Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | BRANDYSÓWKA – DOLINKI PODKRAKOWSKIE |
Dystans : | 19 km |
Zgłoszonych : | 99 |
Wystartowało : | 90 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 90 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN K | OPEN M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Kobylany 6km | Lasek 13km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEL BOSQUE Jorge | 1983 | DUBOIS RUN | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | |||
2 | BUCZYŃSKI Adam | 1957 | NON STOP TRAIL | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:08:44 | ||
3 | DRABIŃSKI Mariusz | 1977 | JAWORZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:08:48 | |||
4 | JAWOREK Grzegorz | 1953 | BIBICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:01 | |||
5 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 1902 | MCP TEAM | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:06 | ||
6 | KOPIEĆ Kamil | 3089 | JAJA NA BOK RUNNING TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:14:48 | ||
7 | APOSTOLSKI Łukasz | 1944 | ZABIERZÓW BIEGA | BRZEZINKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:14:24 | ||
8 | ŚLEPIAK Adam | 1984 | STAJNIA BALONA | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:19:46 | ||
9 | KORŻYK Marek | 1912 | CZARNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:21:57 | |||
10 | BARNAŚ Marcin | 8 | JERZMANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:07 | |||
11 | KONOPKA Krystian | 1959 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:29 | |||
12 | JĘDRZEJCZYK Łukasz | 1914 | COCA COLA RUNNERS | MIKOŁÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:01 | ||
13 | WOJTAS Łukasz | 1938 | TOMASZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:27 | |||
14 | ANTOŃCZAK Justyna | 1970 | RUCH IZBICA | ŻÓŁKIEWKA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:30:02 | ||
15 | ANTOŃCZAK Marek | 1969 | RUCH IZBICA | BORÓWEK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:06 | ||
16 | BILSKI Kamil | 1929 | GRODZIECRUN | BĘDZIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:18 | ||
17 | MARSZAŁEK Dariusz | 1939 | MCP TEAM | RZEZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:21 | ||
18 | MOLASY Dorota | 21 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:31:41 | ||
19 | OLEJNICZAK Dominik | 1985 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:09 | |||
20 | STOCKI Tomasz | 1974 | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:21 | |||
21 | KUZIOŁA Iwona | 1909 | #NOLIMITS | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:31:34 | ||
22 | PAWIŃSKI Artur | 1918 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:38 | ||
23 | WILCZYŃSKI Marcin | 1930 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:32:38 | ||
24 | NIZIOŁEK Jakub | 6 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:32:58 | |||
25 | ŻARNICKI Kamil | 1956 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:36:07 | ||
26 | GILAS Michał | 1917 | BIŁGORUN | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:59 | ||
27 | APOSTOLSKI Przemysław | 1943 | ZABIERZÓW BIEGA | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:29 | ||
28 | POLEC Tomasz | 1942 | GDANSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:34:28 | |||
29 | PRAŁAT Dawid | 1928 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:37:42 | ||
30 | STELMACH-TOFIL Ewa | 1907 | #NOLIMITS | TURKA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:35:07 | ||
31 | KOPEĆ Krystian | 1922 | RYCZÓWEK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:37:53 | |||
32 | KRUKOWSKI Robert | 1923 | PLATINIUM ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:39:10 | ||
33 | RACZYŃSKA Gosia | 1913 | COCA-COLA RUNNERS | MYSŁOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:39:24 | ||
34 | SOCHAJ Anna | 4711 | FUKUNDA | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:40:07 | ||
35 | ZAWÓŁ Paweł | 1932 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:39:20 | ||
36 | BALON Adam | 1975 | NORDTREAT | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:42:49 | ||
37 | SAMOLAK Łukasz | 1950 | POMYŁKA TEAM | LĄDEK ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:43:49 | ||
38 | CARDUCCI Mattia | 1945 | KRAOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:06 | |||
39 | STANEK Paweł | 1954 | ŁAPSZE NIŻNE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:01 | |||
40 | DAJTROWSKI Łukasz | 1949 | SAMOTNY WILK | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:43:56 | ||
41 | GAJDA Mateusz | 1951 | BŁAŻKOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:41:59 | |||
42 | MARSZAŁEK Mariola | 1940 | MCP TEAM | RZEZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:43:34 | ||
43 | ŁĄCKA Małgorzata | 1982 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:44:36 | |||
44 | NASTAZIAK Andrzej | 1979 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:12 | ||
45 | SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina | 3075 | KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE | OŁAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:47:08 | ||
46 | NOWAK Jacek | 1936 | STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ WIELICZANKI | WIELICZKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:43:18 | ||
47 | WOLNY Michał | 1968 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:46:48 | |||
48 | WOLNA Karolina | 1966 | NOWA IWICZNA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:46:39 | |||
49 | WOLNY Jan | 1965 | NOWA IWICZNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:46:54 | |||
50 | STANOSZEK Robert | 1924 | MYSŁOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:52:12 | |||
51 | ZAJĄC Aga | 1986 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:55:37 | ||
52 | ZDUNEK Małgorzata | 1910 | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:47:27 | |||
53 | STANOSZEK Agnieszka | 1908 | MYSŁOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:50:16 | |||
54 | STACH Jacek | 1934 | OLCHOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:26:16 | |||
55 | ZABOROWSKI Łukasz | 3020 | 8BALL CROSS GYM | CHEŁM | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:24 | ||
56 | PUDŁOWSKI Adam | 3028 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:50 | ||
57 | BRZĘCZEK Izabela | 1946 | JÓZEFOSŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:51:27 | |||
58 | SZCZYPKOWSKI Krzysztof | 1973 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:54:29 | ||
59 | SERWIK Agnieszka | 1976 | BEMOWO BIEGA | BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:48:18 | ||
60 | KOCZARA Marta Koczara | 1981 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:48:21 | |||
61 | POLAKÓW Sławomir | 1978 | Z GÓRKI I POD GÓRKĘ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:50:05 | ||
62 | GILAS Szymon | 1916 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:50:08 | ||
63 | SIWEK Ola | 1926 | MYSŁOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:52:23 | |||
64 | TURECKA Katarzyna | 20 | ZAMOŚĆ | Senior Kobiet | 00:00:00 | ||||
65 | SZCZYPKOWSKA Kinga | 1972 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:55:21 | ||
65 | SZCZYBELSKA Elwira | 1964 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:55:15 | ||
67 | CYGAS Ewa | 1961 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:55:11 | ||
68 | SOTNIK Katarzyna | 1952 | ZABIEGANY WOLOMIN | STARE LIPINY | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:55:58 | ||
69 | KOZIŃSKA Wiktoria | 1925 | KŁOBUCK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:54:36 | |||
70 | WADAS Katarzyna | 1906 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:54:19 | ||
71 | KRUKOWSKA Ewa | 1921 | PLATINIUM ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:52:17 | ||
72 | ZIARKO Agnieszka | 1920 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:55:24 | ||
73 | KANIA Aleksandra | 4762 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:01:45 | |||
74 | PECYNA Kasia | 4753 | PIASEK | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:01:50 | |||
75 | BALCERZAK Cezary | 1980 | ZĄBKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:00:27 | |||
76 | SURY Bartłomiej | 1967 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 02:02:41 | |||
77 | BOJANOWSKI Jakub | 1948 | ZIELONKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:59:28 | |||
78 | MALICKA Kasia | 1915 | LUBOŃ | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:05:21 | |||
79 | BRYDNIAK Sylwia | 1904 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:02:45 | |||
80 | LIPIŃSKI Piotr | 1919 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:04:54 | |||
81 | ZIUBIŃSKI Paweł | 1935 | WARSAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:04:58 | |||
82 | MACIĄG Alina | 1933 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:06:20 | ||
83 | LITKE Andżelika | 1963 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 02:05:55 | ||
84 | NOWOSAD Kamil | 1927 | HREDKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 02:09:17 | |||
85 | WOLENTARSKA Żaneta | 1962 | KOBYŁKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:31:10 | |||
86 | WOLENTARSKI Przemysław | 4820 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:31:04 | ||
87 | MILER Lidia | 1937 | ZABIERZÓW BIEGA | ZABIERZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:31:37 | ||
88 | BURZYŃSKI Błażej | 27 | KARNIOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:14:05 | |||
89 | SZKAMRUK Bogusława | 1955 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 02:36:29 | ||
90 | DRABIK Jacek | 39 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:53:09 |
Znaleziono 90 wynik(ów)