INWA NORDIC WALKING EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - 21KM
INWA Nordic Walking European Championships 2023 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking European Championships 2023 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2023-09-02 |
Miejsce : | Jedlińsk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 60 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 51 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 1.1km | 5km | 10km | 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAJEWSKA Hanna | 22 | KS KIJOMANIACY CHODZIEŻ | PIŁA | K18-34 | 00:07:07 | 00:44:21 | 01:22:52 | 02:01:56 | |||
2 | SZCZUDLIK Małgorzata | 40 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:07:08 | 00:44:20 | 01:23:37 | 02:05:00 | |||
3 | ZDRZAŁEK Alicja | 153 | POLSKA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:07:47 | 00:48:31 | 01:29:09 | 02:11:30 | |||
4 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 3 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K40-44 | 1 | 00:06:22 | 00:38:44 | 01:11:43 | 01:44:56 | ||
5 | GÓRSKA Agnieszka | 11 | SZCZECIN | K45-49 | 00:08:57 | 00:54:25 | 01:39:12 | 02:27:28 | ||||
6 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 33 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:08:03 | 00:47:56 | 01:27:39 | 02:07:22 | |||
7 | JARUGA Beata | 16 | OŁAWA | K45-49 | 00:07:35 | 00:46:42 | 01:26:48 | 02:07:20 | ||||
8 | TKALČIČ Daria | 43 | ZAGREB | K35-39 | 00:08:54 | 00:51:57 | 01:33:18 | 02:14:31 | ||||
9 | FASOLA Raffaella | 10 | NORDIC WALKING COMO | COMO | K50-54 | 00:07:58 | 00:48:09 | 01:29:21 | 02:11:49 | |||
10 | JANEKA Dace | 14 | LIEPĀJA | K50-54 | 1 | 00:07:23 | 00:45:59 | 01:26:52 | 02:08:43 | |||
11 | KOŁODZIEJ Joanna | 21 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKI | K55-59 | 00:07:05 | 00:42:43 | 01:18:46 | 01:54:52 | |||
12 | KUBILOVIČA Linda | 23 | WALK WITH THE WIND | LIEPĀJA | K55-59 | 00:07:07 | 00:42:43 | 01:18:46 | 01:55:01 | |||
13 | SZOT Maria | 41 | NW CZAPSKI TEAM | BRZYSKA | K50-54 | 00:09:09 | 00:54:01 | 01:39:33 | 02:27:34 | |||
14 | LOCMELE Benita | 25 | WALK WITH THE WIND | GROBINA | K60-64 | 00:07:53 | 00:48:22 | 01:30:17 | 02:12:53 | |||
15 | POSTEK Danuta | 37 | K60-64 | 1 | 00:08:00 | 00:48:02 | 01:29:58 | 02:12:37 | ||||
16 | JURCZAK-TOCZKO Anna | 18 | WARSZAWA | K55-59 | 00:08:30 | 00:49:50 | 01:31:42 | 02:13:54 | ||||
17 | VIDAKOVIČ Gordana | 143 | ZAGREB | K60-64 | 00:09:10 | 00:56:55 | 01:49:09 | 02:42:56 | ||||
18 | KUŠTELEGA Jadranka | 24 | ZAGREB | K60-64 | 00:09:12 | 00:56:57 | 01:49:11 | 02:42:47 | ||||
19 | ZAWADZKA Maria | 52 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:09:07 | 00:54:04 | 01:39:23 | 02:26:21 | |||
20 | NERC Dorota | 59 | NW CZAPSKI TEAM | RUMIA | K60-64 | 00:09:01 | 00:54:16 | 01:41:41 | 02:31:19 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
PANKIEWICZ Ewelina | 31 | ZAWADZKIE | K18-34 | 00:07:46 DNF | 00:48:08 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 21 wynik(ów)