RUN FORREST - GREAT COMEBACK
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2022-04-01
Miejsce : Polska
Dystans : 800 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 360
Wystartowało : 328
Nie ukończyło : 286
Ukończyło : 42
Na trasie : 286
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1800kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SZYSLAK Moe 273REBELLION OF FREE RUNNERSSPRINGFIELDMasters - M1M 1Rebellion Of Free Runners481:53:03149:06:02.020d 01:53:03800,08000000,00011:105,4
2OLEJNICZAK Kamil 20KUTNOSenior 1 - M1M 2505:52:47068:39:20.021d 01:52:47800,08000000,0005:0811,7
3LIZAK Wojciech 350TL ATHLETICSPNIÓWEKMasters - M2M 3Weseli Biegacze530:58:31118:28:04.022d 02:58:31800,08000000,0008:536,8
4LIZAK Wojciech 319TL ATHLETICSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M3M 4Weseli Biegacze602:52:09103:18:04.025d 02:52:09800,08000000,0007:447,7
5KITA Ewelina 115LUBOŃSenior 2 - K1K 1613:18:04279:10:02.025d 12:51:11800,08000000,00020:562,9
6TORBIŃSKI Wiesław 2JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 5Żółwie, wilki i niedźwiedzie674:04:41106:08:04.028d 02:04:41800,08000000,0007:577,5
7FLANDERS Ned 313REBELLION OF FREE RUNNERSSPRINGFIELDMasters - M4M 6Rebellion Of Free Runners695:41:41144:52:05.028d 23:41:41800,08000000,00010:515,5
8SZCZEPANIAK Anna 204CIESZYNWeteran 1 - K1K 2720:41:20125:16:03.030d 00:41:20800,08000000,0009:236,4
9CHOLEWA Jerzy 24POZNAŃWeteran 2 - M2M 7818:16:00202:07:00.034d 02:16:00800,08000000,00015:094,0
10KOŁODZIEJCZYK Roman 256ZAKOPANEWeteran 2 - M3M 8914:25:03118:50:05.038d 00:54:44800,08000000,0008:546,7
11BABISZ Piotr 233JAWORZNOMasters - M5M 91057:35:22181:30:00.044d 00:59:23800,08000000,00013:364,4
12OSTAPCZUK Piotr 307TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 2 - M1M 10Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1081:01:57121:15:04.045d 01:01:57800,08000000,0009:056,6
13OSTAPCZUK Marzena 305TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1081:01:57121:14:05.045d 01:01:57800,08000000,0009:056,6
14OSTAPCZUK Anna 306TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 4Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1081:01:57120:15:05.045d 01:01:57800,08000000,0009:016,7
15CZARNECKA Karolina 207KOŚCIELISKOSenior 2 - K2K 51107:09:40156:44:00.046d 02:45:52800,08000000,00011:455,1
16BUGAJEWSKA Anna 75KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 2 - K1K 61133:11:32129:33:04.047d 05:09:43800,08000000,0009:426,2
17KOWALCZYK Kazimierz 178KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M1M 11Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1142:51:55079:15:40.047d 14:46:53800,08000000,0005:5610,1
18BEDNARZ Jakub 156THE BEZ TEAM POLAND/ BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEMasters - M6M 121157:59:12136:46:05.048d 03:19:38800,08000000,00010:155,8
19SZWED Krzysztof 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M2M 13Żółwie, wilki i niedźwiedzie1177:08:56072:03:56.049d 01:08:56800,08000000,0005:2411,1
20KAMINSKI Kasia 41REBELION OF FREE RUNNERSKREFELDMasters - K2K 7Rebellion Of Free Runners1272:47:44077:52:53.053d 00:47:44800,08000000,0005:5010,3
21GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 168DACHNÓWMasters - M7M 141273:01:53082:18:42.053d 01:01:53800,08000000,0006:109,7
22BEHOUNEK Leszek 66ZAKOPANEWeteran 2 - M4M 15Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1273:25:25098:43:11.053d 01:25:25800,08000000,0007:248,1
23PIECYK Ada 208ŻORYMasters - K3K 81373:10:06116:20:04.057d 04:57:46800,08000000,0008:436,9
24WILK Dariusz 59MARKIWeteran 1 - M3M 161394:44:10115:29:03.058d 02:44:10800,08000000,0008:396,9
25ZĄBCZYŃSKI Dominik 1KU AZS UKWJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 17Żółwie, wilki i niedźwiedzie1416:59:48129:08:02.059d 00:59:48800,08000000,0009:416,2
26ZAŁĘSKA Magdalena 103REBELLION OF FREE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 9Rebellion Of Free Runners1464:58:36125:37:03.061d 00:58:36800,08000000,0009:256,4
27PASŁAWSKA Katarzyna 92KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 10Kobiety na 5+1560:46:52122:30:00.065d 00:46:52800,08000000,0009:116,5
28RYKALSKI Damian 235KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMasters - M8M 181561:00:55075:50:00.065d 01:00:55800,08000000,0005:4110,5
29PIEKAR Adriana 6ŻORYSenior 2 - K3K 111608:29:48111:52:03.067d 00:29:48800,08000000,0008:237,2
30PUDZISZ Ryszard 285MOK MSZANA DOLNALUDŹMIERZWeteran 1 - M5M 191633:10:29073:24:25.068d 01:10:29800,08000000,0005:3010,9
31WINIARSKI Dariusz 46BOGATYNIAWeteran 1 - M6M 201640:47:52163:55:03.068d 08:31:00800,08000000,00012:174,9
32JASTRZĘBSKA Ewa 52-/JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K2K 121680:41:00139:31:02.070d 00:41:00800,08000000,00010:275,7
33KUBIN Ireneusz 226TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M7M 21Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1703:34:23267:29:00.070d 23:33:58800,08000000,00020:033,0
34ŻURAWSKA Jolanta 309SZCZECINWeteran 1 - K3K 131705:39:18104:31:02.071d 01:39:18800,08000000,0007:507,7
35PODKAŃSKI Krzysztof 28INOWROCŁAWWeteran 1 - M8M 221709:27:48108:01:00.071d 05:00:49800,08000000,0008:067,4
36PARZUCHOWSKI Paweł 161KOŚCIELISKOSenior 2 - M1M 231734:23:51159:14:03.072d 06:06:43800,08000000,00011:565,0
37WYPYCH Meg 148WURTHPIASECZNOMasters - K6K 141776:36:02065:51:26.074d 00:36:02800,08000000,0004:5612,1
38MĄKA Rafał 118WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M9M 24Wartkie Zbóje1777:16:48081:54:56.074d 01:16:48800,08000000,0006:089,8
39TEOFILAK Edward 82REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M9M 25Rebellion Of Free Runners1809:42:45367:19:03.075d 07:35:26800,08000000,00027:322,2
40BATOR Zbigniew 85WARSZAWAWeteran 2 - M5M 261889:27:24111:56:05.078d 17:15:03800,08000000,0008:237,1
41SZUL Andrzej 110ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran 2 - M6M 271945:46:00217:52:02.081d 01:46:00800,08000000,00016:203,7
42MILERT Jolanta 108GASZOWICEMasters - K7K 15Nordic walking Lyski4608:58:45127:25:01.0192d 00:58:45800,08000000,0009:336,3
43DUDEK Robert 16KRAKÓWMasters - M10M 28181:51:00.082d 01:53:08760,3760313-39,68714:214,2
44BUDKA Agata Budka 135JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOWeteran 1 - K4K 16212:53:05.081d 17:05:50751,2751238-48,76217:003,5
45DZIEDZIC Józef 196ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M10M 29153:18:04.084d 01:32:08749,8749767-50,23312:164,9
46ZIELIŃSKI Dominik 197ŚREMSenior 2 - M2M 30070:27:56.082d 00:03:40720,8720782-79,2185:5110,2
47KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek 11MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M7M 31Mafia Team Lubliniec092:17:18.085d 17:01:46711,4711430-88,5707:477,7
48KRZYK Małgorzata 13KRAKÓWMasters - K8K 17144:22:04.084d 00:08:34706,3706295-93,70512:154,9
49JASIŃSKI Maksymilian 133JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M8M 32MARO Team Jastrzębie-Żory150:18:04.083d 05:52:58691,9691907-108,09313:024,6
50ZAWIERUCHA Aleksander 72MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M11M 33MARO Team Jastrzębie-Żory155:17:05.082d 19:06:35688,7688674-111,32613:314,4
51KUCHARSKA Katarzyna 86REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K9K 18158:41:05.082d 00:13:24687,9687930-112,07013:504,3
52POLITOWICZ Teresa 83JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K2K 19171:26:01.076d 01:10:00686,4686430-113,57014:594,0
53WTULICH Arkadiusz 212WŁOCŁAWEKMasters - M11M 34089:36:28.080d 01:07:34686,2686240-113,7607:507,7
54ZIĘTARA Agata 244JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 20119:20:01.069d 02:57:54684,5684450-115,55010:275,7
55ZELECHOWSKI Zbigniew 57ZAKOPANEMasters - M12M 35076:24:01.080d 01:11:55649,7649730-150,2707:038,5
56MAZUR Katarzyna 169ZABŁOCIESenior 2 - K4K 21061:45:37.084d 01:25:05646,5646500-153,5005:4310,5
57RAKOWSKI Krzysztof 140WŁOSZCZOWAMasters - M13M 36065:38:35.082d 05:20:23633,6633567-166,4336:129,7
58PACHOWICZ Maciej 132DŁUGA GOŚLINAMasters - M14M 37126:04:03.085d 03:57:07629,5629531-170,46912:005,0
59KOLLEK Anna 223BIEGAMU RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K6K 22Biegamy Razem Władysławowo127:34:05.078d 03:32:47627,8627753-172,24712:114,9
60KUCZERA Beata 173RYBNIKSenior 2 - K5K 23134:09:04.083d 22:08:16625,2625206-174,79412:524,7
61KRAJEWSKA Marta 279FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K6K 24FUCHS OIL TEAM125:20:00.072d 02:00:00625,2625200-174,80012:015,0
62ZAWISŁA Danuta 218JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K10K 25160:14:00.080d 03:22:00622,8622770-177,23015:263,9
63BURY Jarosław 10TURYŚCILUBLINIECSenior 2 - M3M 38070:03:41.084d 13:08:01620,5620523-179,4776:468,9
64WOLNY Ariel 257ŁUKÓW ŚLĄSKIMasters - M15M 39054:07:34.078d 01:25:22607,4607443-192,5575:2011,2
65TRZONEK-NITA Monika 71FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEMasters - K11K 26101:01:04.077d 02:51:56605,6605550-194,45010:006,0
66KOWALIK Anna 9TURYŚCILUBLINIECSenior 2 - K7K 27079:24:58.083d 13:08:10602,2602171-197,8297:547,6
67GRZEBIELUCH Elżbieta 259HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECWeteran 2 - K3K 28118:45:02.076d 01:35:00599,1599060-200,94011:535,0
68OSADNIK Anna 293MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWMasters - K12K 29Mafia Team Lubliniec085:25:25.062d 01:05:44582,1582132-217,8688:486,8
69BRZEZINA Eliza 200JANKOWICESenior 2 - K8K 30B Team106:52:00.073d 00:30:00574,3574300-225,70011:095,4
70MALINOWSKA Małgorzata 301ŚWIDWINWeteran 2 - K4K 31782:32:05.065d 12:00:00568,9568880-231,12082:320,7
71PYTEL Renata 84PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K7K 32111:13:04.078d 15:48:00568,0567952-232,04811:445,1
72PASLAWSKA Irma 30REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENMasters - K13K 33Rebellion Of Free Runners118:43:03.084d 01:03:20564,5564510-235,49012:374,8
73TOL Monika 220MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K9K 34Mafia Team Lubliniec090:48:15.078d 01:25:26561,8561790-238,2109:416,2
74MĄDRY Grzegorz 107TRZEMESZNOWeteran 2 - M9M 40079:09:32.081d 01:21:16560,1560110-239,8908:287,1
75SWOBODA Leszek 181LUBLINIECMasters - M16M 41Mafia Team Lubliniec064:00:05.077d 02:28:47559,0559010-240,9906:528,7
76ŚWIECA Elżbieta 289RYBNIKWeteran 2 - K5K 35124:08:02.072d 02:09:09558,0558000-242,00013:204,5
77MACHARZYŃSKI Piotr 139SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 42072:26:53.073d 01:38:11554,7554670-245,3307:507,7
78OLEŚ-ZDECHLIK Beata 128ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K10K 36066:27:02.072d 00:58:44551,7551730-248,2707:138,3
79PRZYBYLAK Paweł 69LESZNOWeteran 1 - M12M 43101:57:05.085d 00:16:36544,2544200-255,80011:145,3
80MITER Damian 142KLUCZEWSKOSenior 2 - M4M 44056:21:04.084d 00:57:33542,3542250-257,7506:149,6
81SZCZUDLIK Małgorzata 109TRZEMESZNOMasters - K14K 37076:16:42.078d 01:25:24538,5538530-261,4708:297,1
82WYDRA Czywygra 42WARSZAWASenior 2 - M5M 45Rebellion Of Free Runners096:04:18.074d 02:32:59533,2533240-266,76010:485,6
83WILIŃSKI Marek 308ŚWIDWINWeteran 2 - M10M 46373:57:01.064d 11:00:00532,0531960-268,04042:101,4
84HAŁAS Marcin 297CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M6M 47079:39:24.048d 01:53:25530,6530600-269,4009:006,7
85PASIERB Grzegorz 87RZESZÓWMasters - M18M 48Decarun Rzeszów180:22:01.077d 23:07:55516,2516160-283,84020:572,9
86RYBAK Tomasz 123RUDA ŚLĄSKASenior 2 - M7M 49053:02:23.082d 01:06:01512,9512880-287,1206:129,7
87HONISZ Natalia 101MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K11K 38Mafia Team Lubliniec061:54:51.078d 06:21:01508,4508401-291,5997:188,2
88MAZELA Sylwek 209NGB KŁOBUCKKAMYKWeteran 1 - M13M 50051:06:34.079d 01:03:53506,0506045-293,9556:039,9
89TOMCZAK Piotr 88REBELLION OD FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M19M 51Rebellion Of Free Runners079:26:06.079d 01:50:55505,3505250-294,7509:256,4
90ADAMEK Adam 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 52144:47:00.075d 00:32:00503,4503440-296,56017:153,5
91GABZDYL Tomasz 187BRZEZÓWKAMasters - M20M 53086:37:45.081d 00:48:49496,3496251-303,74910:285,7
92IDZIKOWSKI Arkadiusz 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 54066:38:44.083d 01:14:15487,6487603-312,3978:127,3
93KRÓLIKOWSKA Alicja 51SUSZECSenior 2 - K12K 39Żółwie, wilki i niedźwiedzie096:18:00.085d 00:34:40486,1486065-313,93511:535,0
94CZOPEK Grazyna 248BROOKLYNWeteran 1 - K8K 40056:14:01.075d 09:59:54485,5485458-314,5426:578,6
95HEREDA Magda 80KOŚCIERZYNAMasters - K15K 41117:10:00.083d 00:15:13484,2484175-315,82514:314,1
96PAJĄK Małgorzata 23KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K9K 42Kobiety na 5+181:15:05.085d 00:34:25478,9478930-321,07022:422,6
97RATKA-MATEJKO Marcin 19JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M9M 55048:45:30.082d 01:02:52478,2478235-321,7656:079,8
98KOLAT Jadzia 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 43Kobiety na 5+082:09:39.084d 01:21:02476,8476770-323,23010:205,8
99BIALEK Arkadiusz 34DORDRECHTSenior 2 - M10M 56042:56:49.085d 01:11:24475,5475540-324,4605:2511,1
100BIELECKA Magdalena 221MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICESenior 1 - K1K 44Mafia Team Lubliniec047:08:15.085d 01:25:38474,4474420-325,5805:5710,1
101CZURYŃSKA Wiolka 229POKOCHAJ BIEGANIEGDYNIAMasters - K17K 45Rebellion Of Free Runners064:13:45.073d 00:12:56466,7466725-333,2758:157,3
102DEPTA Justyna 198REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K13K 46Rebellion Of Free Runners101:36:05.077d 14:02:21464,1464139-335,86113:084,6
103WOSZCZAK Krystian 112LĘDZINYSenior 2 - M11M 57039:21:44.081d 00:51:18461,9461949-338,0515:0611,7
104MURAWSKI Przemysław 340WARSZAWAWeteran 1 - M15M 58086:59:33.044d 12:43:55459,9459898-340,10211:205,3
105DZIĘGIELEWSKA Anna 4PŁOCKMasters - K18K 47Miętowe Marudy Team091:30:37.076d 03:29:24458,5458480-341,52011:585,0
106HALUCH Małgorzata 300FUCHS OIL TEAMKRAKÓWMasters - K19K 48FUCHS OIL TEAM085:11:51.065d 02:26:48452,2452244-347,75611:185,3
107WLOSZCZYNSKA Marta 44MONACHIUMWeteran 1 - K10K 49Rebellion Of Free Runners074:48:23.080d 00:57:20451,5451510-348,4909:566,0
108PEŁCZYŃSKI Tomasz 61BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M21M 59069:18:52.085d 12:20:11447,5447475-352,5259:176,5
109PRYMULA Stanisław 343KROŚCIENKO N.DMasters - M22M 60051:20:25.039d 04:54:50444,3444330-355,6706:558,7
110PAŁUBSKI Daniel 63MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M16M 61Mafia Team Lubliniec043:57:39.076d 03:39:10435,3435320-364,6806:039,9
111KLIMCZAK Marek 195OŚWIĘCIMMasters - M23M 62Rebellion Of Free Runners061:30:23.062d 02:03:32424,3424265-375,7358:416,9
112MATUSZCZAK Kinga 253JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 50099:10:46.073d 00:33:57421,2421215-378,78514:074,2
113WINIARSKI Adam 180CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M17M 63052:44:31.082d 01:49:02417,1417095-382,9057:357,9
114KARPIEL Kacper 171UKS REGLEKOŚCIELISKOJunior 2 - M2M 64044:03:01.078d 00:55:31416,7416718-383,2826:209,5
115BALCEROWSKI Rafał 287RBALCER76WARSZAWAMasters - M24M 65RBalcer76039:13:05.063d 00:36:15415,7415670-384,3305:3910,6
116KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K21K 51058:18:41.056d 01:22:09413,2413200-386,8008:287,1
117KUŹNIAR Dorota 320TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K11K 52091:16:40.059d 20:25:56409,4409360-390,64013:224,5
118BRZEZINA Teresa 201JANKOWICEWeteran 1 - K12K 53B Team077:09:04.072d 00:32:32408,8408846-391,15411:195,3
119BAŁA Justyna 48KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 54Kobiety na 5+090:28:55.081d 14:53:07408,8408835-391,16513:164,5
120SZWED II Krzysztof 357ŻÓŁWIE, WILKI I NIEDŹWIEDZIELUBLINIECWeteran 1 - M18M 66Żółwie, wilki i niedźwiedzie039:41:30.023d 00:53:10408,7408729-391,2715:4910,3
121ZIOBRO Kamila 238REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECSenior 2 - K14K 55Rebellion Of Free Runners073:03:59.063d 00:55:34405,5405549-394,45110:485,6
122SUŁEK Wojciech 167T.G. SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M25M 67Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane040:17:26.080d 02:15:26403,1403086-396,9145:5910,0
123PRAUZNER-BECHCICKA Maria 127LUBLINIECSenior 2 - K15K 56135:28:02.065d 01:31:18400,3400320-399,68020:183,0
124TYMAN Anna 106JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 57133:07:01.085d 00:57:06398,7398690-401,31020:013,0
125ZAJĄCZKOWSKA Emilia 325SOCJAL CORPO GROUPJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K16K 58096:50:00.047d 04:12:00393,8393810-406,19014:454,1
126BARNOWSKI Przemysław 177ZABIEGAM O CZYSTĄ POLSKĘCHOCHOŁÓWMasters - M26M 68046:18:26.084d 02:23:15393,7393658-406,3427:038,5
127KOZŁOWSKI Dawid 150IŁAWASenior 2 - M12M 69031:31:15.082d 00:57:24393,7393650-406,3504:4812,5
128KLONOWSKA Ewelina 104MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWMasters - K23K 59064:24:00.070d 00:13:00393,6393630-406,3709:486,1
129CHROBOT Agnieszka 299PŁOCKMasters - K24K 60Miętowe Marudy Team070:57:32.065d 00:36:46393,1393071-406,92910:495,5
130CHEŁMIŃSKA Katarzyna 129AUGUSTÓWSenior 1 - K2K 61048:37:05.082d 09:02:00391,2391170-408,8307:278,0
131SOLECKI Marek 324WSCHOWAWeteran 1 - M19M 70036:20:16.049d 06:13:32386,8386750-413,2505:3810,6
132BAJCAR Beata 185KOBIETY NA 5+CHYBIEWeteran 1 - K13K 62Kobiety na 5+051:58:02.082d 02:10:29385,4385417-414,5838:057,4
133WOLAK Krystyna 214KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K7K 63Kobiety na 5+107:15:02.085d 01:06:20380,7380680-419,32016:543,5
134PELAN Katarzyna 237RUDYSenior 2 - K17K 64055:50:58.075d 00:28:09378,9378920-421,0808:506,8
135ROJCZYK Krzysztof 230RYBNIKMasters - M27M 71035:06:31.072d 01:15:00378,4378361-421,6395:3410,8
136SABANOWSKA Aneta 231POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCEMasters - K25K 65042:02:58.075d 10:03:27375,9375946-424,0546:428,9
137GOSTOMSKA Małgorzata 54REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K26K 66Rebellion Of Free Runners074:52:51.080d 00:17:38374,4374445-425,55511:595,0
138SKOP Zofia 330BYTOMWeteran 1 - K14K 67043:28:42.051d 01:13:02374,3374326-425,6746:588,6
139ŚCISŁOWSKA Agnieszka 117PUNKT TATRYZAKOPANEWeteran 1 - K15K 68250:26:05.074d 21:03:15374,3374310-425,69040:081,5
140ZAJAC Przemyslaw 147ASHTON - UNDER - LYNEMasters - M28M 72033:43:52.080d 00:54:55374,0374000-426,0005:2411,1
141KARPIEL Grzegorz 170KOŚCIELISKOMasters - M29M 73039:06:40.083d 00:33:52374,0373956-426,0446:169,6
142MYRCIK Dariusz 271MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M20M 74Mafia Team Lubliniec058:13:12.075d 00:19:34372,6372643-427,3579:226,4
143CHACHUŁA Piotr 213KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMasters - M30M 75044:20:04.075d 01:55:43369,4369380-430,6207:128,3
144KIERYS Renata 95CICHESenior 2 - K18K 69062:02:27.083d 00:47:00364,7364700-435,30010:125,9
145HANDY Samanta 134POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K19K 70036:03:12.081d 00:45:56363,1363065-436,9355:5710,1
146KACPRZYCKI Artur 137MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 76Mafia Team Lubliniec036:38:19.074d 03:57:58361,7361730-438,2706:049,9
147PATERAK Robert 323WKB META LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M13M 77WKB Meta Lubliniec044:34:05.048d 00:36:11355,6355561-444,4397:318,0
148STAŚKIEWICZ Beata 143SOCJAL CORPO GROUPJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 71090:45:00.064d 01:37:00353,8353830-446,17015:233,9
149WOJDAT Kasia 277HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - K28K 72068:45:02.066d 01:13:14353,0353037-446,96311:415,1
150GORZELAK Joanna 314KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K29K 73Kobiety na 5+055:29:18.058d 05:07:05350,2350241-449,7599:306,3
151RZENNO Agnieszka 245BYTOMSenior 2 - K20K 74052:40:35.077d 01:03:02349,3349250-450,7509:026,6
152MASTER OF SHADOW Demonic 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M21M 78Żółwie, wilki i niedźwiedzie056:09:07.024d 02:15:31348,6348630-451,3709:396,2
153PATALAS Angelika 225WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K21K 75058:37:45.076d 15:44:48348,1348115-451,88510:065,9
154PTASZYŃSKI Krzysztof 56PŁOCKWeteran 2 - M11M 79041:32:32.077d 01:12:57348,0347980-452,0207:098,4
155BAKALARSKA Mariola 262WARSZAWAWeteran 1 - K16K 76037:15:52.067d 01:24:57343,5343540-456,4606:309,2
156IDZIKOWSKA Urszula 67JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K3K 77070:47:36.082d 00:18:42342,3342272-457,72812:244,8
157DOLAŚ Danuta 50REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K30K 78Rebellion Of Free Runners039:55:21.077d 05:32:10340,4340434-459,5667:028,5
158CEBULSKA Magdalena 35REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K22K 79Rebellion Of Free Runners042:18:36.079d 08:43:46338,1338072-461,9287:308,0
159WOJCIECHOWSKI Michał 15ŁÓDŹSenior 2 - M14M 80Inhibace044:25:18.080d 03:58:45337,5337534-462,4667:537,6
160KUDZIA Anna 326KATOWICEMasters - K31K 80035:44:40.054d 00:01:51333,8333816-466,1846:259,3
161GNAŚ Anna 337ALPINJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 81Żółwie, wilki i niedźwiedzie052:11:25.064d 01:17:57331,1331114-468,8869:276,3
162SŁOWIK Marta 194REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDMasters - K32K 82Rebellion Of Free Runners059:35:05.077d 00:38:13329,8329830-470,17010:505,5
163PRIMA Judyta 126ŁÓDŹWeteran 1 - K17K 83064:27:57.085d 00:46:21329,0329000-471,00011:455,1
164ZDROJEWICZ Agnieszka 282TYCHYMasters - K33K 84032:56:10.070d 01:05:27326,2326210-473,7906:039,9
165OBOLEWICZ Karol 21WARSZAWASenior 2 - M15M 81047:44:41.085d 00:09:47324,2324180-475,8208:506,8
166SZCZEPAŃSKI Sebastian 90KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M32M 82067:09:33.078d 05:56:52319,8319843-480,15712:354,8
167OLCZYK Wioletta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K18K 85Kobiety na 5+080:32:14.086d 02:31:06314,7314690-485,31015:213,9
168CZERWIŃSKI Janusz 64WIELISZEW HERON TEAMZEGRZEWeteran 2 - M12M 83035:09:41.080d 03:02:01312,1312119-487,8816:458,9
169ZAWIERUCHA Tomasz 146LUBLINIECMasters - M33M 84026:33:37.062d 00:23:01304,2304207-495,7935:1411,5
170SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian 240REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M22M 85Rebellion Of Free Runners028:42:47.073d 00:28:02299,1299095-500,9055:4510,4
171RYBAK Remigiusz 166RUDA ŚLĄSKASenior 2 - M16M 86035:48:17.073d 23:53:04295,2295166-504,8347:168,2
172DUPLA Konrad 130MAFIA TEAM LUBLINIECWROCŁAWMasters - M34M 87Mafia Team Lubliniec026:30:03.057d 01:06:40295,1295104-504,8965:2311,1
173IDZIKOWSKA Elżbieta 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 86051:44:52.084d 00:56:47293,3293344-506,65610:355,7
174JACKOWSKI Tomasz 175SUPERPIECHURZYBIELSKO-BIAŁAMasters - M35M 88069:51:54.084d 02:11:55291,5291535-508,46514:224,2
175KRAUZOWICZ Ignacy 234ZAKOPANESenior 2 - M17M 89030:16:35.075d 00:58:35290,9290882-509,1186:149,6
176POPCZYK Grzegorz 303REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M36M 90Rebellion Of Free Runners038:53:19.024d 00:37:42290,8290750-509,2508:017,5
177JAROSINSKI Jacek 45CIESZYNWeteran 1 - M23M 91032:26:05.082d 05:21:25289,7289688-510,3126:438,9
178BEHOUNEK Małgorzata 182TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - K8K 87Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane044:02:29.071d 11:31:42287,0286994-513,0069:126,5
179KOŻUCH Katarzyna 172BIELSKO-BIAŁAMasters - K35K 88113:18:00.071d 01:06:44283,7283671-516,32923:572,5
180BORDZIO Wojciech 102SUWAŁKISenior 2 - M18M 92026:13:05.067d 00:36:26283,6283570-516,4305:3210,8
181ZAWISŁA Halina 49JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 89144:30:00.084d 03:40:00281,4281350-518,65030:481,9
182LEWANDOWSKI Maciej 58LUBINWeteran 2 - M13M 93044:01:29.066d 00:36:35276,4276390-523,6109:336,3
183BEŚKA Rafał 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 94028:21:51.050d 01:10:17274,8274808-525,1926:119,7
184LEWIŃSKA Dominika 222TEAM SARENKIWŁADYSŁAWOWOMasters - K36K 90048:18:25.067d 04:02:54274,0274016-525,98410:345,7
185STOPKA Wiesław 111WARTKIE ZBÓJEZAKOPANESenior 2 - M19M 95Wartkie Zbóje036:13:37.076d 21:11:04273,8273756-526,2447:567,6
186BABINICZ Andrzej 3MIĘTOWE MARUDY TEAMPŁOCKMasters - M38M 96Miętowe Marudy Team064:33:33.047d 05:33:39269,7269650-530,35014:214,2
187GAWIN Artur 210TKKF PEDAGOG LUBLINIECLUBLINIECMasters - M39M 97Mafia Team Lubliniec055:09:41.066d 21:01:10267,9267926-532,07412:214,9
188RAJWA Jan 155BZIEGACZEPOŁOMIASenior 2 - M20M 98Bziegacze021:38:17.080d 00:29:51266,6266640-533,3604:5212,3
189BAJOR Rafał 22REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M40M 99Rebellion Of Free Runners039:52:05.079d 00:27:45266,2266205-533,7958:596,7
190MARSZALKOWSKI Mirosław 272REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M41M 100Rebellion Of Free Runners028:53:34.035d 23:43:56265,2265191-534,8096:329,2
191DARIUSZ Walkowski 322AUGUSTEMRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M24M 101027:20:07.043d 02:43:38256,7256692-543,3086:239,4
192KOCELA Marek 77MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M42M 102Mafia Team Lubliniec052:35:38.068d 14:58:52256,2256239-543,76112:184,9
193BADACH Agnieszka 8KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K19K 91Kobiety na 5+039:25:41.083d 02:22:26252,5252540-547,4609:226,4
194KLIMIUK Blanka 205NORDIC ARMYMASZYCEWeteran 1 - K20K 92050:24:17.077d 00:35:55250,9250889-549,11112:035,0
195SZCZUCHNIAK Adriana 62JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 93039:55:04.082d 09:04:38248,3248286-551,7149:386,2
196RANT Paweł 98WARSZAWASenior 2 - M21M 103075:06:19.074d 23:07:40247,0246987-553,01318:143,3
197WLAZŁY Damian 12LUBLINIECMasters - M43M 104Biegiem przez życie027:01:41.076d 21:36:45246,8246809-553,1916:349,1
198ORLON Barbara 275BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 1 - K21K 94027:04:12.073d 01:08:05246,3246270-553,7306:359,1
199STANULA Kinga 144PAWŁOWICEWeteran 1 - K22K 95027:20:34.081d 00:51:27245,4245430-554,5706:419,0
200GRUCHALSKI Krzysztof 113LUBLINIECMasters - M44M 105039:40:58.065d 00:27:37244,1244053-555,9479:456,2
201HALACZEK Michał 158HANDICAP ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M45M 106024:34:23.083d 02:57:00242,6242600-557,4006:049,9
202MAROŃ Dariusz 145LUBLINIECSenior 2 - M22M 107022:28:39.078d 01:19:12238,1238077-561,9235:3910,6
203LIZAK Grzegorz 216JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M23M 108Weseli Biegacze036:46:56.024d 04:03:26237,5237526-562,4749:176,5
204STOKOWIEC Aleksander 251ŻORYMasters - M46M 109021:32:50.064d 01:01:19235,2235165-564,8355:2910,9
205CIEŚLIK Katarzyna 247NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K38K 96059:51:02.065d 01:47:21232,2232210-567,79015:273,9
206ŻUKOWIEC Wioletta 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 97050:38:46.052d 01:27:48230,7230719-569,28113:104,6
207OLECH Bogusław 74NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeteran 2 - M14M 110121:03:04.085d 01:33:08230,6230550-569,45031:301,9
208WILK Tomasz 193LUBLINIECMasters - M47M 111022:49:06.083d 01:00:00230,3230320-569,6805:5610,1
209GAJ Monika 160KIETRZMasters - K40K 98034:19:04.072d 00:44:11229,9229929-570,0718:576,7
210HŁĄD Izabella 78USTROŃWeteran 1 - K23K 99044:28:30.059d 01:41:00229,7229680-570,32011:375,2
211GŁÓWCZYK Izabella 183KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 100Kobiety na 5+046:37:14.083d 01:46:45228,9228870-571,13012:134,9
212ZIELIŃSKA Aleksandra 99LUBLINIECSenior 2 - K24K 101061:27:14.063d 02:51:52228,8228750-571,25016:073,7
213TRZEBUNIA Alicja 89TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K42K 102Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane063:28:32.063d 00:45:21225,7225650-574,35016:523,6
214RÓŻAK Tomasz 224LEDWO ZIPIĘKOŚCIELISKOMasters - M48M 112028:02:33.059d 03:04:59225,3225286-574,7147:288,0
215SMAGACZ Zyta 215KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K10K 103Kobiety na 5+071:00:00.078d 05:57:00224,9224870-575,13018:563,2
216ZIENTAL Grzegorz 31REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M25M 113Rebellion Of Free Runners026:36:38.084d 19:35:40221,0221025-578,9757:138,3
217MILLER Agnieszka 47MEERBUSCHMasters - K43K 104Rebellion Of Free Runners043:18:00.058d 01:00:00220,0219990-580,01011:485,1
218PRZYBYŁA Magdalena 316RYDUŁTOWYSenior 2 - K25K 105029:17:07.044d 01:27:42219,0218953-581,0478:017,5
219GRUCHALSKA Dorota 116LUBLINIECMasters - K44K 106039:49:49.063d 00:37:52215,8215822-584,17811:045,4
220SYPNIEWSKI Sławomir 260CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M49M 114021:49:29.060d 00:56:40213,4213390-586,6106:089,8
221BARTELA Leszek 344RADŁÓWWeteran 2 - M15M 115108:13:00.0210d 02:18:35210,1210120-589,88030:541,9
222KORZONEK Karol 283FUCHS OIL TEAMGORZYCESenior 2 - M24M 116FUCHS OIL TEAM020:31:29.058d 06:04:10203,1203064-596,9366:039,9
223SALA Anna 339WARSZAWASenior 2 - K26K 107018:02:50.036d 01:09:07202,4202400-597,6005:2011,2
224KLUCZNIOK Katarzyna 278RUDYSenior 2 - K27K 108025:39:09.075d 00:56:00201,5201460-598,5407:387,9
225KUŚNIERZ Ewelina Dąbrowska 97MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K45K 109021:51:42.084d 00:44:16199,3199250-600,7506:349,1
226PIÓRKOWSKI Jan 157TARNÓWSenior 2 - M25M 117023:55:11.072d 00:40:40197,5197546-602,4547:158,3
227BARCIOK Beata 114SKRZYSZÓWSenior 2 - K28K 110063:54:00.042d 01:32:00195,7195730-604,27019:353,1
228JOPPEN Monika 317BRÜGGENSenior 2 - K29K 111Rebellion Of Free Runners023:37:42.052d 16:57:58189,7189668-610,3327:288,0
229PLINTA Dariusz 206OCHABY MAŁEMasters - M50M 118035:06:02.071d 07:04:17187,1187091-612,90911:155,3
230KNAPCZYK Małgorzata 190TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K46K 112Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane038:41:02.080d 01:29:59187,0186970-613,03012:244,8
231GORZELAK Zbigniew 315LAZY PANDASJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M51M 119027:43:43.044d 01:11:33185,4185400-614,6008:586,7
232MIS Lukasz 122DORDRECHTSenior 2 - M26M 120019:33:25.076d 01:36:27185,2185180-614,8206:209,5
233SZCZUCHNIAK Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M52M 121031:49:29.085d 15:03:17184,3184259-615,74110:215,8
234ZDUNEK Iga 334ŻORYJunior 1 - K2K 113102:34:00.047d 00:40:00182,0182000-618,00033:481,8
235WALCZAK Emilia 121JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K30K 114055:09:00.079d 00:51:00182,0182000-618,00018:103,3
236LISIAK Izabela 265MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K24K 115031:08:13.066d 00:46:00180,0180030-619,97010:225,8
237JAWORSKI Kamil 232FUCHS OIL TEAMGLIWICESenior 2 - M27M 122FUCHS OIL TEAM024:42:56.078d 00:29:58179,5179484-620,5168:157,3
238ZDUNEK Adam 336ŻORYMasters - M53M 123031:36:27.033d 02:32:41178,4178390-621,61010:375,6
239WOLNY Martyna 258ŁUKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K31K 116030:07:14.072d 00:52:25178,1178106-621,89410:085,9
240TRZMIELEWSKI Krystian 141LEGNICASenior 2 - M28M 124017:17:41.079d 00:41:22177,7177650-622,3505:5010,3
241BAŁAZY Krzysztof 39RACIBÓRZMasters - M54M 125024:16:41.078d 00:26:38177,5177490-622,5108:127,3
242GÓRSKA-STUCKA Anna 239BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K32K 117Biegamy Razem Władysławowo030:12:42.051d 00:37:00175,9175900-624,10010:185,8
243JAGODA Adam 246FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M26M 126FUCHS OIL TEAM033:47:41.042d 02:19:00164,1164130-635,87012:214,9
244ROMANOWICZ Piotr 353PRUSIMMasters - M55M 127012:33:45.022d 00:53:45163,8163835-636,1654:3613,0
245SITKO Dagmara 81JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K33K 118019:10:12.083d 14:18:33161,6161563-638,4377:078,4
246SĘTKOWSKI Przemysław 360ROSSMANNSULEJÓWSenior 2 - M29M 128Rossmann029:58:02.08d 00:48:59161,0161034-638,96611:095,4
247ANDROSZ Joanna 38RYBNIKMasters - K47K 119025:59:42.055d 00:52:45160,8160816-639,1849:416,2
248TARŁOWSKA Sabina 266ZABRZESenior 2 - K34K 120036:27:12.056d 01:30:03159,7159662-640,33813:414,4
249ZALEWSKA Barbara 347KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K48K 121Kobiety na 5+031:27:25.033d 02:14:51157,1157100-642,90012:005,0
250ŁASTÓWKA Marzena 164KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 122Kobiety na 5+027:34:35.077d 01:29:03153,6153610-646,39010:465,6
251RYK Łukasz 276TACY MYMIKOŁÓWMasters - M56M 129015:56:42.067d 01:04:25151,4151359-648,6416:199,5
252SPYRA Kasia 270SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - K35K 123Spyrowka017:09:55.064d 00:33:51148,2148200-651,8006:568,6
253WIECZOREK Marika 26MAKOWCZYCESenior 1 - K4K 124038:43:04.077d 03:08:24146,7146668-653,33215:503,8
254MP Ziutka 93KU AZS UKWBYDGOSZCZSenior 1 - K5K 125B4 TEAM029:53:13.085d 00:09:44145,4145417-654,58312:194,9
255KAŁUS Joanna 152RYBNIKMasters - K50K 126016:04:23.078d 02:59:24144,1144102-655,8986:419,0
256HUBA Agnieszka 29KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K36K 127Kobiety na 5+037:45:42.029d 01:11:48140,9140940-659,06016:043,7
257MARCINKOWSKA Renata 263FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K11K 128027:51:48.073d 01:56:10140,1140110-659,89011:555,0
258ŁUKAWSKI Tomek 55BYDGOSZCZSenior 2 - M30M 130B4 TEAM018:51:57.026d 16:11:27138,5138516-661,4848:107,3
259PIERZCHAŁA Anna 211REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K51K 129Rebellion Of Free Runners022:17:06.018d 19:57:24137,1137062-662,9389:456,2
260GRZYMKIEWICZ Beata 138JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K52K 130032:27:05.082d 01:48:01135,7135740-664,26014:204,2
261GĄSIENICA-ROJ Anna 188ZAKOPANEMasters - K53K 131Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane034:51:09.047d 18:12:43134,6134599-665,40115:323,9
262GAJEWSKI Jaroslaw 294FUCHS OIL TEAMTYCHYWeteran 1 - M27M 131FUCHS OIL TEAM014:40:42.055d 16:10:20134,4134388-665,6126:339,2
263HŁADKI Tadeusz 250FUCHS OIL TEAMGLIWICEMasters - M57M 132FUCHS OIL TEAM017:46:23.058d 22:35:50133,0132956-667,0448:017,5
264ANDREJCZUK Wiatek 345KLEOSINWeteran 2 - M16M 133021:49:11.023d 00:37:17131,2131190-668,8109:586,0
265CIEMIĘGA Agnieszka 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K54K 132019:53:12.084d 00:48:23130,8130750-669,2509:076,6
266ORESZKE Jan 254KARWIASenior 2 - M31M 134Biegamy Razem Władysławowo030:52:17.060d 20:32:05129,3129257-670,74314:194,2
267KŁECZEK Grzegorz 355OLKUSZMasters - M58M 135023:34:48.015d 05:26:24128,0127964-672,03611:035,4
268ŻARSKA Katarzyna 73JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K55K 133Kobiety na 5+022:29:25.074d 01:24:47126,4126380-673,62010:405,6
269BIERNAT Jolanta 184BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K25K 134042:50:00.070d 01:22:00121,4121400-678,60021:102,8
270BUBKA Barbara 341SOSNOWIECWeteran 1 - K26K 135024:22:15.042d 00:35:47120,6120550-679,45012:074,9
271KURKOWIAK Agnieszka 91POZNAŃMasters - K56K 136024:56:14.054d 02:30:34119,8119800-680,20012:294,8
272JACKOWSKA Maja 176SUPERPIECHURZYBIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K3K 137029:41:17.077d 01:52:40119,8119780-680,22014:524,0
273WOJTECKA Agata 159ZAKOPANEWeteran 1 - K27K 138025:02:44.022d 00:53:55117,6117580-682,42012:464,7
274SKOCZEK Agnieszka 149CIESZYNMasters - K57K 139025:27:29.030d 23:50:07114,0113993-686,00713:234,5
275KOŁODZIEJ Anna 94MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K58K 140025:38:44.078d 01:17:29112,6112620-687,38013:394,4
276KROK Krzysztof 348MUSZYNAWeteran 1 - M28M 136018:38:44.018d 00:28:09109,7109676-690,32410:125,9
277GĄSIENICA-ROJ Marcelina 243SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K1K 141SNPTT Zakopane020:36:37.040d 00:33:37108,6108610-691,39011:235,3
278ZACZYŃSKA-POZNIAK Jarosława 296DOBRZEŃ WIELKIMasters - K59K 142019:28:30.045d 01:24:41107,0107016-692,98410:555,5
279BRZEZINA Michalina 203JANKOWICESenior 2 - K37K 143B Team025:01:35.068d 00:23:02105,8105762-694,23814:114,2
280NIEZGODA Anna 274LUBLIN BIEGALUBLINSenior 2 - K38K 144023:32:58.065d 03:28:26104,1104065-695,93513:344,4
281HETMAN Mariusz 189JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M17M 137Żółwie, wilki i niedźwiedzie011:44:45.083d 00:54:45103,7103710-696,2906:478,8
282CZAJKA Mariusz 335STUDZIONKAMasters - M59M 138038:04:25.036d 03:26:51102,7102671-697,32922:142,7
283SZTWIERTNIA Inga 79USTROŃSenior 1 - K6K 145021:31:15.061d 01:22:56101,6101551-698,44912:424,7
284BIERNAT Agnieszka 333JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 146026:23:27.043d 00:31:59101,4101420-698,58015:363,8
285ZASADZIŃSKA Angelika 236FUCHS OIL TEAMZABRZESenior 2 - K39K 147FUCHS OIL TEAM035:33:59.066d 00:37:44100,1100120-699,88021:182,8
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
286KRÓLIK Arkadiusz 105MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M60M 139MARO Team Jastrzębie-Żory028:06:58.052d 20:52:1398,198089-701,91117:113,5
287KNAPCZYK Krzysztof 192TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M61M 140Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane034:37:53.051d 01:23:5197,097010-702,99021:252,8
288DALBIAK Karolina 96WARSZAWASenior 2 - K40K 148030:52:41.081d 09:00:0892,492414-707,58620:023,0
289BAK Barbara 53JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K61K 149012:38:14.057d 00:10:1487,287150-712,8508:426,9
290FAMUŁA Marek 32LUBLINIECMasters - M62M 141016:33:08.011d 21:30:2985,585541-714,45911:365,2
291FRĄTCZAK Marzena 154WAŁCZMasters - K62K 150008:42:04.035d 16:50:0583,883774-716,2266:139,6
292KUPCZYK Radosław 327TAM & TUNOWY TARGWeteran 1 - M29M 142Tam & Tu021:21:19.034d 04:54:4983,383310-716,69015:223,9
293BAJOR Aneta 36REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - K63K 151Rebellion Of Free Runners017:35:32.062d 00:32:1277,377343-722,65713:384,4
294SKRZYŃSKI Janusz 338RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMYRAZEMRYBNIKMasters - M63M 143010:05:48.044d 04:05:4375,175142-724,8588:037,4
295MISIASZEK-WYLANDOWSKA Agnieszka 331KRAKÓWMasters - K64K 152Krakowski wyland116:00:00.026d 00:53:3174,074020-725,98094:010,6
296KONKEL Edyta 228BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K65K 153Biegamy Razem Władysławowo007:39:57.067d 00:22:2373,773680-726,3206:149,6
297WARSKA-KUBIAK Monika 33REBELLION OD FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K66K 154Rebellion Of Free Runners016:13:28.017d 02:41:2771,471370-728,63013:384,4
298GRABIAŃSKA Katarzyna 43VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K41K 155014:07:20.046d 00:35:0168,768676-731,32412:204,9
299FILL Roksana 165JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 156005:12:37.023d 00:33:5764,164130-735,8704:5212,3
300KUPCZYK Małgorzata 328TAM & TUNOWY TARGWeteran 1 - K28K 157Tam & Tu016:44:28.027d 04:54:4962,162130-737,87016:103,7
301BURNS Montgomery 349REBELLION OF FREE RUNNERSSPRINGFIELDMasters - M64M 144Rebellion Of Free Runners010:09:02.00d 08:55:0059,459400-740,60010:155,9
302NOWAK Piotr 346AUGUSTEAMŁAZISKA GÓRNEWeteran 1 - M30M 145006:22:36.024d 01:24:4359,259150-740,8506:289,3
303KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M31M 146008:09:09.09d 01:10:0559,059000-741,0008:177,2
304JUTKA Kasia 131TYCHYMasters - K68K 158008:12:12.052d 00:38:0556,856750-743,2508:406,9
305SZOPA Leszek 281PODOLSZEWeteran 2 - M18M 147014:40:02.057d 00:30:0256,756733-743,26715:303,9
306KOLLEK Lidia 304BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K42K 159Biegamy Razem Władysławowo010:58:56.035d 05:26:4555,955940-744,06011:465,1
307PIETRZAK Marcin 311M.P. PIETRZAKBEUNINGEN GLDMasters - M65M 148Rebellion Of Free Runners008:44:12.030d 01:17:4252,952870-747,1309:546,1
308ZDUNEK Dorota 352ŻORYMasters - K69K 160014:39:51.02d 04:46:1348,148110-751,89018:173,3
309MOLIK Katarzyna 174KATOWICESenior 2 - K43K 161006:01:58.023d 00:40:0745,645618-754,3827:567,6
310TRZCIŃSKA Joanna 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K44K 162Kobiety na 5+013:07:03.08d 01:23:1042,742650-757,35018:273,3
311PIOTROWSKI Sebastian 242MAN UTDRYBNIKMasters - M66M 149004:00:17.049d 23:12:4141,641597-758,4035:4610,4
312KUPFER Aleksandra 268FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K70K 163FUCHS OIL TEAM006:30:25.024d 20:22:2533,433446-766,55411:405,1
313TRZCIŃSKA Paulina 312POZNAŃSenior 2 - K45K 164010:49:31.036d 00:44:0330,730740-769,26021:072,8
314BIELA Piotr 342RYBNIKWeteran 2 - M19M 150007:41:35.06d 01:59:0728,328320-771,68016:173,7
315GAWRON Dorota 302REBELLION OFF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K46K 165Rebellion Of Free Runners004:27:33.09d 00:24:0727,127090-772,9109:526,1
316JAREMKO Władysław 124OLESZYCEMasters - M67M 151001:53:26.00d 01:29:0325,125120-774,8804:3013,3
317KUBIN Liwia 280TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K2K 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane003:27:24.012d 15:29:2324,724748-775,2528:227,2
318MARCINIAK Barbara 354RADOMNO BIEGAPUSTKISenior 2 - K47K 167007:13:00.01d 04:55:0024,024000-776,00018:023,3
319REKOWSKI Radosław 65KOŚCIERZYNASenior 2 - M32M 152002:35:02.043d 09:47:4722,322318-777,6826:568,6
320OSZCZĘDA Krzysztof 264ŻORYWeteran 1 - M32M 153002:00:05.00d 02:00:0520,220246-779,7545:5510,1
321SAWONIEWSKA Joanna 125ŁÓDŹSenior 2 - K48K 168003:40:29.00d 03:40:2916,116073-783,92713:434,4
322BYRSKI Dariusz 359KOZYMasters - M68M 154002:49:26.015d 00:13:1010,210230-789,77016:333,6
323MARKER Arthur 5TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWSenior 2 - M33M 155Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane001:32:03.01d 00:33:519,79727-790,2739:276,3
324STOPYRA Renata 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K29K 169002:44:55.04d 00:23:418,68590-791,41019:113,1
325BĄKOWSKA Anna 202JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 170001:25:11.00d 01:25:118,18130-791,87010:285,7
326SYPNIEWSKI Karol 261CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M1M 156000:50:31.00d 00:50:315,95920-794,0808:317,0
327SOBIESKI Marek 151TYCHYMasters - M69M 157001:08:47.00d 01:08:475,95862-794,13811:445,1
328MICEK Sabina 186JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K71K 171000:25:18.00d 00:25:181,71677-798,32315:054,0
Znaleziono 328 wynik(ów)