INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 10KM - KLASYFIKACJA WG. INWA
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Date : | 2022-05-14 |
Place : | Kolbuszowa |
Distance : | 10 km |
Registered : | 57 |
Started : | 55 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 55 |
On the track : | 0 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDIEWICZ Andrzej | 41 | NW CZLAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:14:04 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 53 | ALEKSANDRIA I | M21-39 | 00:14:18 | ||||
3 | POLKOWSKI Piotr | 59 | WARSZAWA | M21-39 | 00:15:31 | ||||
4 | JANOCHA Robert | 43 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | KROSNO | M40-59 | 00:15:40 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 32 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 00:15:40 | |||
6 | ŚWIDEREK Marcin | 72 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:15:47 | |||
7 | CZŁAPSKI Krzysztof | 38 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:16:19 | |||
8 | SIWAK Piotr | 30 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:28 | |||
9 | ŠEMETA Algirdas | 64 | VILNIUS | M60-69 | 00:16:41 | ||||
10 | YAKUYSHYN Borys | 77 | KKNW | KOLBUSZOWA | M60-69 | 00:17:11 | |||
11 | ADAMCZYK Adam | 31 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:25 | |||
12 | FURMAN Marian | 292 | ZDROWY ODLOT NW TEAM | BIECZ | M60-69 | 00:17:26 | |||
13 | DOMARADZKI Tomasz | 39 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-59 | 00:17:53 | |||
14 | LOSKA Romuald | 51 | KATOWICE | M60-69 | 00:18:00 | ||||
15 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 68 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:18:01 | |||
16 | TOMCZYK Edward | 73 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:18:06 | |||
17 | ZIELIŃSKI Marcin | 79 | RZESZÓW | M40-59 | 00:18:09 | ||||
18 | SZUKAŁA Rafal | 69 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-59 | 00:18:28 | |||
19 | WYSOCKI Andrzej | 76 | SKÓRZEC | M40-59 | 00:18:40 | ||||
20 | ZAWADZKI Zygmunt | 78 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M60-69 | 00:18:40 | |||
21 | TOPOLEWICZ Grzegorz | 74 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:18:45 | ||||
22 | SONDEJ Wiesław | 67 | RZESZÓW | M60-69 | 00:19:13 | ||||
23 | SIMKO Zbigniew | 28 | KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | NOWA SARZYNA | M70+ | 00:19:37 | |||
24 | ŚLĘZAK Jakub | 71 | KATOWICE | M21-39 | 00:20:19 | ||||
25 | CECERSKI Joachim | 35 | KATOWICE | M21-39 | 00:20:20 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | DRYNDA Franciszek | 40 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70+ | 00:22:33 | |||
27 | PAWIŁOWSKI Henryk | 58 | SST LUBCZA | RACLAWÓWKA | M60-69 | 00:23:16 | |||
28 | STUDNICKI Ryszard | 228 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M70+ | 00:27:09 |
Total 28 results.