VII BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO - NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2022-09-24
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 27
Wystartowało : 24
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 23
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | drużyna K | drużyna M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAŚLANKA Jacek 79SŁUPSKdrużyna M1M 100:32:11.41 5:2111,2
2TREDER Marian 113TEAM TREDERŁOSINOdrużyna M2M 200:34:03.90+00:01:525:4010,6
3SZYCKO Oliwia 110KOBYLNICAdrużyna K1K 100:36:57.00+00:04:466:099,7
4MACIEJEWSKI Tomasz 76USTKAdrużyna M3M 300:37:18.93+00:05:086:139,7
5SZUDARSKI Marek 107DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKdrużyna M4M 400:38:00.63+00:05:506:209,5
6SZEREMENT Kasia 106NORDIC WALKING USTKAUSTKAdrużyna K2K 200:38:10.24+00:05:596:219,4
7BRZEZIŃSKI Henryk 14SŁUPSKdrużyna M5M 500:38:19.47+00:06:086:239,4
8ANTOSIK Grażyna 4KSO LSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOdrużyna K3K 300:38:38.73+00:06:326:269,3
9BADZIĄG Waldemar 8ANANASY Z 3 FALSŁUPSKdrużyna M6M 600:41:45.27+00:09:336:578,6
10UKLEJA Justyna 118POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAdrużyna K4K 400:42:37.44+00:10:267:068,4
11WALLOCH Krystyna 121SAMOLEJSŁUPSKdrużyna K5K 500:43:05.31+00:10:587:108,4
12ANTOSIK Mikołaj 5KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOdrużyna M7M 700:43:50.14+00:11:407:188,2
13KENIG Renata 52K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOdrużyna K6K 600:43:48.71+00:11:417:188,2
14PYŚNIAK Anna 93SAMOLEJWŁYNKÓWKOdrużyna K7K 700:44:33.59+00:12:257:258,1
15GÓRSKA Magdalena 35SŁUPSKdrużyna K8K 800:44:45.00+00:12:357:278,0
16TRUSIAK Agnieszka 114NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKdrużyna K9K 900:45:08.83+00:13:007:318,0
17UKLEJA Katarzyna 116POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAdrużyna K10K 1000:45:23.20+00:13:137:337,9
18ANTOSIK Barbara 6KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOdrużyna K11K 1100:46:14.89+00:14:047:427,8
19HORBACZ Iwona 40SŁUPSKdrużyna K12K 1200:46:16.14+00:14:077:427,8
20ANTOSIK Julia 7KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOdrużyna K13K 1300:46:15.66+00:14:087:427,8
21CHUDY Janina 19K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOdrużyna K14K 1400:52:29.51+00:20:248:446,9
22ZAWADZKI Maksym 131SŁUPSKdrużyna M8M 800:52:45.69+00:20:408:476,8
23WYSOCKA Marzena 128SŁUPSKdrużyna K15K 1501:30:59.80+01:35:2815:094,0
24KOCOŃ Sylwia 56SIEMIANICEdrużyna K16K 16   
Znaleziono 24 wynik(ów)