WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2022-06-05
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 209
Wystartowało : 173
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 173
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1DUDCZAK Michał 194BUFF/ THE NORTH FACERYTROM1 (18-35)00:00:00
2TABOR Dominik 183SYMFERIA - FIZJOTERAPIA OSTEOPATIA TRENING KRAKÓWKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
3BROJ Marcel 190BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM1 (18-35)00:00:00
4SKUPIEŃ Tomasz 207SKAWINKIM2 (36-49)00:00:00
5STOBIECKI Marcin 165ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM1 (18-35)00:00:00
6PARIS Nicola 17LA RECASTELLKRAKOWM1 (18-35)00:00:00
7KUNZ Marcin 203LACHO TEAMKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
8TUKA Michal 158DLUGOSZ TEAM SCARPANIŽNÁM1 (18-35)00:00:00
9ŻÓŁTEK Grzegorz 56SPYTKOWICEM1 (18-35)00:00:00
10ALBRECHT Krystian 138KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA/GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM1 (18-35)00:00:00
11MAGERČÁK Miloš 121DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM1 (18-35)00:00:00
12HANKUS Tadeusz 111HKS RUNBALINM2 (36-49)00:00:00
13STANUCH Dariusz 39AZS ZAKOPANEZAKOPANEM2 (36-49)00:00:00
14ATANASOW ANCEW Dawid 182NOWY TARGM3 (50+)00:00:00
15PACHUT Jerzy 195MY ENDURANCE COACHING TEAMSŁOPNICEM1 (18-35)00:00:00
16BUCZYŃSKI Adam 113NON STOP TRAILKRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
17MAZAN Beata 200FINISZ RYMANÓW/#RKROSNOK2 (36-49)00:00:00
18SZATANIK Zbigniew 168UJSOŁYM3 (50+)00:00:00
19WRÓBEL Przemysław 34STRYSZÓWM2 (36-49)00:00:00
20PÓŁTORAK Sylwester 35DOBCZYCKIE KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEM2 (36-49)00:00:00
21JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna 108GLICZARÓW GÓRNYK1 (18-35)00:00:00
22ZACHARA Dawid 159MOKRZYSKAM1 (18-35)00:00:00
23PALOVA Alžbeta 211SK ORAVAMANZUBERECK2 (36-49)00:00:00
24FITAK Marta 6LIPNICA WIELKAK1 (18-35)00:00:00
25RENÒ Vittoriano 192KRAKOWM1 (18-35)00:00:00
26NOSALIK Marek 126MTAZYWIECM3 (50+)00:00:00
27KOS Tomasz 120TYCHYM2 (36-49)00:00:00
28KOZAK Tomasz 129KOTÓRZ WIELKIM1 (18-35)00:00:00
29BOLECHOWSKA Dominika 208RABKA ZDRÓJK2 (36-49)00:00:00
30LANTOS Borbála 74ZOLNA SKYRUNNING TEAMEGERK1 (18-35)00:00:00
31ŻĄDŁO Władysław 184SPYTKOWICEM1 (18-35)00:00:00
32CIERPIAŁEK Jakub 133ADAM CZERWIŃSKI TEAMWADOWICEM1 (18-35)00:00:00
33WOŹNIAK Michał 27RUNNER_ULTRAPODOLSZEM1 (18-35)00:00:00
34DUBOWIECKI Witek 53CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEWROCŁAWM3 (50+)00:00:00
35MIŚKOWIEC Szymon 202TC ORZEŁSPYTKOWICEM2 (36-49)00:00:00
36KARPIEL Tomasz 52RATUŁÓWM1 (18-35)00:00:00
37DYRCZ Konrad 115GRZECHYNIAM2 (36-49)00:00:00
38PACHURA Kinga 21ULTRA BABIAMSZANA DOLNAK2 (36-49)00:00:00
39PRZYBYŁOWSKI Piotr 193KRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
40KACZOR Miłosz 180KG TRAWERSSANDOMIERZM1 (18-35)00:00:00
41ŽELEZNÍK Peter 210SK ORAVAMANZUBERECM3 (50+)00:00:00
42ŠPRLAK Miloš 104DYNAMEČKOSUCHÁ HORA 193M1 (18-35)00:00:00
43SKOWRONEK Łukasz 89KATOWICEM2 (36-49)00:00:00
44MRÓZ Piotrek 114DĄBROWA GÓRNICZAM1 (18-35)00:00:00
45SZCZUREK Slawomir 185MYSLENICEM2 (36-49)00:00:00
46TURAK Rafał 11KATOWICEM3 (50+)00:00:00
47WRÓBEL Paweł 105DOPOZYGUTEAMKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
48KARDYL Krzysztof 153LIPNICA WIELKAM1 (18-35)00:00:00
49JAKCINAIMIĘ Andżeju 37ZDRAJCY METALUOSIEKM2 (36-49)00:00:00
50RAMOTOWSKI Marcin 172WARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
51MUCHA Agnieszka 28RABKAK2 (36-49)00:00:00
52LUBOS Dawid 162TARNOWSKIE GÓRYM2 (36-49)00:00:00
53MYSIURA Adam 59#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
54MAŚLANKA Ewa 167NOWY TARGK2 (36-49)00:00:00
55KUKLA Grzegorz 178KRAKÓWM3 (50+)00:00:00
56MACIEJEWSKI Marek 61TRUCHTACZ MYSLOWICEMYSŁOWICEM3 (50+)00:00:00
57WIEWIÓRA Piotr 155AKRIWOSBYTOMM2 (36-49)00:00:00
58BISKUP Paweł 150ŁAGÓWM2 (36-49)00:00:00
59BIAŁEK Paweł 14MARKLOWICEM2 (36-49)00:00:00
60BORYCZKA Szymon 127MIEDZYRZECZEM2 (36-49)00:00:00
61WITAS Jacek 191JAWORZEM2 (36-49)00:00:00
62GRACÍK Vlastimil 209ORAVSKÁ JASENICAM2 (36-49)00:00:00
63KSIĘŻYK Anna 95CHORZÓWK2 (36-49)00:00:00
64OLEJARNIK Łukasz 110KRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
65RYNDUCH Renata 32KRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
66LOSKA Tomasz 19ŁAZISKA GÓRNEM1 (18-35)00:00:00
67OCZKOWSKI Mateusz 24GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM2 (36-49)00:00:00
68DOBOSZ Artur 117ŻARNÓWKAM2 (36-49)00:00:00
69DOBOSZ Mariusz 116ROZBIEGANY BALINBALINM2 (36-49)00:00:00
70TRELA Jacek 152AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM3 (50+)00:00:00
71BAŃKOSZ Kinga 186SROMOWCE WYŻNEK1 (18-35)00:00:00
72OROCZ Dawid 188BIERUŃM1 (18-35)00:00:00
73GANCZEWSKI Paweł 25GRANICAM3 (50+)00:00:00
74CIEŚLIK Mateusz 101TEAM APKBOGDANOWOM1 (18-35)00:00:00
75NAWROT Waldek 98J U V E R U NKRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
76PALEJ Janusz 146J&JSKARBIMIERZ-OSIEDLEM2 (36-49)00:00:00
77GACH-MICHALSKA Justyna 9RZEZAWAK2 (36-49)00:00:00
78SKWAREK Grzegorz 112BALINM2 (36-49)00:00:00
79ZACHARA Kamil 179MOKRZYSKAM1 (18-35)00:00:00
80CHMIELEWSKI Maciej 58LUBOŃM2 (36-49)00:00:00
81TYBOŃ Maciej 26OLKUSZM1 (18-35)00:00:00
82HOŁUJ Andrzej 49KRAKÓWM3 (50+)00:00:00
83MILER Robert 64RADOMSKOM2 (36-49)00:00:00
84KOCZENASZ Mariusz 151ŁAZISKA GÓRNEM2 (36-49)00:00:00
85SERAFIN Krzysztof 16MORDARKAM2 (36-49)00:00:00
86OROCZ Magdalena 189BIERUŃK1 (18-35)00:00:00
87ŻBIK Agnieszka 92HAGER SPORT TEAMTYCHYK2 (36-49)00:00:00
88ŻUREK Dariusz 106KRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
89SAŁACIAK Jakub 118PABIANICEM1 (18-35)00:00:00
90PAJOR-LESZCZYŃSKA Aleksandra 128OLA&BARTLOKRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
91GABRYŚ Arkadiusz 163CIESZYNM2 (36-49)00:00:00
92CIASTOŃ Bartłomiej 100OLA&BARTLONIEPOŁOMICEM2 (36-49)00:00:00
93SKOCZYLAS Piotr 142ENDURANCE TEAMCHORZÓWM2 (36-49)00:00:00
94CZAPCZYK Adrian 73POZNAŃM2 (36-49)00:00:00
95PARZNIEWSKI Maciej 55TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 (36-49)00:00:00
96CISZAK Wojtek 43GOSTYŃM2 (36-49)00:00:00
97SAŁACIAK Bartłomiej 119DOBROŃM1 (18-35)00:00:00
98SOWIŃSKI Dariusz 29SOWSTOLWIRYM2 (36-49)00:00:00
99PAPIERZ Justyna 48NBRCBORZĘCIN DUŻYK2 (36-49)00:00:00
100KADYK Łukasz 50CEZARWARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
101MILER Urszula 65KBKS RADOMSKORADOMSKOK2 (36-49)00:00:00
102SERWADCZAK Piotr 124P+EBRZEGM3 (50+)00:00:00
103STANISZEWSKI Rafał 23TURBODZIKIWARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
104GAWLIKOWSKA Agnieszka 123KATOWICEK1 (18-35)00:00:00
105MOKRZYCKA Weronika 79STARA ŁOMNICAK2 (36-49)00:00:00
105SKAŁOŃ Robert 161KRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
107KONSTAŃCZAK Joanna 72POZNAŃK2 (36-49)00:00:00
108GŁOWACKA-PRUS Dorota 206#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
109ŁAWNICZAK-CIELIŃSKA Dorota 173TYCHYK2 (36-49)00:00:00
110HNATIUK Mateusz 164ŁODYGOWICEM1 (18-35)00:00:00
111KUKLA Katarzyna 177KRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
112MUSIOLIK Sylwia 122RYBNIKK2 (36-49)00:00:00
113GÓRAK Piotr 10#DIABLAK120SOSNOWIECM2 (36-49)00:00:00
114ZIAJA Robert 109ROBERT ALKOHOLIKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2 (36-49)00:00:00
115KAŹMIROWICZ Basia 71PRACOWNIA PROJEKTOWA ZZMKRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
116BYTOMSKA-MACIEJEWSKA. Grażyna 62MYSŁOWICEK3 (50+)00:00:00
117MOCZKO Ola 63MYSLOWICEK2 (36-49)00:00:00
118KSIĘŻYK Mirosław 96CHORZÓWM2 (36-49)00:00:00
119ISKRZAK Izabela 4BYTOMK2 (36-49)00:00:00
120BAJOŁEK Aleksandra 212AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK3 (50+)00:00:00
121BUCZAK Wojciech 160GLIWICEM1 (18-35)00:00:00
122GŁUSZKOWSKA Monika 131WARSZAWAK3 (50+)00:00:00
123DOMBEK Andrzej 84BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEM3 (50+)00:00:00
124KAMIŃSKA Krystyna 78BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEK3 (50+)00:00:00
125MENDREK Ireneusz 40TURBODZIKIWARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
126DUMAŃSKA Iwona 33STRZELCE OPOLSKIEK2 (36-49)00:00:00
127HANDY Samanta 87POWOLI DO CELUKĘTYK1 (18-35)00:00:00
128MAJEWSKI Dominik 103TEAM APKTARNOWOM1 (18-35)00:00:00
129GRUSZKA Marian 90TRUCHTACZ MYSŁOWICEMYSŁOWICEM3 (50+)00:00:00
130CZAJKOWSKI Stefan 102TEAM APKKOWANOWKOM1 (18-35)00:00:00
131KACZMARCZYK Dorota 15AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
132PRZYBYSZ Aneta 85WOŁOMINK2 (36-49)00:00:00
133ŚLÓSARCZYK Jakub 166SS RUNNING CLUBKRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
134SYPKO-MARCINISZYN Magdalena 175KLUCZBORKK2 (36-49)00:00:00
135KUTYŁA Marek 176PYSKOWICEM2 (36-49)00:00:00
136KRASZEWSKA Renata 88AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK3 (50+)00:00:00
137OSIKA Aleksandra 3KIELCEK1 (18-35)00:00:00
138NAWROT Magdalena 181J U V E R U NKRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
139DOROBISZ Magdalena 81#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)00:00:00
140KLIŚ Dawid 144PSZCZYNAM1 (18-35)00:00:00
141WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra 143BANDA Z POLUDNIAGLIWICEK2 (36-49)00:00:00
142IWASZKO Paweł 45WARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
143OCHALSKI Grzegorz 86RADZYMINM2 (36-49)00:00:00
144ROCZNIAK Klara 141JANÓW LUBELSKIK1 (18-35)00:00:00
145KIM Renata 130WARSZAWAK3 (50+)00:00:00
146RADKOWSKI Michał 44WARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
147DERDA Joanna 134WARSZAWAK3 (50+)00:00:00
148MACIĄGA Magda 136JASINK2 (36-49)00:00:00
149SANKOWSKA Monika 135POZNAŃK2 (36-49)00:00:00
150STASICA Monika 83ŻYWIECK2 (36-49)00:00:00
151OLEŃSKA Agnieszka 42SIOSTRY MADIZARGLIWICEK1 (18-35)00:00:00
152DOMOWICZ Monika 201POZNAŃK2 (36-49)00:00:00
153WILANOWSKA Alicja 139-POZNAŃK2 (36-49)00:00:00
154HOŁUJ Barbara 51KRAKÓWK3 (50+)00:00:00
155SEWERYN Rafał 148ADAMEK.SHOP.PLKRAKÓWM3 (50+)00:00:00
156ADAMEK Pawel 147ADAMEK.SHOP.PLSUCHA BESKIDZKAM3 (50+)00:00:00
157WOJTOWICZ Karolina 54SIOSTRY MADIZARGLIWICEK2 (36-49)00:00:00
158OKSIENIUK Marcin 22TURBODZIKIWOLICAM2 (36-49)00:00:00
159STRZELCZYK Edyta 125P+EBRZEGK3 (50+)00:00:00
160GLIŃSKA Renata 132WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
161PALEJ Justyna 145J&JSKARBIMIERZ OSIEDLEK2 (36-49)00:00:00
162DZIURZYŃSKA Ulka 57VEGE RUNNERSKRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
163PAWLAK Roman 157RUDA ŚLĄSKAM2 (36-49)00:00:00
164DZIEMIERA Daniel 156ŚWIĘTOCHŁOWICEM2 (36-49)00:00:00
165PRUSZKOWSKA-OPARA Elwira 46NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIK2 (36-49)00:00:00
166STAMM Paulina 107POZNAŃK2 (36-49)00:00:00
167RATAJCZAK Weronika 204ROGOŹNOK1 (18-35)00:00:00
168JĘDRZEJEWSKA Dominika 47KROSNO ODRZAŃSKIEK2 (36-49)00:00:00
169KOSIOREK Elżbieta 82ŁÓDŹK2 (36-49)00:00:00
170BENEDYCZUK Kornelia 80KŁODZKOK1 (18-35)00:00:00
171POTOCZNY Lidia 76POLSKAK1 (18-35)00:00:00
172SZALIŃSKA Magdalena 77BOGNOR REGISK2 (36-49)00:00:00
173MALEC Katarzyna 666ULTRA BABIA TEAMDO UZUPEŁNIENIAK2 (36-49)00:00:00
Znaleziono 173 wynik(ów)