ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18+ km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDrużynaPętla
3km
Pętla
14km
Pętla
25km
Pętla
36km
      
1GRABOWSKA Aleksandra 5016TEAM BEANSenior Kobiet5054+501600:17:4401:40:1803:03:56
2WÓJCIK Łukasz 5059CYTRYNOWE CURRY???Master Mężczyzn00:25:0202:17:26
3SZPINDA Sebastian 42Master Mężczyzn00:16:1401:30:1802:45:2004:03:10
Niesklasyfikowani
LIMOLESIŃSKI Piotr 5037DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWMaster Mężczyzn00:19:3601:58:3803:55:37
5MAZUREK Dariusz 5033RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMaster Mężczyzn00:14:4701:28:55
6JAMRÓZ Łukasz 5069Master Mężczyzn00:16:5901:30:5702:46:03
7MAJEK Krzysztof 5031AUGUSTEAMWeteran Mężczyzn00:17:0001:32:1602:50:01
8KROSMAN Szymon 5028KLUB BIEGACZA T2/4Senior Mężczyzn00:16:3301:31:3802:52:30
9KOWALSKI Daniel 5027BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:16:5801:32:2102:56:26
10CHOŁOTA Marek 5005BIEGOWY ŚWIATMaster Mężczyzn00:15:3601:31:4402:55:45
11BOROWSKI Kamil 5004CHEŁM BIEGASenior Mężczyzn00:13:5401:14:0002:20:1803:45:11
12MAŁKOWSKI Bogdan 5032SPARTANIE DZIECIOMWeteran Mężczyzn5055+503200:17:2601:44:0903:27:31
13POPIS Tomasz 5042SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICAWeteran Mężczyzn00:14:0701:21:3602:40:3604:01:58
14GAJDA Mateusz 5014SPRUCHNIALI HERKULESISenior Mężczyzn00:18:4101:31:53
15KORECKI Andrzej 5024ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄWeteran Mężczyzn00:15:2501:28:4702:45:49
16KNYCHAS Darek 5022PZU SPORT TEAMWeteran Mężczyzn00:16:1501:33:1002:56:43
17DRÓŻDŻ Tomasz 5010CZEWARUNTIMMaster Mężczyzn00:17:1101:37:1902:58:34
18CZUPKIEWICZ Michał 5008TRUCHT TEAM OPOLEMaster Mężczyzn00:17:3401:32:1102:54:59
19WŁOCH Sławomir 5057Weteran Mężczyzn00:17:2201:39:5003:05:22
20DZIUBECKI Maciej 5012Master Mężczyzn00:17:0201:40:5403:10:14
21STOLARSKI Maciej 5049Master Mężczyzn00:17:0201:40:5503:10:14
22DRAGON Przemysław 5009Master Mężczyzn00:17:4601:41:1003:19:55
23SKWARSKI Darek 5047Master Mężczyzn00:17:0501:32:0502:47:34
24TURKOWSKI Andrzej 5054TEAM BEANSenior Mężczyzn5054+501600:17:3901:37:1502:54:55
25TRZEŹWIŃSKA Anna 5074Master Kobiet00:18:5501:46:1403:08:30
26KMIECIK Arkadiusz 5021Master Mężczyzn00:19:3401:36:3103:04:24
27GMITEREK Tomasz 5015BIŁGORAJ ULTRA TRAILWeteran Mężczyzn00:18:5501:41:1703:11:11
28STAŃCZUK Leszek 5048YULO RUN TEAM SIEDLCEDinozaur Mężczyzn00:19:3201:57:3603:27:10
29KOWALCZYK Grzegorz 5026Weteran Mężczyzn00:18:0401:46:1003:23:01
30FELTOWICZ Jacek 5075Senior Mężczyzn00:15:4601:27:4702:43:3304:01:46
31ZIELIŃSKI Paweł 5068RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:4901:48:58
32PODKÓWKA Zbigniew 5040PODGÓRZ TORUŃDinozaur Mężczyzn5040+504600:24:3702:09:07
33JAMRÓZ Ryszard 5070Dinozaur Mężczyzn00:22:1102:14:59
34PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 5041KS PEGAZWeteran Kobiet00:18:2001:46:4903:19:14
35ZABDYR Marcin 5064KS PEGAZWeteran Mężczyzn00:18:1901:46:5003:18:15
36CZERWIŃSKI Maciej 5007KIBOLSKI KSMaster Mężczyzn00:18:0501:48:0603:26:20
37WRÓBEL Tomasz 5062ZABIEGANY WOŁOMINWeteran Mężczyzn5067 + 506200:16:5401:30:5602:45:5904:07:14
LIMWILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 5055SPARTANIE DZIECIOMMaster Kobiet5055+503200:19:3101:57:3503:55:16
LIMKIDOŃ Przemysław 5071WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASenior Mężczyzn00:21:0702:12:1404:12:33
40DUDEK Paweł 5011RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:4801:49:25
41KAPICA Dominik 5020Senior Mężczyzn00:17:2901:42:38
42DZIEDZIAK Marek 5072GORLICKA GRUPA BIEGOWAWeteran Mężczyzn00:18:4701:54:27
43FRANKOWSKA Dorota 5013Weteran Kobiet00:21:0602:12:12
44RUTKOWSKA Małgorzata 5046Weteran Kobiet5040+504600:23:4102:16:40
45CZEMERYS Piotr 5073RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:2701:41:1303:06:07
46ZGODA Katarzyna 5067ZABIEGANY WOŁOMINWeteran Kobiet5067 + 506200:24:3802:22:34
47WINDLOCH Emilia 5056ZABIEGANY WOŁOMINMaster Kobiet5056+505800:19:3401:52:4503:42:19
48BENDER Sebastian 5002Master Mężczyzn00:16:4601:30:2702:45:5404:10:52
49PASZKO Stanisław 5039DINOZAUR Z ROZTOCZADinozaur Mężczyzn00:22:1101:56:26
50KALBARCZYK Beata 5019ORANGE POLSKAWeteran Kobiet00:22:3902:14:57
51KOBYLARCZYK Sebastian 5023NINE INCH SNAILSMaster Mężczyzn00:18:5403:11:37
52WOLENTARSKI Przemysław 5058ZABIEGANY WOŁOMINMaster Mężczyzn5056+505800:18:1901:54:0603:35:38
53KURZYDŁO Bartosz 5029Master Mężczyzn00:19:5501:58:55
54ZACHARZYŃSKA Katarzyna 5066ORANGE POLSKAMaster Kobiet00:23:2002:22:37
55JANIK Tomasz 29Master Mężczyzn00:23:1902:22:42
56NORKOWSKA Aleksandra 5036ORANGE POLSKAMaster Kobiet00:22:2501:57:1203:35:58
LIMTARNOWSKI Michał 5053Master Mężczyzn00:19:5501:58:5603:40:35
58WÓJCIUK Paweł 5061Master Mężczyzn00:19:5802:06:01
59KRUPA Janusz 3009ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:22:3802:22:39
60ZABURKO Mateusz 5065Master Mężczyzn00:22:3802:18:44
61JUSZCZAK Marcin 5018Weteran Mężczyzn00:18:3601:40:0003:06:35
62JABŁOŃSKI Michał 5017KINGRUNNER ULTRAWeteran Mężczyzn00:22:0701:49:0003:27:26
63ARMATYS Grzegorz 5001ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:22:3502:15:07
64RATYŃSKI Bartłomiej 5045HAPPY RUNNERS / TEAM FIGHTERMaster Mężczyzn00:20:0001:39:3803:00:04
65WYSOKIŃSKI Jerzy 5063ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:23:1502:02:3703:48:01
66NAKONIECZNY Jacek 5035SII RUNNING TEAMSenior Mężczyzn00:22:3302:02:59
Znaleziono 66 wynik(ów)