ULTRAKOTLINA 80
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 80 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 125
Wystartowało : 114
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | 27km | 40km | 54km | 65km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKomarno
14km
Góra Szybowcowa
27km
Goduszyn
40km
Górzyniec
54km
Kopalnia
65km
       
1MARCINIAK Izabela 680ULTRA WAY TEAMBANINOK4000:00:0201:47:5303:24:5605:20:1307:44:4609:42:36
2ŻUREK-KRÓL Żaneta 668BIAŁOBRZESKITEAMPOZNANK3000:00:0201:48:0503:28:3905:09:1107:04:1408:43:51
3DZIĘGIELEWSKA Dominika 614LIPAK3000:00:0302:00:2903:51:1405:51:0908:01:3509:54:50
4SZEWCZENKO Agnieszka 649KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK3000:00:0301:38:4703:09:1704:58:1406:55:4308:46:05
5ZDEBSKA Magdalena 660JANOWICE WIELKIEK3000:00:0301:49:3503:25:2805:12:1607:21:2509:13:16
6SZCZEPANIAK Jadwiga 627ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:00:0402:01:2203:56:4506:05:2208:29:4310:43:40
7KOZIOŁ Ewa 721KB-SOBÓTKAGÓRZYCEK4000:00:0401:52:4703:32:2505:14:2407:11:1509:01:20
8COP Anna 656SILESIA ULTRA MOUNTAIN TEAM/DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEK3000:00:0401:51:1103:37:3605:56:2508:26:2110:36:21
9PATROŃSKA Magdalena 623ŻARŁOKIWROCŁAWK2000:00:0401:56:0103:42:2305:39:3808:13:3210:29:52
10STACHOWIAK Adam 686LESZNO LIMITS RUNNERSDĄBCZEM3000:00:0401:17:3602:27:5703:46:5005:15:5806:44:57
11KORBANEK Emilia 635PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOZNAŃK4000:00:0401:51:2603:38:5305:31:3407:49:2209:57:52
12OLEKSIEWICZ Maurycy 695ALPINSPORT HOKATEAMŁÓDŹM3000:00:0401:15:2002:26:0903:45:3205:10:1706:39:48
13CZUPKIEWICZ Michał 624RAJSPORT ACTIVEOPOLEM3000:00:0501:30:2202:54:2204:31:1106:18:3608:00:27
14ZBOZIEŃ Jarosław 671RMT TEAMŁĄCKOM3000:00:0501:17:5302:28:0603:51:0705:25:3206:49:43
15ORACZ Mateusz 713BEZ LITOŚCIZALASEWOM3000:00:0501:29:5702:53:0504:34:2306:23:5308:01:13
16MAŁEK Tomasz 634GAWORZYCEM3000:00:0501:17:3302:27:5103:48:2105:20:3106:48:19
17ROSTOCKA Joanna 607LUBINK4000:00:0502:02:0404:05:5506:33:0109:19:5511:57:36
18STRAMOWSKA-JARCZEWSKA Sandra 714MONSTER CROSS TEAM WOŁCZYNWOŁCZYNK3000:00:0501:55:2803:38:5705:38:2108:06:0110:22:12
19RĄCZKOWSKI Daniel 643KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM3000:00:0501:23:1702:34:3804:00:5905:37:4607:10:29
20HOTA Dalimil 718JAHŮDKATŘINECM2000:00:0501:17:4602:28:0903:49:2205:20:4006:58:37
21STEFANOWSKI Dominik 676ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAMKRAKÓWM3000:00:0601:30:5003:10:2105:05:4807:17:3008:59:15
22ROSZCZYK Karol 699LUBASZM4000:00:0601:32:3002:59:5204:39:5606:34:3708:22:41
23CISZEWSKI Maciej 667SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWM5000:00:0601:55:0803:47:2105:55:0008:44:2511:06:38
24WĄCHAŁA Damian 653KROSNO ODRZAŃSKIEM3000:00:0601:25:4602:45:1804:13:4705:55:2507:40:21
25SIETKIEWICZ Piotr 630GLEIPNIR / WCLWROCŁAWM3000:00:0601:29:1302:50:0304:27:1806:18:2107:59:46
26KOLASA Filip 681LESZNOM4000:00:0601:24:5802:45:2304:16:0006:12:3008:10:31
27WOJTASZEK Jacek 631PIECHOWICEM4000:00:0601:26:5802:45:3304:16:0506:08:2207:45:10
28WYSOCZAŃSKI Adrian 632PIETRZYKOWICEM4000:00:0701:41:0803:12:4205:05:5306:54:3308:36:12
29POSADOWSKI Szymon 648ZŁOTORYJAM3000:00:0701:34:5303:03:2404:45:2906:42:2908:32:23
30SZCZĘSNY Maciej 708SZCZECINM4000:00:0701:29:1602:50:1004:27:2206:15:3407:58:31
31WŁODARCZYK Jarosław 611KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4000:00:0701:22:5802:41:3804:28:0706:17:1007:43:25
32CUPRIAK Daniel 726NOWA WIEŚ MAŁAM4000:00:0801:40:0203:07:4504:46:4306:41:2708:27:52
33SZCZUREK Mariusz 698GRODKÓWM4000:00:0801:46:2403:27:3905:27:2407:45:4209:53:40
34RINK Jan 625BOLKÓWM4000:00:0801:27:0002:45:2604:10:4405:47:3607:25:00
35BŁASIK Krzysztof 600CAMOUFLAGE_SHOPPOZNAŃM4000:00:0802:01:5103:57:2606:14:4608:48:1211:01:53
36KOWALCZYK Maciej 674REFINITIV RUNNING TEAMGDYNIAM3000:00:0801:40:0003:21:4105:20:1307:40:5209:57:53
37NAPIERAŁA Marcin 692BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM4000:00:0801:55:2103:53:5406:12:2908:20:4010:12:07
38KRAWIETZ Joanna 722TS REGLESZKLARSKA PORĘBAK4000:00:0802:01:2003:54:0106:14:0209:02:4511:25:06
39GACEK Michał 636GAZUNYSKAWINAM3000:00:0801:33:5203:00:1704:47:3606:56:0208:55:17
40BANAŚ Radosław 633CIEPŁOWODYM3000:00:0901:36:2803:02:0404:40:0306:38:2608:18:21
41KSIĄŻEK Sebastian 725RUNNER SAM PO LESIESULECHÓWM4000:00:0901:30:0802:50:0504:27:2506:18:3607:57:40
42TENDAJ Marek 669JELENIA GÓRAM3000:00:0901:29:0102:48:2104:34:0706:44:0108:42:39
43SOSZYŃSKI Piotr 637GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4000:00:0901:51:4403:39:4205:51:2408:33:0610:54:46
44KICH Marek 608WROCŁAWM3000:00:0901:44:1503:22:0905:20:0707:30:4709:28:51
45DUCHOŃ Marcin 609ZIELONA GÓRAM4000:00:0901:35:5703:06:2605:01:5107:11:3808:58:54
46KIERENKO Paweł 677SONSIEDZIOTWOCKM4000:00:0901:55:4403:43:2305:47:1808:04:3710:22:01
47MAZANKA Jakub 715BORÓWIECM4000:00:0901:37:4803:00:0904:37:4806:35:5708:23:32
48CIĘŻKOWSKI Michał 640NOWA WIEŚ KRŁOLEWSKAM4000:00:1002:05:1004:07:4006:34:3509:25:2211:53:28
49PIWOWARCZYK Wojciech 723DZIANINY TEAMROKIETNICAM3000:00:1001:30:2602:54:5904:32:2706:23:4408:03:51
50SZOTOWICZ Paweł 646SZWLA STARGARDSTARGARDM3000:00:1001:33:1102:59:5904:45:5306:39:1708:42:54
51SZUBERT Przemysław 675LUBOCHNIA ADVENTURE RACE TEAMLUBOCHNIAM4000:00:1001:37:2003:01:3104:37:4006:27:2408:17:27
52ADAMIAK Marta 661RUN4GOLDZŁOTY STOKK3000:00:1102:03:5104:02:3706:21:5108:47:5811:16:34
53FILIPIAK Sebastian 691LIPAM4000:00:1101:58:0103:55:0006:15:2808:41:4611:03:15
54BŁASZKOWSKI Daniel 621MAJ.R RAWICZRAWICZM4000:00:1101:57:1403:52:1806:09:5608:57:1711:35:35
55WIECZOREK Monika 620BOLKÓWK4000:00:1101:57:1703:52:1606:10:2408:57:0411:29:59
56PIASKOWSKI Artur 619JAWORM4000:00:1102:00:2503:51:2905:52:3608:01:3209:53:57
57KASZKOWIAK Bogumil 679WRONKIWRONKIM4000:00:1101:52:3403:32:0205:14:3407:19:3209:18:27
58HOŁYST Marcin 707#WAWRZYNTEAMMARCINOWICEM3000:00:1101:35:0502:54:2904:32:1606:21:0508:03:29
59BAKAJ Kazimierz 610LUBAŃM4000:00:1101:40:0703:21:3505:13:4907:17:2209:19:39
60MATUSZEWSKA Małgorzata 601RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK4000:00:1202:03:4203:54:4505:58:3908:12:0310:10:00
61JAKŚ Grzegorz 617ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWM4000:00:1201:34:3903:01:0004:51:2407:07:5409:06:13
62KACZMAREK Mirosław 622RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM3000:00:1202:03:3903:54:4005:58:3808:12:1310:10:02
63KOKOSZKO Rafał 706JAWORM3000:00:1201:59:5803:51:3105:52:3008:03:0510:01:21
64PASZKIEWICZ Józef 613MUROWANA GOŚLINAM3000:00:1201:53:4503:36:3405:35:3107:48:3009:49:23
65JAKŚ Mariusz 618ALPIMADE TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:1201:50:0003:39:3306:16:1909:15:5911:52:07
66STACHOWIAK Magda 696RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAK3000:00:1201:59:3003:59:1406:17:5109:00:5411:31:58
67GRYCZKA Mateusz 606NBR TEAMLESZNOM3000:00:1201:23:4202:36:1004:04:1105:38:5107:11:14
68PASZKIEWICZ Maciej 709DZIADEK BIEGA ULTRAMUROWANA GOŚLINAM5000:00:1201:54:3103:38:3705:40:3908:00:0510:18:58
69KIERZEK Ewa 642#TAKIJESTPLANŁÓDŹK4000:00:1301:59:4303:52:1105:58:0008:26:4110:36:00
70WIERZCHOŃ Michał 644MR. DOCŁÓDŹM4000:00:1301:37:3603:14:3005:20:0007:46:0610:04:03
71PURA Robert 690GORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:1301:37:0903:04:3104:52:4206:54:4008:58:53
72PURA Paweł 703BACZYNAM4000:00:1301:55:3703:51:1306:12:4608:50:4811:25:25
73PATROŃSKI Adam 702ŻARŁOKIWROCŁAWM2000:00:1301:48:3703:27:2905:25:4507:40:0009:39:44
74KIERZEK Artur 641BIEGACZE KOSMOSUŁÓDŹM4000:00:1401:59:3903:52:2105:58:0308:26:3810:35:35
75DZIEDZIC Wadim 688DYNAMO MUCHOBÓRWROCŁAWM4000:00:1401:35:3303:04:3404:48:4906:47:2508:34:06
76MIKOŁAJCZYK Rafał 717THC PROMILZGORZELECM4000:00:1401:43:5103:12:1204:51:5906:42:1608:20:30
77ADLER Łukasz 605LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3000:00:1401:30:0502:49:4204:18:5505:49:2807:22:18
78KOZŁOWSKI Leszek 697LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM4000:00:1401:35:2903:01:0704:40:5606:29:51
79SKROBACZ Sebastian 710WALBETRAWICZM3000:00:1401:32:2102:57:4404:35:2906:32:4608:27:19
80BŁACHOWIAK Mariusz 672MARATON LESZNOLESZNOM4000:00:1401:48:5803:21:2605:07:5607:03:4908:55:28
81GAWLAS Przemysław 650KŁODZKOM4000:00:1401:51:5903:36:2205:41:1408:02:4610:08:19
82KOSZAREK Andrzej 645POZNAŃM4000:00:1501:58:2903:47:3105:50:5308:14:1810:40:45
83DONIEC Marek 711PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:1501:34:2503:06:1605:05:3607:17:1308:59:03
84PROZOROWSKI Wiesław 603MARATON LESZNOLESZNOM5000:00:1501:55:0803:37:2205:41:1107:53:0009:53:45
85NOWAK Jacek 689LESZNO LIMITS RUNNERSWSCHOWAM5000:00:1501:37:5803:08:3304:52:1806:51:1908:44:47
86TREGUB Igor 687WROCLAWM3000:00:1501:52:1203:41:2705:41:3808:08:3610:08:56
87SZEGLOWSKA Justyna 694MOCNA GRUPA CEZARA / CAŁA OLEŚNICA BIEGAPĘGÓWK3000:00:1501:37:0303:04:3704:45:4406:34:4208:23:29
88BANAŚ Michał 659MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM3000:00:1501:37:0503:04:4404:46:5406:50:4208:49:56
89TYLIŃSKI Arkadiusz 652LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM5000:00:1601:36:0403:01:5004:42:4306:34:3208:20:51
90BARCZAK Robert 657MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM4000:00:1601:30:4202:50:1404:27:2606:18:1708:00:42
91KULCZYŃSKI Michał 705GDAŃSKM4000:00:1601:52:4303:36:2705:37:3908:00:4610:06:46
92KURNYTA Michał 629WAŁBRZYCHM3000:00:1601:34:0603:00:1504:48:0107:04:1109:15:51
93LEWANDOWSKI Paweł 615LUBOŃM3000:00:1601:58:4103:48:4205:47:5908:09:3610:15:42
94WOŹNA Magdalena 662ZIELONA GÓRAK4000:00:1602:11:1804:08:1106:16:4108:46:2510:54:25
95BRYCHCY Piotr 716TRIGAR.PLPOZNAŃM3000:00:1601:30:0702:48:1904:16:0005:53:3307:25:53
96BOCZULA Krzysztof 604WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM5000:00:1702:12:0804:09:5906:22:3008:56:5510:51:19
97RYBACKI Dariusz 628NAUCZYCIELSIERADZM4000:00:1701:53:5703:47:0505:41:1707:56:1709:58:31
98SZUMIATO Jakub 655PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWM3000:00:1701:52:0103:35:3805:34:4607:56:2610:13:49
99WOJNO Małgorzata 693DROGA DO ULTRAŁÓDŹK3000:00:1702:11:2504:09:5406:22:2909:00:4411:19:56
100KINCEL Krzysztof 719KROSNO ODRZAŃSKIEM5000:00:1701:51:1903:28:2705:15:0507:23:0409:20:21
101PRZEDNIKOWSKI Wiesław 647SWINOUJSCIEM5000:00:1801:52:0303:35:3305:32:0907:56:1910:13:51
102GRACZYK Mariusz 639ZGZBZIELONA GÓRAM4000:00:1802:11:0704:05:3705:57:5608:12:4009:52:47
103KRZYŻAK Ziemowit 665KONINM3000:00:1802:09:1804:04:3406:10:2708:54:4811:24:00
104STELMACH Piotr 684STELMACH TEAMWROCŁAWM4000:00:1801:38:4503:17:5705:08:3307:30:3309:28:49
105SĄDEL Krzysztof 638SZCZECINM5000:00:1901:55:4003:49:4906:04:5908:37:0110:43:21
106ANTONIEWICZ Jacek 701ANTON TEAMGRÓJECM5000:00:1901:46:4903:23:2705:22:5207:38:3509:39:15
107WOJCIECHOWSKI Ireneusz 700IRAS TEAMGRÓJECM5000:00:1901:46:4603:23:2305:22:5007:38:3309:38:52
108CZYŚCIAK Krzysztof 712KB SOBÓTKAŻÓRAWINAM4000:00:2001:44:2803:21:3305:14:1007:19:2909:09:05
109CHUIKOV Hryhorii 685ŚWINOUJŚCIEM3000:00:2001:37:3303:21:1005:08:4907:10:5308:58:55
Niesklasyfikowani
GŁOWACKI Stefan 651WARSAWM40DNF01:28:11 DNF02:48:34 DNF04:30:50 DNF DNF DNF
ROGÓRZ Piotr 683WROCŁAWM40DNF01:29:36 DNF02:48:35 DNF DNF DNF DNF
DZIEMBA Wojciech 678INŻYNIERIA BIEGANIAKATOWICEM30DNF01:39:15 DNF03:06:39 DNF04:52:06 DNF DNF DNF
PRUCHNIEWSKA Agnieszka 704ROKIETNICAK40DNF01:55:24 DNF03:53:55 DNF DNF DNF DNF
ASKUNTOWICZ Wojciech 658GRYFÓW ŚLĄSKIM30DNF01:35:30 DNF03:28:00 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 114 wynik(ów)