Organizator : Fundacja Aktywne Beskidy
Data : 2023-01-21
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 13.5 km
Zgłoszonych : 70
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
7.5km
Czas
netto
13.5km
Czas
brutto
13.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRUBKA Bartosz 312TRIO TEAMOSIEKOPEN M1M 100:00:0100:59:1501:31:40.3501:31:41.85 6:478,8
2BUCZYŃSKI Adam 305NON STOP TRAILKRAKÓWOPEN M2M 200:00:0101:02:0801:35:00.4501:35:01.95+00:03:207:028,5
3ŁUKOSZ Tomasz 333ANNA HALSKA COACHINGUSTROŃOPEN M3M 300:00:0101:01:5901:36:12.0001:36:13.50+00:04:317:078,4
4SAWICKI Marek 346SKLEPSONO.PLLIPOWAOPEN M4M 400:00:0201:07:3401:41:28.9501:41:31.55+00:09:497:308,0
5HALSKA Ania 313ANNA HALSKA COACHINGCIESZYNOPEN K1K 100:00:0301:07:2501:43:23.4001:43:26.50+00:11:447:397,8
6MARSZAŁEK Marcin 336SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M5M 500:00:0501:10:0501:45:25.7501:45:30.90+00:13:497:487,7
7MASARCZYK Szymon 337TRI&MOREGLIWICEOPEN M6M 600:00:0401:07:4301:45:27.1001:45:31.20+00:13:497:487,7
8FOLTYNIAK Paweł 306MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEOPEN M7M 700:00:0501:11:1101:47:52.2001:47:57.75+00:16:157:597,5
9STROJNY Paweł 315KRAKOWOPEN M8M 800:00:0101:11:1301:47:57.8001:47:59.75+00:16:177:597,5
10FRANCUZ Konrad 307VEGE RUNNERSMOGILANYOPEN M9M 900:00:0101:13:4401:48:58.9501:49:00.75+00:17:188:047,4
11KUTKA Sławek 328RYBNIKOPEN M10M 1000:00:0501:10:1001:50:48.4001:50:54.05+00:19:128:127,3
12KAMIŃSKI Marek 318RZESZÓWOPEN M11M 1100:00:0201:15:3101:51:05.7501:51:07.75+00:19:258:137,3
13WYSŁUCH Izabela 363SKOCZÓWOPEN K2K 200:00:0001:16:4401:54:09.2001:54:09.20+00:22:278:277,1
14LORANC Paweł 502WILD BUCHAYSKOZYOPEN M12M 1200:00:0001:19:0001:56:43.4001:56:43.40+00:25:018:386,9
15SROMEK Dawid 352KS BYSTRABYSTRAOPEN M13M 1300:00:0301:16:3301:57:11.7501:57:15.10+00:25:338:406,9
16SZLĘZAK Edward 354EWELINA RUNNERSKATOWICEOPEN M14M 1400:00:0301:17:4201:58:09.2001:58:12.90+00:26:318:456,9
17RAK Mirek 345BYTOM - STROSZEKOPEN M15M 1500:00:0301:18:2701:58:30.5501:58:34.20+00:26:528:466,8
18KĘDZIOR Maciej 321ZACZERNIEOPEN M16M 1600:00:0301:19:0102:02:11.9002:02:15.55+00:30:339:036,6
19GÓRECKI Wojciech 309SZCZYRKOPEN M17M 1700:00:0701:23:2102:03:11.5002:03:19.20+00:31:379:076,6
20BOGOBOWICZ Dominik 304CZĘSTOCHOWAOPEN M18M 1800:00:0201:23:3502:03:19.3002:03:21.30+00:31:399:086,6
21KAJSTURA Katarzyna 317KW BIELSKO BIAŁAUSTROŃOPEN K3K 300:00:0201:22:4302:04:49.1502:04:51.55+00:33:099:146,5
22ZIMNY Jakub 364KRAKÓWOPEN M19M 1900:00:0401:24:3102:09:44.3002:09:48.95+00:38:079:366,2
23WĘGOREK Monika 357BYTOMOPEN K4K 400:00:0301:29:1702:09:48.8002:09:52.45+00:38:109:366,2
24NYC-ZIMNY Gosia 3404TRITEAMKRAKÓWOPEN K5K 500:00:0301:25:5502:09:53.9502:09:57.00+00:38:159:376,2
25KARNÓWKA Jarosław 319WODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN M20M 2000:00:0501:23:4902:10:28.7502:10:33.95+00:38:529:396,2
26WÓJCIK Jacek 362BYTOMOPEN M21M 2100:00:0301:27:4302:17:40.8502:17:44.00+00:46:0210:115,9
27KLAG Marian 325TOP33RYBARZOWICEOPEN M22M 2200:00:0501:29:2302:20:41.4502:20:46.60+00:49:0410:255,8
28ZIÓŁEK Mirosław 365STAY INSANE/ BANDA GRUDNIAJACKÓWOPEN M23M 2300:00:0901:35:1502:23:13.9502:23:23.80+00:51:4110:365,7
29BIELAWSKI Paweł 301LEGNICAOPEN M24M 2400:00:0401:35:2202:25:10.0002:25:14.40+00:53:3210:455,6
30WIECZOREK Dariusz 358WARSZAWAOPEN M25M 2500:00:1001:35:3902:26:24.8002:26:35.30+00:54:5310:505,5
31BĄK Piotr 509ŁODYGOWICEOPEN M26M 2600:00:0301:34:3702:28:25.4502:28:28.70+00:56:4610:595,5
32MAREK Sławek 335WILD BUCHAYSŁODYGOWICEOPEN M27M 2700:00:0201:34:3502:28:25.9502:28:28.75+00:56:4610:595,5
33LIPIŃSKA Marta 332WARSZAWAOPEN K6K 600:00:0601:38:1502:29:23.6502:29:30.05+00:57:4811:035,4
34KIEŁBASA Artur 322LESZCZYNYOPEN M28M 2800:00:0301:35:2702:29:31.6002:29:34.85+00:57:5311:045,4
35WAWRZYNIAK Mariusz 356CZERWIONKA-LESZCZYNYOPEN M29M 2900:00:0301:35:2902:29:31.8002:29:34.95+00:57:5311:045,4
36KARWAT Robert 320MIKOŁÓWOPEN M30M 3000:00:0901:35:2502:30:18.6502:30:27.80+00:58:4511:085,4
37POLANOWSKI Marek 343NGB KŁOBUCKKŁOBUCKOPEN M31M 3100:00:0201:31:0302:30:37.8002:30:39.95+00:58:5811:095,4
38GÓRSKI Jakub 310RAPID RUNNERS TEAMTYCHYOPEN M32M 3200:00:0801:43:1702:34:11.6002:34:20.45+01:02:3811:255,3
39NIGRINI Beata 339TROWEL MASTER RACING TEAMGLIWICEOPEN K7K 700:00:0501:35:1402:34:25.4502:34:30.95+01:02:4911:265,2
40FRANCZAK Katarzyna 308KRAKOWOPEN K8K 800:00:0401:36:0602:35:32.5002:35:36.75+01:03:5411:315,2
41SIEMION Artur 347SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M33M 3300:00:1201:41:0202:38:49.9002:39:02.10+01:07:2011:455,1
42SLUZALEK Małgorzata 349GLIWICEOPEN K9K 900:00:0501:37:2302:40:54.3502:41:00.20+01:09:1811:555,0
43GRAJDEK Wiktor 311ŁAZYOPEN M34M 3400:00:0801:42:2102:42:44.9002:42:52.95+01:11:1112:035,0
44STOŃ Leszek 353WARSZAWAOPEN M35M 3500:00:0401:37:4502:44:41.7002:44:46.25+01:13:0412:114,9
45SIWINSKA Gosia 348TYCHYOPEN K10K 1000:00:0701:46:4702:46:25.8002:46:32.80+01:14:5012:194,9
46BIELEC Patryk 302500CC SZKOŁA MISTRZÓW ENDURORYBNIKOPEN M36M 3600:00:0301:46:5202:49:23.3002:49:26.95+01:17:4512:324,8
47KURYSIA Piotr 503HIGHLANDERSBUJAKOWOPEN M37M 3700:00:0801:46:5702:52:16.1502:52:24.90+01:20:4312:454,7
48KIRWIEL Kamil 324BARTOSZYCEOPEN M38M 3800:00:1001:49:1802:53:27.0502:53:37.20+01:21:5512:504,7
49MICHALSKA Nikoletta 338TARNÓWOPEN K11K 1100:00:0001:23:2702:54:31.7502:54:31.75+01:22:4912:554,6
50KOZDROŃ Mateusz 326BOBROWNIKI WIELKIEOPEN M39M 3900:00:0001:25:2602:54:32.4502:54:32.45+01:22:5012:554,6
51KIEŁBASA Karolina 323ŻORYOPEN K12K 1200:00:0501:56:5702:58:15.6502:58:21.60+01:26:3913:124,5
52SMAGA Jan 351LUBLINOPEN M40M 4000:00:0901:53:4403:01:58.5003:02:08.45+01:30:2613:284,5
53POLANOWSKI Przemysław 344BRZEŹNIOOPEN M41M 4100:00:0201:51:1603:04:25.0003:04:27.40+01:32:4513:394,4
54MACIEJEWSKA Lidia 226SOSNOWIECOPEN K13K 1300:00:0802:16:2703:30:29.9503:30:37.95+01:58:5615:353,8
55JARUGA Damian 314KULULULU TEAMRYBNIKOPEN M42M 4200:00:0103:32:31.3503:32:32.70+02:00:5015:443,8
56MACIEJEWSKA Dagmara 225SOSNOWIECOPEN K14K 1400:00:0802:16:3003:34:14.1503:34:22.15+02:02:4015:523,8
57SMAGA Antoni 350ŁOPIENNIKOPEN M43M 4300:00:1102:17:0503:35:05.9003:35:17.35+02:03:3515:553,8
58OLEŃSKA Agnieszka 341SIOSTRY MADIZARGLIWICEOPEN K15K 1500:00:0602:06:2203:38:56.8503:39:03.05+02:07:2116:133,7
59WOJTOWICZ Karolina 360SIOSTRY MADIZARGLIWICEOPEN K16K 1600:00:0602:07:0903:38:57.1503:39:03.40+02:07:2116:133,7
60KUCZEK Grzegorz 327133BLPCZECHOWICE DZIEDZICEOPEN M44M 4400:00:0602:17:5803:44:13.6003:44:20.05+02:12:3816:363,6
61MANIURA Adam 334BYTOMOPEN M45M 4500:00:0502:20:0803:44:23.9503:44:29.30+02:12:4716:373,6
62LEPA-ROMAN Magdalena 331BOLSZEWOOPEN K17K 1700:00:0702:13:2703:49:03.8503:49:11.15+02:17:2916:583,5
63WILK Rafał 359SEKCJA PIASKIPIASKIOPEN M46M 4600:00:0002:10:5403:57:09.5003:57:09.50+02:25:2717:343,4
64JABŁOŃSKI Kazimierz 501SPRINTER PRĄDYPRĄDYOPEN M47M 4700:00:0902:29:4604:05:03.1004:05:12.95+02:33:3118:093,3
65WOŚKO Gabriela 361STG WARSZAWAWARSZAWAOPEN K18K 1800:00:0702:30:3804:05:43.5504:05:50.70+02:34:0818:123,3
66MIKOŁAJCZAK Magdalena 508ŻORYOPEN K19K 1900:00:0002:56:1405:29:26.0005:29:26.00+03:57:4424:242,5
Znaleziono 66 wynik(ów)