X BIEG OLIWSKI - 5KM BIEG
X Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2022-10-29
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 115
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1DEKA Przemysław 346GDYNIAM-30
2KOZAK Jakub 345GDAŃSKM-18
3GODLEWSKI Łukasz 126BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM-40
4KWIATKOWSKI Marcin 153KONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENINGMŁAWAM-30
5ROSZYK Paweł 174JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOM-60
6STADNIK Jacek 178SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANETZIELONA GÓRAM-30
7NAIDON Stefaniia 334TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUGDAŃSKK-16
8KOWALEWSKA Kinga 327GDAŃSKK-18
9ADAMUS Ewelina 321GDAŃSKK-40
10SOBIERAJ Jan 343GDAŃSKM-16
11CZAJKA Marcin 114GDAŃSKM-40
12DEIK Elżbieta 119PRZYJAŹŃK70+
13DZIEMIAN Jakub 120ADIDAS RUNNERS TRICITYGDAŃSKM-30
14KOŚCIŃSKI Patryk 143AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOZEZDRZEM-18
15NAWROCKI Dariusz 164GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKM-40
16PAŁASZ Edmund 169RUMIAM70+
17KALINOWSKA Paulina 200KIŁPINOK-30
18KAZYAKA Katarzyna 304Biegamyrazem.plGDYNIAK-30
19LYTVYN Valentyna 330RODNIKKHARKOVK70+
20KOŁACIŃSKI Damian 347M-18
21GAWRYLCZYK Maciej 124WEJHEROWOM-60
22KARPENKO Liliana 137LILAGDANSKK-50
23KISIELNICKA Karolina 138KTS IRONMANKWIDZYNK-30
24KUROWSKI Wojciech 149WATAHAGDAŃSKM-50
25KWAŚNIK Jan 151FIGHTING RUNNERSGDAŃSKM-30
26MAKOWSKA Gosia 158MAKIGDYNIAK-40
27STUŁA Rafał 181NOWA SÓLM-30
28WOŚ Maria 192GDAŃSKK-18
29JEKA Rafał 135ŁEBCZM-30
30BRZOZOWSKI Piotr 320www.brzozowskipiotr.plM-40
31PATRON Sławomir 349M-40
32BŁAWAT Marcin 109BORYS TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM-40
33FALBA Paweł 122GDANSKM-30
34JACHIMOWICZ Bartosz 133GDAŃSKM-30
35KŁOS Marcin 140CROSSCORE GDAŃSKGDAŃSKM-40
36KORPAS Ewa 142KUNDY PORTOWEPRUSZCZ GDAŃSKIK-40
37ŁUKAWSKI Michał 157ACTIVE LIFEBORKOWO¸ POW. GDAŃSKIM-30
38MAKOWSKI Przemek 159MAKIGDYNIAM-40
39SZUMACHER-PASZKOWSKA Marta 183ZIAJAGDAŃSKK-30
40WĘGŁOWSKA Gosia 188GDAŃSKK-30
41KOPCZYŃSKI Piotr 196Start Team WąbrzeźnoLIPINKIM-18
42ANDRYSKOWSKI Marek 103STOWARZYSZENIE 42¸2 LĘBORKLĘBORKM-50
43BENERT Jan 106OTOMINM-60
44BENERT-BRANICKA Agnieszka 107OTOMINK-30
45BŁAWAT Michał 110SOPOCKI KLUB MORSÓWGDAŃSKM-40
46GŁODOWSKA Monika 125BYTÓWK-30
47STANKIEWICZ Przemek 179PĘPOWOM-40
48TARASZKIEWICZ Maria 185ACTIVE LIFEGDAŃSKK-18
49ZWARA Julia 194TRI TALENT TEAMGDAŃSKK-16
50BIELIŃSKI Dominik 108PUŁK WDDWDPNGDYNIAM-18
51BRANICKI Bartosz 111OTOMINK-30
52GROTH Joanna 129SKP ŚLUSAREK KUBIAK PIECZYKGDAŃSKK-30
53JARMOŁOWICZ Beata 134CTSGDANSKK-50
54KLEIN Andrzej 139GDAŃSKM-50
55PAŁKA Anna 170KLUB ZIAJAGDAŃSKK-30
56ŚWIĘCICKI Tomasz 184GDAŃSKM-40
57JĘDRYCH Oliwia 326GDANSKK-18
58BARCZYK Anna 104SZTAFETA WSZECHCZASÓWPRUSZCZ GDAŃSKIK-50
59DASCHKE Michał 118GDAŃSKM-30
60MICHALCZYK Mirosława 161PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGUPRUSZCZ GDAŃSKIK-40
61NOWAKOWSKA Edyta 166SMOCZA AURAMORĄGK-30
62MAKLA Andrzej 199KOŚCIEŻYNAM70+
63BARTSCH Aleksandra 105BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK-30
64KOROL Aleksandra 141JANKOWO GDAŃSKIEK-40
65KOZIOŁ Krzysztof 145FRAYA RUNNING TEAMGDAŃSKM-40
66KUSIAK Włodzimierz 150GDAŃSKM70+
67LENGIER Lukasz 155GDYNIAM-40
68ORZECHOWSKI Paweł 168GDYNIAM-30
69PRZYTUŁA Wojciech 172GDAŃSKM-40
70SADECKA Monika 176RUMIAK-18
71TROJANOWSKA Bogumiła 186GDAŃSK-OLIWAK-50
72BUDZIAREK Adam 112FIGHTING RUNNERSGDAŃSKM-40
73CZECHLEWSKA Iwona 115FIGHTING RUNNERSGDAŃSKK-30
74KRAWIEC Agnieszka 146CROSSCORE GDAŃSKGDAŃSKK-40
75ŁUBKOWSKA Grażyna 156KBGDAŃSKK70+
76NABAKOWSKA Barbara 162GDANSKK-60
77RESZETOW Marta 173JEPPESEN TEAMGDAŃSKK-18
78AKSAMIT-KROLEWICZ Magdalena 340K-30
79CISZKIEWICZ Tomasz 113GDAŃSKM-40
80JELNICKA Anna 136BBL AWFIS GDAŃSKGDAŃSK OLIWAK-50
81KWAŚNIK Marta 152FIGHTING RUNNERSGDAŃSKK-18
82NAGÓRSKI Ryszard 163CIECHOCINEKM-60
83NOWAK Damian 165GDAŃSKM-30
84SZMIDT Grzegorz 198GDAŃSKM-40
85ALEKSIEJUK Aleksandra 102ACTIVE FLOWGDYNIAK-18
86FIGIEL Aleksandra 123GDYNIAK-30
87GRUŹLEWSKA Anna 131GDAŃSKK-30
88SIEDLARSKI Jan 177GDYNIAM-30
89SUCHOMSKI Przemysław 182GDAŃSKM-30
90BOGDAŃSKA Agnieszka 197GDAŃSKK-40
91ADAMOWSKI Andrzej 101ELBLĄGM-40
92OLEKSIAK Małgorzata 167ELBLĄGK-30
93TYMIŃSKI Krzysztof 187GDAŃSKM70+
94TYMIŃSKA Ewa 96K-60
95GREBLEWSKI Tomasz 350GDANSKM-40
96GÓRSKA - JARZĄBKOWSKA Marta 128BORKOWOK-30
97ZAWIASA Grzegorz 193GDAŃSKM-40
Znaleziono 97 wynik(ów)