INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 - 10 KM
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-03 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 175 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 174 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MISZTAL Grzegorz | 228 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M18-34 | 1 | 00:36:42 | ||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 300 | TEAM POLAND | WIDACZ | M18-34 | 1 | 00:34:05 | ||
3 | BOROVINA Mladen | 139 | TEAM CROATIA | W | M18-34 | 1 | 00:45:00 | ||
4 | REZGALIS Kaspars | 252 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | M35-39 | 00:35:51 | |||
5 | KULIKOVSKIS Guntis | 207 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | M35-39 | 1 | 00:38:25 | ||
6 | STILLER Karol | 317 | TEAM POLAND | KUSIĘTA | M35-39 | 00:34:17 | |||
7 | BRZOZOWSKI Piotr | 320 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M35-39 | 00:35:56 | |||
8 | ŁOJEK Norbert | 221 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M35-39 | 00:40:59 | ||||
9 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 126 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M35-39 | 00:36:14 | |||
10 | BIŃCZYK Dariusz | 136 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M35-39 | 00:36:33 | |||
11 | WOJTASIŃSKI Daniel | 299 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:35:21 | |||
12 | ZDANOWICZ Arkadiusz | 306 | R. D. B. KRYSIUK MIŃSK MAZ. | STANISŁAWÓW | M40-44 | 1 | 00:35:19 | ||
13 | JANECZEK Jarosław | 178 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:37:37 | |||
14 | KURZAWIŃSKI Marcin | 209 | PARTYZANCI KONIN | KONIN | M40-44 | 00:35:22 | |||
15 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 157 | TEAM POLAND | WARSZAWA | M40-44 | 00:33:00 | |||
16 | VENSKY Lukas | 238 | NW PREROV | M40-44 | 1 | 00:47:02 | |||
17 | ŚLUSARCZYK Marcin | 282 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 1 | 00:39:31 | ||
18 | CHYRA Janusz | 145 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:37:04 | |||
19 | BIBKO Martin | 132 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:35:46 | |||
20 | ŚWIDEREK Marcin | 283 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M45-49 | 00:35:42 | |||
21 | KONIK Jacek | 195 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M45-49 | 00:34:50 | |||
22 | WALCZAK Grzegorz | 297 | ARIDA SILVA ATHLETICA | SUCHY LAS | M45-49 | 1 | 00:42:05 | ||
23 | KOLON Mariusz | 194 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M45-49 | 00:43:55 | |||
24 | STEPIEN Krzysztof | 269 | ŻURAWINIEC TRENUJE | POZNAŃ | M50-54 | 1 | 00:42:29 | ||
25 | TRAUTMANN Piotr | 291 | ZBROSŁWICE | M55-59 | 1 | 00:43:09 | |||
26 | CHMIELEWSKI Tomasz | 143 | ŻORY | M50-54 | 00:47:45 | ||||
27 | PALUDKIEWICZ Piotr | 237 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZARNY LAS | M50-54 | 00:40:56 | |||
28 | CHOJNACKI Paweł | 144 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-54 | 00:36:52 | |||
29 | VANCOVIČS Atis | 295 | NŪJO VESELS | RIGA | M50-54 | 00:40:30 | |||
30 | JESIONKA Adam | 180 | WOJCIESZÓW | M50-54 | 1 | 00:43:32 | |||
31 | WNĘK Sławek | 298 | GRANIT STRZELIN | STRZELIN | M50-54 | 00:40:20 | |||
32 | KOZŁOWSKI Piotr | 200 | STARE KUROWO | M50-54 | 00:37:49 | ||||
33 | FRĄCKOWIAK Roman | 166 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:36:09 | |||
34 | KABATA Jarosław | 187 | TEAM POLAND | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:35:58 | |||
35 | CIPIN Frank | 148 | SV OLYMPIA NEUSTADT | 98701 GROẞBREITENBACHOT NEUSTADT | M55-59 | 1 | 00:39:04 | ||
36 | KROMSKI Paweł | 202 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M55-59 | 00:40:02 | |||
37 | PETR Marek | 318 | TEAM CZECH REPUBLIC | BRUNTAL | M55-59 | 00:37:57 | |||
38 | DĄBROWA Wojciech | 150 | CHODZ Z NAMI | GOSŁAWICE | M55-59 | 1 | 00:47:28 | ||
39 | SOKOŁOWSKI Marek | 264 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW - ZDRÓJ | M55-59 | 00:36:14 | |||
40 | PETRUŠKA Miroslav | 309 | M55-59 | 00:37:22 | |||||
41 | FRANCZAK Dariusz | 165 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:42:11 | |||
42 | TKOCZ Adam | 287 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 00:38:55 | |||
43 | BARCZYK Bogdan | 123 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | 00:36:12 | |||
44 | ŚPIEWAKOWSKI Arkadiusz | 95 | NORDIC WALKING KIEK 22 POLAND | POZNAŃ | M55-59 | 00:47:35 | |||
45 | HRYCIUK Waldemar | 174 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 00:39:02 | |||
46 | SMAJDOR Leszek | 261 | WISŁA | M60-64 | 00:40:21 | ||||
47 | JUREK Adam | 185 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-64 | 00:35:28 | |||
48 | ŠEMETA Algirdas | 257 | VILNIUS | M60-64 | 00:36:34 | ||||
49 | SZEWCZYK Grzegorz | 274 | OPOLE | M55-59 | 2 | 00:40:44 | |||
50 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 272 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:41:27 | |||
51 | ŚLUSARCZYK Jerzy | 278 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | M60-64 | 00:43:22 | |||
52 | BARTCZAK Mirosław | 125 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:40:25 | |||
53 | SZYSLER Krystian | 276 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M60-64 | 00:50:31 | |||
54 | KIEŁBIK Marek | 192 | DWAMARKI | WROCŁAW | M65-69 | 00:48:34 | |||
55 | MOSOŃ Marek | 231 | DWAMARKI | WROCŁAW | M65-69 | 00:48:34 | |||
56 | JUKĀMS Ēriks | 183 | KĀRĶI | M65-69 | 2 | 00:42:21 | |||
57 | RZEPECKI Wieslaw | 256 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | M65-69 | 00:50:10 | |||
58 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 127 | LUKI TEAM POLSKA | GDAŃSK | M65-69 | 00:42:21 | |||
59 | GAJEWSKI Eugeniusz | 167 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 00:37:26 | |||
60 | HELWICH Stefan | 172 | KS METRACO | WIELAN | M65-69 | 00:36:25 | |||
61 | LOSKA Romuald | 218 | KATOWICE | M65-69 | 00:41:23 | ||||
62 | ZAWADZKI Zygmunt | 305 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M65-69 | 00:40:44 | |||
63 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 280 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:40:52 | |||
64 | CIEPLINSKI Jan | 147 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | M70+ | 1 | 00:43:57 | ||
65 | BIELAWSKI Zdzisław | 134 | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | LWOWEKŚLĄSKI | M70+ | 00:45:19 | |||
66 | TOMCZYK Edward | 288 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:41:03 | |||
67 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 168 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70+ | 1 | 00:39:45 | ||
68 | KUBIAK Andrzej | 204 | RUMIA | M70+ | 00:40:01 | ||||
69 | PUŠŅAKOVS Feoktists | 246 | WALK WITH THE WIND | AGLONA | M70+ | 00:37:37 | |||
70 | BERESZKO Waldemar | 129 | TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADZ | M70+ | 00:41:17 | |||
71 | LACASTA Gamir | 193 | CLUB DESCUBRE | M70+ | 00:53:58 | ||||
72 | WROŃSKI Włodzimierz | 303 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:40:35 | |||
73 | FIJAŁKOWSKI Adam | 319 | JELENIA GÓRA | Mężczyźni | 00:50:29 | ||||
74 | PARUCH Julita | 239 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K18-34 | 00:55:24 | |||
75 | TKALCIC Daria | 285 | TEAM CROATIA | X | K18-34 | 1 | 00:43:38 | ||
76 | ŚLUSARCZYK Karolina | 281 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-34 | 00:43:54 | |||
77 | TYLKA Edyta | 292 | TARNOWSKIE GÓRY | K18-34 | 00:49:45 | ||||
78 | FRANCZAK Małgorzata | 164 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-34 | 00:39:57 | |||
79 | NITECKA Poļina | 233 | BABĪTES SPORTA CENTRS | RĪGA | K18-34 | 00:43:43 | |||
80 | MICHALCZYK Aleksandra | 225 | LEGNICA | K35-39 | 1 | 00:53:55 | |||
81 | LIPSKA Liga | 215 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K35-39 | 00:48:16 | |||
82 | VISOCKA Liene | 296 | RIGA | K35-39 | 00:47:30 | ||||
83 | SOSNOWSKA Agnieszka | 267 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K35-39 | 00:33:22 | |||
84 | LABUS Marzena | 211 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K35-39 | 00:36:54 | |||
85 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 121 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K35-39 | 00:39:16 | |||
86 | KUBISZYN Małgorzata | 206 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K35-39 | 00:34:52 | |||
87 | KOWACZ Agata | 198 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:39:01 | |||
88 | MAKUCH Joanna | 224 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | TRZCIANKA | K40-44 | 00:43:53 | |||
89 | STIPAN Katarina | 270 | TEAM CROATIA | W | K40-44 | 00:53:08 | |||
90 | RĘKOŚ Anna | 253 | ŻURAWINIEC TRENUJE | POZNAN | K40-44 | 1 | 00:41:34 | ||
91 | FILIPIAK Julita | 162 | WROCŁAW | K35-39 | 1 | 00:51:48 | |||
92 | KRAAV Triin | 201 | VIIMSI | K40-44 | 00:45:08 | ||||
93 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 304 | TEAM POLAND | LEGNICA | K40-44 | 00:35:21 | |||
94 | ŚLUSARCZYK Kamila | 277 | LEGNICA | K40-44 | 00:49:49 | ||||
95 | PYTLOWANA Aleksandra | 249 | NORDIC WALKING Z PASJĄ LEGNICA | LEGNICA | K40-44 | 00:45:50 | |||
96 | TRACZYŃSKA Magdalena | 289 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K40-44 | 00:46:31 | |||
97 | BALTRAŠJUNA Ligita | 122 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K40-44 | 1 | 00:45:45 | ||
98 | BIELECKA Zuzanna | 135 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K40-44 | 00:35:54 | |||
99 | POLAŃSKA Agnieszka | 243 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K40-44 | 00:46:01 | |||
100 | GRAVA Zane | 169 | JELGAVA | K45-49 | 1 | 00:42:12 | |||
101 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 212 | ARIDA SILVA ATHLETICA | SUCHY LAS | K45-49 | 00:44:30 | |||
102 | VALDMANE Katrīna | 293 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K45-49 | 1 | 00:42:37 | ||
103 | WOŁK Beata | 301 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | TRZCIANKA | K45-49 | 00:42:43 | |||
104 | LIEPIŅA Sanita | 213 | RIGA | K45-49 | 00:44:06 | ||||
105 | PLICHCIŃSKA Małgorzata | 241 | EKONOMIK | WARSZAWA | K45-49 | 00:47:26 | |||
106 | KONIK Aleksandra | 196 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | K45-49 | 00:42:58 | |||
107 | LISZKA Ilona | 217 | KAMIENIEC | K45-49 | 00:47:26 | ||||
108 | PYKA Aneta | 248 | EKIPA NA KIJACH | MIKOŁÓW | K45-49 | 00:48:55 | |||
109 | JUZOF Iwona | 186 | POGWIZDÓW | K45-49 | 00:41:34 | ||||
110 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 266 | SZCZECIN | K45-49 | 00:43:29 | ||||
111 | LUTEK Karolina | 220 | RADOM | K45-49 | 2 | 00:46:26 | |||
112 | BUCZKO Agnieszka | 142 | ŚWIDNICA | K45-49 | 00:43:57 | ||||
113 | DRĄGIEWICZ Katarzyna | 154 | NORDIC WALKING Z PASJĄ | LEGNICA | K45-49 | 00:58:59 | |||
114 | KARSKA-GALICKA Katarzyna | 189 | LEGNICA | K45-49 | 2 | 00:56:43 | |||
115 | ŚWIERCZ Ewa | 284 | DOBRA | K45-49 | 00:40:38 | ||||
116 | DREWNOWSKA Barbara | 155 | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | TRZCIANKA | K50-54 | 00:44:19 | |||
117 | MIELECKA Agnieszka | 226 | POLIPACK TEAM GWE | GĄSAWA | K50-54 | 00:35:56 | |||
118 | SERÓWKA Lidia | 258 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | STARE/PIŁA | K50-54 | 00:45:27 | |||
119 | BOLGZDA Baiba | 137 | NŪJO VESELS | RIGA | K50-54 | 1 | 00:37:54 | ||
120 | EPNERE Iveta | 158 | NŪJO VESELS | RĪGA | K50-54 | 00:40:45 | |||
121 | GWAREK Anita | 171 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-54 | 00:44:48 | |||
122 | ROGOWSKA Marta | 254 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-54 | 00:44:36 | |||
123 | BEREZOWSKA Beata | 130 | WARSZAWA | K50-54 | 00:46:14 | ||||
124 | FILA-ROĶE Renāte | 161 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | K50-54 | 00:44:45 | |||
125 | JESIONKA Katarzyna | 179 | WOJCIESZÓW | K50-54 | 00:44:22 | ||||
126 | DĄBROWA Dorota | 151 | CHODZ Z NAMI | GOSŁAWICE | K50-54 | 00:46:25 | |||
127 | EWERTOWSKA Ewa | 160 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-54 | 00:42:45 | |||
128 | RAKOWSKA Edyta | 250 | WARSZAWA | K50-54 | 00:45:35 | ||||
129 | HADACZEK Karolina | 30 | NORDIC WALKING KIEKRZ | SUCHY LAS | K50-54 | 00:54:01 | |||
130 | CICHOCKA Renata | 146 | AVOCADO WELLNESS CLUB WARSZAWA | WARSZAWA | K50-54 | 00:46:48 | |||
131 | ŁUCZAJ Beata | 222 | RADOM | K50-54 | 00:51:50 | ||||
132 | NOWAKOWSKA Agnieszka | 234 | WOJCIESZYN | K50-54 | 00:53:08 | ||||
133 | VANCOVIČA Lelde | 294 | NŪJO VESELS | RIGA | K55-59 | 00:39:45 | |||
134 | JĘDRASIAK Renata | 182 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K55-59 | 00:37:06 | |||
135 | PRZYBYLSKA Kinga | 245 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K55-59 | 00:42:46 | |||
136 | SZAREJKO Grażyna | 271 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K55-59 | 00:48:05 | |||
137 | ŚLUSARCZYK Grażyna | 279 | AZS AWF KRAKOW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 00:41:35 | |||
138 | LUMPEOVÁ Lenka | 219 | AŠ | K55-59 | 00:39:11 | ||||
139 | MONTVIDA Nadežda | 230 | WALKING LATVIANS | RIGA | K55-59 | 00:44:30 | |||
140 | SOKOŁOWSKA Agata | 263 | LEGNICA | K55-59 | 00:57:01 | ||||
141 | KWIATKOWSKA Stanisława | 181 | GOSŁAWICE | K55-59 | 00:40:33 | ||||
142 | LINDEL Bożena | 214 | EKIPA NA KIJACH | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K55-59 | 00:50:03 | |||
143 | TKOCZ Alicja | 286 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | K55-59 | 00:49:07 | |||
144 | REBOKA Inga | 251 | BABĪTES SPORTA CENTRS | MARUPES NOVADS | K60-64 | 00:42:59 | |||
145 | KOŃCZEWSKA Bożena | 197 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIK WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:39:05 | |||
146 | KULIŃSKA Dorota | 208 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K60-64 | 00:51:27 | |||
147 | SZYSLER Renata | 275 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:51:32 | |||
148 | KUŠTELEGA Jadrenka | 176 | TEAM CROATIA | K60-64 | 00:52:19 | ||||
149 | BARCZYK Jolanta | 124 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:45:47 | |||
150 | MIŚKOWICZ Anna | 229 | GŁOGÓWEK | K60-64 | 00:43:10 | ||||
151 | STACHURA Jadwiga | 268 | LEGNICA | K60-64 | 01:00:52 | ||||
152 | DUCH-MACKANIEC Danuta | 156 | AMATORKA | JELENIA GÓRA | K60-64 | 1 | 00:42:39 | ||
153 | PUZICHOWSKA Małgorzata | 247 | JELCZ-LASKOWICE | K60-64 | 00:45:41 | ||||
154 | CZAJKA Urszula | 149 | RUMIA | K65-69 | 00:42:11 | ||||
155 | DETKOVA Galina | 152 | RIGA | K65-69 | 1 | 00:44:58 | |||
156 | IWANKIEWICZ Teresa | 177 | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | LWÓWEK ŚLĄSKI | K65-69 | 1 | 00:56:25 | ||
157 | CHOLEWKA Jolanta | 12 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:51:55 | |||
158 | KĘDZIA Mariola | 190 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K65-69 | 00:47:07 | |||
159 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 232 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:44:28 | |||
160 | BIEDRA Krystyna | 133 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70+ | 00:48:28 | |||
161 | MAJEVSKA Vija | 223 | RIGA | K70+ | 00:46:16 | ||||
162 | KURZAWSKA Jolanta | 210 | KGHM METRACO | LUBIN | K70+ | 00:41:59 | |||
163 | KUBIAK Maria | 203 | RUMIA | K70+ | 1 | 00:45:10 | |||
164 | ZAWADZKA Maria | 302 | KS METRACO | LUBIN | K70+ | 00:46:37 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | BONCZEK Jerzy | 138 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | M65-69 | 1 | 00:52:41 DQ | ||
DQ | BOTKOVÁ Patrícia | 140 | NORDIC WALKING SPORT SK | ŠAĽA | K45-49 | 1 | 00:45:59 DQ | ||
DQ | GRZĄDZIEL Kazimierz | 170 | ZKN 'SOKÓŁ' ZAGÓRZ | PORAŻ | M55-59 | 1 | 00:36:14 DQ | ||
DQ | HORVAT Mirela Matak | 173 | TEAM CROATIA | W | K50-54 | 1 | 00:43:38 DQ | ||
DQ | ILICIĆ Goran | 175 | TEAM CROATIA | X | M50-54 | 1 | 00:39:32 DQ | ||
DQ | LISOVS Aleksandrs | 216 | RĒZEKNE | M60-64 | 1 | 00:37:52 DQ | |||
DQ | MIKOLAJSKA Aga | 227 | LADIES | PUŁTUSK | K40-44 | 1 | 00:55:13 DQ | ||
DQ | ROĶIS Kaspars | 255 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | M40-44 | 1 | 00:40:09 DQ | ||
DQ | SIWAK Piotr | 260 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-64 | 1 | 00:36:37 DQ | ||
DQ | PAVLOVIČA Sanita | 240 | LUDZA | K35-39 | 1 | 00:44:45 DQ | |||
DQ | KUBIS Tomasz | 205 | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | LWÓWEKŚLĄSKI | M45-49 | 1 | 1 | DQ |
Znaleziono 175 wynik(ów)