INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 - 10 KM
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-03 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 175 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 174 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOSNOWSKA Agnieszka | 267 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K35-39 | 00:33:22 | |||
2 | KUBISZYN Małgorzata | 206 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K35-39 | 00:34:52 | |||
3 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 304 | TEAM POLAND | LEGNICA | K40-44 | 00:35:21 | |||
4 | BIELECKA Zuzanna | 135 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K40-44 | 00:35:54 | |||
5 | MIELECKA Agnieszka | 226 | POLIPACK TEAM GWE | GĄSAWA | K50-54 | 00:35:56 | |||
6 | LABUS Marzena | 211 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K35-39 | 00:36:54 | |||
7 | JĘDRASIAK Renata | 182 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K55-59 | 00:37:06 | |||
8 | BOLGZDA Baiba | 137 | NŪJO VESELS | RIGA | K50-54 | 1 | 00:37:54 | ||
9 | KOWACZ Agata | 198 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:39:01 | |||
10 | KOŃCZEWSKA Bożena | 197 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIK WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:39:05 | |||
11 | LUMPEOVÁ Lenka | 219 | AŠ | K55-59 | 00:39:11 | ||||
12 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 121 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K35-39 | 00:39:16 | |||
13 | VANCOVIČA Lelde | 294 | NŪJO VESELS | RIGA | K55-59 | 00:39:45 | |||
14 | FRANCZAK Małgorzata | 164 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-34 | 00:39:57 | |||
15 | KWIATKOWSKA Stanisława | 181 | GOSŁAWICE | K55-59 | 00:40:33 | ||||
16 | ŚWIERCZ Ewa | 284 | DOBRA | K45-49 | 00:40:38 | ||||
17 | EPNERE Iveta | 158 | NŪJO VESELS | RĪGA | K50-54 | 00:40:45 | |||
18 | RĘKOŚ Anna | 253 | ŻURAWINIEC TRENUJE | POZNAN | K40-44 | 1 | 00:41:34 | ||
19 | JUZOF Iwona | 186 | POGWIZDÓW | K45-49 | 00:41:34 | ||||
20 | ŚLUSARCZYK Grażyna | 279 | AZS AWF KRAKOW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 00:41:35 | |||
21 | KURZAWSKA Jolanta | 210 | KGHM METRACO | LUBIN | K70+ | 00:41:59 | |||
22 | CZAJKA Urszula | 149 | RUMIA | K65-69 | 00:42:11 | ||||
23 | GRAVA Zane | 169 | JELGAVA | K45-49 | 1 | 00:42:12 | |||
24 | VALDMANE Katrīna | 293 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K45-49 | 1 | 00:42:37 | ||
25 | DUCH-MACKANIEC Danuta | 156 | AMATORKA | JELENIA GÓRA | K60-64 | 1 | 00:42:39 | ||
26 | WOŁK Beata | 301 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | TRZCIANKA | K45-49 | 00:42:43 | |||
27 | EWERTOWSKA Ewa | 160 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-54 | 00:42:45 | |||
28 | PRZYBYLSKA Kinga | 245 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K55-59 | 00:42:46 | |||
29 | KONIK Aleksandra | 196 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | K45-49 | 00:42:58 | |||
30 | REBOKA Inga | 251 | BABĪTES SPORTA CENTRS | MARUPES NOVADS | K60-64 | 00:42:59 | |||
31 | MIŚKOWICZ Anna | 229 | GŁOGÓWEK | K60-64 | 00:43:10 | ||||
32 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 266 | SZCZECIN | K45-49 | 00:43:29 | ||||
33 | TKALCIC Daria | 285 | TEAM CROATIA | X | K18-34 | 1 | 00:43:38 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | HORVAT Mirela Matak | 173 | TEAM CROATIA | W | K50-54 | 1 | 00:43:38 DQ | ||
35 | NITECKA Poļina | 233 | BABĪTES SPORTA CENTRS | RĪGA | K18-34 | 00:43:43 | |||
36 | MAKUCH Joanna | 224 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | TRZCIANKA | K40-44 | 00:43:53 | |||
37 | ŚLUSARCZYK Karolina | 281 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-34 | 00:43:54 | |||
38 | BUCZKO Agnieszka | 142 | ŚWIDNICA | K45-49 | 00:43:57 | ||||
39 | LIEPIŅA Sanita | 213 | RIGA | K45-49 | 00:44:06 | ||||
40 | DREWNOWSKA Barbara | 155 | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | TRZCIANKA | K50-54 | 00:44:19 | |||
41 | JESIONKA Katarzyna | 179 | WOJCIESZÓW | K50-54 | 00:44:22 | ||||
42 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 232 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:44:28 | |||
43 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 212 | ARIDA SILVA ATHLETICA | SUCHY LAS | K45-49 | 00:44:30 | |||
44 | MONTVIDA Nadežda | 230 | WALKING LATVIANS | RIGA | K55-59 | 00:44:30 | |||
45 | ROGOWSKA Marta | 254 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-54 | 00:44:36 | |||
46 | FILA-ROĶE Renāte | 161 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | K50-54 | 00:44:45 | |||
DQ | PAVLOVIČA Sanita | 240 | LUDZA | K35-39 | 1 | 00:44:45 DQ | |||
48 | GWAREK Anita | 171 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-54 | 00:44:48 | |||
49 | DETKOVA Galina | 152 | RIGA | K65-69 | 1 | 00:44:58 | |||
50 | KRAAV Triin | 201 | VIIMSI | K40-44 | 00:45:08 | ||||
51 | KUBIAK Maria | 203 | RUMIA | K70+ | 1 | 00:45:10 | |||
52 | SERÓWKA Lidia | 258 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | STARE/PIŁA | K50-54 | 00:45:27 | |||
53 | RAKOWSKA Edyta | 250 | WARSZAWA | K50-54 | 00:45:35 | ||||
54 | PUZICHOWSKA Małgorzata | 247 | JELCZ-LASKOWICE | K60-64 | 00:45:41 | ||||
55 | BALTRAŠJUNA Ligita | 122 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K40-44 | 1 | 00:45:45 | ||
56 | BARCZYK Jolanta | 124 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:45:47 | |||
57 | PYTLOWANA Aleksandra | 249 | NORDIC WALKING Z PASJĄ LEGNICA | LEGNICA | K40-44 | 00:45:50 | |||
DQ | BOTKOVÁ Patrícia | 140 | NORDIC WALKING SPORT SK | ŠAĽA | K45-49 | 1 | 00:45:59 DQ | ||
59 | POLAŃSKA Agnieszka | 243 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K40-44 | 00:46:01 | |||
60 | BEREZOWSKA Beata | 130 | WARSZAWA | K50-54 | 00:46:14 | ||||
61 | MAJEVSKA Vija | 223 | RIGA | K70+ | 00:46:16 | ||||
62 | DĄBROWA Dorota | 151 | CHODZ Z NAMI | GOSŁAWICE | K50-54 | 00:46:25 | |||
63 | LUTEK Karolina | 220 | RADOM | K45-49 | 2 | 00:46:26 | |||
64 | TRACZYŃSKA Magdalena | 289 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K40-44 | 00:46:31 | |||
65 | ZAWADZKA Maria | 302 | KS METRACO | LUBIN | K70+ | 00:46:37 | |||
66 | CICHOCKA Renata | 146 | AVOCADO WELLNESS CLUB WARSZAWA | WARSZAWA | K50-54 | 00:46:48 | |||
67 | KĘDZIA Mariola | 190 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K65-69 | 00:47:07 | |||
68 | PLICHCIŃSKA Małgorzata | 241 | EKONOMIK | WARSZAWA | K45-49 | 00:47:26 | |||
69 | LISZKA Ilona | 217 | KAMIENIEC | K45-49 | 00:47:26 | ||||
70 | VISOCKA Liene | 296 | RIGA | K35-39 | 00:47:30 | ||||
71 | SZAREJKO Grażyna | 271 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K55-59 | 00:48:05 | |||
72 | LIPSKA Liga | 215 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K35-39 | 00:48:16 | |||
73 | BIEDRA Krystyna | 133 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70+ | 00:48:28 | |||
74 | PYKA Aneta | 248 | EKIPA NA KIJACH | MIKOŁÓW | K45-49 | 00:48:55 | |||
75 | TKOCZ Alicja | 286 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | K55-59 | 00:49:07 | |||
76 | TYLKA Edyta | 292 | TARNOWSKIE GÓRY | K18-34 | 00:49:45 | ||||
77 | ŚLUSARCZYK Kamila | 277 | LEGNICA | K40-44 | 00:49:49 | ||||
78 | LINDEL Bożena | 214 | EKIPA NA KIJACH | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K55-59 | 00:50:03 | |||
79 | KULIŃSKA Dorota | 208 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K60-64 | 00:51:27 | |||
80 | SZYSLER Renata | 275 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:51:32 | |||
81 | FILIPIAK Julita | 162 | WROCŁAW | K35-39 | 1 | 00:51:48 | |||
82 | ŁUCZAJ Beata | 222 | RADOM | K50-54 | 00:51:50 | ||||
83 | CHOLEWKA Jolanta | 12 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:51:55 | |||
84 | KUŠTELEGA Jadrenka | 176 | TEAM CROATIA | K60-64 | 00:52:19 | ||||
85 | STIPAN Katarina | 270 | TEAM CROATIA | W | K40-44 | 00:53:08 | |||
86 | NOWAKOWSKA Agnieszka | 234 | WOJCIESZYN | K50-54 | 00:53:08 | ||||
87 | MICHALCZYK Aleksandra | 225 | LEGNICA | K35-39 | 1 | 00:53:55 | |||
88 | HADACZEK Karolina | 30 | NORDIC WALKING KIEKRZ | SUCHY LAS | K50-54 | 00:54:01 | |||
DQ | MIKOLAJSKA Aga | 227 | LADIES | PUŁTUSK | K40-44 | 1 | 00:55:13 DQ | ||
90 | PARUCH Julita | 239 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K18-34 | 00:55:24 | |||
91 | IWANKIEWICZ Teresa | 177 | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | LWÓWEK ŚLĄSKI | K65-69 | 1 | 00:56:25 | ||
92 | KARSKA-GALICKA Katarzyna | 189 | LEGNICA | K45-49 | 2 | 00:56:43 | |||
93 | SOKOŁOWSKA Agata | 263 | LEGNICA | K55-59 | 00:57:01 | ||||
94 | DRĄGIEWICZ Katarzyna | 154 | NORDIC WALKING Z PASJĄ | LEGNICA | K45-49 | 00:58:59 | |||
95 | STACHURA Jadwiga | 268 | LEGNICA | K60-64 | 01:00:52 |
Znaleziono 95 wynik(ów)