ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 359
Wystartowało : 312
Nie ukończyło : 103
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 47.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | 102.3km | 121km | 130km | 136.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuHańczowa
22.2km
Zdynia
34km
Bartne
47.3km
      
Niesklasyfikowani
GRZĄDZIEL Dominik 2ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOpen MDNF02:05:13 DNF03:31:31 DNF04:56:06 DNF
2JUREK Michał 115RMT TEAM PROWROCŁAWOpen M00:00:0202:05:1003:31:3004:56:10
3FUDALI Bartosz 73NORDAN / WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNOpen M00:00:0202:09:1603:41:5205:11:00
4ŁYJAK Błażej 180WROCŁAWOpen M00:00:0302:09:1003:41:5305:11:04
5KOMRAUS Krzysztof 136PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYŁĄKAOpen M00:00:0502:14:3403:45:1205:12:48
SEDLAK Michał 273MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEOpen MDNF02:13:51 DNF03:47:05 DNF05:18:52 DNF
7PALUCH Marek 230ULTRA BLATNIA CHARYTATYWNIE/ LIGA OBRONY PRZEMYTNIKÓW RZEŻUCHYJAWORZEOpen M00:00:1802:14:1503:46:3805:19:07
8SOWA Łukasz 289KATOWICEOpen M00:00:0302:11:5703:46:1605:19:31
9KIEROŃSKI Robert 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen M00:00:0602:14:3003:50:1005:20:15
10KUBASIK Łukasz 161BARTOSZ GORCZYCA TEAMMAĆKÓWKAOpen M00:00:0402:18:4403:51:1105:21:24
REWERS Dariusz 7ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen MDNF02:18:31 DNF03:51:48 DNF05:22:31 DNF
12KRAWCZAK Paulina 1ATTIQ TEAM/BIEGUSIEM.PLPUŁAWYOpen K00:00:0302:18:0003:53:3805:23:02
13BARTKOWSKI Mariusz 16GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMSZANOWOOpen M00:00:0502:15:2003:52:2705:30:05
14DROZD Michał 61DĄBRÓWKAOpen M00:00:0302:17:0703:57:4405:39:49
15BUJAK Krzysztof 39PEPITKA TEAMKRAKOWOpen M00:00:0402:21:0804:06:3605:40:18
16ADLER Łukasz 10LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOpen M00:00:1102:27:0304:10:0805:44:11
17KULCZYK Marcin 164ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen M00:00:0402:24:4504:06:4905:44:41
18WANTUCH Marcin 6CHOJNIKOpen M00:00:0502:26:3304:09:2405:45:33
19BIENIEK Damian 25AZYMUT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M00:00:0902:26:0104:09:1805:46:54
20GAJOS Daniel 79GRUPA_LUKTRANSKRAKÓWOpen M00:00:1102:24:5504:09:5205:49:00
21FERSZT Piotr 68ULTRA WAY TEAMOLSZTYNOpen M00:00:0402:22:2105:49:11
22SKOCZYLAS Adrian 8SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKOpen M00:00:1002:27:5304:17:2905:49:55
23BEŁZ Tomasz 19KRAKÓWOpen M00:00:0402:25:0604:10:1205:50:15
24ROPELEWSKI Tomasz 263NBR TEAMPOZNAŃOpen M00:00:1502:33:0304:15:2005:51:24
25KRĘŻAŁEK Marcin 155WIETRZNOOpen M00:00:0302:25:3004:08:1405:51:32
26MĘDRYKOWSKI Damian 197SANDOMIERZOpen M00:00:0302:24:1104:10:2905:51:47
VIK Ole Jørgen 323TOMREFJORD IL / SPORT 1 TOMRAVESTNESOpen MDNF02:24:58 DNF04:12:22 DNF05:52:12 DNF
28ØDERUD Thomas 221SALOMON NORWAYKRISTIANSANDOpen M00:00:0202:26:4504:11:3105:52:17
29HJUKSE Gro Siljan 98SALAMON NORGEKONGSBERGOpen K00:00:0202:24:1804:11:2705:52:21
CZUWAJ Andrzej 54ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECOpen MDNF02:28:18 DNF04:14:58 DNF05:54:19 DNF
31BUGA Piotr 38NOKIAWROCŁAWOpen M00:00:1102:32:5104:07:5805:55:49
32BUK Sławomir 40LESZNO LIMITS RUNNERSGOSTYŃOpen M00:00:1302:24:0404:19:3005:57:29
33SZOSTEK Michał 306BORZĘTAOpen M00:00:1402:28:4004:14:3905:57:39
34WYROBA Wojciech 344KRAKÓWOpen M00:00:1602:28:4004:14:3005:57:55
35MORAWA Mateusz 206LACHO TEAMRADZISZÓWOpen M00:00:0502:24:0704:06:4005:58:02
36WYROBA Waldi 343KRAKÓWOpen M00:00:1502:29:1504:15:4205:58:08
SKWARA Dariusz 283PODIUMRZESZÓWOpen MDNF02:29:52 DNF04:19:18 DNF06:00:05 DNF
38KLONOWSKI Jacek 130GRODEKOpen M00:00:0702:36:1004:17:5006:00:19
39PAWELCZAK Kazimierz 238BUNCLODYOpen M00:00:0302:29:5804:22:5106:00:51
NARKOWICZ Aleksandra 5SALOMON NORGEVESTNESOpen KDNF02:24:49 DNF04:15:59 DNF06:01:04 DNF
WERNER Kamil 329DZIKI BIEGWARSZAWAOpen MDNF02:37:56 DNF04:25:26 DNF06:01:11 DNF
42OZIMKIEWICZ Radosław 227SKL STARGARD/KALMAR RUNNERSSTARGARDOpen M00:00:1702:24:4704:16:3106:01:18
43KOCIUBA Przemysław 132TT SZCZECINSZCZECINOpen M00:00:1602:34:0604:25:0006:01:42
44BIAŁAS Filip 21WROCŁAWOpen M00:00:0602:38:1204:26:1006:03:09
45MÓJTA Grzegorz 208KOŁO BIEGAKOŁOOpen M00:00:1002:37:0604:24:0406:03:50
FUCZIK Małgorzata 72HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ TEAMBIELSKO-BIAŁAOpen KDNF02:37:03 DNF04:22:54 DNF06:04:03 DNF
47KALIN Wladyslaw 121UNISLAWOpen M00:00:3702:32:4704:26:4106:05:12
48LIPIŃSKI Michał 173PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWOpen M00:00:3702:32:5704:26:4406:05:16
49PTASZYŃSKA Wioletta 259STARE DŁUTOWOOpen K00:00:0402:35:0004:24:5906:05:40
50BORÓWKA Ryszard 32GDYNIAOpen M00:00:0402:33:1804:24:0106:05:55
51KUPIŃSKI Cezary 166MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOpen M00:00:1102:33:1904:23:4306:06:00
52SAMORAŃSKI Krzysztof 272ULTRA-SZCZĘŚCIEWYMYSŁÓWOpen M00:00:0402:33:5004:24:0706:09:21
PRUCNAL Zbigniew 256ELKO24.PLJASŁOOpen MDNF02:34:48 DNF04:29:19 DNF06:09:25 DNF
54BOGACZYK Krzysztof 30RÓWNEOpen M00:00:3002:36:3004:26:4606:09:26
DUC-SYPOSZ Aureliusz 62WIELICZKAOpen MDNF02:42:28 DNF04:32:00 DNF06:09:46 DNF
56POLNY Daniel 250PASS RUNNING TEAMSANOKOpen M00:00:0402:35:5704:29:3906:09:50
57STRAŚ Jarosław 296KRAKÓWOpen M00:00:1302:38:0004:26:3806:13:03
58TRODLER Ulrich 318CITYLAUF-VEREIN DRESDENDRESDENOpen M00:00:0704:29:0006:13:12
59STEFANIAK Łukasz 292SZCZECINOpen M00:00:1802:37:0904:29:1406:13:28
60STEPAK Włodzimierz 294KB AKTYWNI KONINRUDZICAOpen M00:00:0802:38:4304:29:1206:13:48
61KOZIEŁ Krzysztof 147BARANOWOOpen M00:00:0702:35:0904:25:0306:14:50
62CHOŁKA Michał 46RZESZÓWOpen M00:00:1002:40:1204:31:3906:15:01
BIELECKI Marcin 24SOKUDO OTWOCKOTWOCKOpen MDNF02:43:38 DNF04:32:30 DNF06:15:50 DNF
64SMÓŁKOWSKI Marcin 287PROJEKT1000UPRUMIAOpen M00:00:1502:37:4804:28:5806:17:15
65STRZELCZYK Mariusz 297PROJEKT1000UPGDYNIAOpen M00:00:1502:37:1004:28:5506:17:20
66STANIO Arkadiusz 290ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWOpen M00:00:0702:38:3704:32:4306:17:31
67KOSECKI Krzysztof 138NSZZFSGŁOSOSINA DOLNAOpen M00:00:1602:37:5304:32:2006:18:45
68LISIECKI Tomasz 174TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOpen M00:00:3502:41:1704:33:4006:20:44
69MOĆKO Jacek 205DSVZĄBKIOpen M00:00:0702:40:1204:34:1406:20:46
70JANKOWSKI Sebastian 105COKE RUNNERSRADZYMINOpen M00:00:2302:45:1904:37:5406:20:46
GOŁEK Robert 87FORZA ŁĘKAWICAŁĘKAWICAOpen MDNF02:30:01 DNF04:32:37 DNF06:21:04 DNF
72PACZUSKI Michal 228LODZOpen M00:00:1802:47:3304:38:2006:22:47
73BUŁANOW Leszek 42HIPOLITÓWOpen M00:00:0902:35:0104:34:2506:23:40
74SADOWSKA Jagoda 270#YOLOTEAMKRKKRAKÓWOpen K00:00:0502:44:3104:38:0006:24:41
75REJ Mirosław 262BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECOpen M00:00:1202:47:0204:43:0006:25:53
76PAJDOSZ Rafał 229KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1702:42:2304:36:4906:27:23
77JANAS Kacper 101PUSZCZYK BUKOWYBEZRZECZEOpen M00:00:0402:38:5104:37:1406:27:25
78ZAKRZEWSKI Paweł 348PAWEŁ ZAKRZEWSKISZCZECINOpen M00:00:0302:42:3504:37:2006:27:33
79DWORNICKI Kamil 63FREE RUNWROCŁAWOpen M00:00:2602:47:3604:38:5906:27:47
80MALEC Mariusz 185NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDOpen M00:00:2502:46:3604:42:2006:30:18
KANIA Piotr 122WARSZAWAOpen MDNF02:34:03 DNF04:34:20 DNF06:31:45 DNF
82KRĘPA Daniel 154EXTREME WOLFDOBRAOpen M00:00:2702:45:4104:39:1806:31:54
83JĘDRZEJEWSKI Paweł 112BANDA GRUDNIA / STAY INSANENAŁĘCZÓWOpen M00:00:0702:47:4104:41:2306:32:45
84KUNCEWICZ Dariusz 165STAY INSANELUBLINOpen M00:00:0702:47:3804:41:3006:32:49
MĄKOWSKI Tomasz 195CIECHANÒWGOŁOTCZYZNAOpen MDNF02:42:23 DNF04:34:57 DNF06:33:16 DNF
86JÓZEFKO Arkadiusz 114KASZËBËGDYNIAOpen M00:00:1602:50:4604:48:3706:33:59
87FUKS Szymon 74MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M00:00:0502:33:4604:29:2106:34:15
88SZUSTER Karol 307KOSTERA TEAMMIEDZIANA GÓRAOpen M00:00:1602:51:0304:51:1006:34:15
89RYCERSKI Rafał 268DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOpen M00:00:1502:49:5204:52:5606:35:05
90KUTNIK Mirosław 168NAJWIĘKSZY PRZEGRANYBIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1302:41:3604:42:5606:37:26
91SZCZOTKA Paweł 303WARSZAWAOpen M00:00:1202:51:3204:47:0506:37:49
92KRUSZEWSKI Filip 158POZNAŃOpen M00:00:2802:48:4004:51:2406:37:55
93MARS Maksymilian 192TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:0904:47:1806:38:02
94ŻARNOWSKI Grzegorz 355GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOpen M00:00:0802:59:4904:51:0406:38:04
95SZOSTEK Filip 305JW 2420OLSZEWNICA STARAOpen M00:00:1902:49:0104:46:4806:38:31
96KARPIŃSKI Tomasz 126RUNFORYOURBEER!RZESZÓWOpen M00:00:0602:43:5304:44:3306:39:22
97HEJKRLÍK Jiří 97HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICEOpen M00:00:1804:55:4606:40:28
98RADYK Jakub 260PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOpen M00:00:0602:45:0904:45:4806:40:34
99KARAMON Marcin 124OPOLEOpen M00:00:3002:33:0904:29:5006:40:35
100KUJAWA Maciej 163HQ MNC NESZCZECINOpen M00:00:3902:59:5404:52:2106:40:40
101SIWIEC Stanisław 279RZESZÓWOpen M00:00:0502:40:2904:47:2606:41:07
ŁODZIANA Dorota 177STODOŁA CUSTOMDYWITYOpen KDNF02:50:14 DNF04:48:48 DNF06:41:09 DNF
103BZOWSKI Michał 44TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:0704:47:2206:41:15
104BUDZICH Wojciech 36KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen M00:00:1302:50:2804:47:5706:41:30
105DĘBSKA Marta 58ZIELONEBIEGANIE.PLPOLANYOpen K00:00:0602:47:3204:44:2106:42:13
PALUCH Tobiasz 231KS RYGLICERYGLICEOpen MDNF02:57:20 DNF04:55:21 DNF06:43:55 DNF
OSINA Jakub 224BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen MDNF02:43:07 DNF04:47:48 DNF06:44:53 DNF
TOMALSKI Marcin 315KLESZCZÓWOpen MDNF02:45:47 DNF04:48:56 DNF06:46:26 DNF
WAGNER Lenka 324BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOpen KDNF03:00:45 DNF04:57:41 DNF06:46:29 DNF
110WOJCIECH Łukasz 335GOCZAŁKOWICE ZDRÓJOpen M00:00:0802:28:3704:40:1306:47:27
111JĘDRASZEK Alicja 110TRAIL IS OUR WAYPABIANICEOpen K00:00:1702:53:5904:55:2406:48:11
MAMLA Zbigniew 190BIEGIEM NA KAWĘWARSZAWAOpen MDNF02:43:36 DNF04:51:35 DNF06:48:31 DNF
113GADOMSKI Radosław 76ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAOpen M00:00:0902:44:3604:51:2206:48:41
JUSZCZAK Marcin 116ŁOMAZYOpen MDNF02:59:55 DNF05:04:38 DNF06:49:42 DNF
115DZIADOSZ Jerzy 64ONEMANTEAMDĘBICAOpen M00:00:2802:52:4404:57:1106:49:45
116BALON Piotr 13U(L)TRA BAKOMATKROSNOOpen M00:00:0602:43:0504:48:2806:50:23
117POWAŁOWSKI Marcin 255GNIEZNOOpen M00:00:1602:50:1804:56:0306:50:33
SZAREK Rafał 302KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen MDNF02:58:37 DNF04:59:55 DNF06:50:40 DNF
119RYBARCZYK Ilona 267KOŁO BIEGAKOŁOOpen K00:00:0902:46:1804:49:0606:51:28
120GRZYBOWSKA Karolina 92GRANDAUTOCZERMINOpen K00:00:0902:50:1604:54:3806:52:14
121DAMPS Sylwester 56GOWINOOpen M00:00:3103:06:4005:04:5106:52:58
122KAROLCZAK Aleksander 125WARSZAWAOpen M00:00:3702:57:0405:01:2806:53:19
123POPŁAWSKI Piotr 251PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEOpen M00:00:1202:52:4604:58:1206:53:21
124KOSTERA Tomasz 141VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen M00:00:1202:47:3104:53:1706:53:40
125KALANDYK Wojciech 120TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAOpen M00:00:4003:00:0304:58:0506:54:41
WOŁOSZYN Artur 339RZESZÓWOpen MDNF03:03:50 DNF05:05:39 DNF06:54:43 DNF
127MUSZYŃSKI Maciej 213MM POWER/KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2202:49:3904:49:3006:55:41
128TARNOWSKI Maciej 312MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2302:49:4204:49:3206:55:45
GRZĄBA Szymon 90MIKOŁÓWOpen MDNF02:46:03 DNF04:51:54 DNF06:56:10 DNF
130TYŚ Radek 322NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAOpen M00:00:1102:48:5004:53:0806:56:26
131GOŁDA Paweł 86KRAKÓWOpen M00:00:0502:46:5304:55:1506:56:40
132WOJNA Mikołaj 336MALIGNAPOZNAŃOpen M00:00:2202:47:1904:55:3306:56:41
133MROWIEC Jakub 210KRAKÓWOpen M00:00:0602:46:5404:55:1106:56:43
134ŁYCZKO Anna 179STOBIERNAOpen K00:00:0502:57:3505:02:1106:57:25
135ZIELIŃSKI Sławek 350DZIKITIMRZESZÓWOpen M00:00:0402:37:1804:45:4706:57:31
136KIEZIK Anna 128PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNOpen K00:00:0702:51:2105:01:0206:57:33
137MALISZEWSKA Malwina 187GDYNIAOpen K00:00:0802:51:1405:01:0706:57:45
MAZUREK Dariusz 194RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAOpen MDNF02:51:27 DNF04:57:13 DNF06:57:47 DNF
139BARTNIAK Daria 17NO LIMITS TRAILSTARA WIEŚOpen K00:00:1202:49:4705:01:1406:57:55
140PODOLSKI Marek 247BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen M00:00:0902:56:5205:04:1806:58:20
141WIECZOREK Agata 330TARNOBRZEGOpen K00:00:2702:51:2604:57:1806:58:39
142JANUSZEWSKI Karol 106BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOOpen M00:00:1402:49:1404:55:3506:58:47
CHOJNOWSKI Andrzej 45IŁAWAIŁAWAOpen MDNF02:59:47 DNF05:04:14 DNF06:58:54 DNF
144MIELECKI Maciej 198FAT&FURIOUSWARSZAWAOpen M00:00:1005:11:1906:59:39
GAJDA Michał 77UMK SOCHACZEWSOCHACZEWOpen MDNF02:56:54 DNF05:04:12 DNF07:00:04 DNF
GAMROT Filip 80KRAKÓWOpen MDNF02:45:22 DNF04:58:58 DNF07:00:16 DNF
BULANDA Damian 41BRYGADA BESKIDÓWCHEŁMIECOpen MDNF02:46:25 DNF04:58:56 DNF07:00:21 DNF
LUTY Paweł 176BALICEOpen MDNF02:46:55 DNF04:56:04 DNF07:00:23 DNF
149MIETŁA Mateusz 200KSS JPIIWRZĄSOWICEOpen M00:00:2303:03:3205:06:5707:00:49
150BOREK Robert 31THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEOpen M00:00:3603:01:4505:12:4707:01:13
151PIECUCH Karolina 242KRAKÓWOpen K00:00:1402:52:5105:01:4507:01:18
SŁOCIAK Rafał 285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLEOpen MDNF03:07:17 DNF05:13:16 DNF07:01:47 DNF
BROCHOCKI Paweł 33GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKOpen MDNF02:51:16 DNF05:01:43 DNF07:02:13 DNF
154MIELNIK Krzysztof 199LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOpen M00:00:1202:54:5905:05:4007:02:15
155CZAPLIŃSKI Michał 52OSTROŁĘKAOpen M00:00:1603:04:0205:06:2307:02:29
156BLICHARZ Artur 28OŁPINYOpen M00:00:2403:03:1705:05:5907:02:30
157BLASZKE Beata 27BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEOpen K00:00:2802:45:1105:03:5707:02:31
158TOMASZEWSKI Michał 316BIEG OPOLSKIOPOLEOpen M00:00:3102:57:0505:05:3007:02:52
159JASKULA Bartosz 107WARSZAWAOpen M00:00:1403:02:1405:06:4907:03:02
160COP Anna 51SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEOpen K00:00:2802:54:3605:00:1707:03:42
KRAWCZYK Wojciech 153BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOpen MDNF02:54:40 DNF05:04:10 DNF07:07:04 DNF
LANGE Beata 170BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen KDNF03:04:27 DNF05:07:43 DNF07:08:08 DNF
PASTWA Marek 236OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹOpen MDNF DNF05:10:49 DNF07:08:10 DNF
SWOBODA Jarosław 300BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen MDNF03:04:29 DNF05:07:14 DNF07:08:11 DNF
165SIWA Kinga 277BRENNAOpen K00:00:2403:02:4505:07:5807:08:31
166FUS Maciej 75RZESZÓWOpen M00:00:3303:05:0505:12:3007:08:59
167PAŁKA Tomasz 232LUZYXRZESZÓWOpen M00:00:3303:03:4705:09:2507:09:07
168OSTANSKI Artur 226LELYSTADOpen M00:00:3503:00:1205:07:1807:09:31
PINKIEWICZ Miłosz 244WROCŁAWOpen MDNF02:42:06 DNF05:04:45 DNF07:09:32 DNF
170KLONOWSKI Sławomir 129WAŁCZOpen M00:00:1602:53:4805:08:0407:09:44
171SLETTVOLD TELLEFSEN Beathe 284SALOMON NORGESTJORDALOpen K00:00:0302:50:1605:08:4507:09:48
172NOWOMIEJSKI Marcin 219PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIOpen M00:00:1503:02:5505:11:1207:09:56
TYLEK Rafał 319KRAKÓWOpen MDNF03:16:11 DNF05:19:46 DNF07:11:24 DNF
174NICPOŃ Sebastian 218PATOBIEGACZEPIŁAOpen M00:00:1203:00:4505:10:1807:11:36
175BIEGAJ Arkadiusz 23SKARŻYSKI DZIKISKARŻYSKO-KAMIENNAOpen M00:00:3502:57:0205:14:1207:11:51
WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 342CARBON SILESIA SPORTBĘDZINOpen KDNF03:02:12 DNF05:15:42 DNF07:12:06 DNF
177WALKOWIAK Dariusz 325ŁÓDŹOpen M00:00:2803:00:4505:08:3007:12:18
178SMOLIŃSKI Piotr 286KULESZÓWKAOpen M00:00:1802:59:5005:09:1107:12:20
179MARCZEWSKI Maciej 191KIELCEOpen M00:00:1702:54:2805:10:1607:12:35
180SKŁODOWSKI Piotr 280BRYGADA RRRADZYMINOpen M00:00:3802:59:4005:01:5607:15:24
181SKORUPA Tomasz 281AGB TORFYŁÓDŹOpen M00:00:1703:03:4805:14:2107:15:35
182BEDNARCZYK Gerard 18KRAKÓWOpen M00:00:0902:54:3205:08:5407:16:21
OSSOWSKI Maciej 225GDAŃSKOpen MDNF02:58:08 DNF05:10:42 DNF07:17:55 DNF
SOBIERAJ Grzegorz 288KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF02:58:06 DNF05:10:46 DNF07:18:01 DNF
185PAPRZYCKI Rafał 235NBRTEAMPOZNAŃOpen M00:00:1903:02:3205:01:0407:18:10
186BIADASZ Andrzej Michał 20POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃOpen M00:00:2003:02:3005:05:5307:18:13
187NALEPA Maciek 215NOWY SĄCZOpen M00:00:3102:57:5605:14:5207:18:39
188CISEK Piotr 50FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M00:00:3403:00:3505:17:1107:18:57
189KRUKAR Wojtek 157RYMANÓW ZDRÓJOpen M00:00:3502:53:0605:16:4907:19:30
ZUGAJ Robert 35342K PRO TEAMRUDA ŚLĄSKAOpen MDNF03:00:29 DNF05:18:16 DNF07:19:45 DNF
191PAŚNIK Dariusz 237LUBLINOpen M00:00:2103:03:0405:19:5807:21:07
192BARAN Grzegorz 14NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQUADOLSZTYNOpen M00:00:2003:08:5405:17:0807:21:53
193KACZMARCZYK Paweł 117BIEGNĘ ZA WODZEMTARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:3803:14:5405:31:3007:22:10
194MORCINEK Marcin 207BLUSZCZAWOJASZÓWKAOpen M00:00:2703:02:1505:17:5907:22:26
195KOWALCZYK Aleksander 142DZIAŁOSZYCEOpen M00:00:1203:06:0105:30:4907:22:32
196MUCHA Adam 212BYTOMOpen M00:00:1903:06:2005:19:0607:22:39
197KOZICZAK Katarzyna 145WROCŁAWOpen K00:00:2303:05:2805:23:2307:22:59
198DOLATA Krzysztof 59SOCIOS SILESIAGLIWICEOpen M00:00:0603:07:0805:27:2307:23:27
PAPROCKA Marta 234RABKA-ZDRÓJOpen KDNF03:07:10 DNF05:27:33 DNF07:23:30 DNF
200MILEWSKI Mateusz 203ASSECO ACTIVE TEAMMROZYOpen M00:00:1303:03:0105:22:0207:23:32
201CHOMIAK Katarzyna 47JEDLINA-ZDRÓJOpen K00:00:2603:02:0305:20:0307:25:11
202FRYSIAK Artur 71WIELUŃ ULTRAWIELUŃOpen M00:00:1303:05:0005:25:3107:25:34
203GRZYWA Kinga 94PORUNNE FURGANIEGROJECOpen K00:00:2003:06:3305:19:1507:26:06
204ŚWIERCZEK Grzegorz 311JURA.PLZAWIERCIEOpen M00:00:2703:12:0105:24:2807:26:11
SZARANIEC Sebastian 301TRAIL IS OUR WAY TEAM / MCBIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF02:54:30 DNF05:10:18 DNF07:26:17 DNF
206LEWANDOWSKI Janusz 172KS SPRINT BIELSKO-BIAŁATARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:1603:07:3805:23:2507:26:29
207FRANCZYK Robert 70CIESZYNOpen M00:00:1803:07:4905:29:2307:27:36
208KUŚMIERCZYK Piotr 167ULTRARADOMSKO / ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3303:04:0105:26:0407:28:55
209CIEŚLIK Kapitan 49ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3203:03:5805:26:0807:29:00
210KOWALCZYK Marek 143ROZBIEGAJMY RADOMSKO/ULTRA RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3205:25:5907:29:03
DZIURKA Rafal 67SKAVEN DANMARKTARMOpen MDNF03:06:27 DNF05:26:08 DNF07:29:09 DNF
TAWRAL Michał 313KRAKÓWOpen MDNF03:04:56 DNF05:21:42 DNF07:29:34 DNF
213ŁUKASZEK Artur 178LUBARTÓWOpen M00:00:3003:08:4005:28:3907:30:00
214MALESA Radosław 186ULTRASYLESZKOWICEOpen M00:00:2803:08:4005:28:3607:31:27
215GASIECKI Andrzej 81PIASKOWY DZIADEKSZCZECINOpen M00:00:1503:00:4505:16:3007:32:27
TROCHANOWSKI Krystian 317RUSYN - LEMSOBINOpen MTakDNF03:09:05 DNF05:31:36 DNF07:32:45 DNF
217BIAŁY Jakub 22HYCOKCHORZÓWOpen M00:00:3403:16:5505:28:3807:33:03
ROŻNIATA Iwona 264SNG WILD DUCKSGŁOWNOOpen KDNF03:15:05 DNF05:31:36 DNF07:33:03 DNF
219BODNAR Adrian 29SANOKOpen M00:00:2903:06:5005:28:1407:34:24
220BUDZISZ Rajmund 37CRAWLEYOpen M00:00:2303:05:1605:30:2207:34:33
221KOSTERA Katarzyna 140VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen K00:00:1303:06:5905:28:2707:34:38
BINIENDA Agnieszka 26KOBIETY WATAHYZABRZEOpen KDNF03:04:26 DNF05:24:16 DNF07:34:44 DNF
BARCIK Maciej 15BIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:03:04 DNF05:22:51 DNF07:35:03 DNF
KOŁACZ Piotr 133CZOSNÓWOpen MDNF03:09:19 DNF05:28:12 DNF07:36:05 DNF
225OLESIAK Arkadiusz 222BIEGAM NA TARCHOMINIE / PKO BPWARSZAWAOpen M00:00:1903:15:0205:29:2807:36:13
MAŁYSZA Sławomir 189KRAKÓWOpen MDNF03:17:57 DNF05:35:27 DNF07:36:39 DNF
227WYSOKIŃSKI Jerzy 345ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2503:06:3205:21:3507:36:56
228JĘDRZEJCZAK Wojciech 111ŁÓDŹOpen M00:00:2403:11:4505:30:5107:37:08
229KOŁODZIEJSKI Jarek 134ZDZISŁAW I GRAŻYNAPOZNAŃOpen M00:00:2103:04:0805:31:0307:37:14
230RATAJCZAK Joanna 261PNBPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:4705:31:0807:37:17
231PTASZYŃSKA Eliza 258PNBPOZNAŃOpen K00:00:2203:11:4905:31:2307:37:17
232WOJTKOWIAK Renata 338PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:4505:31:1207:37:22
233WAPA Marek 326BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:0003:06:5605:22:0507:37:24
234KOŁODZIEJSKI Ariel 135TEAM KARAŚOŻARÓW MAZOWIECKIOpen M00:00:0003:12:1405:31:1307:37:31
GOLEC Rafał 85WARSAWOpen MDNF03:02:16 DNF05:27:59 DNF07:37:54 DNF
PAPIERNIK Aneta 233MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen KDNF03:07:42 DNF05:25:23 DNF07:37:59 DNF
JAWORSKI Piotr 109MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF03:07:56 DNF05:25:27 DNF07:38:21 DNF
238KRASIŃSKI Tomasz 150JÓZEFÓW NAD WISŁĄOpen M00:00:0602:50:2005:19:0207:39:36
239KACZOR Miłosz 119KG TRAWERSSANDOMIERZOpen M00:00:3203:17:1705:38:1507:41:05
240PTAK Adam 257PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen M00:00:2103:11:5405:31:2707:43:07
241LADRA Ryszard 169KKM KALORYFERKRAKÓWOpen M00:00:3103:14:4505:39:0307:44:55
242JANGAS Andrzej 102KRZYŻÓWKIOpen M00:00:3203:07:4505:39:4407:45:24
243BRZEZIŃSKI Cezary 35AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH STEFANA BATOREGOZGIERZOpen M00:00:2303:15:2905:39:3507:45:36
POROWSKI Waldek 252KB SOBÓTKACELESTYNÓWOpen MDNF03:04:06 DNF05:32:51 DNF07:46:05 DNF
TOL Kamil 314KUNA W AGREŚCIETANINAOpen MDNF03:06:53 DNF05:32:57 DNF07:46:59 DNF
RUDZIŃSKI Tomasz 265KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOpen MDNF03:06:55 DNF05:33:07 DNF07:47:01 DNF
247DZISZKIEWICZ Grzegorz 66BIELSKO BIAŁAOpen M00:00:2903:21:2205:40:2707:48:16
248ZIMNIEWICZ Jacek 352SZCZYTNIKIOpen M00:00:3103:17:0305:38:3907:49:07
249TYMOSZUK Michał 320KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:16:5605:41:0307:49:16
250SULEJ Michał 299BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:13:0005:35:3707:49:53
POLAŃSKI Paweł 249#KASZANIENAMOKAGDAŃSKOpen MDNF03:22:51 DNF05:44:08 DNF07:50:23 DNF
STASZEWSKI Piotr 291POTASZEOpen MDNF03:07:37 DNF05:33:29 DNF07:50:44 DNF
SILSKA Sylwia 275ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen KDNF03:16:47 DNF05:38:57 DNF07:52:49 DNF
254SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 304PRZYSZŁAM POPATRZEĆKRAKÓWOpen K00:00:2903:22:4105:46:2007:53:47
255HRABEC Michal 100RUNNING2.CZ/COLUMBIAPRAHAOpen M00:00:2003:00:4705:32:4007:57:35
MAJDA Maciej 182BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZOpen MDNF03:15:51 DNF05:49:19 DNF08:01:17 DNF
NAPIERAŁA Marcin 216#BIEGIEMWLASKOZIEGŁOWYOpen MDNF03:06:46 DNF05:41:22 DNF08:01:58 DNF
258LITEWKA Jacek 175WIELKA WIEŚOpen M00:00:3303:16:0205:53:3108:04:26
259CICHOWSKI Grzegorz 48GDAŃSKOpen M00:00:2103:24:5305:54:5608:06:12
MYSZK Łukasz 214KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF03:00:14 DNF05:40:03 DNF08:06:30 DNF
FLIS Marcin 69NOWA DĘBAOpen MDNF03:07:52 DNF05:53:54 DNF08:06:31 DNF
262KRZYZIŃSKA Sylwia 160DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOpen K00:00:1103:16:3305:58:3608:06:36
MAKSELON Maciej 183TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKOpen MDNF03:27:05 DNF05:56:59 DNF08:07:05 DNF
MAKSELON Anna 184SZCZECINEKOpen KDNF03:27:03 DNF05:56:51 DNF08:07:08 DNF
SIWEK Sebastian 278BYTOMOpen MDNF03:23:11 DNF05:58:16 DNF08:07:23 DNF
WÓJCIK Jacek 340BYTOMOpen MDNF03:23:04 DNF05:58:08 DNF08:07:30 DNF
ANZEL Dawid 11KURZĘTNIK BIEGAOLSZTYNOpen MDNF03:35:09 DNF06:00:30 DNF08:10:47 DNF
SEGIN Marcin 274SPRINT ZALEWOZALEWOOpen MDNF03:35:01 DNF06:00:27 DNF08:10:52 DNF
269JANIK Mariusz 104KRAKÓWOpen M00:00:1703:05:1405:51:0408:12:05
KROCZYŃSKA Kinga 156KOŁOBRZEGOpen KDNF03:24:21 DNF05:54:32 DNF08:12:07 DNF
271JANIK Joanna 103KRAKÓWOpen K00:00:1703:05:1305:50:4608:12:10
PODSKARBI Dawid 248GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen MDNF03:27:40 DNF05:58:42 DNF08:12:16 DNF
JASZEK Paweł 108ZABRZEOpen MDNF03:31:20 DNF05:56:15 DNF08:13:52 DNF
WÓŁKIEWICZ Paweł 341OX5PRUSZKÓWOpen MDNF03:26:57 DNF06:04:58 DNF08:17:11 DNF
GRZESZCZAK Adam 91BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen MDNF03:26:23 DNF05:58:46 DNF08:18:26 DNF
HAŁAS Marcin 96CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF03:31:47 DNF06:03:26 DNF08:20:47 DNF
WOJNO Małgorzata 337DROGA DO ULTRAŁÓDŹOpen KDNF03:29:21 DNF06:07:38 DNF08:21:06 DNF
ZIELIŃSKI Adam 351DROGA DO ULTRA / EVERRUNŁÓDŹOpen MDNF03:29:24 DNF06:07:42 DNF08:21:10 DNF
BADURA Wojtek 12KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:20:18 DNF05:53:38 DNF08:21:39 DNF
BURY Marek 43KATOWICEOpen MDNF03:16:36 DNF06:00:00 DNF08:22:25 DNF
281DOŁĘGA Anna 60ZABIEGANA MAMABIAŁYSTOKOpen K00:00:2403:28:1306:04:0108:23:54
MROZIAK Maciek 211KEEP THE FAITHGDYNIAOpen MDNF03:28:15 DNF06:04:03 DNF08:23:55 DNF
283POCHYLSKI Przemysław 246ZGRUPKA TEAMLUBOŃOpen M00:00:2003:31:3006:06:3808:25:51
284KÓZKA Przemo 149NBR TEAMSKÓRZEWOOpen M00:00:2103:31:3106:06:4308:25:51
KRZESINSKA Renata 159WARSZAWAOpen KDNF03:25:08 DNF06:09:31 DNF08:27:17 DNF
SZYMANIK Paweł 308WARSZAWAOpen MDNF02:34:48 DNF06:09:34 DNF08:27:20 DNF
287MASZEWSKA-WACH Mariola 193RAWA MAZOWIECKAOpen K00:00:2903:28:2106:02:2808:28:59
KOCHAN Rafał 131ŁĄKAOpen MDNF03:21:15 DNF06:02:28 DNF08:29:36 DNF
289DERSLEY Stephen 57POZNANOpen M00:00:3503:36:4006:09:0108:31:59
290RUTKOWSKI Janusz 266LESZNOOpen M00:00:2503:24:2706:07:2808:34:59
ZUGAJ Bartosz 354KATOWICEOpen MDNF03:33:24 DNF06:15:13 DNF08:35:07 DNF
ŻURAWSKI Arkadiusz 356SOŃSKOpen MDNF03:21:11 DNF06:05:35 DNF08:35:18 DNF
GIENIECZKO Marcin 84XICORR GIENIECZKOKETRZYNOpen MDNF03:28:44 DNF06:17:32 DNF08:35:47 DNF
294KOZIEŁ Tadeusz 146SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWOpen M00:00:2903:33:4906:03:2708:39:40
295POSTAWA Radoslaw 253ESSVE RACING TEAMSTARGARD SZCZECINSKIOpen M00:00:3403:34:1706:08:5908:39:52
LEGUTKO Wlodzimierz 171OSTOYAWARSZAWAOpen MDNF03:47:55 DNF06:22:25 DNF08:44:48 DNF
297HOJCZYK Karol 99EXPLORADOR & WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃOpen M00:00:3603:37:3706:30:1508:52:28
WINIARSKA Izabela 333IZAGÓRĄMAZOWIECKIEOpen KDNF03:31:54 DNF06:22:30 DNF08:53:31 DNF
KOZLOWSKI Tomasz 148TRI4FUNKATOWICEOpen MDNF03:35:36 DNF06:27:59 DNF08:57:17 DNF
JĘDRZEJUK Robert 113WARSZAWAOpen MDNF03:41:36 DNF06:29:33 DNF09:01:32 DNF
ORŁOWSKI Jakub 223ULTRA KSPLEGIONOWOOpen MDNF03:34:00 DNF06:25:21 DNF09:08:35 DNF
KUC Maciek 162JAJAMIOMETEBIADOLINY RADŁOWSKIEOpen MDNF03:53:03 DNF06:40:44 DNF09:11:20 DNF
Przekroczony limit czasu: 35:00:00
303KOSMALA Bartosz 139KOSMALA TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2603:53:0006:40:5109:11:25
SILSKI Marek 276ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen MDNF03:44:16 DNF06:46:19 DNF09:49:12 DNF
305SKWARA Marek 282RZESZÓWOpen M00:00:0302:29:4604:19:14
MAGIERA Grzegorz 181KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWOpen MDNF02:50:36 DNF DNF DNF
MEZINCESCU Alice 196TEAM PYLLONPOTTERTONOpen KDNF02:40:23 DNF DNF DNF
MIGDAL Michał 201MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen MDNF02:38:44 DNF DNF DNF
NAWROT Artur 217DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEOpen MDNF02:41:49 DNF DNF DNF
PIECUCH Marcin 243KRAKÓWOpen MDNF02:51:13 DNF DNF DNF
TYSZKA Dariusz 321WARSZAWAOpen MDNF DNF DNF DNF
GROMADZKA Justyna 89KOBIETY WATAHABYTOMOpen KDNF03:21:16 DNF05:54:10 DNF DNF
Znaleziono 312 wynik(ów)