEOPOLEM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:11
99GŁUSZYK Andrzej 218ŻORYM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:14
100BEZUCH Paweł 64WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2900:00:152022-09-17 18:04:1400:12:14
101WRONECKA Emilia 115ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK30-3900:00:012022-09-17 17:59:5800:12:15
102WIELOPOLSKI Michał 67BIELSKO-BIAŁAM20-2900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:15
103RATKA-MATEJKO Marcin 174JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:16
104STATECZNY Patryk 182PAWŁOWICEM20-2900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:20
105ZĘBIK Tomasz 216CIESZYNM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:22
106RAJWA Jan 143BZIEGACZEPOŁOMIAM30-39Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:23
107WILDNER Witold 184MINOVA EKOCHEMBYTOMM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:23
108KRAJEWSKI Tomasz 98WRĘCZYCA MAŁAM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:23
Niesklasyfikowani
MORAWSKA Julia 136MYSŁOWICEK20-29DNF2022-09-17 17:59:5800:12:25 DNF
110HEJNA Michał 188KS M.E.T.A.SKRZYSZÓWM30-3900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:27
111MIROSŁAW Piotr 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:28
112DRÓŻDŻ Marcin 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:132022-09-17 18:04:1200:12:28
113KĄKOL Ryszard 100PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUBIELSKO- BIAŁAM60-6900:00:032022-09-17 18:04:0200:12:29
114BIELA Rafał 78ŻORYM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:12:29
115LORENZ Marcin 166GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-59Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:12:31
116OWCZAREK Paweł 258BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:31
117PIECHACZEK Jacek 175JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:33
118CZUWAJ Krzysztof 186BRZESZCZEM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:34
119KIEPIELA Dawid 139KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:34
120SWISTEK Marcin 71WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:35
121MAREK Rafał 201KAC RUNNERSGOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:36
122TOCHOWICZ Bartosz 228GOLESZÓWM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:37
123MALIK Rafał 63AMATORJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:062022-09-17 18:04:0500:12:37
124ZELEK Adam 89OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49Olza Cieszyn00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:37
125WRÓBLEWSKA Judyta 171ZAWIERUCHA TRAINING ACADEMYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-29Zawierucha Training Academy00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:38
126CIESIELSKI Dariusz 187KIETRZM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:38
127ŁYSEK Paweł 66BZIEGACZEJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:38
128TURAK Rafał 164KATOWICEM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:39
129JANECKI Mateusz 52BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-29Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:39
130FLISZTA Marcin 161HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:39
131PETRYNA Bartosz 248OCHAJO RUN AND FRIENDSRYBNIKM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:41
132SOJKA Wojciech 204KAC RUNNERSJANKOWICEM50-5900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:43
133MAŁECKI Jacek 214LIGOTAM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:43
134ADAMCZYK Andrzej 226RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:43
135PRÓSZYŃSKI Sławomir 160JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:12:46
136JACH Marek 147JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-59Street Spirit-Team Nowak00:00:132022-09-17 18:04:1200:12:47
137TOMCZYK Lesław 117CIESZYNM60-6900:00:112022-09-17 18:04:1000:12:48
138JANKO Anna 92HRMAX ŻORY/ NIEWYBIEGANIŻORYK30-39Niewybiegani00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:50
139BĄKOWSKI Michał 235YNOULTRAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:12:50
140PAWŁOWSKI Tomasz 224NIEZRZESZONYŻORYM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:51
141JURASZEK Elzbieta 144JUSTFEELFITJELEŚNIAK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:12:52
142MROWIEC Kinga 223TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK20-29TL Pogoń Ruda Śląska00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:52
143PERKOWSKA Daria 410KOBIETY NA 5+JASTRZEBIE ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:52
144BIAŁECKI Zbigniew 439WATAHAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-19WATAHA00:00:052022-09-17 18:04:0400:12:52
145GÓRAL Stanisław 268PAWŁOWICEM30-3900:00:112022-09-17 18:04:1000:12:52
146BEZWIŃSKI Piotr 156KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:56
147DUROK Wojciech 202KAC RUNNERSJANKOWICEM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:57
148KOŹLIK Tomek 211JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM40-49Jejkowice Biegają00:00:082022-09-17 18:04:0700:12:58
149MACH Sebastian 304PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:59
150GAŁKIEWICZ Michał 172KATOWICEM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:13:00
151PRZYBYSZ Ryszard 162ŻORYM50-5900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:01
152GRZONKA Andrzej 180JASTRZEBIE-ZDROJM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:13:02
153LOKAJCZYK Olivier 422RACIBÓRZM16-1900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:02
154ADAMCZEWSKI Waldemar 150KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-59Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:13:04
155MAZUREK Anna 197BIELKSO-BIAŁAK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:13:05
156BIAŁOŃCZYK Joanna 225ZEBRZYDOWICEK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:06
157GROBORZ Mateusz 222KLUB BIEGACZA FARTLEKRYBNIKM20-29Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:06
158KUBIŚ Krzysztof 217JAWORZEM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:07
159HENCZKO Karol 369AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:07
160JĘDRZEJAK Piotr 485JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:07
161BRYŁA Rafał 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:09
162FANGOR-GRAB Agata 194GLIWICEK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:13:12
163DĄBROWSKI Marcin 420ŻORYM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:13:12
164BALICKI Piotr 332WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM30-3900:00:142022-09-17 18:04:1300:13:13
165TUPAJ Jarosław 299AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM30-3900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:14
166KARLIK Agnieszka 269AKTYWNI LYSKISOSNOWIECK40-4900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:15
167PASŁAWSKA Katarzyna 358KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:13:15
168FOKS Damian 272WARSZOWICEM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:13:16
169URGACZ Mirosław 291CIESZYNM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:16
170TYMAN Karolina 119UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-1900:00:012022-09-17 17:59:5800:13:17
171CEGLARSKI Adrian 165JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM30-39Jejkowice Biegają00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:17
172ORŁOWSKI Grzegorz 209MAZAŃCOWICEM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:17
173CZYŻ Marlena 120UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-1900:00:002022-09-17 17:59:5700:13:18
174BERKE Krzysztof 284JAWISZOWICEM50-5900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:18
175STREIT Mariusz 293ŻORYM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:13:18
176ADAMCZYK Dominik 227RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM16-1900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:18
177GURGOŃ Marcin 415CHORZÓWM30-3900:00:152022-09-17 18:04:1400:13:19
178PIETRASZ Krzysztof 221RADLINM30-3900:00:102022-09-17 18:04:0900:13:20
179JĘDRYKA Sebastian 320GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:13:21
180CHROBOK Michał 325GOŁKOWICEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:13:22
181WRANA Radosław 220SKRBEŃSKOM20-2900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:23
182NIZIOŁEK Marcin 249BIELSKO BIAŁAM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:24
183MARYNIOK Marian 265SEGURIDADŻORYM60-6900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:25
184MOTOWIDŁO Tomasz 337JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:25
185URBASIK Mariusz 193RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM50-5900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:27
186PŁONKA Krzysztof 346DKMSJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:30
187ZAJĄC Anna 344SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIZEBRZYDOWICEK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:31
188REK Krzysztof 345RADLINIOKI W BIEGURADLINM40-49Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:13:32
189BAJOR Paweł 480WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:33
190WUWER Łukasz 303WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:13:33
191LELENIEWSKI Jacek 140RYBNIKM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:13:34
192RYSZKA Eugeniusz 319KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:35
193CISOWSKI Kamil 288PREZESAMIKOŁÓWM30-3900:00:082022-09-17 18:04:0700:13:35
194ŚMIETANA Grzegorz 169EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:35
195WRÓBEL Katarzyna 283JELEŚNIAK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:37
196BASTA Dorota 318ZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEKK40-49Zadyszka Oświęcim00:00:062022-09-17 18:00:0300:13:37
197REMIORZ Piotr 128ABOVE2000DORTMUNDM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:13:37
198NIESŁAŃCZYK Jan 310JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:13:37
199JADACH Oleksandra 146KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZK50-5900:00:042022-09-17 18:00:0100:13:41
200FILIKS Leszek 533ŁODYGOWICEM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:41
201DOBRENIUK Krzysztof 196RYBNIKM40-4900:00:052022-09-17 18:04:0400:13:44
202MAREK Robert 158RYBNIKM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:13:46
203KUŁACZ Wiesław 311GOLASOWICEM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:46
204POPEK Barbara 215JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Sobieski600:00:032022-09-17 18:00:0000:13:47
205RAFA Asia 276RUNNERS TEAM NYSAOPOLEK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:13:48
206PODKOWIK Marcin 267ŻORYŻORYM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:49
207KORBUS Piotr 339PORANNY BESKID RUNGOLESZOWM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:50
208KARWOT Maciej 148RADLINIOKI W BIEGUJANKOWICEM40-49Radlinioki w biegu00:00:132022-09-17 18:04:1200:13:51
209PAWLOK Anna 168TRIATHLON TRAINING CENTERKATOWICEK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:13:53
210GŁĘBOCKI Grzegorz 324BIEGAM SOBIEBIELSKO BIAŁAM50-5900:00:142022-09-17 18:04:1300:13:53
211ZIĘTARA Paweł 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:53
212HARAZIN Janusz 1782 TM 4,7PAWŁOWICEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:13:54
213CZYRNEK Dariusz 289SMAKI BIEGANIARYBNIKM40-49Smaki biegania00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:54
214FURMANEK Ela 206NOWAK-TEAMKATOWICEK50-59Nowak-Team00:00:032022-09-17 18:00:0000:13:55
215MAGA Przemysław 205JASIENICAM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:56
216WARZOCHA Mirosław 308MIKOŁÓWM60-6900:00:102022-09-17 18:04:0900:13:58
217WOJNAR Janusz 331JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:14:00
218GOŁAWSKI Łukasz 592OPEL FIJAŁKOWSKIRADLINM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:14:00
219MARCZYNSKI Sebastian 213BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:01
220SŁOWIŃSKI Dawid 286PAWŁOWICEM30-3900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:01
221BERNAT Tomasz 414OPEL FIJAŁKOWSKI TEAMJANKOWICEM20-2900:00:172022-09-17 18:04:1600:14:01
222OLMA Władysław 382JASTRZĘBIE - BIEGAM BO LUBIĘJASTRZEBIE - ZDRÓJM50-5900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:02
223SKRABEL Artur 431STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM40-49Studio Energia Team Rybnik00:00:102022-09-17 18:04:0900:14:02
224WINCIERZ Slawomir 263RACIBORZM30-3900:00:112022-09-17 18:04:1000:14:03
225POŁOMSKA Edyta 239POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYK40-49POLOMSCY TEAM00:00:042022-09-17 18:00:0100:14:04
226WIELOPOLSKI Łukasz 159BIELSKO-BIAŁAM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:04
227KRASKA Wlodzimierz 151NIEZRZESZONYKRAKOWM70+00:00:082022-09-17 18:04:0700:14:05
228BORYCZKA Szymon 292MIĘDZYRZECZEM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:14:05
229NAWROT Aleksandra 447BIEG Z CHRYSTUSEM!RUDA ŚLĄSKAK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:14:07
230URBAINSKA Ilona 234ŁĘGK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:14:08
231HARAZIN Anna 1792 TM 4,7PAWŁOWICEK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:14:08
232PŁASKA Grzegorz 473WRM MC POLANDJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:14:08
233OGRODNIK Damian 152JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:08
234FRITZ Tomasz 403BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:162022-09-17 18:04:1500:14:08
235PRZYŁUDZKI Janusz 326STS BIEGATONMIKOŁÓWM70+00:00:112022-09-17 18:04:1000:14:09
236SOBEL Adrian 230JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:14:09
237KRÓTKI Janina 349EASYRUN RACIBÓRZŁĘGK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:14:12
238BOBER Wojciech 394PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWM30-39PieRUNskie CanGóry00:00:062022-09-17 18:04:0500:14:12
239PASZKOWSKI Cezary 233CIESZYNM40-49MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:13
240PIWISZKIS Barbara 4STREET SPIRIT- TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:14
241BRÓZDA Tomasz 307MDM NT TEAMCIESZYNM30-39MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:14
242PODLEŚNY Michał 438STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-39Studio Energia Team Rybnik00:00:042022-09-17 18:04:0300:14:15
243STARCZEWSKI Marcin 247SOSNOWIECM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:15
244HAJSKI Kamil 391RYBNIKM30-3900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:15
245GANCARCZYK Karolina 506JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:14:16
246OGIERMAN Mariusz 245SOCIOS SILESIAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:16
247CZAPOROWSKI Tomasz 142JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:16
248MROCZKOWSKI Tomasz 309JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:16
249SIKORA Stefan 173BIELSKO BIALAM70+00:00:162022-09-17 18:04:1500:14:17
250CIEŚLA Jonasz 137RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM16-19Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:14:17
251NIEWRZOŁ Łukasz 343GASZOWICEM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:18
252BAJKACZ Krzysztof 429GLIWICEM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:14:19
253KOZIK Marcin 305DELOITTE ADVENTURE TEAMKATOWICEM30-3900:00:152022-09-17 18:04:1400:14:19
254MACHARZYŃSKI Piotr 242NESSI TEAM ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Nessi Time Żory00:00:132022-09-17 18:04:1200:14:20
255URBANEK Iwona 576BIERUŃK30-3900:00:102022-09-17 18:00:0700:14:21
256FIEROCH Karol 367TURZA ŚLĄSKAM30-3900:00:182022-09-17 18:04:1700:14:22
257KAWIK Janusz 255ZEBRZYDOWICEM50-5900:00:032022-09-17 18:04:0200:14:23
258WILK Grzegorz 323CZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:23
259RAŹNIAK Beata 444KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:24
260HEJNA Artur 585RADLINIOKI W BIEGURADLINM50-59Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:14:24
261KUBICA Tadeusz 425NESSI TIME ŻORYŻORYM60-69Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:04:0700:14:25
262COJG Mateusz 241RYBNIKM20-2900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:25
263OGIERMAN Małgorzata 338PIELGRZYMOWICEK50-5900:00:022022-09-17 17:59:5900:14:26
264ORAWSKI Robert 377MIKISKOCZÓWM60-6900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:26
265KRAJCARZ Tomasz 432ŁĘKAWICAM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:26
266LORENZ Agnieszka 385GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Galopujące Ślimaki00:00:062022-09-17 18:00:0300:14:27
267TORBIŃSKI Wiesław 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJM70+Szare Morsy00:00:072022-09-17 18:04:0600:14:27
268MALICH Dominik 501PNIÓWEKM20-2900:00:062022-09-17 18:04:0500:14:29
269MUSIAŁ Wioletta 356GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Galopujące Ślimaki00:00:032022-09-17 18:00:0000:14:30
270BUCHTA Michał 493JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:14:31
271GMITRZUK-ZMORZYŃSKA Ewelina 409JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:14:32
272KROCHMAL Artur 274MDM NT TEAMPOGWIZDÓWM40-49MDM NT TEAM00:00:122022-09-17 18:04:1100:14:32
273TESSMER Tomasz 333WOLAM20-2900:00:192022-09-17 18:04:1800:14:33
274DOMASZK Paweł 250JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-29Street Spirit-Team Nowak00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:34
275RASZCZYK Szymon 296AKTYWNI LYSKILYSKIM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:36
276PIWOŃSKA Ada 556INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEPODBUCZEK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:14:37
277KUBIK Arkadiusz 135DYSTANS LUBOMIALUBOMIAM50-5900:00:192022-09-17 18:04:1800:14:39
278SPYRKA Piotr 229KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:14:40
279MROWCZYK Michał 210KATOWICEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:41
280MAZUR Małgorzata 327JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:14:43
281KRYSZTAFKIEWICZ Katarzyna 261ŻORYK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:14:44
282KLUCZNIOK Magda 455RYBNIKK16-1900:00:082022-09-17 18:00:0500:14:48
283POŁOMSKI Jerzy 407WISAGER ACTIVEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:14:49
284ZIMNY Ireneusz 260EKO-OKNA RUNNERSRYBNIKM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:52
285WOŹNIAK Przemysław 253JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:192022-09-17 18:04:1800:14:53
286NOWOMIEJSKI Sylwester 405AMATORJASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:14:54
287KUBULUS Tomasz 366DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:14:55
288JASIŃSKI Maksymilian 252MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-69MARO Team Jastrzębie-Żory00:00:192022-09-17 18:04:1800:14:55
289ŻYŁA Wojciech 582KOŃCZYCE WIELKIEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:58
290ŚMIETANA Mariusz 471TUPOT MAŁYCH STÓPEKRACIBÓRZM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:15:00
291STEKLA Bartłomiej 378SKOCZÓWM20-2900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:01
292GRALAK Wojciech 347RYBNIKM20-2900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:01
293RUCIŃSKI Krzysztof 190RYBNIKM50-5900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:03
294PIŁATOWSKI Mirosław 138TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-59TL Athletics Jastrzębie00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:05
295SZCZYRBOWSKI Jan 322LIGOTAM60-6900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:05
296TARGOSZ Piotr 270OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49Olza Cieszyn00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:06
297JAWOREK Rafał 374WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:06
298SOJ Przemysław 238KATOWICEM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:06
299RASZKA Janusz 336DARK ONECIESZYNM50-5900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:07
300MISZ Hubert 445WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:07
301KUBIK Dariusz 544SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:15:08
302BRACHMAŃSKI Dariusz 281RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMMARKLOWICEM50-5900:00:112022-09-17 18:04:1000:15:10
303MAZURKIEWICZ Rafał 424GLIWICEM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:15:13
304PIDANTY Łukasz 264JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:13
305MARCINIAK Artur 341BRENNAM50-5900:00:212022-09-17 18:04:2000:15:13
306GORZELAK Joanna 453KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:15:14
307KULA Katarzyna 433STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKSUMINAK30-39Studio Energia Team Rybnik00:00:072022-09-17 18:00:0400:15:14
308BYSTRYKOWSKI Marcin 141KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:15:14
309JASTRZĘBSKI Igor 314JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:14
310PISAREK Witold 244TOTUTANIEJ.PLPIELGRZYMOWICEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:14
311KĘDZIERSKI Krzysztof 486RYBNIKM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:15:16
312PALA Mariusz 301KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:17
313LERCH Maria 370AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:20
314BIEDA Piotr 277RUNNERS TEAM NYSAOPOLEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:20
315ŻYWICA Tadeusz 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6900:00:152022-09-17 18:04:1400:15:20
316BADURA Artur 521JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKM40-49Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:15:20
317DUDZIAK Grzegorz 321JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:22
318JOCHLIK Szymon 191JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:22
319GORZELAK Zbigniew 454JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:23
320KOTOWICZ Anna 334OGRODZONAK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:25
321MALISZEWSKI Dariusz 352JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:072022-09-17 18:04:0600:15:25
322ZMORZYŃSKI Marcin 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:25
323SOBIERAJ Paweł 412KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:132022-09-17 18:04:1200:15:27
324BARAN Dawid 364DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM30-3900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:27
325WEYGAND Patryk 478GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:27
326JAGIEŁA Marcin 354KRS TKKF MORSY.PLJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4900:00:202022-09-17 18:04:1900:15:30
327CZARNOTA Leszek 465MARKLOWICEM50-5900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:31
328KONOPKA Jarosław 232JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:35
329MAREK-WRÓBEL Edyta 257NIEZRZESZONARYBNIKK60-6900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:38
330GMYREK Michał 437RODZIC SPORTOWCAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:38
331GACH Bernadeta 524KS GRYF KIETRZKIETRZK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:40
332CIEŚLA Adam 350RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM40-49Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:42
333MARMURA Marek 568SILESIA MARATON CLUBCHORZÓWM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:15:43
334NAWROCKI Zbigniew 170WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:15:43
335RUDNICKI Maciej 525BĄBELKIŻORYM50-5900:00:212022-09-17 18:04:2000:15:43
336GRZONKA Magdalena 359JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:15:44
337KORDEK Dorota 360BIELSKO-BIAŁAK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:44
338SŁOWIŃSKI Kamil 449RYBNIKM40-4900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:44
339JĘDRYKA Patrycja 547GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:46
340DEJEWSKI Jakub 402GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:15:46
341SZCZEPANIAK Aleksander 584CIESZYNM50-5900:00:212022-09-17 18:04:2000:15:46
342WERNIK Katarzyna 398BESTFITCLUB RYBNIKRADLINK50-5900:00:082022-09-17 18:00:0500:15:47
343PASTUSIAK Janina 573RYBNIKK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:15:48
344WISKULSKI Mateusz 483JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:50
345GENSTY Klaudia 392DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:51
346GRABALSKI Marcin 513KATOWICEM30-3900:00:132022-09-17 18:04:1200:15:51
347GIEROŃ Katarzyna 399DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:52
348WŁODARSKI Dariusz 579CIESZYNM30-3900:00:152022-09-17 18:04:1400:15:53
349PAPLA Jolanta 423BIELSKO-BIAŁAK20-2900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:54
350MROZEK Maciej 365ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:15:55
351PASZEK Hania 443HRMAX ŻORYŻORYK40-4900:00:032022-09-17 18:00:0000:15:59
352KOWALONEK Aleksandra 590WODZISŁAW ŚLĄSKIK20-2900:00:022022-09-17 17:59:5900:16:00
353GAŁKIEWICZ Monika 390KATOWICEK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:16:01
354PŁASKA Barbara 463JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:16:02
355DĄBROWSKA Agata 430NESSI TIME ŻORYŻORYK40-49Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:02
356NOWAK Magdalena 537NESSI TIME ŻORYŻORYK30-39Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:02
357MAKOŚ Tomek 428BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:16:02
358KRAMER Piotr 541JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:222022-09-17 18:04:2100:16:02
359STOCHLIŃSKI Szymon 440WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2900:00:092022-09-17 18:04:0800:16:03
360DROBIAK Kornelia 511KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-39Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:04
361GODEK Grzegorz 317WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:16:04
362PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 416RYBNIKK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:04
363MAKOWSKI Grzegorz 348JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:16:05
364BORUCKI Dariusz 419KOŃCZYCE MAŁEM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:16:05
365KOŁODZIEJ Artur 488JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:16:06
366WALICA Jerzy 372BIEGAM BO LUBIĘCIESZYNM50-5900:00:062022-09-17 18:04:0500:16:08
367TARGOSZ Aneta 552OLZA CIESZYNCIESZYNK30-39Olza Cieszyn00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:08
368GÓRALSKI Jarosław 467RACIBÓRZM50-5900:00:062022-09-17 18:04:0500:16:10
369CIEŚLA Artur 388JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:192022-09-17 18:04:1800:16:10
370DOBRENIUK Aurelia 523RYBNIKK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:16:11
371MARSZOLIK Angela 256RYBNIKK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:12
372JURKIEWICZ-FILIKS Basia 532ŁODYGOWICEK40-4900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:12
373UKLEJA Sebastian 570JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:16:13
374KARASIEWICZ-STARCZEWSKA Elżbieta 361SOSNOWIECK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:13
375MIKOŁAJEC Paulina 183ŻORYK20-2900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:14
376URBAŃSKI Tomasz 482MTB KYNDRA KLUBJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:16:16
377BAJCAR Beata 379KOBIETY NA 5+CHYBIEK50-59Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:16:19
378KRAUSE Sylwia 316RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-49Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:19
379SOCHA Michał 529TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM50-59TL Pogoń Ruda Śląska00:00:132022-09-17 18:04:1200:16:19
380OSOWSKA Katarzyna 451GLIWICEK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:16:20
381ŁASIEWICKI Sławomir 474WODZISŁAW ŚLĄSKIM50-5900:00:102022-09-17 18:04:0900:16:22
382KARBOWY Izabela 195JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK30-39Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:23
383CEGLARSKA Sonia 386JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK40-49Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:23
384SWIERCZ Janusz 381WRM MC POLANDBIERUŃM50-5900:00:112022-09-17 18:04:1000:16:23
385MAZUR Aleksandra 400JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:16:24
386SWACHTA Konrad 564KANAPOWCYBRZESKOM30-3900:00:202022-09-17 18:04:1900:16:24
387RUŻAŃSKI Tomasz 517JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:192022-09-17 18:04:1800:16:26
388BRAŃKA Barbara 555LIGOTAK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:16:27
389TOMALA Dariusz 530OPEL FIJAŁKOWSKIŚWIERKLANYM40-49OPEL FIJAŁKOWSKI00:00:162022-09-17 18:04:1500:16:28
390FECZKO Lucyna 578JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4900:00:022022-09-17 17:59:5900:16:30
391GAJDA Magdalena 351JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:30
392ZAKRZEWSKA Barbara 531TYCHYK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:31
393DOMAŃSKA Joanna 393JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:32
394SOCHA Marlena 528TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK40-49TL Pogoń Ruda Śląska00:00:062022-09-17 18:00:0300:16:37
395STEKLA MAJER Anna 448GRUPA SPORTOWA REKORDSKOCZÓWK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:38
396MARCISZ Natalia 515KROSTOSZOWICEK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:16:39
397WARDENGA Kazimierz 522JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM50-59Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:16:39
398MŁYNARCZYK Tomasz 383PKM ŚNIEŻNE KOTŁYKRAKÓWM60-6900:00:142022-09-17 18:04:1300:16:40
399MARKOWSKI Jacek 441JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:16:46
400MARYNIOK Patryk 492GLIWICEM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:16:48
401NIESŁAŃCZYK Barbara 503JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:112022-09-17 18:00:0800:16:51
402HEJNA Izabela 586RADLINIOKI W BIEGURADLINK50-59Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:52
403ZIĘTARA Agata 460JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5900:00:102022-09-17 18:00:0700:16:52
404KRZYK Małgorzata 496KRAKÓWK40-4900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:53
405TYRYTKO Sylwia 538WATAHAPRUCHNAK40-49WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:54
406TRYBAŁA Danuta 549WATAHAPIELGRZYMOWICEK30-39WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:54
407TRYBAŁA Weronika 550WATAHAPIELGRZYMOWICEK20-29WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:54
408CHMIEL Jacek 240JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6900:00:152022-09-17 18:04:1400:16:54
409MOSZ Weronika 450RYDUŁTOWYK40-4900:00:032022-09-17 18:00:0000:16:55
410SZCZEPANIK Piotr 353KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:16:55
411SŁOWIŃSKA Joanna 589RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:56
412TYRYTKO Jarosław 539WATAHAPRUCHNAM50-59WATAHA00:00:172022-09-17 18:04:1600:16:56
413MOCHNACZ Patryk 479ILO - JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:16:57
414GÓRKA Barbara 534ŻORYK40-49RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:58
415SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 427RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJK50-59RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:59
416WYSOCKA Magdalena 583RYDUŁTOWYK40-4900:00:032022-09-17 18:00:0000:17:00
417PYZIK Marcin 406KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:17:00
418WARDACH Tomasz 280ŻORYM30-3900:00:132022-09-17 18:04:1200:17:01
419WALA Andrzej 285BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:03
420KAŁUS Joanna 476RYBNIKK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:17:05
421HOLONA Bożena 572CIESZYNK50-5900:00:072022-09-17 18:00:0400:17:06
422PIETRZYK Marek 509CHYBIEM60-6900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:08
423BOMBOR Antonina 561RYBNIKK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:17:10
424MARCZYNSKA Izabela 551BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:17:13
425SOBCZAK Slawek 487MEGA MOC RACIBÓRZRACIBÓRZM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:17:16
426MATIOSZEK Patryk 510RACIBÓRZM30-3900:00:082022-09-17 18:04:0700:17:16
427PACUT Szymon 452BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:16
428BĘBENEK Marcin 363GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:17:16
429KOLAT Jadzia 497KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:17
430KOLORZ-STYLOK Katarzyna 417JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:18
431GAJ Monika 505DAR-BUD TEAMKIETRZK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:22
432BRYCHCY Estera 389WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPAWŁOWICEK30-3900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:24
433JASTRZĘBSKA Ewa 542JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5900:00:012022-09-17 17:59:5800:17:25
434KUBIK Aleksandra 545-SIEWIERZK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:17:27
435KARPETA Ilona 562ZEBRZYDOWICEK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:17:29
436KAJSZTURA Weronika 563ZEBRZYDOWICEK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:17:29
437MALISZEWSKA Beata 469JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:17:31
438WOWRA Robert 559JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:222022-09-17 18:04:2100:17:37
439ŻYŁA Bogumiła 553KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDDROGOMYŚLK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:17:38
440JARCZEWSKA Renata 567GOLENIÓWK50-5900:00:082022-09-17 18:00:0500:17:41
441ZIEJA Martyna 396JASTRZĘBIE- ZDRÓJK20-2900:00:112022-09-17 18:00:0800:17:43
442MŁYNARCZYK Jerzy 384PKM ŚNIEŻNE KOTŁYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6900:00:142022-09-17 18:04:1300:17:43
443ORŁOWSKA Joanna 571ULTRA BESKID SPORTMAZAŃCOWICEK40-4900:00:102022-09-17 18:00:0700:17:46
444WILDNER Kamil 313BYTOMM20-2900:00:192022-09-17 18:04:1800:17:49
445GAWEŁ Julia 546PIEKARY ŚLĄSKIEK20-2900:04:212022-09-17 18:04:1800:17:49
446GŁÓWCZYK Izabella 548JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:55
447SIKORA Alicja 271BIELSKO BIALAK70+00:00:082022-09-17 18:00:0500:17:55
448SIENKIEWICZ Piotr 418BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZM60-6900:00:122022-09-17 18:04:1100:17:55
449NIEDZIOŁKO Bożena 457KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:18:03
450STEKLA Joanna 489SKOCZÓWK50-5900:00:072022-09-17 18:00:0400:18:09
451ZIMNY Cecylia 484SMAKI BIEGANIARYBNIKK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:18:10
452LISOWSKA Agnieszka 434PAWŁOWICEK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:18:11
453KARAŚ Daria 508JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:112022-09-17 18:00:0800:18:12
454CHRAŚCINA Rafał 554DROGOMYŚLM30-3900:00:222022-09-17 18:04:2100:18:12
455WHITE Ashley 357KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:18:14
456SPYRKA Monika 507KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJK30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:00:0700:18:14
457MARON Tomasz 231TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39TL Athletics Jastrzębie00:00:152022-09-17 18:04:1400:18:16
458ZAGÓRSKA Beata 569GOLESZÓWK40-49Olza Cieszyn00:00:062022-09-17 18:00:0300:18:23
459DYNIA Magdalena 502JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4900:00:102022-09-17 18:00:0700:18:27
460IDZIKOWSKA Elżbieta 574JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:18:35
461CEMBALA Magda 543BIELSKO-BIAŁAK40-4900:00:102022-09-17 18:00:0700:18:41
462BANDER Jerzy 577WODZISŁAW ŚLĄSKIM50-5900:00:152022-09-17 18:04:1400:18:56
463KUBAS Mariusz 461KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:222022-09-17 18:04:2100:18:58
464RATAJSZCZAK-MAŁYS Ewa 512NORDIC WALKING TAEM RACIBÓRZRACIBÓRZK50-5900:00:062022-09-17 18:00:0300:18:59
465PIPIRO Grażyna 540KOBIETY NA5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-69Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:00
466OLCZYK Wioletta 491JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:02
467REK Katarzyna 581RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-49Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:19:03
468CEGLARSKA Alicja 520JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK40-49Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:19:09
469GAŃKO Grażyna 411JASTRZĘBIE ZDRÓJK60-6900:00:102022-09-17 18:00:0700:19:33
470BETLEJ Dorota 499KATOWICEK30-3900:00:102022-09-17 18:00:0700:19:38
471KOŁODZIEJCZYK Aleksandra 565RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-49Radlinioki w biegu00:00:092022-09-17 18:00:0600:19:49
472TRAWNICKI Jan 462JASTRZĘBIE-ZDRÓJM70+00:00:082022-09-17 18:04:0700:20:02
473ŚWIERZYŃSKI Ariel 527JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:20:03
474ROTTER Hanna 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-6900:00:022022-09-17 17:59:5900:20:37
475KIERMASZEK Barbara 588WODZISŁAW ŚLĄSKIK60-6900:00:032022-09-17 18:00:0000:20:37
476ZALEWSKA Barbara 464KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:20:54
477MYŚLIWIEC Barbara 458KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-29Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:21:11
478SZOJDA Paulina 558VIKING TRAINING CENTERTYCHYK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:21:27
479JUTKA Katarzyna 557TYCHYK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:21:28
480KUŚMIRSKA-KUBAS Alina 475KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:21:51
481MADEJ Józef 481ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM70+Zadyszka Oświęcim00:00:212022-09-17 18:04:2000:22:57
482DĄBROWSKI Sebastian 287BYLE DOBIECŻORYM40-4900:00:00
483KAPUSTA Bartłomiej 421JASTRZEBIE-ZDROJM30-3900:00:00
484KNOPEK Bartłomiej 46BIERUŃM30-3900:00:00
485LISZKA Mirosław 566RYBNIKM50-59Radlinioki w biegu00:00:00
486KOŹMIŃSKI Józef 7SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO BIAŁAM40-4900:00:00
487WALCZYŃSKI Mariusz 91NIEWYBIEGANIŻORYM40-49Niewybiegani00:00:00
488URBANEK Łukasz 110KOŃCZYCE MAŁEM16-1900:00:062022-09-17 18:04:05
489WOLIŃSKI Dariusz 376HRMAXŻORYM40-4900:00:112022-09-17 18:04:10
490ZAWIERUCHA Aleksander 404MARO TEAM JASTRZĘBIR-ŻORYŻORYM50-59MARO Team Jastrzębie-Żory00:00:192022-09-17 18:04:18
Znaleziono 490 wynik(ów)