RUN FORREST - GREAT COMEBACK
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2022-04-01
Miejsce : Polska
Dystans : 800 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 345
Wystartowało : 300
Nie ukończyło : 292
Ukończyło : 8
Na trasie : 292
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1800kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SZYSLAK Moe 273REBELLION OF FREE RUNNERSSPRINGFIELDMasters - M1M 1Rebellion Of Free Runners481:53:03149:06:02.020d 01:53:03800,08000000,00011:105,4
2OLEJNICZAK Kamil 20KUTNOSenior 1 - M1M 2505:52:47068:39:20.021d 01:52:47800,08000000,0005:0811,7
3KITA Ewelina 115LUBOŃSenior 2 - K1K 1613:18:04279:10:02.025d 12:51:11800,08000000,00020:562,9
4TORBIŃSKI Wiesław 2JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 3Żółwie, wilki i niedźwiedzie674:04:41106:08:04.028d 02:04:41800,08000000,0007:577,5
5SZCZEPANIAK Anna 204CIESZYNWeteran 1 - K1K 2720:41:20125:16:03.030d 00:41:20800,08000000,0009:236,4
6CHOLEWA Jerzy 24POZNAŃWeteran 2 - M2M 4818:16:00202:07:00.034d 02:16:00800,08000000,00015:094,0
7KOŁODZIEJCZYK Roman 256ZAKOPANEWeteran 2 - M3M 5914:25:03118:50:05.038d 00:54:44800,08000000,0008:546,7
8BUGAJEWSKA Anna 75KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 2 - K1K 31133:11:32129:33:04.047d 05:09:43800,08000000,0009:426,2
9LIZAK Wojciech 319TL ATHLETICSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 6Weseli Biegacze099:11:15.024d 02:52:09768,3768250-31,7507:447,7
10CZARNECKA Karolina 207KOŚCIELISKOSenior 2 - K2K 4149:17:04.043d 11:45:37762,8762839-37,16111:445,1
11BABISZ Piotr 233JAWORZNOMasters - M3M 7167:03:00.041d 05:55:14733,6733581-66,41913:394,4
12GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 168DACHNÓWMasters - M4M 8073:24:25.047d 01:01:53712,7712691-87,3096:109,7
13KOWALCZYK Kazimierz 178KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M1M 9Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane069:56:03.044d 05:35:49703,2703234-96,7665:5810,1
14BEDNARZ Jakub 156THE BEZ TEAM POLAND/ BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEMasters - M5M 10118:52:04.046d 05:45:21699,9699944-100,05610:115,9
15BEHOUNEK Leszek 66ZAKOPANEWeteran 2 - M4M 11Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane085:29:17.046d 01:25:25694,4694350-105,6507:238,1
16KAMINSKI Kasia 41REBELION OF FREE RUNNERSKREFELDMasters - K1K 5Rebellion Of Free Runners065:15:23.043d 00:47:44668,7668680-131,3205:5110,2
17ZĄBCZYŃSKI Dominik 1KU AZS UKWJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 12Żółwie, wilki i niedźwiedzie099:01:08.047d 00:59:48600,7600730-199,2709:536,1
18PASŁAWSKA Katarzyna 92KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 6Kobiety na 5+091:34:13.047d 00:46:52593,1593120-206,8809:156,5
19RYKALSKI Damian 235KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMasters - M6M 13056:06:47.046d 01:00:55582,7582722-217,2785:4610,4
20SZWED Krzysztof 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M3M 14Żółwie, wilki i niedźwiedzie050:48:03.036d 01:08:56573,6573640-226,3605:1811,3
21PIECYK Ada 208ŻORYMasters - K3K 7083:20:27.044d 13:51:08562,2562211-237,7898:536,7
22WINIARSKI Dariusz 46BOGATYNIAWeteran 1 - M4M 15114:33:03.046d 13:32:04556,1556100-243,90012:214,9
23ZAŁĘSKA Magdalena 103REBELLION OF FREE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 8Rebellion Of Free Runners094:09:37.047d 00:58:36541,3541262-258,73810:265,7
24PODKAŃSKI Krzysztof 28INOWROCŁAWWeteran 1 - M5M 16077:17:45.047d 12:43:29531,1531103-268,8978:436,9
25MILERT Jolanta 108GASZOWICEMasters - K5K 9Nordic walking Lyski083:52:37.0192d 00:58:45524,8524830-275,1709:356,3
26BUDKA Agata Budka 135JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOWeteran 1 - K2K 10126:29:02.045d 16:45:05509,1509140-290,86014:544,0
27MĄKA Rafał 118WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M7M 17Wartkie Zbóje049:55:36.047d 01:16:48496,5496470-303,5306:029,9
28BATOR Zbigniew 85WARSZAWAWeteran 2 - M5M 18069:29:15.045d 21:02:24486,6486611-313,3898:347,0
29KUCZERA Beata 173RYBNIKSenior 2 - K3K 11096:45:13.045d 10:57:19478,1478077-321,92312:084,9
30PARZUCHOWSKI Paweł 161KOŚCIELISKOSenior 2 - M1M 19110:49:04.045d 06:07:35473,1473110-326,89014:034,3
31PIEKAR Adriana 6ŻORYSenior 2 - K4K 12065:15:47.045d 00:29:48468,6468580-331,4208:217,2
32BIALEK Arkadiusz 34DORDRECHTSenior 2 - M2M 20041:04:25.045d 01:11:24455,1455080-344,9205:2411,1
33JASIŃSKI Maksymilian 133JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M6M 21MARO Team Jastrzębie-Żory083:07:48.045d 04:44:24453,0452985-347,01511:005,4
34KUBIN Ireneusz 226TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M6M 22Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane142:12:05.041d 02:22:53447,8447786-352,21419:033,1
35DZIEDZIC Józef 196ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M7M 23084:17:46.045d 00:54:54440,3440330-359,67011:295,2
36POLITOWICZ Teresa 83JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K2K 13116:47:04.038d 01:10:00436,1436050-363,95016:043,7
37KRZYK Małgorzata 13KRAKÓWMasters - K6K 14089:16:02.047d 00:08:34435,5435510-364,49012:174,9
38DUDEK Robert 16KRAKÓWMasters - M8M 24103:43:01.044d 01:53:08431,2431163-368,83714:254,2
39ZELECHOWSKI Zbigniew 57ZAKOPANEMasters - M9M 25052:56:14.046d 01:11:55423,3423284-376,7167:308,0
40PUDZISZ Ryszard 285MOK MSZANA DOLNALUDŹMIERZWeteran 1 - M8M 26038:37:13.033d 01:10:29419,4419400-380,6005:3110,9
41ZIELIŃSKI Dominik 197ŚREMSenior 2 - M3M 27041:38:09.034d 01:49:39408,0408014-391,9866:079,8
42ZIĘTARA Agata 244JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 15070:27:13.040d 02:57:54404,2404230-395,77010:275,7
43OSTAPCZUK Marzena 305TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane057:57:33.025d 01:01:57400,6400550-399,4508:406,9
44OSTAPCZUK Piotr 307TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 2 - M1M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane057:57:33.025d 01:01:57400,6400550-399,4508:406,9
45OSTAPCZUK Anna 306TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane057:57:33.025d 01:01:57400,6400550-399,4508:406,9
46JASTRZĘBSKA Ewa 52-/JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 18072:03:27.043d 00:41:00389,8389780-410,22011:055,4
47FLANDERS Ned 313REBELLION OF FREE RUNNERSSPRINGFIELDMasters - M10M 29Rebellion Of Free Runners068:17:33.010d 23:41:41389,2389190-410,81010:315,7
48PYTEL Renata 84PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K5K 19069:16:54.046d 03:19:08384,9384909-415,09110:475,6
49WYPYCH Meg 148WURTHPIASECZNOMasters - K8K 20037:42:11.038d 00:36:02383,0383010-416,9905:5410,2
50MACHARZYŃSKI Piotr 139SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M11M 30047:02:53.044d 01:38:11378,4378390-421,6107:278,0
51WOLNY Ariel 257ŁUKÓW ŚLĄSKIMasters - M12M 31033:56:13.044d 00:58:38377,3377312-422,6885:2311,1
52MAZUR Katarzyna 169ZABŁOCIESenior 2 - K5K 21035:55:29.044d 01:25:05374,8374800-425,2005:4510,4
53KUCHARSKA Katarzyna 86REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K9K 22095:51:44.046d 00:13:24372,1372120-427,88015:273,9
54ZAWIERUCHA Aleksander 72MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M9M 32MARO Team Jastrzębie-Żory070:03:44.044d 00:30:08363,0363038-436,96211:345,2
55BURY Jarosław 10TURYŚCILUBLINIECSenior 2 - M4M 33037:59:38.046d 13:08:01357,7357713-442,2876:229,4
56KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek 11MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M7M 34Mafia Team Lubliniec044:19:48.046d 07:54:45355,0354952-445,0487:298,0
57SZUL Andrzej 110ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran 2 - M8M 35087:51:09.040d 01:46:00344,8344760-455,24015:173,9
58SZCZUDLIK Małgorzata 109TRZEMESZNOMasters - K10K 23048:59:30.046d 01:25:24339,9339920-460,0808:386,9
59TEOFILAK Edward 82REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M10M 36Rebellion Of Free Runners180:08:00.045d 10:06:52336,5336518-463,48232:071,9
60MĄDRY Grzegorz 107TRZEMESZNOWeteran 2 - M9M 37045:58:10.043d 01:21:16331,8331750-468,2508:187,2
61TRZONEK-NITA Monika 71FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEMasters - K11K 24051:56:11.043d 02:51:56329,8329780-470,2209:266,3
62OSADNIK Anna 293MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWMasters - K12K 25Mafia Team Lubliniec045:22:03.039d 00:05:44326,5326467-473,5338:207,2
63WTULICH Arkadiusz 212WŁOCŁAWEKMasters - M13M 38035:51:29.042d 01:07:34320,1320100-479,9006:438,9
64SKOP Zofia 330BYTOMWeteran 1 - K6K 26036:51:13.046d 00:51:41318,1318052-481,9486:578,6
65HAŁAS Marcin 297CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M5M 39048:08:11.028d 01:53:25315,8315830-484,1709:086,6
66PASLAWSKA Irma 30REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENMasters - K13K 27Rebellion Of Free Runners063:25:57.046d 01:03:20311,5311460-488,54012:134,9
67RAKOWSKI Krzysztof 140WŁOSZCZOWAMasters - M14M 40031:29:58.046d 04:55:29310,2310175-489,8256:059,8
68PACHOWICZ Maciej 132DŁUGA GOŚLINAMasters - M15M 41071:10:40.044d 05:21:26309,7309681-490,31913:474,4
69HEREDA Magda 80KOŚCIERZYNAMasters - K14K 28073:00:40.047d 01:17:30301,7301703-498,29714:314,1
70KOWALIK Anna 9TURYŚCILUBLINIECSenior 2 - K6K 29038:26:14.046d 13:08:10300,4300411-499,5897:407,8
71BAŁA Justyna 48KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 30Kobiety na 5+065:34:59.045d 20:31:50300,2300245-499,75513:064,6
72WOSZCZAK Krystian 112LĘDZINYSenior 2 - M6M 42025:36:54.046d 00:51:18299,2299202-500,7985:0811,7
73RYBAK Tomasz 123RUDA ŚLĄSKASenior 2 - M7M 43030:16:48.043d 17:53:15295,0294989-505,0116:099,7
74TOMCZAK Piotr 88REBELLION OD FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M16M 44Rebellion Of Free Runners045:57:48.046d 01:50:55293,7293666-506,3349:236,4
75WOLAK Krystyna 214KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 31Kobiety na 5+064:40:01.054d 01:06:20291,3291340-508,66013:194,5
76MAZELA Sylwek 209NGB KŁOBUCKKAMYKWeteran 1 - M11M 45029:17:22.045d 00:57:12291,0290950-509,0506:029,9
77ZAWISŁA Danuta 218JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 32099:56:00.045d 04:30:00289,3289280-510,72020:432,9
78ZAJAC Przemyslaw 147ASHTON - UNDER - LYNEMasters - M17M 46026:13:48.046d 01:58:59287,7287670-512,3305:2811,0
79KOLAT Jadzia 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 33Kobiety na 5+050:31:24.047d 01:21:02287,4287410-512,59010:325,7
80KOLLEK Anna 223BIEGAMU RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K7K 34Biegamy Razem Władysławowo065:25:32.044d 01:48:16287,2287201-512,79913:404,4
81SWOBODA Leszek 181LUBLINIECMasters - M18M 47Mafia Team Lubliniec027:37:06.043d 02:28:47282,1282090-517,9105:5210,2
82PATALAS Angelika 225WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K7K 35047:29:20.044d 22:51:06279,6279589-520,41110:115,9
83GABZDYL Tomasz 187BRZEZÓWKAMasters - M19M 48046:22:47.043d 00:48:49277,5277453-522,54710:016,0
84GRZEBIELUCH Elżbieta 259HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECWeteran 2 - K4K 36054:13:21.036d 01:35:00272,9272880-527,12011:555,0
85RATKA-MATEJKO Marcin 19JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 49027:05:57.042d 01:02:52272,6272555-527,4455:5710,1
86PAŁUBSKI Daniel 63MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M12M 50Mafia Team Lubliniec026:07:29.043d 10:38:52268,8268808-531,1925:4910,3
87BABINICZ Andrzej 3MIĘTOWE MARUDY TEAMPŁOCKMasters - M20M 51Miętowe Marudy Team063:42:50.042d 05:33:39265,6265580-534,42014:234,2
88MARSZALKOWSKI Mirosław 272REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M21M 52Rebellion Of Free Runners028:53:34.035d 23:43:56265,2265191-534,8096:329,2
89KARPIEL Kacper 171UKS REGLEKOŚCIELISKOJunior 2 - M2M 53027:54:31.045d 00:55:31263,8263776-536,2246:209,5
90CZURYŃSKA Wiolka 229POKOCHAJ BIEGANIEGDYNIAMasters - K18K 37Rebellion Of Free Runners032:47:46.044d 00:12:56261,9261949-538,0517:308,0
91KLONOWSKA Ewelina 104MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWMasters - K19K 38048:57:00.047d 00:13:00260,6260590-539,41011:165,3
92BIELECKA Magdalena 221MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICESenior 1 - K1K 39Mafia Team Lubliniec022:54:13.047d 01:25:38257,4257360-542,6405:2011,2
93CHEŁMIŃSKA Katarzyna 129AUGUSTÓWSenior 1 - K2K 40037:18:05.045d 09:02:00256,8256840-543,1608:426,9
94PASIERB Grzegorz 87RZESZÓWMasters - M22M 54Decarun Rzeszów157:17:03.047d 03:13:16254,9254892-545,10837:011,6
95ADAMEK Adam 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M9M 55072:09:00.041d 00:32:00254,4254390-545,61017:013,5
96PRZYBYLAK Paweł 69LESZNOWeteran 1 - M13M 56044:10:01.047d 00:16:36251,6251580-548,42010:325,7
97BAJCAR Beata 185KOBIETY NA 5+CHYBIEWeteran 1 - K8K 41Kobiety na 5+034:01:10.045d 02:10:29250,3250332-549,6688:097,4
98OLEŚ-ZDECHLIK Beata 128ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K8K 42028:43:41.032d 00:58:44249,8249780-550,2206:548,7
99TOL Monika 220MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K9K 43Mafia Team Lubliniec039:47:54.040d 01:25:26249,3249310-550,6909:346,3
100PEŁCZYŃSKI Tomasz 61BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M23M 57037:08:22.047d 00:39:36246,0245994-554,0069:036,6
101CHACHUŁA Piotr 213KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMasters - M24M 58029:15:06.040d 01:55:43245,4245430-554,5707:098,4
102PAJĄK Małgorzata 23KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K9K 44Kobiety na 5+096:57:24.047d 00:34:25243,2243220-556,78023:552,5
103BALCEROWSKI Rafał 287RBALCER76WARSZAWAMasters - M25M 59RBalcer76026:14:34.033d 00:36:15240,6240610-559,3906:329,2
104CHROBOT Agnieszka 299PŁOCKMasters - K20K 45Miętowe Marudy Team046:20:36.041d 00:50:09240,4240430-559,57011:335,2
105LIZAK Grzegorz 216JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M10M 60Weseli Biegacze036:46:56.024d 04:03:26237,5237526-562,4749:176,5
106MALINOWSKA Małgorzata 301ŚWIDWINWeteran 2 - K5K 46382:20:00.040d 12:00:00235,9235860-564,14097:150,6
107TYMAN Anna 106JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 47076:05:40.046d 00:57:06234,0234010-565,99019:303,1
108HANDY Samanta 134POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K10K 48023:11:02.047d 00:45:56233,9233903-566,0975:5610,1
109DZIĘGIELEWSKA Anna 4PŁOCKMasters - K21K 49Miętowe Marudy Team047:08:29.036d 03:29:24230,3230340-569,66012:164,9
110IDZIKOWSKI Arkadiusz 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 61030:07:24.045d 01:14:15228,5228461-571,5397:547,6
111WILIŃSKI Marek 308ŚWIDWINWeteran 2 - M10M 62172:00:00.027d 11:00:00228,2228150-571,85045:141,3
112HONISZ Natalia 101MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K11K 50Mafia Team Lubliniec022:59:03.043d 07:32:17227,8227776-572,2246:039,9
113OLCZYK Wioletta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K10K 51Kobiety na 5+062:29:12.041d 02:31:06226,1226050-573,95016:353,6
114ROJCZYK Krzysztof 230RYBNIKMasters - M26M 63020:55:18.042d 01:00:00225,7225680-574,3205:3310,8
115PRIMA Judyta 126ŁÓDŹWeteran 1 - K11K 52039:26:51.039d 00:46:21222,0222000-578,00010:395,6
116STAŚKIEWICZ Beata 143SOCJAL CORPO GROUPJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 53056:46:00.043d 01:37:00220,3220340-579,66015:273,9
117BRZEZINA Eliza 200JANKOWICESenior 2 - K12K 54B Team035:21:00.028d 00:30:00220,2220200-579,8009:376,2
118BARNOWSKI Przemysław 177ZABIEGAM O CZYSTĄ POLSKĘCHOCHOŁÓWMasters - M27M 64023:32:28.039d 00:30:06218,6218571-581,4296:279,3
119SABANOWSKA Aneta 231POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCEMasters - K23K 55027:19:03.043d 00:35:58216,9216928-583,0727:337,9
120JAROSINSKI Jacek 45CIESZYNWeteran 1 - M15M 65023:47:17.046d 04:59:24216,7216733-583,2676:359,1
121PTASZYŃSKI Krzysztof 56PŁOCKWeteran 2 - M11M 66026:21:33.040d 01:12:57215,8215820-584,1807:198,2
122KOCELA Marek 77MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M28M 67Mafia Team Lubliniec039:10:11.042d 20:46:54215,7215710-584,29010:535,5
123WILK Dariusz 59MARKIWeteran 1 - M16M 68030:46:26.012d 02:44:10215,4215420-584,5808:347,0
124PRAUZNER-BECHCICKA Maria 127LUBLINIECSenior 2 - K13K 56071:05:10.036d 01:31:18214,5214460-585,54019:533,0
125ŻUKOWIEC Wioletta 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K24K 57046:13:07.043d 01:27:48212,2212215-587,78513:044,6
126CZERWIŃSKI Janusz 64WIELISZEW HERON TEAMZEGRZEWeteran 2 - M12M 69024:05:50.046d 03:02:01212,2212202-587,7986:488,8
127RZENNO Agnieszka 245BYTOMSenior 2 - K14K 58027:55:10.039d 01:03:02210,9210880-589,1207:567,6
128DUPLA Konrad 130MAFIA TEAM LUBLINIECWROCŁAWMasters - M29M 70Mafia Team Lubliniec018:49:24.039d 15:03:04209,5209545-590,4555:2311,1
129WLOSZCZYNSKA Marta 44MONACHIUMWeteran 1 - K12K 59Rebellion Of Free Runners035:43:42.044d 00:57:20208,6208567-591,43310:165,8
130KRÓLIKOWSKA Alicja 51SUSZECSenior 2 - K15K 60Żółwie, wilki i niedźwiedzie041:16:04.047d 00:34:40208,6208557-591,44311:525,1
131WINIARSKI Adam 180CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M17M 71024:47:58.043d 01:06:55207,9207884-592,1167:098,4
132MATUSZCZAK Kinga 253JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K25K 61051:06:51.042d 00:31:51207,3207316-592,68414:474,1
133DEPTA Justyna 198REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K16K 62Rebellion Of Free Runners046:20:27.039d 14:02:21206,8206809-593,19113:264,5
134KOZŁOWSKI Dawid 150IŁAWASenior 2 - M11M 72016:45:25.044d 00:57:24205,1205120-594,8804:5412,2
135SUŁEK Wojciech 167T.G. SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M30M 73Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane016:54:04.044d 00:32:23203,8203808-596,1924:5812,1
136DOLAŚ Danuta 50REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K26K 63Rebellion Of Free Runners023:42:34.044d 22:04:12203,2203155-596,8457:008,6
137MITER Damian 142KLUCZEWSKOSenior 2 - M12M 74021:30:06.045d 00:57:33201,5201540-598,4606:249,4
138ŚWIECA Elżbieta 289RYBNIKWeteran 2 - K7K 64039:24:10.033d 02:09:09201,0201010-598,99011:455,1
139BAKALARSKA Mariola 262WARSZAWAWeteran 1 - K13K 65021:17:57.035d 01:24:57200,3200250-599,7506:229,4
140KIERYS Renata 95CICHESenior 2 - K17K 66032:03:59.044d 00:47:00199,1199100-600,9009:396,2
141ZIOBRO Kamila 238REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECSenior 2 - K18K 67Rebellion Of Free Runners024:14:29.036d 00:55:34196,7196694-603,3067:238,1
142BARCIOK Beata 114SKRZYSZÓWSenior 2 - K19K 68063:54:00.042d 01:32:00195,7195730-604,27019:353,1
143TRZEBUNIA Alicja 89TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K27K 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane054:55:28.035d 00:45:21194,9194850-605,15016:543,5
144IDZIKOWSKA Elżbieta 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 70021:20:00.045d 00:56:47190,4190444-609,5566:438,9
145STOPKA Wiesław 111WARTKIE ZBÓJEZAKOPANESenior 2 - M13M 75Wartkie Zbóje024:31:13.043d 21:25:18185,2185176-614,8247:567,6
146SZCZUCHNIAK Adriana 62JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K29K 71026:40:23.046d 20:58:52184,4184391-615,6098:406,9
147SŁOWIK Marta 194REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDMasters - K30K 72Rebellion Of Free Runners041:23:00.043d 00:38:13183,9183870-616,13013:304,4
148KOŻUCH Katarzyna 172BIELSKO-BIAŁAMasters - K31K 73035:31:49.043d 01:06:44183,3183280-616,72011:375,2
149KACPRZYCKI Artur 137MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 76Mafia Team Lubliniec019:30:16.037d 03:57:58183,1183110-616,8906:239,4
150OBOLEWICZ Karol 21WARSZAWASenior 2 - M14M 77027:30:23.046d 00:09:47182,8182780-617,2209:016,6
151MILLER Agnieszka 47MEERBUSCHMasters - K32K 74Rebellion Of Free Runners037:13:00.039d 01:00:00180,6180580-619,42012:214,9
152BEŚKA Rafał 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M32M 78018:20:14.028d 01:10:17178,0177970-622,0306:109,7
153KARPIEL Grzegorz 170KOŚCIELISKOMasters - M33M 79017:49:23.043d 00:33:52178,0177965-622,0356:0010,0
154GOSTOMSKA Małgorzata 54REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K33K 75Rebellion Of Free Runners033:55:53.043d 00:17:38175,0174997-625,00311:385,2
155MYRCIK Dariusz 271MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M18M 80Mafia Team Lubliniec018:03:17.036d 21:03:22173,8173844-626,1566:139,6
156ZAWISŁA Halina 49JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K8K 76087:12:51.046d 03:40:00171,7171710-628,29030:282,0
157HALACZEK Michał 158HANDICAP ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M34M 81015:24:53.041d 02:57:00169,6169600-630,4005:2711,0
158BADACH Agnieszka 8KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K14K 77Kobiety na 5+020:31:33.036d 02:22:26168,9168870-631,1307:178,2
159HALUCH Małgorzata 300KRAKÓWMasters - K34K 78FUCHS OIL TEAM031:16:03.035d 03:22:30166,2166193-633,80711:175,3
160STOKOWIEC Aleksander 251ŻORYMasters - M35M 82014:36:20.043d 00:43:57162,0161959-638,0415:2411,1
161STANULA Kinga 144PAWŁOWICEWeteran 1 - K15K 79019:57:34.043d 00:51:27160,9160890-639,1107:268,1
162ŚCISŁOWSKA Agnieszka 117PUNKT TATRYZAKOPANEWeteran 1 - K16K 80179:17:04.037d 02:37:40160,2160194-639,80667:090,9
163MAROŃ Dariusz 145LUBLINIECSenior 2 - M15M 83015:04:04.041d 11:09:50159,1159147-640,8535:4010,6
164GAWIN Artur 210TKKF PEDAGOG LUBLINIECLUBLINIECMasters - M36M 84Mafia Team Lubliniec034:10:50.041d 23:42:22157,7157746-642,25413:004,6
165SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian 240REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M19M 85Rebellion Of Free Runners014:51:30.041d 00:35:06153,5153523-646,4775:4810,3
166GAJ Monika 160KIETRZMasters - K35K 81023:19:36.043d 00:44:11151,7151741-648,2599:136,5
167RANT Paweł 98WARSZAWASenior 2 - M16M 86042:46:37.043d 04:30:33150,9150932-649,06817:003,5
168RYBAK Remigiusz 166RUDA ŚLĄSKASenior 2 - M17M 87017:35:07.039d 10:04:10149,9149852-650,1487:028,5
169RÓŻAK Tomasz 224LEDWO ZIPIĘKOŚCIELISKOMasters - M37M 88014:17:05.040d 22:03:58149,8149763-650,2375:4310,5
170WOJDAT Kasia 277HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - K36K 82032:03:10.028d 01:13:14149,4149352-650,64812:524,7
171CZOPEK Grazyna 248BROOKLYNWeteran 1 - K17K 83021:40:24.027d 01:55:39148,8148768-651,2328:446,9
172WLAZŁY Damian 12LUBLINIECMasters - M38M 89Biegiem przez życie016:25:58.037d 21:44:14148,8148763-651,2376:379,1
173ŻURAWSKA Jolanta 309SZCZECINWeteran 1 - K18K 84014:53:46.025d 01:30:37148,5148520-651,4806:0110,0
174ZIENTAL Grzegorz 31REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M20M 90Rebellion Of Free Runners017:22:46.043d 20:29:02148,0147976-652,0247:028,5
175ANDROSZ Joanna 38RYBNIKMasters - K37K 85023:24:25.043d 00:52:45147,2147176-652,8249:326,3
176GORZELAK Joanna 314KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 86Kobiety na 5+020:59:59.023d 05:07:05146,4146361-653,6398:367,0
177BRZEZINA Teresa 201JANKOWICEWeteran 1 - K19K 87B Team029:18:06.028d 00:32:32146,3146348-653,65212:005,0
178SYPNIEWSKI Sławomir 260CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M39M 91015:04:30.035d 00:56:40146,2146220-653,7806:119,7
179KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K39K 88019:38:06.015d 01:22:09143,1143100-656,9008:137,3
180GRUCHALSKI Krzysztof 113LUBLINIECMasters - M40M 92023:34:07.045d 00:27:37141,1141125-658,87510:016,0
181JAWORSKI Kamil 232FUCHS OIL TEAMGLIWICESenior 2 - M18M 93FUCHS OIL TEAM017:51:18.041d 00:51:25140,7140701-659,2997:367,9
182PELAN Katarzyna 237RUDYSenior 2 - K20K 89019:20:44.041d 00:28:09140,2140150-659,8508:167,2
183ZDROJEWICZ Agnieszka 282TYCHYMasters - K40K 90013:51:18.034d 01:05:27139,0138970-661,0305:5810,0
184BAJOR Rafał 22REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M41M 94Rebellion Of Free Runners018:43:06.041d 00:27:45138,8138819-661,1818:057,4
185ŁUKAWSKI Tomek 55BYDGOSZCZSenior 2 - M19M 95B4 TEAM018:51:57.026d 16:11:27138,5138516-661,4848:107,3
186PIERZCHAŁA Anna 211REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K41K 91Rebellion Of Free Runners022:17:06.018d 19:57:24137,1137062-662,9389:456,2
187SZCZUCHNIAK Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 96018:47:07.046d 21:12:03135,2135196-664,8048:207,2
188HŁĄD Izabella 78USTROŃWeteran 1 - K20K 92025:46:40.031d 01:41:00134,2134180-665,82011:315,2
189KUŚNIERZ Ewelina Dąbrowska 97MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K42K 93014:30:36.042d 00:44:16131,5131450-668,5506:379,1
190GNAŚ Anna 337ALPINJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 94Żółwie, wilki i niedźwiedzie017:36:39.036d 01:17:57131,4131379-668,6218:027,5
191CEBULSKA Magdalena 35REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K22K 95Rebellion Of Free Runners016:08:09.028d 18:22:09131,0130981-669,0197:238,1
192KUŹNIAR Dorota 320TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K21K 96026:19:26.023d 08:09:59130,7130711-669,28912:055,0
193KLIMCZAK Marek 195OŚWIĘCIMMasters - M43M 97Rebellion Of Free Runners014:59:12.026d 02:03:32129,1129079-670,9216:578,6
194ZIELIŃSKA Aleksandra 99LUBLINIECSenior 2 - K23K 97031:32:48.042d 02:51:52128,7128710-671,29014:424,1
195IDZIKOWSKA Urszula 67JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K3K 98026:34:48.042d 00:18:42126,1126103-673,89712:384,7
196SMAGACZ Zyta 215KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 99Kobiety na 5+047:36:00.042d 05:57:00122,9122900-677,10023:142,6
197PIÓRKOWSKI Jan 157TARNÓWSenior 2 - M20M 98011:37:23.037d 00:34:07122,6122562-677,4385:4110,5
198ZAWIERUCHA Tomasz 146LUBLINIECMasters - M44M 99010:56:06.028d 00:14:06122,3122340-677,6605:2111,2
199KRAUZOWICZ Ignacy 234ZAKOPANESenior 2 - M21M 100012:15:21.038d 01:09:00120,0120002-679,9986:079,8
200OLECH Bogusław 74NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeteran 2 - M13M 101056:45:08.044d 01:33:08118,4118360-681,64028:462,1
201WOJTECKA Agata 159ZAKOPANEWeteran 1 - K22K 100025:02:44.022d 00:53:55117,6117580-682,42012:464,7
202TRZMIELEWSKI Krystian 141LEGNICASenior 2 - M22M 102011:11:31.043d 00:41:22116,3116261-683,7395:4610,4
203KLIMIUK Blanka 205NORDIC ARMYMASZYCEWeteran 1 - K23K 101025:58:35.039d 00:35:55115,1115131-684,86913:324,4
204KORZONEK Karol 283FUCHS OIL TEAMGORZYCESenior 2 - M23M 103FUCHS OIL TEAM011:27:46.032d 06:59:04114,7114725-685,2755:5910,0
205SKOCZEK Agnieszka 149CIESZYNMasters - K43K 102025:27:29.030d 23:50:07114,0113993-686,00713:234,5
206BORDZIO Wojciech 102SUWAŁKISenior 2 - M24M 104010:50:55.033d 00:36:26113,6113640-686,3605:4310,5
207GRUCHALSKA Dorota 116LUBLINIECMasters - K44K 103022:17:43.043d 00:37:52113,4113444-686,55611:475,1
208GRZYMKIEWICZ Beata 138JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K45K 104027:41:43.014d 01:48:01112,4112440-687,56014:464,1
209WILK Tomasz 193LUBLINIECMasters - M45M 105011:10:25.041d 01:00:00112,0111980-688,0205:5910,0
210DARIUSZ Walkowski 322AUGUSTEMRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M21M 106011:54:35.016d 02:43:38110,6110592-689,4086:279,3
211WOLNY Martyna 258ŁUKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K24K 105018:47:36.039d 00:56:49110,0110011-689,98910:145,9
212PRZYBYŁA Magdalena 316RYDUŁTOWYSenior 2 - K25K 106015:36:48.015d 01:27:42110,0110003-689,9978:307,0
213HUBA Agnieszka 29KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 107Kobiety na 5+030:31:21.022d 01:11:48107,2107150-692,85017:053,5
214JACKOWSKI Tomasz 175SUPERPIECHURZYBIELSKO-BIAŁAMasters - M46M 107022:50:26.043d 18:20:18106,0106024-693,97612:554,6
215MIS Lukasz 122DORDRECHTSenior 2 - M25M 108010:46:33.045d 01:36:27103,6103590-696,4106:149,6
216JOPPEN Monika 317BRÜGGENSenior 2 - K27K 108Rebellion Of Free Runners013:02:13.041d 04:55:20102,3102309-697,6917:387,8
217RAJWA Jan 155BZIEGACZEPOŁOMIASenior 2 - M26M 109Bziegacze008:04:34.043d 00:29:51101,9101860-698,1404:4512,6
218BAŁAZY Krzysztof 39RACIBÓRZMasters - M47M 110013:07:49.039d 00:26:38101,6101600-698,4007:457,7
219HŁADKI Tadeusz 250FUCHS OIL TEAMGLIWICEMasters - M48M 111FUCHS OIL TEAM013:02:31.032d 04:02:29100,9100877-699,1237:457,7
220MARCINKOWSKA Renata 263FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K10K 109020:03:58.032d 01:56:10100,3100290-699,71012:005,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
221SITKO Dagmara 81JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 110011:53:58.044d 08:14:0999,499388-700,6127:118,4
222WALCZAK Emilia 121JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 111029:15:00.039d 00:51:0098,098000-702,00017:543,4
223MP Ziutka 93KU AZS UKWBYDGOSZCZSenior 1 - K4K 112B4 TEAM018:28:27.047d 00:09:4496,296163-703,83711:315,2
224CIEŚLIK Katarzyna 247NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K46K 113024:56:03.027d 01:47:2195,695610-704,39015:383,8
225MURAWSKI Przemysław 340WARSZAWAWeteran 1 - M22M 112014:37:19.06d 02:33:5794,494437-705,5639:176,5
226KLUCZNIOK Katarzyna 278RUDYSenior 2 - K30K 114012:07:13.035d 00:56:0094,294180-705,8207:437,8
227WIECZOREK Marika 26MAKOWCZYCESenior 1 - K5K 115023:11:46.041d 22:40:2490,690644-709,35615:213,9
228PRYMULA Stanisław 343KROŚCIENKO N.DMasters - M49M 113012:03:30.04d 04:54:5090,490420-709,5808:007,5
229ZAJĄCZKOWSKA Emilia 325SOCJAL CORPO GROUPJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K31K 116022:20:00.08d 04:12:0090,390310-709,69014:504,0
230KUDZIA Anna 326KATOWICEMasters - K47K 117008:59:27.016d 07:13:1886,586547-713,4536:139,6
231FAMUŁA Marek 32LUBLINIECMasters - M50M 114016:33:08.011d 21:30:2985,585541-714,45911:365,2
232WOJCIECHOWSKI Michał 15ŁÓDŹSenior 2 - M27M 115Inhibace013:45:24.010d 08:55:0384,084027-715,9739:496,1
233FRĄTCZAK Marzena 154WAŁCZMasters - K48K 118008:42:04.035d 16:50:0583,883774-716,2266:139,6
234TARŁOWSKA Sabina 266ZABRZESenior 2 - K32K 119016:13:58.031d 01:30:0383,683632-716,36811:385,2
235ŁASTÓWKA Marzena 164KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 120Kobiety na 5+014:15:52.041d 01:29:0382,582490-717,51010:225,8
236SOLECKI Marek 324WSCHOWAWeteran 1 - M23M 116012:45:53.015d 06:13:3281,581530-718,4709:236,4
237KNAPCZYK Małgorzata 190TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K50K 121Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane017:41:23.038d 01:29:5981,581510-718,49013:014,6
238SPYRA Kasia 270SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - K33K 122Spyrowka009:50:09.011d 00:33:5180,880800-719,2007:188,2
239SZCZEPAŃSKI Sebastian 90KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M51M 117014:20:35.030d 05:06:2780,480390-719,61010:425,6
240ZDUNEK Adam 336ŻORYMasters - M52M 118011:14:04.08d 02:32:4179,779650-720,3508:277,1
241ORLON Barbara 275BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 1 - K24K 123008:45:05.022d 01:08:0578,278230-721,7706:428,9
242ŻARSKA Katarzyna 73JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 124Kobiety na 5+014:14:34.041d 01:24:4777,477350-722,65011:025,4
243GŁÓWCZYK Izabella 183KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K52K 125Kobiety na 5+016:58:15.043d 01:46:4573,973900-726,10013:464,4
244WARSKA-KUBIAK Monika 33REBELLION OD FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K53K 126Rebellion Of Free Runners016:13:28.017d 02:41:2771,471370-728,63013:384,4
245KAŁUS Joanna 152RYBNIKMasters - K54K 127007:55:26.035d 17:38:1470,870824-729,1766:428,9
246NIEZGODA Anna 274LUBLIN BIEGALUBLINSenior 2 - K34K 128016:39:21.035d 12:25:4270,170067-729,93314:154,2
247ORESZKE Jan 254KARWIASenior 2 - M28M 119Biegamy Razem Władysławowo017:36:03.036d 23:28:1467,867755-732,24515:353,8
248PATERAK Robert 323WKB META LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M29M 120WKB Meta Lubliniec006:22:12.018d 00:15:3267,267171-732,8295:4110,5
249KOŁODZIEJ Anna 94MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K55K 129014:22:31.043d 01:17:2964,764670-735,33013:204,5
250FILL Roksana 165JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 130005:12:37.023d 00:33:5764,164130-735,8704:5212,3
251BIERNAT Jolanta 184BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K25K 131022:56:00.029d 01:22:0063,463400-736,60021:422,8
252RYK Łukasz 276TACY MYMIKOŁÓWMasters - M53M 121006:12:59.020d 00:24:0861,961869-738,1316:0110,0
253GORZELAK Zbigniew 315LAZY PANDASJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M54M 122008:35:05.016d 01:11:3361,861790-738,2108:207,2
254JAGODA Adam 246FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M24M 123FUCHS OIL TEAM011:15:14.014d 04:19:2161,060958-739,04211:045,4
255KRÓLIK Arkadiusz 105MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M55M 124MARO Team Jastrzębie-Żory018:35:49.04d 23:43:3760,960921-739,07918:183,3
256LISIAK Izabela 265MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K26K 132010:16:48.027d 00:46:0060,060040-739,96010:165,8
257DALBIAK Karolina 96WARSZAWASenior 2 - K35K 133020:55:55.043d 21:48:1660,059974-740,02620:562,9
258BRZEZINA Michalina 203JANKOWICESenior 2 - K36K 134B Team013:00:41.037d 00:23:0259,759736-740,26413:044,6
259GAJEWSKI Jaroslaw 294FUCHS OIL TEAMTYCHYWeteran 1 - M25M 125FUCHS OIL TEAM006:39:04.020d 16:10:2059,259218-740,7826:448,9
260JACKOWSKA Maja 176SUPERPIECHURZYBIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K2K 135014:19:27.034d 01:52:4056,856780-743,22015:084,0
261CIEMIĘGA Agnieszka 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K57K 136007:34:11.032d 00:48:2354,754700-745,3008:187,2
262SZTWIERTNIA Inga 79USTROŃSenior 1 - K6K 137011:21:10.028d 01:22:5653,453415-746,58512:454,7
263PIETRZAK Marcin 311M.P. PIETRZAKBEUNINGEN GLDMasters - M56M 126Rebellion Of Free Runners008:44:12.030d 01:17:4252,952870-747,1309:546,1
264PLINTA Dariusz 206OCHABY MAŁEMasters - M57M 127012:05:17.028d 01:24:4051,351284-748,71614:084,2
265ZDUNEK Iga 334ŻORYJunior 1 - K3K 138012:18:00.08d 00:40:0049,049000-751,00015:034,0
266KNAPCZYK Krzysztof 192TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M58M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane020:31:21.021d 01:23:5147,847780-752,22025:462,3
267KONKEL Edyta 228BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K58K 139Biegamy Razem Władysławowo004:56:08.040d 00:22:2346,946920-753,0806:189,5
268MOLIK Katarzyna 174KATOWICESenior 2 - K37K 140006:01:58.023d 00:40:0745,645618-754,3827:567,6
269BUBKA Barbara 341SOSNOWIECWeteran 1 - K27K 141010:13:27.05d 00:35:4744,043960-756,04013:574,3
270GÓRSKA-STUCKA Anna 239BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K38K 142Biegamy Razem Władysławowo008:00:00.08d 00:37:0043,843840-756,16010:565,5
271KOLLEK Lidia 304BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K39K 143Biegamy Razem Władysławowo005:58:01.016d 00:42:3937,737669-762,3319:306,3
272PIOTROWSKI Sebastian 242MAN UTDRYBNIKMasters - M59M 129003:36:57.031d 23:49:4837,437400-762,6005:4810,3
273JUTKA Kasia 131TYCHYMasters - K59K 144005:23:31.040d 00:38:0536,536500-763,5008:516,8
274ZASADZIŃSKA Angelika 236FUCHS OIL TEAMZABRZESenior 2 - K40K 145FUCHS OIL TEAM011:34:57.036d 00:37:4436,536490-763,51019:023,2
275GĄSIENICA-ROJ Anna 188ZAKOPANEMasters - K60K 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane007:38:06.014d 23:48:4635,935901-764,09912:454,7
276WYDRA Czywygra 42WARSZAWASenior 2 - M30M 130Rebellion Of Free Runners007:54:23.07d 02:32:5933,633550-766,45014:084,2
277KUPFER Aleksandra 268FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K61K 147FUCHS OIL TEAM006:30:25.024d 20:22:2533,433446-766,55411:405,1
278SALA Anna 339WARSZAWASenior 2 - K41K 148002:41:16.03d 01:09:0730,930860-769,1405:1311,5
279GRABIAŃSKA Katarzyna 43VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K42K 149006:24:53.05d 00:35:0129,429413-770,58713:054,6
280GAWRON Dorota 302REBELLION OFF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K43K 150Rebellion Of Free Runners004:27:33.09d 00:24:0727,127090-772,9109:526,1
281JAREMKO Władysław 124OLESZYCEMasters - M60M 131001:53:26.00d 01:29:0325,125120-774,8804:3013,3
282SZOPA Leszek 281PODOLSZEWeteran 2 - M14M 132006:14:20.036d 00:49:0325,125116-774,88414:544,0
283LEWANDOWSKI Maciej 58LUBINWeteran 2 - M15M 133003:24:17.022d 00:36:3525,025000-775,0008:107,3
284KUBIN Liwia 280TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K1K 151Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane003:27:24.012d 15:29:2324,724748-775,2528:227,2
285MISIASZEK-WYLANDOWSKA Agnieszka 331KRAKÓWMasters - K62K 152Krakowski wyland095:19:31.09d 00:53:3121,621560-778,440265:170,2
286OSZCZĘDA Krzysztof 264ŻORYWeteran 1 - M26M 134002:00:05.00d 02:00:0520,220246-779,7545:5510,1
287CZAJKA Mariusz 335STUDZIONKAMasters - M61M 135008:01:22.04d 02:33:4620,019958-780,04224:072,5
288HETMAN Mariusz 189JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M16M 136Żółwie, wilki i niedźwiedzie001:48:45.01d 00:54:4518,318310-781,6905:5610,1
289SAWONIEWSKA Joanna 125ŁÓDŹSenior 2 - K44K 153003:40:29.00d 03:40:2916,116073-783,92713:434,4
290REKOWSKI Radosław 65KOŚCIERZYNASenior 2 - M31M 137001:37:43.02d 08:27:4113,713662-786,3387:098,4
291BIERNAT Agnieszka 333JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 154002:29:57.010d 00:47:1212,512470-787,53012:015,0
292SKRZYŃSKI Janusz 338RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMYRAZEMRYBNIKMasters - M62M 138000:59:30.02d 19:23:369,99899-790,1016:0010,0
293MARKER Arthur 5TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWSenior 2 - M32M 139Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane001:32:03.01d 00:33:519,79727-790,2739:276,3
294TRZCIŃSKA Paulina 312POZNAŃSenior 2 - K45K 155003:03:43.012d 00:44:039,69640-790,36019:033,1
295BEHOUNEK Małgorzata 182TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - K11K 156Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane001:58:09.00d 01:58:099,09000-791,00013:074,6
296STOPYRA Renata 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K28K 157002:44:55.04d 00:23:418,68590-791,41019:113,1
297BĄKOWSKA Anna 202JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K46K 158001:25:11.00d 01:25:118,18130-791,87010:285,7
298SYPNIEWSKI Karol 261CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M1M 140000:50:31.00d 00:50:315,95920-794,0808:317,0
299SOBIESKI Marek 151TYCHYMasters - M63M 141001:08:47.00d 01:08:475,95862-794,13811:445,1
300MICEK Sabina 186JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 159000:25:18.00d 00:25:181,71677-798,32315:054,0
Znaleziono 300 wynik(ów)