INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 - 10 KM
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-03 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 175 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 174 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 157 | TEAM POLAND | WARSZAWA | M40-44 | 00:33:00 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 300 | TEAM POLAND | WIDACZ | M18-34 | 1 | 00:34:05 | ||
3 | STILLER Karol | 317 | TEAM POLAND | KUSIĘTA | M35-39 | 00:34:17 | |||
4 | KONIK Jacek | 195 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M45-49 | 00:34:50 | |||
5 | ZDANOWICZ Arkadiusz | 306 | R. D. B. KRYSIUK MIŃSK MAZ. | STANISŁAWÓW | M40-44 | 1 | 00:35:19 | ||
6 | WOJTASIŃSKI Daniel | 299 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:35:21 | |||
7 | KURZAWIŃSKI Marcin | 209 | PARTYZANCI KONIN | KONIN | M40-44 | 00:35:22 | |||
8 | JUREK Adam | 185 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-64 | 00:35:28 | |||
9 | ŚWIDEREK Marcin | 283 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M45-49 | 00:35:42 | |||
10 | BIBKO Martin | 132 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:35:46 | |||
11 | REZGALIS Kaspars | 252 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | M35-39 | 00:35:51 | |||
12 | BRZOZOWSKI Piotr | 320 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M35-39 | 00:35:56 | |||
13 | KABATA Jarosław | 187 | TEAM POLAND | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:35:58 | |||
14 | FRĄCKOWIAK Roman | 166 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:36:09 | |||
15 | BARCZYK Bogdan | 123 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | 00:36:12 | |||
16 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 126 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M35-39 | 00:36:14 | |||
17 | SOKOŁOWSKI Marek | 264 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW - ZDRÓJ | M55-59 | 00:36:14 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | GRZĄDZIEL Kazimierz | 170 | ZKN 'SOKÓŁ' ZAGÓRZ | PORAŻ | M55-59 | 1 | 00:36:14 DQ | ||
19 | HELWICH Stefan | 172 | KS METRACO | WIELAN | M65-69 | 00:36:25 | |||
20 | BIŃCZYK Dariusz | 136 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M35-39 | 00:36:33 | |||
21 | ŠEMETA Algirdas | 257 | VILNIUS | M60-64 | 00:36:34 | ||||
DQ | SIWAK Piotr | 260 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-64 | 1 | 00:36:37 DQ | ||
23 | MISZTAL Grzegorz | 228 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M18-34 | 1 | 00:36:42 | ||
24 | CHOJNACKI Paweł | 144 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-54 | 00:36:52 | |||
25 | CHYRA Janusz | 145 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:37:04 | |||
26 | PETRUŠKA Miroslav | 309 | M55-59 | 00:37:22 | |||||
27 | GAJEWSKI Eugeniusz | 167 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 00:37:26 | |||
28 | JANECZEK Jarosław | 178 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:37:37 | |||
29 | PUŠŅAKOVS Feoktists | 246 | WALK WITH THE WIND | AGLONA | M70+ | 00:37:37 | |||
30 | KOZŁOWSKI Piotr | 200 | STARE KUROWO | M50-54 | 00:37:49 | ||||
DQ | LISOVS Aleksandrs | 216 | RĒZEKNE | M60-64 | 1 | 00:37:52 DQ | |||
32 | PETR Marek | 318 | TEAM CZECH REPUBLIC | BRUNTAL | M55-59 | 00:37:57 | |||
33 | KULIKOVSKIS Guntis | 207 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | M35-39 | 1 | 00:38:25 | ||
34 | TKOCZ Adam | 287 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 00:38:55 | |||
35 | HRYCIUK Waldemar | 174 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 00:39:02 | |||
36 | CIPIN Frank | 148 | SV OLYMPIA NEUSTADT | 98701 GROẞBREITENBACHOT NEUSTADT | M55-59 | 1 | 00:39:04 | ||
37 | ŚLUSARCZYK Marcin | 282 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 1 | 00:39:31 | ||
DQ | ILICIĆ Goran | 175 | TEAM CROATIA | X | M50-54 | 1 | 00:39:32 DQ | ||
39 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 168 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70+ | 1 | 00:39:45 | ||
40 | KUBIAK Andrzej | 204 | RUMIA | M70+ | 00:40:01 | ||||
41 | KROMSKI Paweł | 202 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M55-59 | 00:40:02 | |||
DQ | ROĶIS Kaspars | 255 | SLĒPES MEKLĒJOT | SVĒTES PAGASTS / JELGAVAS NOVADS | M40-44 | 1 | 00:40:09 DQ | ||
43 | WNĘK Sławek | 298 | GRANIT STRZELIN | STRZELIN | M50-54 | 00:40:20 | |||
44 | SMAJDOR Leszek | 261 | WISŁA | M60-64 | 00:40:21 | ||||
45 | BARTCZAK Mirosław | 125 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:40:25 | |||
46 | VANCOVIČS Atis | 295 | NŪJO VESELS | RIGA | M50-54 | 00:40:30 | |||
47 | WROŃSKI Włodzimierz | 303 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:40:35 | |||
48 | SZEWCZYK Grzegorz | 274 | OPOLE | M55-59 | 2 | 00:40:44 | |||
49 | ZAWADZKI Zygmunt | 305 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M65-69 | 00:40:44 | |||
50 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 280 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:40:52 | |||
51 | PALUDKIEWICZ Piotr | 237 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZARNY LAS | M50-54 | 00:40:56 | |||
52 | ŁOJEK Norbert | 221 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M35-39 | 00:40:59 | ||||
53 | TOMCZYK Edward | 288 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:41:03 | |||
54 | BERESZKO Waldemar | 129 | TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADZ | M70+ | 00:41:17 | |||
55 | LOSKA Romuald | 218 | KATOWICE | M65-69 | 00:41:23 | ||||
56 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 272 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:41:27 | |||
57 | WALCZAK Grzegorz | 297 | ARIDA SILVA ATHLETICA | SUCHY LAS | M45-49 | 1 | 00:42:05 | ||
58 | FRANCZAK Dariusz | 165 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:42:11 | |||
59 | JUKĀMS Ēriks | 183 | KĀRĶI | M65-69 | 2 | 00:42:21 | |||
60 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 127 | LUKI TEAM POLSKA | GDAŃSK | M65-69 | 00:42:21 | |||
61 | STEPIEN Krzysztof | 269 | ŻURAWINIEC TRENUJE | POZNAŃ | M50-54 | 1 | 00:42:29 | ||
62 | TRAUTMANN Piotr | 291 | ZBROSŁWICE | M55-59 | 1 | 00:43:09 | |||
63 | ŚLUSARCZYK Jerzy | 278 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | M60-64 | 00:43:22 | |||
64 | JESIONKA Adam | 180 | WOJCIESZÓW | M50-54 | 1 | 00:43:32 | |||
65 | KOLON Mariusz | 194 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M45-49 | 00:43:55 | |||
66 | CIEPLINSKI Jan | 147 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | M70+ | 1 | 00:43:57 | ||
67 | BOROVINA Mladen | 139 | TEAM CROATIA | W | M18-34 | 1 | 00:45:00 | ||
68 | BIELAWSKI Zdzisław | 134 | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | LWOWEKŚLĄSKI | M70+ | 00:45:19 | |||
69 | VENSKY Lukas | 238 | NW PREROV | M40-44 | 1 | 00:47:02 | |||
70 | DĄBROWA Wojciech | 150 | CHODZ Z NAMI | GOSŁAWICE | M55-59 | 1 | 00:47:28 | ||
71 | ŚPIEWAKOWSKI Arkadiusz | 95 | NORDIC WALKING KIEK 22 POLAND | POZNAŃ | M55-59 | 00:47:35 | |||
72 | CHMIELEWSKI Tomasz | 143 | ŻORY | M50-54 | 00:47:45 | ||||
73 | KIEŁBIK Marek | 192 | DWAMARKI | WROCŁAW | M65-69 | 00:48:34 | |||
74 | MOSOŃ Marek | 231 | DWAMARKI | WROCŁAW | M65-69 | 00:48:34 | |||
75 | RZEPECKI Wieslaw | 256 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | M65-69 | 00:50:10 | |||
76 | FIJAŁKOWSKI Adam | 319 | JELENIA GÓRA | Mężczyźni | 00:50:29 | ||||
77 | SZYSLER Krystian | 276 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M60-64 | 00:50:31 | |||
DQ | BONCZEK Jerzy | 138 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | M65-69 | 1 | 00:52:41 DQ | ||
79 | LACASTA Gamir | 193 | CLUB DESCUBRE | M70+ | 00:53:58 | ||||
DQ | KUBIS Tomasz | 205 | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | LWÓWEKŚLĄSKI | M45-49 | 1 | 1 | DQ |
Znaleziono 80 wynik(ów)