OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2021-09-05 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 100 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 87 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 7.03km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 97 | K.B ATHLETIC RZĘCIN | M18-34 | 1 | 00:43:00 | |||
2 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 96 | POLIPACK TEAM | K35-39 | 00:43:03 | ||||
3 | ROSAK Marcin | 67 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:43:17 | |||
4 | ROMANOWSKI Daniel | 66 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-34 | 2 | 00:44:31 | ||
5 | WILCZEK Krzysztof | 84 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:44:43 | |||
6 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 13 | OLIIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M45-49 | 00:44:47 | |||
7 | CZERSKI Krzysztof | 12 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING / KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M40-44 | 1 | 00:44:48 | ||
8 | MICHALSKI Andrzej | 52 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | ZMIENNICA | M60-64 | 1 | 00:45:32 | ||
9 | ŚWIDEREK Marcin | 76 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-44 | 00:46:44 | |||
10 | KACPRZAK Sławek | 33 | NWPL/LZS JUSTYNÓW | JUSTYNÓW | M45-49 | 1 | 00:46:50 | ||
11 | BIBKO Martin | 8 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 1 | 00:46:55 | ||
12 | SŁUPIANEK Paweł | 72 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 00:46:57 | |||
13 | MAŁKA Marian | 48 | GLIWICE | M60-64 | 00:47:02 | ||||
14 | MAKOWSKI Jan | 46 | RYBNIK | M60-64 | 1 | 00:47:47 | |||
15 | CIMPRICH Petr | 11 | NORDIC WALKING OLOMOUC | OLOMOUC | M35-39 | 00:48:12 | |||
16 | HAŁAS Marcin | 30 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:49:16 | ||||
17 | KOLODZIEJ Joanna | 36 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 2 | 00:49:21 | ||
18 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 24 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:50:29 | |||
19 | KOWALSKI Marek | 41 | STRZEBIŃ | M55-59 | 00:50:42 | ||||
20 | MAŚLANKA Iwona | 51 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 2 | 00:51:25 | ||
21 | KOWACZ Agata | 39 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K35-39 | 00:51:42 | |||
22 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 35 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-34 | 00:51:46 | |||
23 | WINCZEWSKI Piotr | 95 | M55-59 | 1 | 00:51:50 | ||||
24 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 42 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M35-39 | 00:51:51 | |||
25 | RAJEK Magdalena | 64 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:51:56 | |||
26 | SITTEK Agnieszka | 71 | KATOWICE | K40-44 | 1 | 00:52:00 | |||
27 | HRYNDIO Jerzy | 99 | STADION ŚLĄSKI | M65-69 | 00:52:03 | ||||
28 | CZMOCH Marian | 14 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 00:52:14 | |||
29 | WÓJCIK Barbara | 89 | LUKI TEAM POLSKA | CHRZĄSTAWA WIELKA | K60-64 | 00:52:15 | |||
30 | KOWALCZYK Tadeusz | 40 | KRAKÓW | M65-69 | 00:52:18 | ||||
31 | BARTCZAK Mirosław | 6 | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:52:42 | ||||
32 | HOCZEK Aneta | 31 | KIEDY SIĘ ZMĘCZYSZ ? JUTRO ! | KOLANOWICE | K40-44 | 00:52:42 | |||
33 | LOSKA Romuald | 44 | KATOWICE | M65-69 | 00:52:51 | ||||
34 | RUDAWSKI Maciej | 68 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M35-39 | 00:52:54 | |||
35 | TOŁAJ Andrzej | 80 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M60-64 | 00:53:05 | |||
36 | GODAWA Ireneusz | 23 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M55-59 | 00:53:06 | |||
37 | SMAJDOR Leszek | 73 | WISŁA | M60-64 | 1 | 00:53:08 | |||
38 | DRENDA Alicja | 15 | PARK ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-44 | 00:53:13 | |||
39 | MISZTAL Grzegorz | 53 | NORDIC ARMY | SUŁKOWICE | M18-34 | 00:53:18 | |||
40 | JUZOF Iwona | 32 | POGWIZDÓW | K45-49 | 00:53:24 | ||||
41 | WOJTAL Marta | 88 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K35-39 | 00:53:26 | |||
42 | TERESIŃSKA Jolanta | 79 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:53:28 | |||
43 | MARKS Adrian | 50 | LECYMY DURŚ | BYTOM | M50-54 | 00:54:01 | |||
44 | POSTULKA Adam | 62 | RUDA ŚLĄSKA | M50-54 | 1 | 00:54:01 | |||
45 | ADAMUS Marian | 3 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | M70-74 | 00:54:05 | |||
46 | GUTOWSKA Magdalena | 28 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:54:06 | |||
47 | PALUCH Paweł | 57 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:54:24 | |||
48 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 87 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K18-34 | 2 | 00:54:35 | ||
49 | GAŹDZICKA-WÓDKA Ewa | 19 | STUDZIENICE | K35-39 | 00:54:39 | ||||
50 | POSTEK Danuta | 61 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 1 | 00:54:39 | ||
51 | SCHLAGNER Henryk | 70 | TARNOWSKIE GÓRY | M65-69 | 00:54:45 | ||||
52 | KOŚCIEŃ Joanna | 38 | BOBRY WALKING | BYTOM | K50-54 | 00:54:54 | |||
53 | WIŚNIEWSKI Roman | 85 | TWARDORZECZKA | M65-69 | 00:55:02 | ||||
54 | STEFANIAK Emilia | 74 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | K60-64 | 00:55:04 | |||
55 | ŚWITALSKA Beata | 77 | PRZYSTAJŃ | K40-44 | 00:55:08 | ||||
56 | GARBUZ Agnieszka | 18 | BRZESZCZE | K45-49 | 1 | 00:55:09 | |||
57 | GŁOMBIK Krzysztof | 22 | KSIĄŻENICE | M55-59 | 00:55:15 | ||||
58 | RUSINOWICZ Andrzej | 69 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:55:27 | |||
59 | GRUSZKA Michal | 26 | ETHOSENERGY POLAND S.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 1 | 00:55:30 | ||
60 | MACHOLC Piotr | 45 | ŻÓŁWIK | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 00:55:30 | |||
61 | TOMCZYK Edward | 81 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:55:41 | |||
62 | ANYŻ Maria | 4 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70-74 | 00:56:13 | |||
63 | ŚWITALSKI Robert | 78 | PRZYSTAJŃ | M45-49 | 00:56:25 | ||||
64 | GUTOWSKI Paweł | 29 | PAUL TEAM | MALBORK | M45-49 | 00:56:28 | |||
65 | SYMA Sebastian | 75 | MYSZKÓW | M45-49 | 00:56:45 | ||||
66 | PIERNIKARCZYK Adrian | 100 | M45-49 | 1 | 00:56:45 | ||||
67 | CIEMNOŁOŃSKI Genadiusz | 10 | - | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 00:57:09 | |||
68 | PŁONKA Krzysztof | 60 | KUŹNIA RACIBORSKA | M55-59 | 00:57:13 | ||||
69 | ZAWADZKI Zygmunt | 92 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M65-69 | 00:57:31 | |||
70 | CICHOŃ Michał | 9 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M50-54 | 1 | 00:57:42 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
ROMAN Jakub | 65 | GORLICE | M18-34 | 00:57:48 DNF | |||||
72 | PAŤORKOVÁ Sabina | 58 | OSTRAVA | K45-49 | 00:58:10 | ||||
73 | BARCZYK Jolanta | 5 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:58:12 | |||
74 | GRZEBIELUCH Elżbieta | 27 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | K65-69 | 00:58:31 | |||
75 | DRYGALSKA Aleksandra | 16 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K65-69 | 00:58:53 | |||
76 | NOGALSKA Halina | 56 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 00:58:58 | |||
77 | GÓRECKA Iwona | 25 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | 00:59:01 | |||
78 | UCHTO Adrian | 82 | CISIE | M18-34 | 1 | 00:59:25 | |||
79 | GAŹDZICKI Stanisław | 20 | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | 01:00:05 | ||||
80 | ADAMOWICZ Andrzej | 2 | ŁÓDŹ | M75-79 | 01:00:50 | ||||
81 | KROGULEC Alina | 98 | K40-44 | 01:01:05 | |||||
82 | ZIEMBA Elżbieta | 93 | STRZELCE OPOLSKIE | K45-49 | 01:01:07 | ||||
83 | ZAWADZKA Maria | 91 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70-74 | 01:01:10 | |||
DRYNDA Franciszek | 17 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | M70-74 | 01:01:18 DNF | ||||
85 | KANICKA Sylwia | 34 | RUDNIKI | K40-44 | 01:01:19 | ||||
86 | WAWRZYŃCZOK Krzysztof | 83 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | 01:01:54 | |||
87 | ABRAMOWICZ Damian | 1 | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | KALISZ | M50-54 | 01:02:48 | |||
88 | BARTOSIK Sylwia | 7 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K35-39 | 01:10:37 | |||
89 | PLEBAN Hanna | 59 | TARNOWSKIE GÓRY | K35-39 | 1 | 01:12:37 | |||
DNC | GIERCZAK Sara | 21 | BIBICE | K18-34 | 01:14:24 | ||||
ZAJĄC Kacper | 90 | KRAKÓW | M18-34 | DNF |
Znaleziono 91 wynik(ów)