ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 359
Wystartowało : 312
Nie ukończyło : 103
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 121km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | 102.3km | 121km | 130km | 136.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuHańczowa
22.2km
Zdynia
34km
Bartne
47.3km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
80.4km
Iwonicz-Zdrój
102.3km
Puławy Górne
121km
          
1JUREK Michał 115RMT TEAM PROWROCŁAWOpen M00:00:0202:05:1003:31:3004:56:1006:55:1808:49:4311:29:3413:37:46
2FUDALI Bartosz 73NORDAN / WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNOpen M00:00:0202:09:1603:41:5205:11:0007:17:1309:11:1611:59:1714:14:09
3KUBASIK Łukasz 161BARTOSZ GORCZYCA TEAMMAĆKÓWKAOpen M00:00:0402:18:4403:51:1105:21:2407:26:0809:25:3612:11:5714:18:37
4KRAWCZAK Paulina 1ATTIQ TEAM/BIEGUSIEM.PLPUŁAWYOpen K00:00:0302:18:0003:53:3805:23:0207:32:5509:36:5912:37:3515:03:07
5ŁYJAK Błażej 180WROCŁAWOpen M00:00:0302:09:1003:41:5305:11:0407:18:4409:22:4812:34:4115:04:41
6PALUCH Marek 230ULTRA BLATNIA CHARYTATYWNIE/ LIGA OBRONY PRZEMYTNIKÓW RZEŻUCHYJAWORZEOpen M00:00:1802:14:1503:46:3805:19:0707:37:5209:51:5113:13:0015:51:40
7ADLER Łukasz 10LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOpen M00:00:1102:27:0304:10:0805:44:1108:00:2610:11:2013:19:0015:53:30
8DROZD Michał 61DĄBRÓWKAOpen M00:00:0302:17:0703:57:4405:39:4907:57:4910:12:2413:27:2615:54:39
9KOMRAUS Krzysztof 136PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYŁĄKAOpen M00:00:0502:14:3403:45:1205:12:4807:18:4709:26:2012:58:3015:58:14
10SKOCZYLAS Adrian 8SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKOpen M00:00:1002:27:5304:17:2905:49:5507:57:4510:10:0213:23:5416:02:58
10BUJAK Krzysztof 39PEPITKA TEAMKRAKOWOpen M00:00:0402:21:0804:06:3605:40:1807:57:5010:10:1713:24:0016:03:04
12ROPELEWSKI Tomasz 263NBR TEAMPOZNAŃOpen M00:00:1502:33:0304:15:2005:51:2408:08:2310:20:5113:50:3716:17:38
13KIEROŃSKI Robert 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen M00:00:0602:14:3003:50:1005:20:1507:38:2010:02:0613:23:5816:34:05
14WANTUCH Marcin 6CHOJNIKOpen M00:00:0502:26:3304:09:2405:45:3308:03:4410:24:5314:00:3916:35:31
15KULCZYK Marcin 164ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen M00:00:0402:24:4504:06:4905:44:4108:03:1010:22:5313:43:3616:42:05
16WYROBA Wojciech 344KRAKÓWOpen M00:00:1602:28:4004:14:3005:57:5508:27:4710:44:5514:06:4016:45:53
17GAJOS Daniel 79GRUPA_LUKTRANSKRAKÓWOpen M00:00:1102:24:5504:09:5205:49:0008:11:0410:37:0814:02:1816:47:11
18BARTKOWSKI Mariusz 16GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMSZANOWOOpen M00:00:0502:15:2003:52:2705:30:0507:52:0610:08:4013:50:4016:50:49
19SKWARA Marek 282RZESZÓWOpen M00:00:0302:29:4604:19:1408:29:0810:53:2914:15:4116:56:43
20FERSZT Piotr 68ULTRA WAY TEAMOLSZTYNOpen M00:00:0402:22:2105:49:1108:11:0710:37:2414:06:5916:56:44
21BIAŁAS Filip 21WROCŁAWOpen M00:00:0602:38:1204:26:1006:03:0908:27:1510:50:1314:06:5716:57:11
22KRĘŻAŁEK Marcin 155WIETRZNOOpen M00:00:0302:25:3004:08:1405:51:3208:25:1810:47:2714:15:4117:08:34
23PACZUSKI Michal 228LODZOpen M00:00:1802:47:3304:38:2006:22:4708:45:2411:09:4414:29:2017:10:06
24MĘDRYKOWSKI Damian 197SANDOMIERZOpen M00:00:0302:24:1104:10:2905:51:4708:21:1710:49:2714:29:3817:14:38
Niesklasyfikowani
DUC-SYPOSZ Aureliusz 62WIELICZKAOpen MDNF02:42:28 DNF04:32:00 DNF06:09:46 DNF08:30:38 DNF10:49:38 DNF14:18:17 DNF17:16:29 DNF
26ØDERUD Thomas 221SALOMON NORWAYKRISTIANSANDOpen M00:00:0202:26:4504:11:3105:52:1708:22:1610:50:4214:29:3617:20:31
27HJUKSE Gro Siljan 98SALAMON NORGEKONGSBERGOpen K00:00:0202:24:1804:11:2705:52:2108:22:1010:50:3314:29:0817:20:32
28STEFANIAK Łukasz 292SZCZECINOpen M00:00:1802:37:0904:29:1406:13:2808:43:1211:10:0214:39:2717:34:12
29PAWELCZAK Kazimierz 238BUNCLODYOpen M00:00:0302:29:5804:22:5106:00:5108:26:3010:52:4114:35:1617:38:40
30REJ Mirosław 262BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECOpen M00:00:1202:47:0204:43:0006:25:5308:50:5111:13:1014:50:3417:38:42
31SZOSTEK Michał 306BORZĘTAOpen M00:00:1402:28:4004:14:3905:57:3908:27:3810:57:1914:36:1517:39:42
32MÓJTA Grzegorz 208KOŁO BIEGAKOŁOOpen M00:00:1002:37:0604:24:0406:03:5008:28:3710:55:1114:54:5817:41:16
33KOSECKI Krzysztof 138NSZZFSGŁOSOSINA DOLNAOpen M00:00:1602:37:5304:32:2006:18:4508:49:0811:22:4714:47:2017:41:56
34PTASZYŃSKA Wioletta 259STARE DŁUTOWOOpen K00:00:0402:35:0004:24:5906:05:4008:38:3911:09:5514:45:5917:42:49
35BORÓWKA Ryszard 32GDYNIAOpen M00:00:0402:33:1804:24:0106:05:5508:37:4711:09:4014:35:1317:42:56
36KARAMON Marcin 124OPOLEOpen M00:00:3002:33:0904:29:5006:40:3509:09:2811:30:5714:52:2717:48:27
37POLNY Daniel 250PASS RUNNING TEAMSANOKOpen M00:00:0402:35:5704:29:3906:09:5008:36:5711:00:3014:50:4217:48:50
38BOGACZYK Krzysztof 30RÓWNEOpen M00:00:3002:36:3004:26:4606:09:2608:31:2511:01:1914:50:3717:49:06
39WYROBA Waldi 343KRAKÓWOpen M00:00:1502:29:1504:15:4205:58:0808:34:0211:04:5314:45:3817:52:21
40PAJDOSZ Rafał 229KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1702:42:2304:36:4906:27:2309:05:5111:34:1815:04:0317:57:13
41JANKOWSKI Sebastian 105COKE RUNNERSRADZYMINOpen M00:00:2302:45:1904:37:5406:20:4608:54:0111:28:5014:59:2917:58:02
42BUK Sławomir 40LESZNO LIMITS RUNNERSGOSTYŃOpen M00:00:1302:24:0404:19:3005:57:2908:26:1511:11:0914:58:5017:58:07
43RYCERSKI Rafał 268DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOpen M00:00:1502:49:5204:52:5606:35:0509:05:3811:30:1115:10:1317:58:21
44KLONOWSKI Jacek 130GRODEKOpen M00:00:0702:36:1004:17:5006:00:1908:29:3411:22:0515:19:3818:02:11
45SAMORAŃSKI Krzysztof 272ULTRA-SZCZĘŚCIEWYMYSŁÓWOpen M00:00:0402:33:5004:24:0706:09:2108:35:4911:02:4714:50:0618:02:26
46CHOŁKA Michał 46RZESZÓWOpen M00:00:1002:40:1204:31:3906:15:0108:45:2411:14:0615:02:1318:02:39
47OZIMKIEWICZ Radosław 227SKL STARGARD/KALMAR RUNNERSSTARGARDOpen M00:00:1702:24:4704:16:3106:01:1808:27:1611:09:1914:41:2518:03:40
48KALIN Wladyslaw 121UNISLAWOpen M00:00:3702:32:4704:26:4106:05:1208:38:0911:03:4515:06:2918:04:57
49STRZELCZYK Mariusz 297PROJEKT1000UPGDYNIAOpen M00:00:1502:37:1004:28:5506:17:2008:51:0111:25:2515:09:3818:05:29
50HEJKRLÍK Jiří 97HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICEOpen M00:00:1804:55:4606:40:2809:13:0211:47:0815:12:5218:11:25
51BEŁZ Tomasz 19KRAKÓWOpen M00:00:0402:25:0604:10:1205:50:1508:11:0510:40:1714:39:4918:12:16
52LIPIŃSKI Michał 173PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWOpen M00:00:3702:32:5704:26:4406:05:1608:46:0611:17:3215:10:3718:12:51
53TRODLER Ulrich 318CITYLAUF-VEREIN DRESDENDRESDENOpen M00:00:0704:29:0006:13:1208:46:0311:21:0715:09:2218:14:42
54KOCIUBA Przemysław 132TT SZCZECINSZCZECINOpen M00:00:1602:34:0604:25:0006:01:4208:23:5011:12:3915:08:4918:14:50
WOŁOSZYN Artur 339RZESZÓWOpen MDNF03:03:50 DNF05:05:39 DNF06:54:43 DNF09:23:55 DNF11:50:24 DNF15:20:23 DNF18:23:27 DNF
PALUCH Tobiasz 231KS RYGLICERYGLICEOpen MDNF02:57:20 DNF04:55:21 DNF06:43:55 DNF09:11:05 DNF11:37:51 DNF15:25:04 DNF18:30:20 DNF
57STEPAK Włodzimierz 294KB AKTYWNI KONINRUDZICAOpen M00:00:0802:38:4304:29:1206:13:4808:57:2511:30:3615:14:0118:31:06
58MOĆKO Jacek 205DSVZĄBKIOpen M00:00:0702:40:1204:34:1406:20:4608:56:4111:30:3215:28:2218:40:30
59KUPIŃSKI Cezary 166MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOpen M00:00:1102:33:1904:23:4306:06:0008:44:2511:19:3015:12:3618:40:32
60BUGA Piotr 38NOKIAWROCŁAWOpen M00:00:1102:32:5104:07:5805:55:4908:26:3310:59:5415:11:4818:41:43
61BUŁANOW Leszek 42HIPOLITÓWOpen M00:00:0902:35:0104:34:2506:23:4008:56:4111:38:3715:22:1718:41:45
62SZUSTER Karol 307KOSTERA TEAMMIEDZIANA GÓRAOpen M00:00:1602:51:0304:51:1006:34:1509:05:3211:35:3715:36:0618:44:46
63JANAS Kacper 101PUSZCZYK BUKOWYBEZRZECZEOpen M00:00:0402:38:5104:37:1406:27:2509:07:0911:49:3515:37:2418:46:13
64ZAKRZEWSKI Paweł 348PAWEŁ ZAKRZEWSKISZCZECINOpen M00:00:0302:42:3504:37:2006:27:3309:07:3811:50:0015:37:4018:46:16
65KUTNIK Mirosław 168NAJWIĘKSZY PRZEGRANYBIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1302:41:3604:42:5606:37:2609:15:1611:52:1915:31:1718:50:37
66KOZIEŁ Krzysztof 147BARANOWOOpen M00:00:0702:35:0904:25:0306:14:5008:57:5011:34:5315:38:3718:51:07
67SMÓŁKOWSKI Marcin 287PROJEKT1000UPRUMIAOpen M00:00:1502:37:4804:28:5806:17:1508:50:5811:28:4715:38:0218:52:12
68ŻARNOWSKI Grzegorz 355GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOpen M00:00:0802:59:4904:51:0406:38:0409:25:1311:55:4615:58:3819:06:25
MAZUREK Dariusz 194RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAOpen MDNF02:51:27 DNF04:57:13 DNF06:57:47 DNF09:48:34 DNF12:31:37 DNF16:12:08 DNF19:07:00 DNF
70KUJAWA Maciej 163HQ MNC NESZCZECINOpen M00:00:3902:59:5404:52:2106:40:4009:22:4112:01:4515:58:0719:07:25
71SZCZOTKA Paweł 303WARSZAWAOpen M00:00:1202:51:3204:47:0506:37:4909:19:5211:55:0415:48:5719:12:17
72WOJCIECH Łukasz 335GOCZAŁKOWICE ZDRÓJOpen M00:00:0802:28:3704:40:1306:47:2709:23:4111:57:2615:59:0719:16:06
73MARS Maksymilian 192TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:0904:47:1806:38:0209:13:3511:54:3516:04:3119:21:58
74KRUSZEWSKI Filip 158POZNAŃOpen M00:00:2802:48:4004:51:2406:37:5509:19:3912:06:2415:56:1919:23:57
75JĘDRASZEK Alicja 110TRAIL IS OUR WAYPABIANICEOpen K00:00:1702:53:5904:55:2406:48:1109:31:3812:15:3616:05:3419:26:52
76DAMPS Sylwester 56GOWINOOpen M00:00:3103:06:4005:04:5106:52:5809:24:5711:56:2215:58:0519:28:01
77SADOWSKA Jagoda 270#YOLOTEAMKRKKRAKÓWOpen K00:00:0502:44:3104:38:0006:24:4108:58:2011:38:3415:39:5019:28:24
FUCZIK Małgorzata 72HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ TEAMBIELSKO-BIAŁAOpen KDNF02:37:03 DNF04:22:54 DNF06:04:03 DNF08:35:03 DNF11:11:32 DNF15:28:43 DNF19:29:51 DNF
79KRĘPA Daniel 154EXTREME WOLFDOBRAOpen M00:00:2702:45:4104:39:1806:31:5409:09:2411:50:4715:54:1419:32:58
79MALEC Mariusz 185NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDOpen M00:00:2502:46:3604:42:2006:30:1809:09:3111:50:2815:57:3619:33:09
81MORAWA Mateusz 206LACHO TEAMRADZISZÓWOpen M00:00:0502:24:0704:06:4005:58:0208:51:5711:27:1115:56:3419:33:13
82KUNCEWICZ Dariusz 165STAY INSANELUBLINOpen M00:00:0702:47:3804:41:3006:32:4909:13:0411:58:5716:05:4219:34:08
83JĘDRZEJEWSKI Paweł 112BANDA GRUDNIA / STAY INSANENAŁĘCZÓWOpen M00:00:0702:47:4104:41:2306:32:4509:13:0011:58:5516:05:4219:34:10
84POWAŁOWSKI Marcin 255GNIEZNOOpen M00:00:1602:50:1804:56:0306:50:3309:31:4312:07:5016:14:3519:34:26
85DĘBSKA Marta 58ZIELONEBIEGANIE.PLPOLANYOpen K00:00:0602:47:3204:44:2106:42:1309:31:4412:20:4416:21:3819:40:16
86PAPRZYCKI Rafał 235NBRTEAMPOZNAŃOpen M00:00:1903:02:3205:01:0407:18:1010:00:5512:36:3516:32:0319:40:20
87LISIECKI Tomasz 174TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOpen M00:00:3502:41:1704:33:4006:20:4408:59:2211:41:0116:12:3619:47:33
88MALESA Radosław 186ULTRASYLESZKOWICEOpen M00:00:2803:08:4005:28:3607:31:2710:45:3414:01:4018:39:0119:47:52
89DWORNICKI Kamil 63FREE RUNWROCŁAWOpen M00:00:2602:47:3604:38:5906:27:4709:14:5011:56:2316:02:2519:51:00
90MUSZYŃSKI Maciej 213MM POWER/KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2202:49:3904:49:3006:55:4109:42:5612:24:1016:38:2520:07:25
91TARNOWSKI Maciej 312MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2302:49:4204:49:3206:55:4509:43:0312:24:1316:38:2420:07:43
92KACZMARCZYK Paweł 117BIEGNĘ ZA WODZEMTARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:3803:14:5405:31:3007:22:1010:06:2712:42:4116:34:3720:13:39
93KAROLCZAK Aleksander 125WARSZAWAOpen M00:00:3702:57:0405:01:2806:53:1909:50:5012:28:1016:37:4720:13:53
94STANIO Arkadiusz 290ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWOpen M00:00:0702:38:3704:32:4306:17:3109:00:5211:50:1116:37:1820:15:32
95JANUSZEWSKI Karol 106BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOOpen M00:00:1402:49:1404:55:3506:58:4709:43:2512:29:0416:48:4320:17:58
96WOJNA Mikołaj 336MALIGNAPOZNAŃOpen M00:00:2202:47:1904:55:3306:56:4109:55:5212:38:3016:54:5020:23:07
97BEDNARCZYK Gerard 18KRAKÓWOpen M00:00:0902:54:3205:08:5407:16:2110:02:4512:40:3016:55:4620:23:20
98KALANDYK Wojciech 120TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAOpen M00:00:4003:00:0304:58:0506:54:4109:41:1512:38:0916:50:5020:25:01
99SZOSTEK Filip 305JW 2420OLSZEWNICA STARAOpen M00:00:1902:49:0104:46:4806:38:3109:28:5612:30:4416:37:2720:26:16
100POPŁAWSKI Piotr 251PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEOpen M00:00:1202:52:4604:58:1206:53:2109:41:4512:32:3816:44:1020:26:31
101BIADASZ Andrzej Michał 20POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃOpen M00:00:2003:02:3005:05:5307:18:1310:15:1512:57:2416:56:2620:29:17
102RADYK Jakub 260PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOpen M00:00:0602:45:0904:45:4806:40:3409:32:0112:29:0516:57:0020:29:34
103BUDZICH Wojciech 36KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen M00:00:1302:50:2804:47:5706:41:3009:39:1512:36:2316:45:1920:30:55
104BALON Piotr 13U(L)TRA BAKOMATKROSNOOpen M00:00:0602:43:0504:48:2806:50:2309:40:1712:33:0316:54:5120:34:35
105PAŁKA Tomasz 232LUZYXRZESZÓWOpen M00:00:3303:03:4705:09:2507:09:0709:58:4212:49:1817:07:5520:40:46
106FUS Maciej 75RZESZÓWOpen M00:00:3303:05:0505:12:3007:08:5909:59:3212:50:2417:07:5320:40:48
107BLASZKE Beata 27BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEOpen K00:00:2802:45:1105:03:5707:02:3109:59:1112:50:5317:04:2720:44:27
108DZIADOSZ Jerzy 64ONEMANTEAMDĘBICAOpen M00:00:2802:52:4404:57:1106:49:4509:34:3812:29:1317:04:2920:45:36
109BOREK Robert 31THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEOpen M00:00:3603:01:4505:12:4707:01:1309:49:0212:35:2216:55:1520:45:56
110BZOWSKI Michał 44TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:0704:47:2206:41:1509:40:2612:28:1917:18:3320:50:22
111SIWIEC Stanisław 279RZESZÓWOpen M00:00:0502:40:2904:47:2606:41:0709:26:2012:18:3916:44:1720:55:41
112MALISZEWSKA Malwina 187GDYNIAOpen K00:00:0802:51:1405:01:0706:57:4509:49:0512:44:3017:08:0120:55:44
113PIECUCH Karolina 242KRAKÓWOpen K00:00:1402:52:5105:01:4507:01:1809:59:1313:03:5217:24:0120:57:13
114NOWOMIEJSKI Marcin 219PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIOpen M00:00:1503:02:5505:11:1207:09:5609:58:3712:48:5017:13:2820:57:42
115DZISZKIEWICZ Grzegorz 66BIELSKO BIAŁAOpen M00:00:2903:21:2205:40:2707:48:1610:43:1613:33:4117:30:0921:00:25
116PODOLSKI Marek 247BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen M00:00:0902:56:5205:04:1806:58:2009:50:3112:54:4417:19:0421:01:09
117DOLATA Krzysztof 59SOCIOS SILESIAGLIWICEOpen M00:00:0603:07:0805:27:2307:23:2710:50:1013:29:3017:29:1121:01:59
118NICPOŃ Sebastian 218PATOBIEGACZEPIŁAOpen M00:00:1203:00:4505:10:1807:11:3610:07:3013:06:1417:24:2421:02:00
119SMOLIŃSKI Piotr 286KULESZÓWKAOpen M00:00:1802:59:5005:09:1107:12:2010:02:4912:56:4317:23:5721:02:41
120MIETŁA Mateusz 200KSS JPIIWRZĄSOWICEOpen M00:00:2303:03:3205:06:5707:00:4909:53:0812:46:0317:34:1921:03:16
ROŻNIATA Iwona 264SNG WILD DUCKSGŁOWNOOpen KDNF03:15:05 DNF05:31:36 DNF07:33:03 DNF10:30:31 DNF13:22:18 DNF17:35:24 DNF21:15:13 DNF
122ŚWIERCZEK Grzegorz 311JURA.PLZAWIERCIEOpen M00:00:2703:12:0105:24:2807:26:1110:23:3913:17:1217:36:3221:30:29
123LEWANDOWSKI Janusz 172KS SPRINT BIELSKO-BIAŁATARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:1603:07:3805:23:2507:26:2910:20:0313:18:0117:39:5221:30:41
124STRAŚ Jarosław 296KRAKÓWOpen M00:00:1302:38:0004:26:3806:13:0309:15:0912:26:0617:29:3021:38:39
125MORCINEK Marcin 207BLUSZCZAWOJASZÓWKAOpen M00:00:2703:02:1505:17:5907:22:2610:13:3413:08:3717:39:5921:40:43
126KOSTERA Tomasz 141VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen M00:00:1202:47:3104:53:1706:53:4009:56:2012:50:5617:27:2121:40:57
127JASKULA Bartosz 107WARSZAWAOpen M00:00:1403:02:1405:06:4907:03:0210:03:2713:01:0317:40:0721:52:36
128MIELNIK Krzysztof 199LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOpen M00:00:1202:54:5905:05:4007:02:1509:51:3712:59:5317:31:3921:52:40
129ZIELIŃSKI Sławek 350DZIKITIMRZESZÓWOpen M00:00:0402:37:1804:45:4706:57:3110:11:1013:29:5718:18:3022:02:22
130JÓZEFKO Arkadiusz 114KASZËBËGDYNIAOpen M00:00:1602:50:4604:48:3706:33:5909:24:4112:29:4922:02:40
131FUKS Szymon 74MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M00:00:0502:33:4604:29:2106:34:1509:26:2412:29:5817:27:4422:02:49
132BIEGAJ Arkadiusz 23SKARŻYSKI DZIKISKARŻYSKO-KAMIENNAOpen M00:00:3502:57:0205:14:1207:11:5110:07:0413:18:3818:06:1922:02:51
133FRYSIAK Artur 71WIELUŃ ULTRAWIELUŃOpen M00:00:1303:05:0005:25:3107:25:3410:31:1713:31:2818:01:4622:02:55
134TYŚ Radek 322NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAOpen M00:00:1102:48:5004:53:0806:56:2610:02:1713:00:2317:34:4322:04:34
135RYBARCZYK Ilona 267KOŁO BIEGAKOŁOOpen K00:00:0902:46:1804:49:0606:51:2809:49:5112:57:4517:44:5622:04:39
136OLESIAK Arkadiusz 222BIEGAM NA TARCHOMINIE / PKO BPWARSZAWAOpen M00:00:1903:15:0205:29:2807:36:1310:38:3813:44:0918:20:2222:04:40
137BARTNIAK Daria 17NO LIMITS TRAILSTARA WIEŚOpen K00:00:1202:49:4705:01:1406:57:5509:58:5913:11:2917:52:4422:05:24
138WIECZOREK Agata 330TARNOBRZEGOpen K00:00:2702:51:2604:57:1806:58:3910:13:2913:08:4718:07:2822:14:07
LUTY Paweł 176BALICEOpen MDNF02:46:55 DNF04:56:04 DNF07:00:23 DNF10:07:09 DNF13:10:52 DNF18:15:47 DNF22:14:19 DNF
140CISEK Piotr 50FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M00:00:3403:00:3505:17:1107:18:5710:25:0113:31:4418:35:5622:20:03
141WALKOWIAK Dariusz 325ŁÓDŹOpen M00:00:2803:00:4505:08:3007:12:1810:22:0713:28:5418:19:4822:27:05
142SLETTVOLD TELLEFSEN Beathe 284SALOMON NORGESTJORDALOpen K00:00:0302:50:1605:08:4507:09:4810:22:4213:34:3618:17:4122:27:40
143LADRA Ryszard 169KKM KALORYFERKRAKÓWOpen M00:00:3103:14:4505:39:0307:44:5510:51:0614:10:5318:42:2122:28:17
144OSTANSKI Artur 226LELYSTADOpen M00:00:3503:00:1205:07:1807:09:3110:05:3713:08:0417:52:1922:29:29
145SKŁODOWSKI Piotr 280BRYGADA RRRADZYMINOpen M00:00:3802:59:4005:01:5607:15:2410:16:1513:27:3917:51:4822:30:41
146GADOMSKI Radosław 76ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAOpen M00:00:0902:44:3604:51:2206:48:4109:41:4212:41:1317:48:0622:31:04
147ŁUKASZEK Artur 178LUBARTÓWOpen M00:00:3003:08:4005:28:3907:30:0010:45:3514:01:3518:39:0022:32:01
148SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 304PRZYSZŁAM POPATRZEĆKRAKÓWOpen K00:00:2903:22:4105:46:2007:53:4711:00:3214:08:2318:48:5622:46:21
149WYSOKIŃSKI Jerzy 345ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2503:06:3205:21:3507:36:5610:53:0213:49:4018:32:2322:46:26
150MIELECKI Maciej 198FAT&FURIOUSWARSZAWAOpen M00:00:1005:11:1906:59:3909:56:1512:48:4817:59:4722:49:12
151BIAŁY Jakub 22HYCOKCHORZÓWOpen M00:00:3403:16:5505:28:3807:33:0310:32:5013:38:1218:18:1122:53:11
152KRUKAR Wojtek 157RYMANÓW ZDRÓJOpen M00:00:3502:53:0605:16:4907:19:3010:17:2013:29:3018:38:2422:57:17
153NALEPA Maciek 215NOWY SĄCZOpen M00:00:3102:57:5605:14:5207:18:3910:24:4813:27:1118:30:2522:58:07
154SKORUPA Tomasz 281AGB TORFYŁÓDŹOpen M00:00:1703:03:4805:14:2107:15:3510:20:1813:39:2018:34:2822:58:08
155KOŁODZIEJSKI Jarek 134ZDZISŁAW I GRAŻYNAPOZNAŃOpen M00:00:2103:04:0805:31:0307:37:1410:45:0013:53:2419:02:2622:59:34
156KOŁODZIEJSKI Ariel 135TEAM KARAŚOŻARÓW MAZOWIECKIOpen M00:00:0003:12:1405:31:1307:37:3110:45:1313:53:4819:02:4822:59:54
157MUCHA Adam 212BYTOMOpen M00:00:1903:06:2005:19:0607:22:3910:31:5613:39:1218:34:3723:00:04
158GRZYWA Kinga 94PORUNNE FURGANIEGROJECOpen K00:00:2003:06:3305:19:1507:26:0610:35:5113:44:5818:35:5523:00:04
159MARCZEWSKI Maciej 191KIELCEOpen M00:00:1702:54:2805:10:1607:12:3510:15:1113:20:4518:39:0323:01:03
160SIWA Kinga 277BRENNAOpen K00:00:2403:02:4505:07:5807:08:3110:07:2513:13:0118:17:5823:02:38
161RATAJCZAK Joanna 261PNBPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:4705:31:0807:37:1710:45:3713:53:5119:02:3323:05:23
162WOJTKOWIAK Renata 338PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:4505:31:1207:37:2210:46:1313:53:4819:02:3523:06:10
163PTASZYŃSKA Eliza 258PNBPOZNAŃOpen K00:00:2203:11:4905:31:2307:37:1710:46:1413:53:5219:02:3323:06:10
164ZIMNIEWICZ Jacek 352SZCZYTNIKIOpen M00:00:3103:17:0305:38:3907:49:0710:58:5614:07:4518:57:1823:13:58
165MILEWSKI Mateusz 203ASSECO ACTIVE TEAMMROZYOpen M00:00:1303:03:0105:22:0207:23:3210:40:5113:54:3819:14:0023:15:22
166TOMASZEWSKI Michał 316BIEG OPOLSKIOPOLEOpen M00:00:3102:57:0505:05:3007:02:5210:17:0413:24:0118:31:0123:20:44
167PAŚNIK Dariusz 237LUBLINOpen M00:00:2103:03:0405:19:5807:21:0710:30:5213:47:1118:56:1523:20:49
POLAŃSKI Paweł 249#KASZANIENAMOKAGDAŃSKOpen MDNF03:22:51 DNF05:44:08 DNF07:50:23 DNF10:48:11 DNF13:59:02 DNF18:49:38 DNF23:20:57 DNF
169CHOMIAK Katarzyna 47JEDLINA-ZDRÓJOpen K00:00:2603:02:0305:20:0307:25:1110:32:5113:47:1018:55:0323:21:08
170FRANCZYK Robert 70CIESZYNOpen M00:00:1803:07:4905:29:2307:27:3610:37:1413:55:4418:51:5023:21:20
171KACZOR Miłosz 119KG TRAWERSSANDOMIERZOpen M00:00:3203:17:1705:38:1507:41:0511:02:3414:25:1119:34:3723:32:27
172PTAK Adam 257PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen M00:00:2103:11:5405:31:2707:43:0710:57:2214:31:5219:34:4823:32:40
SEGIN Marcin 274SPRINT ZALEWOZALEWOOpen MDNF03:35:01 DNF06:00:27 DNF08:10:52 DNF11:16:03 DNF14:27:24 DNF19:28:15 DNF23:32:52 DNF
ANZEL Dawid 11KURZĘTNIK BIEGAOLSZTYNOpen MDNF03:35:09 DNF06:00:30 DNF08:10:47 DNF11:16:27 DNF14:27:33 DNF19:28:15 DNF23:33:01 DNF
175KLONOWSKI Sławomir 129WAŁCZOpen M00:00:1602:53:4805:08:0407:09:4410:34:4414:17:3319:04:0023:45:03
176JANGAS Andrzej 102KRZYŻÓWKIOpen M00:00:3203:07:4505:39:4407:45:2410:53:4414:09:5119:28:0923:45:08
177HRABEC Michal 100RUNNING2.CZ/COLUMBIAPRAHAOpen M00:00:2003:00:4705:32:4007:57:3510:57:3314:24:0719:38:1223:45:22
178MROWIEC Jakub 210KRAKÓWOpen M00:00:0602:46:5404:55:1106:56:4310:00:3813:10:3418:50:1823:45:55
179GOŁDA Paweł 86KRAKÓWOpen M00:00:0502:46:5304:55:1506:56:4010:00:4213:10:3818:50:1823:45:57
180BODNAR Adrian 29SANOKOpen M00:00:2903:06:5005:28:1407:34:2411:01:1614:22:0619:38:5924:23:45
NAPIERAŁA Marcin 216#BIEGIEMWLASKOZIEGŁOWYOpen MDNF03:06:46 DNF05:41:22 DNF08:01:58 DNF11:27:02 DNF14:48:06 DNF19:54:13 DNF24:23:54 DNF
182SULEJ Michał 299BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:13:0005:35:3707:49:5310:59:0514:18:1219:37:3024:33:40
183TYMOSZUK Michał 320KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:16:5605:41:0307:49:1610:59:0314:18:4019:37:3524:33:42
184COP Anna 51SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEOpen K00:00:2802:54:3605:00:1707:03:4210:02:1413:25:3519:08:5524:41:02
185BRZEZIŃSKI Cezary 35AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH STEFANA BATOREGOZGIERZOpen M00:00:2303:15:2905:39:3507:45:3611:13:2414:34:3519:52:2724:45:50
186CICHOWSKI Grzegorz 48GDAŃSKOpen M00:00:2103:24:5305:54:5608:06:1211:32:5315:00:4020:12:2324:46:16
187KOWALCZYK Marek 143ROZBIEGAJMY RADOMSKO/ULTRA RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3205:25:5907:29:0310:41:5214:12:2019:35:0224:47:03
188KUŚMIERCZYK Piotr 167ULTRARADOMSKO / ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3303:04:0105:26:0407:28:5510:41:3614:09:4519:34:5224:47:04
189CIEŚLIK Kapitan 49ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3203:03:5805:26:0807:29:0010:41:5514:10:2519:35:0324:47:12
GRZESZCZAK Adam 91BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen MDNF03:26:23 DNF05:58:46 DNF08:18:26 DNF11:40:50 DNF14:59:44 DNF20:29:31 DNF25:06:02 DNF
191KRZYZIŃSKA Sylwia 160DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOpen K00:00:1103:16:3305:58:3608:06:3611:30:5414:47:2720:23:1225:11:57
192BARAN Grzegorz 14NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQUADOLSZTYNOpen M00:00:2003:08:5405:17:0807:21:5310:28:4914:04:1519:54:1225:13:27
193DERSLEY Stephen 57POZNANOpen M00:00:3503:36:4006:09:0108:31:5912:06:1215:48:1020:57:3725:25:21
194DOŁĘGA Anna 60ZABIEGANA MAMABIAŁYSTOKOpen K00:00:2403:28:1306:04:0108:23:5411:49:4115:06:2620:24:4025:25:34
195BUDZISZ Rajmund 37CRAWLEYOpen M00:00:2303:05:1605:30:2207:34:3310:50:3214:20:2819:28:1825:43:43
196WAPA Marek 326BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:0003:06:5605:22:0507:37:2410:55:1014:33:3225:57:48
197JANIK Mariusz 104KRAKÓWOpen M00:00:1703:05:1405:51:0408:12:0511:52:5315:22:5920:49:5026:00:38
198JANIK Joanna 103KRAKÓWOpen K00:00:1703:05:1305:50:4608:12:1011:53:0015:23:1520:49:5026:01:32
199POCHYLSKI Przemysław 246ZGRUPKA TEAMLUBOŃOpen M00:00:2003:31:3006:06:3808:25:5112:03:4315:21:1121:00:2926:05:25
200KÓZKA Przemo 149NBR TEAMSKÓRZEWOOpen M00:00:2103:31:3106:06:4308:25:5112:03:2415:21:0521:00:3026:05:48
201MASZEWSKA-WACH Mariola 193RAWA MAZOWIECKAOpen K00:00:2903:28:2106:02:2808:28:5912:03:0615:41:4721:26:1826:12:07
202HOJCZYK Karol 99EXPLORADOR & WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃOpen M00:00:3603:37:3706:30:1508:52:2812:42:5016:21:5221:59:0826:54:07
203KOZIEŁ Tadeusz 146SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWOpen M00:00:2903:33:4906:03:2708:39:4012:31:4116:22:3922:04:2727:18:21
204POSTAWA Radoslaw 253ESSVE RACING TEAMSTARGARD SZCZECINSKIOpen M00:00:3403:34:1706:08:5908:39:5212:32:4316:23:1922:05:1527:18:42
205RUTKOWSKI Janusz 266LESZNOOpen M00:00:2503:24:2706:07:2808:34:5912:06:3215:55:3522:13:2227:19:27
206KRASIŃSKI Tomasz 150JÓZEFÓW NAD WISŁĄOpen M00:00:0602:50:2005:19:0207:39:3610:43:4814:32:0321:30:1928:11:27
Przekroczony limit czasu: 35:00:00
207KOSMALA Bartosz 139KOSMALA TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2603:53:0006:40:5109:11:2513:03:1716:53:4723:19:5928:36:37
WINIARSKA Izabela 333IZAGÓRĄMAZOWIECKIEOpen KDNF03:31:54 DNF06:22:30 DNF08:53:31 DNF13:03:36 DNF17:06:15 DNF23:22:14 DNF28:36:52 DNF
209SOWA Łukasz 289KATOWICEOpen M00:00:0302:11:5703:46:1605:19:3107:27:2609:34:2812:42:01
210ŁYCZKO Anna 179STOBIERNAOpen K00:00:0502:57:3505:02:1106:57:2509:53:4913:03:4118:01:11
211KARPIŃSKI Tomasz 126RUNFORYOURBEER!RZESZÓWOpen M00:00:0602:43:5304:44:3306:39:2209:17:5911:54:3915:58:31
212KIEZIK Anna 128PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNOpen K00:00:0702:51:2105:01:0206:57:3309:48:4412:45:1816:58:08
213BIENIEK Damian 25AZYMUT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M00:00:0902:26:0104:09:1805:46:5408:03:1210:25:0613:45:50
214GRZYBOWSKA Karolina 92GRANDAUTOCZERMINOpen K00:00:0902:50:1604:54:3806:52:1409:34:5312:18:4416:40:48
215KOWALCZYK Aleksander 142DZIAŁOSZYCEOpen M00:00:1203:06:0105:30:4907:22:3210:34:5113:32:0318:01:38
216KOSTERA Katarzyna 140VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen K00:00:1303:06:5905:28:2707:34:3811:01:3214:22:1019:39:16
217GASIECKI Andrzej 81PIASKOWY DZIADEKSZCZECINOpen M00:00:1503:00:4505:16:3007:32:2710:56:3114:22:1719:54:16
218CZAPLIŃSKI Michał 52OSTROŁĘKAOpen M00:00:1603:04:0205:06:2307:02:2910:00:2612:57:1517:13:57
219KOZICZAK Katarzyna 145WROCŁAWOpen K00:00:2303:05:2805:23:2307:22:5910:48:0114:05:07
220BLICHARZ Artur 28OŁPINYOpen M00:00:2403:03:1705:05:5907:02:3009:56:0312:56:0617:11:52
221JĘDRZEJCZAK Wojciech 111ŁÓDŹOpen M00:00:2403:11:4505:30:5107:37:0810:44:5913:53:3119:02:24
222LITEWKA Jacek 175WIELKA WIEŚOpen M00:00:3303:16:0205:53:3108:04:2611:35:1015:01:4420:30:53
JASZEK Paweł 108ZABRZEOpen MDNF03:31:20 DNF05:56:15 DNF08:13:52 DNF11:53:20 DNF15:23:34 DNF21:55:10 DNF DNF
JAWORSKI Piotr 109MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF03:07:56 DNF05:25:27 DNF07:38:21 DNF10:59:16 DNF14:29:30 DNF20:27:21 DNF DNF
JĘDRZEJUK Robert 113WARSZAWAOpen MDNF03:41:36 DNF06:29:33 DNF09:01:32 DNF13:23:05 DNF DNF DNF DNF
JUSZCZAK Marcin 116ŁOMAZYOpen MDNF02:59:55 DNF05:04:38 DNF06:49:42 DNF09:32:12 DNF12:21:34 DNF16:43:53 DNF DNF
BADURA Wojtek 12KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:20:18 DNF05:53:38 DNF08:21:39 DNF12:04:08 DNF15:43:54 DNF21:59:41 DNF DNF
KANIA Piotr 122WARSZAWAOpen MDNF02:34:03 DNF04:34:20 DNF06:31:45 DNF09:23:52 DNF12:23:03 DNF DNF DNF
KOCHAN Rafał 131ŁĄKAOpen MDNF03:21:15 DNF06:02:28 DNF08:29:36 DNF DNF DNF DNF DNF
KOŁACZ Piotr 133CZOSNÓWOpen MDNF03:09:19 DNF05:28:12 DNF07:36:05 DNF11:07:43 DNF DNF DNF DNF
KOZLOWSKI Tomasz 148TRI4FUNKATOWICEOpen MDNF03:35:36 DNF06:27:59 DNF08:57:17 DNF13:03:07 DNF18:12:37 DNF DNF DNF
BARCIK Maciej 15BIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:03:04 DNF05:22:51 DNF07:35:03 DNF10:55:18 DNF14:10:34 DNF DNF DNF
KRAWCZYK Wojciech 153BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOpen MDNF02:54:40 DNF05:04:10 DNF07:07:04 DNF10:07:25 DNF13:08:52 DNF18:28:24 DNF DNF
KROCZYŃSKA Kinga 156KOŁOBRZEGOpen KDNF03:24:21 DNF05:54:32 DNF08:12:07 DNF12:03:06 DNF16:10:50 DNF DNF DNF
KRZESINSKA Renata 159WARSZAWAOpen KDNF03:25:08 DNF06:09:31 DNF08:27:17 DNF12:10:27 DNF15:57:51 DNF22:56:19 DNF DNF
KUC Maciek 162JAJAMIOMETEBIADOLINY RADŁOWSKIEOpen MDNF03:53:03 DNF06:40:44 DNF09:11:20 DNF13:03:22 DNF16:53:51 DNF23:19:59 DNF DNF
LANGE Beata 170BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen KDNF03:04:27 DNF05:07:43 DNF07:08:08 DNF10:05:54 DNF13:37:20 DNF DNF DNF
LEGUTKO Wlodzimierz 171OSTOYAWARSZAWAOpen MDNF03:47:55 DNF06:22:25 DNF08:44:48 DNF12:24:01 DNF15:55:24 DNF21:43:34 DNF DNF
ŁODZIANA Dorota 177STODOŁA CUSTOMDYWITYOpen KDNF02:50:14 DNF04:48:48 DNF06:41:09 DNF09:34:04 DNF12:33:44 DNF16:56:09 DNF DNF
MAGIERA Grzegorz 181KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWOpen MDNF02:50:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MAJDA Maciej 182BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZOpen MDNF03:15:51 DNF05:49:19 DNF08:01:17 DNF11:29:58 DNF15:07:20 DNF DNF DNF
MAKSELON Anna 184SZCZECINEKOpen KDNF03:27:03 DNF05:56:51 DNF08:07:08 DNF11:27:42 DNF14:55:55 DNF20:19:59 DNF DNF
MAŁYSZA Sławomir 189KRAKÓWOpen MDNF03:17:57 DNF05:35:27 DNF07:36:39 DNF10:35:28 DNF13:44:02 DNF DNF DNF
MAMLA Zbigniew 190BIEGIEM NA KAWĘWARSZAWAOpen MDNF02:43:36 DNF04:51:35 DNF06:48:31 DNF09:41:40 DNF12:53:35 DNF18:36:12 DNF DNF
MĄKOWSKI Tomasz 195CIECHANÒWGOŁOTCZYZNAOpen MDNF02:42:23 DNF04:34:57 DNF06:33:16 DNF09:07:14 DNF11:47:08 DNF DNF DNF
MEZINCESCU Alice 196TEAM PYLLONPOTTERTONOpen KDNF02:40:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GRZĄDZIEL Dominik 2ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOpen MDNF02:05:13 DNF03:31:31 DNF04:56:06 DNF06:54:37 DNF08:50:33 DNF DNF DNF
MIGDAL Michał 201MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen MDNF02:38:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MROZIAK Maciek 211KEEP THE FAITHGDYNIAOpen MDNF03:28:15 DNF06:04:03 DNF08:23:55 DNF11:49:37 DNF15:06:27 DNF20:33:58 DNF DNF
MYSZK Łukasz 214KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF03:00:14 DNF05:40:03 DNF08:06:30 DNF11:56:28 DNF DNF DNF DNF
NAWROT Artur 217DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEOpen MDNF02:41:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ORŁOWSKI Jakub 223ULTRA KSPLEGIONOWOOpen MDNF03:34:00 DNF06:25:21 DNF09:08:35 DNF13:45:30 DNF18:12:18 DNF DNF DNF
OSINA Jakub 224BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen MDNF02:43:07 DNF04:47:48 DNF06:44:53 DNF DNF DNF DNF DNF
OSSOWSKI Maciej 225GDAŃSKOpen MDNF02:58:08 DNF05:10:42 DNF07:17:55 DNF10:58:49 DNF15:10:24 DNF20:49:56 DNF DNF
PAPIERNIK Aneta 233MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen KDNF03:07:42 DNF05:25:23 DNF07:37:59 DNF10:59:13 DNF14:30:07 DNF20:27:23 DNF DNF
PAPROCKA Marta 234RABKA-ZDRÓJOpen KDNF03:07:10 DNF05:27:33 DNF07:23:30 DNF DNF DNF DNF DNF
PASTWA Marek 236OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹOpen MDNF DNF05:10:49 DNF07:08:10 DNF10:09:17 DNF13:22:50 DNF18:52:01 DNF DNF
PIECUCH Marcin 243KRAKÓWOpen MDNF02:51:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PINKIEWICZ Miłosz 244WROCŁAWOpen MDNF02:42:06 DNF05:04:45 DNF07:09:32 DNF DNF DNF DNF DNF
PODSKARBI Dawid 248GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen MDNF03:27:40 DNF05:58:42 DNF08:12:16 DNF DNF DNF DNF DNF
POROWSKI Waldek 252KB SOBÓTKACELESTYNÓWOpen MDNF03:04:06 DNF05:32:51 DNF07:46:05 DNF11:26:35 DNF DNF DNF DNF
PRUCNAL Zbigniew 256ELKO24.PLJASŁOOpen MDNF02:34:48 DNF04:29:19 DNF06:09:25 DNF08:35:08 DNF11:10:02 DNF DNF DNF
BINIENDA Agnieszka 26KOBIETY WATAHYZABRZEOpen KDNF03:04:26 DNF05:24:16 DNF07:34:44 DNF11:26:58 DNF16:12:09 DNF DNF DNF
SEDLAK Michał 273MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEOpen MDNF02:13:51 DNF03:47:05 DNF05:18:52 DNF07:29:55 DNF09:37:10 DNF13:18:00 DNF DNF
SILSKI Marek 276ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen MDNF03:44:16 DNF06:46:19 DNF09:49:12 DNF14:32:49 DNF DNF DNF DNF
SIWEK Sebastian 278BYTOMOpen MDNF03:23:11 DNF05:58:16 DNF08:07:23 DNF11:46:00 DNF15:12:12 DNF20:49:58 DNF DNF
SKWARA Dariusz 283PODIUMRZESZÓWOpen MDNF02:29:52 DNF04:19:18 DNF06:00:05 DNF08:33:53 DNF11:21:52 DNF15:04:01 DNF DNF
SŁOCIAK Rafał 285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLEOpen MDNF03:07:17 DNF05:13:16 DNF07:01:47 DNF10:30:55 DNF14:57:16 DNF DNF DNF
SOBIERAJ Grzegorz 288KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF02:58:06 DNF05:10:46 DNF07:18:01 DNF11:01:27 DNF15:10:28 DNF DNF DNF
SWOBODA Jarosław 300BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen MDNF03:04:29 DNF05:07:14 DNF07:08:11 DNF10:06:06 DNF13:38:05 DNF DNF DNF
SZARANIEC Sebastian 301TRAIL IS OUR WAY TEAM / MCBIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF02:54:30 DNF05:10:18 DNF07:26:17 DNF10:46:14 DNF14:08:43 DNF DNF DNF
SZAREK Rafał 302KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen MDNF02:58:37 DNF04:59:55 DNF06:50:40 DNF09:38:06 DNF12:37:36 DNF17:31:22 DNF DNF
SZYMANIK Paweł 308WARSZAWAOpen MDNF02:34:48 DNF06:09:34 DNF08:27:20 DNF12:10:31 DNF15:57:55 DNF22:56:18 DNF DNF
TAWRAL Michał 313KRAKÓWOpen MDNF03:04:56 DNF05:21:42 DNF07:29:34 DNF10:57:51 DNF14:36:18 DNF DNF DNF
TOL Kamil 314KUNA W AGREŚCIETANINAOpen MDNF03:06:53 DNF05:32:57 DNF07:46:59 DNF11:01:42 DNF14:22:24 DNF DNF DNF
TOMALSKI Marcin 315KLESZCZÓWOpen MDNF02:45:47 DNF04:48:56 DNF06:46:26 DNF09:40:19 DNF12:47:54 DNF DNF DNF
TROCHANOWSKI Krystian 317RUSYN - LEMSOBINOpen MTakDNF03:09:05 DNF05:31:36 DNF07:32:45 DNF10:32:52 DNF14:08:25 DNF19:34:17 DNF DNF
TYSZKA Dariusz 321WARSZAWAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
VIK Ole Jørgen 323TOMREFJORD IL / SPORT 1 TOMRAVESTNESOpen MDNF02:24:58 DNF04:12:22 DNF05:52:12 DNF08:22:05 DNF10:48:33 DNF14:29:37 DNF DNF
WAGNER Lenka 324BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOpen KDNF03:00:45 DNF04:57:41 DNF06:46:29 DNF09:16:41 DNF11:42:12 DNF15:18:18 DNF DNF
WERNER Kamil 329DZIKI BIEGWARSZAWAOpen MDNF02:37:56 DNF04:25:26 DNF06:01:11 DNF08:36:27 DNF11:30:25 DNF DNF DNF
BROCHOCKI Paweł 33GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKOpen MDNF02:51:16 DNF05:01:43 DNF07:02:13 DNF10:14:53 DNF13:28:39 DNF DNF DNF
WOJNO Małgorzata 337DROGA DO ULTRAŁÓDŹOpen KDNF03:29:21 DNF06:07:38 DNF08:21:06 DNF11:51:45 DNF15:17:39 DNF20:49:41 DNF DNF
WÓJCIK Jacek 340BYTOMOpen MDNF03:23:04 DNF05:58:08 DNF08:07:30 DNF11:46:03 DNF15:12:07 DNF20:49:49 DNF DNF
WÓŁKIEWICZ Paweł 341OX5PRUSZKÓWOpen MDNF03:26:57 DNF06:04:58 DNF08:17:11 DNF11:45:22 DNF15:08:42 DNF20:43:05 DNF DNF
WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 342CARBON SILESIA SPORTBĘDZINOpen KDNF03:02:12 DNF05:15:42 DNF07:12:06 DNF10:14:06 DNF13:32:57 DNF17:44:49 DNF DNF
ZIELIŃSKI Adam 351DROGA DO ULTRA / EVERRUNŁÓDŹOpen MDNF03:29:24 DNF06:07:42 DNF08:21:10 DNF11:51:53 DNF15:17:34 DNF20:49:44 DNF DNF
ZUGAJ Robert 35342K PRO TEAMRUDA ŚLĄSKAOpen MDNF03:00:29 DNF05:18:16 DNF07:19:45 DNF10:19:51 DNF13:41:08 DNF18:25:49 DNF DNF
ZUGAJ Bartosz 354KATOWICEOpen MDNF03:33:24 DNF06:15:13 DNF08:35:07 DNF12:26:20 DNF16:05:36 DNF DNF DNF
ŻURAWSKI Arkadiusz 356SOŃSKOpen MDNF03:21:11 DNF06:05:35 DNF08:35:18 DNF12:31:48 DNF16:24:27 DNF DNF DNF
BULANDA Damian 41BRYGADA BESKIDÓWCHEŁMIECOpen MDNF02:46:25 DNF04:58:56 DNF07:00:21 DNF10:00:45 DNF DNF DNF DNF
BURY Marek 43KATOWICEOpen MDNF03:16:36 DNF06:00:00 DNF08:22:25 DNF12:09:56 DNF15:51:10 DNF DNF DNF
CHOJNOWSKI Andrzej 45IŁAWAIŁAWAOpen MDNF02:59:47 DNF05:04:14 DNF06:58:54 DNF10:01:19 DNF12:53:59 DNF17:14:15 DNF DNF
NARKOWICZ Aleksandra 5SALOMON NORGEVESTNESOpen KDNF02:24:49 DNF04:15:59 DNF06:01:04 DNF DNF DNF DNF DNF
CZUWAJ Andrzej 54ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECOpen MDNF02:28:18 DNF04:14:58 DNF05:54:19 DNF08:13:56 DNF10:45:22 DNF14:45:14 DNF DNF
DZIURKA Rafal 67SKAVEN DANMARKTARMOpen MDNF03:06:27 DNF05:26:08 DNF07:29:09 DNF10:42:33 DNF14:05:20 DNF18:52:28 DNF DNF
FLIS Marcin 69NOWA DĘBAOpen MDNF03:07:52 DNF05:53:54 DNF08:06:31 DNF11:53:34 DNF16:00:55 DNF21:43:58 DNF DNF
REWERS Dariusz 7ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen MDNF02:18:31 DNF03:51:48 DNF05:22:31 DNF07:31:22 DNF DNF DNF DNF
GAJDA Michał 77UMK SOCHACZEWSOCHACZEWOpen MDNF02:56:54 DNF05:04:12 DNF07:00:04 DNF09:54:57 DNF12:50:55 DNF17:17:45 DNF DNF
GAMROT Filip 80KRAKÓWOpen MDNF02:45:22 DNF04:58:58 DNF07:00:16 DNF10:00:47 DNF12:59:40 DNF DNF DNF
GIENIECZKO Marcin 84XICORR GIENIECZKOKETRZYNOpen MDNF03:28:44 DNF06:17:32 DNF08:35:47 DNF12:43:59 DNF16:25:01 DNF22:13:32 DNF DNF
GOLEC Rafał 85WARSAWOpen MDNF03:02:16 DNF05:27:59 DNF07:37:54 DNF10:48:04 DNF14:09:44 DNF DNF DNF
GOŁEK Robert 87FORZA ŁĘKAWICAŁĘKAWICAOpen MDNF02:30:01 DNF04:32:37 DNF06:21:04 DNF09:05:38 DNF11:50:58 DNF DNF DNF
GROMADZKA Justyna 89KOBIETY WATAHABYTOMOpen KDNF03:21:16 DNF05:54:10 DNF DNF11:43:36 DNF15:41:32 DNF21:49:42 DNF DNF
GRZĄBA Szymon 90MIKOŁÓWOpen MDNF02:46:03 DNF04:51:54 DNF06:56:10 DNF09:43:35 DNF12:24:51 DNF DNF DNF
HAŁAS Marcin 96CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF03:31:47 DNF06:03:26 DNF08:20:47 DNF11:43:40 DNF15:41:04 DNF21:49:44 DNF DNF
RUDZIŃSKI Tomasz 265KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOpen MDNF03:06:55 DNF05:33:07 DNF07:47:01 DNF DNF DNF DNF DNF
SILSKA Sylwia 275ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen KDNF03:16:47 DNF05:38:57 DNF07:52:49 DNF11:13:16 DNF14:32:51 DNF20:57:13 DNF DNF
MAKSELON Maciej 183TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKOpen MDNF03:27:05 DNF05:56:59 DNF08:07:05 DNF11:27:57 DNF14:55:52 DNF20:19:59 DNF DNF
TYLEK Rafał 319KRAKÓWOpen MDNF03:16:11 DNF05:19:46 DNF07:11:24 DNF09:51:21 DNF12:27:11 DNF16:25:17 DNF DNF
BIELECKI Marcin 24SOKUDO OTWOCKOTWOCKOpen MDNF02:43:38 DNF04:32:30 DNF06:15:50 DNF08:53:50 DNF11:22:08 DNF15:22:40 DNF DNF
STASZEWSKI Piotr 291POTASZEOpen MDNF03:07:37 DNF05:33:29 DNF07:50:44 DNF11:11:31 DNF14:50:25 DNF20:57:17 DNF DNF
Znaleziono 312 wynik(ów)